Reklama

pátek 13. května 2016

Herman je pro sudetský sjezd ten pravý


Lubomír Man
13. 5. 2016
Jsme-li skutečně tak žalostným vazalem mocnějších, jakým jsme byli za tzv. Druhé republiky Německa, a dnes zas Spojených států a Evropské unie (čili v podstatě opět Německa), že prostě musíme – a nic jiného nám nezbývá - vyslat na víkendový výroční sjezd Sudetoněmeckého krajanského sdružení (SL), ne už jen nějakého olomouckého kněze či Bělobrádkovo video, ale přímo živého ministra české vlády (a to vůbec poprvé v historii), pak je ministr Daniel Herman nejideálnějším představitelem tohoto našeho českého vazalství, naší národní podřízenosti i naší mezinárodní malosti i ubohosti. A též nejideálnějším pojítkem mezi dusivým ovzduším tzv. druhé republiky, jež ze země vyhnala prezidenta Beneše a ke smrti uvláčela Karla Čapka, a ovzduším dnešním, charakterizovaným vedle shora popsaného třeba i výrokem jakéhosi výboru ministerstva kultury (kde Herman šéfuje),o tom, že bard slezského lidu Petr Bezruč vůbec nebyl velký básník, a že se jeho význam v minulosti přeceňoval.

Takové je tedy naše současná ideovost a naše slouhovské mezinárodní postavení. Je to fakt, který nelze omluvit řečmi o tom, jak moc je nám zapotřebí dobrého sousedství, protože, jak to v minulých dnech vyjádřil předseda SL Posselt, má jít o sousedství nikoliv ledajaké, ale o sousedství v EVROPSKÉM DUCHU. A právě v tom evropském duchu, který je sudetskými Němci akcentován víc než sousedství samo, je zakleta ona podřízenost a nesamostatnost, která se nám jako kazajka našich vlastních národních zájmů ve prospěch zájmů nadnárodních – ve skutečnosti však velmocenských, ať už USA, EU či Německa - navléká na ramena a zbavuje nás svobody našeho vlastního rozhodování.

Když tedy naše vláda, jak už bylo řečeno, vysílá na sjezd národní skupiny Sudety, která rozložila první republiku, svého ministra - a to dokonce ministra kultury - pak jde o důkaz pravdivosti všeho, co jsme dosud řekli. A nejen to. Důkaz naší podřízenosti cizím mocným zájmům poskytuje i ministr sám sebou. Jak jinak by se totiž ministrem české vlády mohl stát člověk, který už po dlouhé roky vyhlašuje, že odsun Němců z republiky, nařízený třemi vítěznými mocnostmi po Druhé světové válce - Spojenými státy, Velkou Britanií a Sovětským svazem - byl nemorálním činem, vedeným prý pomstou? Nemorálně se tedy mstil Roosevelt, nemorálně se mstil Churchill i Stalin, nemorálně se mstili všichni účastníci protihitlerovské koalice – a ti druzí, na které údajná Hermanova msta dopadla, čili Němci, museli tedy logicky být bílí jak lilie? Nebo aspoň bělejší, než ti první. (Goebbels by jistě souhlasil).Tak se tedy přepisuje historie, a k jejímu přepisování, jak vidíme, usedl i příslušník národa, který měl být vyhuben.

Jak už bylo řečeno.Vhodnějšího člověka jsme mezi sudetské delegáty sjezdu poslat nemohli. A jestliže nás tam v Norimberku bude tenhle pověřenec české vlády mezi Sudeťáky pomlouvat, dobře nám tak. Zasloužíme si to.

25 komentářů :

 1. On se k tomu hodí i tím gestapáckým ksichtem.

  OdpovědětSmazat
 2. On se k tomu hodí i tím gestapáckým ksichtem.

  OdpovědětSmazat
 3. Prosím důsledně jmenovat Herman, ministr Sobotkovy vlády. Nezapomeňte, že Sobotka je podle Kellera to nejlepší, co sociální demokracie má.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. KELLER by mněl navštívit Dr. CHOCHOLOUŠKA -
   je to euro příživník.

   Smazat
 4. p. Herman to na sjezdu Sudeťákům, vytmaví...
  ..jak v Sudetech jejich dědové na konci války v Krušnohoří vidlemi bodali sestřelené americké piloty, nutili po kolenou se plazit a jíst ze země koňské koblížky...., než je předali Gestapu, to on ví...., byl šéfem Úřadu pro studium totalitních režimů, tak se nebojme, přejme mu , aby měl odvahu, on zná heslo: pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
  Nebo připomene na sjezdu SL jak rakouská firma KAPSCH dodávala Gestapu přenosné zařízení na sledování odbojářských a vysílaček, vysílaček parašutistů z Anglie, a pročeš byly vypáleny Lidice a Ležáky, postříleni nevinní obyvatelé těchto vesnic, i ženy, děti odeslány do koncentráků, na převýchovu....
  p.Herman topotomkům Sudětákům vytmaví, že právě za aktivní pomoci jejich dědů, pradědů současných účastníku jejich sjezdu v r.2016 v Augsburgu, či jinde se děly v České kotlině válečné zločiny, které nebyly bezezbytku potrestány.
  Proč by tem také jezdil?
  Nejlepší příležitost jak sdělit názor Čechů a to přímo z "oka do oka", když to Suděťáci chtějí slyšet.
  Držme mu palce!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak se zdá, sudeťákům se ustupuje. Dříve platila zásada, že naše vláda jedná jen s německou vládou. Nyní Je to prolomeno. Sobotka se setkává s Bavorským ministerským předsedou a ministr české vlády jede na sjezd sudeťáků. Je to hanba pro sociální demokracií a lidovce. Mrtví z poslední války budou členy obou stran strašit.

   Smazat
  2. Je to hanba i pro ANO-bude hůř a jejího předsedu Babiše. Taky s tím sralbotkou a černoprdelníky sedí ve vládě - a nic. Inu, Slovákovi je osud Česka u zadku, že?! Pavel P.

   Smazat
 5. Je to pěknej všivák.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. vypasenej zemězrádce

   Smazat
  2. Man je spíš taková nenávistná zombie. Měl by se vrátit tam kam patří.

   Smazat
  3. Á, pan Herman se přihlásil.

   Smazat
  4. Vlastizrádné lidovce pozavírat. Bude klid.

   Smazat
 6. Osobně je to taky charakter. Když jako farář dělal nějakého toho tajemníka Vlkovi, tak tam spal s nějakou sekretářkou, což se stalo veřejným tajemstvím, tak jako jeho i další vřelé vztahy k ženskému pohlaví. Protože to už bylo neúnosné, tak ho fratres potichu vyhodili a kvůli trvalému porušování celibátu se nakonec radši nechal odsvětit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Modlil se aspoň před pohlavním aktem?

   Smazat
  2. Daniel Herman vyrůstal v Evropě jako křesťan a dodnes křesťanem zůstává. Protože je ale svým původem částečně Žid, potřeboval si vybudovat nějaký vztah k zemi svých předků. Jeho hledání nebylo jednoduché ani přímočaré. Na jeho počátku stálo ohromení vyprávěním blízkých příbuzných, jejich osudy poznamenané jak pozitivními stránkami evropské kultury, tak antisemitismem a holocaustem. S tím vším se už jako chlapec musel vyrovnávat. Pak přišlo studium teologie, odkrývající skrytější poklady židovského odkazu. Vyvolalo nadšení z této země a jejího údělu, úžas nad lidem, který po tolika pokořeních a porážkách vždycky znovu povstával k životu. A nejen to, on dokonce udržel a opakovaně obnovoval prakticky žité svědectví o Bohu, jehož řády umožnily vznik Evropy v podobě, v jaké ji známe. Odhalilo ovšem i církevní antisemitismus, který je historickou, a bohužel někde ještě i současnou realitou.
   http://www.csfd.cz/film/330977-jak-jsem-potkal-izrael/prehled/

   Smazat
 7. Někdy i po něm..šmarjápano, co jsem to zas chytil ??!!!

  OdpovědětSmazat
 8. Hlavně nezapomínat, že Petry Bezruče máme dva...
  MM

  OdpovědětSmazat
 9. Výborný komentář. Všimněte si, že mnohé jiné servery se tomuto důležitému tématu vyhýbají. Herman je trojský kůň sudeťáků a s nimi spojeného českého katolického kléru v české vládě. Chvíli po svém jmenování ministrem se držel zpátky, ale teď usoudil, že už přišla jeho chvíle, aby německým soukmenovcům v ČR pomohl.Zapomenuta je postupimské rozhodnuté vítězných velmocí o odsunu, zapomenut je norimberský proces který právem sudeťáky označil za pátou kolonu, zapomenuta je jejich role při rozbití Československa a jeho okupaci nacistickým Německem. Budeme se smiřovat s Posseltem, který odsun označuje za genocidu a prezidenta Beneše označuje jako kdysi Hitler. Prezident Beneš a všechny ty statisícové oběti nacistického Německa se obracejí v hrobě. Rezignace Hermana, požadované jen Filipem, je málo, je třeba jej pranýřovat jako sudeťáckého kolaboranta.

  OdpovědětSmazat
 10. Jen doufám , že tento proradný farář tam jel s požehnáním vlády. I když naše slavná vláda je schopná jet kamkoli a mohla se shrbit před svým poručníkem. To už všichni zapomněli jak to bylo v roce 1939, kdo vyháněl z pohraničí naše lidi. A to, že po válce dostali po držce , tak to byl jen malý odplatek za jejich chování a jednání v době protektorátu. Němec vždy byl a je dobrý jen 2 m pod zemí.

  OdpovědětSmazat
 11. Herman, vrácení majetku církvím, pržská kavárna, různé tajné a polotajné spolky těch "správných", podlézání Němcům a USA - to všechno spolu souvisí a patří do mnou nenáviděného pytle

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když si to voliči KDU přejí, tak proč ne...

   Smazat
 12. Vážení spoluobčané,
  v nedávné době jsem podepsal historicky významné dokumenty pro naši Československou republiku, to jest, dekrety prezidenta Československé republiky. Tyto dokumenty nám dávají naději, že se již nikdy nebudou opakovat tragické události let 1938 a 1939.
  Vědom si neblahých zkušeností národa, zejména z druhé světové války, zanechávám Vám odkaz, ve kterém Vás varuji před možnými dalšími požadavky za znovuosídlení našeho pohraničí sudetskými Němci, kteří byli poprávu na základě mých dekretů z naší republiky odsunuti.
  Může se stát, že mé dekrety vydané z rozhodnutí vítězných mocností druhé světové války, budou odstupem času revanšisty prohlašovány za neplatné.
  Může se stát, že se najdou „čeští vlastenci“, kteří se budou sudetským Němcům za jejich odsun omlouvat a že budou nakloněni otázce jejich návratu.
  Nenechte se oklamat a jejich návratu nedopusťte. Hitlerové odchází, avšak snaha o ovládnutí Evropy Německem zůstává.
  Mohou se najít i vlastizrádci, kteří budou opět usilovat i o odtržení Slovenska od České republiky. Bylo by to pošlapání odkazu našeho prvního prezidenta Československé republiky T. G. Masaryka a spoluzakladatele M.R.Štefánika. Vedlo by to k zániku obou našich národů.
  Nezapomeňte, že mé dekrety se týkaly i potrestání vlastizrádců, že mají trvalou platnost a potrestejte všechny případné vlastizrádce ať je to kdokoliv, a v kterékoliv době.
  Váš dr. EDVARD BENEŠ
  Praha, květen 1947

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...........pan prezident Beneš viděl evidentně hodně ,hodně daleko do budoucnosti! Hermane, přečti si raději konec poselství, než bude pro tebe pozdě....

   Smazat
 13. End 60 p Herman tomu svému počínání nasadil korunu oslovením "milí krajané" sleduji ho už pár let jak roste jeho ego v naprostého blba

  OdpovědětSmazat
 14. Pane Man děkuji za články za ponaučení a přehled , který dodáváte nám všem .9669

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.