Reklama

.

.

neděle 15. května 2016

EU je nová šílená utopie a monstrózní kreatura, která musí být zničena. EU se proměnila v hrobku národů a byl zaveden nový druh otroctví. Musíme si uvědomit své vlastenectví

14. 5. 2016   Rukojmí
Paní Marine Le Pen je francouzskou političkou, právničkou a předsedkyní Národní fronty. Kandiduje na prezidentku Francie ve volbách, které se uskuteční příští rok a její šance jsou reálné. Paní Le Pen chce vystoupit z eurozóny a zavést opět národní měnu frank. EU je dle paní Marine Le Pen svěrací kazajkou a vězením národů. "Musíme obnovit naše tradice a uvědomit si své vlastenectví".

V roce 2010 Marine Le Pen přirovnala muslimské pouliční modlitby ve Francii k nacistické okupaci. Za tento výrok stanula v prosinci 2015 před soudem pro šíření nenávisti a rasismu. Soudem byla osvobozena.

Před nedávnem se vyjádřila pro televizi Al-Jazeera...


Hrozbou Francie je snaha některých náboženských skupin prosadit právo Šaría a postavit toto právo nad zákony Republiky. To jsou ti, kteří jsou ve všech pohledech proti naší kultuře, našemu způsobu života a naší morálce. A je potřeba říci, že často s velkou agresivitou. To je to, co je hrozba. Kritika fundamentalismu a radikalismu není kritikou Islámu, ale pro ty, kteří stojí v čele Francie, pro ty je každá kritika radikalismu, kritikou Islámu. Masová migrace v tomto měřítku je skutečný problém. Žádná země na světě by neakceptovala nevázanou a značnou migraci lidí, kteří, bezpochyby mají jiné náboženství, kulturu a kteří sekýrují Francouze.

Necítím nenávist vůči nikomu, ale nechci, aby moji lidé snášeli věci, které by nikdo jiný nechtěl. Říkám, že je zde obrovský problém masivní migrace do naší země, která vytváří podmínky pro konflikt, pro rozklad společnosti, který narušuje naši jednotu a naše zákony. Francie byla dříve jednou z nejbohatších zemí, ale ti co jsou u moci ji dostali do bankrotu. Každá země má svoji DNA, svoji historii, svoji identitu. Francie je země řecko-římské kultury a křesťanské civilizace. To určuje náš způsob života, náš kalendář. To určuje způsob jak se chováme k druhým. To určuje vztahy mezi muži a ženami.

Ve společnosti je neklid, protože některé generace migrantů se neasimilovali. Je jich mnoho. Dnes jsou požadavky muslimů kvůli vysokému a stále rostoucímu počtu silnější. Jsem proti pouličním modlitbám a je to legitimní požadavek. Věta, která přináší mír mezi lidi, včetně migrantů zní.."Když jsi v Římě, chovej se jako Říman". Jsem absolutní zastánce naší svobody a naší nezávislosti. Všichni na světě, kteří si drží svoji identitu a svůj národ mi rozumí.

Nechci vidět ve Francii důsledky multikulturalismu jako v Británii. Británie není náš vzor. Chci, aby Francie zůstala Francií se svými zákony, řády, morálkou a ne se zákony, řády, morálkou a způsobem života jiných zemí. Hájím kulturu všech zemí. Hájím právo každé země bránit svoji kulturu a svoji identitu. Jsem přesvědčena, že všichni občané, kteří jsou oddaní své zemi, mi rozumí. EU je zodpovědná za kolaps našich zemí. Experiment EU selhal. Evropa se stává bankrotujícím kontinentem.

EU měla chránit naše hranice před migrací. Byla neschopná to udělat. Frontex je absolutní selhání. Schengen je absolutní selhání. EU odsuzuje země, které si hranice začali chránit sami. Jsem matkou, jsem francouzskou matkou, která miluje svoji zemi, která si myslí, že Francie musí žít a že pro svět je výhodné, aby Francie zůstala Francií.

Cítím obrovskou lásku ke svému lidu a pro svoji zemi, kterou budu bránit za všech okolností.

Paní Marine Le Pen zvítězila se svou Národní frontou v lońských regionálních volbách ve Francii se ziskem 30.6% a její popularita u Francouzů je vysoká a vůbec se tomu nedivím. Ona má ráda své Francouze a bojuje za ně. Nedávné drtivé volební vítězství Norberta Hofera v prvním kole rakouských prezidentských voleb je pro některé komentátory a odborníky varováním před posilováním radikalismu v Evropě.

Paní Marine Le Pen si to nemyslí a Hoferovo jednoznačné vítězství okomentovala slovy.."Bravo Rakušané"! Věřím, že pan Hofer zvítězí i v kole druhém a moc bych si přál, abych za rok po francouzských prezidentských volbách mohl napsat..Bravo Francouzi!

Bravo všichni evropští vlastenci, protože Evropa ještě není ztracena.

40 komentářů :

 1. Na to jsem zvědavej jak se dostane Francie s chomoutu EU.

  OdpovědětVymazat
 2. Takovou političku lze francouzům jen závidět, ale na druhé straně i my se máme čím chlubit.Tak třeba paní Šiklová, Němcová, Fišerová, Filipovská, Zdena Mašínová, Landgšádlová, Černochová......Takže jsme na tom v podstatě líp, jen si toho neumíme vážit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zapomněl jste na Havránkovou.

   Vymazat
 3. O sjednocení Evropy usilovalo již mnoho politiků, u nás už i třeba Jiří z Poděbrad. I mě se to opravdu líbí. Otevřené hranice mezi evropskými státy, vzájemně výhodná ekonomická a politická spolupráce mezi nimi na základě rovnoprávnosti a suverenity jednotlivých států. Ovšem toto, co se děje dnes, navíc řízeno USA je naprostá katastrofa, takovou Evropu ne!!!
  M.Radikowski

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:52 ... naprosto souhlasím, přesná stručná formulace, Děda.

   Vymazat
  2. Jiří z Poděbrad se snažil o evropské sjednocení kvůli hrozícímu tureckému nebezpečí.
   Také souhlasím s 11,52.

   Vymazat
 4. Těším se, až ta se neobolševická obdoba SSSR, vedená však nikoliv Rusy, ale siozednáři ve jménu NWO se už brzy rozpadne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když už ses probudil, zkus se naučit i číst
   Koloděj

   Vymazat
 5. Zatím co Marie miluje Francii, ospalý Khárl, mocichtivý Sobotka i ožralý Kalousek Čechy nenávidí.

  OdpovědětVymazat
 6. Nádherná slova-uvědomění si svoji identity a lásky ke své zemi.Přeji paní Marine Le Pen mnoho sil.--LM

  OdpovědětVymazat
 7. Já zase mám obavu,že už žádné volby nebudou k žádné změně nedojde,jak ve Francii,tak v Německu.

  OdpovědětVymazat
 8. Tam kam dospěla EU, je neomluvitelné a pro občany nepřijatelné. Ty destrukční nápady, které komisaři plodí a nedodržování přijatých pravidel EU, je činí nezpůsobilými EU vést. Ať už mají ty nápady z vlastní hlavy, nebo tím plní něčí vůli.
  Bohužel, Europoslanci doposud nepřijali usnesení, k odvolání komisařů z funkce. I když by to odvolání nejspíše nebylo právně závazné, bylo by to gesto ukazující, že by snad bylo možné ten Bruselský Babylon nějak obrodit.
  Avšak ty horentní částky, které tam všichni pobírají za své nicnedělání a všechno odkývání, podlomí každého. EU je nutno opustit, nejlépe celá V4. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš pravdu jenom částečně - výhody členství v EU jsou zdaleka převyšující. Je docela klidně možné, že bez EU bychom byli v situaci jako Moldavie nebo jiné státy, které prostě nikdo nedonutil udělat reformy.
   Rozdíl mezi Ukrajinou a Polskem v 1991 nebyl skoro žádný, dnes je to naprosto jiná liga. A to hlavně proto, že Ukrajina zůstala napospas východnímu stylu vedení.
   Podobně Moldavie a třeba Bulharsko.
   Najdi si nějaké srovnání HDP na obyvatele v těchto zemích. Přitom jsou přibližně stejně velké.

   Vymazat
  2. 15:51-plácáš nesmysly,ty "východní style řízení"....

   Vymazat
  3. Pro 15.51 : Co náš šílený státní dluh , , rozkradený stát , zničený průmysl , pořád třetinový plat proti Německu , jedovaté potraviny , atd ???

   Vymazat
  4. 16:37 ukaž mi někoho z našeho bývalého socialistického tábora, že by na to byl líp. Kritizovat je velmi jednoduché - faktem je ale, že máme velmi malou míru nezaměstnanosti a víc jak 4% vysoký růst HDP.

   Vymazat
  5. Anonymní15. května 2016 17:15
   Růst HDP mi nic neříká. Zajímá mě, jaký prospěch z něho máme. Jak jsou zdaněny (jsou-li vůbec) firmy, které se na tom růstu podílí a jakou část onoho růstu pustí do spotřeby, formou platů.
   K tomu úžasnému růstu HDP ještě poznámku, že zisky velkých korporací rostou do závratných výšin, ale stát a domácnosti se stále více zadlužují. Není co slavit P.K.

   Vymazat
  6. Co to tu mektáš hlupče 17:15? Copak nevidíš v porovnání s okolními státy, jak jsou u nás lidi mizerně placení? Jediné v čem máš pravdu je, že nikde v bývalém soc.bloku se lidi nemají líp!!! Dokonce ani v Řecku, které je v EU a v NATO. Všichni jsme na šikmé ploše, jen ty, blbe, tomu marasmu děláš reklamu. Fuj, ty jsi ale idiot.

   Vymazat
  7. Anonymní15. května 2016 15:51
   Nejspíš srovnáváš nesrovnatelné. Na startovní čáře byla Moldávie zaostalejší, než Bulharsko. Jinak ty „reformy“ se skládají ze snižování sociálního zajištění obyvatel, snižování mezd a zprivatizování/výprodeje všeho, co má v zemi nějakou cenu, zahraničnímu kapitálu. Takto „zreformovaný“ stát potom existuje pouze za cenu zadlužování se. To je opravdu naprosto jiná liga. P.K.

   Vymazat
  8. ...A soudruzi na adresu tech zbylych... republiku si rozvracet nedame, tem co neveri stale ze nas osvobodila Ruda...chci rict slavna USA armada, s temi zatocime po nasem..Jsou to hlavne ti rodice, kteri kazi NASE deti...My to tak nenechame a ty rodiceme VYMENIME...At zije...jasat soudruzi jasat..

   Vymazat
 9. Souhlasím s paní Le Pen v jejích názorech a držím jí palce v jejím dalším vlasteneckém tažení!

  Mám jen poznámku na okraj pro autory a redaktory všech článků na Nové Republice: dávejte si větší pozor na správnou českou gramatiku. Například v tomto článku o paní Le Pen je několik gramatických chyb; především jsou to chybějící čárky ve větách a špatné měkké "i" či tvrdé "y" ve slovesech, tj. ženský versus mužský rod. Za takto předloženou slohovou práci by student češtiny na gymnáziu dostal pětku - jedna chyba, o stupeň nižší známka. Jsem vzděláním fyzik, nikoliv pedantský učitel češtiny, a nechci vypadat jako hnidopich, ale nějaké elementární znalosti české gramatiky ze střední školy ještě mám, a tyto "nedostatky" kazí můj celkový dojem z jinak velmi zajímavého čtení na Vašem portálu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Clanek byl napsany velice hezky.S gramatikou je to tezke.Pisi tam lide jako ja.Ja ziju v Kanade 35 let a tu ceskou gramatiku uz jsem take trochu zapomel.Take na klavesnici nemam hacky a carky.Tak nam tech par hrubek odpuste i my citime s Nasi Ceskou republikou a jsme vlastenci.

   Vymazat
  2. Dobrý den a zdravím Vás do Kanady (mimochodem, za měsíc poletím do Calgary na služební cestu - jaká náhoda)! Chyby v textu samozřejmě promíjím, jen jsem chtěl upozornit všechny zainteresované lidi, aby si dávali větší pozor, resp. aby dali svůj článek před zveřejněním na webu přečíst nějakému profesionálnímu "češtinářovi". Jinak jsem pravidelný čtenář Nové Republiky, ale i jiných zdrojů, např. Parlamentních listů, Svobodných novin, a vždy se těším na nové příspěvky. Řadím se k vlastencům, kterým není lhostejný budoucí osud našeho národa. Řečeno slovníkem dnešního mainstreamu, jsem xenofob, rasista a fašista :-( . To jsem ještě před pár lety o sobě netušil...

   Vymazat
  3. Vážený pane, mne spíše zajímá obsah než forma. I negramot může mít dobrý názor. I dobrá gramatika nemusí být znakem inteligence. Že?

   Vymazat
  4. Ale přece jen, když sem píšete příspěvek a automatický kontrolor gramatiky hlásí chybu, tak se nad ní aspoň zamyslím.

   Vymazat
  5. Samozřejmě, záleží zde především na obsahu. Tak promiňte moji dobře míněnou poznámku o gramatice, chtěl jsem jen upozornit na drobné nedostatky a nenapadlo mě, že si toto někdo přebere jako osobní útok. Končím zde s diskusemi jednou provždy.

   Vymazat
  6. No zrovna Vy, 22:23, byste/ by jste/ fakt nevim:-(
   zde s diskusemi končit nemusel...
   PS: pozdravujte v Kanadě Petra Dejnka, dík
   MM

   Vymazat
  7. Odpověd´ pro Anonyma z 16. května, 11:13: Když si mě přejete a chcete dále polemizovat, ještě něco napíšu. Jen na okraj pro Vaši informaci, správně je "byste", ale to "byste" musel dávat v hodinách češtiny ve škole větší pozor. K poznámce z 15.5., 18:31: Narážku na mou inteligenci jste si mohl odpustit, ale zřejmě jste si rád rýpnul, že? Proč by forma měla pokulhávat za obsahem, i když tento je zde prioritní? Pokud jsem zde přece autor nějakého příspěvku, je mojí odpovědností, aby byl na webu zveřejněn v naprostém pořádku. Musím si být vědom toho, že ho bude patrně číst spousta lidí a je to vizitka nejen moje, ale i webu Nová Republika. Samozřejmě, že občas se do textu vloudí nějaká nahodilá chybka, ale ta se dá snadno rozeznat od chyb systematických, pramenících z deficitu znalostí jazyka pisatele. Proč zde příspívat k jazykovému balastu, kterého je všude jinde až až? Jako vědecký pracovník ve fyzice publikuji články v angličtině v renomovaných zahraničních časopisech. Zde záleží nejen na OBSAHU mého článku, ale také na jeho FORMĚ! Špatně napsaný článek potenciální čtenáře z okruhu odborníků v oboru spíše odpudí. Správnou formu bych tedy očekával i u tohoto politicky orientovaného webu, který čte jistě spousta lidí. JJ.
   P.S.: Na Petra Dejnka nemám žádný kontakt, ale rád ho od Vás pozdravím (od MM?), pokud mi poskytnete na něho kontakt (tel., email,...).

   Vymazat
  8. Když jsem MM, nejsem anonym. 15.5.18:31 jsem já nepsal, Šerloku
   a o moji pozornost v hodinách češtiny se nestarej.
   ps: a na Dejnka už ser ty grafomane 12:28
   MM

   Vymazat
  9. Jo a teď jsem si přečetl 18:31 a opravdu jako bych to psal.
   Ale nepsal...A vy byste/by jste/ taky tomu svému obsahu 12:28
   mohl dát lepší formičku.

   anonymní MM

   Vymazat
  10. MM 15:08: Škoda, že na pana Dejnka mám "srát", pozdrav jsem opravdu vyřídit chtěl. Kde chybí argumenty, přicházejí na řadu nadávky - nic nového pod sluncem.
   MM 15:22: Je vás tady více takových "podobných" a nepoznal jsem, že 18:31 není MM. Formička mé odpovědi by šla samozřejmě vypilovat, nepopírám.

   Vymazat
  11. Rad bych poskytl nejake informace o stavu jazyka ceskeho, nam nejdrazsiho,casto jedine co nam v tezkych casech zbylo,drzeneho v ucte vsemi cechy,ale pamet a mnozstvi mi to nedovoli...Mam zde na mysli upozornit vsechny mravokarce a dohlizece na cistotu jazyka i cestinokarce, aby racili neco drobne tolerance ustedriti nam obyclidem a inteligence a dobrych mravu prostych,dale povalecu hospodskych, k nimz obcas zavitavali take individua mrzka a nizka jako napr.,jista existence jmenem Hrabal, Bondy i Jan Neruda ,co chodil a casto navstevoval U Jeziska /Spalena ulice/ driv nez ja a casto pro naval rikaval nahlas: Hni se hnise a bylo mu vulgarne odpovidano ;Hnu se, hnuse...a tak jazyk cesky velmi hanoben byl i s jinymi jemu podobnymi opilci vseho druhu...Moje pod- inteligence nestaci sledovat nejednoduchou gramatiku spolu se smyslem zaroven...Na omluvu bych vsak ponizene dodal jen tohle. Nejvyssi slovutni Akademici z Ceskoslovenske Akademie ved zprznili a prznili po leta /omlouvam se ponizene za vulgaritu a vyjadrovani,jak mi zobak narost,nekomu narost lip/,ja za to nemuzu...jazyk cesky az se v tom jeden vyznat nemuze, zmeny provadeli hrobove az pohrbit jazyk jiste chteli a temer uspeli, ale v zminenem hostinci u Jeziska mistni stamgasti pachali ,co mohli a neco brzdive zabrany a co hrdlo racilo ,aby jazyk nas spolecny zachraniti a ochraniti pred zminenymi Akademyki . Taktez U Tygra a v jinych pajzlech se hojne zachranovalo s hojnosti tradicniho moku...Vina premrstena za jazyk nas tradicni, jemuz verni po staleti zustavame ,budiz na nas hazena soudci nelitostnymi jen v proporcich umernych k nasi nevedome a k neuvedomele vine a k nasi litosti a z toho celeho bludiste...A nikoliv vice nez si slavnoste k vrchnosti narokujeme a ponizene priznavame , jako hynouci zaslouzenou zasluhu a tim i vse to ohavne zaslouzime...

   Vymazat
 10. 12:31
  Je prezident EU Němec?

  OdpovědětVymazat
 11. To, co říká paní Le Pen my víme dávno. Jen ti hlupáci, kteří kdysi hlasovali pro vstup do EU ve vidinách jaké výhody z toho budeme mít, se dnes mohou tlouct do hlavy !

  OdpovědětVymazat
 12. Jsem z celého vývoje v Evropě hrozně nešťastnà..vůbec se mi to nelíbí.
  Nepřestanou a nepřestanou zákeřně jednat a provokovat ,špinavě dehonestovat proti Rusku a to mně nejvíc děsí.Ty neuvěřitelné lži ,
  ta celá průhledná ubohost ,
  ta neskutečná blbost států eu-(hlavně býv.východního bloku) ,je nebetyčná...
  Kdy už tenhle monstrózní podnik zhebne,pane bože Dopŕej mi ,ať se toho dožiju..
  jedu teď pryč ,abych konečně dopsala knihu v klidu..když jsem si zase přečetla ,že se v těchto dnech schází v Bratislavě celá tahle militaristická parta smrtonošů a
  budou "jednat" o tom ,jak to hovno,které zplodili ještě více rozmazat a ještě více budou
  kvákat o tzv.agresivnosti našich slovanských bratrů ,je mi nanic.
  Z nebe blesk PROSÍM do satana!!!!!!!!!
  jituš

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vám vyhovím s radostí..
   Jen místo blesku použiji inovaci : PAPRSEK SMRTI !
   ..už se to veze...
   Sirious

   Vymazat
 13. EU sa za svojej existencie správala a správa agresivne voči iným štátom a národom. EU v zastupení NATO je pod vplyvom USA a správa sa agresivne a expanzivne,vid vojny na Blízkom východe s milionmi zabitých, s milionmi uprchlíkov ktorí smeruju do EU ako dôsledok týchto vojen. EU dala podmienku všetkým ukrajincom aby si vybrali bud EU alebo Rusko,nehliadiac na rôznorodé narodnosti na UA. Tí ktorí si vybrali EU podla EU su super, tí ktorí z hladiska svoje národnosti sa priklonili k Rusku EU označila ako separatistov a začala genocída týchto občanov na JV UA Porošenkovým režimom,banderovcami,UA fašistami s podporou EU,USA i NATO . EU chce pod svoj vplyv zobrat čo najviac štátov a zarovan tieto štáty musia vstupovat do NATO ako vojnoví vazali USA i NATO. Nech sa EU dalej nerozpína lebo zanikne. Takýto rôznorodý kolos sa neudrží a zakonite sa rozpadne. Nech EU necha štáty ako Rusko,Bielorusko na pokoji a nech s nimi v mieri spolupracuje. Ak bude dalej štvat proti Rusku ,Bielorusku a iným jej neposlušným štatom môže to skončit katastrofou. Zatial sučastnost EU je viac ako krvavá a môže pre jej agresivitu a vojnovým štvaním niektorých štátov EU skoncit v blízkej buducnosti. Nech sa dalej EU nerozpína a nadviaže mierovu spoluprácu s inými štátmi mimo EU a nech končí s vazalskou poslušnostou voči USA . NATO by sa malo rozpustit ,je to imperialna a vojnová agresivna páka USA .

  OdpovědětVymazat
 14. Zdravím ze slunečné Okinawy Pražskou vlašťovku Jituš :: Le- Pen je bezva držím ji palce a přejí celé Francii aby brzo zvítězila a poslala islám odkud přišel a EU také na smetiště dějin !!

  OdpovědětVymazat