Reklama

čtvrtek 28. dubna 2016

Zase tam byl!

- Nerevar -
28.4.2016  Kosa zostra čili  vlkovobloguje.wordpress.com

Snad pokaždé, když se naše televize rozhodne informovat o nějakém převratném počinu naší politické reprezentace, vzápětí nás informuje též o názoru Miroslava Kalouska. Pro samou vyváženost jsou dny, kdy pan Kalousek neopustí obrazovku. Někdy to vypadá, že je to jediný opoziční politik. Nebo že je to jediný opoziční politik, který tomu rozumí. Nebo že naše veřejnoprávní televize vede už řadu let předvolební kampaň Miroslava Kalouska. Volit ho nebudu, i když se někdy stylizuje do role ochránce všech poctivě pracujících. Už mi nejednou dokázal, že zájmy velkokapitálu je ochoten bránit do poslední kapky mé krve.

To takový Andrej Babiš, ten je velkokapitál, osobně a v životní velikosti. Na rozdíl od výše jmenovaného si odpustil prskání jedu směrem k lidem, co musejí přežívat od výplaty k výplatě, protože mohou na trhu nabídnout jen svou pracovní sílu, nic víc. Andrej Babiš neměl potřebu v jednom kuse opakovat mantry o „projedené budoucnosti“, „řecké cestě“, „rozpočtové zodpovědnosti“, … ani o ničem dalším, čím nás svého času obšťastňovala stále obšťastňuje pan Kalousek. Naopak, místo ustavičného připomínání trestuhodné neschopnosti dolních deseti miliónů a nevyhnutelné léčby, kterou si my darmožrouti zasloužíme, se už na samém počátku svého politického působení uchýlil k neodpustitelnému populismu, Že prý „bude líp“, to si snad dělal (a dosud dělá) legraci? A lidé mu na to skočili, to jsou celí oni. Opravdu mu uvěřili, že sáhne do kapsy, a že začne rozdávat ze svého? Možná uvěřili, že Andrej Babiš plánuje vydrancovat státní kasu a začít rozdávat z cizího. To by jim bylo podobné.

Další je Miloš Zeman, úřadující prezident České republiky. Vyvolávání pozornosti kolem jeho osoby má dlouhou tradici. Počínaje povykem v souvislosti s virózou přes modrožluté vlajky nad hlavami nespokojenců s osobou prezidenta, trencle na místě prezidentské standarty (někteří by nad Pražský hrad raději vyvěsili pampersky), vajíčka vrhaná i po německém prezidentovi, červené karty, „andělská kázání“ … Nyní je zkrátka „cool“ a „in“ veřejně deklarovat svůj nesouhlas s osobou prezidenta a okázale se distancovat od těch – podle všeho slabomyslných – voličů, kteří mu dali svůj hlas.

Před časem jsem si povšiml zajímavého úkazu. (Zdá se, že je to jev natolik flagrantní, že se jím už ani nikdo nezabývá.) Do osoby prezidenta se až v dojemném souladu navážejí tytéž entity (nejsou to jen nějaké osoby, nejsou to jen nějaká sdělovadla), kterým dělá starost i Andrej Babiš. Oba jsou propírání na stránkách „Neovlivných“, „hlidacipes.org“ také nezůstává pozadu, „Reportér“ dokonce přišel s objevným termínem „dotační savci“. Tyto čivavy nebo snad jorkšíři kapitalismu neomylně začnou ňafat, když vědí, že páníček ví. Jejich společným znakem jsou „rebelantství“ zakladatelů spočívající v demonstrativním odchodu z periodik koupených právě Andrejem Babišem. Že prý kvůli plíživému omezování svobody slova, řekněte, nejsou to drahoušci? Ale co má být? Třeba je pan Babiš opravdový belzebub, úřed prezidenta obsadil nějaký jiný ďábel a ti rádoby disidenti opravdu odhalili nějaký gigantický komplot. Třeba se mýlím, stává se to skoro každému. Byl bych i ochoten to připustit, kdyby

– kdyby jeden vedle druhého nestáli v jednotné „antikremelské“ frontě. Označit někoho za prokremelského, Putinem zverbovaného, Kremlem řízeného agenta FSB, který si chodí pro instrukce na ruské velvyslanectví, to definitivní rozsudek!

Ohraďte se proto něčemu takovému, a potvrdíte svou vinu, nereagujte a vinu přiznáte. Nelíbí se Vám nehorázné praktiky bank nebo pojišťoven? Nelíbí se vám, co často vychází z Poslanecké sněmovny? Čekání na úřadech? Dopravní zácpa? Že jste se špatně vyspali? Jste kremlofil. Koukejte mlčet, nebo –

Nebo co? Nějaká neo- obdoba „Výboru pro neameric- omlouvám se – nedemokratickou činnost?

Nehlasoval jsem ani pro jednoho ze jmenovaných a jen doufám, že jednou žádný z nich nebude tím „menším zlem“, které bych jednou rád volil. Že ale jsou oba pánové v zaměřovači pilných „putinobijců“, z nich tak nějak dělá mé spojence. Miloš Zeman i Andrej Babiš jsou dnes „nepřátelé mých nepřátel“. Tihle mě o spánek nepřipravují. To ale ani zdaleka nemohu tvrdit o „Neovlivných“ ani o jejich spojencích. Ať jsou jejich lži a polopravdy sebenehoráznější, určitě to nejsou žádní pitomci.

19 komentářů :

 1. Po cíleném zlikvidování Dr. Ratha, je Kalousek hlavním nositelem a propagátorem toho co je označované Pražskou kavárnou za blaho národa a jediný pravdivý názor mafiánské kliky pod názvem Top 09, která jako jeden muž a jedna žena byli zásadně proti zvýšení důchodů o několik stokorun a jednohlasně odsouhlasili zvýšení poslaneckých platů v řádů více, jak sedm tisíci korun. Myslím, že důchodci již se nenechají přemluvit v kampani vedené pravicí s názvem: Přemluv babku přemluv dědka, která měla za cíl přihrát biliony korun zahraničnímu kapitálu na úkor ožebračení obyvatelstva ČR.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně jste to vystihl. Ano, ano, to je podstata!!! Květa

   Smazat
  2. Lidi jsou nepoučitelní.Kalousek jim zase něco naslibuje a oni ho zase jako vždy budou volit. I když v současné době podle průzkumu veřejného mínění má TOP-09 jen 5,8%, no uvidíme po volbách.

   Smazat
  3. Záchod bez odporného smradu je totéž co televize bez Kalouska. Ten tam bude i kdyby mu nohy čouhaly z rakve.

   Smazat
 2. PRAHA a jeji politici, se definitivne budou nuceni prizpusobit vsem novym smerum a proudum, ktere se rodi v Americe !

  Zamerne, se retelem na takticke vyckavani, jste malo informovani, a nebo je to zkreslovano a podcenovano.

  Blizi se boj a stat INDIANU. (Oblibeny stat vaseho reverenda Halika) !

  V boji o tento stat, se budou projednavat 4 nejdulezitejsi veci, ktere Ameriku nejvice tizi !

  1 ) IMMIGRACE - o tomto problemu vite vsichni !
  2 ) EKONOMIE - ktera je v upadku nejen v Evrope ,
  ale i v Americe - rikaji ekonomicke veliciny !
  A jak to resit.
  3 ) MUSLIMOVE - o jejich hluboke nenavisti k nasi
  civilizaci, jak Evropske, tak Americke.
  A jak to resit.
  4 ) POLITICKA ZRADA - (vysvetlim) ! Bod o kterem se v
  Cesku nemluvi.

  Predkladam panum politologum k zamysleni !

  Na Americany, stejne jako na Evropany, velmi negativne pusobi, kdyz snazivy pracovnik v jakem koliv oboru, je vzdy PREKRICEN pozadvaky, nejakeho potrebneho NEpracovnika. (Parazita ! U vas jsou to pravdepodobne Romove.)

  Politicka korektost je druh NEJHORSIHO FASISMU dnesnich dnu. Proto bude zrusena !

  Lide se zasluhami, jsou zatlacovany do pozadi lidmi, bez zasluh. Jejich potreby maji prioritu - ve jmenu politicke koreknosti a jejiho RVANI - pred temi, kdo pracuji jako lokomotivy, a nebo jsou uz v zaslouzene penzi, napr. bez leku !
  Lide v Americe maji ZAHORKLOU ZLOST !

  V pripade , ze stat INDIANA se prida k Trumpovi - tak jeho nominace nepujde uz LEGALNE zastavit.

  Par slov k "prazke kavarne" ! Naslapujte po spickach ! Vy NEVITE, co Americane si o vas mysli, a co rikaji.
  A kolik je mezi nimi HORKYCH hlav.
  Vasi hlupaci, kteri me kritizuji za vsechny informace, vam nereknou informace zadne. Pro neschopnost je najit, ci vedet co se deje..
  Sledujte Indianu !
  (To neni povyssenost, informovat Cechy o zmenach !)
  HONOLULU  OdpovědětSmazat
 3. Jak se zastarale "poradky" - vlastne bordel - brani proti HURICANU zvanemu Donald Trump ?

  Tim nepitomejsim zpusobem , jaky je vubec mozny ! NALEPKAMI !
  Cely nynejsi movement, je nazivan nastupem Hitlera.

  Coz osobnost Hitlera rehabilituje, ale hlupaci tomu vubec nerozumi.. T.j. ten jejich vychvalovany "intelekt" !

  Sledujte vse co se deje. Budete mit velkou zabavu !
  (V pripade, ze budete cekat na informace od kavarenskych kretenu, nebudete vedet NIC !)
  Koncim k uleve mnohych.
  (Posledni vety. Trump ma MILLIONY lidi. Belosi jdou s nim vsichni. Cast Zidu a Hispancu (z Mexica) take, a dokonce i nekteri cernosi. Zahada je , ze i cast Muslimu.)
  HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele, věřejní blbe Honoluláku, píš k meritu článku a nevypisuj tí své žbrndokecy, tupožvásty a sráčkoprdy!!!

   Smazat
  2. A ty se nauč už konečně česky! Píšeš jako nějaký hejhula z Balkánu, kterému mu jsou tvrdá a měkká "i" šumafuk. Hlavně že konstruuje sprostá slovíčka, že jo?! Květa

   Smazat
 4. Kalousek je tak krásnej VŮL že je potřeba ho stále ukazovat,jen tak dál.Je to dobej komik.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni další jsou také úsměvní. Když si je představím s červeným klaunským nosem je radost: Laudát (prý inženýr, by mně zajímalo čeho, asi šišlání), Langsádlová (zapálený svazácký týpek z 50.let se stejně vymetenou makovicí, fanatička blbosti).

   Smazat
 5. To překrucování události,dát tomu jiný informační tok,tak v tom je ČT jedničkou.Třeba i Karasovo snažení,popsat události kolem Černobylu.Jinak si právě myslím,že ČT ovládá TOPka,pochopitelně nejvíc je tam Kalousek,když nemůže,tak kníže,nebo další.Tohle nepůjde jen tak rychle změnit,když i rada je Kalouskovi nakloněna.Tu žalobu na ČT podporuji,jen výsledek vyjde do ztracena,protože to i vládě nevadí.
  zemedelec.

  OdpovědětSmazat
 6. čete se boji každa česka vlada většinou posrana až za ušima nejhorši co posranci a sernatoři kdy proti čete měli bylo par trapnych idotskych napadu jako třeba od pomatence komunisty veleby že by vovčan platil jen když bude chtit nebo že by je platili ze statniho rozpočtu což je už za hranici debility jakoby stani rozpočet nebyl z dani vovčanu jedine co čete umi je ukazat na kdekoho a kdejakeho podvodnika jedine co se vovčan a takzvany koncesionař nesmi dovědět je porcovani vybranych miliard takzv vypalneho ale honorace si to tak přeje a proto nechce udělat z čete placeny kanal to by přeci ohrozilo kapitalismus stejně jako kdysi komunismus a votom to je

  OdpovědětSmazat
 7. TOP09 je protičeská, vlastizrádná a asociální ... víc, než si myslíte!

  OdpovědětSmazat
 8. Moc bych nedal za to, že Kalousek bude horký favorit pražského kavárenského póvlu a havlistů na prezidenta. Nikoho jiného v podstatě nemají, protože všichni už jsou maximálně profláknutí jako zmetci a zjevní zločinci. Leda, že by nám poslal pan protektor novou "úžasnou kapacitu" z USA, ale kde sehnat takového génia a ještě aby jeho manželka alespoň uměla Česky aby to nebylo naprosto zjevné, že je to cizí loutka.

  OdpovědětSmazat
 9. Ta sebranka nám může vládnout jenom tehdy, pokud uspořádají český Majdan a záminkou může být třeba demonstrace na podporu prezidenta. U voleb jim to spočítejte!

  OdpovědětSmazat
 10. HONOLULU to dreveny kolotocovy kun (11:14)
  Zamozrejme, ze je v tom konekce k vytvareni budouci politiky v Praze, ale pro TUPANA z Balkanu je nemozne tomu porozumet...

  A prestan delat hrubky - primate ! To smim pouze JA ! Nepredstiram, totiz, ze jsem cenzorem.
  To jsem napsal ja - HONOLULU - vsimni si, ze se
  podepisuji !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to:světa i světla znalý, tzn. illumináte !
   to: INDIÁNI !!!
   Cikáni jsou s námi, tedy i vámi !
   ps: Halík-nebrat. Howk.
   MM

   Smazat
 11. doktor Je rozdíl mezi inteligencí a bezcharakterní vychcaností.Babiš, jak ho nemusím, je inteligentní.Kalousek je typický lidovecký produkt transformovaný do jiné podoby.Je to takové zoombi naší politické scény ovládané \USA.

  OdpovědětSmazat
 12. Vlastenka

  Já si naopak myslím, že Babiš je v podstatě primitiv, jako primitiv se taky chová a vyjadřuje. Je to takový hokynář, který zvládne kupecké počty a na víc nemá. Nenechte se mást tím, že vydělal miliardy. K tomu mu stačily konexe (např.s Grossem), drzé čelo a absence morálky. Lidi si často pletou inteligenci s prachsprostou vychcaností.
  Kalousek je oproti tomu skutečně inteligentní a bystrý (často i vtipný) politik. Tím hůře pro jeho oponenty, které dokáže pozurážet a ztrapnit jako nikdo druhý.
  Absencí morálky a vychcaností se ovšem vyznačuje taktéž.


  Volila jsem Zemana, protože volit zemského škůdce nemohl nikdo při smyslech, s minimálním národním cítěním.
  Nikdy jsem toho nelitovala, naopak.
  Modlím se denně za Zemanovo zdraví, aby nám dlouho vydržel.
  Je to pevný bod v tom dnešním chaosu.
  Neznamená to, že s ním ve všem souhlasím. Rozhodně nejsem příznivcem eurosvazu a neznárodňovala bych OKD.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.