Reklama

.

.

středa 13. dubna 2016

Zase nás oblaží američtí mloci

Lubomír Man
12. 4. 2016

Od 27. května do 30. května, tedy celé tři dny (tahle délka se bude stále prodlužovat, až z ní bude nová dočasnost), budeme mít možnost vítat na našich silnicích americké mloky v khaki uniformách, přesunující se ze svých základen v Německu přes naše území do Pobaltí, kde se účastní manévrů Saber Strike čili Sek šavlí. 


Američtí mloci si tím trochu zajíždějí, ale není to úplně beze smyslu, protože na českém území se k nim - jak se kulantně vyjádřil náš herec a ministr národní obrany Stropnický - připojí česká technika. I slaboduší ovšem chápou, že ona česká technika se nevykodrcá na svůj velký výlet sama od sebe, ale budou ji obsluhovat čeští vojáci, kteří ji ve společné koloně s mloky dopraví až k hranicím Ruské federace do Pobaltí, odkud budou společně s mloky ukazovat směrem k ruským lidem své svaly. Takže podle úsloví, že kdo s vlky žije, s vlky vyje, dojde v Pobaltí k našemu společnému vystoupení a spojení s armádou, která svou expanzívností a nutkáním rozlézat se do všech koutů zeměkoule, dalece překonává představu, jakou měl o expanzívností náš slavný spisovatel Karel Čapek, když s úmyslem zobrazit ji v co nejodpudivější formě, sepisoval svou knížku Válka s mloky..

Ale nám to nevadí, nevadí to ani vládě, která naši účast v Seku šavlí schválila, jedeme společně vlastně už se supermloky a jsme už od nich skoro k nerozeznání. Jedeme s nimi zvesela i s chutí a s veškerým klidem i proti Karlu Čapkovi, proti Husovi i proti Masarykovi, proti všemu zplesnivělému humanizmu a demokracii. Vždyť jsou-li tihle supermloci usazeni v tisících základen po celém světě, sedíme tam s nimi vlastně už dnes tak trošku i my. Tak trošku jsme s nimi ve 179 základnách v Německu, ve 109 základnách v Japonsku, v 85 základnách v Jižní Koreji, a celkově jsme s nimi v tisících a snad vůbec nespočítatelných základnách (proto asi Pentagon jejich přesný počet nezveřejňuje), v 74 zemích světa.

No řekněte, není to nádherný, povznášející pocit?

39 komentářů :

 1. Tak k tomu vám něco řeknu:
  Doufám, že každé to vozidlo dostane pokutu 500 tisíc, jako ten chlapec co tatínkovi koupil v Polsku kombajn a jel s ním bez registrační značky, pojištění a dálniční známky v odstavném pruhu po dálnici. To si policisté smlsnou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "...MY JDEME NA RUSA NEVÍME PROOČ, NEVÍME PROČ..." to sice spívali vojáci vracejícíc se ve vlaku z Ruské fronty, protože celá První světová válka byla totální nesmysl, který státl životy více jak 10 milionů lidí. Tá Druhá světová válka byl ještě větší nesmysl a stálo to životy už víc jak 60 milionů lidí. No a vsoučasné době USA, stůj co stůj, připravují největší nesmysl a to třetí světovou válku, která podle některých analytiku již probíhá ve formě hybridní války proti Rusku, má už své oběti na životech, ale do horké fáze ještě nepřešla a čeká se na nejpříhodnější okamžik, tak aby to uspokojilo americký zbrojní průmysl, který již donutil celý svět maximálně zvýšit výdaje na zbrojení a sám jde příkladem, když ročně spotřebuje z rozpočtu USA na zbrojení 600 milird dolarů. Připomenu jenom, že ve stejném okamžiku Rusko vydává na zbrojení částku 60 miliard dolarů. Jinými slovy USA dává na zbrojení více, než celý ostatní Svět dohromady. Ale přesto, nebo právě proto, Rusko ohrožuje USA a USA musí konat přípravy ve formě plánu Barbarosa II. Lze tedy říct. Pokud vydrží na Světě mír, bude to výhra Číny a Ruska. Pokud se USA podaří vyprovokovat a zahájit horkou fázi třetí světové války, bude to výhra USA, která zároveň bude poslední výhrou. Žádná další již nebude.

   Vymazat
  2. Díky našim vládám se z nás stal AGRESOR - protože NATO JE VE SKUTEČNOSTI AGRESOR.Jediné řešení je okamžitě vystoupit z NATA jinak se z našeho území stane zcela určitě válečná zóna.Lidi už se konečně probuďte!!!
   Josef

   Vymazat
 2. Rozpustit armádu ! Máme mloky . Dnes na čt 24 školy na Zlýnsku zavádí brannou výchovu se samopalama vz 58 . Putin musí být pokakanej .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A s jakýma když je ten zrádce Stropnický věnoval američanům pro teroristy v Iráku.

   Vymazat
 3. Všechno směřuje k tomu že se naplní proroctví vědmy Vangy , která na tento rok 2016 předpověděla pro Evropu válečnou katastrofu . Mloků už je příliš mnoho , rozlézají se všude a jsou stále agresivnější . Putin se s nimi určitě dokáže vypořádat . Ale nám to už nebude nic platné protože zahyneme taky .

  OdpovědětVymazat
 4. Budeme muset vytvořit transparenty, pověsit je na mosty a podobně. A náležitě je přivítat.

  NATO - váleční cestovatelé světem.....NATO - war world travelers

  Nepodporujeme válečné činy NATO.....We do not support the wartime actions of NATO

  Protestujeme proti politice USA............We protest against the policy of the UNITED STATES

  Bojujte proti IS........................................Fight against Daeš


  .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Navrhuji přidat ještě:

   Američani běžte domů.....Ami, go home...

   Vymazat
  2. Stačí tato odpověď ?
   http://svobodnenoviny.eu/americky-letoun-udajne-shodil-zbrane-pro-ozbrojence-isis-v-iraku/

   To je dnešní zpráva...ne z loňského roku.
   RM

   Vymazat
  3. Vyvěšovači tibetských vlajek a ničitelé čínských vlajek by měli vítat mloky máváním vlajkami všech států, kterým mloci ublížili:
   http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx

   Vymazat
 5. Jedou jaksi jiným směrem. K Pobaltí...asi neví, kde je Makedonie, Řecko- tam je třeba vojsk na ostrahu hranic, suverenity a našich morálních hodnot.

  OdpovědětVymazat
 6. Nu což. 100 českých blbečků se vydá na výlet s pár předraženýma sračkama Pandurama. Doufejme, že s nimi pojedou i tahače na odvoz rozpadlých našich a pinďozkých sraček, aby dlouho neblokovali dálnice. Když dojedou tak si zabambálují společně s naci gardou v Pobaltí, Rusové si zabambálují a pokouří na své straně s novými Armatami a Uragány a pak zase všichni pojedou domů a bude po slávě. Navzájem si nic netroufnou, leda si zamávat. Větší legrace bude, jak blbečkové a placení mávači dostanou fangličky a mávátka od šapita a budou freneticky mávat z mostů a obdivně uchcávat nad tou šaškárnou a přehlídkou naprosto zbytečného šrotu zatímco přičmoudlí aláhisté sem budou nerušeně se souhlasem frau Merkel proudit dál. Takže celé to chrastěnmí zbraněmi je jen komedie pro blbečky a na nic jako celé NATO a naše podviživená protektorátní pidiarmádička.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. možná by jim měli poslat na uvítanou pár kalibrů.

   Vymazat
 7. "...MY JDEME NA RUSA NEVÍME PROOČ, NEVÍME PROČ..." to sice spívali vojáci vracejícíc se ve vlaku z Ruské fronty, protože celá První světová válka byla totální nesmysl, který státl životy více jak 10 milionů lidí. Tá Druhá světová válka byl ještě větší nesmysl a stálo to životy už víc jak 60 milionů lidí. No a vsoučasné době USA, stůj co stůj, připravují největší nesmysl a to třetí světovou válku, která podle některých analytiku již probíhá ve formě hybridní války proti Rusku, má už své oběti na životech, ale do horké fáze ještě nepřešla a čeká se na nejpříhodnější okamžik, tak aby to uspokojilo americký zbrojní průmysl, který již donutil celý svět maximálně zvýšit výdaje na zbrojení a sám jde příkladem, když ročně spotřebuje z rozpočtu USA na zbrojení 600 milird dolarů. Připomenu jenom, že ve stejném okamžiku Rusko vydává na zbrojení částku 60 miliard dolarů. Jinými slovy USA dává na zbrojení více, než celý ostatní Svět dohromady. Ale přesto, nebo právě proto, Rusko ohrožuje USA a USA musí konat přípravy ve formě plánu Barbarosa II. Lze tedy říct. Pokud vydrží na Světě mír, bude to výhra Číny a Ruska. Pokud se USA podaří vyprovokovat a zahájit horkou fázi třetí světové války, bude to výhra USA, která zároveň bude poslední výhrou. Žádná další již nebude.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud bude potom nějaká válka tak bude vedena kyji a kamennými sekerami jak to předpověděl Einstein . Svět bude zase začínat od nuly pokud ještě nějaký bude existovat .

   Vymazat
 8. Souhlasím s autorem. Ta "dočasnost" se bude prodlužovat a prodlužovat, a učast našich vojáků v koloně má otupit averzi a odpor občanů. Co nešlo hned, přes radar a podobné akce, půjde pěkně potichu a evolučně. "Dočasné umístění spřátelných a spojeneckých vojsk USA -NATO na našem území bude, víc vám neřeknu". To by zřejmě pravil dobrý voják Josef Švejk.
  Když už nám konečně může nastat opravdová svoboda, žádná cizí vojska, spolupráce do všech azimutů, mír, tak se zase najde pár podlézavých a prodejných poserů typu poručíka Duba či kadeta Bieglera, a jsme zase, jako mnohkrát v historii, v prdeli. Zase budeme ohýbat hřbety. Tentokrát už jenom za "práci ve mzdě" pro zahraniční otrokáře. Protože jsme levní protože jsme povolní, zkrátka holubičí duše. Opravdu nevím, co s tím udělat. Generace našich dětí je ještě pitomější, než jsme , svého času, byli my, a vnuci jsou na výchovu ještě malí. Snad to jednou napraví oni. J.B.

  OdpovědětVymazat
 9. Jo, jo, v květnu se místo ostrahy jižních hranic,dnes již zemí Eurobordelu, opět pojede dragounská jízda č.II. US okupantů z německého Vilsecu, obranně-útočné NATO a to, se zvýšeným počtem vraků na 250, včetně polopojízdných Pandurů, provokovat a usměrňovat do Pobaltí, opět Ruskou federaci.Mávači, připravte si mávátka, bude to velkolepá podívaná, děti vezměte s sebou!

  OdpovědětVymazat
 10. Kovošroty se také připravují.

  OdpovědětVymazat
 11. Plechová kavalerie zase strká rypák tam,kam jí nikdo nezval.....ovšem demokraticky:-))))

  OdpovědětVymazat
 12. Pravdoláskaři ten scénář znali již v roce 1989. Když si člověk promítne zpětně pár situací, tak Vás toto napadne. Např. Zvolení Havla prezidentem, jedno kdo ho zvolil, hlavně že tam byl. Zvolili ho komunisti. Dále rychlá skartace materiálů STB, ani náznak nesouhlasu s bombardováním Jugoslávie , a jiných území, atd...

  OdpovědětVymazat
 13. I ten co má rád techniku (jakoukoliv) by se měl při jejich průjezdu otočit zády.
  Vím, že pro fandy vojenské techniky to bude těžké, ale zkuste to, jinak bude v počtu lidí vítající vojáky NATO/USA!
  Volič-Vilč

  OdpovědětVymazat
 14. Já ti Amíky taky nežeru,ale když po čechách jezdil na plečce od Stalingradu vožralej Ivan,tak jste měli hubu zavřenou

  OdpovědětVymazat
 15. pane spisovateli - bývalý redaktore Haló novin: vysvětlíte nám normálním lidem, co si máme myslet op výhrůžkách vysokých představitelů Ruska - jako např: http://zahranicni.eurozpravy.cz/evropa/117085-putin-vyhrozuje-zapadu-jadernym-uderem-tohle-pry-vzkazuje/ ?
  A našlo by se jích více, zatímco ze Západu nic takového není slyšet.. Takže co jakože kritizujete ? Že právě ty pobaltské republiky reagují na silácké řeči svého nevyzpytatelného souseda ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nečtětě eurozprávy - lžou jak když tiskne!!!!

   Vymazat
  2. ale to je převzaté z ruských zdrojů, vy komiku v 13:48. Naše noviny (a nejen jedny) to prostě převzaly. Ale Vám je to všechno očividně jedno - Putin je nejlepší na světě a celý ostatní svět (kromě KLDR) je nespravedlivě proti němu.

   Vymazat
  3. "Kbybyste mě ohrožoval, taky bych vám vyhrožoval":
   http://www.novarepublika.cz/2016/03/pentagon-rozmisti-vojaky-bojovou.html
   obzvláště, kdybych věděl:
   http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx

   Vymazat
  4. 13:25 + 15:54 Převzato z ruských zdrojů? Na to jste přišel jak? V článku je výslovně uvedeno: "Teď ale přišel britský deník The Times of London s tím, že má svědka, který viděl poznámky amerických vyjednavačů. Podle nich prý Rusové vyhrožovali, že jejich odpověď v Pobaltí může být spadat do „škály od nevojenské až do jaderné". Ještě měli jmenovat onoho svědka, agenturu JPP (Jedna Paní Povídala). Vy jste ale nestydatý lhář, jako ostatně vždycky. Nebo snad máte důvod se domnívat, že The Times of London jsou ruským zdrojem?

   Vymazat
 16. To zase bude na dàlnici odstavených amerických krámů. To pojedou do Pobaltí aby to tam potom opravovali ??

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo. To je koloběh amerického šrotu v přírodě. Opraví v pobaltí a jedou opravovat do Německa.

   Vymazat
 17. 14:35 všiml jste si datumu, kdy chce NATO rozmístit více vojáků u hranic a kdy Putin vyhrožoval ? Dejte si dvě a dvě dohromady.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejen datumy, jsou důležité:
   http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/asr-politickou-elitu-zapadu-tvori-lhari-a-valecni-zlocinci/

   Vymazat
 18. 17:58 a k čemu nám sem posíláte propagandistický článek opěvující Rusko a kritizující Západ ? bavíme se tady o hrozbách od Putina - je to doložené v tisku a vy takhle reagujete ? možná už není co říct ..tak jo, nashledanou http://zahranicni.eurozpravy.cz/evropa/117085-putin-vyhrozuje-zapadu-jadernym-uderem-tohle-pry-vzkazuje/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:39 Je to doloženo v tisku slovy: "Teď ale přišel britský deník The Times of London s tím, že má svědka, který viděl poznámky amerických vyjednavačů. Podle nich prý Rusové vyhrožovali, že jejich odpověď v Pobaltí může být spadat do „škály od nevojenské až do jaderné".
   To je tedy nezvratný důkaz hrozeb od Putina. A co jinak, jíst vám chutná?

   Vymazat
 19. Takto pomalu se čecháček musí okopávat-až podlehne, ale nebude sám.

  OdpovědětVymazat
 20. Pane Mann je to pocit bezmoci

  OdpovědětVymazat
 21. USA v konečné fázi rozvrátí celou Evropu do stejné situace jako je již rozvrácený Blízký východ a Severní Afrika s pomocí NATO a TTIP, bohužel a Evropa tomu pořád tleská!

  OdpovědětVymazat
 22. A jéje, to zas bude křiku, až konvoj vyjede...

  OdpovědětVymazat