Reklama

.

.

pátek 20. května 2016

Maďarsko stojí v cestě plánům Sorose

20.5. 2016   Vaše věc
Referendum o kvótách pro přerozdělování migrantů bude také o tom, zda si Maďaři přejí demokratickou Evropskou unii, ve které pravidla nebude určovat bruselská elita v rozporu s vůlí Evropanů, řekl dnes v pravidelném pátečním vystoupení v Radio Kossuth maďarský předseda vlády Viktor Orbán.

Brusel prý po maďarském referendu nakonec couvne. Dnes si podle Orbána v Bruselu mohou říkat cokoli, protože neexistuje jednotný hlas lidí. Maďarský premiér se také vyjádřil ke kritice, kterou a Maďarsko a Polsko zamířil v rámci volební kampaně své ženy Bill Clinton. "Za představiteli Demokratické strany je třeba vidět Sorose, který hlásá, že každoročně je třeba do Evropy vpustit nejméně milion muslimů. Maďarsko je v tomto Sorosově americkém plánu překážkou,“ zdůraznil Orbán. Zazněla také pochvalná slova na adresu předsedy polské strany Právo a spravedlnost Jaroslawa Kaczyńského, který uvedl, že ten kdo tvrdí, že v Polsku není demokracie, potřebuje lékařské vyšetření. Podle vyjádření Orbána bylo v minulosti možné považovat za jádro unie německo-francouzskou osu, když se ale dnes podíváme na hospodářské výsledky, centrem je střední Evropa, země V4 a Rumunsko.

36 komentářů :

 1. Ty dluhy co má Evropa jsou vlastně výsledkem trestné činnosti organizované skupiny gaunerů. Státy by se měly dohodnou a soudně je zrušit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ..by se měly dohodnout...Kde žijete? Kdo by se měl dohodnout? Ty loutky?

   Vymazat
 2. Gorbačev toto všechno zajistil.

  OdpovědětVymazat
 3. To bude tím, že Maďaři dobře znají svého maďarského žida Sorose...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je dobře, že ho znají. Soros ale už jede setrvačností z kopce, Rusko na něho vloni vydalo mezinárodní zatykač, takže už se na něho vaří voda. Jak se říká všeho do času, Pánbůh navěky.

   Vymazat
 4. Někdo psal,že Maďarsko je bez dluhů vůči MMF,tak Orbán může být v klidu.Horší je to ze státy,co dluží a které dluží hodně,tak jako Řecko,namůžou ani pípnout.Občané ČR republiky,můžou jen vzhlížet na schopné politiky.

  OdpovědětVymazat
 5. Madaři jsou vlastenci.V padesátých letech potrestali komunisty a budou trestat i současné likvidátory jejich národa.Měli by jsme s Madarskem,Slovenskem a Rakouskem udělat federaci vystoupit z Nato a EU.Vymést ze zemí všechny zrádce do jejich Izraelské domoviny a spojit se s Ruskem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:24 Soudím, že jen tohle jediné nás může zachránit. Pokud to naši vlastní politici nepřekazí.
   Tedy pozor na volby.
   Nevolit už žádnou ze "zavedených" stran.
   (ANO se mi už nezdá být nezavedená.)
   Děda.

   Vymazat
  2. hm,babiš nebude táhnout,demokracie se proflákne,šachista vytáhne jiného koně,černého nebo bílého,to je fuck,hlavně že si hraje,s náma.na velikost,kterou předvádí čecháčci,mu stačí vařená nudle.

   Vymazat
 6. Politici nás stále o.ebávají, neboť vědí, že s nimi nic nemůžeme udělat (demokratickou cestou). Je třeba zvolit politiky, kteří trvale prosazují zákon o referendu a odvolatelnosti politiků.
  Slovo „referendum“, bylo ve sněmovně, tabu, dokud se tam nedostal T.Okamura a nezačal ho prosazovat. Čelil výsměchu a nadávkám, ale díky jemu, se o referendu již veřejně mluví. Samozřejmě, svůj díl zásluh, také mají mnohá hnutí, co jich zde je, včetně Nové republiky. Všechna čest.
  Nyní by si všechna tato hnutí také měla uvědomit, kdo je schopen tuto káru dotlačit dál, až do vlády. Jsou to oni, je to p.Sládek? Ne je to jedině p. Okamura, pokud se za něho všichni postaví. Až bude tento zákon přijat, potom tato hnutí, ho již budou moci využívat. V jejich silách již bude sesbírat 50, nebo 100 tisíc podpisů na vyhlášení referenda. Doufejme, že si to uvědomí. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Okamura už má 10000 žádostí o členství, a přibývají. Volím ho opět, nevolte Babiše!!! www.spd.cz

   Vymazat
  2. Pan dr. Sládek ztratil důvěru svým někdejším vystupováním. Je třeba netříštit naše hnutí nějakými populistickými snahami upoutat na sebe pozornost. Jediný, komu se zdá věřit, je pan Okamura. Okamura for premier !

   Vymazat
  3. Okamura je zcela neschopný a hlavně nedůvěryhodný.
   Nedokázal vést ani svoji vlastní stranu. A jako bonus tento samozvaný zastánce demokracie na život a na smrt označil zcela demokratické hlasování členů jeho strany za PUČ!!!

   Vymazat
  4. Anonymní21. května 2016 0:20
   Nejste muslim? Ti také, obviňují a trestají oběť zločinu (např. znásilnění) a ne strůjce a aktéry tohoto zločinu. My si také nezasloužíme vlastní stát, protože se nám rozpadlo Československo, Lybie si také nezaslouží vlastní stát, protože jim byl rozvrácen, Srbsko si také nezaslouží svůj stát, protože od nich „uteklo“ Kosovo?
   Vím, že to jsou hloupé otázky, ale o nic hloupější, než Vaše tvrzení o neschopnosti Okamury, který se stal obětí, zvnějšku zorganizovaného útoku na jeho stranu. Že to zrealizovali lidé, kteří se do politiky vyvezli na jeho zádech, je smutná skutečnost. P.K.

   Vymazat
 7. Okamura je ochránce Zemana . Borec .

  OdpovědětVymazat
 8. Orbán je chlap, který si stojí za svým. Takového premiéra bychom potřebovali. Jediná naše naděje je Malý Schengen, Je na čase zapomenout na nějaké hašteření a držet za jeden provaz. ČR, SR, Maďarsko a Polsko, zvané pracovně V4 se musí sjednotit proti Sorosům, Rockefellerům, Rotschildům a jejich evropským shrbeným patolízalům v Bruselu a dalším poslušným plničům Kalergiho plánu a NWO.
  Vzpomeňte na Svatopluka a jeho pruty. To musí být politika V4.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas!!! A pak dělat vyváženou zahraniční politiku a mezinárodní spolupráci např. se státy BRICS.

   Vymazat
  2. Až na to, vy blbečci, že Polsko nenávidí Rusáky, má velmi dobré vztahy s USA a komouše mají Poláci rádi jako osiny v zadku. A bez Polska je V4 zcela marginální uskupení.

   Mudrujte o věcech o kterých máte aspoň trochu tucha.

   Vymazat
  3. Anonymní21. května 2016 0:16
   V4 je současné uskupení, které již řadu let nějak pracuje. Např. příští týden má být další setkání v Praze.
   Na jednání V4 bývají přizváni i představitelé jiných zemí (Bulharska, Rumunska, Makedonie, Slovinska). Takže současná V4 není žádné dogma. Důležitý je projekt uskupení středoevropských států, v němž by Česko, Slovensko a Maďarsko byly jako základ, další státy nechme na vývoji.
   Domnívám se, že je pro nás nezbytné, zabývat se regionální středoevropskou bezpečností a ne dělat Američanům křoví po světě. P.K.

   Vymazat
  4. Pro 0:16: Hlavně, že Polsko strašně miluje Němce. Ale neleze alespoň do zadku Hitlerům po výkrmu (Posseltům).

   Vymazat
  5. Pokud se Polsku nebude ve V4 líbit, místo nich vezmeme do spolku Rakousko. Jako za starého Procházky. Ten by s námi souhlasil a hnal hnuslimáky svinským krokem. Vivat Hofer !

   Vymazat
 9. Ať žije Robo Bačinský!!
  https://www.youtube.com/watch?v=geUwKx9wM9E
  To je frajer!
  S těmi dobytky nelze jednat jinak!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak toto jsou ti kotlebovci? Nechápu co za zoufalce mohlo takové agresivní vymaštěnce volit...

   Vymazat
  2. Máš smůlu, zoufalče v 0:27. Nejsi Slovák, volit jsi je nemohl. Tak se holt musíš spokojit s TOP 09.

   Vymazat
 10. Poslechl jsem si rozhovor Drtinové s Ringo Čechem. Jak se do něj navážela s pejskem a najednou čtu, jak pět imigrantských kozomrdů znásilní sedmiletou dívenku. Tvorové jako Drtinová a Merkelová by měli být souzeni za propagaci fašismu.

  OdpovědětVymazat
 11. Ten Kotleba bude zřejmě slušný člověk, který se těch prolhaných chazarských dobytků nebojí.

  OdpovědětVymazat
 12. Byla podána žaloba na Clintonku a Obamu za válečné zločiny ! War Crime file opened against Obama a Clinton for backing murderous Saudí regime !!! Watdoesitmean --

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vlastenka


   Clintonová je amorální svině, která znamená nebezpečí pro celý svět. Obama je jenom mouřenín, co plní pokyny druhých.
   Už před rokem praskla na Clintonovou jiná, starší aféra - obhájila velmi nečestnými prostředky pedofila, jenž znásilnil asi 12 letou holčičku. To dítě takovým způsobem dehonestovala, že byl ten prasák osvobozen.
   To dostatečně vypovídá o tom, čeho je ta krvelačná a mocichtivá mrcha schopná.
   Bůh nás chraň, jestli bude zvolená.

   Vymazat
 13. Vlastenka


  Nejen Maďarsko.


  http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2453-rizene-washingtonske-revoluce-v-jizni-americe-hrozi-po-odvolani-brazilske-prezidentky-a-instalaci-americke-loutky-obcanska-valka-venezuela-uz-hori-utok-na-brics-a-sepeti-trunu-a-globalniho-oltare.htm

  OdpovědětVymazat
 14. Papež František pronesl nový projev, ve kterém opět propaguje islám. Mimo jiné řekl: že ISIS se podobá Ježíši vysíláním svých žáků ke všem národům.
  Papež František v šokujícím interview spojuje Ježíše Krista s ISIS a říká, že muslimští migranti se musí rozplemenit s Evropany, aby se tak čelilo „klesající porodnosti.“

  „Nemyslím, že to, co tu dnes máme, je strach z islámu jako takového, nýbrž z ISIS a její dobyvačné války, která částečně z islámu vychází,“ řekl francouzským novinám La Croix.

  „Je pravda, že myšlenka na dobývání je duši islámu z podstaty vlastní, tak lze však interpretovat i Matoušovo evangelium, v němž Ježíš vysílá své žáky ke všem národům, kvůli té samé myšlence na dobývání.“

  Papež rovněž řekl, že se „„hrozí“, když slyší o „křesťanských kořenech Evropy,“ protože to podle něj má „kolonialistický podtón“, a vyzval evropské národy, aby muslimské migranty „integrovaly“ do kontinentu.

  „Takováto integrace je dnes o to nezbytnější, když v důsledku sobeckých snah o blahobyt zažívá Evropa závažný problém klesající porodnosti,“ konstatoval. „Rozvíjí se tu demografické vyprázdnění.“
  více zde:
  http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/8036    Tohle se již nedá nazvat jinak než zrada Evropy a zároveň odpadnutí od víry. Právě církve by měly bojovat za udržování tradic, neboť evropské tradice jsou historicky spojeny s křesťanstvím. A právě křesťanství bylo za středověku ideologií která bránila pronikání Arabů a později Turků do Evropy. Boj s muslimskými dobyvateli byl v tehdejší době považován zejména za boj za křesťanskou víru. Dnes se však bohužel situace změnila a katolická církev i některé protestantské církve působí destruktivně. Katolická církev se stala služkou židozednářů usilujících o rozvrat evropských národů a nastolení nového světového řádu. Tento proces začal už za Vatikánského koncilu v 60. letech 20. století a od té doby se to stále zhoršuje. Ještě minulý papež, Benedikt XVI, občas kritizoval islám a jeho výroky vyvolávaly odpor mezi muslimy. Současný papež se naopak stal komplicem Merkelové a dalších vlastizrádců usilujících o zaplavení Evropy islamisty. Situace v katolické církvi je naprosto kritická, myslím že katolická církev je v nejhorší krizi za celou svou tisíciletou historii. Věřím že většina katolíků, včetně kněží, v tomto s papežem nesouhlasí, avšak kvůli jeho neodvolatelnosti a dogma o neomylnosti se zatím, pokud vím, nikdo nestaví na odpor, ale dlouhodobě je to neudržitelné. Zatím nemůžeme odhadovat jak vše dopadne. Z papeže se ale bohužel stal jeden z hlavních škůdců evropských národů, který vede církev i celou Evropu do záhuby.

  OdpovědětVymazat
 15. Zdá se mi, že v tomto ohledu za Maďarskem trochu pokulháváme.

  OdpovědětVymazat
 16. Maďarsko splatilo pôžičky od MMF a na druhý deň požiadalo v kancelárii MMF v Budapešti aby ju vypratali -

  OdpovědětVymazat
 17. http://bod-zlomu.blogspot.cz/2016/05/spolecny-rozhovor-cobry-coreyho-gooda.html

  OdpovědětVymazat
 18. Papež František je jezuita.Jezuité-to je CABAL.Takže je jasné za koho mluví.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jezovit pochází spíše od ježka než od Ježíše.

   Karel Havlíček Borovský.

   Vymazat
 19. A carramba, tak už jsem in ahovinkách a seznamu.cz !
  Tak to mě někdo prásknul. A já nevím kdo, ale až ho V Y Č M U CH Á M !
  osvětlováka z Plejád ! ://
  UFOun14:15

  OdpovědětVymazat