Reklama

.

.

středa 25. května 2016

Dopis čtenářky Nové republiky

25. 5. 2016      (kráceno)
"...Na zprávy ČT se příliš často nedívám, ale včera mě něco přivedlo k zapnutí televize v 19 hodin. A udělala jsem dobře. Dozvěděla jsem se, že Chovanec a Stropnický rozjíždí akci proti proruským webům. V komentáři a ve vystoupení Jourové zaznělo, že se v nich objevuje kritika Merkelové a EU a lidé tomu začínají věřit. Nevěřila jsem svým uším. Vše, co je kritické vůči politice Merkelové, EU,NATO, kteří dělají strašlivé chyby a jsou za ně množstvím lidí kritizováni, je proruská kremelská propaganda, a je třeba ji umlčet. K tomu bude časem, myslím, nasazena i policie a justice. Připadám si jako v 50.letech, jen s tím rozdílem, že se za názor nevěší. (Prozatím).

... Ale co zmůžeme, když výše uvedení pánové /a nejen oni/ jednají v zájmu cizí moci a jsou schopni postupovat proti vlastním občanům, jen aby si udrželi své posty. Nevážím si jich."

Poznámka redaktora I. D.:  
Ministr Chovanec, jak prozrazuje jeho exteriér, je zvyklý spolykat kde co. V tomto případě si chce vzít příliš velké sousto. Stropnický je irelevantní. Ne proto, že se změnil z herce na šaška, ale proto že k útoku na vlastní občany a jejich práva nemá ani nástroje. 

Je nás většina a bát se musejí ti druzí. A oni vyhrožují, protože se bojí. Bojí se, protože dramatickou rychlosti ztrácejí autoritu. Tak jako jejich souputníci v EU. Chtějí-li se podívat, jestli jsou sršni doma, mají příležitost. Sršni ji budou mít taky.


obrázek: Protiproud

76 komentářů :

 1. „Duo kretenos“ v České televizi

  Už mnohokrát jsem na svém blogu psal o politické angažovanosti České televize, ale to, co tato pseudoveřejnoprávní instituce předvedla v pondělních Událostech a komentářích, mne opět uvedlo do stavu dočasné nepříčetnosti......

  Zdroj: http://vaclavhusak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=522977

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rusko nemusí dělat žádnou propagandu a taky jí v současné době vůbec nedělá. Ruské televize i ty pro zahraničí, nedělají nic jiného, než že vysílají jedině pravdivé informace. A to je vše. Většina lidí ve světě přesně rozezná co pravdivá informace je a co není a proto jak Ruské veby, tak ruské zpravodajství má velikou sledovanost. Uvedu jednoduchý příklad. Dle naších sdělovacích prostředků mám věřit jejich informacím, že vojenský útok a bombardování Jugoslavie, nemocnic, škol, televizní stanice, mostů, bylo vrchol demokratických principů zapadního světa provedeným mirumilovnou organizací NATO. Mám věřit našim sdělovacím prostředkům, že vojenský útok mirumilovné vojenské organizace NATO na Libyi byl vrcholem humanitární pomoci tamnímu lidu který za Kadáfiho strašně trpěl,ale nyní se má jak v ráji. Mám věřit naším sdělovacím prostředkům, že USA nedodává zbraně teroristům v Sirii a Turecko nekrade ropu ze Sirského území a nepodporuje troristy a neorganizuje migrační krizi do Evropy. Mám věřit naším sdělovacím prostředkům, že migrační krize není organizována s cílem likvidace Evropy a je to jenom mirumilovný pochod nikým neorganizovaný, bez žádného cíle, aby obohatil Evropu, která vymírá. Mám věřiot tomu, že převrat zorganozovaný na Ukrajině byl dílem demoratických sil, bez přispění miliard dolarů vynaložených americkými, neziskovými, nevládními, nezávislými organizacemi. No a závěr? Ten kdo tomu to všemu nevěří co říkají naše sdělovací prostředky, věří Ruské propagandě. Takže ruská propaganda je vše co je v rozporu s tím co říká naše Česká televize a proti tomu se začnou organizvat akce, aby lidé věřili tomu co není pravda.

   Vymazat
  2. Bohužel, většina lidí se o politiku nezajímá,pukud se jim nesáhne na živobytí. A to se již děje. USA chtějí zničit Evropu pro svůj blahobyt, ale tím Evropu časem pěkně naštvou. A ta mediální masáž nic nepomůže. Vláda přeci musí určovat mediální politiku a ovlivňovat jí.Tak jim to těm socanům, flanďákům a dalším spočítejme u voleb.

   Vymazat
  3. ČT podporovala svržení legitimní vlády a prezidenta Ukrajiny ! Dnes kdyby to šlo tak podpoří i svržení vlády Číny . Vměšování , americká vlastnost přišla do ČT . Nejsem komunista ani rasista , anarchista , fašista . Jsem pracujíci a tricet let platíci daně občan . Čt do koše !

   Vymazat
 2. Důležité je , abychom si všechna tato odporná vyjádření našich politiků pamatovali až půjdeme k volbám.Abychom věděli které strany tato sebranka zastupuje a tedy kterou stranu ani náhodou nevolit.

  OdpovědětVymazat
 3. doktor ruším kabelovku a poplatky TV - ušetřím 600 měsíčně.Bez TV se obejdu. Parazity podporovat nebudu.

  OdpovědětVymazat
 4. To se mi líbí, kolik je lidí, co o sobě tvrdí, že se nedívají na ČT, ale přesto přesně vědí, co se tam kdy říká. Není to zvláštní?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milý Ferdo (11:38), zeptej se v ČT, klik se měsíčně odhlašuje koncesionářů. Jsem moc zvědav, jestli ti to vůbec řeknou. Mám informaci, že se to číslo pohybuje mezi 5 až 7 tisíci za měsíc. Zdravím tě, Ferdo.

   Vymazat
  2. Já se nedivím, že lidé odhlašují televizi a rádio, protože těch žvástů mají lidi už nad hlavu jak v politice tak ve zprávách se snaží manipulovat. Ovšem mají smůlu a tím je jejich poměrně nízká inteligence a ty jejich žvásty již většina obyvatel prokoukla. Už abychom ty šašky vyházeli!

   Vymazat
 5. Pane Davide, Vy jste byl svého času stejným ministerským šaškem, jako je dneska pan Stropnický. Takže si nemáte co vyčítat. Petr

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zřejmě víte (?), o čem píšete... Prosím konkrétně. Děkuji. František

   Vymazat
  2. Františku, jak známo, pan David byl v devadesátých letech ministrem zdravotnictví. Co konkrétně jste měl na mysli? Petr

   Vymazat
  3. Neváženžý pane Petře, to že byl ministrem to je pravda, ale byl ministrem zdravotnictví a v tom oboru je rozuměl, ale srovnávat ho s tím bezďákem žilkou je trochu nepoměr. Ten nerozumí ničemu, tlachá nesmysly jak kdyby právě požil smaženici z lysohlávek a tuším, že nebyl ani na vojně, vzhledem-socka. Špatný herec ministrem, to je gól. Tomu vyletí jen z tlamy smrad nebo pitchovina. Najděte si na netu nějaká jeho moudra, to jsou perly. To mu udělali ve Vatikánu lobotomii?

   Vymazat
  4. Anonym 12:41 Škoda, že nechcete racionálně diskutovat. Petr

   Vymazat
  5. Petře, rozumě diskutovat s někým, kdo nazývá ministra šaškem a nedoloží, co pod tím pojmem si máme představit, která fakta jej opravňují k tomuto tvrzení, to samo o sobě je přece odmítnutí rozumné diskuse, není-liž pravda. TAkže znovu, co děla david jako ministr, že jej nazýváte šaškem? Chodil po ministerstvu v kostkovaném saku , s červeným nosem na gumičce a stříkal na lidi vodu z pugétu na klopě? Jak to podle vás tedy bylo??? Květa

   Vymazat
  6. Paní Květo, já jen použil slova páně Davidova uvedená v Poznámce redaktora pod článkem. On nazval ministra šaškem. Jen jsem připomněl, že i on byl kdysi, i když jen krátkou dobu, ministrem. Jeho slovy - stal se z psychiatra šaškem. Petr

   Vymazat
  7. Petře, to je velký rozdíl. David jako ministr šel proti lékové mafii a ta ho srazila s pomocí Mladých sod.dem a některých novinářů. Starý Stropnický na rozdíl od MUDr. Davida, svému oboru vůbec nerozumí, jen slouží páníčkům a přitom si dělá dramatický uzel na obličeji. To je přece dokonalá šaškárna. PAvel P.

   Vymazat
 6. Tak jsem to pro zajímavost zkoukl.
  Že tu jede kremelská propaganda plná lží a výmyslů ve velkém je čistá pravda. Viz tento prorusko-fanatický webík a desítky podobných. Že těm blbostem spousta jednodušších jedinců věří je také pravda.

  Nikdo nechce nikoho umlčovat jak si ta bláznivá nepodepsaná ženská vymýšlí. Umlčuje se leda v ve vašem milovaném Rusku. Srovnávání dneška s 50. lety je čirá drzost a neomalenost.

  Pro Davida:
  Většina vás, soudruhu, není ani ve snu. Ve volbách se ta vaše "většina" jaksi nijak neprojevuje. A konkrétně vy s vaší "Novou republikou" do voleb jít bojíte jako čert kříže. Protože dobře tušíte jak byste dopad. Tak sobě a lidem můžete aspoň něco namlouvat o vaší "většině" a vyhrožovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ajé,Chujmer debilovič Lahváč a velkej milovník negra Onany se probral z deliria a zas blekotá nesmysly.....vygumovanče!!!!

   Vymazat
  2. 11:42 ano, každého kdo má jiný názor třeba označit za proruského fanatika, kremelskou propagandu. Pořád stejný sračky. Pravdoláskaři asi nic jiného nedovedou vymyslet. Chvála bohu vás není většina. A že tenhle fanatický proruský webík vůbec čtete??

   Vymazat
  3. 11:57 - nic ne zlým, ale z těch tvých dvou řádků musí mít každý pocit, že tvoje cesta ven z deliria bude ještě hodně dlouhá.

   Vymazat
  4. Za to ty si z něj ještě nevyšel od Vánoc:-DDD

   Vymazat
  5. 11:42 a co jsi tím chtěl vlastně říci Plavče? Probuď se ze svého havloidního snu blbe a nemel ty nesmysly co do tebe hučí každý den ČT-nazi propaganda a busešo-bakaloviny jednobuněčný organisme. Ty jsi sice napsal více řádků. jak kolega výše, ale ten tvůj hnůj to je opravdu jak bolševici z 50 let, jenom naopak. Šlehni si něco a neopruzuj.

   Vymazat
  6. Pro A z 11:42h:
   Kdyby jste se Vy a Vám podobní neustále neopakovali ve své pseudo-argumentaci, ve snaze zmást náhodné nové čtenáře (kteří stále přibývají), tak bych třeba i měl zájem rozebrat Vaší snůšku lží a polopravd.
   Takhle jen pár poznámek:
   Ano, je pravda, že většinu lidí „náš skvělý, pseudo-demokratický režim za dobu své existence, dokonale otrávil a přesvědčil o nemožnosti něco změnit „volbami“ (ne nadarmo se říká: kdyby volby mohly něco změnit, byly by už dávno zakázané!)
   Také od „podrazu“ (=naše „slavná revoluce“, jinak též nižší vývojová fáze „barevných“ a „majdanovitých“ revolucí) si opět každý začal hrabat „na svém vlastním písečku“.
   A ti, kteří si „nahrabali“ se bojí o svou hromádku tak, že ochotně slouží cizím pánům!
   Ve výsledku ti ,kteří ještě chodí volit, jsou buďto „naivní idealisté“, doufající, že mohou něco změnit, tak jako čtenáři Nové republiky (nebo současná nadpoloviční většina aktivních voličů v Rakousku, předtím v Řecku, atd., atd., … ) nebo to jsou lidé, kteří chtějí, aby je jejich vlastní svědomí „příliš neobtěžovalo“!
   Problém je, že jim nedochází, že nakonec ty „zadky stejně budou muset zvednout“, protože „jedeme po zrychlující se spirále do pekel“ a čím později se to udělá, tím horší to pak bude.
   Amíci už svým represivním složkám nakoupili „dum-dum střelivo“, začli stavět „sběrné tábory“ a zásobili se hromadou plastových (= opět použitelných) rakví.
   Není problém si tyto informace ověřit.
   Pavel p

   Vymazat
  7. (11:42)
   štětino prasečí!, ZKOUKNI se do zrdcadla a nespěchej.
   Abys dobře viděl, jak vypadá malý český debílek.

   Vymazat
 7. Mají to velice těžké a složité, protože jakýkoli nedeformovaný popis reality, skutečností o dění v dnešní době kdekoli, nevyhnutelně se rovná proruské propagandě a je proruskou propagandou. Nezbývá než jen lhát, pomlouvat a zase lhát. Těžký zpravodajský úděl jehož pracovním nástrojem je lež. Veřejně tedy vyhlašují pravdě válku. Zbývá ještě uzákonit cenzuru na internetu a tresty za nelhaní a nasadit do hospod Bretschneidery. I toho se dočkáme. L.P.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takže ty současné rusácké bláboly o roku 1968 "nedeformovaným popisem reality", jo? No tak vy máte dost.
   Stejně tak jako ty Ransdorfovy bláboly o 2000 vojácích NATO v Debalcevském kotli, o ruské obstarožní stíhačce která vyřadila z provozu US křižník a námořníci museli vyhledat pomoc psychologa, o odebírání lidských orgánů na Ukrajině, o tom jak letadlo Mria odvážela naše tanky z Ostravy jakože do Afriky, ale přitom lětělo na Ukrajinu atd atd.

   Vy ani netušíte jak jste normálním lidem tímto blábolením k smíchu.

   Vymazat
  2. A vy už jste pomoc psychologa vyhledal?

   Vymazat
  3. Ty jeden úchyle aktuální,jdi si honit péro na "Armádní v(s)ložky",tam si přijdeš na svý....

   Vymazat
  4. Anonym 11:42 - složitá, vysoce uvědomělá prorežimní osobnost, náležící mezi někdejší hlasatele bolševických dogmat a patřící nejspíš i mezi tehdejší udavače nositelů nežádoucích názorů. Známe je z předchozího režimu - opovrhované prorežimní Hujery. Volby v demokracii, viz Rakousko - rozhodují jakési korespondenční hlasy, takže ohánění se nyní většinou u voleb, je za daných okolností velice zpozdilé a ubohé. Podobně, jako trapné zápolení s jakoukoli pravdou, čili s proruskou propagandou, která zatím ještě není zakázána a náležitě pronásledována. Máte to prorežimní soudruzi čím dále těžší. Bude nutné ukončit přetvářku a nalít čistší víno, v podobě zákazů, trestů a cenzury.

   Vymazat
  5. 11:48, ty jsi opravdu totální odpad, unikly ti informace a to dokonce i od nazi-APU vojáků, které tam nechali na pospas v Debalcevu přesně popsali, jak nejdříve žoldáky stahovali a vlastní tam nechali. Ty se považuješ za normální lid? Jen se ztrapňuješ. To o čem píšeš, potvrdili sami Ukradinci, to chceš bezmozku říci, že sami lžou? Běž udělat reset nejlépe naproti veliké zdi. Ty budeš výborný adept do první linie.

   Vymazat
 8. No a nakonec se ukazuje, že každý režim potřebuje nějaký svůj způsob ochrany. Ono ten stát před rokem 89 nefungoval až tak špatně. Kdyby revoluce byla určena k lidem, tak by se na jeho funkčnost navázalo otevřením hranic a modernizací. Vždyť nejdůležitější zákony, jako je Občanský zákoník, Zákoník práce, ve znění před rokem 89 byly platné ještě nedávno, v 21. století.

  OdpovědětVymazat
 9. Pane Davide, udělal jste si aspoň pár minut čas a pustil jste si vůbec tu zmíněnou reportáž???
  p

  OdpovědětVymazat
 10. Vlastenka


  To mají národ za pěknou snůšku retardů, když si myslí, že potřebuje propagandistické ruské weby na to, aby pochopil, co za paseku nadělala v Evropě syrská máti Makrela s pomateným alkoholikem Junckerem.

  Dost mě to jako občana uráží.
  Nevěřím socanům, stejně jako nevěřím žádné etablované pol.straně.
  Jak již někdo trefně napsal - Sobotka s Chovancem hrají hru na hodného a zlého policajta.
  V podstatě ale plní oba příkazy Brusele.

  A Chovanec je navíc zrádce. Jednou zrádce, podruhé zrádce...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jednou zrádce - vždycky zrádce.

   Vymazat
 11. A 11:48 Tož se zasměj hujeří soudruhu, samozvaný "normální" člověče a pokračuj v nápodobě blábolení, které nepochybně trumfneš lžemi z mainastreamu. Humanitární bombardování, by určitě a nepochybně, mělo být taky vydáváno za výplod proruské propagandy. Stejně, jako porovnání počtů základen NATO a Ruska. Ona i ta z USA předem požehnaná okupace 1968, kterou zmiňuješ, se skutečně v dnešním světle, po vzniku armády bezdomovců a nezaměstnaných, po obřím zadlužení a při invazi agresivních imigrantů (viz Německo, Francie, Švédsko) se jeví v jiném světle. A můžeš se smát - i když mezi normální lidi se řadíš omylem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak okupace se ti dnes jeví v jiném světle?
   A jsme doma, soudruhu kolaborante!

   A neschovávej se zbaběle za bezdomovce. Ti jsou ti úplně u prdele a jsou jen zástěrkou kterými zakrýváš své frustrace z vlastních neúspěchů.

   Vymazat
  2. Osel je věc intelektu,svině věc charakteru....ale ty jsi prvok vzniklej bujením hovna na botě!!!!!

   Vymazat
  3. Tk hlavně se o ní už mnhem víc, ne? I díky internetu a odtajněným dokkumentům. Dnes už víme že šlo o siokomplot, kterej Mossad a CIA podpořili 400 miliony doláčů. Výsledkem bylo že v květnu si odtud izraelský rezident ezinárodního sionismu odvezl potřebné mikrofilmy. Pomoc přišla pozdě! Sionistická klika ve straně a vládě se zmocnila požadovaných dat a stihla je předat. Účinná by bývala invaze v dubnu. Nejpozději! Rovněž však SSSR má máslo na hlavě, páč i tam sioklika postupně zvítězila nad zdravými eurazijskými silami, zastoupenými především GRU a armádou. Proto nedodali syrskému a egyptskému lidu zavčas jaderné zbraně - před válkou yomkipurskou a tím vlastně donutili Sadata ke campdavidské zradě ....

   Vymazat
 12. A rád bych místním soudruhům připomenul, že dveře do Ruska jsou jim otevřené dokořán. Tam si můžou užít těch svých pravd a blahobytu dosyta. Nemusíte se tady vůbec trápit. Zajímavé, že zatím tam odešel a požádal o azyl jen jeden jediný trouba.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A že soudruzi pravdoláskaři neodešli do milovaných usa?? Tam by si té demokracie a takzvaných západních hodnot jistě užili. Safra, to je mi záhadou.

   Vymazat
  2. 13:00

   Proč bychom my někam měli chodit, blbečku? Nám je tady v naší krásné svobodné zemi, po tom co jste šli po roce 89 do prdele, dobře.
   Vy jste ti kdo tu neustále bolestně kvílejí. Nechápu proč se tady zcela dobrovolně tak trápíte.

   Vymazat
  3. Koukám že se tu spíš trápíš ty. Meleš tu sračky o nějakých soudruzích... máš vůbec dokončenou základní školu hošíku?

   Vymazat
 13. Milý pravdoláskaři, takzvaná okupace 1968 byl přesun vojsk s požehnáním takzvaného demokratického a mírumilovného západu...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Další komoušský kolaborant rusáků. Kolik se vás ještě anonymně ke své úchylce přihlásí?

   Vymazat
  2. Ty Onanovo zmagořenej kuřbuřte,táhni ta palmu do Fuckingtownu,tam tě zastřelí jen tak pro zábavu...ovšem demokraticky!!!!!

   Vymazat
 14. Soudruhu kolaborante 12:52, tvůj úkol z šorosovy nadace je nám jasný, pokud chceš můžeš vypadnout do své buzi země zaslíbené dělat uklizeče a nikdo po tobě nulo ani neštěkne.

  OdpovědětVymazat
 15. Děkuji, typický příklad ! Kde chybí argumenty nastoupí vulgární blábol. Jinak Otíku ne rusáci, ale rusové. Vyjádřit slušně názor není úchylka. To vás ale asi ve škole ještě neučili. Doplň si vzdělání, mimo jiné i zajímavá fakta o roce 68. Tak přeji fajn den Otíku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vzdělání se doplňuje ve škole a studiem skutečně odborné literatury. Ne pročítání konspiračních protisystémových žump na internetu. S tím bys neabsolvoval ani 1 tř. ZŠ

   Vymazat
  2. 13:16 konspirační protisystémové žumpy... Co to meleš? Jsi jak rádio v padesátých letech..Tak nám doporuč tu skutečnou odbornou literaturu co ty studuješ. Rádi se zde mnozí poučí.

   Vymazat
 16. A teď mi vy prorusáčtí vymaštěnci prozraďte jaký je vlastně přesně rozdíl mezi vámi a těmi fanatickými islamisty. To by mě vážně zajímalo, protože já žádný rozdíl nevidím.

  -všichni nenávidíte USA
  -všichni nenávidíte celý západ, chtěli byste ho zničit
  -nenávidíte svobodu a demokracii, jsou to pro vás sprostá slova
  -milujete diktatury, totalitní a autoritářské režimy které byste rádi zavedli i tady
  -většinou také nenávidíte Židy
  -věříte totálním sračkám

  Vy na ně vlastně jen žárlíte, protože chtějí přesně to co vy, jen v maličko jiném kabátě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Opakuješ se do nekonečně ty vypatlaný,zmagořený honimíre slabomyslnýho Šláfenberga!!!!!!

   Vymazat
  2. 13:13 Tak a teď tu o pejskovi a kočičce milý ideologu... ale jinak dík, blábol zatím bezkonkurenční! Až dostuduješ možná uděláš kariéru v nějaké pravdoláskařské straně... nebo že by v čt?? :))

   Vymazat
  3. Ty negroidní kolaborantská svině,nebudeš mi nutit svý bláboly naučený u věčně zlitej lajnolahvárníků a členů TRADINĚ OPILECKÝCH PITOMŮ v čele s pochanym knížetem!

   Vymazat
  4. Proč se proboha bavíte s tím retardovaným trollem (13:13), co tu tapetuje diskusi stále stejnými nesmysly. Vždyť už jenom to, co nám podsouvá je napřesdržku.

   Vymazat
  5. Tak mi odpověz Chujmere debiloviči,kdy v tý tvojí vysněný Ussácký prdeli demokracie a proč se tam teda lidi navzájem tak mocně špehujou?!To je tvoje pojetí demokracie,ty zblbej kašpare?!!!!

   Vymazat
 17. jejdanánek jejdanánek, tak jestli tohle je výtvor elity "kontrapropagandy EU", tak potěš prsa.
  Antipropagandisté EU vydali závažný dokument
  Parlamentní listy
  „Co podle autora studie ruský ministr obrany Sergej Šojgu ovšem jaksi zapomněl zmínit, je to, že v uplynulém roce Rusko vydalo na zbrojení 5,4 procenta ze svého hrubého domácího produktu, což je nejvyšší číslo od dob rozpadu Sovětského svazu. Ten podíl je dokonce i větší než stejný ukazatel u Spojených států, které na zbrojení v loňském roce investovaly 3,3 procenta ze svého HDP.“

  Sou nějak blbý, nebo co. Asi si myslí, že když to podaj takhle, tak debilním Evropanům unikne, že rozdíl v procentech nemusí nutně vypovídat a stejném rozdílu v reálných cifrách. Tady například to, e byť RF dává větší podíl v procentech, přesto dává o cca půl bilonu méně než USA. Jejdanánek, jejdanánek, tak to se tedy nijak nevycajchlovali. Ale z čeho taky vařit kontrapropagandu, když ani vody nemají dost. U občanů se na ně ale voda již vaří.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě se se udávají výdaje absolutní i relativní v poměru k HDP a oba mají stejný význam. V absolutních číslech jsou USA "lepší" naprosto ve všech oblastech, hlavně po pádu Rublu k dolaru o 60%. Ale to trouba jako ty nemůže tušit.

   Vymazat
  2. TO 14:19 Ahoj řitní otvore, ten kdo nechápe, v tomto případě je za blba, jsi ty, oslí prde. Zjevně si nepochopil vcelku jednoduše psaný text. Pokusím se ti ho zestručnit: kontrapropaganda EU se snaží vyvolat dojem, že Rusko ohrožuje Západ svým zbrojením a srovnávají jeho výši podílem na HDP - pokud by, ty divnotvore byla uvedena reálná čísla, byl by to rozdíl desítek a stovek miliard a bylo by i takovému trotlu, jako si ty, jasno. Teď se kopni do prdele, aby se ti v hlavě rozsvítilo.

   Vymazat
  3. 15:36

   Tak dobrá ty imbecile, ať je po tvém. Budeme uvádět jen absolutní hodnoty aby nedošlo k manipulaci.

   HDP USA......18 bilionů dolarů
   HDP Ruska.....1.3 bilionu dolarů

   Takže tady jasně a nepropagandisticky v absolutních číslech vidíme jaký je Rusko ekonomicky bezvýznamný trpaslík. USA jsou 14X!!! větší a výkonnější.

   Tak co, už jsi spokojený, imbecile?

   Vymazat
  4. 16:10-také jste to mohl už dopočítat. Vyšlo Vám také, že USA na zbrojení vydávají 7,8 krát více než Rusko? Vycházím z Vašich údajů.

   Vymazat
  5. No jistě Povolný. A taky USA vydávají 1.3 bilionu dolarů ročně na sociální zabezpečení a 1 bilion na zdravotnictví. Mnohonásobně víc než vámi obdivované Rusko a asi 100x víc než nejsociálnější stát světa Norsko.
   Co s tím teda uděláme, Povolný? Jsou USA mnohonásobně sociálnější zemí než Norsko? No mě to tak vaší logikou jednoznačně vychází.

   Vymazat
  6. 17:54- a s čím to mám porovnat? Nejste "mimoň"? Kdy jsem nekriticky, obdivně mluvil o Rusku? Citujte, přehánějte! PS. Měl jsem zato, že trollíte v Brazílii nebo proti Madurovi. Vaše trollí přestávka byla asi psychického charakteru, chápu, je toho na Vás Moc.

   Vymazat
  7. Vážení, jasné a zřetelné počty USA-NATO základen rozlezlých, kde jen bylo možno versus základny Ruska z donuceného obranného reagování na neustálé provokační rozpínání, o kroucení rukou, o agresivním vměšováním následovaným humanitárním bombardováním pomlčme. Kdo nechce vnímat nevnímá, kdo nechce přijmout jasná fakta, přijme lži o ruské propagandě. Pokud to má procházet nadále, potud bude narůstat hrozba zničení jak nám, tak našim potomkům. Odmítejme jasná fakta, jasné údaje nadále a přijímejme propagandu našich médií. ať už to máme za sebou, včetně našich potomků.

   Vymazat
  8. USA nech bejt! USA je v prdeli! Už 100 let? Či 70 jistě - čti volečku (d§fam že vládneš po slovensky)! - http://creativitymovement.net/creator_library/slovakian/obbrw-9.html

   Vymazat
 18. Dávám svůj příspěvek nahoru, protože komentářů už je 48 a placení "rozvraceči", kvůli "ožehavosti tématu" jsou kromobyčejně aktivní.Přestože je to odpověď tak nějak z prostřed diskuze.
  Ještě jednou pro téhož „snaživce“, jen z času 11.48h a určitě i jinde :
  Neexistují současné „ruské“ bláboly o 68 roce!
  Jen bláboly páté ruské kolony, které jsou vždy ve vhodnou chvíli vypuštěné do médií, aby je pak ve světě (a i u nás) mohli „pro-amíkovci“ neustále dokolečka omílat!!!
  V současnosti PŘES POLOVINU ruských médií vlastní přímo nebo přes nastrčené figurky amíci!!!
  Pak jsou jejich agenti v důležitých médiích,, kteří v pravou chvíli něco „žbleptnou“, aby se vzápětí za „svůj omyl omluvili (nebo někomu napovědí). (Či „veřejně odešli..“ – viz RT – televize.)
  Ransdorf si vojáky NATO v ukrajinském konfliktu nevymyslel.
  (Zajímavé je, kolik jich tam „operuje“ dnes, včetně amíků, Litevců a Britů. A že Poláci školili s ročním předstihem „ukro-nacisty u sebe v Polsku je také dohledatelné.)
  Jen z Debalcevského kotle jich „neutrální“ mise OBSE podvodem autobusy vyvezla několik set - z těch co zbyli - dodnes vyhledatelné video na netu.
  Jak fungují „obstarožní „ruské stíhačky“ si každý snadno udělá obrázek z veřejných „vyjádření“ amerických velitelů v Sýrii, kteří si stěžovali na „ruskou elektronickou blokádu“ v syrském prostoru. Další už nemá smysl komentovat.
  P.S.:
  Mýlil jsem se.
  Za tu dobu stihl nějaký „trošku inteligentnější demagog“ zplodit mraky nových „cílených“ příspěvků.
  Vezmu je jen krátce.
  68 r. – celá má rodina byla proti okupaci a odnášela to, včetně mne – neplnoletého a přesto později (v 69 r.) hledaného STB.
  Nicméně ve světle současných poznatků je jasné, že to oddálilo současnou katastrofu celého evropského prostoru o 20 let. A z toho úhlu pohledu rozumím souhlasným stanoviskům s okupací.
  Stejně tak, jako Stalin nebyl „čistý zloduch“, jak nám ho dřív vykreslovali. (Např. hladomor v SSSR prokazatelně vyvolali USA.)
  Soudní a rozumní lidé nemohou „nenávidět lidi v USA“, ale musí bojovat proti jejich administrativě + jejich „hloubkovému státu“, který je již dávno TOTALITNÍ a šíří „SVŮJ DIKTÁT“ (pro blaho „vyvolených“) po celém světě!
  Pojmy „svoboda“ a „demokracie“ jsou dnes jen zástěrkou diktatury a totality!
  Židé jsou jen uměle vytvořené etnikum (proto je jich 7 kmenů, protože jsou z různých ras, včetně černé) a je mi jich, přes jejich „vyšlechtěný“ a nesporný potenciál, velmi líto, protože jejich náboženství z nich dělá poslušné otroky pro jejich skutečné, „jednoprocentní vládce“, kteří zároveň usilují o ovládnutí světa.
  Diktaturu v současnosti úspěšně předvádí též EU.
  Nejde o to nenávidět lidi, ale jde o to aktivně vystupovat proti zlu, které se dá zjednodušeně definovat : „co neprospívá lidem, neprospívá společnosti a světu“.
  P.S.S.:
  ČT včera ve zprávách výrazně předvedla, že jí dorazili a dali se do „práce,“skryté „ideologické posily našich Velkých bratrů zpoza louže“.
  Způsob jakým bylo večerní zpravodajství koncipované, aby obyčejný (bohužel), většinově neinformovaný divák přijal za svůj názor předkládanou snůšku lží a polopravd byl opravdu mistrovský.
  Takže pozor! Demagogie postoupila o jeden level (o jednu úroveň) výš!
  Pavel p

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Pavle,ten lejnolahvárenskej povaleč Vaše argumenty nikdy nepochopí...on totiž nemá mozek!

   Vymazat
 19. No, "automat" mi to hodil až na konec diskuze, třeba si to i někdo přečte.
  Ještě k ČT: je možné ji odhlásit a dívat se na ní na netu.
  Pavel p

  OdpovědětVymazat
 20. Pro A 13:13.
  1) Ano, jsou pádné důvody proč nenávidět USA. Protože ohrožují lidskou existenci a vůbec život na planetě. Od konce WW2 Američané ve „jménu demokracie“, bez vyhlášení války a proti všem usnesením OSN, bombardovali, mučili, popravovali a vyvražďovali místní obyvatelstvo 22 zemí: Severní i Jižní Koreu, Guatemalu, Indonésii, Kubu, Kongo, Peru, Laos, Vietnam, Kambodžu, Grenadu, Libyi, Salvador, Nikaraguu, Panamu, Irák, Somálsko, Bosnu, Súdán, Sýrii, Jugoslávii a Afghánistán, naposledy Jemen, nemluvě o bombardování s použitím dronů. Žádná z napadených zemí se nedočkala Amerikou proklamované svobody a demokracie, natož důsledného dodržování lidských práv a svobod. Ale o tom USA nikdy nešlo. V důsledku toho zahynulo podle odhadů až 8 miliónů lidí a bylo zničeno a rozkradeno ohromné množství památek. Proti tomu je dnešní řádění IS, /které si USA účelově vytvořily podobně jako Taliban a Al-Kaidu/, epizodou. O tomto spojení existuje na webu nespočet svědectví, dokonce přímo od těchto samotných organizací, které se však vždy vymknou kontrole USA a stanou se tak „nepřáteli“. Ospravedlnit genocidu 8 milionů lidí ve 22 agresích USA od r. 1945, ani nelze, nenávist za zmrzačené děti humanitárním bombardováním je tedy na místě.
  2) Nenávidět celý západ po tolika zradách, jakou byla ta v Mnichově má logiku. Při současném ohrožení civilizace jakkoli mizerné, nicméně do nedávna zajišťující jakousi, takou si bezpečnost, kdy západ devastaci této civilizace, jak vidno z okolností souvisejících s organizací agresivní, demoliční makro-invaze imigrantů, kterou ten západ nesporně podporuje a obranu proti záměru zničit stávající civilizaci všemožně blokuje. Tato nenávist pramení z pudu sebezáchovy a zcela logicky pramení z devastačně vražedného počínání západu.
  3) Demokracie jest v reálu nesmyslný název a je nenáviděna již pro nebetyčné pokrytectví. Ve skutečnosti je pokryteckou, prolhanou a podvodnou parazitokracií a proto i oprávněně nenáviděnou. Svoboda slova je ve skutečnosti svobodou pro beztrestné pomluvy a lži, svobodou pro bulvár nejpodlejšího ražení, pro pokleslou vulgaritu, svobodou pro zamlčování a zkreslování pravdy, svobodou pro nejpodlejší manipulace a jako takovou ji plným právem nenávidíme.
  4) Diktatury, totalitní a autoritářské režimy nemilujeme obecně, stejně jako nemilujeme totéž, nemlich to samé zabalené, v současné podobě zamaskované do lží o demokracii a svobodě slova. Podlost, s níž se diktát USA snoubený s diktátem EU, (včetně falšování voleb, viz Rakousko), se od předchozích totalitních autoritářských režimů liší pouze, jenom a jedině, v obludné míře chameleonského pokrytectví. Což pisatel A 13:13, pisatel jednoduššího myšlení a evidentně snížené inteligence, nemá absolutně šanci pochopit. Nejspíš za to ani nemůže.
  5) Nevím proč bychom měli nenávidět židy. Nejsme vyznavači kolektivní viny. I mezi sudeťáky byli jedinci, kteří se na kolektivní vině nepodíleli, stejně jako ne všichni židé, se podíleli svým souhlasem na ukřižování Krista. Poznámka o nenávisti k židům, je typickým podsouváním něčeho, (obvykle čehokoli co se zrovna hodí), druhým. Například co si druzí myslí, aniž by je dotyčný „podsouvač“ jakkoli znal a měl o tom ponětí. Pro současné obhájce parazitokracie to patří, vedle lží, mezi jejich oblíbené, zhusta používané pracovní nástroje.
  6) Totálním sračkám nevěříme, na rozdíl od A 13:13 s evidentně sníženou inteligencí, a té jeho sračce rovněž ne. Ani co by za nehet vlezlo.
  L.P.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Imáme. Z které mešity píšeš? Platí tě SA nebo Katar? Umíš docela dobře česky.

   Zapoměl jsi dodat návod na sestrojení sebevražedné výbušné vesty. Polepši se.

   Vymazat
  2. Jsi schopen vnímat a pochopit psaný text? Že píšeš takový bludy. Tak ještě jednou příslušný odstavec:
   Při současném ohrožení civilizace jakkoli mizerné, nicméně do nedávna zajišťující jakousi, takou-si bezpečnost, kdy západ devastaci této civilizace, jak vidno z okolností souvisejících s organizací agresivní, demoliční makro-invaze imigrantů, kterou ten západ nesporně podporuje a obranu proti záměru zničit stávající civilizaci všemožně blokuje. Tato nenávist pramení z pudu sebezáchovy a zcela logicky pramení z devastačně sebe-vražedného počínání západu.

   Vymazat
  3. 15:35 - Imámové hlásají to samé? To by mohlo vysvětlovat mnohé z toho, proč islám tak snadno pohlcuje vyspělé země EU. Potřebuješ snad sebevražednou výbušnou vestu matláku?

   Vymazat
 21. Hoši, hoši, tak se rozpoutávají Majdany. Zdá se, že provokatérů je už celá armáda. V této době běží hodně válečných a předválečných filmů.Každý, kdo se na tyto dívá musí vidět, že historie se opakuje. Jen doufám, že né jak přes kopírák. Začíná to koupenými provokatéry z vlastních řad a končí násilím. Požadované vlastnosti provokatéra jsou hloupý a násilnický.

  OdpovědětVymazat
 22. 17:41 - A to je ten důvod proč sem ty rudo-hnědý slize, proč sem lezeš?

  OdpovědětVymazat
 23. To co český politici pronáší na veřejnosti je jedna věc a skutečnost druhá věc.
  Proruské dezinformační zpravodajské weby zde jistě máme.Podle rétoriky a argumentace,které ministr vnitra Milan Chovanec(ČSSD)zastává bych odhadoval,že mu tyto zmiňované weby spíše vyhovují.
  Musel by být sám proti sobě,kdyby proti nim nějak upřímně bojoval.

  OdpovědětVymazat
 24. OBJEKTIVNÍ A NEZÁVISLÍ ZPRAVODAJSTVÍ
  www.novarepublika.cz
  www.pravdive.eu
  www.ac24.cz
  www.ceskoaktualne.cz
  www.czechfreepress.cz
  www.eurasia24.cz
  www.instory.cz
  www.megazine.cz
  http://eportal.parlamentnilisty.cz
  http://euportal.parlamentnilisty.cz
  http://eurabia.parlamentnilisty.cz
  www.parlamentnilisty.cz
  www.pravyprostor.cz
  www.securitymagazin.cz
  http://cz.sputniknews.com
  www.svetkolemnas.info
  www.svobodnenoviny.eu
  www.vlasteneckenoviny.cz
  www.vasevec.cz

  OdpovědětVymazat