Reklama

.

.

pátek 8. dubna 2016

Že prý v Německu rapidně klesl počet imigrantů žádajících o azyl!!!

Ladislav Kašuka
8.4. 2016   posláno redakci NR
Proč by takový imigrant měl žádat o azyl? V současnosti se po Německu pohybuje přiznávaných cca 500 000 NEREGISTROVANÝCH imigrantů! Nikdo nezná jejich jméno, ani zemi původu! Další co přicházejí, zjistili, že není třeba se registrovat, nebo žádat o azyl! Stačí, až jich bude dost a pak převezmou moc! Zatím se skrývají v muslimských čtvrtích a vyčkávají!

Všechny tyto zprávy o vracení uprchlíků, nebo o poklesu počtu žadatelů o azyl, jsou jen kouřovou clonou Bruselem a Washingtonem založeného požáru, který má postupně "spálit" celou Evropu! Až bude požár dostatečně velký a lidé v boji proti islámským radikálům zachvátí taková nenávist, že úplně zapomenou, jak k této situaci vlastně došlo, nastoupí do akce americká (a evropská armáda, po jejíž vytvoření naivně volá čím dál více lidí) a smete všechen odpor!

Nedělejte si však iluze, že při této akci vojsko zatočí pouze s islamisty! Na řadu přijdou spolu s nimi také všichni, kdo volají po silných národních státech, nebo po přátelství s Ruskou federací! Plán na domestikaci příliš svobodomyslné, příliš národní a příliš suverénní Evropy byl vymyšlen již dávno a nyní nadešel čas jeho realizace! Vládci světa vodící jako loutky na šňůrkách západní politiky totiž začali spěchat! Znervózňuje je nárůst popularity a síly Ruska a mají velký strach, že v osobě ruského prezidenta Putina narazí na druhého Stalina, který dokázal před 70 lety jejich plán na ovládnutí světa na velice dlouhou dobu překazit!10 komentářů :

 1. Naprosto souhlasím s článkem.
  Poslední rozhodnutí šefů EU,jasně značí,že nemají zájem snižovat počet utečenců.To navržené rozhodnutí,aby přímo Brusel rozhodoval o azylech a kvótách,svědčí o neschopnosti těchto politiků,nebo spíš jde o záměr úplně zlikvidovat Evropu.

  OdpovědětVymazat
 2. Nejlepší by bylo, kdyby autor přestal strašit. Za rok nebo možná dva už nikdo o utečencích vědět nebude a přestane se o tom mluvit. Stejně jako o jiných krizích v minulosti-. Evropa je silná a principiálně všechno vždy musí vyřešit (dluhovou krizi, řeckou krizi a ted třeba i imigrantskou krizi ..)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Brebta z 14:45 promluvil...(myslím ale pŕesto,že ironizuje ;-)
   evropa vyřeší tak velký kulový...
   jako doposud ..
   nakonec zbyde každý národ sám ,doufejme ještě ve své zemi a bude ràd ,že uchrànil alespoň trochu z toho teritoria...

   Vymazat
  2. Tak v dnesnych svacarskych novinach hovori minister obrany,ako sa pripravuju na zvyseny prud utecencov,tentokrat z Talianska.Pocitaju s tym,ze,ked pride kludne pocasie,tak zacne exodus aj s Afriky.Nemci by sa nemali tesit,ze maju menej migrantov,ono bolo more tak burlive,ze si Greci pochvalovali,ze za den neprisiel ani jeden.Z tych kriz,ktore spominate,nie je ani jedna vyriesena.Dlhova-dlh Europy cez 12 bilionov,Grecko potrebuje dalsie miliardy.migracna-za 1-2roky zistime,ked sa tu bude tlacit na uzemi Europy pol sveta.M

   Vymazat
  3. Opravujem: v svajcarskych novinach.M

   Vymazat
 3. Je to tak..
  nastrčit dva nepohodlné k oboustrannému vraždění a nenávisti a třetí za bukem pak slízne smetanu...
  Kdo to tak asi za tím bukem může stát ?????
  j.

  OdpovědětVymazat
 4. Souhlasím s autorem článku. T

  OdpovědětVymazat
 5. Zahrádkář zatravňuje, Evropa zalidňuje. Jenže zahrádkář si sadbu vybírá a sází pouze kvalitní osivo!!!

  OdpovědětVymazat