Reklama

.

.

středa 20. dubna 2016

Zrušení vízové povinnosti ze strany EU pro Ukrajinu otevře novou migrační cestu do Evropy. Známe ceny ukrajinských pasů z černého trhu!


- VK -
20.4.2016

Zrušení vízové povinnosti ze strany EU pro Ukrajinu otevře novou migrační cestu do Evropy. Známe ceny ukrajinských pasů z černého trhu!


Redakce AE News získala exkluzivní seznam a ceník z černého trhu na Ukrajině. Víme, kolik peněz bude stát získání ukrajinského pasu pro arabského uprchlíka, migranta, běžence, ale třeba i teroristu Islámského státu. Oznámeni Evropské komise, že hodlá schválit bezvízový styk s Ukrajinou [1], je dalším hřebíčkem do rakve evropské bezpečnosti. Ukrajina je země, která díky své bezmezné korupci představuje největší hrozby pro bezpečnost evropských zemí v současné době. Na otevření bezvízového styku čekají především operátoři černého trhu na Ukrajině, protože ukrajinský cestovní pas a jeho cena vzroste mnohonásobně.

V této chvíli podle posledních zpráv stojí ukrajinský pas na černém trhu 500 EUR. Na Darknetu je jeho cena už dlouhodobě také stabilní. Pokud však dojde ke schválení bezvízového styku Ukrajiny a EU, cena za ukrajinský pas může vzrůst až desetinásobně. Zájem o pas Ukrajiny budou mít především osoby, které by nikdy cestovní vízum do Schengenu nedostali. Teroristé a bojovníci z Kavkazu, z Dagestánu, z Karabachu. Operativci Islámského státu a teroristických skupin. Pomocí ukrajinského pasu, který si přes Darknet zakoupí, budou moci volně cestovat po Evropské unii a koordinovat činnosti teroristických buněk.


Ukrajinský pas se stane propustkou pro teroristy do EU.
 
Ukrajinský pas pro islámské teroristy

Nápad Evropské komise přichází jen krátce poté, co stejný bezvízový styk plánuje EU uzavřít s další nestabilní zemí, s Tureckem. Stejně tak turecký cestovní pas se stane pro operativce IS vítanou propustkou do EU. Napojení turecké vlády na vrcholné představitele Islámského státu je všeobecně známé. Obchodování a nakupování tureckých pasů výměnou za ropu probíhá už dnes. Německo od 1. dubna tohoto roku zařadilo návštěvníky s tureckými pasy, kteří přilétají letadly do Německa, na seznam osob se zvýšeným zájmem. Celníci a letištní kontroly v Německu mají za úkol prověřovat držitele tureckých pasů důkladněji, než cizince s pasy jiných zemí. Německá tajná služba už od minulého roku varuje, že islamisté by mohli využít své vazby a vliv na státní úředníky turecké samosprávy, zejména v jižních provinciích Turecka, k tomu, aby za pomoci korupce a úplatků získali turecké cestovní pasy a víza do Schengenu vystavená na třetí osoby. Pokud by padl vízový režim se Schengenem, obchodování s tureckými pasy by se ještě více zesílilo.

List The Guardian označil v roce 2015 Ukrajinu za nejzkorumpovanější zemi v Evropě. Není divu. V zemi, která se po kyjevském Majdanu propadla do občanské války na východě země, nefunguje prakticky nic. Armáda se v polovině roku 2015 prakticky rozpadla, mnoho generálů dezertovalo, z velké části kvůli neplaceným mzdám. Policie se podobá spíše bezpečnostním agenturám, které plní přání svých sponzorů. Alarmující je situace především na jihu země, kde policejní složky byly transformovány do paramilitantních sborů, které jsou na výplatní pásce místních oligarchů, protože mzdy a výplaty policistům přestaly chodit už v červnu minulého roku. Ještě více alarmující je situace v ukrajinském školství.
 

Ukrajina ve stavu občanské války a rozvratu infrastruktury
Děti si musí do školy nosit špagety, těstoviny, plechovky s masem, ze kterých kuchařky potom vaří obědy. Učitelé dostávají místo mzdy „sociální dávky v zaměstnanosti“, což je bizarní fenomén Ukrajiny. Učitelé pobírají tyto dávky jako mzdu, aby mohli učit. Ve velkých městech, kde je nejvíce voličů, zatím chodí mzdy učitelům normálně. Na malých městech a obcích je však situace tragická. Po uvalení ruských sankcí na Ukrajinu se země propadla do hluboké krize nezaměstnanosti, která jen na Donbasu v západní části pod kontrolou Kyjeva dosahuje místy až 55% a sociální smír sponzorují půjčky Kyjeva a štědrost oligarchů, kteří si za peníze, které rozdávají nezaměstnaným, kupují přízeň a volební podporu. S tím se otevírá i obrovský prostor pro bezbřehou korupci, protože stejní oligarchové platí i provozy nemocnic a hasičských stanic, takže celá infrastruktura země nemá centrální správu, ale je segmentována do sfér vlivu jednotlivých mocenských frakcí na Ukrajině.


Černý trh se zbraněmi na Ukrajině profituje i díky Islámskému státu, který z Ukrajiny odebírá zbraně.
 
Ukrajinský experiment s importem západní demokratury se zhroutil. Volby by teď na jihu a východě Ukrajiny zřejmě opět vyhrál Viktor Janukovyč, svržený prezident. Lidé přišli o práci, fabriky jsou zavřené, odbytový trh v Rusku pro ukrajinské zboží se uzavřel a v Evropě o něj nikdo nestojí, korupce je všudypřítomná a slibovaný blahobyt a miliardy EUR na rozvoj Ukrajiny jaksi nedorazily. Nutno zdůraznit, že s tím ani nikdo z politiků v EU nepočítal. To si pouze mysleli naivní aktivisté na Ukrajině, když jim paní Nullandová rozdávala na Majdanu koláčky nadopované metamfetaminy. Země nemá produkční sílu, aby průmyslově mohla konkurovat svým zbožím v Evropě. Ukrajina má pouze nerostná bohatství a infrastrukturu, kterou lze privatizovat a prodat zahraničním investorům ze západu. Proces, který proběhl počátkem 90. let i v ČR, tzv. proces transformace.

Země, která nemá stabilní politické a sociální prostředí, nemůže být přijata za partnera, kterému umožníme bezvízový styk. V zemi dosud plápolá občanská válka, i když zatím utichly zbraně a příměří se dodržuje. Ale faktický stav válečného stavu v zemi pořád trvá. Ukrajinu kontrolují polovojenské jednotky, které nepodléhají centrální vládě, ale oligarchům a někdy i gangům, které v oblastech bez silnějšího vlivu autority oligarchů fungují jako milice, které vybírají poplatky za průjezd autem, za sběr hub v lesích, anebo za odběr vody, aniž by k něčemu takovému měli zákonný mandát. Je to zdivočelá země, kde bují černý obchod se zbraněmi, a tento obchod se přelévá i do Polska. Představa, že Ukrajinci budou do EU jezdit bez víz jenom na cestovní pas, je doslova děsivá.
Ukrajina není na Schengen připravená. Ani Evropa na Ukrajinu.
  
Korupce je na Ukrajině normativem státní moci

Velká míra korupce na Ukrajině povede k tomu, že z Ukrajiny do Schengenu budou proudit davy lidí, u nichž nebude vždy jasné, jakým způsobem cestovní pas Ukrajiny získali. A nebude možné ani zjistit, jaký cestovní pas je pravý, a který není pravý, protože pravé budou všechny. Jenom některé z nich budou vydány za podmínek, ke kterým vedla cesta pomocí korupce. Opravdu nevím, který z evropských politiků je zvědavý na okamžik, až ve velkých městech EU začnou operovat mafie z Kavkazu, které budou ke svým cestám po EU používat ukrajinské pasy. Zatímco EU počítá uprchlíky a papež umývá migrantům nohy a omlouvám se jim, že jsou v Evropě vítáni, čímž odhaluje zrůdnost Vatikánu a celé církve jako operativního domu NWO, tak Ukrajinci začnou kšeftovat se svými pasy a budou je s velkým ziskem prodávat gangům, které si z Ukrajiny udělají Mefistofelovskou bránu do Evropy.

Evropa páchá sebevraždu. Evropští politici pomáhají Evropě s podřezáváním žil. Neziskovky do Evropy vozí migranty. Novináři mainstreamu volají přitom na poplach před ruskou propagandou. A tak nezbývá nic jiného, než začít přemýšlet o tom, jak to ten Zeman vlastně myslel s volbama a tím kalašnikovem. Mimochodem, nevíte, kam na dovolenou? Jeďte na Ukrajinu. Vaš auto už tam je! Tak tenhle starý vtip už brzy bude mít jinou podobu: Nevíte, kde je vaše auto? Tak zkuste hádat, kde je váš dům. Arabové s ukrajinskými pasy už v něm totiž bydlí taky!

-VK-

Šéfredaktor AE News

14 komentářů :

 1. Ukrajině se podařil mistrovský tah! (vlastně ani ne tak Ukrajině, jako USA, které to tu šéfují).
  Totiž exportovat ukrajinský zvyk, vyznačující se tím, že vládní byrokracie svému lidu neslouží, ale bojuje proti němu. Jakoby to byl úhlavní nepřítel.
  Stejně tak se v posledních letech chová i ta byrokracie bruselská.
  Vyměnit se nedá, opustit snad ano ...
  p.s. ale už včera bylo pozdě!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Eugen Murajev poslanec parlamentu Ukrajiny hodnotí momentálnu situáciu na Ukrajine.Čo za cocota chce zrušiť víza .Pozerajte ono je to v ruštine ale porozumieť sa to dá.

   https://www.youtube.com/watch?v=0Iv98dBWX0s&sns=fb

   Vymazat
  2. Eugen Murajev poslanec parlamentu Ukrajiny hodnotí momentálnu situáciu na Ukrajine.Čo za cocota chce zrušiť víza .Pozerajte ono je to v ruštine ale porozumieť sa to dá.

   https://www.youtube.com/watch?v=0Iv98dBWX0s&sns=fb

   Vymazat
 2. Někdy si říkám, že ti soudruzi z Bruselu dělají všecho proto, aby se EU rozpadla.

  Už aby to bylo.

  OdpovědětVymazat
 3. Spící kokta se nechal slyšet,že Savčenková je žena jeho snů.co dodat

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cože Savčenková je žena? Já si myslel něco úplně jiného, nevypadá tak, nechová se tak, ale proti gustu žádný dišputát.

   Vymazat
 4. Z Bruselu k nám zvratky letí
  špiní naší Českou zem.
  Už generace našich dětí
  zpláče nad tím podrazem.

  Zákon hloupý, dětí málo
  nad rodinou otazník.
  A že zla tu není málo
  přijde nový osadník.

  OdpovědětVymazat
 5. kapitalista si přeje snižit cenu prace na minimum proto tady ukačka jsou a je uplně jedno jestli na černo či ofiko ledaže ti co přijedou ofiko přikrejou tisice černejch a tak to ma bit a kdo si malinko něco pamatuje tak vi že žadna prejže demo vlada f česku nikdy proti nic nedělala když tak jen proklamace 600 000nezaměstnanejch čechačku no a co žebrat pujdou

  OdpovědětVymazat
 6. Ve slovnících neexistuje již žádné slovo, které by vystihlo zradu a odpornost (ne)činnosti tzv. politiků. Ženou svět do krvavé řeže z níž nevyvázneme. Pochopí to už konečně tupý dav v Čechách?

  OdpovědětVymazat
 7. Tak k tomu Vám něco řeknu:
  Stejně, jako tady nechtějí být slimáci, protože máme malé dávky, tak až EU zruší víza pro Ukrajince, tak zmizí také, protože v Německu budou mít 3x větší platy a to je docela dobře, protože nebudou blokovat práci našim Romům.

  OdpovědětVymazat
 8. Obyčejní Ukrajinci jsou hodní, skromní a pracovití lidi. Jsou na tom teď moc špatně, takže zaplatit si cestu třeba jen do Prahy - na to nemají. Ti zůstanou doma a budou se modlit, aby přežili. K nám přijdou majdanovci a fašistické bandy. Majdanovci dělat nebudou - ty ale třeba zaměstná česká televize, aby plivali špínu na Rusko. No a ty ozbrojené bandy (Ukrajincům zůstalo hodně zbraní z jejich bohulibého vraždění na východě v Doněcku), kde bojují i Turci, Afgánci, Čečenci, Tataři - no tak ti přivezou víc drog, ať se naše děti mají dobře. Hanba Merkelové, největší hanba Americe, odtamtud vítr vane.

  OdpovědětVymazat
 9. Pokud Ukrajině skutečně nabídne EU bezvízový styk, tak to je velká prohra Ruska. Sleduji ruskou televizi a tolik propagandy, která se tomuto věnuje, snad nebylo ani při zabrání Krymu. Nevím proč, ale Rusové to berou jako velkou svoji prohru.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Třeba ne všichni, ale část Rusů jim to začne závidět. A to bude krom množství protirusky zaměřených neziskovek, dotovaných natištěným papírem, další síla k rozvratu. A nezbývá než se ptát, jestli na konci tam ty atomovky budou, či nikoli. Q.

   Vymazat