Reklama

pátek 20. května 2016

Fragment řeči Igora Kolomojského v Haifě na počest Roš Ha-šanu (25.9.2014): "Provedli jsme s Ukrajinci pokus"


20. 5. 2016    zdroj
Vzali jsme jen jazykový rozdíl a přitlačili na dějiny, kde jsme za hlavní nepřátele rozkvětu "Nezávislé" prezentovali Rusy. Po 20 letech propagandy jsme získali ideální bojovníky proti Rusům v podobě jejich slovanských bratří - nyní již bude kterýkoliv Ukrajinec, který zabije Rusa, nazýván hrdinou. Doufám, že jsme jejich vztahy přerušili asi tak na sto let. Teď už bude snadné zničit samotné Ukrajince jejich odtržením od Ruska, když se jim budou poskytovat půjčky na válku, a pak se jim pro dluhy odebere všechno. Ti, kteří zůstanou, mrzáci, ženy a starci, se již vůbec nebudou schopni bránit."

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Valdimíra Grulichová

48 komentářů :

 1. co se dá čekat od obřezaného zkurvysyna? Ukrajinci ve svojí podstatě jsou stejný umělý stát jako novodobá ČR. Čeká nás podobný osud a podle toho jak už je "lid" zpracován, dlouho to trvat nebude...

  Slávek

  OdpovědětSmazat
 2. I ten úsměv jasně napovídá lichváře,zloděje.
  Měli to dobře naplánované,jen jim to Putin překazil.Tak se různě dozvídáme,kdo vládne Ukrajině,kdo ji tak okrádá a tohle podporují i naši demokrati.Kdo podporuje takovéto osoby,tak je stejného ražení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://youtu.be/qEPUiBb3ngA

   Smazat
  2. @jiří brotstein (16:45)
   V pokračování své hřejivě lidské ságy nám i o nich určitě Olšer napíše zase něco pěkného.

   Smazat
  3. Něco,co už tu jednou je:

   https://www.youtube.com/watch?v=H-9ROd28U1M


   Tady na to se podívejte,ať víte k čemu slouží ten zvrhlý "kult uctívání zohavené mrtvoly,přitlučené na kusu dřeva" s idiociemi,jako je "neposkvrněné početí" a "dědičný hřích" a pocit permanentní viny za smrt toho chudáka,který se prý obětoval kvůli nám...Je to jen habaďůra pro pitomce,aby se chovali,jako ovce a nechali se těmi,co jim ten "potróblé Fana z Ardžentýny" olizuje ty jejich krví milionů lidí zbrocené pazoury ovládat,zotročovat a donekonečna posílat na jatka válek pro jejich zájmy....
   Každý,kdo nosí křížek na krku se k tomuto svinstvu veřejně hlásí a považuje to za správné....
   Už starý Voltaire říkal že "náboženství je setkání hlupáka s darebákem" a o tom křesťanském to platí dvojnásob!!!
   Ale křesťanství je už špatné,udělalo z tlupy pitomců ovce a navíc přemýšlivé a ty se k válčení a prosazování zájmů těch upírů nehodí a proto ta výměna Evropanů za primitivnější a agresivnější muslimy.Ta válka proti Rusku za ovládnutí zbytku světa bejt musí i kdyby čert na koze jezdil a oni si tu správnou armádu,za pomocí těch správných křesťanů,jako mutti Merkel & Spol. a papež,Bělobrádek etc. už vybudují..

   Smazat
  4. Jiste Protokoly v jine forme uz existovaly drive a svata cirkev je pouzivala proti lidem po staleti,ideologie se meni ale Protokoly zustavaji v platnosti po tisicileti...

   Smazat
 3. Jedná se o autentickou nahrávku Kolomojského projevu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. je to hajzel, stačí pozrieť na ten ksicht a chce sa mi vracať. Ale aj tak pochybujem, že toto verejne povedal. Že je to pravda, to je druhá vec...

   Smazat
  2. Jde o to, že když výrok není podložen autentickou nahrávkou, tak to závání manipulací a antisemitismem obvyklým na diskuzních fórech alternativních webů, v tomto případě ruských. Bez ohledu na to, že Kolomojský je válečný zločinec a že se jedná o realistický popis banderovského projektu.

   Smazat
  3. Antisemitizmus je namierený proti semitom.
   Aškenázi, alebo chazari semiti nie sú.
   Kolomojsky nie je semita.

   Smazat
 4. Zcela mimořádně výstižný text. Děda.

  OdpovědětSmazat
 5. Sionisté jsou druhá ruka Vatikánu - první jsou jezuité kteří stáli u vzniku sionismu a sionistického huntí....Troický byl sionista ... Rothschild a jejich centrální bankovní systém, čili i dnešní ČNB je v jejich rukou tak jako FED .... Washington D.C. ....

  Zeman mění vedení ČNB ....

  Putin tohleto všechno ví....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro úplnost dodávám, že papež je prvním Jezuitou v této funkci. No a jak si pochrochtává Halík Jezuité to jsou ti správní hoši. Však se stačí podívat pořádně do internetu, co jsou zač, aby bylo jasno.

   Smazat
  2. Tyto skupiny stojí za tzv Holokaustem ... organizovaný k tomu aby to bylo použito později k vytvoření Israele .....

   Smazat
  3. Máte správné informace Vlastimile.

   Smazat
  4. Bez druhé světové války by Izrael nevznikl.

   Smazat
 6. Člověka při čtení slov toho nadutého Igora K. nemůže nenapadnout analogie s dnešní mainstreamovou kampaní proti Rusku u nás. Vedenou se stejnou záští a snahou rozdmýchat v našich lidech nenávist.
  Takovou, jakou se zadařilo vyvolat na Ukrajině.
  Ten článeček by si však měl především přečíst každý normální Ukrajinec. Pokud už není pravověrným náckem. Aby prohlédl ze svého sna o prosperitě, demokracii atd., které tam lidem dokola předhazují a na nichž je tam tahají jak na nudli u nosu ...
  Musí si být tento Kolomojský hodně sebejistý, když zveřejní své (spolu)přiznání z vlastizrady a zločinů proti míru a lidskosti.
  Pokud by na světě totiž existoval nezávislý soud a soudil jej, musel by tento vejlupek (a všichni jemu podobní) strávit zbytek života v separaci. Nebo na špagátě ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. on nikoho nezradil. pro ně je to progrsm. Oni jsou na lovu. Vydrancovat a odejít,
   To co dělají dnes nadnárodní monopoly s Libyí, Irákem, co chystají v Iránu.
   podívejte se, co udělali s námi. 800 roků se zde budovala infrastruktura kamených měst obchodních stezek, manufaktur, těžkého průmyslu, . V roce 1989 vyhnal Havel s partou zelinářů 7 milionů dělníků na dlažbu a celý průmysl zničil. Proč?
   Vždyť mohl kořistit na prodeji. Dělali jsme za hubičky cca 3000 Kčs, nikdo nemohl založit vlastní fabriku, neměl kapitál,...
   zničili to na rozkaz hochů z Bruselu a Washingtonu.
   Oni ti kudrnatí kradou a vraždí jen asi posledních čtyři tisíce let.
   A nezávislý soud. Ten je v Bruselu Zavraždil Miloševiče, osvobodil obchodníky z lidskými orgány, z Kosova,...
   My máme taky nezávislé soudy.
   Jsou především nezávislé na zákonech.
   Proklepni si jména Rychetský, Baxa, Vávra, Jirsa, Sváček,... Jsou jich stovky.
   Co je pojí. Arogance, touha po moci a zločiny justiční mafie.

   Smazat
  2. Pojí je původ,to si pamatujte a Havel je nevymet s partou zelinářů ale ta parta byla ze synagogy.Ty co jmenujete ke konci, tak ani jeden není původem Čech.

   Smazat
  3. Anonymnímu (20:14):
   Souhlas.
   Jen drobnost, ten (haagský) "soud", který vzpomínáte - ano ten, co zabil Miloševiče - tak ten ale rozhodně není nezávislým. Je neskrývaně závislým, totiž politickým nástrojem US/EU mocipánů. Koná jen a jen na politickou objednávku toho darebného panstva.
   Ten jsem opravdu na mysli neměl ...
   A touha po moci? Ta se zmocnila nejen mnohých Židů, ale i nežidů. Pro ni dokážou páchat ty nejhorší zločiny, nezastaví se před ničím. A pracují v neuvěřitelné jednotě. Do takové se "proletáři" všech zemí nikdy nemohli spojit, i kdyby to dávné Marxovo heslo bylo napsáno na každé zdi světa ...

   Smazat
 7. Běžte se kouknout do Polska, Estonska, Litvy, Lotyšska, Na Slovensko, do Rakouska, Maďarska. Vyjímku nečiní Francie, Španělsko, Portugalsko. Kolébka všeho je Velká Británie a dnešním světovým centrem USA.
  Když se podíváte do našich dějin, zůstanete stát s otevřenou hubou. Zejména po každém kotrmelci, tedy převratu nebo válce. Markantní je to zejména po roce 1950 a 1990.
  Aby vás nikdo neosočoval z rasizmu, přečtěte si pár knih z období 1920 až 1937 napsaných jimi samotnými, jsou v knihovnách a antikvariátech, přidejte od am. žida Johna Paula Dějiny židovského národa a třeba Sionismus od I. Ivanova 1970. Zdroje psané samotnými jevreji oslavují vlastní genialitu a pláčou nad příkořím od ostatních, které je jim činěno nejméně posledních dva tisíce let. Potvrzuje to Flavius v dobách Říma. Dějiny Rothschildů ukazují střípky mozaiky, kterou vytvořili jako síť ke zotročení celého světa. Ivanov popisuje, jak v GB neměli ani domovské právo. po západu slunce je vyháněli s cikány za hradby a lovili jako divou zvěř. Trvalo pouhých TŘICET ROKŮ, nesplatitelné dluhy britské koruně odpustili za pasivní volební právo navolili si zadlužené a uplacené lordy- britské občany, změnili zákony a po třiceti létech byl lordem-správcem pečeti zvolen žid.
  Stejně jako v GB i ve Francii odstavili šlechtu od dědičného práva k půdě a majetku, tu ve Francii nechali vyvraždit a pak skupovali za "papírové" peníze nejen šlechtický majetek, ale i tituly uhlobaronů.
  Platili 500 roků trvající invazi Maurů ve Španělsku. Po porážce se nechali asimilovat a rozprchli se po Evropě. Občanská válka v USA nebyla proti otroctví, to tam existovalo i po druhé světové válce a v jisté formě je i doposud. V USA potřebovali ovládnout státní bankovní systém.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čím více lidí zná pravdu tím máme větší šanci je dostat od koryta k novému Norimberskému tribunálu ...

   Hlavně to chce být nad věcí a neupadnout k rasové zášti ....

   Smazat
  2. není to tak dlouho, kdy přepisovači dějin vydali knihu Židé proti Stalinovi. Tam z část odkryli skutečnost, že rady lidových komisařů tvořili asi z 87% jevreji. Údajně bojovali se Stalinem. Je i kniha Židé za Stalinem. V ní jsou tatáž jména a ještě další. Jen pro příklad z 9 gulagů založených před válkou jich 8-osm vedlo a velelo jim osm jevrejů. To až budete číst, jak je Stalin persekuoval. Ivanov zmiňuje organizaci Mezinárodního červeného kříže, kterou založili, ovládli ajeí prostředky používají jako dnes Člověk v tísni nebo jiné neziskovky. Stejný model, stejné praktiky, stejné cíle.

   Smazat
  3. Přesně tak.Nebýt totiž Stalina tak Rusko dávno jevrej rozebral stejně jako rozebral východní blok.Stalin ty zrůdy zastavil a Putin pokračuje v jeho odkazu.

   Smazat
  4. Zmiňujete-li Mezinárodní červený kříž, tak je třeba vzpomenout bitvu o Vukovar, kde se skrze něj pokoušeli evakuovat žoldáky NATO z vukovarské nemocnice. Francouz (ostřelovač) si byl mezinárodním krytím dokonce tak jistý, že odmítl přítomným štábem nabízenou novinářskou průkazku, jenže se přepočítal, četnici to vzali z jedné vody na čisto. O charakteru vedení této organizace nejlépe vypovídá video, jak se v rámci WHO programu snižování celosvětové populace pokoušeli ututlat úspěšnou léčbu malárie. Nyní běžte a dohlédněte na očkování svých dětí a vnuků, lékařská věda pokročila natolik, že si výrobce může naprogramovat propuknutí a výnosnou léčbu nemoci.

   MMS a Červený kříž
   https://www.youtube.com/watch?v=Hi-fVAT-FD0

   http://orgo-net.blogspot.cz/2013/07/dalsi-velmi-zajimave-video-o-klinickych.html

   http://www.osud.biz/16-05-2013/2847/dalsi-mystifikace-mms-cirkve

   Smazat
  5. Díky za doplnění informací, které jen potvrzují to, co jsem napsal výše. Perfektní charakteristika.

   Smazat
 8. v ČSR byli před rokem 1900 součástí mocnářství. V národním obrození se přidali k Čechům, aby obsadili místa patřící Rakušanům. Po Velké válce ovládli velké polit strany zejména pravicové. Po roce 945 museli udělat kotrmelec a dostat se do státního systému ovládaného komunisty-dříve partaj žebráků. Komunisté, donucení terorem za 1. republiky a ve válce, přijímali jen lidi, které znali dlouhou dobu. A nevěřili kecům. Aby jevreji získali moc, infiltrovali se do aparátu strany-proces se Slánským! Starý Masaryk by asi nezaložil ČSR, kdyby se v USA nevykoupil u Světového sionistického kongresu.
  Mladý se namočil zejména při prodeji-daru zbraní z GB do Palestiny po roce 1947. Unikátní je, jak Pelikán, Mlynář, Smrkovský, Císař, Šik, Dubček, Goldstücker, Dienstbier .... obsadili v roce 1967 pozice, po vyhnání starých komunistů a začali barevnou revoluci, revoluci Socialismu s lidskou tváří. když s nimi zatočila parta Bilaka a Husáka, držená u moci KSSS, začali všichni řvát. Nejvíce dodnes vyčítají komunistům, ne svobodu, ne demokracii, ale že přišli o koryta. Po roce 1990 se odkopala další generace, která vzala doslova šturmem všechny možné funkce. Jestliže ani za vlády KSČ, kdy nebyli kádry na posty ministrů, náměstků, ředitelů nebo diplomatů, museli dělničtí kádři absolvovat léta studií, Havel a jeho grupa si rozdávali funkce jako mafie. Ruml - honák krav ministrem vnitra, Mlynář - s gymplem ministr, ... Vezměte je popořádku a zatočí se vám hlava. Dnes si rozdávají tituly (už ne šlechtické), posty ministrů, ombudsmanů, bankéřů, profesorů, ...
  A přitom jsou zralí na kriminál.
  Šabatová, Halík, Moučková, Hvížďala, Benda Rychetský, Havel, Klaus, Dlouhý, Pithart, Bém Marvanová,... kompletní vedení partaje ODS, KDU-ČSL, KDS, ODA, ČSSD, Unie Svobody, .
  V poslední době je střídají ti, co si nakradli. Neznámější krejčí v Evropě Bakala, nejznámější lahůdkář Rittig, nejznámější zelinář Pitr, ten si změnil jméno, jeho otec Pitra byl členem ÚV KSČ, nejznámější kantýnská Nagyová, nejznámější prostitutka od hotelu Ostaš P. B.,...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. opomenul jsem sexuální praktiky jedné gymnazistky.
   dělala vám dvacet let předsedkyni parlamentu
   http://www.zvedavec.org/prispevky2016/05/6887-to-se-nevedelo-driv.htm

   Smazat
  2. anonym 19:43

   Toto je můj druhotný email .... může te mě kontktovat , pokud možno ...
   v1lastyl zavinac yahoo dot com

   Týden jsem, ale pak se na to mrknu. Dík

   Smazat
  3. Situace není ztracená .... celosvětový odboj proti nim...

   Smazat
  4. 20:30 Teda Němcovou nežeru ale krádež rohlíku připomínat po xxletech je blbost.Vzpomeň na své mládí,to jsi nesexoval?

   Smazat
 9. Ať se smějí dokud můžou. Putin má pro ně připravenou léčbu šokem - dá jim sníst to co chtěli oni naordinovat v Rusku - Pátou kolonu, rozklad země zevnitř.
  V Izraeli už je na tu kašičku zaděláno - 1.5 milionu ruských židů se tam dere do politiky. Jeden už je ve vládě. A nemůžou dělat vůbec nic, je to 1.5milionu lidí. Jakmile jich bude více ve vládě začnou ovlivňovat chod politiky země. Ruští židé v Izraeli nakonec Rusku poslouží velmi dobře. Putin to má chytře vymyšlené na desítky let dopředu.

  OdpovědětSmazat
 10. Diskuze na Nové republice opět důkazem ovčanství, stačí předhodit pamflet a nikoho ani nenapadne, proč zde chybí záznam onoho projevu. No protože se jedná o pamflet, který koluje internetem v různých verzích déle než rok. Unikátní, vidět všechny tyhle chytráky jak přejímají tištěné slovo jako pravdu a hnedle organizují pogrom.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nutno říci, že v novorepublikové verzi se jedná o vcelku zdařilý (pro Evropu upravený) pamflet, který na východě v rámci antisemitismu a hledání obětního beránka v podobě vnějšího nepřítele (když to zrovna není Putin) na ospravedlnění zločinů majdanutých a svidomitých šermuje goímy.

   Pro sluníčkáře - vyčůrané neziskovky, vládní henleinovce, havlisty a kolaboranty vítače (amerických základen, nepřátelské invaze), uprchlívácké matrace, církevní zlodějiny, islámské a pravicové klerofašisty obhajující pogromy na ženy a šikující se kolem nacistického předvoje majdanského Schwarzenberga, vlajkaře tibetského otrokářského režimu a fašistické Ukrajiny je takovým veřejným nepřítelem No.1 prezident Zeman. Zhrzelí z prezidentské volby nenávidí obyčejné lidi a pracují na likvidaci vlastního národa. Zaprodanci pekla ochotně rozvíjející diskreditační kampaně proti českým vlastencům.

   Smazat
  2. Pamflet nepamflet, jak řekl Henry Ford o jistých protokolech, který prej taky měly být falsifikáty, což nebylo nikdy dokázaný: Mě nezajímá kdo napsal jízdní řád, mně zajímá jestli podle něj jezdí vlaky.

   Smazat
  3. for Anonymní21. května 2016 2:12

   není třeba pamfletů,stačí si pustit ukrajinskou nebo ruskou TV. A můžete si klidně vypnout zvuk. sledujte pečlivě tváře defilující ve zprávách z Ukrajiny. Nemůžete se zmýlit. Mají tam stoprocentní účast. Nikoho mezi sebe nepustí. A co dělají? Vraždí majoritní obyvatelstvo, prodávají státní půdu cizím mocnostem, zdražují základní životní potřeby obyvatelstvu v řádech desítek procent ročně, rozkradli prostředky státní banky, půjčují si u svých soukmenovců v MMF, EU a Světové bance a myslí si, že to Ukrajinci budou splácet příštích sto let, provádějí genocidu obyvatel a chystají válku proti RU. Bylo by zajímavé slyšet kudrnatý, kdyby tohle provedli Ukrajinci v Palestině

   a vy kudrnáči, když vám dojdou argumenty, tak začnete urážet Čechy.
   Nevím, ale jako "národní hosté" byste si to měli hodně rychle rozmyslet!

   Smazat
  4. Slovy Miloše Zemana, tolik idiotů na jednom místě jsem ještě neviděl. Nechte se vyšetřit, ať znovu neskončíte v blázinci nebo na popravišti. Když není třeba pamfletů k rozdmýchání protižidovských nálad, tak proč si jej antisemité vymysleli? Podvrh zůstává podvrhem, i kdyby byl bůhvíjak zdařilý, i když se budete stavět na hlavu a vyhrožovat!

   Smazat
 11. Vidim, ze hitlerovskym zmrdum kteri provozuji tyto stranky uz definitivne jeblo v hlavach.
  Povez hajlujici Davide, co bys delal kdyby vylezl Hitler z hrobu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zmrdi jen vytahuji nepravdive informace. Tady je zase jedna o tom, ze multikulturalismus neni pro Izrael ale pro Evropu.
   https://www.youtube.com/watch?v=97JFggxXLbY

   Smazat
  2. Vlastenka


   Potrefená husa se ozvala?
   Že by soukmenovec z pražské židovské obce, která je největším propagátorem multi-kulti a je pečená vařená u Drtinové.
   Nejdřív zaneřádí celou zem čmoudy a pak sami zdrhnou do Izraele. Předtím na tom ale taky něco trhnou,což?

   Smazat
 12. Vlastenka


  Toto je důkaz, co jsou židovské "elity" zač.
  Když říká Kolomojskyj "MY", koho tím asi myslí?
  Ukrajince stěží.

  Je to škodná ze stejné stáje jako Soros, Krvavá Madla nebo Kerry.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toto je především důkaz, že jste manipulovatelná ovce, z které šikovně napsaný pamflet udělal sběř, která pronásleduje nepohodlné názory a značkuje Židy dokonce už i na anonymní diskuzi. Takové lidi je možno naočkovat nenávistí a poslat ubíjet kohokoliv, bratry Srby a Chorvaty, bratry Ukrajince a Rusy, Slovany mezi sebou. Vzpamatujte se.

   Smazat
  2. Vlastenka


   I kdyby to nakrásně podvrh byl, co to změní na tom, že je Kolomojskyj, Poroš, Soros a spol. pěkná sebranka?

   Tole můj názor nemůže změnit ani pozitivně, ani negativně.
   A vůbec to jako podvrh nepůsobí, naopak, to hezky zapadá do kontextu.

   Smazat
 13. USA uz brzy ekonomicky zkolabují, coz bude znamenat oslabení vlivu USA ve svete. K tomu vsemu se rozpadnou, vznikne nezávisly Texas a jiné státy na tomto teritoriu. Celá vychodní evropa, blízky a strední vychod spadnou do ruské sféry vlivu. Západní evropa se stane na Rusku surovinove závislá, protoze kolem roku 2021 prudce poklesne tezba ropy a plynu v severním mori. Norská pohádka skoncí. Belorusko s Ukrajinou se stanou soucástí RF. Ukrajina, která se drive nazyvala maloruskem, byla násilne ukrajinizovaná, protoze se bolsevici rozhodli, ze rusové nebudou v SSSR dominantním etnikem. Ještě v době říjnové revoluce ukrajinský národ prakticky neexistoval. Více než 90% hovorů na internetu z území Ukrajiny se vede v ruštině. 82% čte časopisy v ruském jazyce. Již dříve americký Gallupův institut provedl studii, podle níž 83% Ukrajinců považuje ruštinu za svůj mateřský jazyk. Ani v nejukrajinstejsí Rovenské oblasti nepřekračuje užívání ukrajinštiny 30%! Ukrajina po svém brzkém bankrotu, hyperinflaci, úplném zchudnutí a co se k ní zkrachovalá EU otocí zády, vystrízliví ze svého falesneho evropského snu a nakonec se jeste celá ráda k Rusku pripojí dobrovolne. Ukrajinsky rusky jihovychod by se pripojil uz ted. Slovo "ukrajinec" bude povazováno za nadávku. http://www.novarepublika.cz/2014/09/tak-sakra-kde-jsou-ti-echtovni-ukrajinci.html

  OdpovědětSmazat
 14. 12:26
  Je dobře, že se v této diskuzi objeví někdo s nadhledem a rozumem. Zajímal by mně váš názor, jestli tady toto je taky šikovně napsaný pamflet, mne to zaskočilo proto, že je to z The Times of Israel. Už nevím, co je tedy manipulace a co ne.
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5186-wayne-madsen-tajny-plan-na-druhy-izrael-na-ukrajine
  http://blogs.timesofisrael.com/leaked-report-israel-acknowledges-jews-in-fact-khazars-secret-plan-for-reverse-migration-to-ukraine/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:02 Dokažte mi, že se nejedná o pamflet (byť zdařilý), zveřejněním autentické nahrávky řeči Igora Kolomojského. Co tento podvrh, který koluje na internetu déle než rok v různých verzích a stupních protižidovských nálad sleduje?

   Smazat
 15. 13:18
  Mně ale nejde o ten pamflet, chtěl jsem jen slyšet Váš názor na výše uvedené (13:02), toť vše, protože jsem se domníval, že jste erudovaný. Zklamal jste mně.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.