Reklama

.

.

neděle 1. května 2016

1. máj v Moskvě

1. 5. 2016, přímý přenos a záznam z prvomájového průvodu (organizují Odborové svazy)
několik fotografií (screen):


42 komentářů :

 1. Ein Volk, Ein Reich, Ein Putifýrer!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Josefe, ty jsi pro NR finanční dar:))) Byla by tady jinak nuda.:)))

   Vymazat
  2. 15:07 A já myslel, že ty stupidní záběry ála 35 let zpátky se dam Ďoubalík, a ten je Petr....

   Vymazat
  3. 15:13 - To se omlouvám, měl jsem dojem, že ten příspěvek je od pana Vyskočila.

   Vymazat
  4. Ein maxi vohon!!!!

   Vymazat
 2. V Praze to bylo také dobrý.Politická mrtvola Milouš Jakešů dával senilním strejcům autogram do památníčku a kritizoval vládu.Jen škoda,že už zapoměl co by se stalo někomu před 89,kdyby dělat to samé.Biľakovy paměti jdou na draču,ale číst to může jedině deBiľák.Na Znojemsku Filip zahrál na kytaru písničku od Kryla" Na rohu ulice vrah o morálce káže".Rudé prapory a mávátka,přesně jako v Moskvě.Uráá 1máj

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jeden sprostej hajzle!! Ty jsi zavšivená mrtvola už teď, častuj svejma sprostejma nadávkama svoje senilní rodiče, kteří měli tu drzost vytvořit takovýho hnusnýho zmetka. Pan Jakeš kritizoval vládu právem - nikdy dříve totiž nebylo možno s lidmi zacházet tak odporně, jak je s nimi zacházeno teď. Propouštění z práce, šikanování, vyhrožování,byrokratický teror, a pro seniory, kteří pro tuhle zem celý život dřeli, aby taková zavšivená verbež jako jsi ty, měla co rozkrádat, mají dnes žebračenky, aby vůbec měli prostředky na hanebně předražené "králíkárny", zatímco hnědé huby, které v životě nikdy nic neudělaly, štědře dotuje EU aby mohli být vykrmeni jako tlustí vepři na krmníku, aby měli na zlaté řetězy a co házet do heren, celé totálně zničené a vybydlené bloky domů po nich obce odklízí taky z dotací EU a z dotací EU se jim opravují a přidělují byty nové. A tohle tady opěvuješ ty? Ty jeden sajrajte? Už brzy budou mršinami takových smraďochů, jako jsi ty, vyzdobeny všechny stromy. Ty se opovažuješ šklebit se a nadávat lidem, z jejichž práce ještě dnes žereš, tyješ a sereš? Kniha pana Bilaka byla vyprodána, kniha pana Filipa bude určitě též vyprodána - zatímco sračky, které nám tu jako odkaz podvraťáctví a podvodu na národu zanechal ten americkej šašek Havel, si nikdo nekupuje, jsou toho plné regály. A proč ty neustále musíš veřejně dokazovat co jsi za zmetka,psaním těch tvých sprostých urážek na diskuzích? Jsi psychopat a nebezpečnej cvok.

   Vymazat
  2. Strejdo,hoď se do klidu.Večer si pust na yotube Okres na severu a dej si pivko.Tebe sere,že nemůžeš čorovat tak stejně,jako před 89.Havel byl demokrat ale Biľak a Jakeš je odpad

   Vymazat
  3. Pro tebe nejsem strejda ty tchoři smradlavej, pustím si co budu chtít, a nebylo by od věci ani přečíst si zdejší články - kdyby je ovšem nekazili odporní zmrdi jako jsi ty. Havel byl sprostá zrádná ožralá krysa, podvraťák podporovanej a financovanej z USA.Peníze, který dostával údajně pro rodiny českého "disentu" prochlastával s Lanďákem a dalšími ožralými hovady, rodiny "disentu" pochopitelně nedostaly nic. Podvraťák a lhář, když si přečteš ty snůšky lží o úžasných poměrech, které nás údajně čekají po svržení komunistické vlády, a které nám se svojí smečkou disidentů a lumpů jako byl on sám, sliboval. Je z toho jen velký hovno, rozkradenej stát, kterej ti darebáci a lotři rozkradli, protože se tady chovali jako žoldáci v dobytým hradě. Z majetku nás všech, odkazu našich prarodičů a rodičů, kteří se dřeli, aby se jejich potomci ( včetně sprostých šmejdů, jako jsi ty) měli dobře, si udělali pro sebe kůlničku na dříví. Proč to obdivuješ? Protože sis na tom mrdníku taky nakrad? Jsi obyčejná krysa, protože něco takovýho obdivovat nelze, ba ani pochopit to nelze. A vypadni z diskuzí ty šmejde.

   Vymazat
  4. Ty máš pěkný průvan v dutině lebeční

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  6. OK strejdo,jenže moji rodiče se dřeli na ty vlády před 89.Já neobdivuji tento režim ale ten starý nebyl také zrovna nobl.Zapomínáš na roky 48 a 68,to ten tvůj svatý socík dokázal daleko horší kousky.Pak kdo je senilní?

   Vymazat
  7. Zato teď ti ty blbej myldemone 16.53 ta svoloč zchátralá chlastem, potetovaná a smradlavá lahodí? Pravda je, že ti toho moc nenažvaní, toho není tenhle ksindl vůbec schopnej, čučí to do mobilu, dráty v uších, svíjí se to jak přiblblý opice ně nějakých srazech s uřvanou hudbou, práce tomu smrdí - myslíš, že tohleto, co vyprodukovala tahle dementní demokracie tě bude živit? Na to zapomeň. Až tady nebudou ti, kteří poctivě dřeli a zanechali majetky, které už jsou v prdeli a už není z čeho krást, takoví jako ty, určitě taky se válíš na podpoře - tak ti chcípnou hlady, pravda, jestli je dřív nepochytají v jejich brlozích a nepověsí. Na prvomájové průvody oslavující svátek práce, se ty kryso klidně vyser. Starej se o srazy a průvody teploušů, kde si nahé prdele navzájem veřejně kouří brka. Zfetovaní, ožralí, pochcaní - to je ten správnej rys současný demokracie. Tam se můžeš připojit, nad tím se slušným lidem nedělá jen špatně, ale přímo blijí nad touhle sebrankou. A už zalez. Jsi blbej jak daleko vidíš a ještě za roh. Inteligence vysypanýho popelníku - tím nás tady neobšťastňuj.

   Vymazat
  8. Každá doba ma své.Halekání častušek ve svazácké euforii pro blaho národa a přiblblé průvody na oslavu mrtvol je dost nekrofilní.

   Vymazat
  9. vlast tě (19:08) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  10. Se mi zdá, "démone" že neumíš počítat. Ti dvacetiletí spratci že jsou potomci komoušů? Snad potomci kolaborantů, zblblých demokratů a zbohatlíků - ne? A proč si myslíš, že ta hnědá pakáž, kterou sem honí zbohatlická břečka zpoza moře pomalu v dobytčácích jako před léty lidi do koncentráku, tady způsobí nějakou obnovu společnosti? Ty musíš být fakt totálně vymaštěnej - a jestli přeješ svým krajanům takové zlo, jsi pěkná svině. Ty nejsi Čech? No - asi ne. Nějaká svině emigrantská,který je Česká země ukradená? Tak - to jsem odhadl docela dobře.

   Vymazat
  11. Jo - a jaký častušky a svazácký halekání má tahle doba 17.42? Že sem si nevšim. A oslavy mrtvol - tím se myslí citově vydlabaní, a vymaštění pitomci, kteří se baví jen na facebooku, bez kterýho si neumí představit život, a pletou si počítačový hry s realitou? Ano, to jsou živí lidi na úrovni zdechlin, za peníze ochotní jít kamkoliv a řvát cokoliv, ale že by je někdo oslavoval, jsem si taky nevšim. Ale že celá naše společnost je takříkajíc skoro nekrofilní, je fakt.

   Vymazat
  12. Pan Havel má pomník jmenovaný v každých druhých zprávách, např. včera ho jmenovali, když přistálo na jeho letišti letadlo Airbus patřící SAE. To jste ruďoši museli skřípat zubama! Krásný letadlo pro lidi a z muslimský Arábie! A co zbyde po vás a tom Rusákovi na východě, krom vybombardovaných měst v Sýrii a na Ukrajině, krom vylidněných vesnic a měst v Rusku? A po vás? Jen trochu popela na ropztylový loučce, bulíci.

   Vymazat
  13. vlast tě (8:40) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  14. No - ty jsi taky správnej materiál 8.40. Už jsi starej fotr, nebo ti teče mlíko po bradě? Tipoval bych to druhý v tvým případě. Něco sis přečet o tom ožralým darebákovi? A že byla doba, kdy se postavily stovky soch Leninovi a Stalinovi a dnes se z nich dělají masoví vrazi - ses nedočet? Kde to lovíš - na Wikippedii?No to je nejlepší. Nikdo zubama neskřípe, protože my už to totiž známe. A nikomu nenadávej "rudoch" víš velký hovno co to je, ty blbečku. My už známe veškerej ten zrůdnej mechanizmus, kterej střídá vrahy a oběti podle ideologický potřeby. Máš pravdu - po tom, co vybombardovali a zničili američtí chcípáci, nezůstane nic, a představ si, že ani z úžasné architektonické krásy starověké Mezopotamie ( jenže ty víš hovno, co to je) nezůstane nic. Zůstane po nich jen nenávist a nevyřízený účty. A to stačí.Ty se šklebíš mrtvým lidem, ty mizernej, nevychovanej hajzle? Jenomže ono nezůstane nic ani po tvých rodičích a po tom, kde teď bydlíš a odkud píšeš ty svý sračky. Taky se ti to líbí? Protože jsi úchylnej dobytek? Tak to se můžeš těšit, až kolem sebe uvidíš tu hrůzu, kterou se teď roztomile zabavuješ v ukázkách v TV, in natura ty blbče. Až bude tvoje máma křičet a chcípat někde pod spadlým barákem, a ty si budeš vytahovat střepiny z bomby z pupíku než chcípneš sám ... bože, takovýhle blbci tady píšou svoje sračky. Ale takový sračky! Kde jsme jen přišli k těmhle dementům?

   Vymazat
  15. Hezky jste se rozčílil na toho blba. Není to náhodou bývalý konzul Votápek? Ten je stejný hlupák a říká stejné pitominy, jako tohle hovado v 8:40. Nebo je to možná ta meluzína Víchová ze štětinatý party přátel ukrofašistů. Prostě někdo duševně dost vyšinutý, nejspíš psychopat.

   Vymazat
 3. No bóže, my máme zase Prague Pride. Je to stejně barevné, lidé také jásají a mají nafouknuté balónky (barevné):)) a dokonce podporu americké ambasády.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  2. Tak si běž na školení ty ko..te. Šapitó tě proškolí jak se máš chovat.

   Vymazat
 4. Jinei kraj, jinej mrav- tak proč z toho máte osypky
  sluníčkáři!!!
  V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
 5. Omlouvám se za první "jinej"
  V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
 6. Nas sef vo fabrike bol vzdy nadseny na prveho Maja.A mal svojim spösobom pravdu.Hovoril,ked vidim tie nase zeny v tento den,vyobliekane. vyparadene,radost pozriet.Mözu sa skovat vsetky tie vraj najkrasnejsie zeny sveta,vsetky tie Lady Diany,filmove hviezdy.Tie ozaj krasne zeny su u nas,a na 1.maja ich vidime v plnej krase.Je pravda,iny kraj iny mrav.V Nemecku je dobry mrav na1 Maja hadzat po policajtoch kamene,vsetko co pride pod ruku,nicit auta,vyklady,jednoducho nicit.Ako sa vyjadril jeden ucastnik takejto prvomajovej oslavy,,skoda ze to sa neuskutocni castejsie,,M:

  OdpovědětVymazat
 7. Pane Ďoubalíku, nestydím se to přiznat, že jde o krásný symbol uctění Svátku práce, pracujícími. Zatím co naše odbory organizují rozporuplné demonstrace, v Moskvě si to odboráři i občané užili. Všem pracujícím přeji krásný Májový večer. L.

  OdpovědětVymazat
 8. Pane Ďoubalíku, nestydím se to přiznat, že jde o krásný symbol uctění Svátku práce, pracujícími. Zatím co naše odbory organizují rozporuplné demonstrace, v Moskvě si to odboráři i občané užili. Všem pracujícím přeji krásný Májový večer. L.

  OdpovědětVymazat
 9. Se soudruhy kteri se nedostavili do pruvodu bude zatoceno tvrde, ale spravedlive!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Že to tady troubí zrovna zplozenec debila Veškrny a pochcandíry Blekoty!

   Vymazat
  2. vlast tě (18:26) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  3. vlast tě (8:43) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
 10. Podle rukopisu zde řádí Russolini. Tentokrát, i když v jeho hrubém podání, má naprostou pravdu. T

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rossolini to ses určitě zapotil, než si toto všecko vypotil, že? Prvomájová fuška, že se na to nevybodneš, to děláš pro doláče? Aha, tak to je jiná.

   Vymazat
  2. Si tu nadáváte do nějakých Rossolů, jo? Proč ne rovnou do ruďochů, rudoprdelnííci!:) A proč za doláče, rubliky od Punti vám nevoněj?:))))

   Vymazat
 11. russolini = omyldemon = palmer

  OdpovědětVymazat
 12. Havel byl smradlavá pochcaná hyena.

  OdpovědětVymazat
 13. Z toho jde mráz po zádech...

  OdpovědětVymazat
 14. Ty lidi tam nikdo nenahnal, ani jim za to nezaplatil. Kdo se tváří, že nad nimi ohrnuje nos, projevuje ve skutečnosti strach. Strašné obavy z toho, že ti lidé si nedají své ideály ukrást a že jejich přesvědčení je nejen nadějí miliard, ale neodvratitelná budoucnost globálního světa.

  OdpovědětVymazat