Reklama

.

.

pondělí 2. května 2016

Co to Teličku tak strašně žere?

Lubomír Man
2. 5. 2016
Pustil jsem si nedělní Moravcovy otázky po 13. hod jen na pár minut – a měl jsem štěstí. V tom, že jsem i v tom kratičkém čase zaznamenal v pořadu záležitost, se kterou se už delší dobu zaobírám. Mluvil Telička (ANO a Evropský parlament), a docela vášnivě a zaujatě kritizoval skutečnost, že vláda a prezident mluví o zahraniční politice různými hlasy, že to tak není dobré, že by ten hlas měl být jednotný, a že by se tedy prezident s vládními činiteli odpovědnými za tuto politiku – nejspíš asi se Zaorálkem - měl setkávat a své názory jaksi s vládou sjednocovat.

Tolik tedy řečené Teličkou. Kdybychom ho neznali, nevěděli nic o tom, jakým je zapřisáhlým příznivcem i členem pražské kavárny, milovníkem amerických neokonzervativců a nepřítelem Ruska, lítějším, než je Schwarzenberg, mohli bychom – možná – najít v jeho slovech i cosi racionálního, s čím by se dal vyslovit i souhlas. Jenže když ho znáte, víte naprosto přesně, oč mu jde. Žere ho, nesmírně ho žere - a není ve své rozlobené nespokojenosti samozřejmě sám - že my občané této republiky nejsme opracováváni do jednoho zuniformovaného kusu tak dokonale, jak by si on představoval, že bychom měli být. Že neslýcháme toliko jeden a jediný oficiální politický hlas (což je i hlas jeho, Teličkův), zprostředkovaný nám vládou a všemi našimi presstitukami, ale že můžeme - aspoň čas od času, i kdychom si toho času přáli mít pochopitelně mnohem víc - zaslechnout i hlas jiný. Ten, který je nám blízký, mluví nám k srdci i hlavě a vyjadřuje to, co jsme si sami mysleli, ale co jsme si v návalu oficiálních názorů protichůdných často ani netroufali vyslovit. A nyní ten hlas, o to vzácnější, že mu není dána příležitost znít často, slyšíme z televizní obrazovky i z rozhlasového přistroje a přijímáme jej jako živou vodu, přitékající k nám z pusty. To je ono, aspoň jeden má rozum, zpívá v nás, ano, tohle je to pravé, a ne ty nesmysly a nespravedlnosti, co do nás denodenně horem dolem hustíte z radia, novin a televize. Prezident vám to solí a vy na něj nemáte, a to vás vytáčí do nepříčetna. Nechápete a nechcete pochopit, proč těch 60 procent našich lidí vzdor vaší zběsilé propagandě nejde za vámi, ale jde za tím jediným osamělým hlasem, a nikdy ani ve své duševní slepotě nepochopíte, že se tak děje proto, že ten hlas – na rozdíl od vás - mluví pravdu.

47 komentářů :

 1. Telička zastupoval v Bruselu zájmy gaunera Bakaly. Podle mne se ušpinil tak, že by si měl hledat místo za popelářským vozem Kuka.

  V Bakalovi jako bývalém komunistovi lze najít kousek cti a slušnosti. Bohužel pro mne je nevolitelný, protože se obklopil lidmi mrzkého charakteru jako je Telička.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak,je to jeden z největších špinavců současné doby,sluha dámského krejčího a agenta CIA Bakaly!Tuto i vzhledovou zrůdu má u sebe Babiš,stejně jako toho zmrda Zlatušku nebo směšného komedianta Stropnického či Krnáčovou z neziskovky...I toto volit může jenom magor či sebevrah!

   zločas

   Vymazat
  2. Mně nesmírně vadily projevy "pravdoláskařů" při návštěvě Čínského presidenta.
   Je to představitel státu stejně důležitého, jako USA. Když tady byl Obama, tak se nesměla v okolí otevírat ani okna. Na demonstraci proti Quantanámu a jiných tajných vězeních, kde jsou zavřeni lidé bez soudu, nikdo ani nevzdechnul.
   Nevím jakým způsobem se Tvrdík prodral k vysávání státního rozpočtu ve všech možných i nemožných funkcích, ale blb zůstane blbem a z mladého osla se stane starý osel. Kdyby ty vlajky Číny vyvěsil těsně před příjezdem presidenta, když už /snad/ byl prostor pod zvýšenou ochranou policie, nic by se nestalo a nebylo by o čem psát.

   Vymazat
  3. Telička, stejně jako Bakala,Halík Langšádlová.........Od prvního pohledu " slušní lidé ". Kdo může tuto havěť volit, musí být duševně zaostalý.

   Vymazat
  4. Co Teličkovi bude chybět? No právě napojení na Bakalovy zdroje!!!
   Od roku 2010 do roku 2014 dostat za sezení ve "správní radě" 13 milionů "odměn", je už pádný důvod k nespokojenosti. Obzvláště, když si uvědomí, že od zdroje bude odstřižen!

   Vymazat
  5. -"projevy "pravdoláskařů" při návštěvě Čínského presidenta." - pravdoláskaři se projevili již den předtím hanobením čínských vlajek, povzbuzeni výrokem naší justice, že hanobení státních symbolů, je jen taková recese intulektuálů nejvyšší úrovně. PARDON - NEJVYŠŠÍHO LEVELE (LEVELE z perdele, aby mi ti 100HOUNOVÉ rozuměli). Tady vždy platilo, že kdo si začal, šel na hanbu. Presstitutky mají jiná kriteria a někteří soudci se k nim přiřazují.

   Vymazat
  6. Hledat, byť jen kousek cti v Bakalovi je stejně "úspěšné" jako hledat ve stolici hrocha zbytek majonézy.
   Teličku žere jen to, že možná přijde o část příjmu.
   Volič-Vilč

   Vymazat
  7. Já si myslím,že Mr.Telička se může snažit sebe více,stačí to smazat jedno konstatování,že je na výplatní listině Bakaly.Jsem zvědav jak se s tím popere A.Babiš.

   Vymazat
 2. Vazeny pane Telicko,
  je dulezite, pro radostne zitrky a zarivou karieru - sazet na svobodne a vzletne MUSTANGY a ne na kulhave dorucovaci osle.

  Samozrejme , ze ceske autority v ninejsi vlade se s radosti podvoli ve svych nazorech proziravosti a vysokemu intelktu pana presidenta Zemana.

  Jste vubec schopni rozumet tomu, co se deje v tyto dny v Americe ? Copak nevidite, ze Amerika meni smer ?
  Za Donaldem Trumpem jdou milliony !

  Psssst !
  Prisne tajne ! On (Donald Trump) ma tajne naslouchatko v kancelari pana presidenta Zemana a proto ve svych projevech nekdy OPAKUJE to, co cesky president rekl uz pred mesicem...

  Z toho vypliva orientacni INDIKATOR, ze president Zeman ma pravdu a jeho opozice tapa v omylech.
  Bystry pozorovatel - nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jako sveta znaly mate vedet ze americti presidenti nejsou voleni ale dosazovani zidovskou chatrou ktera 100%tne kontroluje a ovlada Spojene Staty. Pristi president je uz ted Clinton, nedelejte si nadeje, a i kdyby Donald nejakoym zazrakem vyhral, tak bude poslouchat a delat co mu bude narizeno. Jinak dira v hlave a mozek na vozovce.

   Vymazat
  2. Tento fakt ale honolulu nechce, nebo spíš nemůže
   pochopit.
   Zločinná zahraniční politika USA má jasný směr, což je destrukce států, které nepasují do tohoto scénáře.
   Ještě klika, že je ČR se svými horlivými kolaboranty, tak bezvýznamný stát...

   Vymazat
 3. Pane Telicko,
  Neocons jsou na ustupu. Nekteri z nich se snazi zastrit svoje prehmaty. Podporujte Donalda Trumpa a jeho lidi nejen pro jejich lepsi zjev a eleganci, ale i pro uslechtile myslenky a cile.
  Neocons jsou v panice a upadku.
  Nic mi neujde, hlidam svedomite kazde jejich slovo !
  nick honolulu - keen observer.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  2. telicka je hoden sveho jmena

   Vymazat
  3. Asi Vám ušlo Honolulu, že Telička je také "neocons".

   Vymazat
  4. Chlapi , ty Vaše glosy , přirovnání v příspěvcích , no , rehtam se tak , ze mi tecou slzy , jeden lepší než druhej , ale ..... je to spíš všechno k pláči, než k smíchu . Řekla bych k uzoufani ! H.

   Vymazat
 4. Je už dávno známo, že největší milci západní demokracie, potažmo USA a EU, jsou zároveň nejvíce nesnášenliví k odlišným názorům. A tak se ta naše pravda a láska zvrhla v lež a nenávist. K tomu přidejte existenční nejistotu a vidinu uzavření penězivodu a musí to být každému jasné.
  Celý ten systém stojí a padá na slušném ekonomickém základě, nicméně nůžky se rozevírají a výhled nic moc. Někde jsem slyšel, že se připravuje zase nějaký zákon proti třídnímu boji, to by odpovídalo tomu, co nás čeká.
  Osobně jsem frustrován nejvíce nemohocností systému se vyrovnat s většími komunálními stavbami. Nějak vymizeli odborníci, zůstali jen šašci, co se za odborníky vydávají a manažeři.
  Denně jezdím po pražském okruhu. Platím dálniční známku a rychlost se stále zmenšuje. Už se tam dokonce jezdí sedmdesátkou a tunely jsou každý týden uzavřené. Dovídám se co kdy a kde řekl Putin ale kdo tohle zavinil, se nedovím.

  OdpovědětVymazat
 5. pražská kavárenská galerka stejně jednou půjde ke zdi. ten problém bude vyřešen hned po válce.

  OdpovědětVymazat
 6. 4:27 ty udatný válečníku,byl jsi alespoň na jedné demonstraci? A umíš se zbraněma?snad si nemyslíš že se bude v Čechách válčit a ty to budęš komentovat od klávesnice,hrdino!A postřílet ,,pražskou kavárnu"ano!ano!konečně se zbavíme špinavých levicových narkomanů-dětiček co nám do Prahy posílají vesničané a lidé z malých měst na studia debilit protože na titul ty pitomci nemají.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dajej si mokrej hadr na hlavu a z hluboka dejchaj, aď je netrefí z toho rozčílení :-) .

   Vymazat
  2. Souhlas, se vším. Kolik těch klávesnicových válečníků bylo na demonstracích? A při tom stačí tam jen být! Válečníci, stěžovači, plačky, naříkači, nadávači, rozhořčenci a pak ho.no. Srabi.

   Vymazat
  3. konfrontaci s islámem stejně neutečete. v praze budou vznikat no go zóny ať se ti to líbí nebo ne. o likvidaci obyvatel eu bylo dávno rozhodnuto.

   Vymazat
 7. Týmu ani barvám za které kope Pavel Telička rozhodně nefandím.

  OdpovědětVymazat
 8. Nevím, kde vzal předřečník víru v dobré komunistické jádro exuhlobarona Bakaly, ale takové má Telička také.
  Pro jeho NWO světonázor je ovšem určující členství v poněkud jiných spolcích ...
  www.reformy.cz/zpravy/novy-svetovy-rad-a-jeho-cesti-protagoniste-iii-cesi-v-trilaterale/

  OdpovědětVymazat
 9. A tenhle bastard Telička,vyjednával důležité přístupové dohody s EU,takže si lehce domyslíme,proč jsme tam kde jsme,hlavně v zemědělství.Jinak,kdyby to nevyhovovalo Babišovi,tak Telička není v jeho stáji.
  zemedelec

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro imigrantské kvóty hlasovala ČSSD, TOP, KDU a ODS mimo Zahradila. ANO byli proti, včetně Teličky. Komunisti a Petr Mach (chtěl to údajně opravit)se zdrželi. Pro mne jsou komunisti, TOP, ODS a ČSSD nevolitelné partaje, protože je ovládají "divní lidé". Machovi to jednou odpustím.

   Vymazat
  2. Pokud něco už čtete,tak je třeba číst až do konce.Pro kvoty v Bruselu hlasovali 4 poslanci ČSSD,3 poslanci TOP 09, 3 poslanci KDU-ČSL.

   Vymazat
  3. Shrnutí hlasování:
   Pro zavedení povinných kvót na přerozdělování imigrantů i do ČR výslovně hlasovali europoslanci ČSSD, když hlasovali přímo pro bod 8 rezoluce. Ostatní hlasovali proti bodu 8 či se zdrželi hlasování. Avšak i europoslanci za TOP09 (kromě Jiřího Pospíšila) a za KDU-ČSL hlasovali pro rezoluci jako celek, která bod 8 obsahuje. Dá se proto konstatovat, že rovněž hlasovali pro zavedení kvót.
   Pro zavedení povinných kvót na přerozdělování imigrantů i do ČR tedy hlasovali, buď hlasováním přímo pro bod 8 či pro rezoluci jako celek:
   ČSSD: Jan Keller, Olga Sehnalová, Pavel Poc, Miroslav Poche
   TOP09: Luděk Niedermayer, Stanislav Polčák, Jaromír Štětina
   KDU-ČSL: Pavel Svoboda, Michaela Šojdrová, Tomáš Zdechovský

   Vymazat
  4. Prof.Keller mne nemile překvapil. Od ostatních jsem to čekal.

   Vymazat
  5. Prof. Keller to vysvětloval tak, že oni dali do textu pro hlasování vydírací text, takže, kdyby hlasoval proti, byl by za nelidu. Oni jsou mazaní, oni moc dobře vědí, jak to navléknout, aby hlupáci europoslanci nalítli a hlasovali podle jejich gusta. Na svou peněženku si sahat nenechají.

   Vymazat
 10. Pozor Babiš ho chce jmenovat v příští vládě co si myslí že vyhraje, ministrem zahraniči !

  OdpovědětVymazat
 11. Doktor Telička je Babišův kůň......(mimo jiné vyjednal přístupové podmínky ČR k EU)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ANO vlastizradne podmínky !!!

   Vymazat
 12. Nemusíme se obávat schopných vlastenců.
  Smrtelně nebezpeční jsou však všehoschopní kariéristé či vyslovení zrádci.., teličkové, schwarzenberci aj. štětiny.

  OdpovědětVymazat
 13. Mě osobně pouze překvapuje a nerozumím tomu, že i docela flexibilní (někdy až plastelínoví) čeští politici sázejí vše na jednu kartu, na kartu bruselskou a Brusel zase na kartu wallstreetskou, tedy na NWO. Co budou dělat, až třeba spadne dolarová dluhová pyramida (spadne dolarové letadlo), nebo Rusko bude vyprovokováno a vybuduje konnečně v Severní Americe tzv. Stalinům průliv, nebo třeba Říši dobra zničí třeba pád asteroidu nebo zemětřesení a tsunami. Kam budou Teličkové (Sobotkové) otáčet korouhvičku, až bude ze dne na den zrušen plán na budování celosvětového fašistického NWO, plán kterému dnes věnují všechny svoje síly ?

  OdpovědětVymazat
 14. Domnívám se, že Teličku žere vlastní obličej.

  OdpovědětVymazat
 15. Telička je ze stáje Bakaly a přesedlaný do stáje Babiše. Když se člověk podívá, koho to má Babiš ustájeného - Telička, Zlatuška, Jourová, Komárek, Stropnický, Pelikán, snad to pro obrázek reality stačí. jak s takovými lidmi chce Babiš vypadat věrohodně. Ono se fakt nedá sedět na desítce židlí, propojit se s celým názorovým spektrem a zachytit každého hlupáčka. Pokud to takhle půjde dál, tak na to Babiš doplatí. protože málokdo chce být ustájen s osly, mulami a vlastně i politickými nulami............ono je jasné, že Babiš chce vzít pod křídla všechny, protože jen tak může vyhrát volby na plnou čáru a nedělat koalice. Ono ale jde o to, zda chci být se všemi pod těmi křídly, že? Taková babišovská národní fronta.
  Sims.

  OdpovědětVymazat
 16. Můžete mně vysvětlit, co pan Telička řekl špatně? Hlas by měl být jednotný, ale to by tam nesměl sedět Sobotka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Telička je blbec, který všechno říká špatně! Všechno! A nezapomeňte, že právě díky Teličkovi máme blbě dojednané podmínky vstupu. To ti potvrdí například každý moravský vinař. Jarda F.

   Vymazat
 17. Vlastenka


  Jak může někoho překvapit bezpáteřní Telička svými slinty?
  Bývalý komunard, poté oddaný havloid, nyní havloid ve službách bolševika a stbáka...

  Přímo křišťálově čistý charaker...

  OdpovědětVymazat
 18. Cesi, prosim o venovani trochu pozornosti !

  Kazdy kdo hlasoval pro to, aby do vasi zeme prisli barbari z Afriky, ci Middle East, hlasoval pro vasi SMRT a zniceni naroda.

  Patrim k posrpnoe emigraci a zil jsem dlouha leta v Africe....
  Africane NEDOKAZI ZIT bez nas bilych a i kdyz nas hluboce NENAVIDI, tak se k nasi civilizaci snazi dostat po tisicich i za cenu riskovani zivota na pousti a na mori.

  Dnes je to pres Stredozemni more a vcera to bylo pres Caprivi strip na jihu Angoly. Az prijdou k vam tak dopadnete tak, jako my v Johannesburgu.

  Neznam nikoho z tech, koho zde jmenujete, ale nikdy, NIKDY na jejich PROTI ceske hlasovani nezapomente !

  Toto je napsano na zaklade zkusenosti z Afriky a stojim za kazdou vetou.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 19. Immigrace musi byt kontrolovana Prahou, podle ceske potreby, (temi kteri tomu rozumi !) A ne Bruselem, ci pomatenou Merkerovou v Berline, ktera veri v Cervenou karkulku.

  Donald Trump chce opak toho, co chteji NEOCONS !
  Vas president Zeman a Donald Trump na toto thema ma stejny nazor.

  Proto SLAVA presidentu Zemanovi, presidentu Orbanovi a budoucimu presidentu Ameriky Trumpovi..

  Vzpomente si na moje slova ! Donald Trump jednou prijede za presidentem Zemanem na kafe.
  A az prijede i soudkyne/prokuratorka Jeanine Pirro,
  tak zradci vasi zeme budou mit po kariere.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu ,velmi mě bavíš a kéž bys měl pravdu :-) Marie.

   Vymazat
 20. Dekuji za kvetiny pani Marie (20:43).

  Tak, jako vy Cesi se vyznate mezi politickymi proudy v Cesku, tak se vyznam i ja mezi politickymi proudy v Americe.

  Proto vim, ze je zde revoluce hodnot a zmena v nasmerovani cele zeme..

  NEUMIM SI predsavit, co se stane, kdyby soucasny Establishment nejak nelegalne Donalda Trumpa zastavil-
  kdyz jde za nim tolik statu s tolika MILLIONY Americanu.

  Soudkyne Jeanine Pirro, VARUJE otevrene soucasny Estabishment pred nelegalnimi prehmaty.

  On rekla, ze revoluce hodnot by snadno mohla prerust v revoluci POULICNI.
  To, ze je zde nejvice "horkych hlav" (blaznu) na svete vi kazdy, kdo zna Ameriku.

  Protoze vase officialni media vas neiformuji o opravdove situaci s RADOSTI jim budu fusovat do remesla, i kdyz neumim ceskou gramatiku a vsechno co Donald Trump rekne
  vam VYUSLEPICIM !
  nick HONOLULU - snaziva a motivovana mezinarodni KLEPNA !


  OdpovědětVymazat
 21. teličku sere že nevi co je to ten charakter to je na vumlu soudruzi neučili jinak už by si ho davno koupil peněz ma jak sraček přestože nevi co je to skutečna prace něco jako vovar šlohpero či humanitarni bombarder keci keci keci

  OdpovědětVymazat
 22. Tělíčko sere, že mu skončí doba kdy bere spoustu prachů za hovno, nic nevyjednal žádné vyjímky pro naši zem, zemědělci brečej dodnes. To samý ta tetka Joudová, Rojtrová to je taky pi.a,vlastně všichni jsou tam nanic. Buzna Pospíšil už se těší,, že bude dělat prezidenta, ale nejdřív ho musí někdo zvolit. Ale tolik buzen tady ještě zatím není. Už aby šel režim do prdele. Svrhnout vládu pro začátek.

  OdpovědětVymazat
 23. Docela bych se vsadila, že Ivana Trumpová tu bude dělat velvyslankyni USA. To by mi bavilo. A konečně by se mohla trochu pomstít té krávě Havlové, neboť Havel Trumpovou jako jedinou z české komunity v USA nepozval na jeho mejdlo do Bílýho domku. Držím Trumpovi palce, protože pro mně je Hitlery nepřijatelná

  OdpovědětVymazat