Reklama

.

.

neděle 1. května 2016

Majetky občana knížete (nebo nástupníka) v Česku?

Jiří Jaroš Nickelli
1.5.2016  České národní listy

Domnívám se, že se nedopouštím ani přestupku proti dobrým mravům, když upozorním na jev, který předlouho zůstává s neuvěřitelnou cudností zahalen do mlčení mainstreamového tisku a médií. Totiž majetek občana knížete (potažmo jeho nástupníka) v České republice.

Zatímco majetky nejrůznějších oligarchů jsou tiskem propírány s důkladností takřka anatomické patologie, majetek občana knížete zůstává zahalen rouchem PERPETUA SILENTIA - čili "věčného mlčení" našeho vládnoucího tisku. Tak například v různých vydáních MF Dnes přebíraných např. z časopisu FORBES a jiných zdrojů, se propírají majetky uhlobaronů, solárních baronů, zbrojařských a průmyslových magnátů, agrárních latifundistů atd. Zajímavým jevem tohoto průzkumu zůstává skutečnost, že pouze dva fenomény majetkových vládců nejsou zkoumány komplexně - majetek občana knížete - a majetky církví. Totéž nacházíme v různých tiskovinách vydávaných pro rozšíření obzorů "střední a vyšší třídy" společnosti. Takže dnes se i v lékařských ordinacích při čekání na různé úkony můžete dočísti o majetcích nejrůznějších našich magnátů - s výjimkou občana knížete,potažmo jeho rodiny.

Proto jsme si předsevzali doplnit alespoň maličkým kukátkem profil našeho nejvěhlasnějšího arbiter elegantiae politické sféry pro jedny příslušníky tábora jeho vyznavačů, a vyslance společenského luciferismu, pro příslušníky tábora opozice. Kterýžto příkop hlubší propasti Macocha dělí národ již dávno před presidentskou volbou, nikoli po ní, jak nám to papouškují režimní média.

Na tomto místě podáme jen suchý výčet majetkových enkláv občana knížete (potažmo nástupníka) v naší republice:

Dohledané majetkové enklávy v držení knížete či nástupníka:

ČIMELICE
DŘEVÍČ
HLUBOKÁ NAD VLTAVOU - OHRADA
HRABĚŠÍN
KARLOV
ORLÍK
RUKÁVEČ-TYROLSKÝ DŮM
VARVAŽOV
VYSTRKOV

ZVÍKOVNeověřené údajné majetky
ČERVENÝ DVŮR (?)
DRAHENIČKY U ZVÍKOVA (?)

Zdroje:
Jan Bauer, Václav Havel. Necenzurovaný životopis, Ottovo nakladatelství,Praha 2003,str.286.
Petr David-Vladimír Soukup, 1000 hradů, zámků a tvrzí, Knížní klub Euromedia, Praha 2010.

Zdroje uvádíme, aby nás opět někdo neobvinil, že jsme postupovali technikou "stařečka Pagáče" - a uvedené citace jsme si tudíž nevymyslili. A ironií dějin jsou to zdroje, kde by to jeden až tak ani nehledal...jen tak na okraj, na margo problému...

Majetky občana knížete (či následníka) v jiných zemích (Německo, Rakousko, Švýcarsko) ponecháváme investigativcům.

Proč tedy, u všech čertů, naše média tak přecudně mlčí o majetkových poměrech občana knížete ( potažmo Nachfolgera čili následníka) v Česku, když na druhé straně neustále šíří obehranou politickou mantru o tom, že "kníže je natolik bohat, že nepotřebuje okrádat stát na rozdíl od ostatních" (rozuměj oligarchů)? Takže, když se například propírá majetek pana Babiše, který nerestituoval za oblaky zahalených poměrů, a na něhož se hlava nehlava střílí sračkomety všech typů, ve zkoumání majetkového zdraví a mocnosti "Seine Durchlaucht" (jak je titulován v Německu, viz dílo J.Bauera, str.286) občana knížete panuje celá desetiletí nejen SILENTIUM PERPETUUM, nýbrž i SILENTIUM MAGNUM. Určitě by to občany voliče i nevoliče alespoň trošku zajímalo.Nakonec poznámka. Nám prostým občanům, potomkům legionářů, je naprosto PUTNA, zdali majetkové enklávy jsou t.č. v držení občana knížete nebo nástupníka. My se na to díváme jedním metrem -" jako za starého Rakouska ty divizní soudy",jak to psával náš klasik Havlíček, nicht wahr... Tož tak.


Jiří Jaroš Nickelli, ČSOL Brno I.

41 komentářů :

 1. Tento nacistický kníže má zatím z pekla štěstí s Havlem a jejich kámoškou Chadimovou!!!Zatím je na různých úřadech a institucích a v Tv ČT kryjou od revoluce jejich dosazení noshledi a kamarádi.Uvidíme jak to bude časem dál?Sice většinu důkazů zametli nebo podstrčili,ale pravda jednou praskne a toho se Pražská kavárna bojí jak čert kříže!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ani nevíte, jak s Vámi souhlasím a jak bych si přál to, co většina slušných lidí, ale nějak zůstávám velikým pesimistou. Dosud se daří těm největším křivákům a podvraťákům. Nemluví ze mě závist, ale nenávist k poměrům a zkurveným zákonům, kteří si zmrdi ustanovili pro sebe.

   Vymazat
  2. P
   okud vím, psalo se že je nevlastní Švarcenberk, takže jaképak bylo jeho dědické právo. Navíc má i nevlastní sestru, takže jakpak to, že majetečky nešly půl na půl v rímci "demokracie"......

   Vymazat
  3. Tak už víte proč se naši pantáti brání přiznat majetky nad 7 mega? Proč nemůže projít a být přijat zákon o přiznání majetků?
   Tady je jeden z důkazů. Většina národa ví, že tento majetek získal nezákonně. Fajn, ať se udělá odhad nemovitostí a zdanit 100% , To by byla teprve šupa. Další důkaz toho, jak pravdoláskaři rozkradli majetek státu. Jak opilec rozdal majetky svým známým a zaprodancům. Jak je vůbec možné, že jsou cizí st. příslušníci v naší vládě? A tak by se pohlo pokračovat snad do nekonešna. Za 26 let se toho najde "něúrekom".

   Vymazat
 2. Každá svině má svýho řezníka a ten pochcanej Zblblík Blekota to má spočítaný!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 3. kdyz maji bohati lide tolik nemovitosti,tak se to da resit velice snadno,jako treba v Kanade.Pozemkova dan ktera je asi 1%odhadni ceny nemovitosti a to se plati rocne.Odhadni cena je tvorena statem podle toho,za kolik se v okoli co prodalo.Z teto dane se plati treba mistni policie a skoly do trinacte tridy.A i jine veci jako knihovny a utulky pro chude.Kdyz by pan Knize platil takove dane ze svych nemovitosti,tak by si je proste nemohl dovolit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. naprostý souhlas, to se mělo udělat už dávno

   Vymazat
 4. A jak nám ta demokracie pomohla pamečku! Těmhle prasatům k takovým majetkům, a milionům lidí naopak ke ztrátě i obyčejných domovů, které pořídili jejich rodiče poctivou dřinou, a netušili, že z jejich dětí udělají demokratická prolhaná a proradná hovada bezdomovce. Statisíce lidí vyklopila ta hnusná demo břečka z práce rovnou na chodník, tajně nařídili nově vznikajícím firmám, aby zaměstnávali jen lidi do pětatřiceti let, ( že prý ti starší mají socialistické návyky) a všem těm otcům rodin a dospívajících dětí a matkám tím vlastně vzkázali, aby se šli oběsit, a ještě museli k tomu poslouchat ty blbé a stupidní žvásty a bláboly, že byli zvyklí nechat se "vodit za ručičku" a že nejsou ochotni "stěhovat se za prací" - zničili a zmrzačili životy milionů lidí - a kdo se jim za to omluvil? A kdo se nám kdy omluví za totálně rozkradený stát? Zničený, zdevastovaný, prodaný? Tisíce lidí v hrobě, tisíce hajzlů, šupáků, šmejdů, vyhryzů a krys na piedestalu slávy, miliony, majetky - kde jsme k tomu za pouhých šestadvacet let přišli? To byl fofr panečku! Honem honem to všechno rozkrást! A socialistický pracovní návyky tomu ksindlu vadily? To jest pracovitost, poctivost, obětavost, zodpovědnost, čest a morálka - jim vadilo? Tak teď maj potetovaný cvoky s mozkem v tabletech a mobilech, práce se štítící, raději v prachu ulic se psy se válící, ze sociálních podpor ( z daní vydřených z pracujících poctivců) se živící. Zaměstnavatelé, kteří neřestně zbohatli tím, že své otroky platili mizerně, teď skučí, že na ně nechce nikdo pracovat, a pracovní agentury - tisíce!! pracovních agentur - hajzlové,parazitující na práci těch, kteří jsou ještě ochotni pracovat to domršují. Protože i ti nejblbější blbci přijdou na to, jací jsou blbci, když se nechají vykořisťovat těmito hajzly,kteří jim zprostředkují práci, ale více než polovinu výdělku jim zkasírujou pro sebe, třetinu zmršený stát na daních, aby měl pro rozmáchlá gesta v oblasti migrace, a pro cikoše -NO, TO JSME DOPADLI S TOU DEMOKRACIÍ!! Co je to demokracie? To je v podstatě zločin. To je vražda slušných hodnot, a jejich náhrada hodnotami zcestnými a perverzními. Kníže ať si majetek strčí do zadku. Je to napůl chcíplej dědek - k čemu mu to bylo potřebné? Kde bude ležet? Lidi mu budou chodit chcát na hrob!Přál bych si jen dožít se toho, až potomci těch, kteří se nechávali "vodit za ručičku" dovedli ty hnusné lumpy k šibenicím. Pověsit, nakradené majetky sebrat, rozdat! Všechno by začalo odznovu - bylo nám to ale zapotřebí? Takhle spadnout ke dnu, a znovu z té smradlavé žumpy vylézat? A kolik obětí bude potřeba potom?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Napsal jste to přesně jak to bylo a je.

   Vymazat
  2. Ty holt jsi hovado "myldemone"- stejně blbej, jako ta tvoje přezdívka. Co myslíš že jsi jinýho? Jenom abys do toho Ruska nakonec netáhl mezi prvníma ty, ty zmrde. Až nám tady poteče voda do zadku fest - a že poteče, to si piš. Nebylo by na tom nic divnýho. Přečti si někde, jaká hnusná komunistická břečka mezi prvníma převlíkla kabáty a utíkala z KSČ do OF a odtud do ODS, KDU ČSL, ČSSD apod. A když se vezme do úvahy, co žvanily tyto kreatury ještě dva roky před zpunktovaným převratem ( přezdívka "revoluce") v době, kdy je ještě dobře živilo členství v KSČ a když ta lidská břečka vyčuchala, že je dobře budou živit nadávky na KSČ a plivání do sklenice, ze které dobře pili jejich rodiče a prarodiče - z toho je slušným lidem leda tak na blití, ale ty jsi tak blbej, že to asi v životě nepochopíš. Že možná není až tak špatná demokracie sama o sobě, když se k ní nějaké lidské společenství v klidu dobere, ale to,co vzniká u nás, je vždycky jenom zkurvené! Pod heslem "co můžeš urvat, urvi, co nemůžeš urvat, zkurvi." Ty samé kreatury to tady vedou od pankejtu k pankejtu, hlavně tak, aby samy nepřišly při těch přesunech o koryta, a počet obětí mají vždycky na háku. Vždycky to pak nějak okecají. Tady je vždycky nový režim prasopes, s výjevama, nad kterýma se normálním lidem zvedá kufr - no tobě ne, to je jasný.

   Vymazat
  3. Už si zase otvíráš tu svojí smradlavou myldemimoňskou hubu ?!?!
   Vždycky,když ji odtrhneš od některé z těch vrchnostenských prdejí,v nichž vcucnutý trávíš většinu svého bídného života,tak si ji hned umyj!!!

   Vymazat
  4. Ti, co se dnes označují za úspěšné a schopné, svoji úspěšnost založili na krádeži jak již vytvořených hodnot našich rodičů a prarodičů, tak na neustávající loupeži práce těch, co ty hodnoty dodnes tvoří. Ať ti "úspěšní" alespoň jednou ukáží, jaké že to hodnoty za svůj parazitický život vytvořili, co prospěšného udělali pro druhé a jak se snažili, aby byli lidé nejen u nás, ale na celé planetě šťastní. To ale parazity absolutně nezajímá, jejich zájmem je co nejvíce vyždímat pracujícího člověka, jehož považují jen za pracovní sílu, za jakési hovado, které musí táhnout, dokud nepadne, a co nejvíce vydrancovat a vyrabovat tuto planetu jen proto, aby měli život lepší králů. Nedochází jim, jak ubohý je ten jejich život a jak nízké jsou jejich pohnutky, které je v jejich zmarněných životech pohánějí. Taurus

   Vymazat
  5. Řeším to tak že volím komunisty ač nekomunista. Těší mě pedstava pohledu na vechny ty současné mediální všeználky, až komunisté dostanou přes 50%. Myslím, že je to jediné čeho si ti rozkradači bojí. Odrovnat demokraty demokratickou cestou. BV

   Vymazat
 5. Kdo tedy bude dědit? Kníže aspoň beblal česky. Jeho dědicové z Rakouska asi česky nemluví. Co dá přítelkyni Vopěnkové? Podaruje ty, kteří mu k majetku pomohli?

  OdpovědětVymazat
 6. U tchána tohoto vídeňského povaleče a nedoučeného hajného se na jeho zámku povinně hajlovalo až do jeho smrti. Však byl také náčelníkem NSDAP v Rakousku. A nenávist vůči všemu českému je v tomto Boryšovi, kterému "fóda chůči polu čírách, Boryš umí póska línach" zakořeněna od malička.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. F satě chúči jára kfět, sémsky rajch to na pochlét.

   Vymazat
 7. No vidíte...
  Tak jsem si to přečetl + příspěvky a mohu jen konstatovat:

  Tenhle ten blekota se stal díky vám, kteří jste podlehli mediální masáži, málem prezidentem !

  To mně jen znovu a znovu potvrzuje, že s tou mlčící většinou se dá manipulovat dle libosti...

  OdpovědětVymazat
 8. Majetek u nás získal podle rakouského práva, nikoliv českého, a ještě veřejně přiznal, že podplatil nějakého úředníka. A nic se neděje. Dvojí občanství v politických funkcích je nepřípustné. Jak se určuje vlastizrada u politiků s dvojím či trojím občanstvím?

  OdpovědětVymazat
 9. Strach ,obavy, malost, hloupost, rozhled na nule -takový je čecháček.Bude koukat a nechá se oblbovat až do svého konce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pecka! Přesně tak to je anonyme 18.52 - do nejmenšího detailu. Vaše vyjádření nemá chybu. Ale - co s takovým materiálem? Má vůbec smysl za něco bojovat, a o něco se pokoušet, nebo raději sebrat každý měsíc své jisté ( dokud jsou jisté) strčit je do štrozoku a pod polštář, a na všechno okolo srát? Má vůbec smysl číst podobné články a rozčilovat se, když v podstatě víme, že máte pravdu a vše je na hovno? Ano - necháme se oblbovat až do své smrti, a to ještě ti, co už jsou šťastně tam nahoře, měli kejdu, protože to, co čeká nás, může být hotový peklo. A zas budem jen mlčet a čučet.. jak zpíval božskej Kája... " k výkazu ztrát, připište sebe, že jste jen kývali mlčky a trapně, a pak když brát, chtěli vám nebe, jste se jen dívali".... Ano. Nebe už nám vzali,a spoustě kriplů se to dokonce líbí. Jeden by vážně bezmocí řval - jako kráva!

   Vymazat
  2. No, někde jsem četl, že to funguje asi takto:

   1) Maďar, když se na*ere, vezme do ruky šavli a jde do boje za svá práva.
   2) Slovák, když se na*ere, vezme valašku a jde bojovat.
   3) Čecch, když se na*ere, jde do hospody, vezme do ruky půllitr piva a kecá o tom, jak to tady stojí za ho*no.
   Tak pánové, jděte do hospody a bojujte s půllitrem v ruce za svá práva.

   Vymazat
  3. Jenže zapomínáš brácho 10.08, že časy, kdy pullitr dobrý plzně byl za 2.30, už jsou dávno pryč. To by se to bojovalo panečku - to by praskalo lebek! Dnes si můžeš koupit ten humus v plechu co prodávaj v obchoďácích, různý druhy, chlastat to venku za chůze, nevychlastat to, a švihnout to na nejbližší trávník nebo jen tak na chodník. Takhle se taky bojuje za naše práva. Špínou, odpadkama, psíma hovnama a obecným bordelem. Zas jinej druh boje než byly v hospodě pullitry a eventuelně venku pak ještě dodatečně vojenský opasky s přezkama.... a davaj....

   Vymazat
 10. Zrůda v lidské podobě.

  OdpovědětVymazat
 11. už jen jak nadava na komunisty ze všech stran dokazuje že je v pravu oni mu totiž ti zli komunisti ze všech stran včetně filipovy genose partaj darovali bez hlesnuti na co prstikem ukazal a havel mu ktomu přidal i becherovku samosebou podnik ne lahvičku na vovčany a voliče jak je v česku zvykem tito tak nějak serou když zrovna nejsou volby

  OdpovědětVymazat
 12. V dobách, kdy v ČRo byl pořad s panem Smetkou, kde vyzdvihovali jeho H-systém a pomáhali mu lákat klienty, tak ten samý den jsem z rádia uslyšel názor ekonoma, že Havlova a Schwarzenbekova restituce prolamují Benešovy dekrety a že jsou proto neoprávněné. Zlatá slova: kde není žalobce, není ani soudce.

  OdpovědětVymazat
 13. Trautenberk a Babiš jsou jeden za 18 a druhý bez dvou za 20. Jsou to loutky Bilderberg Broup a natističtí kolaboranti. Ani jeden z nich nepřišel ke svému majetku v ČR poctivě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No - Trautenberk - o tom žádná, ale proč Babiš? Protože je chytrej, a dovedl ten hnusný bordel, který tady nastolila disidentská sebranka, zužitkovat pro sebe? Protože se mu povedlo to, co se zatraceně nepovedlo Stehlíkům v Poldi Kladno, nebo Soudkovi se Škodovkou? Protože to byli rychlozloději a břídilové? Nebo neuměli počítat? Myslím že Babiš musel mít hodně trpělivosti, když si bral půjčky, aby mohl skupovat dražený majetek republiky, povedlo se, půjčky splatil a na počáteční hromadu už se potom snadněji hromadí další. Takže kde je vinník? Proč se dražil a vyprodával majetek státu - který lump je pod tím podepsán? Babiš určitě neměl snahu jen rozkrást a rozhrabat jakousi fabriku přistrčenou mu od kámošů politickejch gaunerů za hubičku, postavit si vilu a haciendu ve Španělsku ( to stačilo mnohým průměrným sráčům),ale Babiš šel dál za svým, a do vlády šel proto, aby zabránil těm obrprasatům a gaunerům dál to tady rozkrádat, z dotací EU si stavět vily a kupovat činžáky apod. Jestli někdo z dotací EU investuje do něčeho, co slouží veřejnosti, i když je sám majitel, je to v pořádku. Kdyby byli bohatí lidé kdysi nestavěli chudobince, nemocnice, starobince, školy, a další, a každý by se napakovával jen sám, jako hajzlové Kalousek, Kocourek, Rittig a stovky dalších sviní, které hrabou jen pro sebe, měli bychom tady úplný hovno dodnes. Prašné cesty. Doma petrolejky - prostě nic. Průměrné české prase se stará jen o svoje koryto. Tak proč by měl být Babiš v nějakém "group.."? Babiš zaměstnává 30 tisíc lidí -kdyby činnost ukončil, vůbec by jeho majetek neutrpěl, ale všichni ti lidé by byli v prdeli. Kdyby je hodil na krk státu -jako Bakala a další podobné svině.

   Vymazat
  2. To jakože Babišovi mám tleskat za to, že kradl nenápadně a šikovně ? Volit zloděje a čekat, že už nebude krást, když se stane ministrem financí, tak to můžou jen vymyté mozky, které předtím volily VV !!

   Vymazat
  3. Jsi nějak pomýlenej 3.26 nebo vzteky vidíš černě? Asi sis to špatně přečet. Babiš nekradl - on jen využil ten kradlářskej hnojník, kterej dával obchody a fabriky do veřejný dražby. Když si půjčíš prachy a vydražíš fabriku ve veřejný dražbě, ale nevytuneluješ jí jako to dělaly stovky průměrných českých sviní, ani ty půjčky nezaplatily, a stát musel potom banky "sanovat" -ale ty jí povedeš dál k rozkvětu, zaměstnáš spousty lidí, a budeš v tom švajneraj jedinej platit dobře, získáš jako zaměstnavatel dobrou pověst, lidi se k tobě pohrnou a začneš dokonce zvětšovat svoje imperium - budeš taky zloděj? Babiš nebere ani ministerskej plat, toho se zřekl, protože prý by se musel stydět, že si šel do politiky akorát nahrabat, jako stovky šupáků a šmejdů, kteří vlezli do politiky státu rovnou z panelákových králíkáren v tesilových hadrech. A podívej se na tu smečku dnes, na jejich sídla, auta, spratky na cizích školách .. fakt musím pokračovat? Babiše mezi tuhle hnusnou smečku zlodějů nepleť.Má jiný, třeba ne dobrý vlastnosti, ale zloděj tedy určitě není.

   Vymazat
 14. Karel Havlíček Borovský:
  Bože, dej, ať Švarcenberka
  na krchov už táhne herka.

  Neboli nic nového pod sluncem.

  OdpovědětVymazat
 15. Cituji:
  ..... Setkání, kterého se Polanský jako třetí osoba zúčastnil, prý proběhlo v přátelské atmosféře a jeho předmětem mělo být právě předjednání finanční pomoci od zmíněné americké nadace pro české památky. Kníže se podle Polanského nakonec s princeznou z Rohanu domluvil na tom, že se s prezidentem Havlem setká v květnu 1990 na sychrovském zámku.
  „Lidi budou mít problém se nažrat…“

  „Při loučení se paní Margueritte Rohanová - Kottulinsky na pana kancléře Karla Schwarzenberga obrátila velmi naléhavým a osobním apelem: Abyste při vší té práci nezapomínal na restituce,“ vzpomíná Jiří Polanský a upozorňuje, že majetek Rohanů byl v roce 1945 zabaven na základě Benešových dekretů pro jejich kolaboraci s nacisty.

  Schwarzenbergova odpověď podle něho byla šokující: „Margueritto, buďte trpělivá. Přišla doba, ve kterou jsme vůbec nedoufali. Uteče pár let, lidi tady budou mít problém se nažrat, a pak jim bude jedno, co se komu vrátí,“ měl tehdy reagovat kníže.

  Po této události se už prý Polanský přestal k Rohan – Kottulinsky chovat s přehnaným respektem. „Přestal jsem se na ni dívat jako na člověka, který na Sychrově prožil nejkrásnější roky svého života, ale jako na člověka chladného a vypočítavého. Moje letitá vstřícnost a ochota skončila,“ uvádí.
  Švagr se o navrácení majetku pokusil

  To pro něho dle jeho slov mělo nepříjemné následky: „Nedlouho nato, na popud paní Margueritte Rohanové - Kottulinské, po intervencích pana Karla Schwarzenberga a Milana Uhdeho - tenkrát ministra kultury ČR, jsem byl z funkce ředitele státního zámku Sychrov odvolán.“
  Více zde:
  http://www.parlamentnilisty.cz/politika/vlada/Toto-se-nemelo-dostat-ven-Svedectvi-odkryva-sokujici-slova-Schwarzenberga-260756
  Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No vidíte dědo. Typické kurvy. Chladné, bezcitné, vypočítavé kurvy, jejichž mozek je řízený chamtivostí a touhou po majetku, i kdyby jim byl k hovnu. Jsou to nemocní duševní mrzáci - bohužel mrzačí celý svět. A tyhle kurvy tady uspořádaly majetkový převrat s pomocí šupáků zpoza moře, kteří to všechno financovali. Kdyby si všichni lidé byli rovni, tak, jak učil celý život Ježíš Kristus, kdyby nikdy a nikde nebyly zbohatlické kurvy, a mizerná miliardářská břečka, nebyly by převraty ani války, protože by se každý staral o sebe a svoji rodinu, na víc by neměl. Ale takhle? Každý sráč s milionem už se považuje za boha - kdo jim dovolil pořádat křížové výpravy a loupit a plenit cizí země? Kdo jim dovolil chytat si otroky? Kdo jim dovolil zotročovat a vytěžovat kolonie? Asi už je hodně blízko boží trest, protože na tohle už se musel i bůh pořádně nasrat. Děti ze zkumavek, ženy s vycpanýma kozama a zadkama a přešitým ksichtem jsou považovány za úspěšné celebrity, pornografie, nemrav, nevkus a zmar, kam se podíváme. Společnost jako taková, už je zničená, lidi bez ducha a mravů - na úrovni zdechlin. Tohle bůh zničí a už brzo - jak jsem v podstatě atheista a věřím jen na věci logické, tak ale taky logicky, někdo tady ten svět stvořil, tedy existuje. A jestli existuje a zjišťuje, že se mu nepovedl, tak ho zničí, jako hospodyně když stvoří bábovku, která se nepovede, spláchne ji do záchodu. Asi tak.

   Vymazat
  2. Co se taky dalo od toho brněnskýho píčuse Uhdeho,skládajícího svého času opěvné básně na Stalina,čekat...no přesto musím podotknout,že v mládí projevoval rozhodně lepší vkus na kamarády...

   Vymazat
 16. Charles von Bahnhof for president !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen dodávám; Kchárl Poserplína do žumpy a nechat dlouho a pořádně rozkvasit!!!! :-D

   Vymazat
 17. Celý jeho majetek byl ukraden českému národu. Majetek získal tento hochštapler podvodem, prolomením dekretů prezidenta republiky a ještě ke všemu mu byl přiklepnut podle rakouského práva tzv. českým soudem. Tomu pánovi nepatří podle českého práva nic v ČR a vše co užívá je podvod.

  OdpovědětVymazat
 18. Pro 16.59 mluvíte mi z duše.Děkuji.Franta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Franto - teď ti ocituji úryvky z básně, kterou kdysi napsal Jiří Wolker, který jako mladý zemřel na TBC. (tubera). Nebyl chudý, ale vyrostl v kraji chudých lidí a velice s nimi cítil. Ta báseň se jmenuje "U rentgenu" a tam dělník žádá lékaře, aby mu prosvítil rentgenem hrudník, protože se cítí nemocen, a aby mu řekl, co mu je. A lékař mu řekl ... "co vidím, dělníku, to tvoje plíce jsou, prožrané prachem a tuberkulozou. Zemřeš."... A dělník povídá .."Nemoc a smrt, to těžké břímě jest, však cosi těžšího já musím v sobě nést"... a žádá znovu o prosvícení hrudníku. A lékař mu říká.." Co vidím, dělníku, to tvoje srdce jest, zdupané semeno, co strašně chtělo kvést..." a když chtěl dělník prosvítit hrudník ještě hlouběji, že cítí někde uvnitř břemeno nejtěžší...lékaři, ještě hlouběj prosviťte mi, neboť jsem si jist, až vypadne, že rozkymácí zemi" ... a lékař mu říká ... "nejhlouběj, chudý, vidím nenávist"...
   A víš Franto, o tom to je. Hajzlové, kteří si nakradli, tomu rádi říkají "závist" - že prý jim to, co nám všem stihli ukradnout, závidíme. Ale nenávist ( a už se psalo "třídní nenávist") je o tom, že lidé obecně a právem nenávidí hajzly, kteří pro sebe potřebují sídla s bazény a různé špumprnágle, které jsou jim nakonec, když chcípnou, stejně k hovnu, ale odírají kvůli tomu tisíce lidí, jimž umírají staří rodiče a děti hlady.Kvůli majetku a deseti ložnicím jedněch, musí trpět a strádat tisíce dalších - a to je zatraceně špatně, to neodkecá nikdo a nikde, žádnej kecal jako je ta svině Kalousek a další svině, které si tuto nerovnost mezi lidmi pořád a pořád obhajují. Jsou nenáviděni právem. A taky budou smeteni, už jim zvoní hrana. Dočkej času, a pak s tim ksindlem zametem. Hlavně zdraví - to budem potřebovat.

   Vymazat
 19. Doufejme, že jednou budou potrestáni ti státní úředníci se zpětnou platností,kteří v 90.roce vydali tento majetek kolaborantům v rozporu s dekrety prezidenta Beneše!!!

  OdpovědětVymazat
 20. Nejde vůbec o Benešovy dekrety.
  V případě chrchlajícího, šišlajícího Slintala, jde především o to, že byl v Rakousku adoptován svým strýcem.
  To znamená, že automaticky ztratil nárok na dědictví po otci zde. Majetky obdržel jen proto, že byl Veškrnův sponzor a po převratu hlavní poskok. Ovšem těžko říct, kdo z těch dvou byl komu poskok....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tehdy o Schwarzenberském majetku rozhodoval český soud podle r-a-k-o-u-s-k-ý-c-h zákonů(!!!) na doporučení jednoho soudního znalce! Takhle se v Čechách kradlo a krade!!! A lidi jako ovce jen bečí, mečí a dál už nic. Jarda F.

   Vymazat