Reklama

.

.

pátek 8. dubna 2016

Z TV přenosu z Washingtonu viděla pražská kavárna, jak ji ujíždí vlak


Lubomír Man
8. 4. 2016
Všichni jsme v minulých dnech byli svědky, s jakou nenávistí přijímali vysedávači pražské kavárny Kalousek, Schwarzenberg, Štětina, Bursík a Kocáb návštěvu čínského prezidenta Si Ťim-pchinga v Praze, s jakým pohrdáním zostouzeli slavnostní ceremoniál z jeho přijetí na Hradě, jak se s průvodem svých parťáků , ježícím se tibetskými vlajkami a protičínskými transparenty, snažili proniknout na hradčanské Náměstí, aby zde veškerou důstojnost probíhající návštěvy zadupali do země a ukázali tak národu v přímém TV přenosu, že nejsou a nikdy nebyli ničím jiným než výtržníky a chuligány, že tohle a nic jiného patří do jejich lidského vybavení, a že těmito vyvrženci byli a jsou i ve svém současném převleku za politiky.A teď, v těchto hodinách a pouhých pár dní po jeho návštěvě Prahy, má i i tahle darebná cháska možnost sledovat na kanále You Tube, s jakou velkolepou slávou je čínský prezident přijímán ve Washingtonu. Jak mu hraje hudba a salutují mu vojáci s bílými rukavicemi na rukách, jak si střídavě předávají čínskou a americkou vlajku (tibetská zde pochopitelně k vidění není), jak jej na červeném koberci, nataženém na trávníku před Bílým domem, vítá prezident Obama úklonem, a jak jeho manželka dokonce líbá manželku čínského prezidenta na obě tváře.

Chásce z pražské kavárny se už asi při téhle scéně dělají rudé skvrny před očima, Bursík možná už vyskočil ze židle a řve cosi o americké zradě, a Kalousek nejspíš jen nechápavě vrtí hlavou. A všem vespolek se pak zdá, že i tahle scéna z monitoru počítače zapadá do jejich celkového duševního pocitu z poslední doby: Že totiž jejich éra končí, že jim souběžně s tím, co právě vidí, odjíždí definitivně poslední vlak, a oni stojí na nástupišti a bezmocně hledí na červená světla jeho posledního vagonu.

Náš president Zeman byl velice kritizován za slavnostní uvítání presidenta Číny Si Ťin-pchinga u nás v Praze. Podívejte se, jak ho přivítal v Bílém domě president USA Obama. Že by naše "objektivní masmédia" jej taky tak zkritizovala? Modrý oči.

Jak dokazuje, asi půlhodinový videozáznam, uvítací ceremoniál připravený na počest příjezdu Si Ťin-pchinga a jeho početného doprovodu do Bílého domu, byl skutečně velkolepý. Čínský prezident byl přivítán se všemi vojenskými poctami. Salutovaly mu desítky vojáků s medailemi na prsou a bílými rukavicemi, kteří drželi střídavě v řadě čínskou a americkou vlajku. Vojenský orchestr vyhrával slavnostní melodie a na červeném koberci již na hosty čekali prezident Obama a jeho choť. Nutno dodat, že první americký pár nemával tibetskou vlajkou a tibetská vlajka nebyla vidět ani na jednom jediném záběru celého videozáznamu. Aktivisté, zřejmě neobdrželi pozvání na tuto oficiální akci.

Následně již k Bílému domu přijela luxusní černá limuzína, ze které vystoupil čínský pár. Prezident Obama se lehce uklonil a podal bez jakéhokoli náznaku neobvyklosti, ruku svému čínskému protějšku. Michelle Obamová manželku čínského prezidenta Pcheng Li-jüa dokonce přátelsky políbila na obě tváře. Následně se oba prezidenti vydali na „obhlídku“ nastoupených zástupců amerických vzdušných, pozemních sil a námořnictva. Velitel přehlídky poté Obamovi i Si Ťin-pchingovi zasalutoval a oba prezidenti se vydali vstříc stovce amerických školáků.

Svět se mění a doufejme, že zvítězí zdravý rozum na celé naší zeměkouli.

46 komentářů :

 1. Pražská kavárna není celá Praha a Praha není celé Česko. Smůla pražské kavárny je v tom, že se příliš spolehnula na všemoc jimi vlastněných a limi ovlivňovaných médií. Tato média se už ale několik let projevují "prostředky masové dezinformace" a většině lidí to už došlo a dochází. Platí přece, že nelze lhát všem lidem do nekonečna.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím s vašim názorem . Bydlím v menší obci , kde se téměř všichni znají a mohu potvrdit (k mé radosti) že se lidi opravdu začínají probouzet a vidí ten mediální hnůj .

   Vymazat
  2. Naprosto s Vámi souhlasím je až úsměvné ta skutečnost že v Praze žije asi 1.200 tisíc lidí ale skupinka naprostých blbečků dostane na Ť-24 takovou nehoráznou publikaci.Ve čtvrtek jsem sledoval toho havloida Kocába a bylo mě doslova na blití.
   Josef

   Vymazat
 2. Kalousek - opilec,grázl,lhář a zloděj....
  Schwarzeneberg - šlechtický pospávající degenerát bez vlastního názoru
  Štětina - odpornej nácek,co tvrdí,že runny Azova nejsou nacistické,nýbrž staroukrajinské!!!!(to je opravdu odporná kreatura tahle nicka)
  Bursík - to snad ani nemusíme komentovat - věčně neúspěšný politik naprosto ve všem.
  Kocáb - kam vítr,tam pláštík,udatný to Rusobijec....
  A tahle hovada nám udělala ostudu v celém světě.....
  přitom tihle vlastizrádci nestojí ani za těch pár slov...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Svatá pravda!!!

   Vymazat
  2. Mluvite mi s duse ,tyhle kreatury jsou hnus

   Vymazat
  3. A všichni jmenovaní se dpouští trestného činu podporou hnutí potlačujícího lidská práva Tibeťanů,bývalých nevolníků a otroků, vyvěšováním vlajky otrokářského teokratického Tibetu !!!

   Vymazat
  4. Naprosto souhlasím s Vašimi názory, je to ostuda :(

   Vymazat
  5. Jest to tlupa nevzdělaných a debilních , slabomyslných maličkých lidiček s USA placených ku devastaci ČR tak, aby byla jedině Washingtonu poslušna a vrtěla ocáskem

   Vymazat
 3. asi nám u už všetkým v SR aj ČR vlak utiekol..príde ekonomický BIG BANG, z ktorého sa bežní pracujúci ľudia už asi nespamätajú...jedine, že predtým Čína, Rusko a a ešte zvyšky normálne zmýšľajúceho sveta zmetú petro-dolár z povrchu matičky Zeme (či už rýchlym - revolučným, alebo postupným-evolučným vývojom...ja dúfam v ten evolučný, inak bude vojna, ktorá už aj tak prebieha lokálne + ideologicky a mediálne..)
  ...nielen tento článok objasňuje všetko to "nepochopiteľné", čo sa v Európe teraz deje..

  http://e-republika.cz/article3574-Je-třeba-kontrolovat-centralni-banky-než-nas-přivedou-do-hrobu

  ...tiež veľmi dobré analýzy od p. Ing. Mariána Vitkoviča, kedysi robil poradcu aj Sulíkovi, ale potom to s blbcami definívne vzdal, prednášal externe aj na Ekonomickej univerzite V BA ...veľmi rozhľadený a vzdelaný pán vo svojom odbore - ekonómia (ako on hovorí, existuje len jedna a to politická ekonómia, oplatí sa z času na čas pozrieť na jeho fb...)
  https://sk-sk.facebook.com/vtkvc

  OdpovědětVymazat
 4. a tu spomína p. Vitkovič tiež najnovšie "bravúrne" kroky bieleho (či skôr čierneho) koňa Draghiho von Goldman-Sachs-FED-ECB and comp.
  https://sk-sk.facebook.com/vtkvc/posts/1005768262822922
  https://sk-sk.facebook.com/vtkvc/posts/1005768262822922

  OdpovědětVymazat
 5. Přijde den a zúčtujeme spolu. Jsem zvědav na statečnost těch
  protistátních hovad, až jim půjde o kejhák.

  OdpovědětVymazat
 6. Aby se náhodou nestalo,že náš"""""spasitel""""" Venca Lahváč Veškrna vstane vzteky z hrobu:-DDDDD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pražská kavárna povstala a unisono zpívá-Kde domov můj...
   Už ani v bílém domě...

   Vymazat
  2. Čelný představitel pražské kavárny a bývalý vídeňský kavárenský povaleč si může akorát tak zazpívat: Fóda chůči pólu Čína ch ! Boryš umí póska línach !

   Vymazat
  3. Doufám,že Obama hodil přes Chrchlu hadr,ten by čuměl jak palec z ponožky.

   Vymazat
 7. Pan Kocáb nám u Krause vysvětlil, že Velká Británie a USA můžou vítat Čínského prezidenta důstojně, páč oni jsou velmoci. Zatímco mi ne. My jsme malí, bezvýznamný a (dodávám já) zakomlexovaný. Takže my nemůžem. Od nás to vyznívá nějak jinak.....
  Kocába a jeho Pražský výběr jsem 20 let miloval. Teď ho nemůžu ani vidět, debila méněcennýho!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já toho oplzlého slimáka neměl rád nikdy.

   Vymazat
  2. ..."zase jen nevzdělaný umělec" ce se sere do politiky...

   Vymazat
  3. Nechte prosím pana Kocába na pokoji.Jednou se sám zmiňoval,že ho v dětství šikanovali.Kdoví, čím vším si chudák prošel, že to zanechalo následky je zcela zjevné. Kolikrát mě napadá jestli není jeho maminka Pavlínka Filipovská a tatínek pan kníže Schwarnzenberg.To by potom všechno vysvětlovalo.

   Vymazat
  4. Jo, prej musel dělat spolužákům holku...

   Vymazat
  5. Ale krást jako straka na úkor ostatních to nezapoměl!!!!

   Vymazat
  6. Pan Kocáb u Krause odhalil svou inteligenci v plné nahotě!

   Vymazat
 8. Však ona nám to ta dvojice poťouchlíků jistě "objasní".
  Tuhle se Schwarzenberg s Kalouskem málem ve svém hnusu a pohoršení zbláznili z toho, jak jen může prezident se všemi poctami přijímat tyrana??!! A teď toto!
  A tak jsou možná dvě, tři i vícero vysvětlení:
  a) Si Ťin-pching tyranem není,
  b) Obama je tyranem a Si Ťin-pchinga přijímá jako rovného s rovným sobě (či vrána k vráně),
  c) ti dva povedení Schwarzenberg s Kalouskem jsou docela obyčejnými farizeji a své "pohoršení" do TV na nás hrají, což je obzvláště pikantní na pozadí Schwarzenbergova dřívějšího a srdečného setkání s mocnářem Saúdské Arábie ...,
  d) ...??

  OdpovědětVymazat
 9. Uvědomují si ti všichni fangličkáři, kteří si nesměli vyvěsit tibetské vlaječky na Hradčanském náměstí, vis včera Máte slovo, jak jsou neskutečně trapní a ubozí, jak už se upínají k všemu možnému aby víceméně sami už jen sobě dokazovali, že oni mají pravdu? Výždyť co se týče čínské návštěvy je zradila i Amerika(Pozorně jsem sledoval zprávy z přijetí Číńana u Bílého domu,nikde Tibet, všude,jako v Anglii úcta k hlavě Číny. Kavárničko sbohem a šáteček...Kam se vrtnete, až CIA, Amnesty atd. zjistí, že jste pro ně už neupoužitelní? Že nejste ani použitelní jako rozvraceči národa ale jste jen ubozí kašpárci a tajtrdlíci, které již tady skoro nikdo nebere vážně?

  OdpovědětVymazat
 10. Jak ubozí a hloupí jsou redaktoři i jejich odpovědní vedoucí, když dávají prostor primitivům Kalouskovi, Bursíkovi, Fialovi, Kroupovi a mnoha dalším poskokům jež nazývají komentátory a analytiky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oni jen postupují podle hesla Koho chleba jíš, toho píseň zpíváš. Co na tom, že ti jejich chlebodárci jsou odporní vlastizrádci.

   Vymazat
  2. A proč už spolu klucí z ,,výběru" nemluví ?
   M.M. ;-)

   Vymazat
 11. A další hovado z kavárny je Honzejk - viz jeho poslední vejžblecht o migrační krizi....Pane,to je filozof...

  OdpovědětVymazat
 12. Z Pražského výměru se stal Pražský odpad . Naši spojenci Anglije a USA výtají s pompou Čínského prezidenta s manželkou . Kocáb , Kalousek , Schwarzenberg , Bursík atd. se chovaji jako hulváti . Česká televize jim ješte v tom pomáhá a po večerech probírá div nesoudí prezidenta Zemana . Holt jsme tupý východ evropy .

  OdpovědětVymazat
 13. 17:18- váš zcela správný výměr s dovolením opravuji:- VÝTĚR
  M.M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pardon , Pražský výběr ~ Pražský odpad .

   Vymazat
 14. Píši ještě jednou:
  Kavárno, kavárno Pražská
  kavárno vyhulená.
  Ty si mi od mládí lhala
  dnes budeš odsouzena.
  Půlnoc když orloj votpíská
  ,,poslední sbohem" ti dám.
  Normální člověk si nikdy nepostýská
  i kdyby byl na světě sám.

  OdpovědětVymazat
 15. Pět tibeťanů z pražské teplárny:-D
  Kraďous, Slintal, Štětináč, Buzík, Kochcáb.

  OdpovědětVymazat
 16. Není potřeba žádná ruská propaganda, stačí když si každý přečte dokument o tom jak USA více jak 200 let terorizují svět, jak pošlapávají dodnes lidská práva, podkopávají demokracii a svobodu a hlavním cílem je položit Rusko na kolena. Ten dokument je nezpochybnitelný, neboť zločiny, kterých se USA dopouští dosud nelze popřít, počínaje genocidou původních obyvatel USA a také otroků z Afriky. Jsou zde všechny jejich zločiny uvedené v časové posloupnosti. Proto není potřeba žádné ruské propagandy, sami Američané si vyrábí protiamerickou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Svatá pravda. USA zatím nezažili na svém území vpád cizáků. Také potřebují peníze za výrobu zbraní a ropu.

   Vymazat
 17. Každá velká země likviduje nebo zavírá své odpurce . Jak USA , Anglije tak Rasija . Jinak by byl na světě uplný bordel . Akurát v prťavém Česku existuje Pražská kavárna a tá to chápe zrovna jak se ji to hodí . Tak to je a bude co je svět světem, drazí demokraté . Marcel

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak USA likvidují své odpůrce ty blbe? V gulazích a střílí je po tisících a milionech, tak jak v SSSR za Stalina? To chceš srovnávat ty debile? Pak kdo tu co chápe, jak se hodí.

   Vymazat
  2. Likvidace nemusí být fyzická likvodace. Stačí likvidace politická. Příklad: Dominique Strauss-Kahna obviněn pokojskou Nafissatou Diallovou ze znásilnění. Ke znásilnění sice nedošlo, ale Kahn seděl v NY ve vazbě, média z něj udělala sexuální monstrum a musel odstoupit od kandidatury na francouzského prezidenta. Vyhrál poslušný Holland!!! Tomu říkám politická likvidace. Hezky bez střílení a v rukavičkách. Marek

   Vymazat
  3. 10:46 a jak Stalin povraždil ty Indijány, to se jako spletl a Američané si nevšimli, že jim tam řádí Gruzinec?

   Vymazat
  4. Anonymní9. dubna 2016 0:10 - ne jak se jim to hodí,ale jaký dostanou befel od Schapira

   Vymazat
 18. pepi gebls by žasnul jak ho pražska kavarna v čele s čete lepe řečeno čezke ministerstvo propagandy nepřekonatelně překonala

  OdpovědětVymazat
 19. Tak kde je prazska kavarna v teto diskuzi?Aby nam tady blila ty svoje zvratky.bursik nebo blb kalousku a nebo jejich ochranci maji snad drzky zasity?

  OdpovědětVymazat
 20. Kdyby jste viděli tu bídu čínského venkova, tak by jste takhle blbě nekecali. Jeďte se tam podívat vy blbečči a budete koukat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co bída zchudlého českého venkova, vašnosto? Marek

   Vymazat
  2. No to je ale fór. Proti Číně se tu máme jako prasata v žitě. Už jsem jednou psal aby jste se tam jeli podívat a budete mluvit jinak. Pepa - cestovatel.

   Vymazat