Reklama

.

.

pátek 6. května 2016

Jiří Paroubek: Hejtman Hašek hlavním zlosynem dne

Jiří Paroubek
6.5.2016  Vaše věc

Česká mainstreamová média si našla novou oběť. Pro tentokrát je jí hejtman Hašek, který se – no považte – při položení věnců u památníku padlých sovětských vojáků v Brně nechal vyfotografovat se skupinou tzv. motorkářského gangu Nočních vlků.Na ruskou politiku mohou být různé názory. A také na V. Putina. Nevím, jaké názory má na V. Putina a na ruskou politiku M. Hašek, ale pokud tomu dobře rozumím, M. Hašek šel především a jedině uctít památku sovětských vojáků padlých na konci II. světové války při osvobozování naší vlasti.

Jeden každý z těch vojáků by jistě raději žil, nežli aby padl ve vzdálené zemi, do které jemu osobně asi vůbec nic nebylo a možná o ní před příchodem na naše území ani nikdy neslyšel. Nicméně zemřel při vykovávání svých vojenských povinností a přispěl k osvobození naší země a ke zničení německého nacistického zločinného režimu, na jehož kontě jsou desítky milionů obětí, včetně 27 milionů sovětských občanů.

Tento nacistický zločinný režim měl také odpovědnost za smrt desíti milionů vlastních, německých, občanů. Za II. světové války, za německé okupace, zemřelo po represáliích, bylo zabito, nebo po útrapách, či dokonce mučení zahynulo 360 tisíc československých občanů. To jsou také smutná fata. To, že Sovětský svaz nesl rozhodující tíhu bojů proti nacistickému Německu, to je také neoddiskutovatelný fakt. Na tom nic nezmění ani úsilí aktivních členů pražské kavárny, včetně ministra za ČSSD J. Dienstbiera, který Haška vcelku nevybíravě kritizuje.

Nejde přeci o to být v rozporu s oficiální linií zahraniční politiky českého státu (bylo by zajímavé se ostatně zeptat na názor jednoho ze spolutvůrců české zahraniční politiky M. Zemana, prezidenta republiky), ale chce vyjádřit svou hlubokou úctu k lidem, kteří při osvobozování naší země ztratili to nejcennější, co měli. Své životy.

Ryk antiruských médií proti Haškovi je v tomto kontextu zcela nepochopitelný. Charakterizovat Putinovy motorkáře pejorativně jako gang a preventivně mu podsouvat zločinné úmysly, jak to činí současná západní propaganda, která snad už ani nemůže být v režii Američanů, jak je stupidní, a které se zmocnila už jen aktivistická česká média, je nechutné. U soudného pozorovatele, a k těm doufám stále ještě patřím, vzbuzují tito motorkáři spíše sympatie.

Je třeba také připomenout porušení mezinárodního práva, které se událo na státních hranicích Polska, kdy do Polska v rozporu s mezinárodním právem nebyli vpuštěni ani motorkáři tohoto „gangu“, kteří nefigurují na žádném seznamu EU proskribovaných osob, jímž je zakázán vstup na území EU.

Bylo to zkrátka systémem, jak říkal Josef Švejk: „Vinnej, nevinnej, berte to všechno.“ Je otázka, proč se EU musí obávat několika desítek motorkářů, ostatně majících své věrné přátele mezi českými, slovenskými a polskými motorkáři. "Členové gangu" dokáží uctít jak sovětské padlé hrdiny, tak důstojníky polské armády povražděné zločinnou NKVD na Stalinův rozkaz a i další padlé ve II. světové válce.

Blábolit o tom, že několik desítek ruských motorkářů je plodem zákeřné kremelské a putinovské a já nevím jaké ještě propagandy, je na hranici duševní příčetnosti.

Michal Hašek se rozhodl správně, když se při uctění památky padlých sovětských vojáků setkal s těmito lidmi, a rozhodně tím nenarušil ani integritu EU, ani zájmy občanů ČR a svého kraje. Věřím, že čeští občané budou proti podobným štvanicím i nadále tak imunní, jak ukázal poslední průzkum veřejného mínění prováděný vysoce kvalifikovanou a nezávislou americkou agenturou Gallup, který zjistil, že Ruska jako bezpečnostní hrozby se přes divoké masáže prováděné českými mainstreamovými médii obává pouhých 15 % Čechů…


Jiří Paroubek

50 komentářů :

 1. Jasně, že se Hašek rozhodl správně, ještě měl tomu volovi říct, že ho sankční seznam nezajímá, že se mu SSA hnusí a že fandí Putinovi jako většina lidí. A na zprávy česko-americké televize bych radil se vůbec nedívat, a taky neplatit. A na americkou tv se nedívat už vůbec.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stoprocentní souhlas už to nemusím komentovat a stojím i za komentářem pana Paroubka. Stydím se za naši televizi i za ty komentátory, kteří se řídí heslem, koho chleba jíš, toho píseň zpívej!

   Vymazat
  2. Mohl říci že si myslel, že jsme dosud český svébytný stát ať ukáže český seznam nebo ať vláda vyhlásí, že jsme kolonií USA a podřizujeme se všem vyhláškám z USA.

   Vymazat
  3. pro 9:02 chuděrko a na to jste studoval kde

   Vymazat
  4. 9:02
   no když smažou takový hovado, jako jsi ty tak přijdeme o velký obohacující příspěvek a to nás mrzí :o)))) Jen ho mažte, ať ho jebne, vždyť to je fanatik a prská kolem sebe krvavou pěnu.Tento materiál Česká republika opravdu nepotřebuje:o)))

   Vymazat
  5. To je pravda, Paroprase kolem sebe cáká krvavou pěnu - zase!:)

   Vymazat
  6. vlast tě (10:37) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  7. Vzpomínám si dobře v průběhu sametové komedie, jak se tvrdilo, že veškeré vyšší posty budou zastávat pouze odborníci.Od začátku to byla lež, počínaje příchodem poloblba na hrad a konče třeba tady tím idiotem s naší americké televize

   Vymazat
  8. Paroube je šibal na jeho oslavě se stříleli mafiáni jak divoké Kočky.A jako správný Sociálně demokratický premiér,druhý den po odchodu z politiky záhadně a pohádkově zbohatl.

   Vymazat
  9. Ano - a teď všichni, co se tady klaníte a smekáte a podobně ( typická smečka z novinek) sedněte a napište dopis přímo panu Haškovi, jak si ho vážíte. nemelte tady pořád ty stejný hovadiny - je to úplně k hovnu, jen pro zvýšení čtenosti pro účely reklam. Pořád se jen někde na diskuzích slintá, ale že by někdo udělal něco opravdu příkladného a hrdinského, to už je slabší. Paroubek se alespoň za lidi rval, a když ho začali mediální a političtí chcípáci a kurvy zesměšňovat, a uráželi dokonce i jeho miminko - (tak sprostá a podlá je to smečka) nikdo z lidí neudělal nic. Vůbec nic. Aby třeba tu mediální žumpu zaplavily stovky dopisů na podporu Paroubka, aby napsali úřadu vlády, aby se ty politický kurvy zastyděly a chytily za rypák - jako že ty urážející sračky lidi nevnímaj příznivě - to ne, to se nestalo. Zase jen stovky blábolů a slintů na diskuzích, které nikdo jiný, než blábolové sedící celý den u počítače, nečte. Jen se vyslintají - to je všecko. Alfa i omega občanského odporu a nesouhlasu s politikou vlády a svinstvem páchaným koupenými mediálními kurvami, jsou diskuze. A to je slabota.

   Vymazat
 2. Je treba si uvedomit ze uSSacka kohorta v politice a mediich EU je v dosti zoufale situaci. Osobne se na ozehave tema valky pri ktere mame podle uSSackych zvrhlych predstav chcipnou my a nase deti vyjadruji ja i lide ktere dennodenne potkavam v praci. v rodine a take v okruhu znamych. Jedna se o lidi zastupujici pomerne pestry mix profesi, vzdelani a zajmu. A div se svete, nikdo, ALE NAPROSTO ANI JEDEN CLOVEK ty priblble kecy o Ruske agresi nezere. Vsem je naprosto jasne odkud vitr fouka - to me naplnuje nadeji. Bohuzel, nas se nikdo nebude ptat jestli chceme Barbarossu 2.0 do posledniho evropana za cisare pana (nejakeho uSSackeho perverzniho oligarchu), nebo jestli opravdu chceme islamskou invazi v kompletni rezii uSSa - od vyroby jeji pricin az po obsazeni Evropy. Ale dokud budeme drzet spolu tak mame nadeji.

  OdpovědětVymazat
 3. To co si dovoluje naše televize za přispění našeho vedení státu je něco neskutečného. Když vidím toho holozubce s těma nenažranýma křivýma srabama, tak se mi otvírá v kapse kudla. Už aby nadešel čas.

  OdpovědětVymazat
 4. Ano je to na hranicích duševní příčetnosti! A nebo to vypadá na hluchotu a slepotu. Největší nepřítel demokracie je nyní občan-volič! Naše média sledovat je jako žebrat o infarkt. To už totiž ani k smíchu není! Je zoufalé, jak překroutí i pětkrát překroucené, a nakonec je to ruská propaganda, ...jo jo ale voda se vaří....

  OdpovědětVymazat
 5. Zaplať pánbů za Haška, konečně někdo projevil odvahu uctít památku padlých sovětských vojáků a nebál se ani vyfotit s pár motorkářema, ze kterým jsou ostatní naši politici připosraní strachy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak nechal se fotit??? To se měl chovat jak nějaké hovado s nějakým, "né,né, to se nehodí"? A focení s ukrajinskými vraždícími fašouny se to snad hodí? Grázlo-kavárna a zvrhlá média chce svět obrátit na ruby.

   Vymazat
 6. Hmmm,pán Hašek se rozhodl správně,napsal"slepej"svého času premiér ČR.Nepřekvapil stejně jako nepřekvapí 15% Čechů,nevěřících podle průzkumů americké agentury.
  Průzkum potvrdil,že zkušenost z r.1968 některým jedincům poválečné generace u nás nestačila.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pleteš si Rusko a Sovětský svaz, pleteč si agresora (tehdy SSR, dnes USA) se zemí, která se brání (tehdy ČSSR, dnes Ruská federace). Ale pro tebe bude asi jakákoli úvaha a historická paralela nad tvoje duševní schopnosti. Tak si dál spolu s ȟajzlíky z ČT a ČRo vycintávej pentli. Stejně vám to lidi jednou spočítají. Pavel P.

   Vymazat
  2. Rusáci se stáhli z Německa ale Američani ho okupují ještě 70 let po válce. Pochybuji, že seběvědomí Němci by dobrovolně strpěli americkou okupaci Německa.

   Vymazat
  3. Jo, a ještě tam vozí nové a nové taktické atomové zbraně, protože za každou cenu chtějí Rusko dobýt!!! A my na to jen bezmocně koukáme a hledíme i na to, jak těmhle válečným zločincům z JúEsEj lezou naši politici hromadně do zádele! Už se lidi vzpamatujte!!!

   Vymazat
  4. Nestačila:-). Preto toľko ľudí si chcelo dať REPETE na niekdajšie časy v podaní EÚ a NATO a vstup do EÚ a NATO PODPORILI:-). Tož a niekoľko desiatok Rusských motorkárov určite predstavujú vážnu bezpečnostnú hrozbu pre slobodu a demokratizmu v tejto krajine. Zvlášť keď Russko každým novoprijatým členským štátom do EÚ a NATO,drzo a nebezpečne posúva svoje hranice k Európskej Únie a NATO. Bacha NATO, súdruzi Demokrati! Buďte vždy pripravení budovať a brániť svoju demokratickú krajinu. Nepřítel nikdy nespí! Môj profil Ukrofil.

   Vymazat
  5. 8:48 ale nepletu.RF je SSSR s jinou značkou a pokračovatelkou snu.Sen od Vladivostoku po La Mancha se nepovedl i když spolu s Německem začal Sovětský svaz 2 světovou válku.Nyní RF pro změnu sní sen od Lisabonu po Vladivostok,jak se dočtete např. i zde na NR/Glazjev poradce Putina/.Jsou hold nepoučitelní!Člověče začněte myslet,kdyby je chtěl někdo zničit,tak to udělal mockrát,třeba po r.'90.

   Vymazat
  6. Blbe, překrucuješ prohlášení i citáty. Od POrtugalska až po Vladivostok je myšlena spolupráce evropských států s Rusko federací, ne jejich okupace! Ale člověku se zlými úmysly je vše jedno, hlavně že si našplhá u protektora, že ano?!

   Vymazat
  7. Komoušský žvásty který na tomhle kreténským webu slintá hovado vlastizrádný rusácko-židácký - IVAN DAVID! a jeho přískoči neúspěšný ... ať kandiduje, buzerant škaredej! Nechytne se ani za ten svůj řídkej fous pod frňákem, hovado! Hlavně mazat to umí, jak chazarská defka, xindl zasranej ...

   Vymazat
  8. Pro 10:34
   Nenávist užírá především svého nositele. Bacha na to!!!

   Vymazat
  9. Pro 10:34
   Xindle uslintanej!
   V.J.Horák

   Vymazat
 7. Mužete se třeba posrat ale RUSKO na kolena nedostanete zasraný ušáci ani s našimi kokaboranty,Ve volbách to chce volit komunisty a problém je vyřečen,ostaní se narovná samo.

  OdpovědětVymazat
 8. Samosebou, že bylo povinností všech představitelů této republiky vzdát dík za osvobození země v r. 45.
  Hašek jen splnil to, co měl, má-li v tomto směru ukázat smysl pro dějinnou pravdu.
  Je to dnes - bohužel - věcí morálky a osobní odvahy, když se v atmosféře vypjaté protiruské hysterie člověk musí obávat politické "inzultace" ze strany místní kolaborantské kolony, co se zve pražskou kavárnou.
  Haškovi za jeho gesto a projev osobní odvahy děkuji.
  Kouzlem nechtěného se mu podařilo i něco, čeho by si lid obecný mohl také povšimnout.
  Opět se nám Kdosi pokouší přepisovat historii, která se mu, jako již tolikrát za poslední léta, (jaksi) nehodi do "krámu".
  Rusko bylo Říší označeno za nepřítele, a proto musí jen a jen ostouzeno!!
  Kdepak nějaký vděk!
  I jen za jeho náznak je potřeba nositele přísně, ba exemplárně, ztrestat ...
  A tak politické i mediální loutky štěkají, jako hysteričtí ratlíci.

  OdpovědětVymazat
 9. ČT24 se zase předvedla.Včera fanatický redaktor/moderátor nacistické Tv ČT24 nezvládl moderování s hejtmanem Haškem.Ten řízený redaktůrek podle všeho permanentně podsouval a prstíčkem několikrát hrozil na Haška.Směšné,ale na druhou straně nehorázné!Je vidět co si dovolují tito bezejmení noshledi vůči přímo lidem zvoleným představitelům!Je to řízený poraděnko US-ambasády!Nedůvěryhodná ČT24 včera rozhovor s hejtmanem absolutně nezvládla a zesměšnila se!Hašek přesně cílené odpovídal a nenechal se vytočit nezkušeným proamerickým Free-Cool-in moderátorem této státní Tv,která pravděpodobně je již pod kontrolu USA a zdejší ambasády?Hašek má prostě koule a nebojí se zdejších knížecích nacistů z Pražské kavárny uklonit se a vzdát hold padlým Rudoarmějcům spolu s Ruskýma,Českýma a Slovenskýma motorkářema a lidí z historického spolku!Je to frajer uznat vděčnost za naše osvobození od německého nacismu!Ten redaktůůůrek ČT24 zlostně ukazující prstíček by měl dostat padáka za drzé,nafoukané,lživé,podsouvající chování!Zmetek moderátor si asi chodí pro úkoly za teplovodem Shapirem na US-ambasádu!Srábotka se teď klepe, co ,že bude muset zase něco vysvětlovat na US-ambasádě a Angele I. Šílený.Čím více tato dříve státní Tv lže,překrucuje nebo zamlčuje, tím více jí lidi nevěří!Ať se snaží sebe více!Přesný efekt jako za komančů nikdo nevěřil na 100% Rudému Právu!!Češi to už znají a umějí nedůvěřovat těmto fanatikům z Pražské kavárny!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen ji nechte, ať se zlikviduje sama, ČT!

   Vymazat
 10. Žádná fiktivní či skutečná proruská propaganda, tolik pomlouvaná a zveličovaná pro poznání bezmoci, by ani zdaleka nedokázala vytvořit tolik sympatií obdivu a úcty k Rusku, co dokázal (zřejmě proruský agent) moderátor Dolanský, skvělým výkonem při rozhovoru s Haškem. Skvělá práce. Dokázat takto přesvědčivě zahrát omezeného, zabedněně fanatického rusofoba a zesměšnit tak odpudivost rusofobní politiky, zdůraznit dokonale poručnictví USA a nepřijatelnost ignorování příkazů a pokynů od jakýchsi úředníků z USA, tak to by se jen tak někomu nepovedlo. Děkuji za všechny sympatizanty Ruska. L.P.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Navrhneme báťušku Dolanského na Řád Kremrole. Řád se nazývá podle místa, kde se uděluje - Kreml - a odevzdává ho osobně Vladimir Vladimirovič. Blahopřejeme předem.

   Vymazat
  2. já si také myslím, že Dolanský je agent Putina, protože už dlouho se nikomu nepovedlo v masmédiích tak totálně zesměšnit americkou politiku protiruských sankcí, jako Dolanskému, to by z politiků nedokázala ani ta nepřekonatelná Langšádlová

   Vymazat
  3. 12:14 Zdravím. S tou Langšádlovou bych brzdil. To její - "Atomová válka s Ruskem by byla válkou za svobodu" - je absolutně nepřekonatelné.

   Vymazat
 11. Komoušský žvásty který na tomhle kreténským webu slintá hovado vlastizrádný rusácko-židácký - IVAN DAVID! a jeho přískoči neúspěšný ... ať kandiduje, buzerant škaredej! Nechytne se ani za ten svůj řídkej fous pod frňákem, hovado! Hlavně mazat to umí, jak chazarská defka, xindl zasranej ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neptej se, komu zvoní hrana! Zvoní tobě a tvým druhům v zaslepenosti. Tak, tak, malý a zlý člověče....

   Vymazat
  2. 10:35 - Jsi tady sám jako pověstný kůl v plotě. Vtíráš se na tento web, zřejmě v přesvědčení, že zde jako ten nejvíce postižený kretén vynikneš - a fakt vynikáš. Máš nesporné zásluhy na vystupňování znechucení takovými hnidami jako jsi sám. Gratuluji. Hlavně, že tě to baví smrade!

   Vymazat
  3. vlast tě (10:35) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
 12. 10:35 Pánové editoří, prosím, tu ukázku pokročilé pravdy, lásky a kafíčka na mozku , tu zde ponechte, nemažte to.

  Jinak nad rámec souhlasu s již řečeným: Hašek je mimo jiné šikula politik, který měl možnost se poučit mj. z lánské aférky, a pokud do toho šel takhle, nebylo to bezhlavě a je to tím pádem i určitý signál.

  V-ratata

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To, jak houpnul na "špek" Chovancovi a nechal se vmanipulovat moderátorkou do předem připravené pasti, o šikovnosti moc nesvědčí. Pravda, tahle epizoda mu u lidí hodně pomohla.

   Vymazat
  2. 12:13- umíte se vžít do situace, kdy Vás zradí zrádce(Chovanec)? Nešlo o život ale platí obecně "zatloukat, zatloukat! Jde-li o život, chráníte další lidi. Máte pravdu, šikovný nebyl, držel slovo. Šikovný byl Chovanec, pokud nebyl přímo konfident. Za zradu se vykoupil, koupil kariéru.

   Vymazat
 13. parafráze vtipu přímo pro vás (12:17): Na stromě na větvi seděj dvě mrtvičky a vyhlížejí nějakou obět. Právě vy (12:17) projdete náhodou pod nimi a jedna z nich vám skočí za krk. Kupodivu se vůbec nic nestane, vy kráčíte klidně dále a neúspěšná mrtvička se znechuceně vrací na větev ke své kolegyni a povídá: "měla jsi skočit ty, to víš já jsem jenom mozková"

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:17 zmizel, ale je tu v dostatku kopií, takže třeba pro 10:35

   Vymazat
 14. Prostoduchý moderátor Dolanský ze sebe udělal v rozhovoru s Haškem totálního lživého hlupáka a z té jeho nenávistné štvavé Tv ČT24 ještě větší zrůdné zmetky.Lidi jim už nevěří !!!Česká telvize je plná zrádců národa a především naši státní samostatnosti !!!A tihle zmetci v ČT tv/rozhlasu ovládají informačně náš stát!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dolanský určitě není prostoduchý, já si myslím, že Dolanský je agent Putina, protože už dlouho se nikomu nepovedlo v masmédiích tak totálně zesměšnit americkou politiku protiruských sankcí, jako Dolanskému, to by z politiků nedokázala ani ta nepřekonatelná Langšádlová (nebo Libor Dvořák) třebas v hodinovém vystoupení. Tutově, je to agent Putina a chce nahradit Karase, až ho Rusko pošle z Moskvy domů.

   Vymazat
 15. Usmívám se i nad týpky podbnými těm plzeňským, kteří tak sveřepě uctívají jejich US božstva.
  Rudá armáda by naši vlast osvobodila i tehdy, pokud by vůbec na území republiky nevstoupila!
  Byla to totiž ona, kdo má rozhodující zásluhu na rozdrcení říšské branné moci a jejího wehrmachtu.
  Ta nacistická a fašistická hydra byla hlavně poražena Sověty a mimo území naší republiky. Zbytková uskupení německých vojsk byla ke konci války sice lokálně nebezpečná, ale strategické nebezpečí již nepředstavovala.
  A proto, především(!!) díky Rudá armádo za osvobození celé naší vlasti, ne jen té, na které se ocitli sovětští vojáci.
  Přítomnost US vojsk byla spíše důsledkem politických dohod (Jalta) a mocensko-politických ambicí pro poválečný stav než výsledkem vývoje situace na bojištích. Německo bylo poraženo v Berlíně, nikoliv v Praze či té Plzni ...
  Té Plzni, jejíž klíčové průmyslové kapacity byly těsně před ukončením celé války vybombardovány. A to právě těmi, kteří jsou dnes tamními amerikanofily tak "řitilezecky" adorováni.

  OdpovědětVymazat
 16. Nedávno Evropský soudní dvůr ve Štrasburku vydal prohlášení , že vraždy Poláků v Katyni nemají na svědomí Rusové ! Na podzim 1941 , kdy se to stalo , už tam dávno Rudá armáda nebyla !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Překrucujete!! Lžete!! Vraždy v Katyni "nemají na svědomí Rusové, ale sověti". Stalin byl Gruzínec!

   Vymazat
 17. I já srdečně děkuji panu hejtmanu Haškovi za jeho osobní statečnost i za vítězství v ČT24! Naše země potřebuje více takových lidí!

  OdpovědětVymazat
 18. Hašek má nevýhodu jenom v jednom, je členem strany s názvem ČSSD, která ale sociální ani demokratickou stranou není a jenom plní úkoly těch největších Evropských kapitalistů a v čele této strany jsou jenom kolaboranti. Jinak Haškovi držíme všichni palce a pokud se nezmění a zůstane stejně odhodlanej proti pražské kavárně má hlas většiny občanů.

  OdpovědětVymazat
 19. doktor Haška nemusím - není žádný dobrák,ale karierista.Ukázal,jako obvykle, že má cit pro nálady společnosti....Má jeden problém - ČSSD.

  OdpovědětVymazat