Reklama

.

.

středa 25. května 2016

Josef Skála: Mein Kampf a advokát „tunelářů“Josef Skála
25.5.2016 Střípky ze světa

Antikomunismus, křížený s rusofobií, lemoval už loňské jubileum osvobození. Letos navázal i novým vydáním Hitlerova Mein Kampf. Prolhaná nenávist vane už z předmluvy. Napsal ji Tomáš Sokol, advokát miliardových „tunelářů“. Tentokrát „aktualizuje“ slátaninu největšího zločince všech dob. Téma je to bezpochyby živé. Asociální hodokvas, spuštěný výsledky „studené války“, vrací na scénu pravici, brnkající na slepé vášně. Hemží se i neonacistickými týpky. Sokolovi nestojí ani za zmínku. Pro něj jsou Hitlerovou „paralelou“ – Lenin a Gottwald.

Lhaní, na němž to staví, je místy až groteskní. Lenin prý, píše například, ve spisu „Stát a revoluce neskrývá svoji adoraci vraždění jako legitimní metody politického boje“. Nic na ten způsob tam nenajde ani elektronický mikroskop. Stát a revoluce je z I. světové války. Z té její fáze, kdy už své mrtvé počítala na milióny. Lenin tu skicuje scénář revoluce, jež z toho masakru Rusko vyváže. Dekretem o míru to nabídla i okolnímu světu. Krátce nato zrušila i trest smrti. Obnovila ho až proti zahraniční agresi a bělogvardějské pomstě. Od bestií al-Kájdy byla k nerozeznání.

Mein Kampf neskrývá hlavně dva cíle. Utopit v krvi „bolševismus“ - a ukrást ruská přírodní bohatství. Kapitálu učarovaly i daleko za germánskými humny. Investoval do nich i miliardy dolarů a liber. Hitler však sponzory zaskočil stejně, jako každý bin Ládin. Genocida šla po krku i jim. Svět před ní zachránilo hlavně Rusko. To „bolševické“, jež Hitler slíbil srazit do kolen a změnit v surovinovou kolonii.

Na advokáta má právo lupič i vrah. Platí mu úměrně sumě, již si nakradl a nechce vracet. V politice je to jinak. Tady se na zatloukání státního terorismu – naposled proti Iráku, Afghánistánu, Libyi, Sýrii či Jemenu – presumpce neviny nevztahuje. Natož na sprosté urážky těch, kdo před masovými vrahy zachránili svět.

11 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 2. On by Sokol měl veliké problémy,kdyby se objasnilo mnoho lumpáren po sametové.Proto mu nic jiného nezůstává,než obhajovat tento mafiánský kapitalismus.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sokol vážně uvažoval o tom, že jako ministr po převratu zakáže komunistům vstup do Prahy. Dělal jsem si starosti, že mne budou na hlavním nádraží legitimovat až pojedu služebně do Prahy. Bohužel Sokol nikdy neprozradil, co chce udělat s komunisty, kteří bydleli v Praze. Možná, že měl v rukávu Hitlerovo řešení. Kdo ví?

   Vymazat
 3. Pane Skálo, kde vznikl ten tzv.komunizmus? Ve kterém státě a kdy bylo nejsilnější komunistické hnutí? Zajímala by mne vaše odpověď.

  OdpovědětVymazat
 4. http://zpravy.tiscali.cz/neobvykle-spojenectvi-zarytych-komunistu-a-demokratickych-misionaru-276767

  OdpovědětVymazat
 5. Anonymní 15:48
  Tenkrát to byla červená revoluce,barva vybledla,tak jsou teď oranžové revoluce.

  OdpovědětVymazat
 6. Tentokrát nemohu jinak než s autorem článku Josefem Skálou souhlasit.Historická a jiná fakta se nedají překrucovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Skála žvaní a začteš-li se do Mein Kampfu nepředpojatě a opravdu pozorně, zjistíš, že Hitler nechtěl bojovat s ruským národem! Naopak! Vycházel z Bismarckovy predikce spojenectví s Anglií a Ruskem, ovšem Ruskem svobodným, tedy národním. Ne tím, jaké bylo v době kdy knihu spolu s židem Moritzem v Landsbergu smolili. To byl rok 1923 a tehdy nad Rusí ležel temný stíh Chazara Bonsteina a jeho kamarily. A Hitler si toho všímá a píše, že "... tento ruský národ byl povalen Židy a není naděje že by znovu povstal ke své dávné velikosti!". A v tom se zásadně zmýlil! V Rusku byl žid-Chazar poražen velkým mužem - Stalinem! Pomalu a nenápadně, tak, že si toho mohl všimnout jen velmi bedlivý pozorovatel. A Hitler se bohužel o tuto zásadní změnu nikterak nezajímal, ba naopak! Hloupě se nechal napálit západními politiky pomalu a jistě posouvat k agresi na Východ. Když si svůj omyl uvědomil, bylo již pozdě. V berlínském bunkru na konci dubna 1945 pouze vyslovil víru, že "Velký východní vůdce", jak Stalina nazval, dokáže čelit mezinárodnímu židovi lépe. Nemohl tušit, nakolik Stalina obklopuje zrada (domníval se mylně, že Stalin nechal celou 5. kolonu vystřílet a litoval toho, že sám tak neučinil) a že se agentům banksterů nakonec podaří Stalina zavraždit a nahradit ho svými pacholky na čele s židem Solomonem Pearlmuterem (jak se doopravdy jmenoval Nikita Chruščov).

   Vymazat
 7. Mam rad dejiny a kdyz je ctu, tak nejsem schopen pochopit ktera strana bylo horsi.
  Kdybych v te dobe zil , tak utecu z Evropy do Argentiny, nebo do Mexica.

  Kdyz prisel Breznev , tak jsem utekl do Jizni Afriky a vyhral jsem nejen zivot, ale i blahobyt.

  A kdyz padla Rhodesie, tak jsem utekl do Ameriky.
  (Do Ameriky, tam jezdej parniky, kdyz prijedes pripadati vsechno veliky - PARDON, zapomel jsem se.)

  Ted az prijde k potope sveta, tak mam naplanovanou Aljasku. Kozomrdi tam nemohou zit a s medvedy se domluvim. Slysel jsem, ze vluvi Rusky - uz jsem si koupil rusky slovnik, ale oni maji nejakou jinou abecedu a ja z toho mam mozol v makuvce.
  Tak nevim, nebylo by lepsi uteci do Australie ?
  Cesi nesedte na zadku , ve svete je krasne.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu- ale upřímně, jak jsi snášel, žes' nemohl případně pomoci nebo pak třeba k poslednímu odpočinku uložit své rodiče? Nebos' byl ze sirotčince?
   Já vím, že je ve světě krásně, ale dnes mě vždycky znovu dojme, když se přede mnou nahoře u "Rohanky" otevře pohled do Českého ráje. Zdravím Q.
   p.s. S tím Trampem to stejně nedopadne.

   Vymazat
 8. jo to je ten co leti vždycky po větru bohužel pravě takovi se zmocnili republiky a tim i prava jednim slovem samozvanci nad kterymy neni ani ten jejich vylhany buh

  OdpovědětVymazat