Reklama

.

.

středa 13. dubna 2016

WSJ: Plán B USA pro Sýrii - naučit "povstalce" sestřelovat letadla


14. 4. 2016   zdroj a zdroj
USA spolu se svými blízkovýchodními partnery připravují odvetná opatření pro případné selhání příměří v Sýrii, píše Wall Street Journal. Podle informace listu pracuje americká rozvědka na tak zvaném plánu B, který předpokládá poskytnutí tak zvaným povstalcům silnějších systémů zbraní, jež jim umožní sestřelovat letadla.


Noviny Wall Street Journal se dověděly o plánech USA a jejich blízkovýchodních partnerů pro případ, že příměří v Sýrii, "které trvá déle, než čekal Washington", bude zmařeno.

Zdroj listu oznámil, že CIA zpracovává tak zvaný plán B, který spočívá v dodávce silnějších systémů zbraní syrským povstalcům. Těmito zbraněmi budou moci teroristé napadat letadla a dělostřelecké pozice vládních vojsk.

USA zároveň odmítly specifikovat, jaké systémy konkrétně mohou být do Sýrie vyslány. Zdůvodnily to "delikátností" programu a tím, že odhalení jeho detailů by mohlo pomoci silám Damašku a jejich spojencům - Rusku, Íránu a libanonskému Hizballáhu - připravit odvetná opatření.

List poznamenává, že informace o připravovaném plánu se objevila už v únoru. Vysoce postavení američtí vojenští činitelé a zpravodajci žádali, aby Bílý dům vytvořil program protipůsobení Rusku v Sýrii.

"Na rozdíl od Putina, který agresivně zasáhl do syrského konfliktu jménem Asada, Obama obezřetně přistupuje k rozšíření americké pomoci umírněné opozici, k velkému rozčarování Turecka, Saúdské Arábie a dalších partnerů v regionu", tvrdí list.

Tajný program podpory CIA začal postupně narůstat od roku 2013, kdy byly dodávky omezovány na přenosné střelné zbraně a munici. V roce 2014 byli povstalci vybaveni moderními protitankovými raketami, což jim pomáhalo obsazovat území před "ruskou intervencí", která je přinutila ustoupit.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

92 komentářů :

 1. Co si ta ušatá opice myslí? Že Rusko dovolí někomu sestřelovat Syrská letadla? Na silnější zbraně od USA dostanou Syrské jednotky ještě silnější prostředky od Ruska. Putin přece řekl, že v Sýrii neukázal ani z daleka co všechno může použít. USA patrně chtějí další překvápko.

  OdpovědětVymazat
 2. Plán B má jistě doložku vypracovanou CIA- "jak zamezit mírové dohodě" aby se plán B mohl realizovat.

  OdpovědětVymazat
 3. chlopci z C.I.A. sa moc kókajů na te jejich sr ačky v tíví. Pak jim z teho měkne a nejenom mozek, no a včil nemohů spať a tak vymíšlajů kde jaké chu joviny.
  Až jim spadně nějaké éro s třema stovkama vobřezanejch, tak začnů viť ako stará baba.
  A ak tak kókám na tu našu partu ze Strakovky, tak mám taký neblahý dojem, že ti naši kurdnáči sa jezdí učit do C.I.A. též. Len s tým rozdílem, že takový Zvorálek, Hrkman nebó Stropičský, majů hlavu až po ramena strčenů v řiti těch svých chlebodárců.
  dobrů noc

  OdpovědětVymazat
 4. 200 let terorismu USA:
  www.olser.cz/9947/200-let
  agresia USA:
  www.panobcan.sk/agresia-usa-zlociny-a-vyvrazdovanie-narodov-zoznam-z-ktoreho-vam-moze-byt-aj-spatne
  dalajláma:
  www.instory.cz/2105-sokujici-odhaleni-na-vyplatnici-cia-byl-dlouha-leta-clovek-u-ktereho-byste-to-nikdy-necekali.html
  IS popravuje - reže hlavy (video):
  http://videos.videopress.com/2bvZPwin/syrian-soldiers-beheaded_hd.mp4
  Merkelová - dcera Hitlera:
  www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7177-konspiracni-teorie-se-siri-internetem-nemecka-kanclerka-angela-merkelova-je-udajne-dcera-hitlera
  seriál o 11. září:
  www.casopis-sifra.cz/clanky/serial-11-zari
  stop imigraci (video):
  www.facebook.com/stopimigraci/videos/916121041810668
  Štětina:
  www.youtube.com/watch?v=_6OhX_0B5GQ

  OdpovědětVymazat
 5. To bude fasista Putler kvicet az pujdou jeho letadylka v plkamenech dolu.
  Kdyz muze rusky krap sestrelit i Turecko, dokaze to skoro kazdy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasný důkaz kdo jsou tito USSA vlezdoprdelisti, v těch krytech co mají na krku mají akorát tak nas*áno, takže může sestřelit Ruská letadla každý jo? Žádné obavy brzy se vy vylízané bedny přesvědčíte jak to ve skutečnosti je.

   Vymazat
  2. 3:49
   Ty ani nebudeš stačit zakvičet, jak prase.

   Vymazat
  3. Těžká mentální retardace.

   Vymazat
  4. Kvičíš protože nevíš. Špatné pro ně je, že se o tom mluví. Špatné pro ně, že mají oponenta, zvykli si, že nemají a mohou vesele vést svět vést svět do katastrofy a nikdo ani nehlesne. Oponent, kdyby se jim to podařilo nějak podařilo dodat zbraňové systémy, udělá nějaké protiopatření.

   Příklad zločinci dodali protitankové střely, Rusové dodali moderní tanky s aktivní ochranou.

   A ztratil jsi veškerou soudnost. Zlo může přežít jen, když se skrývá a ty se otevřeně škodolibě raduješ z úspěchu teroristů, možná si myslíš, že Ti to projde bez následku. Jen směle do toho, kdo chce kam pomozme mu tam.

   Vymazat
  5. Ajaj,potrat dneska zas nesemolil ani blbě napsanou větu,kterou mu do hlavy včera stále dokola tlačil Blekota s vrchním Zlodějem Kraďouskem.....to bude mít tvoje prdel posvícení a těch facek!!!!:-)))))

   Vymazat
 6. To není špatný nápad. Rusové by naoplátku mohli učinit to samé u Kurdů a skupin, nad kterými létají Američané. Hoši za velkou louží tak nějak pozapoměli na afghánský scénář. Tam Američané také zasáhli podobně a vyzbrojili a vycvičili kozom...rdy, aby se ti po odchodu Rusů pustili do Američanů. Nechápu, že s takovým vedením je v USA ještě vůbec nějaký zájem o službu v americké armádě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. hricák to máš naprostou pravdu.Když tehdejší SSSR zákeřně napadla Afganistánm a ruské vrtulníky Mi 24 masakrovaly civilní obyvatelstvo,tak USA dodalo na obranu mudžahedinum rakety země vzduch.Výsledek byl přes 330 sestřelených supermoderních vrtulníků

   Vymazat
  2. 8:23 a nebylo to 3333? A netrefila tě jedna do hlavy?

   Vymazat
  3. 8:53 Počet padlích v v tomto konfliktu odhaduje na 1500000 Afgánců a Rusko ztratilo minimálně 15000 vojáků,ale tyto údaje jsou tajné.Rusové ztratili v Afganistánu 451 letadel(z toho 333 vrtulníků) a 1314 obrněných vozidel.Hledej na Wikipedie,,Sovětská válka v Afganistánu,,

   Vymazat
  4. USA se tenkrát "dařilo", protože to bylo domluvené. Zločinci ve vedení SSSR pracovali na odevzdání východního bloku.

   Veškeré úspěchy USA jsou domluvené a předstírané. Je to fraška jako "Let na měsíc" nebo "Dvě věže". Kdykoliv se setkají se skutečným oponentem jdou okamžitě ke dnu.

   Funguje to protože ďábel vždy najde dost nezralých duší, které snadno okouzlí pozlátky a bohatstvím, takové jako jsi ty a kteří nechápou, že se tím stávají otroky.

   Vymazat
  5. 10:11 přestaň fabulovat ty ilumináte.80letech v SSSR tomu šéfoval Brežněv a ten byl stalinista jako prase,ale máš pravdu,Brežněv byl zločinec a zda spolupracoval s CIA to budeš vědět TY.12,4 bylo výročí Gagarina a v USA by nikdo o jeho prvenství nepochyboval,tak jako v Rusku nikdo nepochybuje o prvenství USA na měsíci.Sojuz a Apolo bylo také domluveno?Jseš otrok vlastního zla

   Vymazat
  6. Debile 9:44, Wikipedie jako relevantní zdroj? Tak ty máš dost, víš kdo to tam dodává a maže nepohodlené informace? A mohl by jsi nám dodat informace, jak tam zvítězila tvá buzi-uSSraelská armáda s nejmodernější technikou a jak tam zavládl mír a demokracie, teplý havloide?

   Vymazat
  7. 11:20 Toho debila nebudu komentovat,protože nechci být taková žumpa jako ty.Když nevěříš Wikipedii,tak si najdi některý oficiální RU.web a najdeš tam to samé.Rusové otevíraji své archivy ze kterých informace čerpá i Wikipedie.O buzi uSSraelské armádě jsem neslyšel.USA armáda má své máslo na hlavě také.Havloid nejsem a nemám rád,když se překrucují dějiny,který se hodějí pouze určité skupině zaslepených lžipravdystů

   Vymazat
  8. Ussáci byli na Měsíci leda ve snu a ty vyndej tu palici z Blekotovy prdele!

   Vymazat
  9. 12:18 tuhle informaci máš odkud? Rádio Jerevan nebo Černá podbruchom? Ty zapřeš i vlastního fotra,ale je zajímavé kde ses to dozvěděl,věřim,že pošleš link a pak můžeme konverzovat

   Vymazat
  10. A že tam ussáci byli jsi slyšel na ČT24?
   Konverzovat s někym,kdo je narozenej z prasečí chřipky a z nemoci šílenejch krav....nemá cenu!

   Vymazat
  11. K 10:40. Sděluji jak to bylo, mohu se v detailech mínit, ale dostupných faktů je tolik, že inteligentní bytost si vytvoří poměrně jednoznačný obrázek.

   Dostatečně známa fakta jsou (vygoogluj si to z různých zdrojů) například tato:

   Hned po smrti Stalina, byl Stalin odsouzen Komunistickým vedením a vyhlášen kult osobnosti.

   Jedním z důkazu, že USA nebyli na měsíci je to, že se nedochoval žádný úlomek měsíční horniny - tak významná událost a ono se to poztrácelo - směšné. (A není Ti divné, že se na měsíc od té doby již nikdo nepodíval, přitom rozvoj technologií roste exponenciálním tempem).

   O zlu a dobru nevíš zhola nic. Jinak by jsi nemohl napsat ten pomatený výrok "jsi otrok vlastního zla".

   Pomohu Ti, to co říkáme(píšeme) často odkrývá něco co sami nevidíme. Zlo není přirozené a není nikomu vlastní. Zlo okouzluje jak nás učí pohádky, aby nám symbolicky chytilo duši (rozhodování) a sloužili jsme jeho "cizím" zájmům.

   Přeji co nejvíce nalézaní pravdivých informací o skutečnosti kolem nás.

   Poznání zdar :)

   Vymazat
  12. 9:44 A všechna tato technika byla zničena pomocí kamenů a praků, že? Ti amíci ale mají smůlu. Tolik zbraní dodali, tolik "Rusáků" a Afghánců pomohli zabít a ti se jim za to odvděčili Talibánem, Al-Kajdou a zbořením Dvojčat. Oni mají vlastně vždycky smůlu. Ať kamarádí s kýmkoliv, od Hitlera po Sadáma, vždycky se z něj vyklube ten nejhorší hajzl, kterého je třeba zlikvidovat a shodou náhod na tom i vydělat. Nejspíš ani na Ukrajině to nebude jinak.

   Vymazat
  13. pro 14:21 Američané vzorky měsíční horniny v roce 1969 rozdali 135 zemím světa, které před čtyřiceti lety uznávali. Za tu dobu se ale drtivá většina vzorků ztratila a podle oficiálního seznamu americké vesmírné agentury NASA je známo umístění pouze 12 z nich. Ztratil se podle ředitele Hvězdárny a planetária Praha Marcela Grüna i československý vzorek. Počátkem 90. let se ale našel při úklidu spolu s archivními dokumenty týkajícími se vesmírného výzkumu. Majitelem vzorku je nyní Vojenský historický ústav.
   Takže dokonce i na Petříně byl k vidění vzorek měsíční horniny.

   Vymazat
  14. 14:21 2gr měsíčního materiálu se dostalo i do ČECH.Není pravda,že američani byli na měsíci jen jednou.Kozoroh 1 byl film.Marcel Grun ,,Poslední lidé na Měsíci,,doporučuji přečíst

   Vymazat
 7. možná že si lidstvo zaslouží jadernou válku, která udělá konec všem válkám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem pro, aspoň těm emerickým hovadům bude majetek prd platný. Oni by rádi válčili venku, to jsou hrdinové. Ale kdyby jim to začalo bouchat u nich a umírali jejich synové a dcery, to by se strachy po....

   Vymazat
  2. Lidstvo tak jako tak pracuje úspěšně na zničení této planety. Rabováním, znečišťováním ovzduší a moří, zamořováním jedy, odlesňováním, ničením ozónové vrstvy a v první řadě vytěsněním většiny obyvatel do bezbřehé bídy, si o zánik koleduje již delší dobu. Při té jaderné katastrofě by to bylo alespoň rychlejší. T

   Vymazat
  3. 11:13 pracuje na zničení, ale už asi tak 70 let, a zatím nic. Možná mají nějaký pozitivní vliv různé bloky a dohody, třeba NATO a nebo třeba EU ? Kdo je součástí NATO , tak tam válka nebyla, není a nebude.

   Vymazat
  4. 11:13
   Muhehe muhehe muhehe. Zatím nic, neboj, dočkáš se sluníčkáři. Muhehe.

   Vymazat
  5. Muhehe samozřejmě platilo pro 12:40

   Vymazat
  6. 12:46 nebojím se, Putin tam nebude navždy

   Vymazat
  7. K 13:09. Musím Tě zklamat, pravidla hry zvaná život jsou taková, že se vždycky najde nějaký Žižka, Stalin, Ford, Putin... Vždy se najde kvalitní vůdce, který je agentem dobra proti prohnile elitě (dříve šlechtě). To proto, že v přání mají kořeny všechny jevy a mnoho lidí si přeje alespoň trochu dobra a trochu svobody a Vám otrokářům, proto zvoní hrana.

   Vymazat
  8. proč si Izrael brání své hranice má zdi a ploty - asi mají neblahé zkušenosti s muslimy, na vojnu kluci 3 roky holky 2 roky a dokonce i Drůzové jdou rádi, protože svou zem milují a chrání ze všech sil - to neumí dnes nikdo - ti podvraťáci muslimové se cpou do Evropy samí silní mladí - leda k vůli lepším ekonomickým důvodům jiný důvod tady není .....
   Jsou to zbabělci a líná hovada, která Evropu jen zničí....
   proto stavme ploty na hranicích - staví je Rakousko a další sousedé...

   Vymazat
  9. 13:09
   Ale tady nejde o Putina, jde o NATO. Když to slyším automaticky se mi vybaví bembelové z Emériky, proč asi..... Zbytek NATA je banda nadrbaných trampů. Rusko kdyby chtělo, tak je smete za pár měsíců, ale ono se zatím vždy jen bránilo. EU je banda, která hraje taky podle emérických not. Rozhodují o zahnutých okurkách a nechávají se rozežrávat jak rakovina. Když mají schůzi, dohodnou tam, že budou mít další schůzi, příp. s něčím vysloví nespokojenost nebo pobouření. Je to neschopná banda debilů. Teď jsem četl, že řecká armáda kvůli Turecku vyhlásila bojovou pohotovost. Tady máš to NATO a jejich neotřesitelnou jednotu.Debilové v NATU se nedomluví ani mezi sebou, ale válčit by chtěli. Ale není se čeho bát:o)))

   Vymazat
  10. Pro 8:41, plně souhlasím až na to, že amíci nikdy v žádných jimi vyvolaných válkách nebyli hrdinové ( krom filmových )proto vytvořili tzv NATO aby válčili členské státy ( včetně ČR ) jejich jménem, amíci byli xsindl už od objevení tohoto území, takže o amíckém hrdinství nemá smysl mluvit, nikdy žádné nebylo.

   Vymazat
 8. USA - CIA budu dodavat protilietadlove zbrane povstalcom v Syrii,kto su vlastne tí povstalci alebo umiernena opozicia made in USA . Ta ista banda ktora terorizuje Sýriu,je to zmes IS,AL - Kaidy,umiernenej opzicie,hovorove banda zabijakov ktora služi na zvrhnutie Asada. Proste sen USA i NATO je zvrhnut Assada a oni su tejto bande ochotní poskytnut protilietadlove zbrane. Tak sa letecke sploločnosti a dovolenkari v lietadlach môžu tešit že určite tieto zbrane sa zneužiju i na zostrelenie lietadiel v inych častiach sveta. Tu vidiet že USA i NATO sa spoja i s diablom aby mohli svrhnut Assada a nastolit v Syrii pro USácky i NATO režim. Preto tzv. vojenske missie i zo Slovenska a Čiech služia ako kolona zabijakov v prospech utočnych a agresívnych USA i NATO vojen. Nejde o žiadnych hrdinov ale o najomnych žoldierov v zabijaní civilov vo vojnach a agresiach vyvolanych USA i NATO.

  OdpovědětVymazat
 9. Ty eSeSÁci si snad myslí že si můžou dělat co chtějí, napadat a rozvracet jakýkoli stát na zemi. A ještě si myslí že jim budeme věřit jejich ušlechtilé úmysly. Vládne tam dneska banda lumpů. Jenom čekám až jim rupne ten jejich dolar, už má na kahánku, dokonce i hovada v českém rozhlase vytrubovali, že prý SSA budou muset šetřit.

  OdpovědětVymazat
 10. Vopičák dodělává tak straší, aš rus přitvrdí tak začnou zase propagandu a budou fnukat o demokráciji jako vždy.

  OdpovědětVymazat
 11. Kdo chce kam pomozme mu tam. Zločinci si to jenom zhoršují a nakonec je to bude hodně bolet a budou si to muset odpracovávat hodně dlouho.

  OdpovědětVymazat
 12. Vopičák je ve vleku stejných bojechtivých hovad jako před ním ostatní prezidentské loutky US .

  OdpovědětVymazat
 13. Tady všichni vidíte, čeho je ten zasranej zkurvenej americkej ksindl schopen!!Nejde jim o mír,jen o svoje zájmy.Zdegenerovanej chazar Kerry je tak odporná zrůda,že mu nelze věřit ani nos mezi očima.Křivák zkurvenej,voskovej.Rus to musí vzít v Sýrii pořádně a rychle do rukou.USA - světovej HAJZL číslo 1!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:16 dej své foto budeme porovnávat

   Vymazat
  2. 8:16 zatím ten tvůj Rus se akorát zbaběle stáhl ze Sýrie.

   Vymazat
  3. 12:42
   Nerozumíš tomu, drž raději díru a šoupej nohama, když se baví dospělí.

   Vymazat
  4. 13:04 možná nerozumím, ale Rus se stáhl - to nepopřeš

   Vymazat
  5. A kde je ta slavná plechová kavalerie z ussá????Na tajňačku dodává zbraně ISIL a pak jen velkohubě pindá,že jim dává na frak!Leda tak z tý palmy,na který sedí to jejich barevný ušatý torpédo!!!!:-DDDDD

   Vymazat
  6. 14:04 pokud psal Sputnik, že USA dodávají zbraně IS, tak to bude určitě pravda. Drž se toho, budeš lépe spát. Rusové ze Syrie odešli a hotovo - někteří by to zhodnotili jako zbabělý ústup (že by chyběly peníze ?)

   Vymazat
  7. Ussácký svině rozesrali celej svět,to ví každej,kdo má mozek a ne jednu třídu pomocný školy!
   Ošem jejich úprk počínaje válkou v Korei až po dosud vedoucí se války např.Ukrajina.....to není úprk,to jim hoří koudel u prdele!!!!!!:-DDDDDDD

   Vymazat
 14. Jinými slovy, US huni se ani dnes nevzdávají svého původního plánu, kterým je svržení legitimního režimu Bašára Assada v Sýrii a jeho nahrazení proamerickou loutkovou "vládou".
  V té zemi nebude klid a mír do té doby, dokud v ní budou působit nájemní političtí či náboženští teroristé. To proto bude nutné je z té země vyhnat nebo zatlačit pod písek. I s těmi zbraněmi dodanými podle plánu "B, C, D ...".
  Vlastně pod písek raději rychle dostat především ty dodavatele všech možných vražedných systémů určených k podvracení ve světě, protože to jsou právě oni, kdo v něm šíří jen zkázu a zmar. Včera bylo pozdě ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Franto neurazajme Hunov!

   Vymazat
  2. A tak se dávným Hunům omlouvám!! Já vím, že to byli babráci proti těmto.
   Ale když mně ti zpoza oceánu tak připomínají ty pradávné barbary, kteří svými nájezdy tyranizovali svět, a pokud někam vlezli, tak tam po nich 30 roků tráva nerostla ...

   Vymazat
 15. zatím padají letadla jen jedné straně , což se může změnit .....

  OdpovědětVymazat
 16. To je zajímavé, že na druhé straně nemáte nic proti tomu, když proruským separatistům Rusové dodávají zbraně i protiletadlové systémy, oni sestřelují letadla - dokonce i dopravní, a chtějí také svrhnout legitimní vládu v Kyjevě. Vy jste tady skutečně srandisti. Měřte jedním metrem a nebo neměřte vůbec.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to prostě banda rudohnědých idiotů frustrovaných z toho, že neuspěli ve svobodné společnosti. A USA jsou symbolem svobody a proto je tak nenávidí.

   Vymazat
  2. Je zajímaví, že když USA jsou vzor dobra a zodpovědnosti a mají nejlepší a nejsilnější armádu na světě a přece všichni dobří lidé ji žehnají. Tak proč se to všude ve světě pořád sere ?

   Prostě lidé jsou zlí a špatní a nenapravitelní a zachraňuje to pouze ta skvělá a dobrá Amerika.

   Vymazat
  3. 9:32 Máš pravdu,tady je to samej rudej komisař a jak za totáče nepřipustí omyl.

   Vymazat
  4. 09:50 víte - používání slov jako "většina lidí" "skoro všichni" a 99% atd je zavádějící. Vy tady na tomto portálu žijete ve svém jakémsi divném světě - okolo se už dávno systémově prakticky svět změnil a vy tady pořád melete tu svou starou propagandu. Mimochodem - je zajímavé, kolikrát se tady u debatérů objevuje slovo USA, Amerika atd.. a přitom v reálném životě to tak přece není. Jakoby úmyslně chcete navodit zdání, že bychom snad měli být pod vlivem té Ameriky, jako bych slyšel ruskou televizi - kde to omílají také pořád dokola. Proč mnozí debatéři a autoři článků tak nekritickY přejímáte většinu informací z ruských zdrojů ? Vás ani náhodou nenapadne, že to je chytrá propaganda ? A že Rusko si velmi přeje rozdělenou Evropu aby s námi opět mohla manipulovat jak to bylo za minulého režimu ?

   Vymazat
  5. V divném světě teď žijeme všichni. Až na to přijdete vy, co vám připadá tento svět normální a v pořádku, bude už pozdě pro nás i pro vás. Tak hodně zdaru. T

   Vymazat
  6. Hey wikipedie 9:22, tyto informace máš taky odtud? No poteš. Možná budeš překvapen, ale i ukradinská armáda používá a použivala ruské zbraně nebo to ve wiki nepsali? O jaké legitimitě hovoříš, o tom násilné převratu oligarchů. Proč dodnes nejsou žádné snímky uSSraelských družic a ukradinské letové kontroly součást vyšetřování MH17? Ty jsi prostě blb nebo potomek Plavce, jinak to není možné, co po světě chodí za jednobuněčný odpad.

   Vymazat
  7. Co ty víš o minulém režimu, podle tvého vyjadřování jsi maximálně pacient ústavu nebo student, který vyšel ze školy. Jinak to tvá omezenost vysvětluje. Jsme rádi, že tvá ČT-propaganda nebo blesk na tebe má dobrou a pravdivou informovanost.

   Vymazat
  8. 11:29 a proč by vojenské struktury ukazovali nějaké obrázky z družic ? Tuto chybu už jednou třeba američané udělali a tak to neukazují. Mimochodem - a proč Rusové nic neukázali ? Pouze jakési namalované stíhačky, což potom urychleně s ostudou raději stáhli...

   Vymazat
  9. 9:59. Gratuluji vá k takovému vašemu poznání, že 1 + 1 = 11 ....!!

   Vymazat
  10. 11:29 komentář 9:22 není wikipedie, naše konverzace byla o Afganistánu a vy tady melete prazdnou slámu

   Vymazat
  11. V tý tvý dokonalý debilokracii žádná demokracie není,jenže to tvůj vychlastanej pidimozek nechápe!A legitimní vládu v Kyjevě svrhnul ten tvůj oblíbenej potrat Jacehňup a Choroš,tak vyndej pazouru z nočníku a zpátky s tebou do pangejtu,kam patříš!

   Vymazat
  12. A USA jsou symbolem pravdy a lásky, ale jenom pro sebe. Pro ostatní šíří jenom lež a nenávist.

   Vymazat
 17. Jistě nikdo nepochybuje, že příměří v Sýrii bude vážně porušeno. A to na povel podněcovačů válek - USA.

  OdpovědětVymazat
 18. Ubozí komunističtí pohrobci fandí ze všech sil Putinovi, protože v sobě živí naději, že Putin přitáhne i sem osbodit je a spasit.

  Maj totiž holé prdele, jsou pátá kola u vozu a tento jejich pokles na dno společenského žebříčku nemohou rozdýchat. Vsugerovali si, že za to může tahle společnost, nenávidí ji z celé své duše a přejí si její zánik. V podstatě se tito frustráti nijak neliší od islamistických frustrátů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sám máš prdel místo palice ty pohrobku Lahváče I a Blekoty Uslintance!!!!

   Vymazat
  2. O zánik této zdegenerované společnosti se nemusíme starat, o to se postaráš ty a tvoji soukmenovci. Ostatně, ti islámští magoři jsou jen a jen vaše dílo a také na něj dojedete. Bohužel my s vámi, degeneráti. T

   Vymazat
  3. 12:10. Mně vždycky doslova pobaví ty slova o komunistech, Putinových agentech atd., od lidí, kteří o těch druhých neví vůbec nic. A tak tento způsob kolaboranti používají už tradičně když kolem sebe v záchvatu hněvu kopou.
   Tento primitivní způsob se dokonce stal jejich hlavní zbraní... A já se vždy nad těmi jejich nervovými záchvaty jen usmívám... :-))

   Vymazat
  4. Asi myslíš, že státnické kvality Putina oceňují jenom žebráci, bývali komunisti (ty skuteční přesvědčením, co nepřevlékli kabáty) a bezdomovci a vůbec spodina. Asi nás bude potřeba vyhladit jsme nepotřební zmetci. Sláva ať žije zlatá miliarda skvělých a šikovných jedinců, je to výkvět lidstva. Je se Ti hluboce klaním, protože ty jsi určitě elita a dokonce se s námi bavíš, to až budu vypravovat známým...

   Vymazat
  5. Každý psycholog by potvrdil. že když někdo spekuluje o motivech jednání druhých, tak především vypráví o sobě. Zřejmě v minulosti zažil to, co předpokládá u druhých:
   "Maj totiž holé prdele, jsou pátá kola u vozu a tento jejich pokles na dno společenského žebříčku nemohou rozdýchat. Vsugerovali si, že za to může tahle společnost, nenávidí ji z celé své duše a přejí si její zánik." Proto tak obhajuje dnešní společnost, která diletantům, ale takto "správně uvědomělým", umožnila zbohatnout.

   Vymazat
  6. 17:03 To neřeš. Příspěvek 16:02 není adresován tobě. Autor určitě není tak naivní aby předpokládal, že chápeš psaný text.

   Vymazat
 19. Sílící aminausea, islámonausea, multikultinausea, čtnausea, trollonausea - to je výsledek zdejších trollů :-) Nejsou přínosem pro řiť, v které vězí, ale opak je pravdou. Jidášským penízem za vydatné pomoci trollů řitě podporují mírumilovné, slušné občany. A to je moc a moc dobře :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:40 a nemyslel jsi třeba mausoleum Lenina v Moskvě ? jinak jsem to nějak nepochytil ...

   Vymazat
  2. 12:46 - Nepochytil jsi to, není divu, a přitom právě k tobě ten komentář promlouvá. Tak jen pokračuj, nausey dosáhnou jednou stupně, kdy se ti kvalitní občané pořádně nase.ou..., :-)

   Ještě dodám EUnausea, NATOnausea, ... :-)

   Vymazat
  3. 12:54 už tomu konečně rozumím = jsi pod vlivem.

   Vymazat
  4. 12:54
   Chujmere,nausea-pocit na zvracení.

   Vymazat
  5. 13:31 doufám patřilo 13:11.

   Ale je to marné. Ten, kdo má hlavu v řiti a chutná mu, nezná pojem nevolnost s nucením ke zvracení.

   Vymazat
  6. Ajta krajta,další Onanův osobní medik:-)))))

   Vymazat
 20. Jenže Rusko má plán " C " , jen čeká až se plán " B " začne od amíků uskutečňovat. Dokonce jim k tomu dali i určitý prostor. S realizací plánu " B " se dávno počítá.

  OdpovědětVymazat
 21. vlast tě (12:10) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětVymazat
 22. Tak jsem vyskočil a zamečel a je to hovno platný, a stejně sem polezu protože mám plnou palici americkejch sraček a tak se mi míchá hovno s krví.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty umíš číst,Chujmere debiloviči?:-DDDD

   Vymazat
  2. Jo! Učili mně to v osobitní škole pro retardované děti. A jen co vytáhnu hlavu z Obamovy zadnice, potáhnu hned s tou svou zas...ranou hlavou sem k vám na N.R. Protože tak nenávidím rudohnedý fašistický bolševiky, až se z toho téměř pomátnu a proto né že chci, já za váma musím pořád dolejzat a bojovat proti vám a putlerovi do posledního Ukrajince a Syřana. A bojuji a bojuji, až z mé počítačové klávesnice třísky vodletujou do luftu!

   Vymazat
  3. Chujmere debiloviči nerozčiluj se,praskne ti vocas ve švu:-)))))

   Vymazat
 23. Vypravuje mi 18letá dělnice Baťovy gumárny:

  Teď nepracujeme tolik hodin denně, neboť je méně práce, ale v gumárně poměrně ještě více než v dílnách kožené obuvi. Přišla jsem k Baťovi před dvěma roky v 16 letech. Bydlím v internátě. Po šesté ráno jsme vstávaly, cestou do továrny jsme se zastavily v obchodním domě na malou snídani. Pět minut před šestou hodinou musely jsme státi u stroje. Pracovaly jsme v horečném tempu bez nejmenšího oddechu až do dvanácté hodiny polední. Pak skok do závodní jídelny, pět minut před tři čtvrtě na jednu stály jsme opět u stroje. Naše polední přestávka nikdy není delší 40 minut. Večer jsme pracovaly do 6 až 7 hodin, tj. 12 až 13 hodin denně.

  Týdenní moje mzda činila, nebylo-li pokut, 220 až 240 Kč. Nyní je nižší. Práce při tak dlouhé době pracovní byla tak vyčerpávající, že na mne chodily mdloby a bolela mne hlava a žaludek. Osm hodin denně nepracujeme nikdy, vždy o mnoho více. Teď se to tak nepřepíná, je málo práce. Za to je teď mnoho pokut. Tento týden jsem brala 200 Kč, 40 Kč mně bylo strženo na pokutách. Pracovaly jsme na galoších. Za každou chybu je nám strhováno 10 Kč pokuty.

  Deset děvčat Baťovek, jež s námi jedou vlakem v téže oddílu, mluví totéž a doplňují výklad tohoto děvčete. Každá hlásí výši pokut v tomto týdnu: 30, 40, 50 Kč. Za každou maličkost se propouští. Od Vánoc bylo propuštěno několik tisíc dělníků a dělnic. V závodě je z toho panika, neboť propuštění neměli nároku na podporu v nezaměstnání podle gentského systému. Baťa totiž nepřipustí žádné odborové organizace v závodě. Propuštění dělníci, bydlili-li v Baťových domech, jsou kromě toho ihned vyhozeni z bytu. Vykořisťované dělníky vyhazuje Baťa na ulici.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ještě štěstí, že přišel Gottwald a zachránil ubohý proletariát od kapitalistů v roce 1948 !!

   Vymazat
  2. Velká škoda, že jsou blokovány informace o vnitřních policejních oddílech Baťových závodů, kteří efektivně špehovaly zaměstnance nejenom v závodech, ale i v místě bydliště a kteří se postarali, aby nikdo nemohl být organizován v odborech. Jejich kvalitně proškolené "kádry" byly po válce personálním základem nově budované státní bezpečnosti. Co se v mládí naučíš, k stáru jako bys našel.

   Vymazat
  3. 16:17 No vida, ty se kvůli své rádoby ironii ještě naučíš říkat pravdu. Jen tak dál, však ono to půjde.

   Vymazat