Reklama

.

.

pátek 27. května 2016

Hodnota Čechů podle Únije


27. 5. 2016       KPČ Opava
Podle návrhu Evropské unie se odmítačský stát může vykoupit z přikázaných kvót na usídlení migrantů zaplacením 250 tisíc euro za každého odmítnutého migranta. V korunách jde o 6,755 milionů korun. Podle vysokých únijních představitelů nejde o pokutu, ale o náklady na jednoho migranta. Jinými slovy, Únije si jednoho muslimského migranta cení na 6,755 milionů korun.

Únije nám za 12 let členství velkoryse poskytla v dotacích celkem čistých 561 miliard korun. Bu´dme také velkorysí a ponechme stranou, že bohaté evropské státy za stejnou dobu získaly od nás více než čtyřnásobek této částky na ziscích svých firem. Nuže, na 1 Čecha připadá 56,1 tisíc korun. To je částka, na kterou si únije cení jednoho Čecha.

Porovnejme obě částky a zjistíme, že únije si jednoho Čecha cení 120-krát méně než jednoho muslimského migranta.

Nuže, český občane, narozený z českých rodiču, vychovaný v Čechách, pracující v Čechách a

dbalý českých zákonů, postav se před zrcadlo. To co vidíš, má v očích Junckera, Merkelové, Tuska, evropských komisařů a vůbec celé Evropské komise 120-krát nižší hodnotu než negramotný afgánský nomád, beduínský pastevec koz, či pologramotný syrský nádeník. I když postavíš před zrcadlo svou čtyřčlennou rodinu, stále máš ty se svými nejdražšími v očích bruselských úředníku 30-krát nižší hodnotu, než jeden muslimský nomád nebo pastevec koz.

Na kolik si ceníš Evropskou unii ty?

38 komentářů :

 1. Jenže my nemnáme žádnou hodnotu ani u vlastní vládní sebranky a všech těch statisíců státních trafikantů a vyhryzů. Srovnej - platy ministerské sebranky, poslanecké sebranky a dalších, kteří tady pobírají měsíčně více než sto tisíc, a ještě koukají vyžírat další placené funkce a různé benefity - s platem desetihodinových dříčů kolem patnácti tisíc měsíčně, s důchody lidí, kteří oddřeli pro tuto společnost i pětatřicet a více let, dali tomuto potencionálnímu českému trhacímu kalendáři všechny své síly, a bužírují si ve stáří za osmičku měsíčně, z čeho musejí odevzdat účelově státem podporovaným loupežníkům s pravomocí a razítky téměř všechno ( bydlení, energie, telefon, MHD) za co mají žrát? Mediální kriplsmečka s třiceti tisíci měsíčně a další a další mladí vyžeráci, kteří by za dvacítku měsíčně ani nevylezli z pelechu - co si myslejí ti všichni, o nás, hloupých, zestárlých dříčích, kteří si tohle všechno necháváme líbit, protože musíme, protože jsme proti tomuto teroru bezbranní? Kam můžeme utéci z českého občanského gulagu s parametry vyhlazovacího tábora? Proč musí moje máma čumět, když přebírá důchod 7.300 měsíčně za pětatřicet let práce, na cikánskou cca čtyřicetiletou svini, vyžranou do váhy přes metrák, v životě to nepracovalo, jak pobírá na poště sedmnáct tisíc - za co? A proč se na to všechno musíme koukat? Proč nám vůbec media ukazují denně všechny ty nařvané české zloděje, milionáře a miliardáře, a hnusné celebrity, a odporné mediální šašky, jak si užívají své večírky a své dovolené na plážích - když my můžeme hovno! Co jsme komu udělali? Co jsme udělali špatně? Kdyby nám takovéhle věci a zprávy a články raději vůbec neukazovali, kdyby nám nic neříkali, kdyby nás nestrašili, kdyby nám namísto blbých, ukrutných a násilných sraček promítali jen hezké filmy, plné normálních poměrů, normálního jazyka, normálních vztahů - alespoň takové ohledy kdyby na nás media měla! Co je nám platné vědět, že pro EU jsme cosi jako pokusné myši, když naši vlastní političtí a další zmetci nám už šestadvacet let dávají najevo totéž? Hnusné - až hrůzostrašné zdravotnictví, hnusné až hrůzostrašné školství, státní aparát jak rakovinný nádor s takovou spoustou byrokratických metastáz, že to připomíná těsto, co vykynulo v jedný pohádce až na zem, a pak kynulo dál a dál, až do stropu - a ještě dál... a pořád kyne .. kdy to skončí? Jak dlouho nás nechají žít - než nás budou potřebovat jako rukojmí? Jako živé štíty pro nějaká jatka? Ano - my řadoví čeští občané jsme vždy ubohá rukojmí všelijakých převratů vyvolávaných podvraťáky všeho druhu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I k této formulaci stavu je už dost reálných důvodů.
   Tak koho budem volit?
   Stále ty stejné?
   Děda.

   Vymazat
  2. Pravda je tvrdá jsme otroci a stejně jako v koncentračních táborech je možnost na zlepšení se stát "kápem" baráku a mít lepší stravu (trochu lepší plat). První krok vymanění z otroctví je uvědomění si, že jsem otrok a pak se spojit s ostatními otroky. Je prokázané, že otroctví lze dlouhodobě udržet pouze pokud otrok otroctví přijme a nebo o něm neví. Elity ty otroctví přijímají a za cenu "vlezdoprdelství" se mají lépe a musí hrát hru na to jak jsme jako svobodní a hrát s otrokářem hru, aby otroci nepřišli na to, že jsou otroci.

   Vymazat
 2. jak si cením EU já?

  nuže, pro mne nemá EU a její vládci hodnotu ani zlámané grešle...
  Radek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:38. Myslím,že to jde říct lépe: Trvale se voleb do Evropského parlamentu EU zúčastňuje jen menšina všech oprávněných voličů všech států EU,tedy EU je protiústavní,protože nedemokratická a nemá žádné právo rozhodovat a vládnout jakémukoliv státu EU. EU je zločinným protiústavním uskupením ,je doslova čistou zvůlí.

   Vymazat
 3. eu má dnes hodnotu v záporných číslech

  OdpovědětVymazat
 4. Nekňučet, nenaříkat, nevzdychat, ale jednat jako chlapi, to je co můžete udělat. Podpořit Okamuru, protože ten je jediný, kdo je odhodlaný proti tomu něco udělat. SPD má už přes 100000 členů a žadatelů!!! Porovnejte to s "tradičními" stranami! Připojte se k SPD!!! www.spd.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. NIKDY NEBUDU VOLIT TROUBU!

   Vymazat
  2. naopak jdete tam a zmlatte kandidata

   Vymazat
 5. článek není pravdivý, je to právě "pokuta" a ne nějaké náklady. najděte si to na nějakých normálních zdrojích a přestaňte omílat kraviny z konspiračních webů.
  Např zde: http://www.investicniweb.cz/2015/11/4/5-mytu-o-americkem-vladnim-dluhu/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Daniel, Daniel - to bude ňákej ten nosál, ne? Těm nevěř ani tu dlouhou škaredou frkolu mezi obvyklýma brejlema! USA je totálně v prdeli už od porážce v druhý světový válce! Vlastně možná ještě dýl - http://creativitymovement.net/creator_library/slovakian/obbrw-9.html

   Vymazat
  2. A odkdy se pokuta nepočítá do nákladů.....a jinak:
   NÁRODE ČESKÝ .....NEZAPOMÍNEJ NA TO, ŽE JAKO SVOBODNÍ OBČANÉ TAKZVANÉ "DEMOKRATICKÉ A SVOBODNÉ" SPOLEČNOSTI MÁTE PRÁVO ZAVÍRAT VRÁTKA PŘED ČÍMKOLIV A KOMUKOLIV!!! Karel Kryl

   Vymazat
  3. Tak opřít se o experty od JP Morgana, to je jako dělat v kostele průzkum, kolik procent lidí je v republice věřících.

   Vymazat
  4. 19:43 pokutu si dáš do nákladů, když služebním vozidlkem jedeš rychle a policie Tě pokutuje ?
   Pokuta je pokuta, náklady jsou náklady.

   Vymazat
 6. a aby nás totálne nasrali furt vo v TV varia -

  OdpovědětVymazat
 7. Že na kolik?
  K nezaplacení, přece!!!
  A když se něco penězi nedá, je nutno se toho raději vzdát. A rychle!, včera bylo pozdě ...

  OdpovědětVymazat
 8. Vlastenka


  Mám radost. Podařilo se mi vytočit toho pokrytce Vondru v Hyde parku!
  Napsala jsem mu jako Jan Palach a ten blbec vůbec nepochopil, oč jde. Ale spravedlivě se rozčílil, že si beru jméno svatého Palacha do huby /ptala jsem se na rozdíl mezi kolaboranty z dob "zvacího dopisu" a dnešním vítači/.))))))

  Dnes jsme samozřejmě v NATO dobrovolně a s nadšením.
  Jenže tehdy mohli úplně stejně argumentovat Varšavskou smlouvou a tvrdit, že jsme členy dobrovolně.
  Nevidím rozdíl mezi propagandou a propagandou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dávám ohromnééé plus!!!!

   Vymazat
  2. 20:48 vlastenko = rozdíl je zřejmý, tehdejší okupanstská vojska nikdo nechtěl, kdežto v NATO jsme dobrovolně

   Vymazat
  3. 14:12 tak to je absolutní nesmysl, který ti z té tvé nemozkovny vyletěl. Nevím o nikom, kdo by dobrovolně vstupoval k nejterorističtější organizaci. To jste zorganizovali vy havloidi.

   Vymazat
  4. Tohle asi vlastenka nepochopí

   Vymazat
 9. @vlastenka

  Kdyby byla Varšavská smlouva,nebál bych se o děti ženu a vlastně ani o Vás..

  OdpovědětVymazat
 10. Vlastenka


  Zcela jistě bychom se nemuseli bát nějakých primitivních čmoudů.
  Postříleli by je na hranicích a bylo by vymalováno.
  Dneska nostalgicky vzpomínáme na zadrátované hranice...
  Rušští okupanti byli aspoň zalezlí v kasárnách a nedovolili si nikde projevovat.
  Přičmoudlíci se sem sotva vetřeli a už si diktují podmínky a Evropu mění k obrazu svému.
  Zlatí Rusové! A to jsem je neměla hodně ráda.

  OdpovědětVymazat
 11. Pozadavek na vykupne z povinnosti se starat o Islamisty je dukazem toho, ze EU je kriminalni tyranie.
  T.j. uplne obycejne kriminalni E X T O R T I O N.

  Cesi NEDEJTE SE! Organizujte se ! Pozadejte o pomoc Rusko a Cinu. Piste a INFORMUJTE Donalda Trumpa, ale az v lednu. 2017.
  ON JE NA VASI STRANE ! Je to videt/slyset z kazde jeho vety !

  Duchod 7100 kc mesicne, je US $ 74 tydne. T.j. hnusny skandal a nekdo je za to zodpovedny, ale nevim kdo.
  Vlezte mu do offisu a zahnojte ho.
  BRANTE SE !
  Nekdo vas chce exterminovat.. Snadno se to pozna.
  nick HONOLULU - vzdy se smyslem pro spravedlnost.


  OdpovědětVymazat
 12. Nepodcenujte to, co se deje v Americe a vyuzijte toho !
  Milliony lidi ve vsech statech jdou za Donaldem Trumpem.

  Hillary na neho chrly lzi a strasnou svinskou propagandu.
  Obvinuje ho z otevreneho rasismu a vcera se zase strilelo na 5 mistech Floridy. Nejhorsi je to nekterych ctvtich v Miami.

  Kdybych byl mlady a nebyl stary dedek po sezone, tak OKAMZITE vypisuji prihlasku k Policii , nebo k Narodni Garde. Ke konfronatace urcite prijde, mezi civilizaci a barbarismem, mezi kriminalitou a zakony.

  Panove, je dulezite, aby Donald Trump byl INFORMOVANY o vsem co se deje v Cesku OD VAS a ne od tech kteri zradili vase zajmy pro jejich 30 stribrnych.
  nick HONOLULU -
  vzdy na strane spravedlnosti a nikdy ne na strane politickych prodejnych stetek.

  OdpovědětVymazat
 13. EU v současném stavu je nesmyslná organizace, která dělá hodně pro to, aby se jednoho dne rozpadla. Je mnohem horší než RVHP a doufám, že se dožiju jejího konce.

  OdpovědětVymazat
 14. nasrat! chcípni eu!

  OdpovědětVymazat
 15. soudruzi z eu oprašili cirkevni desatky samosebou navyšene o inflaci je to stary dobře inovovany černoprdelnicky trik jehož cile nalpni zname zvyšeni obratek a roubiky do huby

  OdpovědětVymazat
 16. Ještě ta EU nějak drží pokopě, myslím, že ani Brexit se konat nebude, ale takhle to opravdu dál nejde. Přistihuji se při myšlence, která není vůbec konstruktivní a před kterou varují někteří mnou vážení lidé: jen houšť, ať hněv lidí brzy vypukne naplno. Nemůžu se jí ubránit. Ať tak nebo tak, čekají nás nepěkné časy.Nevěřím v samoreformu EU, prostě ne. Tak jako církev kdysi za časů Jana Husa svolávala koncily,zkoumala zpazkřivenou katolickou nauku z rubu i líce, jen aby prodloužila svou neomezenou moc, až přetáhla strunu a vypukly husitské bouře. Nastala reformace, se vším kladným i záporným, co si jen člověk dokáže představit. Ale nezapomínejme, že po letech se dostavila protireformace, opět s nástupem baroka lidé, unavení zmatky pohusitské doby, se vrátili do náruče "pravé víry". Cítím, že dědictví husitské doby je u nás mnohem silnější než jinde v Evropě, například ve srovnání s bezpodmínečně věřícími Poláky. Ta spirála, po které se pohybujeme, je neoblomná. Vyjdeme z jednoho bodu, abychom se po čase vrátili do téměř stejného místa, jen o závit spirály výše. Nikdy v životě jsem takhle silně necítila dějiny v nás. Jen jako by se spirála úžila a čas oběhu jednoho kruhu se krátil.... Zdravím Pavla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý postřeh Pavlo, také tu spirálu vidím jako kužel, jen nevím v jaké výšce se pohybujeme a co je na vrcholu.

   Vymazat
  2. Nezdá se mi to jako spirála, ale jako bludný kruh

   Vymazat
 17. "Mnohonárodnostní říše se nikdy neosvědčily", to nás učila dějepisářka ještě na ZŠ. (Naše děti dnes v občance na ZŠ učí, že vlastenci jsou extrémisti.) Adolf na nás poslal tanky, soudružka Angela na nás posílá spoluobčany nové krve (Stalin také stěhoval národy po území SSSR, aby je oslabil a zlomil odpor), německá metoda se tedy změnila po vzoru Stalina, ale záměr je stále stejný - sjednotit Reich a ovládnout kontinent, historie se opakuje. I když Angela je jen pěšák ve vleku USA a nadnárodních korporací. Naše lokální elita stále kolaboruje. Od pátku se nám tu zase prohání americkej Wehrmacht, který jede Rusku okopávat kotníky doufaje, že vyvoláním horké války v Evropě odvrátí tu občanskou v Americe (jako před 77 lety). V referendu o přistoupení k tomu globalistickému spolku jsem tušila, jak to dopadne (a moc jsem se nemýlila), ale většina voličů bohužel nebyla natolik uvědomělá a s vidinou cizích peněz a blahobytu "zadarmo" hlasovala PRO (tedy pokud to nebyl podvod, jako poslední rakouské volby). Lidi zpohodlněli, poctivá práce jim už nevoní, nasekali si půjčky apod. a teď všichni zaplatíme, protože novým zákonem o všelidovém hlasování nám pan ministr (co posledně neúspěšně kandidoval na prezidenta) znemožnil hlasování o vystoupení z toho prohnilého spolku. Demokratickou cestou to nejspíš už nepůjde.

  OdpovědětVymazat
 18. Jenom je mi divné, když jsou migranti tak obrovský přínos pro ekonomiku přijímací země, proč máme cokoli platit? Neměli by platit oni nám, že jim je tam necháváme?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:23 máme platit pokutu proti tomu, že nejsme schopni a ochotni se podílet na řešení uprchlické krize. Rakousko statisticky přijalo už více imigrantů než třeba Německo. A je právcem naštvané, že takové země jako my a další z našeho regionu odmítají se podílet na řešení této krize a přitom pořád čerpáme výhody z účasti na bloku EU.
   Vy to nechápete ? Že nelze jenom brát - ale i musíme něco dát ?

   Vymazat
  2. Já to chápu. Celý ten spolek je od začátku globalistický plán na ovládnutí kontinentu. Cestování bez víz a pasů za to nestojí. Před referendem o přistoupení o nové eugenice nikdo neinformoval. Je třeba vyměnit nespolehlivé voliče a jejich genofond, že? Ne, děkuji, tuhle budoucnost nechci.

   Vymazat
 19. Miroslave, obávám se, že už jsme hodně blízko nejvyššího bodu kuželu, a že vrcholu čeká zmar naší civilizace, možná i planety. Dnes mě ale zase trochu potěšily Postřižiny, ve kterých je "doba zkracování "vyjádřena tak úsměvně, že jsem si řekla, že na hrozné věci dnes nebudu myslet. A je jaro, všechno kvete, u našeho města jsem projížděla kolem pár pomatenců, kteří čekali na Usácký konvoj, blbečci, a kromě tohoto stínu se nám výlet vydařil, a tak jsem si dnes odpočinula od starostí. Taky jsme projížděli obrovskou průtrží mračen, a to jsem si zas řekla, že třeba letos porostou víc houby, a na ty se těším ze všeho nejvíc. Dnes už jsem za takové dny opravdu vděčná.Zdravím Vás, Pavla

  OdpovědětVymazat