Reklama

.

.

pátek 6. května 2016

Česká televize dští každý den „antikomunistický oheň a protiruskou síru“.

Vladimíra Vítová
6.5.2016

Včera proběhla v Praze tisková konference nově vzniklého spolku Sdružení koncesionářů veřejnoprávních médií. Sdružení vychází z reality, že Česká televize ani Český rozhlas nejsou svým obsahem veřejnoprávními médii.


Česká televize by měla být veřejným – a v nejlepším slova smyslu - národně reprezentativním prostorem. Kde jinde by měl prezident pronášet své projevy, než v médiu veřejné služby? Kde jinde by měly být sportovní přenosy národních reprezentací?

Veřejnoprávní média mají za úkol podporovat hodnotovou soudržnost společnosti. Jsou k tomu vybavena legislativně, ekonomicky i organizačně. Ale jak to vypadá s ČT a s ČR? Nejedná se o národní službu, založenou na solidárním poplatku, jedná se o „službu“ ničení národní identity a historické pravdy.

Již 25 let je prosazován primitivní a prvoplánový antikomunistický a protiruský diskurz. To je hlavní leitmotiv českých veřejnoprávních médií – jak televize, tak i rozhlasu. V téměř každém pořadu – ať je o přírodě, o památkách, o současnosti, o minulosti, o hercích, o vědcích - prostě každý den minimálně stokrát dští ČT a ČR antikomunistický oheň a protiruskou síru. Je to už velmi únavné.

Televizní krize na přelomu let 2000 a 2001, která byla spojená se stávkou pracovníků ČT a masovými demonstracemi, již tehdy ukázala, že přibývá lidí, kteří si význam médií veřejné služby uvědomují. Lidé požadují věcné a nepředpojaté informování, podporu kulturních hodnot a kultivovanou zábavu. O tom svědčí například i význam samotného slova „veřejnoprávní", který má pozitivní hodnotící význam. „Veřejnoprávnost" vyvolává v myslích lidí požadavek na kvalitu, spolehlivost a vážnost.


Tři nejtrestuhodnější kauzy ČT poslední doby:

1. Přímá volba prezidenta a neustálé dehonestující informování o prezidentu Zemanovi vůbec.

2. Zásadně protiruské informace. Ukrajinou počínaje, přes válku v Sýrii a osvobozením naší země za 2. světové války konče. V ranním vysílání 18. 9. 2014 dokonce v ČT zaznělo, že druhou světovou rozpoutal Sovětský Svaz.

3. A posledním příkladem je středeční vysílání ČT, kdy moderátor Lukáš Dolanský zcela vážně a opakovaně připomínal jihomoravskému hejtmanovi Michalu Haškovi, který se v Brně poklonil padlým vojákům společně s Nočními vlky, že Noční vlci jsou na sankčním seznamu USA, protože se tento motorkářský klub přihlásil k anexi Krymu Ruskem.

Pomiňme, že na Krymu bylo všeobecné referendum a obyvatelé sami si vyžádali připojení k Rusku, tudíž se nejedná o žádnou anexi. Ale právě tento případ je důkazem Göbelsovského rčení, že „Stokrát opakovaná lež se stává pravdou“. A tato lež – lež o anexi Krymu – zazněla během let z ČT a z Českého rozhlasu asi stotisíckrát.

Během rozhovoru s hejtmanem Haškem navíc byla na obrazovce vidět tato slova: „Noční vlci je klub ruských motorkářů, jejich šéf je na sankčním seznamu USA za aktivní podporu anexe Krymu.“ Ale jako poslední – do podvědomí podsouvaný – „nejzavrženíhodnější“ argument, bylo napsáno toto: „K hnutí se hlásí prezident Putin.“ Co na to říct? Snad jen použít slova Jana Wericha: „Buď to dělají z blbosti, nebo za cizí peníze.“… ale stejně jako ve Werichově Písni o Golemovi, tak i zde je možnost třetí: „Dělají to z blbosti za cizí peníze.Radní Rady ČT Michal Jankovec kdysi prohlásil:

„Je to skutečně tak, že Česká televize má určený úhel pohledu. Má ho určen na základě doporučení Evropské komise, která povoluje veřejnoprávním médiím fungovat z poplatků nebo z daní jenom za předpokladu, že budou prosazovat, obhajovat a dívat se na všechno z úhlu pohledu tradic evropského humanismu a kritického myšlení. Česká televize se na to nesmí dívat tak, jako kdyby byla součástí současného Ruska, které nikdy žádné humanistické tradice v evropském slova smyslu nemělo. To bychom museli vystoupit z Evropské unie.“

Jednalo se sice o komentář, který souvisel s ukrajinskou krizí, ale lze předpokládat, že toto tvrzení se vztahuje na jakýkoliv kritický pohled na činnost evropských orgánů. Vztahuje se i na neschopnost EU zajistit vnější hranice Schengenu, na selhání orgánů EU kolem uprchlické krize anebo na současné aktivity EU, kdy chce Evropská komise co nejrychleji odzbrojit občany Evropy.

Je zřetelné, že zpravodajství ČT konstruuje mnohé události jedině jako nesmiřitelné střety fanatiků pro a proti. Místo analýz a argumentů akcentuje emoce a urputnou zaťatost aktérů diskusí. Na ČT i v ČR se navíc jakákoliv diskuse dvou táborů s opravdu odlišnými názory (což se nestává často) zcela záměrně rozplyne v záplavě osobních útoků a primitivního chytání za slovo.

Kritizovat lze samozřejmě také zcela zjevnou infantilizaci zpráv.

Nedávno byla Radě České televize doručena rozsáhlá a detailně zpracovaná 500 stránková stížnost na zpravodajství o Rusku a Ukrajině. V podstatě jako jasný důkaz neobjektivity. Text zahrnuje rozbor zpravodajství za období dvou let - a nejčastěji používaná slova v této analýze jsou: ČT nedoložila, ignorovala, tvrdila…

Žijeme v době oslabování národních států a národně reprezentativní funkce veřejnoprávní České televize je ze strany Rady ČT, vedení ČT a redaktorů ČT cíleně ničena.

87 komentářů :

 1. No a co? Před 25 lety to v ČT vypadalo úplně stejně, jen role USA se vyměnila s SSSR a NATO s Varšavskou smlouvou.
  Koho cleba jíš....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jedí n-á-š chleba!!! My je platíme!!! Koncesionáři!!! Jsou to našěi zaměstnanci!!! My je můžeme propustit!!! Marek

   Vymazat
  2. 16:20
   Pitomost, zprávy za socíku a teď se nedají srovnat.
   Nelži. Kdysi byly zprávy laděny proti západu, ale 2/3 byla pravda. Zatímco teď ty hovada obrátí vše na ruby,bez uzardění lžou,fanaticky štěkají.
   Kdo jim nepřikyvuje a nehýká blahem je zesměšňován a urážen. Větších hovad aby člověk pohledal. TAK NELŽI!!!

   Vymazat
  3. Ještě štěstí, že jsme tady měli Kojzlara v Ruďasu, takže osobně si takovýho superidiota Dolanskýho. Tlacháče, Tvarohovou, Vitovskou, Borka, Drahoňovskýho nepřipouštím, protože jsem vycvičena si dělat názor zásadně sama. Nejvíc mi se.e že to platím. Kde takovýhle svazáčci vlastně k těmto postům přijdou? Dolanský několikrát pravil... já tomu nerozumím/rozumím, kdybych mohla tak ho natáhnu do obrazovky. Si dělaj z lidí pr.el nebo co? Nicméně i za těch komoušů i když první věta v rozhovoru vždycky byla, jestli je vyslýchaný ve straně a kolik jich je ve straně v celé fabrice, tak měli jakž takž štábní kulturu. Ale tohle hovado je potřeba vyhodit a hned. Nejlépe všechny včetně vodnatýho voka soudruha ředitele.

   Vymazat
  4. Musíte to vidět politicky. Sice takzvaná česká televize kupí lež na lež, ale zato máte možnost každý den vidět politickou mrtvolu, jinak rozkošného Kalouse ušatého a poslouchat jeho hlemzy.

   Vymazat
  5. Vědomě a úmyslně LŽEŠ, anonymní 10:20! Za socialismu bylo v televizi a rozhlasu 80% pravdy, 10% polopravd a 10% lží. Za natistů, tedy od listopadu 1989 do dneška, je tam 5% pravdy, 15% polopravd a 80% lží.
   Jinak řečeno - co bylo za socialismu špatné, je za natistů tisíckrát horší; co bylo dobře, to natisti zlikvidovali.
   (natista = zastánce zločinecké organizace NATO)

   Vymazat
  6. Čt řídí židovstvo stejně jako celou naši zem tak čemu se divíte?

   Vymazat
  7. No a jak věci pomůže,když pár pomatenců a závisláků na čtení publicistiky a psaní pořád stejných blábolů na diskuzích, bude psát další bláboly? Například diskuzní smečka, co se slézá na serveru Novinky, je tlupa vymaštěných zestárlých a nepotřebných blbců, na všechno nadávají, ať je to hot nebo čehý - pořád jenom nadávají. Ti už vůbec nevědí co mají chtít a o co je třeba usilovat. Jen dřepí u klávesnice a mlátí pořád stejný píčoviny. Co to věci pomůže? Nepomůže to - NIKDY! Ty diskuzní kidy a možnost psát urážky a nadávky, není žádná svoboda, ani žádný krok správným směrem - jsou to jen a jen blafy. Skřeti si zablafou, a jsou spokojeni.Polovina těch skřetů ze serveru Novinky přelezla na NR, a blafou tady stejný sračky. Proč přelezli? Jednoduše proto, že tam není povoleno více příspěvků pod každý článek, než dva. Vymlátí si hubu dvakrát, dvakrát se do někoho trefí a má vymalováno. Na NR můžou krafat a nadávat třeba celý den, jsou to jen výpady jednoho proti druhému - tak k čemu to je? K demontáži veřejného mínění, k rozesrání celé společnosti. Proč takovou publicistiku, a celé ty diskuze vůbec někdo provozuje? Proč to někdo povoluje? Je to stejný, jako ty dvě hnusný sochy jak chčijou na ČR, nebo ty trencle, růžový tanky apod. Demontáž celý společnosti. Kdyby nebyly povoleny ty hnusné diskuze, lidi by se k sobě chovali slušně - takhle se chovají k sobě jako dobytek všude. Kdo toto platí? Čemu to má v budoucnu posloužit? Protože úplně normální to není, to ať mi nikdo nevykládá.

   Vymazat
  8. A byl si vůbec na světě v době do které se navážíš? Podle toho co píšeš tak ještě ne nebo ti ta ČT pračka pěkně vymydlila mozkovnu, za totáče se dalo na televizi dívat i když taky byli někdy úchylky, ale dnes seriál min 1000 dílů a o USSA tvorbě ani nemluvě, žena se dívá na "prostřeno" jinak tv nepotřebujeme, to si raději přečtu zpravodajství na netu.

   Vymazat
  9. Neměj péči starče. Už jsem na světě pěkně dlouho, a můžu srovnávat asi stejně jako ty. Přesto -bohužel- musím zopakovat, co jsem napsal. Ty si myslíš, že ty hloupý a naivní bláboly ( de facto pořád stejný a od těch samejch pachatelů - to už se pozná) můžou někdy něco změnit? Dříve drbaly báby na schodištích a probíraly kde co - staly se na tom závislé, a každý se jim vyhýbal. Chlapi zas probírali totéž u stolů štamgastů v hospodách, občas se i porvali pro názor, ale všechno to bylo zdravější než ten hnus, co se lidem předkládá dnes. Ano, čti si - od toho jsme gramotní. Ale proč se do prdele provozujou ty hnusný skřetodiskuze? JEN PRO REKLAMU - tedy pro prachy. To ti připadá normální a správný? To není o čtení, tohleto - aby se lidi seznámili s nějakými fakty. Tak za prvé to nejsou fakta, a za druhé -diskuze svědčí hodně často o tom, že ti závisláci na počítačové publicistice vůbec články nečtou, nebo jen kousek, hlavně spěchají, aby mohli žvástat ty svoje blbosti, velice často úplně od věci. Články jsou o voze, a diskuze o koze. Ty víš dobře že mám pravdu - tak co se rozčiluješ? Společnost je rozesraná, o tom žádná. A kdo za to může? Myslíš si snad, že díla jako byl Okres na severu, Nemocnice na kraji města nebo Žena za pultem, Inženýrská odyssea, Nejmladší z rodu Hamrů, Chalupáři, My všichni školou povinní nebo major Zeman a další, byla způsobilá rozesrat společnost k takové nenávisti, která tady na diskuzích lidmi cloumá a cloumá už s celým národem? Namísto prvomájového průvodu jen rvačky a hádanice - už je to hnusný - nemyslíš? A právě internet a tyhle sračky na tom mají lví podíl. To je bez debat.

   Vymazat
  10. Neumíte těch pár "lidí", kteří si chodí léčit mindráky, provokovat, nebo (možná za žabí kůže) tříštit diskuze odfiltrovat?

   Vymazat
  11. Neumíte těch pár "lidí", kteří si chodí léčit mindráky, provokovat, nebo (možná za žabí kůže) tříštit diskuze odfiltrovat?

   Vymazat
  12. 15.08 + 16,30 nech si ty kydy Kide

   Vymazat
  13. A proč? 21.37 Vybojoval jsi mi snad demokracii a svobodu projevu zvoněním klíčema - ne? Ty sráči. Tak zařaď zpátečku a nenapomínej nikoho. Budu kydat co budu chtít a kdy budu chtít.

   Vymazat
  14. Všem nám bylo jasné, když jsme cinkali klíči, že v kapitalismu JSOU ZISKY SOUKORMÉ, TEDY KAPITALISTŮ A ZTRÁTY VEŘEJNÉ, TEDY, ŽE TY ZTRÁTY VŠICHNI ZAPLATÍM. Již Bůh řekl: Není problém uživit chudé, ale uspokojit nenažrané bohaté!!!

   Vymazat
  15. 15.08 + 16.30 + 21.37 jen jsem upozornil na věc, která by se sebejistému člověku stávat neměla, nic víc nic míň

   Vymazat
 2. Včera bylo 5.5.2016 a v ČT ani jeden pořad,který by připomínal Květnové povstání proti fašizmu.Ostuda a hnus to dnes představuje ČT.Inu dnes se národní uvědomění nenosí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Toto je malinkatý krůček k přepisování dějin! Včera ani slůvko, za pět let to bude třeba "opraveno na české Wikipedii, za 10 let se bude o této události jen v souvislosti s II.WV a za 20 let už po povstání nebude ani stopy! Jediným důvodem snad bude, že osvoboditelé z USA nakonci války !omylem" bombardovaly několik měst, kde byl těžký průmysl!

   Ještě poznámka k Dolanskému a Nočním vlkům:
   Jistě ví oč se jedná, ale ZJEVNOU MANIPULACÍ, přesněji LŽÍ, zaměňuje KAŽDÉHO MOTORKÁŘE za Nočního vlka!!!!!!
   Škoda, že některý z dotyčných nepodá žalobu na ČT na ochranu osobnosti a žádosti o VEŘEJNOU OMLUVU V KAŽDÝCH ZPRÁVÁCH PO DOBU NEJMÉNĚ TŘÍ DNŮ PO SOBĚ JDOUCÍCH!!! Samozřejmě připojit i požadavek na tučnou finanční satisfakci za poškození své osob!!

   Vymazat
  2. Asi se nedožiju toho, že nakonec nás osvobodili Němci, umřelo v holokaustu 90 milionů židů, Prahu a Plzeň nám rozflákali Švýcaři /hlavně však ty vynikající továrny - které šlapaly jako hodinky/,mandelinku bramborovou sem dovezli Marťany atd. atd. ČT a dobroserové jsou k smíchu ale nicméně je potřeba proti nim chodit demonstrovat, nebo fakt dopadnem jak ty pitomý Němci

   Vymazat
  3. Socany jsem volil poměrně často,ale jak se v současné době vybarvuji a snaží se obalamutit občany ,tak lituji ,že jsem jim dával svůj hlas pro mně se socdemo a ostatní strany a hnutí v koalici staly navždy nevolitelnými!

   Vymazat
  4. A to nejen v ČT, nikde v maistreamu jste se o Pražském povstání nedočet.Jsem zvědavá na 21.srpen, to bude žumpa ČT vysílat od rána do večera, ale vzpomenout na české oběti, to se nehodí.

   Vymazat
 3. Zato zdejší komoušský žvásty tu na tomhle kreténským webu slintá především hovado vlastizrádný rusácko-židácký - IVAN DAVID! a jeho přískoči neúspěšný ... ať kandiduje, buzerant škaredej! Nechytne se ani za ten svůj řídkej fous pod frňákem, hovado! Hlavně mazat to umí, jak chazarská defka, xindl zasranej ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak co se sem lezeš,když se ti web ekluje???
   Pro anonymní 10:40

   Vymazat
  2. Páč chci svobodně říkat svůj názor! A furt mi nějaký rudý kurvy bráněj! Na Novinkách svýho času jsem jako pietrosso.pietrosso drtil langrostapácký svině a svý názory jsem si vyklikal do TOP pět! Jenže pak kurvy změnili pravidla, zavedli různý registrace a cenzůru. Tak jsem měl za to že tzv. alternativci jsou jiní! Jenže je to stejnej zkurvenej chazarsko-komoušskej xindl!

   Vymazat
  3. 11:01
   hovada jako ty nemají nárok na svůj názor. A když už, tak doma na hajzlíku :o))) A co kdyby Tě někdo z urážených pohnal k soudu, ty svobodnej názore.

   Vymazat
  4. Když jsi rasistické prase a zvrhlý nácek, tak se nediv, bambulo, že tě mažou. TAdy tě asi nebudou mít rádi, protože na rozdíl od tebe to vydávají pro inteligentní čtenáře, co rádi přemýšlejí a nepodléhají módám a klamu propagandy. A ty jsi jen ubohý nedovzdělaný imbecil a jako pes, co ochcává patníky bys byl užitečnější. Čau.

   Vymazat
  5. Pardon, to velký T u tykání tam je omylem :o)

   Vymazat
  6. Lidi jsou kreténi, ze setrvačnosti a pohodlnosti budou volit tu samou verbež. Takže komu není rady......... Uvidíte, jak to dopadne. Já volil socdem, že mi tenkrát ruka neupadla. S těmi šmejdy vlezdoprdelistickými nechcu už mít nic společného!!!!!!!!

   Vymazat
  7. 10:40 Na třech řádcích takový bláboly, v podstatě ses nevyjádřil/a. Na rozdíl od pana doktora Davida, který nejenže má štábní kulturu, ale hlavně ví, co píše. Tak příště místo debilů používej mozek a mrksni sem nějaký NÁZOR, ne pitomosti. Blbe.

   Vymazat
  8. A invektivy si nech pro svýho fotra ... nebo toho tvýho "pana doktora", buď tak laskav, xindle beztak taky rudej!

   Vymazat
  9. To 11:48- Huby odborný názory, ale rasistický! Tak tě mažou, blbe. Jednou msázneme i tebe, nácku!

   Vymazat
  10. Zacpěte někdo tu žumpu z 10:40 a 11:01.

   Vymazat
  11. No vždyť my jsme zaznamenali - 11.01 - že jsi typická novinková svině!Nemusíš se tady tím chvástat. Tam je každodenní tradiční slet takových sviní, jenže smějí napsat jen dvě svinstva pod každý článek, a to je sere. Tak tyhle hnusný vši přelezli na NR - a už zdejší diskuze pěkně zavšivili. Diskuze na novinkách nemají smysl, a taky že se tam už nic skoro nepíše - jen blbosti o orgazmu, sexu, a všelijaký krávoviny. Sem tam něco třeba opakovanýho po půl roce, ty osvědčený články, který lidi vždycky naserou a píšou k tomu jako diví stejné diskuzní sračky. Sype za to reklamní průmysl - o to jde. A už je jasný, že blbý tupý lidský ovce budou pořád stejně bečet, a bečí i když jdou pořád stejným směrem, a budou bečet, i kdyby je hnali na smrt. Prostě lidský ovce. Bečí svoje sračky ke všemu co se kde napíše, a reklama za to platí - tak jste blbí. Kdo z vás sedne a napíše panu Haškovi dopis, že si ho váží? Nikdo - jen žvásty a žvásty. A ty - ty hnusný hovado - proč sem lezeš? Jen tady nadáváš a skřehotáš, když se vyslintáš na novinkách, přelezeš slintat sem? Slintáš jak psisko napadený vzteklinou. Jsi takovej kretén, že není ani slov na vyjádření, jak jsi blbej a sprostej kretén.

   Vymazat
  12. No - co ty jsi za svini nemocnou 16.25 Dej se vyšetřit hajzle - začínáš bejt nebezpečnej. Jsi drzej jak vopice -co tady vyhrožuješ smrtí ty dobytku? Živíš si svoje chorobný vize jak zabíjíš lidi ty krávo? Dej se k filmu, možná by po tobě nějakej úchylnej producent skočil ty praštěná tlamo. Hajzle jeden - to snad ani není možný,aby se někdo veřejně vyslintával z takových hnusných vizí. Strč si palici do kýble s vodou a utop se mizero pitomej, protože nic jinýho tě nevyléčí. Psychopate - normální bejt prostě nemůžeš. Měli by zaměřit odkud to skřehotáš a vytáhnout tě od počítače do blázince a rovnou do klece.Máš absťák ty pablbe? Tak se nažer prášků a vyser se na ten hnus, co tady předvádíš.

   Vymazat
  13. Hlavně že všichni řvali: "nejsme jako oni" , ale jsou ještě větší verbež... To co se minulému režimu vyčítalo, tak se dělá podobně, komunisti zas až tak moc ve sdělovacích prostředcích nelhali, oni spíš mlžili a používali jen to co se jim hodilo.. A dneska je to taky tak, jen co se komu hodí, tak se zveřejní. Pravdou je, že lež má hody.A ten kdo má mamon tak má pravdu že?A nechápu že jsou tady na sebe lidí tak sprostí a zlí, každý přeci může mít svůj názor, ale nemusím být u toho sprostý. Ještě jedna poznámka: V Rusku není socialismus , ale kapitalismus a odost drsnější než u nás...
   Ale protože mají suroviny, tak by se nám to území hodilo... Jako třeba se zalíbila tato oblast Německu a to už dvakrát... Nebo to bud už třikrát? Tak zapněte mozek těm co to nedochází...
   Mia
   Mia

   Vymazat
 4. Pravda- viděl jsem ten útok na Haška, a bylo to opravdu alarmující.pamatuji si už před lety, když jsme sledovali Moravce, nešlo si nevšimnout, jak nechával pravicové politiky mluvit a levicovým neustále promiňte a skákání do řeči nenechání dokončení jediné myšlenky.Taky si nešlo všimnout komentování a je to smutné, Záruby, všiml jsem si toho od OH v Soči, kdy si neodpustili politických rýpání a i u komentování některých zápasů mi přišlo, že ten člověk rusy nemá rád.Prostě to tak vnímám- a to i přes to, že zápas USA Rusko byl přehlídkou fantastického hokeje.A aby jste mně nenařkli z USA fobie, fandil jsem jim kdykoliv hrají proti Kanadě. Které nemůžu odpustit to, jak už vícekrát nebyli hráči schopni unést sportovní prohru a neférově naše bili.Abych se vrátil k ČT, opravdu by tam byla na místě ne reorganizace ale přímo revoluce. Na její obranu bych ale přeci jen vyzdvihl dílka, která vytvořili- pořady o pramenech a soutocích našich řek, a nově i ten, co dávají ve čtvrtky. Opravdu krásné záběry, toto se jim povedlo.

  OdpovědětVymazat
 5. JIž delší dobu nepouštím ani rádio. Je to promyšleně manipulativní a v dobách socialismu to takto sprosté nikdy nebylo. Stačí se podívat na youtube na filmové týdeníky. Jak odhlásit rádio, které neposlouchám, když je používám jen jako zesilovač zvuku? Je smutné podporovat lidi, kteří jdou vyloženě proti našim zájmům (a v podstatě časem i svým).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte stoprocentní pravdu, já dělám totéž, česká televize se mi již zhnusila, každý den dávají jen Kalouska a vše co se jim hodí tak proti komunistům. Současný kapitalistický režim, to je něco, přes milion lidí žije na hranici chudoby a bídy, máme na padesát tisíc bezdomovců, ročně se zasebevraždí na 1800 lidí, to v rádiu ani v televizi neřeknou, je to hnus, dělá se mi špatně, když slyším nějaké zpravodajství....

   Vymazat
  2. Toho psychopata v 10:40 raději ponechte jeho idiocii. Spíše je na pováženou, jaký mají v ústavu duševně chorých bordel, že se mohl nepozorovaně dostat k ústavnímu PC.

   Vymazat
 6. Ano přesně tak je to smutné, a musíme se naučit víc než jen nespokojeně reptat. Oni si asi myslí, že se lidi polekají jakmile je někdo onálepkuje komunistou xenofobem.ale to se musí změnit, bude důležité takové lidi silou argumentů upozadit- nedá li se, tak silou pěsti umlčet. Jenže co s tou absolutní apatickou většinou?

  OdpovědětVymazat
 7. Ve vedení čt jsou největší hajzlové,kteří jsou řízeni dalšími hajzly řízeným USA apod.
  Tyto hajzle je třerba silou umlčet po dobrém neodejdou.
  Někdo je drží u koryt, nevíte kdo to je ?

  OdpovědětVymazat
 8. Vládne nám ČSSD, máte co jste chtěli! Hlavně si na to vzpomeňte u voleb!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jako by to bylo lepší kdyby nám vládla jakákoliv jiná strana zastoupená teď v parlamentu

   Vymazat
 9. Ale, ale, Otíku. To tě maminka neučí slušnému vystupování? A už máš vypracované úkoly do školy? Paní učitelka by se moooc zlobila. A že sem tedy chodíš a utrácíš čas, ty ty ty.

  OdpovědětVymazat
 10. Už to nemá ani cenu komentovat. V demokracii je obvyklé, že existují i jiné názory než pohodlné.
  Tohleto kolem nás není demokracie ale jen jakýsi protektorát, který nás od jiných názorů chrání.
  Obvykle, to co je tupé, či tuhé, později praskne.
  Nikdo se nás neptal, jestli chceme do NATO. rozhodla o tom mikroskopická menšina. Nikdo jim nebrání mávat americkými vlajkami. Tedy oni zas nemohou bránit lidem mávat vlajkami ruskými.
  ČT ani ČRo, radiožurnál, neplní veřejnoprávní funkci. Pod jejich vlivem už lidi nevěří ani logickým věcem. Místo informací se začínají šířit fámy, jako v době totality.
  Jen se společnost dále více rozděluje na kolaboranty a lidi, co chtějí jinou alternativu státu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen "JAKO V DOBĚ TOTALITY" ?

   Vymazat
  2. http://zpravy.idnes.cz/clenstvi-v-nato-schvaluje-70-procent-obyvatel-ceska-f8c-/zpr_nato.aspx?c=A140324_093923_zpr_nato_inc

   Vymazat
 11. Ani komunisté v minulé době nebyli tak fanatičtí a zavilí jako pražská kavárna včetně televize a rozhlasu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oni ti dnešní televizní redaktůrci a další poskoci říšského protektora Shapira soutěží o Řád Karla Lažnovského. Kdo neví, kdo to byl, může se podívat třeba na Wikipedii. Škoda, že už mezi námi nemáme generála Eliáše, aby je pohostil obloženými chlebíčky.

   Vymazat
  2. Oni komunisti po zkušenosti z 50.let nepouštěli idioty ze svých řad na veřejnost. Ale kdo to uhlídá v té bandě nedostudovanejch jelit z lumpenkavárny Praha - Brno - Plzeň. Zatím nikdo. a největší jelita jsou tak sebestředná, že je vidíme na obrazovce denně - viz sova kalous ušatý.

   Vymazat
  3. čt a čro má asi zadání vyvolávání odporu a nenávisti,to se nedá vydržet,sledovat komentáře,to je fakt na palici a na prášky-ať ty,co tohle mají nadirigované,trefí šlak

   Vymazat
 12. Mě se ten "rozhovor" zamlouval. Lukáš se zasadil o brilantní ukázku pokleslosti stupidní úrovně a ubohé trapnosti zarputile jednostranně orientované, celé té žumpy v ČT. Zvolil tu nejúčinnější cestu k ráznému otevření očí široké veřejnosti na místo dosavadní cesty pozvolného procitání. Za to mu patří dík. Možná to ale přepískl a bylo to příliš okaté, což těm tupcům ve vedení ČT nemusí nikdy dojít, stejně jako to nedocházelo jejich předchůdcům za "totáče", kteří produkovali v porovnání s dnešní dobou svobody pro lži jen slaboučký čajíček.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já si také myslím, že Dolanský je agent Putina, protože už dlouho se nikomu nepovedlo v masmédiích tak totálně zesměšnit americkou politiku protiruských sankcí, jako Dolanskému, to by z politiků nedokázala ani ta nepřekonatelná Langšádlová

   Vymazat
  2. 11:52 Jo, bylo to skvělé. Jen Hašek byl zbytečně defensivní. Měl Dolanskému připomenout, že není guvernérem v Americe, ale hejtmanem v Česku. Proto mu můžou být sankce USA na kohokoliv u zádele, pokud tedy Dolanský nepředpokládá, že jsme jen nesvéprávnou kolonií.

   Vymazat
 13. vlast tě (10:40) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětVymazat
 14. Navrhuji všem nespokojeným s prací ČT, aby jí to dali najevo přímo, třeba zasláním osobního ohlasu na jejich "těžkou propagandistickou práci v cizích službách". Tuto zpětnou vazbu dnes potřebuje ČT opravdu jako prase drbání. Osobně jim píšu na "Divácké centrum ČT", které má mailovou adresu info@ceskatelevize.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také žumpě ČT občas napíšu stížnost, ale odpoví nic neříkající floskulí. Je lepší napsat stížnost přímo Radě pro ČT a ČR.http://www.rrtv.cz/cz/static/rada-on-line/epodatelna/index.htm

   Vymazat
 15. Česká televize,banda zmrdů a žebráků fungující v zájmu cizích mocností...

  OdpovědětVymazat
 16. Já to vidím tak, že brzy už ten pohár trpělivosti s těmi prodejnými, drzými havloidy a usrektonaouty brzy přeteče. A pak nebudou ti dvořákové, šámalové, dolanští a ty tři pussy stačit utíkat. Hlavně, ať jsou včas odchyceni.

  OdpovědětVymazat
 17. V českých školách ubývá učení a přibývá vymývání mozků

  https://echo24.cz/a/iKJUX/v-ceskych-skolach-ubyva-uceni-a-pribyva-vymyvani-mozku

  OdpovědětVymazat
 18. Ve svém blízkém okolí už neznám nikoho, kdy by ještě bral ČT vážně. To už i Die Welt přeložený googlem má často zprávy, které nemáte šanci na ČT zaslechnout. ČT ? K smíchu !

  OdpovědětVymazat
 19. Dívám se už nyní raději na Primu, ta se zdá, že má nejvíce vyvážené zpravodakství

  OdpovědětVymazat
 20. Pane dr. Ivane Davide,
  delate dobrou objektivni praci.
  Vase NR zahrnuje ruzne nazory ze vsech stran.
  Jsem American a mam
  Ameriku rad. Je to muj domov. To co se stalo chybneho v zahranicni politice Ameriky se snazi opravit vyznamni, mocni a nadani lide.
  Jsou to americti vlastenci a listopad rozhodne o tom ktery smerem se Amerika rozhodne jit.
  NEVERIM, ze NR je protiamericky.
  Lide kteri pise protiamericke vety si PLETOU Ameriku s politikou Neocons a ti udelali velke chyby, coz rikaji i mocni a vlivni lide v Americe.

  Bude to Amerika, ktera se znovu stane oblibenou a tvurci silou ve svete po vymene lidi nekvalifikovanych za kvalifikovane.
  S Ruskem se zlepsi vztahy a bude se kseftovat.
  OPTIMISTA HONOLULU.

  OdpovědětVymazat
 21. Modlete se v listopadu ! V Americe jsou dva nesmiritelne tabory volicu. Rozdil v nazorech se prohlubuje a inklinace k nasili se zvetsuje...

  Bude vam hure, vyhraje-li Hillary a daleko lepe, vyhraje-li Donald Trump a dokaze-li prosadit aspon 1/4 toho, o co se snazi.

  Hillary ve sve hre o moc ma v rukou dve ESA !

  Jedno se jmenuje Neocons a jejich snahy a cile jsou zname.

  Druhe mene zname, s kterym mistrne manipuluje ve sve hre o moc se jmenuje - zvysovani rasoveho napeti.

  Cernosi ji budou volit ! Z casti take Hispanici a samozrejme vsichni Muslimove + barevni ruznych skupin.

  Jaky to bude mit vliv na Cesko ?

  V pripade viteztvi Donalda Trumpa prestiz presidenta Zemana a jeho lidi poroste a prazska kavarna bude v popelnici - nebo zmeni kabaty.

  Cizim zajmum poplatna Ct TV ztrati verohodnost uplne !

  V pripade viteztvi Hillary invaze nezadoucich do Evropy bude pokracovat a retorika proti Rusku se nebezpecne zvetsi - stejne jako tlak na Rusko ve vsech smerech.

  Moznost valky se zvetsi take.

  Kazdy pracovnik v Cesku se stane dojnou kravou pro benefit nezamestnanitelnych z kulturne uplne odlisnych zemi. (Budete je zivit !)
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hilary Clinton má jedno podstatné eso a tím je Goldman Sachs (podle Snowdena je právě ona jejich kandidátkou)

   Vymazat
 22. ČT se vypracovala do nejprolhanější televizní stanice vysílající v České republice.To už je objektivnější i americká NOVA.To co ČT v současné době ve svých zpravodajských a diskusních pořadech vysílá už nemá s veřejnoprávní televizí nic společného.Tuto kdysi veřejnoprávní televizi si zprivatizovala parta redaktorů a moderátorů s cílem šířit zlo, pomluvy ,lži a dezinformace a nenávist mezi lidmi .Bohužel podle předsedy naší vlády je prý vše v pořádku a není důvod se tím zabývat. To,že skupinu ruských motorkářů ,kteří se přijeli poklonit památce padlých sovětských vojáků označili za pravicové extremisty je něco naprosto hnusného.Nit nenechali suchou ani na hejtmanovi Haškovi,který se pietního aktu zúčastnil .Z toho,že se obdobně jako ČT vyjádřil i premiér Sobotka se musí být každému slušnému člověku na zvracení.Takový bezcharakterní a zaprodaný člověk je předseda naší vlády - fuj.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 6:35
   A co s tím naděláme, když jsou splachovací
   V.J.Horák
   Dodatek k panu Honolulu- třebaže jste prakticky !rasista" (chápu však Vaše životní zkušenosti z Afriky(, nemám problém, abych Vám vyjádřil svůj obdiv
   k prktickému vnímaní tohoto všivého světa! "Světu a našim vnukům mír"
   V.J.Horák

   Vymazat
  2. 6:3
   Omlouvám se za překlepy, věk nezastavíš, to však nic nemění na souznění se "Světa znalým" p.Honolulu
   V.J.Horák

   Vymazat
 23. Veskera officialni media, ktera jsou poplatna mocenske skupine, zavadejici DIKTAT politicke korektnosti, jsou silne NEPOPULARNI !

  Diktat techto blbecku, casto motivuje lidi delat pravy opak toho, co je chteno a zadano.
  Zde mate priklad !

  Vlajka CONFEDERATNICH STATU, byla prohlasena medii za "rasistickou".

  Lide na to reagovali tim, ze ji okamzite vyvesily vsude, kde se vyvesit dala.

  Oblibena nakladni auta (F-150, Dodge Ram, Chevy Siverado)
  meli ihned pridelany STOZAR na zadnim narazniku a na nem vlajici vlajku CONFEDERATU.

  To vsak bylo pro mlade kluky take malo, tak pod zadek auta povesily KOULE BYKA ve velikosti KOULI SLONA, udelane z nejakeho plastiku + nad naraznikem velka vlajka Confederace.

  To vsak bylo take malo ! Lide dali dohromady penize a pri I-75 (nejdulezitejsi dalnice mezi severam a jihem) dali postavit VELKY STOZAR s OBROVSKOU vlajkou Confederace.

  Takze turiste z celeho sveta pri ceste z Atlanty na Floridu nevedeli, kdo tu valku mezi severem a jihem vlastne vyhral.

  Cesi, NEDEJTE si diktovat nazor ohledne niceho.
  Nazory vam diktovane jsou vymysleny na vase UJARMENI.
  Svoje manipulativni nazory diktuji druhym vzdy pouze retardi.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 24. Za povšimnutí stojí Plzeň osvobozená armádou USA. Ve fotbalu opakovaně mistr ligy. Mezinárodně - nic moc, tam se to ovlivňuje hůř. Osvobození Prahy nestojí za řeč, maximálně, že SSSR když si vymakal většinu černé práce, tak v závěru odmítl Usákům nechat slíznout smetanu. Dalo by se to ale vyřešit snadno. Stačí, aby Shapiro nařídil zákonodárcům schválit za hlavní město ČR, místo Prahy Plzeň a pak už jen vyvěsit fangle.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:21. A to jako,že SSSR si té smetany lízl? Praha byla osvobozena Pražany a Němci v Praze kapitulovali do jejich rukou a to oficiálně a definitivně. Kapitulace Německa měla platnost od 23:01 dne 8.5.1945 středoevropského času,přičemž v té době byl v SSSR už další den,tedy 9.5.1945. Proto Západ slavil Den vítězství 8.5. a SSSR 9.5. Vtip spočívá ve skutečnosti,že první ruský tank a ten jel napřed,dorazil na území Prahy až 9.5.1945 ráno a tedy až po bezpodmínečné kapitulaci Německa včetně německých vojenských jednotek v Praze. SSSR Prahu neosvobodil VŮBEC, pouze se potom snažil ničit Němce,kteří se snažili uniknout na Západ.

   Vymazat
  2. V Praze jako osvoboditelé byli vítání vojáci rudé armády (viz dobová fota usměvavých děvčat s kyticemi šeříků). Tím byla stvrzena Jaltská dohoda a poválečný vývoj v ČSR, bez žebráků a bez nezaměstnaných a bez bezdomovců i bez zadlužení státu. Bez exekutorů a bez veškerého hnusu současné doby, včetně hrozící invaze imigrantů dle stanovených kót. Howg.

   Vymazat
  3. Fakt 17.21? Když přijeli Amíci do Plzně, už tady žádnej nepřítel nebyl, a co říkáš na rozbombardovanou Škodovku, kterou odsral i blok obytných domů na Skvrňanech, co říkáš na rozflákání seřazovacího nádraží - to odsrala celá Jateční třída, z činžáků zbyly jen hromady, ze kterých se ještě několik let potom kouřilo, hromadný hrob obětí je už dnes odstraněn, škola v Doubravce, kde zahynula celá třída dětí i s učitelkou, přímej zásah do společnýho krytu v hotelu Continental - 200 mrtvých. Rozflákaná nádraží ve směru na Žatec - a to vše už po ohlášení kapitulace. Proč? Proč? Proč to bylo nutné? Já bych jim dal osvobození Plzně USA mizerným pokrytcům - já bych jim dal pomníky a most generála Pattona! Jsou to všechno hajzlové. Všechno kazí sami. Každý rok lidi v Plzni dříve alespoň zajímala vojenská technika a jeepy, které tady defilovaly a lidi se chodili na to dívat, ale teď, co se předvádí ta šaškárna, už tím lidi opovrhujou. Nikdo se dívat nejde, nic se tady neděje, jen zas nějaká hudba, šaškárny a kravál na rynku, aby to vypadalo že občané si připomínají a bla bla bla.... a ty dokumenty z oslav, co ukazovali v TV? Ty veterány? Jenže to bylo kamaráde z devadesátýho roku!! Ty ukázky oslav a nadšení - šmejdi manipulační. Říkám - sami si prokazujou svým lhaním medvědí službu, to by museli napřed pozabíjet všechny pamětníky těch událostí, a pak teprv lhát.Šmejdi pitomí a nepoučí se a nepoučí.

   Vymazat
 25. I kdyby jste měl pravdu má na osvobození Prahy největší zásluhu Rudá armáda.Kdyby Němce nezahnala až do Berlína,žádné Pražské povstání by se nekonalo.Neumíte přemýšlet v souvislostech vy chytrej z Vodňan.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to opravdu složitější,Ivo,a já mám respekt k diskutujícím,kteří se snaží myslet. Takže jen maličkost pro příklad: Němci neměli čím válčit a i tanky nechávali stát na frontové linii a vydávali je nepříteli,protože neměli palivo,protože neměli náhradní díly a protože neměli ani další obrněnou techniku,kterou už neměli kde a jak vyrábět. A to protože Západ bombardoval Německo tak vydatně. O bombardování Sovětským svazem ani nevím ačkoliv alespoň to,že nějaké jeho vlastní stíhačky ničily vlastní vojska a zabily tak i několik vlastních generálů. Tak asi tak,Ivo. Nikdo nebere a ani nemůže vzít Sovětskému svazu,že došel až do Berlína,kde už bojovali jen školáci a starci nad hrobem. Sláva,bylo to určitě potřeba.

   Vymazat
  2. Připomínáte mi svou argumentací jistého soudruha funkcionáře z bývalého režimu.Ten byl sice úplně blbej, ale kovanej, a jezdil řečnit po stranických schůzích.Každé vystoupení začínal památným úslovím: Soudrusi, ja nevím, já tomu sice nerozumím ale...Dělal to tak dlouho, až mu v jedné fabrice řekli, když opět začal, tak drž hubu a nežvaň. A bylo vymalováno. S vámi je to stejné. Nevíte, ale žvaníte. Shodou okolností a náhod běželo i na ČT několik válečných filmů. například o "Černé smrti" IL 2 Šturomovik. Bitevníky, které likvidovali tanky ze vzduchu. Těch informací, pravdivých a autentických je mnoho. Ale kdo nechce znát, nevidí. Takže "Když nevíš,soudruhu, tak...." J.B.

   Vymazat
  3. 18:27. Ale jo,SSSR měl nějaké bitevníky. Jasně že jo. No a co. SSSR bombardoval Německo a jeho výrobní a zdrojové kapacity jako Západ? Tak právě o tom jsme nikdy neslyšel ani slovo.

   Vymazat
  4. Za "totáče" když kovaní soudruzi začali s tím, jak je to opravdu složitější, bylo jasno - zase začnou oblbovat. No a ve světle příspěvku - viz 17:55 - ohledně bombardování Plzně dodatečně ještě po kapitulaci, typicky zasraná americká hnusárna, je to tedy fakt složité, mudrlante co se snaží myslet a nejde mu to. Viz dobré vyhodnocení - 18:27

   Vymazat
  5. 18:49. Že je slušnost a taktnost slabostí tvrdí muslimové. Nebo tak alespoň jednají a to především mezinárodně. Mohl bych tedy konstatovat,že jste muslim nebo někdo stejně pochybného myšlení,jak nám všem IS zrovna předvádí. Raději ale zůstat "na zemi".

   Vymazat
  6. 18:04 Ty s tím tvým respektem k diskutujícím, co se "snaží" myslet, ty jsi ale fakt rozumbrada - blb. Ty budeš asi taky nějaký filosof z knížecí kavárny.

   Vymazat
  7. 19:01. Ještě jednou,tohle bylo fakt jinak.

   Vymazat
  8. To prasecký bombardování Plzně až po kapitulaci?

   Vymazat
 26. Je dojemné, jakou mají někteří krasoduchové péči o úroveň čím dál tím více cenzurovaných a profízlovaných diskuzí v mainstreamu.
  Takové Novinky je vždy vytáčely vyloženě do nepříčetnosti, neboť zde někdy až desetitisíce občanů svobodně hlasovaly a vyjadřovaly názory v příkrém rozporu s názory presstitutů a hlavně jejich pánů.
  Umístit do takového davu pár sprosťačících fízlů bylo sice hračkou, ale jejich efekt byl nevelký - proto s nástupem popřevratových indoktrinovaných redaktorů, příp.změně majitele nastala perlustrace diskutujících, omezování počtu příspěvků a politicky korektní cenzura.
  Rovněž stojí za zmínku, že důkladněji "ošetřené" diskuze v BaBalandu zůstávají dostupné, kdežto na Novinkách a. Parlamentních listech za pár měsíců mizí ...
  Pro dalšího(?) z předřečníků - spojnecké bombardování bylo jakýmsi východiskem z nouze, když se jejich pozemní síly nedokázaly postavit Němcům v Evropě. Zasáhlo jen menší část Německa a nikoli neoprávněně bylo vnímáno kritiky jako nákladná a málo efektivní, v podstatě teroristická činnost. Na zbrojní výrobu mělo vliv minimální, neboť tato nebyla do r. 1943 až tak intenzivní a pak došlo k jejímu rozptýlení. S bombardováním rafinérií umělého benzínu se dost otálelo, prý nějaké nandnárodní kapitálové vazby. Pro medosttek paliva byl určující postup Sovětů proti ložiskám ropy na Balkáně, ale váš argument o nedostatku pohonných hmot bývá zhusta opomíjen trolly, kteří hájí zničení Škodovky 14 před koncem války s tím, že vyráběla hrozně moc tanků ...

  OdpovědětVymazat
 27. Pokud se ČT nezmění, měl by jí být odebrán titul, Česká. Neboť název by měl odpovídat obsahu. A to momentálně neodpovídá.

  OdpovědětVymazat
 28. Redaktoři ČT se bohužel chovají jako superbolševici. Z jejich chování a vyjadřování pozoruji, že je potřeba nadále zostřovat třídní boj proti všem, kteří nejsou s nimi a jejich chlebodárci.


  OdpovědětVymazat
 29. Neni to žádná imaginární ČT. Jedná se o zcela konretní mafii media provázaného příbuzenskými, klientelistickými, politicko-mocenskými a korporátními vztahy ve statutárních, manažerských a kontrolních pozicích. Je zcela zřejmé, že politická reprezentace, napříč politckým spektrem, nemá zájem na tom, aby ČT působila jako skutečně veřejnoprávní, ve smyslu litery zákona. Za takových okolností je třeba do parlamentu volit takové zástupce, kteří budou ochotni převzít nad ČT přímou kontrolu. Líbivá slůvka o "veřejnoprávnosti ČT" se stala pokryteckým klišé pro prosazování partikulárních zájmů korporací a vlivových skupin "nepolitcké politky" prosazujících se prostřednictvim NNO s politickou agendou.

  OdpovědětVymazat