Reklama

sobota 14. května 2016

Jihlavský seminář Nové republiky 7.května 2016 - vystoupení Jana Schneidera

14.5.2016  Jihlavský seminář Nové republiky 2016

Bezpečnostní expert Jan Schneider se zamýšlí nad směřováním k budoucnosti, cíli a metodami jejich dosažení a především prací a úlohou zpravodajských a bezpečnostních služeb.


4 komentáře :

 1. Zajimava lekce filozofie . Dale ujisteni, ze nic neni tak horke, jako se uvari. Dale, ze zpravodajske agentury jsou neadekvatni.
  Souhlasim se vsim, ale na ukoncenou se ptam.
  Where's The Beef.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 3. Pan Schneider mi pomohl pochopit, co se stalo. Líbit se mu to nebude. Vyměnili jsme svobodu za spravedlnost. Za komunistů jsem měl užitečné svobody dost. Nepotřeboval jsem lhát, aby se s pomocí voleb dostal nahoru a pak zrazoval, co jsem slíbil. Nepotřeboval jsem podvádět, aby se dostal k něčemu, co si nezasluhuju. A už vůbec jsem nemusel krást, protože když něco v obchodě okamžitě nebylo, objevilo se to po čase. Někdo napíše, že jsem dostal svobodu cestovat. Já se zasměji, protože tato svoboda odvisí od peněz, které budu muset získat nečestně. S našimi platy a důchody mohu cestovat soukromě jako vandrák. Služebně to ujde, ale i komunisti by mi cestu zaplatili, pokud bych si ji zasloužil.

  Zkrátka doporučuji prověřovat obsah sdělení, protože pokud je rozhled omezen, snadno se projev obrátí proti autorovi.

  OdpovědětSmazat
 4. Omlouvám se panu Schneiderovi za ty protižidovské útoky. Byly smazány, ale chvíli to trvalo, protože bohužel nemáme možnost stále vysedávat u počítače.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.