Reklama

.

.

úterý 3. května 2016

Bruselský protektor přitvrzuje, výpalné za odmítnuté migranty by pro nás mohlo činit min. 29 milard Kč za rok a nebo také 152 miliard Kč, ale i mnohem více!

Jiří Babača
3. 5. 2016
Web novinky.cz (zde) odkazující se na britský list The Financial Times a ČTK zveřejnil informaci o návrhu Evropské komise, podle kterého by měla každá země, která se odmítne podřídit bruselskému diktátu, zaplatit výpalné 250 tis. eur za každého odmítnutého migranta přiděleného dané zemi na základě nařízení bruselského protektora. Eh, pardon, chtěl jsem říct, na základě povinných kvót o povinném přerozdělování migrantů. Kvót přijatých v rozporu s platnými pravidly EU. 
Když ptáčka lapali, hezky nám zpívali.

Přitom v minulosti se hovořilo o tom, že by ČR měla přijmout celkem 4306 uprchlíků (číslo se pak několikrát ještě měnilo), což by pro nás při částce 250 tis. eur za migranta znamenalo celkové výpalné ve výši přes miliardu eur (1 076 500 000 eur), tedy v přepočtu přes 29 miliard korun (29 065 500 000 Kč). S ohledem na zkušenosti minulého roku se skutečným množstvím žadatelů o azyl v EU a s ohledem na počty migrantů v blízkém příhraničí EU odhodlaných se do EU dostat, se však evidentně jedná o počty podsazené a skutečná částka by pro ČR při plánovaném přerozděleném podílu 1,8% příchozích migrantů mohla činit mnohem více. A to řádově více.

Jen v loňském roce požádalo o azyl v EU na 1 255 640 migrantů ( zde) . Přitom v případě, že by již loňském roce platily bruselskými byrokraty navrhované povinné kvóty (1,8 % pro ČR), bychom byli povinni přijmout 22 601 migrantů, což představuje při 250 tis. eur za každého odmítnutého Bruselem přiděleného migranta v úhrnu 152 miliard Kč!

Líbivá škraboška EU spadla 

Skutečná podoba EU se tak opět o kousek víc poodhalila. Zatímco když nás do EU lákali a hezky nám zpívali, o tom jak se v EU o všem demokraticky jedná, nikdo nemůže být převálcován silou, v klíčových otázkách se musí všichni členové EU na dané věci jednomyslně shodnout a suverenita jednotlivých států EU údajně není nijak ohrožena, tak nyní se ukazuje skutečný stav věci zcela jiný. Žádná reálná demokracie, žádná jednomyslná shoda všech členských zemí EU, ale jednostranný diktát silnějšího a dle jeho potřeb. Taková je skutečná realita EU. Jako by nestačilo, že už dnes jsme kolonií starých členských zemí EU a USA. Kdy veškeré ceny máme plně liberalizované, což v praxi znamená, že jsou u nás mnohdy i vyšší, zatímco naše mzdy jsou jen zlomkem mezd zemí na západ a jih od našich hranic, kdy nám zde již prakticky nic nepatří a kdy jsme jen cizinci ve vlastní zemi.

Bruselskému protektoru je to však evidentně málo a tak přitvrzuje a snaží se tak vzpurné kolonie podrobit hrubou silou i ve věci migrace ze zemí, kam ještě před nedávnem USA a jejich oddaní spojenci jako např. Francie či Velká Británie exportovaly z italských letišť mnoho gigatun demokracie s plochou dráhou letu. Některé země se přitom neomezily jen na tuto formu exportu demokracie. Viz. trefné video německé veřejnoprávní televize ZDF. ( zde)

Mimochodem, kdože to loni v létě zval syrské migranty do Evropy? Byl to snad některý z vrcholných představitelů České republiky?! Bude naše vláda s to odolat tomuto bruselskému diktátu? Pokud ne, bude pak možné takovéto jednání hodnotit, jako vlastizradu podle příslušného paragrafu trestního zákoníku?

30 komentářů :

 1. Nebude levnější vystoupit z EU? TnT

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. TO CO BYLO OD ZAČÁTKU JASNÉ,ŽE INVAZOŘI MAJÍ SLOUŽIT K ZADLUŽENÍ STÁTŮ EVROPY

   se má uskutečnit za souhlasu naši polit.třidy šmejdů.Dostali za úkol ždímat naše peníze všemi možnými způsoby a ČNB jim svými stovkami miliard nestači.Nyní přišli vydírat pomocí invazorů IS,kteři přicházejí vyzbrojeni Koránem a ohlupují ovčany EU,že to je náboženství.Ve skuteřnosti je to ideologie,která za hrůzné činy hrdlořezů dává odpovědnost ne zločincům,kteři vraždí všude kde je přijmou,ale ALLÁHOVI,který jim to přikazuje,stejně jako zvěrstva přikazoval za fašistů HITLER a každý SS man proto s odvolánim na VŮDCE zabíjel a mordoval,aniž by za to vzal jakoukoli morální odpovědnost.

   KLIDNĚ VOLTE ZMETKA ANO,BUDE LÍP,KTERÝ PŘICHÁZI S NOVÝM OHLUPUJÍCÍM HESLEM CHCEME LEPŠI ČESKO.Jen se ho ptejte přitom,kdy má v plánu zacpat pusy všem svým voličům souhlasem s cenzutou na coŽ je on machr,KTERÝ VYNALEZL JEDENÁCTÉ PŘIKÁZÁNÍ NEDOKÁŽEŠ a kdy vás pošle jeho ministr války mobilizací a zdemolovaným mobilizačním zákonem, bojovat za fašisty v KYJEVĚ.

   Vymazat
  2. Bezpodmínečně vystoupit ze zhnilé EU!co nejdříve!

   Vymazat
 2. do pice s EU do pice s vydiranim usa do pice s vizama pro osmanskou risi do pice s kvotami emigrantu do pice s eurem do pice s ceskymi politiky do pice s kalousem do pice se sobotkou do pice se zaoralkem do pice s fialou, no zkratka do pice se vsim co nas podmanuje!!! amen

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jirko, přesně tak jak píšeš, lépe bych to nevystihnul.

   Vymazat
 3. Peníze nejsou problém přímo. Bez nich nám bude lépe. Už Henri Ford říkal, že peníze průmyslu a výrobě nepomůžou, ale zdravý rozum, penězi zaplácnete chyby a ty se akorát rozbují do větších rozměrů.

  Problém je, že dotace krmí zločince, kteří nás ovládají, prostě řečeno přijdou o koryta. Tlačí na zločinnou elitu.

  Teoreticky by jsme byli na tom lépe pryč z EU, protože jsme tunelovanou kolonií:
  http://www.paratdnes.cz/2014/05/Dotuje-Brusel-Ceskou-republiku-nebo-je-to-naopak.html

  Ale svět není tak dobrý jak se nám tvrdí. Byli by jsme příliš malí, aby nás někdo nesežral.

  Já bych se nejraději začlenil do Ruské federace, Rusko periferie vždy dotovalo a pomáhalo jim, ale to asi neprojde :)

  Jinak ať si dotace nechají, ty jenom podporují u nás grázly a různou havěť, včetně placených trollů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprosto souhlasim a myslím, že po tom co čtu , co se pise, co vidim - Rusko lepší EU - i s tímto s Vámi souhlasim , ale to asi neprojde ... ;-)

   Vymazat
  2. Naprosto souhlasím,politiku sleduji už téměř 50 let,nikdy jsem nebyl v žádné straně ale kam nás tito Spratci postupně tlačí bude pro nás jako stát likvidací. Jediná možnost zbavit se zkorumpovaných zrádců a postupně obrátit politiku k Rusku a spolupracovat s BRIX.

   Vymazat
  3. Také souhlasím. Se vším.

   Vymazat
 4. Ať už jde celá EU do prdele. Čiňme všechno pro to abychom vystoupili. Pavla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proto volím Okamuru, to je jediná naděje. www.spd.cz
   A taky pěkně všichni 14.5. ve 14:00 na Václaváku!

   Vymazat
 5. ROZUM a ODVAHU a NOVOU VLÁDU to chce a ne utíkat z boje, dát se dohromady V4 a žít podle svých zákonů a zvyků, nenechat se vydírat, otevřít oči Němcům, Britům, Francouzům, aby i oni prosazovali rozum a nikoli proemigrantskou politiku,....

  OdpovědětVymazat
 6. ROZUM a ODVAHU a NOVOU VLÁDU to chce a ne utíkat z boje, dát se dohromady V4 a žít podle svých zákonů a zvyků, nenechat se vydírat, otevřít oči Němcům, Britům, Francouzům, aby i oni prosazovali rozum a nikoli proemigrantskou politiku,....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Polsko nepustilo pár motorkářů na své území. Polsko, se svou vlastní armádou je jedna z nejlépe vyzbrojených zemí Evropy, aa přesto chce na svém území základny s raketami a US vojsky-nezlobte se, to je pro mně přes čáru. Žádná V4 tentokrát pod taktovkou Polska- které chce v zemi úplně zakázat potraty.

   Vymazat
 7. V posledním rozhovoru to trefně řekl profesor Zelený. vše co se děje v současné době se děje mimo naše možnosti to ovlivnit, kdo se tomu nepřízpusobí, zapláče.
  I ten Zelený už mluví jinak než mluvil před rokem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono už nic jiného nezbývá, protože zlořádi dělají nevratné kroky a posouvají nás do situace, že náprava je takřka nemožná.
   Sims.

   Vymazat
  2. Vždy je možná náprava. Podobná tvrzení o bezmocnosti vyhovují těm, kteří nás ovládají.

   Vymazat
 8. Měly by se domluvit všechny země Vyšegradské čtyřky a vystoupit z EU. Vysloveně nás k tomu dohánějí. Všechny zisky z bank i z výroby odcházejí do Německa a jinam na západ. Tady se sotva držíme nad vodou a teď nám sem chtějí nacpat utečence (jistě řádně přebrané) nebo nás finančně zcela vyždímat. Jaký je jiný možný postup než z té bandy, kde jsme posledními slouhy, prostě odejít.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Politici typu Sobotky. Zaorálka, ale i Babiše toho nejsou mocní. Moc jim ten Brusel vyhovuje.
   Sims.

   Vymazat
 9. Nějakej ksindl barevnej umlátil tyčí ženu ve Vídni!!!!!A tenhle genetickej odpad nám se ten barevnej opičák z ussá a ta kříženskyně prasopsa s hovadem z CDU-CSU posílat?????NASRAT!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 10. !!! o volbách ANI JEDEN HLAS našim zavedeným stranám včetně ANO !!!
  Vyřiďte to v rodině, známým a sousedům.
  Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jenom si stěžujem a sami si pořádek se zrádci udělat neumíme. Děda.

   Vymazat
 11. Až nám dojde trpělivost tak ti nejslušnější poletí jen oknem......ty ostatní necháme pracovat rukama a do týdne je máme pod drnem:-DDDDD

  OdpovědětVymazat
 12. Už aby bylo to referendum o vystoupení z EU, velmi rád se zúčastním.

  OdpovědětVymazat
 13. Samozřejmě že nevystoupíme z EU. Plácáte kraviny. Tohle je absolutní zhovadilost. Pokud začnou vyplácet nějaké miliony za odmítnuté utečence, budu je chtít taky. Budu je vyžadovat - to znamená že je mají. Nás zase v devadesátém vyhodili z práce bez náhrady a bez zajištění, které ještě tehdy nebylo.Hrozně jsem tím trpěl a určitě budu mít doživotní trauma. Budu chtít odškodnění a omluvu. Nemůžou se českým lidem donekonečna vymlouvat že na jejich požadavky nejsou peníze a na takové zhovadilosti jsou vždycky. To už jsme opravdu jen vydíraný protektorát?

  OdpovědětVymazat
 14. Když už nerozhodujeme ani o tom, kdo tu s námi může žít. . .
  EU je zlo, už aby byly volby !

  OdpovědětVymazat
 15. ARD.forum.pise divak,,Vzdy si musim dat otazku,ked zoberiem mapu,atlas-pohladam Syriu,Irak,Pakistan,a Nemecko.Co maju tieto staty spolocne.Sme susedia.mam rovnaku rec,mentalitu.nabozenstvo.Zijeme aspon na jednom kontinente.NIE.Co docerta EU privadza k tomu,vöbec migrantov z tychto vzdialenych oblasti zobrat.Tych.ktori jednym krokom cez hranice su v bezpeci,pri svojich bratoch a sestrach vo viere.EU je neschopna chranit hranice,len schopna vydierat.

  OdpovědětVymazat
 16. Včera v parlamentu meli odsouhlasit něco o referendu o vystoupení z EU. PRO bylo asi 96 poslanců . Dnes to Úsvitu ti vlastizradci smetli ze stolu.
  Jak donutit tu vládnoucí svoloc , aby obcane mohli hlasovat v referendu ? Volby jsou daleko a čas utíká ....
  H.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Volte Okamuru, ten to má v programu. A drží slovo. www.spd.cz.
   Víte, kolik už má členů? Přes 10000! Porovnejte si to s ostatními stranami! A noví se pořád hlásí.

   Vymazat