Reklama

.

.

čtvrtek 19. května 2016

Jihlavský seminář Nové republiky 7. května 2016 - odpovědi na otázky - 1

19.5.2016   Jihlavský seminář Nové republiky


Odpovědi na otázky položené z publika - 1. část - odpovídá MUDr. Ivan David na otázky: Kdy se stane občanské sdružení Nová republika politickou stranou a kdy půjde do voleb? Jak dostat 200.000 lidí na Václavské náměstí? Proč mladí lidé nemají zájem o politiku? To nemají zájem o svou budoucnost?15 komentářů :

 1. Pane doktore Davide !
  Definitivne je treba zalozit novou, pro americkou politickou stranu, ktera bude stat na ideologii nove renezance Ameriky - t.j. na ideologii Donalda Trumpa a ne na ideologii Neoconu.

  Pevnym, sebevedomym hlasem a vybornou retorikou pan Martin Koller oslovi davy a nadchne je pro nove myslenky a snahy Donalda Trumpa.

  Tento cesky Tullius Cicero (Koller), vsak musi vedet o bodech, ktere jsou v Americe na programu.

  Zdravotni system o kterem mluvite, je v Americe v techto dnech, totalne podrban a jmenuje se Obama CARE. (Care = pece.) Uz vsak existuje nekolik planu na zlepseni systemu.
  Sledujte a okopirujte !

  Mladi lide nemaji o nic zajem, protoze ztratili perspektivu a nadeji na uplatneni. Inspirace k zivotu a kariere prijde s novou dobou. (Prorazi-li Trump a jeho lide.)

  Jak vidite, vidim vse optimisticky ! Moje citlive intuitivni RADARY, vyostrene tropickymi horeckami na hornim Zambezi, jasne rikaji, ze bude lepe -
  ale bude se muset ohledne toho bojovat.
  Vestec honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. PŘITELI HONOLULU.VŠÍCHNI VÍME,ŽE 87% MOZKU TVOŘI KAPALINA,ALE U ZDEJŠICH DISKUTÉRŮ,KTEŘI VÁS NECHÁPOU JE TO KAPALINA BRZDOVÁ.

   vidíte,že tu dovedou jen obdivně hartusit nad úspěchy šmejdů a zlodějů z řad neokonů.Naštěstí už skoro všichni domorodci začínají chápat,že budou muset založit ideologii pana budouciho presidenta DONALDA TRAMPA.Sám vidíte,že ani pan doktor S TAKOVÁMI DUŠEVNĚ NEMAJETNÝMI JEDNOZÁVITNÍKY NEBUDE NIKDY SPOLUPRACOVAT.Tak se otvírá prostor pro naše nová polit.hnutí,které už stojí ve startovacích jamkách a těši se až panu presidentovi čekateli sdělíš,že má vyměnit toho vola na ami ambasadě,který dokázal v krátkém čase zničit image Ameriky do mrtě,nebot tu ten vůl šiři,že si pro allahovu slavu dá uřiznout hlavu.

   Vymazat
  2. CO NÁM TEDY VLASTNĚ VZKAZUJE PAN DR DAVID

   Bando volů,ožralů a kazisvětů.Když vás vidím jak se mi tu motáte na mém webu a ne,že by jste mi pomohli,je mi z vás špatně.
   Nebylo by od věci,kdyby občané začali chtít na př. bod LIDOVÉHO PROGRAMU.OSV navrhuje jako PROLOG požadavek,aby naši zástupci nám zajištili aspon hned jedno slovo do prvního článku naši ÚSTAVY SOCIÁLNÍ STÁT.
   Nechcete všichni vidět,že nám chybí IDEOVÉ VYBAVENÍ,PENÍZE a nelze proto ani navrhnout provedení jak NATO.WEB negeneruje ani pořádné fujery..Ovšem je tu naštěstí druhá občansko-volební, kolej, OSV-Občanská Společnost Voličů,která jede samostatně. Má už k dipozici tři mohutné bloky,jak se dozvídáme jsou to.

   A.IDEOVÝ PLÁN.
   B.FINANČNÍ PLÁN
   C.PROVÁDĚCI PLÁN.
   Nepotřebují taky žádné fujery nebot tam je fujerem každý,kdo navrhne rozumná řešení těch katastrof do kterých nás zatahuje stará polit.třida.Budeme takové jednoho dne potřebovat-stovky na zlikvidovaáni STARÉ POLITIKY a její nahrazení NOVOU POLITIKOU, což bude možné jen NOVOU SILOU,která už nabývá konkrétních obryssů na př.v HzNR-tedy Hnutí za NOVOU REPUBLIKU mající v tomto okamžiku prima ideové vybavení v podobě JEDINÉHO BODU PROGRAMU a to POMOCI VŠEM politikům a VŠEM stranám k fundamentálnímu vítězství ve volbách.Je tu však jediná podmínka MUSÍ CHTÍT a nedělat ze sebe šmejdy jako se to děje doposud.

   TO CHCE ZMĚNU PŘEDEVŠIM V MYŠLENÍ VOLIČŮ.

   Není možně už nikdy čekat na to,že vše vymyslí naši tzv.zástupci,které si přeci platíme-to NIKDY NEUDĚLAJÍ,nebot vždy doposud desertovali na pozice PENÍZE JSOU NA PRVNÍM MÍSTĚ a nechali svoje voliče VŽDY naprosto bez ochrany.NIKDO,OPAKUJI NIKDO nestojí v cestě našemu rabování,navíc strany zablokovaly diskuzní rubriky na svých webech ve snaze TOTÁLNĚ ZABRÁNIT DIALOGU,PODOBNÉMÉ DISKUSI JAKO TADY S TĚMI,KTEŘI JE ZVOLILI.

   TO SE BUDE MUSET ZMĚNIT,jinak nám zubožovaným domorodcům nezbýva než vytvořit vlastní organizační struktury a s nimi ve volbách i zvítězit.

   Protože jen systémy,které mají nekonečné množství času mohou dosáhmnou toho co chtějí jsou už části systému v návrhu.Tady však nepřipadá v úvahu jako za komunistů,kteři to za nás všechno vyřizovali a my na ně kašlali,ale budeme muset,třepat SAMI ovocným stromem ČR a vymyslet i najít cestu jak šmejdy a zloděje pošleme z hrušky dolů,at se ti chcípáci rozpleskonu na zemi a teprve tak si zjednáme respekt.

   Vymazat
 2. HOHOLUHU TAHNI DO PRDELE stejně si s Prahý.

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj Honolúlo - jsi člověče pilnej jako Ferda Mravenec. Kde bereš peníze na své šoulačky po světě? A jak je možné, že můžeš denně dřepět u počítače? Už jsi v důchodu? Jestli to chápu správně, v aktivním věku jsi proběhal celý svět, ale ze západního důchodu bys tam žil hodně bídně, tak teď jsi tady, a když se přepočte západní důchod na české koruny, jsi docela v balíku. Tak to dělá řada vyčůránků, například všechny pětihvězdičkový hotely v Marianských Lázních v létě zaberou němečtí důchodci, kteří se tam na celé léto nastěhují s vnuky a psy. Když se přepočte jejich německý důchod v euro na český koruny, mají v průměru kolem pětadvaceti tisíc měsíčně, to je dědek s bábou padesátka, za to si tady žijou královsky. Bydlí v přepychu, jezdí si po ML kočárama ( na to žádný český rentiér nemá), obědvají a večeří v luxusních hotelech, ale zabíjejí vyhlášený lázeňský život.Mariánky žily po večerech, všude hudba, tisíce světel, a všude se tančilo. Dnes je tam hovno. Všude tma - němečtí důchodci zalezou spát. Lázním stačí, co na nich vydělají přes den. Jsme tak blbá země, že blbější už si nelze vůbec představit. Ekonomicky ve sračkách, občanská kupní síla v prdeli - na nule. Kdo tenhle projekt vymyslel, byl špinavec a blb nejtvrdšího kalibru. Umíš si představit, když za komančů každý pracoval, v pohodě někde bydlel, platy rozhodně nebyly vysoký, spíš naopak, přesto lázeňská a vůbec všechna města měla každý večer natřískáno všude, plný ulice, plno světel, tanec, hudba - zkrátka národ žil. Dnes je každej zalezlej, jedinou zábavou je třískat do klávesnice, číst a psát sračky. Super život - ne?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Hudba,tanec,klobása..",to by vám tak šlo, vy lůzo s hovnem místo mozku,teď se budete dělit s "černejma",ať se vám to líbí,nebo ne....O to málo,co vám při té privatizaci a arizaci naruby nechal Alibaba Klaus a těch jeho 40 loupežíků z ODS a ODA...

   Vymazat
 4. (12:34) odpoved je lehka. Kazdy rok se zucastnuji festivalu na pocest Bohyne Fors Fortuny,
  a ta mi za kazdy spravne provedeny ritual da odmenu...

  V Marianskych laznich jsem nikdy nebyl. Myslim si, ze lazensky zivot v Mariankach byl pro vas zakazan proto, ze jste parta barbaru (12:13), a republika by ztratila posledni zbytky prestize, ktere jeste ma.

  V Praze neziji, ale rad tam zajedu navstivit cukrarny, knihkupectvi a restaurace.
  K vuli vam vy osli skaredi vsak dostanu deprese a za tyden vzdy utecu do Vidne.

  Rikaval stary B.J. Vorster, ze musime dbat o dobro sveho kmene i kdyz pod neprizni providence pomalu degeneruje a hloupne.

  Fors Fortuna ma svatek 24.6., tak se na to pripravte . Vas svatek je v den ucivani konu a oslu. (Jmenuje se Epona.) Rad vas na pozadani seznamym s predepsanym ritualem.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nepochopil jsem všudypřítomný brachu Honolúlo,proč jsme podle tebe banda barbarů a lázeňský život pro nás není? Čím se vyznačuje barbar - a ty nejsi barbar? Jak to, že neznáš Marianský Lázně, Karlovy Vary, a další? Co teda z ČR vlastně znáš - jen Prahu? Ale to je zatraceně málo, aby sis udělal obrázek, jak žijí dnešní českové. A Praze se dnes říká Mekka zmrdů. Z tvých příspěvků není patrné, jestli nadáváš nám, nebo jestli nadáváš s námi. Tvoje příspěvky jsou jednou hot a jednou čehý, nejsi tak trochu schizoidní?

   Vymazat
 5. To co patri vam, je prerozdelovano ! Potom se bojite zajet do Vidne do curkrarny, pritom za celozivotni praci mate narok jet na dovolenou, kam se vam zachce, vsude na svete.

  Nechate si KADIT na hlavu a citite nenavist k dobrosrdecnemu a prejicimu ANDELU - nickovi honolulu.

  Buh vas potrestal zakrnelym mozkem a zitra vam zvetsi prostatu a zaridi konstupaci.

  To protoze jste negativni, nebot to co do vesmiru posilate se vam 7x vrati. NEJSTE SCHOPNI zvolit autority, ktere jsou na vasi strane, coz svedci o inklinaci k sebedestruktivnosti.
  Muj motivational speech je ukonce.

  A ted si poslechnete neco typickeho z Hawaiiskych ostrovu.

  Maji tam nejlepsi ananasove dorty na svete a piji vybornou kavu , ktera roste na svahu sopky, jmenuje se KONA.
  A maji plouvouci restaurace a vyborne pochoutky z more.
  Restaurace krizuji za tropickych noci kolem Waikiki (Honolulu) pri jejich hudbe a SUPER EXOTICKE KRASAVICE
  vam dolevaji vino.
  honolulu - odmenen prosretelnosti za krasnou povahu.

  Aloha Oe - Hawaiian Guitar (na youtube)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdosi už spočital,že každému Čechovi kradou jejich politici měsičně 5000 na platu a důchodcům 3000 a ty telata na to čumí a tleskají financmajstovi za to,že je k tomu zadlužuje a proto ho znovu zvolí.Tak pak nemohou nikde zajít do cukrárny neto bože do VIDNĚ,nebot ty ovce si to nechají líbit donekonečna.Za chvili už začnou ti jimi zvolení politici krást dětem i svačiny.

   Vymazat
 6. (17:47) Karlovy vary znam. Rad vse s Vami proberu pozdej, ale ted me volaji povinnosti. (A proc nemate nick, nebo nejakou znacku.)
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 7. Honolulu! Jak tě tak sleduji, poznávám, že je idiocie akbar.

  OdpovědětVymazat
 8. Honolulu! Jak tě tak sleduji, poznávám, že je idiocie akbar.

  OdpovědětVymazat
 9. Stepane Forgacu ! Nejsi ty nejaky kozomrd, ze zde mluvis arabsky ? Hmmm ?

  A jak to, ze mas slovenske jmeno ?
  Nas velebny pan vzdy rikaval, ze Slovak je Bozi ztvoreni a kulva od narozeni. Mas vubec povoleni me oslovit Ty menecenna NULO ? Ja jsem Cech ze Smichova.
  Jediny Slovak s kym se budu rad bavit je Marian Kotleba.
  Ty bez do zadele.

  (17:47) to neni Schizofrenie, to je reakce na (12:13) !
  Urcite jste si vsiml, ze se rad hadam. Jdu ted projet vsechny clanky za tim ucelem.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 10. Uz jsem zjebal nekolik NEANDRTALCU a ted mam cas se vratit k Tobe - TY ZRUDO (12:13)

  Ja se zde znazim pozitivne ovlivnit zalozeni nove politicke strany, ktera posle Sobotku do penze a jsem sabotovan a poslan "do prdele" nedonosenym zmetkem s nevyvynutym mozkem primata.

  Snazim se, aby se i on, mel lepe a tato karikatura si svymi vykriky a urazky kadi do vlastniho hnizda.

  BLBECKU (12:13) ! Nebudu vice povzbuzovat Tribuna lidu Kollera k akci a necham Te za trest Sobotkovi.

  Bida a nestovice Te cekaji venkovsky HNUPE a popelnice bude jednou Tvuj apartment..

  Pane dr. Davide prosim o psychologickou radu .

  Predstavte si, jak to musi byt tezke pro politika, ktery ma pred ocima strategii na povzneseni naroda a kdejaka bezvyznamna NULA ho posle do "prdele"...

  Napadlo mi, ze to ma duvod v oslovovani ! Nebylo by ucinejsi a lepsi oslovovat davy srdecnej po vzoru Julia Caseara k legiim, napr.: "Ozralove, videt vas, pro me znamena zazivaci problemy".

  Kdyby pan president na Novy rok neoslovoval podhradi slovy "Vazeni spoluobcane" ! Ale radej, : "Co jste to zase vcera provedli, vy BLBECCI" ?
  Tak by to znelo uprimej..

  Hned jak se stanu tribunem lidu v Praze, tak toto nove oslovovani zavedu. Schvalujete to psychologicky ?
  honolulu

  OdpovědětVymazat