Reklama

.

.

pondělí 11. dubna 2016

Zeptejte se Putina

Prezident RF Vladimír Putin
11. 4. 2016, Ď.

Přímá linka s Vladimírem Putinem


Ve čtvrtek 14. 4. 2016 se v RF uskuteční tradiční "Přímá linka". Živě vysílaný pořad každoročně trvá kolem 3 - 4 hodin. Centrum pro dotazy již teď zpracovává obrovské množství otázek, můžete zkusit štěstí a poslat také nějakou.


Pro představu: do centra v týdnu před "Přímou linkou" přichází kolem 3 000 - 4 000 dotazů za minutu, celkem jich bývá asi 3 milióny (údaje z r. 2015)...

Dotazy Vladimíru Putinovi je možno zaslat mnoha způsoby. Bližší informace najdete na moskva-putinu.ru

Podrobněji jsme o akci psali v loňském roce např. zde
Vstupní strana webu "Přímé linky s Vladimírem Putinem":
Zadat dotaz / Videa / Populární otázky / Předchozí pořady

Zadat dotaz na tomto webu / Videohovorem / Telefonem /
SMS nebo MMS / VKontakte (V kontaktu - ruská obdoba Facebooku

14. dubna ve 12:00 moskevského času (11:00 našeho)
setkání ruského a čínského prezidenta

A troška recese na závěr - trička s ruským prezidentem:Věřím prezidentovi!
Nejzdvořilejší z lidí
Žertovné fotomontáže, kde Vl. Putin hraje často hlavní roli,
si můžete prohlédnout na http://budaev.ru/

21 komentářů :

 1. To bude zase prskání a kvičení. Jsem zvědav, jak to vyřeší čt, zatím přenos dávala asi tak kolem 3/4 hodiny a pak to přepla na internet, ale dávala i překlad, to jí budiž ke cti. Ale pak večer ve zptávách bude ironizovat a vybírat dotazy o pejskách a babičkách v laptích, popřípadě ukazovat disidenty mezi diváky, kteří budou mávat ukrajinskými vlajkami a papíry s různými vzkazy z Ukrajiny. A Savčenko tam určitě bude podle čt hlavní téma.

  OdpovědětVymazat
 2. Ďoubalik,dík za upozornění.Né že by ta tv show"Ptejte se mě na co chcete,já na co chci,odpovím" nebyla svým způsobem zábavná,ale neni komediant jako komediant,že.
  Než poslouchat Putina...,popravdě já ráději našeho pana Donutila.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud už chceš 9:26 mermomocí dávat najevo svou ubohost, čiň tak ve svém bohnickém chovaneckém kolektivu a tady nezacláněj. Předem dík.

   Vymazat
  2. Jak jinak, Sněhurko 9:26 :-)))

   Vymazat
  3. 9:46 reakce na agitku,můj názor.Že se vám to zdá ubohé a nenormàlni je váš věc.Ono je někdy lepší být nenormálni,než být za vola.Proto z mého pohledu,za to nezacláněj tady,bych si mohl myslet,že tím chovancem ústavu jste vy.

   Vymazat
  4. Sněhurko 10:54, já souhlasím s 9:46.
   A pokud "je člověk za vola", tak je "nenormální" a měl by opravdu komunikovat jen se sobě rovnými v chovaneckém kolektivu, když tohle nechápe.

   Vymazat
  5. To se nedivím,při vaší inteligenci.Já zase nemusím Donutila a jeho Sněhurku.Vy snad ano...?Odpovím si sám ANO!Ať PUTIN má nadále takový zdravý rozum,jakým vládne světu.Bez Putina by už dávno byla válka.

   Vymazat
  6. Pro 10:54 Zkuste to vzít popořádku. Než začnete kritizovat prezidenta Putina, naučte se nejdřív psát a skloňovat. Takže ne "váš věc" ale vaše věc. Až to zvládnete, dejte vědět. Pak bychom mohli probrat základy myšlení. Bude to bolet, ale uvidíte že se vám trochu uleví a budete v bohnickém kolektivu trochu vyčnívat.

   Vymazat
  7. Také pěstuješ nenávist? Za každou cenu,co ?

   Vymazat
  8. Donutil je přece příšerný herec a špatný komik. Má mizerný charakter, který je charakterizován nápisem ve výtahu Národního divadla: "Každé divadlo má svého Donutila". Je jen ukázkou naprosté ubohosti ČT, že je stále obsazován do rolí, na které herecky ani lidsky nemá. Jarda F.

   Vymazat
  9. Donutil? To je ten co przní pohádky pro malé děti ála šaríja?

   Vymazat
 3. Putin se už připravil: Národní garda je přípravou Putina na majdan, který je západem připravován dlouhodobě v rámci hybridní války proti Rusku. Putin asi prostudoval několik posledních majdanů ve světě, které organizovaly US Embassis, a udělal si asi závěr, že i v Rusku už nazrála situace a že už je tam dostatek příslušníků páté kolony, kteří jsou připravení zradit jeho i celé Rusko na pokyn zvenku. A pátá kolona není to, co nám ukazuje západ v prostředcích masové dezinformace, ale jsou to především "spící ruští novodobí bojaři" na všech úrovních, kteří byli dlouhodobě připravovaní plnit příkazy zvenčí. Jsou to nejenom vládní úředníci, ale i důstojníci silových struktur (v armádě, policii, včetně tajných služeb, FSB nevyjímaje). Potenciálním bojarem je především každý, kdo si v minulosti nahrabal (spíše nakradl), vklady drží na zahraničních kontech, v zahraničí má většinou i záložní bydlení a v neposlední řadě i dětičky na školách. Právě tento typ bojarů je západem snadno vydíratelný, proto také Putin poslední dobou odstřeluje jednoho vysokého činovníka za druhým. Urychlený vznik národní gardy je vlastně signálem světu, že Rusko spěje k majdanu podle ukrajinského vzoru a že se na něj připravuje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Řekl bych, že naštěstí nemáš pravdu. Rusko k majdanu určitě nespěje. Právě naopak. Od majdanu se k žalosti USA a jeho vylizovačů vzdaluje mílovými kroky.

   Vymazat
  2. 10:26- naštěstí si to uvědomuje nejen 10:16 ale hlavně Putin, proto bude garda pod jeho velením. Sáhněte "někomu" na majetek, jakkoliv získaný, získáte zavilého nepřítele, který rád využije i vlastizradu.

   Vymazat
  3. ZA peníze všechno! Burn in the Hell!

   oddělit, maximalizovat spotřebu, ožebračit, poslat do války...

   Vymazat
 4. Ve středu 22.55MSK/21.55 našeho/ na rosija 1 dávají dokument o disidentovi Navalném kde bude mluvit bývalý séf bezpečnosti Berezovského a jiní. Navalný je agentem mi6 a byl využíván na odkup akcií ruských podniků atd..Včera asi 15 minut ukázky... speciální korespondent..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo ukázky byly dobrý. Taky tam ukazovai, jak amíci chtěli skoupit veškeré ruské kabelové TV. Nakonec se to podařilo zmařit. U nás bohužel ne.

   Vymazat
 5. doktor /co rozhovor s Putinem - mě sexuálně vzrušují vystoupení Sobotky - to by se z nich jeden ojeb.l.Ta hlobka myšlenek,ta jiskra v oku, ten zásadový charakter a neměnnost stanovisek,to dodržování předvolebních a vůbec veškerých slibů...
  Holt je to osobnost s bohatými (zejména pracovními) zkušenostmi.Vždyť sál z prsu socdem již v útlém věku a jako junák již leštil spolu se svými přáteli Haškem,Tejcem,Zaorálkem atd kliky u Zemana, aby ho po té podrazili.Záře, které se kolem něj ve světle reflektorů rozlévá nám buď nedostižným vzorem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Amen. Co se voleb týká, tak předpokládám, že už v tom máme všichni jasno.

   Vymazat
  2. S lítostí musím dít, že všichni zdaleka ne :(

   Vymazat
 6. Snahou každého z nás musí být vyslechnutí Pana státníka Putina.Jediná naděje pro modrou planetu.

  OdpovědětVymazat