Reklama

.

.

středa 18. května 2016

V přijímacím centru pro uprchlíky v Hamburku pět Arabů znásilnilo sedmiletou holčičku.

18.5. 2016   CzechFreePress
Státní zástupkyně Nana Frombach potvrdila, že dala podnět k jejich stíhání. Zdroj: zde a zde.
Kancléřka Merkelové svým diktátem Evropě vystavila Němce, Švédy, Finy, Nory a další obyvatele Evropy peklu. Slunííčkářská media, ve snaze přesvědčit nás o mírumilovnosti a utrpení migrantů, kteří navíc trpí násilím od vojáků a policistů na hranicích, takto manipulují s fotografiemi - zveřejní jen výřez a ne celou fotografii. Tak, na každé je agresivní nekdo jiný, že?

S ohledem na (nepochopitelnou) politiku nezveřejňování takových informací o migrantech se u nás nedozvíte nic, v německých mediích minimum. Přesto je známo, že v Německu bylo znásilněno více dětí. V Bahrenfeldu již před dvěma lety. Obviněni byli místní potomci dřívějších migrantů. Minulý týden byla odvlečena a znásilněna sedmiletá dívka v Kielu - pachatelem byl 30 letý občan, o jehož zdravotním stavu existují prý „pochybnosti“. V Detmoldu byla v červnu 2015 znásilněna 13-letá dívka, Asiatka, která uprchla ze své domoviny před sexuálním násilím. Pachatelem byl žadatel ze stejné země. Policie případ zveřejnila až v srpnu na nátlak veřejnosti. ZDROJ

V bavorském městě Mering, kde byla znásilněna dne 12. září v 16-letá dívka, policie varovala rodiče, aby své děti bez doprovodu od domu a ať jejich dcery nenosí odhalující oblečení, aby se zabránilo případnému "nedorozumění". Stále více a více žen a mladých dívek, které jsou umístěny v německých přijímacích střediscích pro uprchlíky, je znásilňováno mužskými žadateli o azyl nebo jinak sexuálně zneužívána a jsou nuceny k prostituci. Více než 80 % migrantů v Mnichově jsou muži. ... Cena za sex s žadatelkami o azyl je 10 eur. Je to ale spíš „úplatek“ za mlčení o znásilnění. Německé ženy jsou znásilňovány žadateli o azyl z Afriky, Asie a Středního východu ve městech a obcích po celé zemi. Často jsou tyto zločiny trivializovány orgány i národními médii, zřejmě protože, že by pravdivé informace mohly podněcovat odpor proti imigraci a ještě více snižovat preference kancléřky.

Dohledal jsem několik dalších případů z roku 2015 a pod jejich výčtem je odzdrojoval:

28. srpna byl 22-letý žadatel o azyl odsouzen k trestu odnětí svobody na jeden rok a osm měsíců za pokus o znásilnění 30-leté kurdské ženu v uprchlickém táboře v Bavorsku Höchstädt. Trest byl na tuto úroveň snížen, protože obhájce přesvědčil soudce, že situace jeho klienta byla bezútěšná. 26. srpna se 34-letý žadatel o azyl pokusil znásilnit 34-letou ženu v prádelně jednoho zařízení pro uprchlíky v Stralsundu. Tři (!!!) dny, od 12. do 14. června byla v uprchlickém táboře v Habenhausenu v Brémách opakovaně znásilňována15-letá dívka dvěma dalšími žadateli o azyl. 12. září byla 16-letá dívka znásilněna neznámým mužem "tmavé“ pleti, mluvícím lámanou němčinou v blízké ubytovně pro uprchlíky v Meringu v Bavorsku. K útoku došlo, když dívka byla na cestě domů ze záchytného centra.

13. srpna zatkla policie dva irácké žadatele o azyl ve věku 23 a 19 let. Za školním hřištěm v Severním Porýní-Vestfálsku v Hammu znásilnili 18-tou Němku. 26. července v Heilbronnu na záchodě regionálního vlaku došlo k sexuálnímu útoku na 14-letého chlapce. Policie hledá muže s "tmavou pletí" mezi 30 a 40 lety s "arabským vzhledem". Ve stejný den znásilnil v okrese Karlsruhe v lese mimo osídlení tuniský žadatel o azyl 20-letou ženu. Policie tajila trestný čin až do 14. srpna, kdy místní noviny případ zveřejnily. 9. června byli odsouzeni k sedmi a půl letům vězení dva somálští žadatelé o azyl ve věku 20 a 18 let. Znásilnili 21-letého Němce v Bad Kreuznachu 13. prosince 2014.

19 komentářů :

 1. Polejt ty svině špinavý benzínem a zapálit a zbytky poslat rekomando KU..Ě Merkel!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Klara-Samkova-Muslimove-mirite-k-zahube-Zavrhnou-vas-jako-odpad-436274

   Vymazat
 2. Všechny ty kozomrdy vykastrovat hned v táborech neš se dostanou dál a je to.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hned na hranicícha šupem je poslat zpátky,žádný překračování se nekoná!!!!
   P.S. Kastrace je povinná!!!!

   Vymazat
  2. naprosta pravda.hned na hranicicich jim uriznout koule a jen tehdy mohou zadat o azyl/na 3mesice max.pak vykopnout zpet/

   Vymazat
 3. Překlad z eurosprache: "Pět mužů v sociálním centru v Hamburku napadlo sedmiletou dceru rodiny uprchlíků."

  OdpovědětVymazat
 4. este ze angela je tak ugly zeby ji ani ti arabaci nepoyebali

  OdpovědětVymazat
 5. myslim ze to zacina nasim scheiss poltikum dochazet co za nebezpeci nas ceka!
  resp. muze cekat pokud se ten fckn business konecne nestopne!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ti naši politici jsou takové zrůdy, že za pochvalu z americké ambasády by předhodili slimákům i vlastní babičku.

   Vymazat
 6. Kéž by nějaký ten samec konečně oplodnil i naši Veroniku a tu její krasavici. Dal bych asi halikovi na modlení.

  OdpovědětVymazat
 7. Kéž by nějaký ten samec konečně oplodnil i naši Veroniku a tu její krasavici. Dal bych asi halikovi na modlení.

  OdpovědětVymazat
 8. Jako vždy nejvíc trpí děti a ženy. Feministky však mlčí - neslyším žádné protesty ani proti znásilňování, ani proti dětským nevěstám, ani proti příšernosti, jakou je nošení burky, což degraduje ženy na nějaký zahalený nelidský vězeňský objekt. Nic! Žádné protesty na vysokých úrovních. Mlčení vlků.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě přidejte ženskou obřízku

   Vymazat
 9. Keď to takto pôjde ďalej ani SRN sa nevyhne občianskej vojne...len zajatci v nej budú ukrižovávaní, len guľky sa ľudu budú máliť. Som zvedaví, na čiu stranu sa postaví Bundeswehr..ťažko si predstaviť (aspoň pre mňa) ako biela nemecká armáda by vystúpila zo zbraňou v ruke proti vlastnému (zvyškovému) bielemu ľudu...nechajme sa prekvapiť.

  OdpovědětVymazat
 10. Komunisti ututlali Černobil . EU ututlá kriminální zločiny uprchlíků . Za 10let budeme prosit Rusáky aby nás osvobodili od těchto uchyláku a Bruselských hrabošu . Marcel

  OdpovědětVymazat
 11. Pakliže u nás dojde jen k jedinému trestnému činu migrantů proti našim lidem, je třeba podat trestní oznámení na premiéra a další odpovědné politiky minimálně za napomáhání k trestnému činu. A tato oznámení by měla být podávána HROMADNĚ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to jde udelat hned! navic to chce vzboureni obyvatel a vychytat politicke kurvy a hned obesit za vlastzradu.Sobotku taky vykulcit pred povesenim na Staromestskem namesti is babisem a dalsimi jabachy.

   Vymazat
 12. Úplně zbytečné články, které vyvozují úplně zbytečný vztek a rozčilování. Články by byly užitečné, kdyby existovala občanská síla, která by mohla současné poměry změnit. Ale nikdo s tím nic neudělá, protože nemůže. Už s tím nelze udělat nic, jen vyvolat ozbrojený konflikt, při kterém zemřou miliony lidí ať barevných či bílých, a poté teprve vysídlit ze všech zemí barevné tam, kam podle původu patří. Nebýt druhé světové, ani my bychom se byli nikdy nezbavili zde usídlených Němců, kteří otravovali české poměry zhruba od středověku - vždycky tady vládli, němčina se učila povinně, mluvilo se více německy než česky - přesto to všechno skončilo, ale nebýt konfliktu, neskončilo by to nikdy. Dnes všechno, jak se utvořilo a utváří, je zcela cílevědomé vtahování Evropy do války, vtahování celého světa do války. Možná že se celá řada států chce zbavit svých barevných, ale bez konfliktu to prostě nepůjde. Je proto třeba vytahování a publikování takových námětů, které budou zvyšovat a zaostřovat nenávist mezi lidmi. I to "sluníčkaření" neboli okázalý souhlas s utečeneckou vlnou a různé žvásty kolem toho, jsou účelové, o žádné humánní chování nejde,ale ti, kdo toto páchají, páchají to s cílem, lidi nasrat ještě více. Proto se investuje tolik peněz na uprchlíky, a hlavně se media starají, aby se to lidé dozvěděli - žádné utajování - protože na peníze se dnes slyší nejvíce. A opakuji - lidi to obrovsky nasere. Dřív také nikomu cikáni nevadili, ale nenávist vypukla, až když s nimi začali provádět a neustále zveřejňovat ty humanitární kejkle. Diskuze všude svědčí o tom, že lidi si vůbec neuvědomují, že jsou vtahováni do občanské války, která rozežere celý svět jak rakovina - a zas na tom prachatí šmejdi ze zámoří vydělají na několik generací dopředu. Z lidských mrtvol povstane ráj. Takový je projekt.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo. Tak tenhle názor má hlavu i patu. Souhlasím a tvrdím, že to by mnohé vysvětlovalo.

   Vymazat