Reklama

.

.

pondělí 2. května 2016

CIA je proti zveřejnění utajovaných skutečností o teroristických útocích z 11. září


2. 5. 2016    zdroj
V neděli 1. května ředitel CIA John Brennan prohlásil, že orgánům země nestojí za to odtajňovat utajované informace zvláštní komise o teroristických útocích, které se staly 11. září 2001.


Šéf CIA konstatoval, že tyto dokumenty obsahují nepřesné informace, což může způsobit Washingtonu značné škody. Jak uvádí TASS, možnost zveřejnění těchto 28 stran vyvolala mimořádně živé debaty a vnesla určité napětí do vztahů mezi USA a Saúdskou Arábií. K dispozici jsou informace, že v těchto záznamech by mohly být údaje o spojení orgánů království s teroristickou sítí "Al-Káida".

 Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

15 komentářů :

 1. USA naplánované, USA provedené 11. září, mělo za cíl zdůvodnit vojenský útok na Irák a Afganistán, který byl hned bezprostředně proveden. Tam kde teroristi ještě nebyli, to znamená v Iráku, tam je Američani instalovali. Pad "Dvojčat" perfektní demoliční práce. Jinak hmotnost letadel k poměru hmotnosti mrakodrapů je taková, jako hmotnost komára k hmotnosti velblouda. Takže je vše jasné. Letadlo, které údajně narazilo do Pentagonu se vypařilo a nenašla se jediná součástka z tohoto letadla. Po čtvrtém letadle zůstala v poli jenom díra a trosky letadla nikde. Američani nám předvedli dokonalou kamufláž podobnou té, která byla zfilmovaná ve filmu "Kozorh 1". Američani vědí, že jim lidé nevěří, ale jim je to už celkem jedno. Američani ovládají sdělovací prostředky po celém světě a prostřednictvím těchto, pojmenovali důkazy o 11. září, jako kontraverzní a jinak se řídí zásadou ministra propagandy nacistického Německa: "sto krát opakovaná lež se stává pravdou". Od 11. září Američani lžou světu již ve všem a ti co na to poukážou jsou ihned likvidováni. USA je jedná velká lež jako ta o procentu nezaměstnaných které je na úrovni 4% nezaměstnaných, ale celkem lidí bez práce v USA je 90 milionů a těch co nepřežijí bez potravinových lístků je 50 milionů. Parkoviště vedle dálnic jsou plné vozidel ve kterých lidé kteří nemají bydlení v autech přespávají, aby ráno hledali jakoukoliv podřadnou práci a na noc opět přijíždějí na parkoviště, aby přenocovali. A co je demokracie v podání USA. To je vystřílení celého zásobníku z pistole policisty do kluka který ukradl tyčinku ze supermarketu, nebo je to zastřelení řidiče kterému nesvítil ukazatel směru jízdy na jeho vozidle. Je to taky skutečnost, že USA je tak zadlužené, že tento dluh nikdy nikdo nesplatí, ale tento dluh taky je jedno z největší neštěstí pro celý svět, protože to taky příčina všech válek které USa vedou na celém světě. Za dobu vlády Obamy, který sliboval jadernou bezpečnost na celém světě, je situace taková, že USA zdvojnásobilo množství jaderných raket, zdvojnásobilo počet válečných konfliktů na světě. USA v současné době kráčí ve šlépějích nacistického Německa a v současné době je ve fázi roku 1940, kdy Evropa byla Německem připravovaná na útok proti Rusku v rámci plánu Barbarosa II. Sice už ne největší ekonomika světa má obrovské ekonomické problémy a tyto problémy možná bude USA chtít řešit zahájením horké třetí světové války, protože ta hybridní studená již probíhá ze strany USA proti všem kteří chtějí být nezávislí, několik let.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A teď si představte, že u jiného článku tady na NR nějakej ekonomickej buran argumentuje tím, že HDP něco vypovídá o ekonomické situaci v nějaké zemi.

   Vymazat
  2. Nejen, že se ve své propagandě US huni drží té "osvědčené" goebbelsovské zásady.
   Ale prakticky stejně, jako to před válkou udělali němečtí fašisti, včera i tito barbaři vyfabrikovali "důkazy" pro svou agresi.
   Fašisti zapálili Reichstag, tito zas dvěma letadly nechali sundat tři samostatně stojící budovy WTC. Které pak, k úžasu všech projektantů světa, spadly do svého půdorysu jak podťaté. A nádavkem k tomu i tu část Pentagonu, kde byly "archivovány" záznamy o podivných finančních operacích té instituce.
   Není divu, že složku s fakty nelze jen tak odtajnit.
   A pak, že se v dnešní době nedějí zázraky ...

   Vymazat
  3. matematika nepustí keby to zverejnily vyzeraly by ako debily co samozrejme su.a este si myslia že im to aj žerieme

   Vymazat
  4. Hlavně jste zapoměli že se vypařly všechny černé skříňky ze speciálního vysoce odolnýho materiálu, kdežto papírový pas pana Atty se zachoval nepoškozený! Asi ho pár sekund před nárazem stihnul vyhodit okýnkem:)))

   Vymazat
 2. Bodejť by náckové z CIA nebyli proti odtqajnění, vždyť sami 11. září zorganizovali.

  OdpovědětVymazat
 3. Pan Brennan dal jasnou zpátečku, protože nezveřejněné stránky mají daleko větší význam pro vydírání Saudů, než-li zveřejněná vata, kde se nezjistí nic podstatného. Možná se toho pár Saudů zúčastnilo v rámci paralelní krycí akce, ale hlavní je přece, kdo to všechno naplánoval a řídil. Co je dnes pro USA hlavní je udržet u sebe v teple saudské prachy. Jinými slovy to bylo jinde, cituji: "Hrozba zveřejněním měla jenom zajistit setrvání saudsko-arabského kapitálu (který je odhadován až na 5 až 6 biliónů dolarů) v Americe. Po poklesu cen ropy (prý zbraň namířená jenom proti Rusku) se Saudům jaksi ekonomika země vymyká z rukou a zejména se jim nedostává oběživa. Musejí si dokonce půjčovat (!) a prodávat akcie státní těžební společnosti Aramco (!) a pochopitelně si také začali stahovat domů svoje vklady z USA a začali se zbavovat dolarových dluhopisy. Tato činnost je rozhodně nežádoucí a Amerika to asi bude muset řešit další barevnou revolucí tentokrát u svého feudálně-tmářského spojence KSA."

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. USA se pomalu rozkládá, ale sanží se zachránit na úkor celého světa, jinými slovy, astronomický dluh který USA má chce, aby jej zaplatili jeho spojenci a ne jenom spojenci. Ti kteří to odmítají jsou pak umravňováni barevnými revolucemi a Majdany. Zdá se ale, že ani tato činnost moc nepomáhá a USA se ekonomicky víc a víc propadá. Nyní je otázka, zda se USA dřív rozpadne, nebo než se rozpadne rozpoutá horkou fázi třetí světové války, která bude pro lidstvo poslední.

   Vymazat
 4. aby se nebali dyt by si srali na svou vlastni hlavu!!! hhh

  OdpovědětVymazat
 5. K tomu, že u Pentagonu nenašli žádné kusy letadla bylo již řečeno, že tam se nacházeli vojenští piloti, kteří letadla navedli na dvojčata dálkove, kdy masleli, že se jedná o simulaci. Když se to povedlo, tak tam řachli raketu do té části, kde byly simulátory , aby zlikvidovali piloty. Ale to určitě vymysleli zaprodanci ako zprisahanie

  OdpovědětVymazat
 6. Bůh ví, co zveřejní. Pravdu bych v tom nehledal. To podstatné stejně není na papíru, nebo je na jiném papíru. Koneckonců - je to jejich věc a kdykoli nás zatáhli nebo zatahují do jejich věcí, tak jen proto, aby v Evropě tekla evropská krev a evropské paníze tekly na jejich konta.

  OdpovědětVymazat
 7. Největším teroristou na světě je nám dobře známá CIA. C I A - U S A .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. spolu se svými spojenci a podporovateli v institucích EU a ve vládách a parlamentech většiny zemí EU. Včetně ČR, KTERÉ SAMI STÁLE OPAKOVANĚ VOLÍME. A to je to nejhorší. Děda.

   Vymazat
 8. Hitler píše, že "židovský tisk" prý k pošpinění vybraných obětí užívá Velké lži (Große Lüge), která při neustálém opakování ulpí na cílené oběti, i přes veškerou snahu uvádět věci na pravou míru. Protože lidé prý tuto velkou lež (údajně narozdíl od drobných lží) nakonec alespoň zčásti uznají za pravdivou. (Zdroj: Adolf Hitler, Mein Kampf, svazek I, k. X.)

  Big Lie na Wikipedii následně nabízí výrok J. Goebbelse, který Hitlerovu teorii o opakování Velké lži použil pro vlastní definování anglické druhoválečné propagandy: "Angličané zastávají princip, že když už se má lhát, je třeba lhát pořádně a držet se toho." (Zdroj: Aus Churchills Lügenfabrik / Z Churchillovy Továrny na lži, 12.leden 1941, Die Zeit ohne Beispiel.) ...
  http://nassmer.blogspot.cz/2012/12/potvrzeno-stokrat-opakovana-lez-se.html
  https://joepwritesthehistoryofberlin.wordpress.com/2013/06/07/marinus-van-der-lubbe/
  A nějaké drobnější kousky Boeingu před Pentagonem jsou k dohledání, větší byly vynášeny pečlivě zaplachtované ...
  https://www.youtube.com/watch?v=_0eC3uns3pA

  OdpovědětVymazat
 9. Ano nemusí se nic zveřejňovat pravda rozumným lidem je již dávno známá !!

  OdpovědětVymazat