Reklama

úterý 10. května 2016

Jsou „hate free bratříčci“ blázni, nebo zrádci?!

Ladislav Kašuka
10.5. 2016   zasláno redakci NR
Řekl bych, že obojí!
Vždyť každému normálnímu člověku musí být úplně jasné, že masová migrace cizích, s naším vnímáním světa a morálky neslučitelných kultur, které sebou přináší uprchlíci z Afriky a Asie musí mít na Evropu trvalé negativní důsledky!
Připusťme jen na malý okamžik variantu, kterou se nám „obyčejným lidem“, kteří myslí normálním zdravým „selským rozumem“ snaží „hate free bratříčci“ a různí „sluníčkáři“ vnutit.

Podle jejich vize mezi námi budou imigranti vyznávající z valné většiny islám jen pokojně žít a plodit děti bez toho, aby chtěli Evropu násilně obrátit na svou víru a pobít všechny „nevěřící psy“.

Jak všichni dobře víme, tito lidé nemívají jedno, nebo dvě děti, jak je evropským trendem posledních několika desetiletí, nýbrž šest, sedm a více. Když k tomu připočteme další nově přicházející, do „evropského ráje“ pozvané kamarády a příbuzné, vyjde nám z této jednoduché rovnice děsivý výsledek!

Prototypem nového občana ČR už by brzy nebyl typický „český Honza“ s růžolící se tvářičkou, nýbrž snědý „český Ahmed“ prozpěvující si po ránu súry z koránu!

Myslíte, že zůstane zachována naše národní kultura a identita?!

Bude český Ahmed pálit čarodějnice, bude oslavovat vánoce, bude koledovat a hodovat o velikonocích, bude slavit tradiční české posvícení, bude pořádat zabíjačky, bude chodit na plesy, nebo bude poslouchat Bedřicha Smetanu?!

Bude si nová „ahmedovská“ mládež chodit bez rozdílu pohlaví společně hrát na dětská hřiště, hromadně se koupat u rybníka, dohromady tancovat a bavit se do kina?!
Budou mít ženy v této nové společnosti stejná práva jako muži?! Budou mít všichni lidé svobodu vyznání, svobodu projevu a dívky stejné šance na vzdělání a získání dobrého zaměstnání a finančního ocenění jako chlapci?!

My normální „obyčejní“ lidé víme, že NEBUDOU!

My normální „obyčejní“ lidé víme, že naše kultura se v té jejich pomalu rozpustí a zmizí!
My normální „obyčejní“ lidé to NECHCEME!
My normální „obyčejní“ lidé chceme naši zemi, naši kulturu a náš způsob života zachovat pro naše děti!
My normální „obyčejní“ lidé víme, že vy „hate free bratříčci“ to nemáte v hlavě v pořádku, nebo jste placení nějakou US neziskovkou, aby, jste zradili vlastní národ!
My normální „obyčejní“ lidé vám to prostě NEDOVOLÍME!26 komentářů :

 1. Slunickari tradicne uprednostnuji THEORIE pred realitou.
  T.j. nejaka uchylka v mozku !
  Prosazovani slunickarskych theorii znamena zniceni ceskeho naroda a znamena SMRT mnoha obyvatel zeme !
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsou to psychopati nebo pominutí nebo posedlí. Jedním slovem je takový jedinec tkz. "aktivista" což přeloženo znamená aktivní blbec. Znám je dobře, tito lidé obsazují byrokratické struktury a způsobují války. Ve více zdravé společnosti by byli zavřeni v blázinci. Jejich mysl totiž ztratila kontakt se skutečnosti a ztratila se v bludišti konstrukcí o vlastní výjimečnosti a tak plodí různé zrůdné na první pohled okouzlující ideje, pro jejichž šíření jsou "údajně vyvolení samotným bohem". Ovšem sami o sobě by se neprosadili, ale vybírají si je a podporují je naši otrokáři, kteří nám způsobují všemožné problémy, aby jsme neměli čas je odhalit.

   Nic nového pod sluncem, dříve se tomu říkalo "posedlý ďáblem".

   Nesnažte se skutečné otrokáře hledat je to velmi nebezpečné, manévrujte skrytě a opatrně buďte obezřetní a ve střehu. Pozor i na aktivisty, jsou sice méně chytří, nicméně dosáhli velké dovednosti v intrikaření a jejich hloupost jim neumožňuje se vzdát, proto budou neustále ve dne v noci hledat jak vás podrazit.

   Přeji zdar v odolávání zlu!

   Smazat
  2. Sluníčkáři byli vychováni předlistopadovém duchem komunisty,a polistopadovou levicovou svoločí voliči KSČM a ČSSD,v duchu že nikdo nemakal a měl všechno.Tyto vaše děti seděli do svých 18 let u počítače a neví co je to vlast a další Česká zábava a kultura.Jsou tak blbí že můžou vystudovat gender nebo feminismus,vám vesničanům to k chlubení na návsi stačí,nám pražákům z jejich terorismu šedivý vlasy,neuvědomujete si že Praha není anonymní není ani velká,a po revoluci co si vezmeme na těch zfetovaných levičáckých spratcích(on náš kluk studuje v Praze) půjdeme dělat ,,exekuci"k nim domů,stáhněte si ty hajzliky domů z Prahy zachráníte tím celou rodinu.

   Smazat
  3. fet-sluníčkáři se rekrutují z řad veksláků, zelinářů a lahůdkářů Havlova typu
   všichni se narodili po roce 1980, nikdy nepoznali práci a neustále se radují a slaví. za vaše peníze

   Smazat
  4. Mistr Jan Werich měl pravdu když říkal, že aktivní blbec je horší než třídní nepřítel . Co by asi říkal dnes kdyby žil ???

   Smazat
  5. Proboha - proč je nazýváte "sluníčkáři", když máme mnohem výstižnější slovo "kolaboranti"?

   Smazat
 2. Tak že anonym nahlásil bomby budou bouchat na nádražích a jinde ....

  Co to znamená: Nacisté z USA, ISRAELE a další teroristické buňky elit sponosorované bankovní oligarchií dávají najevo že Česko musí tancovat tak jako Amíci a Israelci diktují....

  Amíci to řekli na rovinu Orbánovi skrze velvyslankyni: Pokud nepřijmete uprchlíky tak pak uvidíte!

  Tento teror a nátlak skrze teror musí být odhalen a tito nacisti musí skončit u nového Norimbergu... a na oprátce....

  OdpovědětSmazat
 3. Je těžké akceptovat tuto vizi zejména když víme, že realita plíživé, ale v řadě případů násillné islamizace zemí Západního Balkánu, probíhá už řadu let. Albánie , BaH, Kosovo, Makedonie jsou příklady zemí, kde proces populační exploze islamizace probíhá po řadu let. V posledních dvou desítkách let za plné podpory NWO exportu z USA a Bruselu. Něco o tom vím.

  OdpovědětSmazat
 4. A kdo tu invazi zastaví... vykořisťovaní dělníci v továrně, nebo spokojení úředníci na úřadech?

  OdpovědětSmazat
 5. Autor článku Ladislav Kašuka zřejmě patří mezi příznivce islamofobních hoaxu a apokalyptických scénářů.Je pevně přesvědčen o nadřazenosti evropské kultury nad ostatními.
  Autor mimo jiné píše:Připusťme jen na malý okamžik variantu, kterou se nám „obyčejným lidem“, kteří myslí normálním zdravým „selským rozumem“ snaží „hate free bratříčci“ a různí „sluníčkáři“ vnutit.Konec citátu.
  Nevím o tom,že by tzv. sluníčkáři nebo hate free násilně vnucovali veřejnosti svoje postoje a hodnoty k uprchlíkům a otázce lidských práv.
  Oni sami jsou nejvíce vystaveni nenávistným a fyzickým útokům ze strany fašizoidních skupin. Islamofobní a ultranacionalistické weby včetně jejich komentátorů, jako např. autor článku LK přispívají k atmosféře nenávisti a iracionálního strachu ve společnosti.
  Nebezpečí pro společnost tu představuje nikdo jiný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky jeden z Hate Free nebo z První pražské teplárenské? Kolik si jich k sobě vezmeš na svoje náklady - my je platit nechceme. Tak kolik, sluníčko?

   Smazat
  2. Oni přicházejí a nikoho se stejně ptát nebudou. Jsou zdravější, vitálnějíš, silnější tělesně i duchovně a proto jen jim patří budoucnost! Místo planýho žvanění si raději shánějte Korán a učte se troubové! A taky zpívat, pokud si na to s vašima vyychastanejma hlasivkama teda troufnete - https://www.youtube.com/watch?v=h2haTOfiy2o

   Smazat
  3. Kolaboranti, skryjte se!

   Smazat
 6. Nejlépe uděláte, zeptáte-li se toho ptáka z ministerstva "spravedlnosti", co je vede.
  Zdá se, že si Andjúša vybírá samé dobré kusy. Ministr který podporuje teror a vraždění, oni ti feťáci z Kliniky zapalují policejní auta, útočí na všechny v okolí a obtěžují hlukem. Brácha tohohle dárečka veřejně vyzývá k podřezávání britských občanů a patří k ortodoksním muslimům, vystudovaných na náboženských školách blízkého východu.
  Padlý Moskyt jako Andrejův přítel zase šňupe tak často, že když dává interview v rádiu, než dopoví první větu, zapomene o čem je řeč a plácá nesmysly, V TV je taky pořád zhulenej.
  Soudružka starostka z Mafiánského náměstí se vzhlédla v mladých připálených tvářičkách, že jim leští nejen kliky u kaváren.
  Andrej se prostě vyzná. nesmí ten kšeft však trvat dlouho. Pak praskne, že ANO je vlastně Potěmkinova vesnice, složená ze zločinců nejhrubšího ražení

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zapomněl jste na Goldieho, pardon Zlatušku.

   Smazat
 7. Klíčová událost v globálním měřítku ! Rothschild a Rockeffell vyhlásili kapitulaci !!! Putin a Rusko opět zvítězil !!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. blahopřeji

   Smazat
  2. Nikoliv! Tihle zvítězí! Právem! - https://www.youtube.com/watch?v=h2haTOfiy2o

   Smazat
 8. Jsou „hate free bratříčci“ blázni, nebo zrádci?!

  Nejsou blázni, Zrádci jsou možná jen někteří!

  Jsou to ale lidé, kteří s jistotou nepoužívalí ten SELSKÝ ROZUM! Jinak by jim došlo, že DEMOKRACIE je založena na nějakých PRÁVNÍCH zásadách, které jsou založeny nad NÁBOŽENSKOU IDEOLOGIÍ! Pak by jim určitě došlo, že víru může uplatňovat KAŽDÝ kdo tou vírou zákony NEPORUŠUJE!!!

  Proto by tito lidé měli být obeznámeni s tím, co jaká víra hlásá a v čem víra PORUŠUJE ZÁKONY! Vyznání (jakákoliv víra) je OSOBNÍ SVOBODA, která je dána zákonem (alespoň u nás). Zákony přece nemůže tvořit náboženská víra, pokud chceme hovořit o DEMOKRACII A SVOBODĚ!!!

  Kolik z těch hate free bratříčků si toto uvědomuje?!?!?!

  OdpovědětSmazat
 9. Ti, ktori za tym stoja, presne vedia, co chcu dosiahnut. Mam za to, ze pride na silove riesenie. Otazka je, kam sa postavi policia a armada. Tam treba podchytit zdrave jadro.

  OdpovědětSmazat
 10. Pane Kašuko, sdělte nám, jaké máte (máme) prostředky k tomu, abychom nepřipustili islamizaci naší země, když "naše" vláda i parlament nepokrytě prosazují právě tento vývoj. ONI mají k dispozici všechny nástroje k prosazení svých (USA,EU) cílů jakož i všechny nástroje k potlačení opačných názorů a postojů. Kašlou na "obyčejné" lidi a vždy kašlat budou, koneckonců, vždyť jim dáváme k tomu v každých volbách mandát. Většina této společnosti si tedy doslova přeje daný směr vývoje a tudíž budeme muset podstoupit tuto katastrofu, aby se "obyčejní" lidé vzpamatovali. Ale tváří v tvář smrti už nebudou moci ani zašeptat Alláhu Akbar.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velmi pěkně napsané, toto čeká náš národ, na demonstrace chodí stále méně lidí,jen praví vlastenci, ani o oslavy Vítěství nebyl velký zájem, nezávislé noviny a televize burcuje národ, ale s tím nehne asi nic. Draze za to zaplatíme, první na řadě budou homosexuálové a Židé, kteří povětšině stojí na opačné straně. Snad se národ už konečně vzpamatuje je již téměř dvanáct. Jiří PLZEN

   Smazat
  2. Anonymní10. května 2016 21:18
   Bez tlaku zdola, se nic nezmění. Je třeba přijít a podpořit akce těch, kteří se prokazatelně snaží současný stav, kdy se nehledí na zájmy občanů, napravit.
   V sobotu 14.5.16, ve 14:00 hodin, bude na Václaváku (u muzea) pořádat demonstraci Tomio Okamura. Je třeba ho podpořit, neboť který jiný politik je schopen, postavit se Sobotkovi, Babišovi a Bělobrádkovi a vyžadovat schválení zákona o referendu a odvolatelnosti politiků?
   Vím, že zde jsou jinačí bijci za referendum, ale mají reálnou šanci získat ve volbách tolik hlasů, aby jejich názor někoho zajímal? Z těchto lidí má tuto šanci asi jediný Okamura. A to ještě pouze tehdy, když se lidé s podobným názorem za něj postaví a dají mu hlas.
   V sobotu je velká příležitost mu ukázat, že na to nebude sám. P.K.

   Smazat
  3. Bože, už s tím Okamurou přestaň. Vždyť od něj utekli skoro všichni jeho poslanci, vycucával stranické peníze, ve Sněmovně nepředložil ani jeden zákon, jen kecá a kecá. To je tvůj vzor? No ty musíš být retard.

   Smazat
  4. Anonymní11. května 2016 4:33
   Pokud se Vám Okamura nelíbí, je to legální a nikdo Vám to nemůže vyčítat. Pokud si toto stanovisko podpoříte lživými argumenty, je to také Vaše věc. Avšak, šíříte-li tyto lživé argumenty, nelze to mlčky přejít.
   P. Okamura sám, nebo ve skupině poslanců, předložil osmnáct novel zákonů. Z toho tři byly přijaty a tři stáhnul sám. Vzhledem k tomu, že mají vládní strany ve sněmovně většinu, nelze ani očekávat lepší výsledek.
   http://www.psp.cz/sqw/tisky.sqw?nz=6105
   Poslanci od něho neutekli, ale někteří poslanci Úsvitu, mu stranu i s financemi sebrali. Část poslanců, však s ním zůstala. Nyní buduje krajské pobočky strany a do voleb bude reálnou alternativou, přijatelnou pro velkou část voličů. Avšak je třeba, aby voličů bylo dost na to, aby nemohl být opominut, při sestavování vlády. P.K.

   Smazat
 11. Div sa svete.v svajcarskom ,,BLICK,,uverejnili,ze na Slovensku strielali policajti na azylantov.Reakcie citatelov boli suhlasne,policajti postupovali spravne,pokial vodic neposluchne vyzvu,ohrozuje dalsie osoby.Niekto napisal,ze podla politikov asi mali po nich hadzat plysovych medvedikov.DWN dnes pisu:2/3 Nemcov odmietaju Merkelovu,su proti jej kandidature,aj vdaka azzyl politike.V Idomeni mali dnes policajti robotu,zastavit narodnostnu hromadnu bitku medzi azaylantami.Takze,my si importujeme tie ich vojny.neznasanlivost,v pripade bezvizoveho styku s Tureckom,maju Nemci obavy,konflik Turecko-Kurdi sa prenesie do Nemecka.Kratka poznamka k vytvoreniu noveho europana.Ako to planuju,asi znasilnovanim.M

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.