Reklama

středa 4. května 2016

Generále Pavle, ministře Stropnický a Chovanče, jaké nebezpečí hrozí občanům České republiky od USA? Připravuje se válka s Ruskem a my máme být návnadou k masakru?


4.5. 2016   Pařát
Na Majdanu byli izraelští poradci a pak nastal masakr!
Nedlužíte národu odpověď na velmi závažné bezpečnostní obvinění, které spojuje izraelskou (proti)teroristickou lokalitu kolem Řitky u Prahy a americké provokativní cvičení SABER STRIKE? A jaká jsou následná bezpečnostní opatření?

Co je za dramatickým přesunem vojsk americké armády na celou linii od Černého moře až k pobaltským státům? Bez schvalování a kolaudací stavěná a prý dokonce bleskově provozovaná CyberGym Aréna v Řitce u Prahy Israel Electric Corporation a CyberControl, firma založená a vedená experty Národního bezpečnostního úřadu Izrael a veterány izraelských armádních složek?
Proč se přesouvají letadla F-22 Raptor, která mají dvojnásobnou rychlost než zvuk a patří mezi ty nejmodernější stroje, do Rumunska na pobřeží Černého moře? "Zvyšují aktivitu ve vzduchu, navyšují mise a trénink. To je to, co vidíme každý den," cituje CNN vedoucího rumunského leteckého štábu Laurian Anastasof.

Proč se staví další raketové základny na území slovanských států a jsme z USA napadáni, že jsme nespolehlivá pakáž?

Proč navyšuje v pobaltí americká armáda svoje aktivity, když prokazatelně na to reagují ruská vojska a nikoliv naopak?

Proč má tentokrát česká armáda chránit americký konvoj, aby projel v bezpečí? Není to fantasmagorie, že by mohl být napaden? Je ohrožen americký konvoj amerických zabijáků nebo náš stát?

Pracují snad nejvyšší představitelé naší vlády víc pro USA, než pro Českou republiku? Kdo vlastně u nás velí? Schapiro s úzkou vazbou na Izrael nebo komunista, který v roce 1989 prozřel a hlídá nás z vedení NATO, neboli nějaký generál Petr Pavel?

Kdyby podezření manželů Březinových bylo bez všech souvislostí, dalo by se o inzerátu pochybovat. Jenomže je příliš indicií, že se máme stát arénou třetí světové války, kdy Lidice a Ležáky byly jenom dětská pomsta! Samozřejmě americké cvičení zde probíhá několik let, samozřejmě se dozvíme, že přesuny vojsk, Raptory, izraelská kybernetika na válku je zde náhodou a nemáme to zasazovat do souvislostí, ale skutečně Jugoslávie byla náhodou, masakry ve Vietnamu, Iráku, Libyi, Sýrii byly náhodou či dokonce omylem, jak dnes tvrdí šílená vláda USA?

A jeden z iDNES: a opět vznikají šibeniční vtipy, jak to bylo v zoufalství za SSSR, dnes USA.

Českem projede další armádní konvoj USA, bude větší než minule.
Koncem léta projede další armádní konvoj USA, bude ještě větší než minule.
Na přesrok už nebude projíždět další armádní konvoj USA, bo se v Česku zagarážuje, ať neustále neničí opravenou D1 kterou již nebude lemovat toliko plácajících, mávajících superloajálních rektálních alpinistů. (Bohužel to může být skutečnost)

37 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. ty nic nedávej,ale tvoje stará dá a ráda

   Smazat
 2. USA jako hegemon a světový nejzadluženější terorista světa s potoky krve, končí.Záchrana dolaru je buď přistoupením EU na TTIP, které zlikviduje evropskou ekonomiku a evropské pracovní trhy nebo záchrana dolaru pryštící 24 hodin z rotaček, bude uskutečněna válkou s Ruskem, pomocí evropských užitečných idiotů.USA kobyla chcípá.My si můžeme vybrat ze dvou variant.TTIP nebo válku s Ruskem!Tak rozumím dnešní US agresívní politice.

  OdpovědětSmazat
 3. nějak se ta blížící americká dolarová insolvence podraží celému světu, ale zvláště Evropě, jako obvykle

  OdpovědětSmazat
 4. Dnes jsem někde zahlédnul zajímavý komentář bývalého šéfa izraelských zpravodajských služeb Kedmiho, podle kterého Rusko oznámilo Americe změnu své vojenské doktríny, podle které bude objektem odvetného útoku přímo Amerika, pokud bude iniciovat další vojenský konflikt v Evropě a to nejenom přímo proti Rusku. Doposud vždy zůstávala "za vodou" a dirigovala jiné (myšleno NATO) někde jinde, ale tentokrát to tak prý už fungovat nebude.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Již dlouho je jasné, že pokud USA zahájí útok na Rusko, je jediná možná obrana zaútočit přímo na území USA a to co největší možnou silou atomových zbraní, které jsou k dispozici. Tento útok provedený včas může odradit Evropské státy v NATO, aby se pokoušely plnit rozkazy USA. Další krok, který Rusko udělalo, je ten, že atomové zbraně nejsou řízené z jednoho centra, ale z více míst, takže předpoklad USA, že když zničí jedno centrum, bude mít vyhráno, již neplatí. Další opatření, které se provádělo již za SSSR, je, že rakety s atomovými hlavicemi jsou neustále v pohybu a jsou v pohybu nezávisle na řídicím centru. Když si představíme rozlehlost území Ruska, i přes provedený atomový útok na Rusko USA nemají šanci zasáhnout všechny raketové síly Ruska. Velení Raketových vojsk je v současné době již decentralizované a tím pádem rozhoduje samostatně. Během čtyř let Rusko vybudovalo nový kosmodrom Vostočnyj o rozloze území jako Praha. Zdá se, že to není jenom z důvodu kosmických letů. Další faktorem je, že Čína si uvědomuje, že nemůže nechat padnout Rusko, už jenom proto ne, protože po likvidaci Ruska, další kdo by přišel na řadu, je samotná Čína. Již několikrát Čína dala otevřeně najevo, že Rusko padnout nenechá. Američanům to stejně nestačí a je víc jak jisté, že do války proti Rusku půjdou. Otázka tedy nezní, zda zaútočí USA na Rusko, ale zní, kdy.

   Smazat
  2. podle mě jsou klíčové dvě události z vojenské oblasti, které v Rusku proběhly v posledních dvou letech: a) faktické oddělení obtloustlých generálů (už nezradí, jako se to stalo občas Stalinovi) od velení vojskům, ta jsou dnes řízená specialisty z centralizovaných velitelských stanovišť, b) znovuzprovoznění systému "death hand", který spustí odvetu automaticky i v případě zničení celého Ruska do posledního vojáka

   Smazat
  3. Mam tiez za to, ze odveta na agresiu priamo na uzemi USA je najzmysluplnejsia.

   Smazat
 5. Evropská komise doporučuje bezvízový režim pro Turecko, které vraždí své občany. Evropská komise doporučuje bezvízový režim pro Ukrajinu, jejichž vláda rovněž vraždí své občany. Tady už nejde o žádná lidské práva a demokracii, na kterou jsme naletěli 17. listopadu 1989. Dnes je již jasné, že to byla jedna z prvních barevných revolucí, kterými se USA po zrádné politice Gorbačova, chopila obsazovat střední a východní Evropu. Rusko zbrojí 60 miliard ročně a USA 600 miliard ročně. Kolem celého Ruka jsou základny USA a rakety. USA je přesvědčeno, že může vyhrát nad Ruskem když zaútočí jako první atomovými zbraněmi. USA neustále provokuje, provádí v okolních státech kolem Ruska Majdany, barevné revoluce. Všechny státy v Evropě nutí ke vstupu do NATO. Nyní jsme ve stejné fázi vývoje jako byla Evropa v roce 1940, kdy Hitler připravoval útok na SSSR a nakonec realizoval plán Barbarosa. Jak to dopadlo už víme. Víme taky, že Rusko se z toho vůbec nepoučilo a s obrovskou naivitou pod slibem USA, že nato se nebude rozšiřovat k hranicím Ruska, USA provedlo pravý opak. Nyní je Rusko v horším postavení, než byl Stalin v roce 1940. Americká vojska jsou blíž Moskvě, než tomu bylo za Stalina. USA jako nejzadluženější stát na světě, musí jít do války. Kolik stovek milionů lidí to bude mít za následek to se můžeme jenom dohadovat. Když v první světové válce zahynulo 10 milionů lidí a v druhé světové válce 60 milionů lidí, kolik zahyne ve třetí světové válce? Američani si z toho hlavu nedělají. ZISK je na prvním místě, vojenskoprůmyslová komplex potřebuje zisky. Kolik bude mrtvol to nikoho nezajímá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Amerika už prý nemá co ztratit, proto lze očekávat cokoliv. A není to jenom kvůli dluhým, které by lehce sanovala díky svým poslušným vazalům. Problém je prý v tom, že jí hrozí velká přírodní katastrofa, který by třeba v případě vulkánu v Yellowstone zničila větší území USA. Každopádně platí přísloví, že umírající kobyla kolem sebe nejvíce kopá.

   Smazat
  2. Vízový systém byl možná funkční před 50 lety.Ale nikdy nebyl funkční na 100 %.Bezvízový systém s Tureckerm je naprosto logický- v Německu je hodně tureckých rodin az Turecka přijíždějí další pracovat a studovat.A to je v plném zájmu Německa.Ukrajina bohužel funguje jinak. Zde se 50% lidí přesune jinam.Nahradí je Číňané a Evropané.

   Smazat
  3. Bedřichu, píšete blbiny. Turci vNěmeckou jsou pro Němce velkým problémem. Hlavně 3. generace, která se narodila v Německu a vystudovala, německy mluví bez cizího přízvuku, ale jinak jsou to agresivní zamindrákovaní pitomci a mnoho jich odchází bojovat za ISIL. O Německu, Bedřichu, nevíte nic! Pavel P.

   Smazat
  4. Prave preto treba viest odvetny uder priamo na uzemi USA.

   Smazat
 6. Takže Řitka už asi nebude rezidenční bydlení pro vyvolené, když se stává jedním z terčů ? To je teda v řiti!

  OdpovědětSmazat
 7. OKAMŽITĚ REFERENDUM, PRYČ Z NATO I EU
  BUDEME ZAHUBENI DO JEDNOHO ZDECIMOVÁNI A KOLONIÍ USA A EU, POKUD SE NEVZPAMATUJEME !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas!!! Třeba co nejdřív "zrušit" naši protektorátní, vlastizrádnou a kolaborantskou vládu, upevnit naši státnost a zvýšit ostrahu hranic. Odmítnou veškeré snahy bruselské diktátorské a kolaborantské "verchovky" na kvóty vetřelců. Cestou referenda vystoupit z totalitní EU a zločinného paktu NATO. Začít pragmaticky spolupracovat se zeměmi BRICS s výhledem našeho vstupu do tohoto Eurasijského ekonomického svazu.

   Smazat
  2. Ano, je v zájmu přežití našeho národa volit pouze ty strany a usupení, které mají v programu vystoupení z NATO a EU a referendum - potom odvolat v případě nesplnění programu.

   Smazat
  3. Ale jděte do háje. Fajn, vystoupení z EU a z NATO, ale tím pádem i z Schengenu. A co dál? Tady není jediná větší fabrika česká, tady není jediná česká banka, z 80% je náš export orientován do Německa, nemáme žádnou vlastní armádu (to co je nelze za armádu považovat), nemáme vlastní vojenské letectvo, pokud těch pár propůjčených Grippenů někdo za letectvo považuje, o nějakém raketovém vojsku ani nemluvě. Jak v takové situaci chcete obchodovat a případně republiku bránit? Někdo namítne, mme Višehrad - máme prd. Maďaři jedou po svém, Poláci dosud nemůžou Rusku přijít na jméno, takže zbývá pouze Slovensko a to je na tom naprosto stejně jako my.

   Kdepak pánové, řešení vidím jinde. Dnes je situace, že (kromě snad Německa a možná Francie), řada dalších států Evropy je na stávající vedení EU děsně nasraná. Chtělo by to diplomaticky pomalu ale jistě připravit "puč" a změnit celou strukturu vedení EU. Žádná nevolená komise dosazována někým na něčí pokyn, ale standardní volby, stejně jak do E parlamentu. Větší práva parlamentu nad komisi. Komise může realizovat jen to, co schválí parlament, atd., atd. Ne osekávat ruce a nohy nestvůře, ale zasáhnout hlavu. Problém je v tom, že ani u nás, ani v SK (a u ostatních států to bude stejné) nikoho nevidím, ani z vládní koalice, ani z opozice, kdo by do něčeho podobného šel.

   Smazat
  4. Nobody, napřed si musíme "uklidit" doma my(Němci, ostatní), potom lze uklízet EU.

   Smazat
  5. Ja som za znarodnenie "privatizovanych/ukradnutych" majetkov!

   Smazat
 8. "Libovolná válka proti Rusku bude na americkém území" - zajímavý rozhovor s Jakovem Kedmi (bývalý šéf izraelské tajné služby): https://cont.ws/post/262725

  OdpovědětSmazat
 9. Jedna věc mi trochu vadí - zrušení povinné základní vojenské služby - to zrovna není opatření směřující k vyvolání válečného konfliktu s Ruskem. Ruská armáda má v obyvatelstvu ohromné, okamžitého nasazení schopné, zálohy. To naše kapesní armáda nemá a podobně je na tom celá Evropa. Z toho, z prosazování TTIP, z rozeštvávání Evropy a Ruska, z dovozu plynu z USA .... usuzuji, že cílem USA není válka s Ruskem - s takovým státem USA ve své historii nikdy přímo nevedly horkou válku (v 56.v Maďarsku a v 68. u nás si do ní jít také netroufly a v Koreji měly mandát OSN a jistotu, že SSSR do toho napřímo nepůjde). Cílem je prostě co nejvíc oslabit Evropu, odstřihnout ji od ruských a čínských zdrojů, vyvolat chaos s cenami ropy a plynu aužinit Evropu natvrdo závislou jak na zboží z USA, tak i na US army. Prostě kolonizovat a vysát Evropu. Ona ta americká vojenská základna se dá použít všelijak - na obranu státu (ale to nám hrozí jen US vyvolaná migrační vlna), tak i na ohlídání obyvatelstva a prosazení zájmů US uvntř států, kde jsou základny rozmístěny. Víte, jaký je rozdíl mezi americkým a evropským politikem? ............ Žádný, oba bojují za zájmy USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Česká armáda se ubrání armádě slovenské či rakouské. Životnost české armády proti armádě velikosti ukrajinské je dnes stěží několik dní, proti německé či ruské armádě několik hodin. 

   Smazat
  2. 17.31 Ale my máme taky zálohy.A to jsou ti blaničtí rytíři,sic bez Václava na bílém koni,ale T-55AM2 taky není nejhorší,co.Pokud je ještě neprodali na ukrajinu.

   Smazat
  3. 17:31 "Jedna věc mi trochu vadí - zrušení povinné základní vojenské služby - to zrovna není opatření směřující k vyvolání válečného konfliktu s Ruskem."

   Právě naopak, je to opatření nutné. Naše armáda by se mohla přidat k Rusům. Proto musela být prakticky zlikvidována. Jinak je to například se silnou a "spolehlivou" polskou.
   Děda.

   Smazat
  4. Zavést povinnou vojenskou službu v Česaku je velmi problematické a drahé.90 % branců by bylo stejně nepoužitelných.Pár hlupáku by se nechala rychle zabít,ale většina lidí má rozum.

   Smazat
 10. kam se hrabe pepigebls kdy jedna lež přebiji druhou imrvere prejže se museli zpravy vysilat třikrat za den a to byli fašouni kam se dnes hrabou na demokraty

  OdpovědětSmazat
 11. http://www.ua-reporter.com/novosti/196085

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ARD Forum.Vraj Rusko ohrozujeUSA.Ale predsa pancierove vozidla stoja 150 km.od ST:Petersburgu,a nie 150 kilometrov od New Yuorku. Dalsi pise:Musime vystupit z NATO,pokial je este cas.Vo vaznom pripade budeme zapleteni do vojny s Ruskom,a ako to skoncilo mözeme citat v nasej historii.Kedy sa konecne budeme ucit s nasej minulosti.

   Smazat
  2. A vy Brotstein se nebojíte, a držíte smutek za souvěrce? Od vás tyhle výpady obzvlášť sedí. A Jaceňuk určitě nebyl zamordován proto, že byl žid - to si pište. Byl zamordován proto, že se zapletl mezi plevy a sežraly ho prasata. Kdo s čím zachází, tím také schází -postupně to postihne všechny lumpy a parazity. Boží mlýny melou pomalu, ale jistě.

   Smazat
  3. https://youtu.be/qEPUiBb3ngA

   Smazat
  4. No ja nevim jestli je to pravda, to by se uz rozmazavalo vsude. Spise si myslim, ze se schovava v Izraeli nebo v SSA.

   Smazat
 12. My tu válku proti Rusku i tak vyhrajeme, Obama je ochránce Evropské unie a demokracie ideje euroatlantickích štruktúr.Sme věrný Havlovu odkazu Havlizmu globalismu a kolébce Evropské civilizace zrozené ve Spojených státech ameryckích v roce 1776 kdy začala se svoboda a demokracie probíjet do celého světa,, ,, Bůh žehnej Americe a našemu guvernérovi Andrevu Shapiro :-) :-) :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fuj, to je ale zvrhlý humor!

   Smazat
  2. http://elita-naroda8.webnode.cz/prazdna-stranka2/

   Smazat
 13. Centrum svetového fašiznu sa už pevne usadilo v USA, takže od nich môžeme očakávať všetko, čo fašizmus poskytuje.

  OdpovědětSmazat
 14. Děje se ve světě mnoho dosud neuvěřitelných věcí a změn.
  Zdaleka nejvíc neuvěřitelná je netečnost zpohodlnělých evropanů a zločinnost většiny jejich politiků. Děda.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.