Reklama

.

.

neděle 15. května 2016

Bombardér Tu-160 rozmetal u Aleppa celé letiště


15. 5. 2016    zdroj
Ruské letectvo provedlo bojový vzlet, při němž byla neutralizována teroristická hrozba. Původně se teroristé "Fronta an-Nusrá" upevnili v oblasti letecké základny Abu al-Ḑuhūr. Později přesunuli džihádisté ​​své hlavní síly přímo na území vojenské letecké základny. Klíčovým aspektem operace bylo pombardování teroristických pozic, jež bylo provedeno nadzvukovým strategickým bombardérem s raketovým nosičem Tu-160. Za zmínku stojí skutečnost, že byl doprovázen dvěma ruskými víceúčelovými stíhacími letouny Su-35.


Podle informací armádního zdroje shodil bombardér Tu-160 asi deset bomb, jejichž výbuchy vyvolaly řetězovou reakci po celé letecké základně Abu al-Ḑuhūr. Podle něj vyvola tato série leteckých úderů detonaci bomb a jiné munice, které teroristé skladovali v prostorách a hangárech vojenského objektu. Stíhačky Su-35 zase poskytly spolehlivé krytí.

Mrtvých teroristů Fronta an-Nusrá jsou desítky. Mezi mrtvými, jak se ukázalo, byli tři velitelé teroristů. Teroristická skupina zveřejnila v internetu informace o smrti několik svých členů, mezi nimiž jsou: Abu Turab, Abu Al-Sheima`a, Abu Batol, Abu Seif, Zaid Al-Hamwí, Abu Al-Tuqa, Abu Mohamed Al-Ansari.

Kromě toho bylo také oznámeno, že na základě potvrzených a odsouhlasených informací bylo v oblasti syrských provinciích Aleppo a Idlib osm ruských letounů. Prováděly protiteroristickou činnost a uskutečnily sérii leteckých úderů.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

20 komentářů :

 1. Takhle se to dělá - uřezávači hlav se bombardují, ne platí, ošetřují a vyzbrojují.

  OdpovědětVymazat
 2. Kurva Hitlery a polo mumifikovaná krvavá Madla ten ksindl určitě obrečely!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pochybuju.Ty dvě naprosto cynické zrůdy neuroní slzu ani když by jim zdechlo vlastní děcko.

   Vymazat
  2. Hilarie s drevenymi zuby a otevrenou hubou v zavesu s Billem Vykourenym je postrch televiznich "normalnich " divaku . To co se predvadi v teto kampani snad nena obdobu . Finalme stejne buzerant Hans, Brzezinski Rothschild 100 let (6 novych srdci) a podobne hyeny rozhoduji a "zvoleni "sasci zase jen skacou a budou za probendy tlacit zrudnosti proti humanite Hnus

   Vymazat
 3. V Amerike si zasa trhaju vlasy od zufalstva. Zabili im spojencov.... Miliardy nepomahaju...

  OdpovědětVymazat
 4. Ty papírky už za chvíli nebude brát vážně ani jejich řetězec na hamburgery!

  OdpovědětVymazat
 5. Ani doktory, sestricky a pacienty se z "letiste" oznaceneho cervenym krizem evakuovat nepodarilo.
  Dalsi velke vitezstvi statecnych ruskych ljotcikov.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já myslel, že červeným křížem se označují nemocnice. Takže už i letiště?

   Vymazat
  2. No jasně Pepku, to jsi musel bejt hodně smutnej, když zabili další podřezávače hlav, co? Jo, tyhle dobytky obdivuje tvůj stbáckej fotr, co? Připomíná mu to mladý léta, když lámal kosti muklům v Jáchymově. Kdyby bolševik neskončil, dneska bys to možná dělal i ty, i přesto, že máš IQ tykve po tvý syfilitický matce.

   Vymazat
 6. To bude omyl. Komunista David zde tvrdil, že se Rusáci stáhli!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tvůj fotr Veškrna lhal celej život,potomek vohone!!!!!

   Vymazat
  2. 5:12
   A co na to tvůj stbáckej fotr, co ten na to říkal? Že asi bude muset brzo zase převlíknout kabát?

   Vymazat
  3. Ty vohone tebe budou kopat do řiti a poženou tě do té USSA kotliny.

   Vymazat
 7. Proti bestiím,které ve jménu svého boha řežou zajatcům hlavy a ženy spalují za živa,je třeba použít mnohem větší sílu.Ničemu jinému tento fanatický odpad nerozumí...!

  OdpovědětVymazat
 8. Isis utíká i s Rakka stěhují se do podzemních úkrytů a délá jsi zásoby! Okupovali a teorizovali toto město dva roky ! Bohudik Rusko dnes konečně začíná jednat bez šmejdů USA ta totiž proti Isis nebojuje pouze je potporuje zhazuje zbraně a potraviny ! I když ve Švýcarsku pindaji a lžou chrání jsi své vycvičené zabijákem a nic víc !!

  OdpovědětVymazat
 9. Můj názor je ten: 20-tisicová armáda evropských dobrovolníků dobře vycvičených a vyzbrojených by s ISIS zametla během několik týdnů. Armáda ISIS jestli se nepletu čitá 40 tisíc mužů?

  OdpovědětVymazat
 10. obávám se, že Rusko bombardovalo ty umírněné, amerikou podporované teroristy, to se nemělo stát

  OdpovědětVymazat
 11. krajane doma ,pripravte se na valku a nedostatky jidla a vody i jinych nezbytnosti.Jabasi- bankeri ,zbrojari a smejdi sedici ve vsech Parlamentech /Knesetech sveta/uz jsou pipraveni,jejich penize ztracejei hodnotu a a tim ohrozuji jejich pozice ktere ziskali podvody a nakradenymi penezi.Jeste jde vsechno napravit,kdyz vystoupi zeme stredni a vchodni Evropy z EU a NATO a nepusti muslimaky ani Usacke vrahy na sve uzemi.Bud budeme bojovat za svuj narod a zemi,nebo vse ztratime

  OdpovědětVymazat