Reklama

.

.

čtvrtek 19. května 2016

Maria Zacharovová tančí vám pro radost - tip kulturního referenta

19. 5. 2016, Petr Ďoubalík - oficiální mluvčí ministerstva zahraničí Ruské federace tančí Kalinku, video


Maria Zacharovová je moje srdeční záležitost. Namlouvám si, že by tomu tak bylo, i kdyby byla mluvčí ministerstva zahraničí kteréhokoli jiného státu. 


Její každodenní brífink pro novináře je radost poslouchat. Pokud se objeví v některém z diskusních pořadů, bývá jeho ozdobou. A teď ani nemám na mysli ozdobu, pro kterou jí někteří západní politici přezdívají "sexuální bestie", což lze v jejím případě vysvětlovat jako originálně složenou poklonu, ale to, že její mluvený projev mívá hlavu a patu, vtip, obsahuje informaci a je pronášen čistou a špičkově artikulovanou ruštinou. Prostě Člověk na svém místě. Nevím, jak k tomu došlo, prostě novinářům zatancovala. Kalinku. A i vám - pro radost (trollům asi k vzteku, ale to už je jejich problém).Stalo se tak dnes v Soči na summitu Rossia - ASEAN, Maria dodržela slib, který dala novinářům (tak je to alespoň napsáno na YouTube pod videem).
128 komentářů :

 1. Marie Zacharova je krásná, inteligentní žena. Její reakce na různé otázky novinářů jsou prostě nepřekonatelné! Myslím, že málokterý mluvčí dosahuje její kvality. A to nemám na mysli jen mluvčí USA - to je blamáž!!!! Dagmar

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Až na to fyzično to u nás není tandem prezident - mluvčí až tak k zahození. Ostatně nejsme tak velcí, abychom mohli používat tak silná slovní sdělení... A Kalinka? Vládní zapomnětlivost národních tradic tak jako u nás v Rusku zjevně není.

   Vymazat
  2. Typická ruská propaganda. Když neví jak dál, tak zatančí, a na otázku se zapomene(to byl vtip!).

   Zacharova to má jednoduché. Sarkasticky okomentuje výroky západních představitelů, kteří, zdá se, dělají co mohou, aby jí usnadnili práci. Potom normálně oznámí, co potřebuje oznámit, a je za hvězdu.
   To naproti tomu Psaki (a ten po ní je na tom stejně) musí zdůvodňovat nezdůvodnitelné a vysvětlovat nevysvětlitelné. Na jejich místě by i Zacharova vypadala jako idiot. Má štěstí, že je mluvčí ruského MZV a ne amerického.

   Zkoumal jsem otázku, co je to ta ruská propaganda, proti které musíme stále více bojovat a vynakládat další miliony doláčů, což mě přivedlo na ruské weby. Teď už to vím.
   Ruská propaganda se pozná podle toho, že:
   1/ je dobře informovaná,
   2/ říká věci tak, jak se staly,
   3/ neprojevuje nenávist a nepoužívá nadávky.

   Proti tomu se nedá bojovat. Leda, že bychom zrušili televizi a noviny.

   Západní politiku nelze obhajovat vlastně už z principu.
   Západ je velmi loupeživý a lačný peněz, na druhé straně se schovává za humanitu, lidská práva a demokracii. Tento rozpor nelze obhájit. Kdo tak činí, nemůže nevypadat jako idiot.

   Zacharova má výhodu, že stojí na správné straně. Také jsem jejím příležitostným obdivovatelem.
   PB

   Vymazat
  3. Pro Krista pana , v Rusku se uplne zblaznili, voni daj normalni zenskou do televize na misto zmadonizovanych fuksyriot /urcite je to tam samej "uchyl"/ a jak potom ma soutezit ceska hovnovize, sledovanim dostane kazdej zapal mozku z tech normalnosti...

   Vymazat
 2. Charismatická osobnost!
  Kéž by takových bylo mnohem více nejen v Rusku, ale i tam ...

  OdpovědětVymazat
 3. Úžasné! Famózní! Bravo!
  Ještě by k tomu mohl Ovčáček přihodit kozáčka a bylo by to dokonalé!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co by měla zatančit Nuland, nebo Albright rozená Korbelová?

   Vymazat
  2. Balkánská řeznice Madléna by mohla zatančit svůj hysterický výstup, když jí dali k podpisu Ukradené Kosovo.

   Vymazat
  3. Viděla jsem to video,tenkrat ji málem trefilo,skoda,ze jen málem.

   Vymazat
  4. Viděla jsem to video,tenkrat ji málem trefilo,skoda,ze jen málem.

   Vymazat
  5. To je fakt a tam odkryla svou zlou a zlostnou tvář.Maria je vyjímečná žena,lépe si vybrat nemohli.A naše milovaná řeznice Madlenka Korbelová má velice ráda krev,hlavně krev mrtvých dětí a žen.Ta by mohla tak zatancovat tanec smrti!

   Vymazat
  6. "A co by měla zatančit Nuland, nebo Albright rozená Korbelová?!

   židovského šlapáka :-DDDD

   Jinak, Nuland je chazarská židovka odněkud z Litvy, vlastním jménem Nudelman.

   Vymazat
 4. Kto vie, ten vie!��

  OdpovědětVymazat
 5. nedalo mi to - to jakože je něco zajímavého ???? před asi 60 lety skočil MaoCetung do té jejich Žluté řeky a za jásotu šílených davů ji přeplaval. Viděl jsem ty záběry - ale nezlobte se, takové kraviny snad už nerezonují ... nebo snad ano ?
  A je to úplně zbytečné, že tato dáma je inteligentní a umí anglicky. Zastupuje RF a dala se do služeb špatného pána = jiná kariéra než tam ji nečeká !!
  trochu ji lituji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne, to není vůbec nic zajímavého a o to zajímavější je to, že jste tu stále a stále vy. Musíte být masochista, číst pořád nezajímavé články na NR. Dám vám radu: najděte si jiné weby, kde najdete lepší čtivo. Netýrejte se tady. Nebo si dokonce založte svůj web a obšťastňujte vám podobné. To už v té trollí příručce nemáte lepší návod, jak opruzovat? Píšete dokola, že "to jakože je něco zajímavého?". Ne - pro vás není, ale představte si, že jsou i jiní lidé, než vy. Závěrem pro vás doplňující info na dobrou noc: Maria Zacharovová umí i dokonale čínsky. Pěkné sny, Ď.

   Vymazat
  2. Ty máš zřejmě povoleno (nařízeno) obdivovat jen Pussy riot.

   Vymazat
  3. pro 21:48 a teď upřímně: Vám to ďoubalíku připadá úžasné, jak tato dáma tančí a jak jste vymyslel celý ten stupidní text okolo ??
   To, že obdivujete SSSR potažmo RF nemusíte opakovat, já jsem asi na jiné straně, ale takovými kravinami se akorát zesměšňujete.
   Jinak z technického hlediska jste trochu mimo. Chodím se na Váš portál asi tak jednou bza 14 dní = naposledy na konci dubna. Takže to mi nepřipadá, že stále .. možná si mne pletete, a nebo nechcete uvěřit, že Vás je málo a nás je víc.

   Vymazat
  4. A víš,( 21 :48 ) že ty tvé plky jsou pro nás naprosto nezajímavé ? Nechceš raději přejít obšťastňovat čtenáře Britských listů ? tam je tolik zajímavého čtení. Co tě drží tady ? Nebo, kolik za každý svůj blábol dostaneš od Shapira zaplaceno , že jsi " nucen " tady stále číst tak nudné věci a nemáš čas se radovat z nádherných světlých zítřků pod taktovkou Jandy, Pánka, Čulíka, Štětiny a ostatních světových " borců " ? Asi se už nemůžeš dočkat své vytoužený vily na Floridě, že? Ale na to budeš muset ještě hodně dlouho se nudit tady na NR, než si to vysloužíš.

   Vymazat
  5. Když je vás víc, jděte do Prčic, ubohý pisálku, co se tetelíte strachy ve své osamělosti a dodáváte si kuráže tím, že se oslovujete v množném čísle, chudáčku.

   Vymazat
  6. 22:05

   A proč by měla většina odsud někam jít? Vy, marginální menšina trapných bolševických pohrobků kterých je 13% táhněte do prdele, když se vám to tu tak hnusí.

   Že vás je údajně víc se jaksi nijak neukazuje ve volbách bolševičtí chudáčci. Někde je chyba, asi manipulace CIA, viď?

   Vymazat
  7. 21:39-ale rezonují! Symboly jsou stále živé, jen někteří vládci nemají co nabídnout nebo se snaží to nahradit- "náhradníky". Mimochodem, Vy byste Tu Žlutou řeku přeplaval?

   Vymazat
  8. 22:02

   Ty jsi tak tupej že ani nevíš na koho reaguješ. Typický zástupce zdejších vymaštěných rusofilních idiotů.

   Vymazat
  9. 21:57

   Nic si z toho nedělejte. Fanatický obdivovatel toho nejspodnějšího ruského braku vyhrabaného z Youtube kterému říká "kultura", ďouBalík, si ve své choré konspirativní paranoi myslí, že na celičkém světě existuje jenom jeden jediný člověk kterému se tady ty anti-ami žvásty a fanatická oslava Ruska zdají směšné. A i ten jeden člověk musí být ještě placený :-D

   Vymazat
  10. Omlouvám se panu Ďoubalíkovi, můj příspěvek samozřejmě patřil 21:39.

   Vymazat
  11. anonym 21:39
   Vy budete asi ctiteľ bývalej hovorkyne amerického MZV Jenifer Ťapy, ktorá sa dostavila pre novinárov v jednej čizme a druhá noha naboso. A našiel sa americký inteligent, ktorý jej spravil dieťa a pred časom navštívila bývalého šéfa. Babráčik Obamka od radosti že našiel niekoho s rovnakým IQ sa váľal s deckom Psaki na zemi v Oválnej pracovni a všetci američania a ich riťolízači cikajú od radosti nad tým akého majúm úžasného prezidenta.

   Vymazat
  12. Anonymní19. května 2016 21:39
   Ty budeš zřejmě duševně zaostalý a tak nám tady zvracíš ty svoje debilní názory.

   Vymazat
  13. Ano ano, bylo to dobře řečeno "trolům ke vzteku" takže se nám trolíci pěkně odkopávají.

   Vymazat
  14. Putina označují jako špatného ti, kteří cítí, že ruské národní obrození na základech nesdílení biblické koncepce davově elitářské společnosti je trnem v oku všem elitářům, a tedy jim, kteří těmto elitářům bez uzardění a studu slouží.

   Vymazat
  15. A my všichni litujeme tebe 21:39

   Vymazat
  16. Pane Povolný, on ten y'c'y bude MUSET přeplavat...
   ...jenže to bude STOKA , plná hoven...

   Vymazat
  17. To 9:23 ; podepisuji se.

   M.Mažňák/bahňák

   Vymazat
 6. Taky uvedenou obdivuji. Spojuje krásu s inteligencí. Její komentáře jsou perfektní a je ozdobou MZV Ruska. Kéž bychom i v Čechách měli takové inteligentní dámy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Velice pěkná baba. Takovou mít v Kalouskově televizi, snad bych se na ni třeba i koukal, než by ten Kalous, jako každý den pětkrát opilecky zablábolil.

   Vymazat
  2. Pro 21:54:
   A právě proto jsou u nás a na Západě z ní tak rozhození a nasraní. Když ji srovnám s našimy "dámami politiky" včetně těch ze Západu, tak je to opravdu tristní srovnání. Také máme a měli jsme hezké političky, ale to bylo jediné,co na nich bylo zajímavé, na rozdíl od Marie Zacharovovy. Přiznám se - zatím jsem obdivoval jen její přirozený půvab tváře, viděl jsem ji vždy jen do pasu. Ale dnes, kdy jsem ji uviděl na jehlách s jejími vysportovanýma nohama, tak jsem si doslova sedl na zadek. Tak to je ženská. Tu jim může závidět celý svět. Bez keců. A to nejsem žádný puberťák, ve svých 58 letech jsem poznal už hodně. Můj obdiv. Putin, Lavrov a Zacharova - to je trojka, která podělává hlupáky celého světa, včetně těch našich.

   Vymazat
  3. 22:14

   V životě jsem o této ženské neslyšel a klidně se vsadím, že 99.9% ostatních obyvatel západu také ne. Ale všichni jsme hrozně rozhození a nasraní :-D

   Vymazat
  4. 22:14 Nefandi si vo svojej tuposti a nevedomosti, iba robíš zo seba väčšieho trapáka, než si.

   Vymazat
  5. a co říkáte trolíci na Putina, jak na kolemjdoucí na Times Sq. ( To je v ŇjúJoork Siti. pro beználky) pomrkává z velkoplošné obrazovky? Má je na háku a s tím už nenaděláte nic. Celý ASEAN dříve výhradní doména USA vojensky i obchodně s Puťkou přijela jednat do Soči ( Tam jim všem Zacharova tančila tu Kalinku) Co na to říkáte? Trapáci zastydlí v minulém století... Ahoj

   Slávek

   Vymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, debile :-). Kdybys prozradil své příjmení, nominoval bych tě na jednotku blbosti. Ty si ale tak blbej, že bys v té soutěži mohl být nejlépe třetí. Nicméně musím uznat, že z Vás pražskovšivejch kavárenskejch savců rozpočtu by byla v soutěži opravdu pěkná tlačenice. I když tak blbej jako ty ... to se hned tak nepotká. Alespoň tady na stránkách je ta možnost, za což redakci NR děkuji. Je to osvěřující setkání a díky Bohu platonické. Z toho by jinak koukal kriminál. Hele, úchyle, prozraď nám něco o sobě? Vzdělání spíše nějaké plzeňského střihu, možnost sociálního začlenění spíše k nule, manuálně méně schopný, rozumově v pásmu těžké debility, sexuálně úchylný - jinak by sis nemohl sexuální vzrušení spojovat s ideologií. Kdyby sis ho spojoval s tou hezkou zralou ženou, pak by to bylo normální. Ty ale budeš s ohledem na tvé pražskovšivárenské zařazení nějaká ta menšina. Si za hošana, nebo nastavuješ prdku?

   Vymazat
  2. Zacharovová dělá pro Rusko víc, než většina politiků. Jak zpíval kdysi dávno Lešek Semelka: Je prostě nejlepší! A že k tomu mají rusofobové hloupé připomínky - to je naprosto normální. Nikdo podobný na druhé straně prostě není, takže mohou vzteky prasknout :-)

   Vymazat
  3. 22:58

   Já nemohu za to, že si Zeman vybral za mluvčího ošklivého Ovčáčka a ne nějakou prostitutku na jehlách.

   Vymazat
  4. 22:13 Chudáčik, nemôžeme za to, že tebe sa postaví len pri zízaní na strigu Allbrigtovú ako sliní ksicht Clintonovej, verím, že potom závidíš potešenie pri pohľade na peknú a inteligentnú ženu.

   Vymazat
  5. 23:19

   Ty hloupá kozo, mě se na rozdíl od zdejších gerontů staví bez ohledu na nárdnost, světonázor, politickou příslušnost.

   Tupá, zřejmě ošklivá povadla koza jako ty by mě ho nezvedla ani heverem i kdybys byla třeba mluvčí, já nevím, US ministerstva jaderného armagedonu :-D

   Vymazat
  6. Admin, prosím vymažte toho primitíva 22:13.
   Myslím, že každý, kto sa cíti Slovákom alebo Čechom sa cíti byť aj Slovanom. S komunizmom a komunistami to nemá nič spoločné.

   Vymazat
  7. Jano jseš p..a

   Vymazat
 8. Krásná žena,vtipná ,inteligentní...určitě je to i fajn kamarádka a spolehlivá k tomu...
  Maruško jsi úžasná!!!!!
  moc si Tě vážím!!!!!
  jituš

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pražská vlaštovko, také s Tebou sdílím Tvůj názor. Obě jste jedničky a ozdobou.
   pražský vrabčák Čimčaro z Dejvic

   Vymazat
  2. Ahoj Čimčaro :-)!
   zdravím Tě srdečně..
   odlétám zítra zase na jih a tak se bohužel skoro měsíc neozvu-poněvadž budu štěbetat jinde! a
   jiným jazýčkem!
   měj se hezky a všichni se tu pěkně opatrujte...
   až zase přiletím podám zprávu o vibracích
   mezi nebem a zemí!
   pa jituš

   Vymazat
  3. Proč zase na jih? Proč ne konečně na tvůj vysněný východ? Za skvělou a spolehlivou kámoškou Zacharovovou, pokrytecká vlaštovko?

   Vymazat
  4. 0:00- není to tím, že Vlaštovka je svobodná a může si letět kam chce? Ty, jako ideologický "blb" jsi fixován jen na Západ?

   Vymazat
  5. Povoný,

   jasně vy pitomče, že Vlaštovka může letět v DNEŠNÍ době a v naší SVOBODNÉ společnosti kam chce (dokud to ta vaše sebranka nezatrhne).

   Problém je ale v tom, že ona neustále žvaní o skvělém Rusku, plném báječných dobře si žijících lidí se skvělým vůdcem v čele.

   Naopak, neustále hází hovna na západní společnost, naši svobodu, demokracii atd.

   No a když ale přijde reálně na věc tak místo do jejího vysněného Ruska jezdí dlouhodobě makat do nenáviděné Vídně. No není to pokrytectví, faleš a přetvářka k popukání???

   Vymazat
  6. 1:42- a co přít se s Vlaštovkou , která je "in" o hodnotách, které propagujete Vy? Bez invektiv? Máte na to? Dejte do fóra, proč "hází hovna na vaši západní společnost, vaši svobodu a demokracii, kterou ona(a jiní opustili) a Vy, Vaši rodiči ji tvořili? Máte na to vůbec morální kredit soudit zbabělce, kteří odešli, soudcem zbabělce, který zůstal? Vaši Bohorovnost Vám(dočasně) závidím.

   Vymazat
  7. PS- pochopitelně opustili socialistickou společnost ale nadhled "rovnosti" z mládí neztratili. V tom byl prvotní princip "Francouzské revoluce(neprivilegovaných). Vy, 1:42, můžete mít k porovnání s nimi jen větší konto, nic víc,

   Vymazat
 9. Anonymní19. května 2016 21:39
  Já lituji Tebe a momochodem rád bych sledoval Sobotku při přeplavání žluté řeky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Západní politici nemají potřebu budovat kult osobnosti a takové kraviny nedělají.
   Musíš se spokojit s Putinem která loví tygry, zachraňuje leopardy, učí na rogalu létat ptáky, potápí se pro starověké amfory...

   http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/zahranici/putin-se-priznal-amfory-byly-nastrcene-a-ostatni-moje-videa-jsou-take-podvod.html

   Vymazat
  2. Spojení slov "Západní" a "politici" ostře svědčí o tom, že spojuješ pojmy, kterým nerozumíš. No, to je ale obecnou vlstností blba - obecního, ani nechci urážet Inepta srovnáním s tebou, hlavo hloupá.

   Vymazat
 10. Hluboce se zklanim pred krasou a kouzlem teto zeny !
  Jeji osobnost a inteligence je ozdobou jeji zeme.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A proč ty jsi vlastně utek do USA a ne do SSSR?

   Vymazat
  2. 22:33-dovolím si mluvit za Honolulu! V 68.mne štvali "neokoni v SSSR, nyní v USA. Pokud nejsi "jejich pohůnek", pochopíš, i cinkání klíči! Pokud jsi, těš se, "oblbování" je stejné jako zrada a jako "bratři" budou stejně potrestáni. Zloba lidu je provozovatelná ale nevyzpytatelná. Většinou se obrátí proti blbcům, nejméně vinným. Kdy se to obrátí?

   Vymazat
  3. Na 22:33_paprsek smrti_
   Sirius

   Vymazat
 11. Je určitě chválihodné, že takto vysoce postavená osobnost svým tancem vyjádří sounáležitost s kulturou národa, které ho je součástí.

  OdpovědětVymazat
 12. Výborně, z tvé otázky je rozpoznatelné, co dělal tvůj fotřík - tipnul bych StB. Jablko se daleko neodkutálelo. Určitě máte doma eště postele, co ste ukradli z bytů emigrantů. Tak lehni, Kazane.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Samá zima, netrefil jsi nic.
   Zato já jsem rozpoznal že ty jsi ten samý zarudlý idiot z 22:42 a z 22:48.
   Idiot co se ve svobodné společnosti nijak neuplatnil protože nic neumí a je lenivý jak veš.

   Proto dnes s nostalgií a slzou v oku vzpomíná na staré zlaté socialistické časy kdy se jeho neschopnost tak moc nebila do očí a ztratila se, na SSSR. A k smrti nenávidí to co si vsugeroval, že může za jeho pád na dno společenského žebříčku. Tzn. svobodu, demokracii, západní země, USA, podnikatele, korporace, bankéře a nezapomeňme na židy... Miluje autoritářské, totalitní a diktátorské režimy.
   Prostě klasický rudohnědý idiot jak z encyklopedie.

   Vymazat
  2. 23:12 Ako pekne si popísal svoju všivavú a zbytočnú existenciu trolla plateného cudzou ambasádou, ktorý miluje totalitný, diktátorský a vraždiaci USA režim. Proste klasický modrohnedý idiot ako z encyklopédie.

   Vymazat
  3. Jana, prečo sa serieš k nám do Čiech? Choď si trepať chujoviny do piči na dajaké slovenské webstránky. Treba Kotlebovy. Tam patríš, ty striga.

   Vymazat
  4. 23:12-nezdá se Vám, že bojujete také minulé(protibolševické) války? A jako správné pako novou válku prohrajete? Přemýšlejte, kdo je idiot, barvu si přiřaďte,-modrou, duhovou.

   Vymazat
  5. Povolný,

   jaké minulé války? Stále je tu skupina, i když marginální, směsi postbolševiků a nácků, kteří kdyby k tomu dostali sebemenší příležitost tak tu znovu s chutí zavedou diktaturu. Skálovci, Bartošovci, Kotlebovci...
   Jaká že má být ta údajně nová válka kterou prej prohrajeme?

   Vymazat
  6. 23:58-mýlíte se , směs "post bolševiků a nácků" získává již v Evropě navrch. Asi to víte i Vy. Možná již nekomunikujete se mnou z Evropy ale jako správný příslušník CIA, komunikujete z "klondajku" v severní Americe, kam jste byl(na vlastní žádost) převelen, snad ne, jako poradce Madura?

   Vymazat
  7. Páni, pěkně jste to rozjeli! Pohled na tanec M.Z. vyvolal silné vášně.

   Vymazat
 13. 23:12 Skvělé, zase si o sobě něco dalšího prozradil - a sice to, že nerozumíš psanému textu, pokračuj a určitě poskočíš v nominaci, oslí prde.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zato ty můžeš poskočit leda tu přitroublou Janu zo Slovenska. Ale můžeš si přitom představovat, že je to Zacharovová :-D

   Vymazat
 14. Žádost redakci NR: Prosím, abyste zavolali do pražský všivárny, že nás uráží tím, že do diskusí na NR vysílají trollí potěr z céčka zálohy okresnho trollího přeboru. Chci od nich něco, nad čím se bude třeba zamyslet a ne šplechty ideologizovaných průjmů. Jsem si jist, že si čtenáři NR zaslouží kvalitní oponenturu a ne výkřiky zoufalých úchylů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na zamyšlení sem ale musíte dávat patřičně inteligentní články. A ne přitroublá youtube videa kroutících se ruských tiskových mluvčí. Jakou by jsi si k tomu asi představoval "zamyšlení a kvalitní oponenturu"?
   Takže si postěžuj u Ďoubalíka, blbe.

   Vymazat
  2. 23:45-Vždy mne "potěší" Troll, kterého "potěší" inteligentní článek na NR. Přestože tuto "kvalitu" zde nenachází, divím se jeho přítomnosti, tedy Trollí. Zatím jsem ze "známých " typů anonymů, nevypozoroval nikoho vice než "vlezl-někam", kam, dosaďte sami.

   Vymazat
  3. Povolný, věřím, že až vyhrajete tu vaši "novou válku", tak s "trolly" (rozuměno s jakoukoli vaší opozicí) ihned a jednou provždy zatočíte.
   To je váš rudohnědý sen.

   Vymazat
  4. 0:44-každý sen má nějakou barvu, jakou má ten Váš, duhovou jistě ne!

   Vymazat
  5. Povolný,

   snili jsme do roku 1989. Od té doby každý dostal možnost si ty svoje sny přímo uskutečnit a žít je.

   Některé existence však tento stav svobody která plnění snů umožňuje strašně sere. Protože sami své sny uskutečňovat nedokáží tak se aspoň chorobně sžírají závistí k těm kteří to dokážou a chtěli by všem zase naši svobodu ukrást. To je i váš případ.

   Vymazat
  6. 1:14-máte pravdu, snili jsme. Jen "někdo někoho podvedl" a to se nezapomíná, nezapomeňte! Zrada se trestá a mezi etniky obzvlášť, nezapomeňte,my také nezapomeneme.

   Vymazat
  7. Povolný,

   kdo, koho, jak a čím podvedl?
   Jaké konkrétně vy jste měl před rokem 89 sny? Kdo a jak konkrétně vám zabránil je realizovat? To by mě vážně zajímalo.

   Ať byly ty vaše sny jaké chtěly, řeknu vám to natvrdo. Vy jste prostě trouba, který selhal. Který neměl dost snahy, vůle, pracovitosti, vytrvalosti,.. aby si své sny uskutečnil. Trouba který předpokládal, že "někdo" všechno udělá za něj a přinese mu výsledek až pod nos na sříbrném tácu.

   Ale to by nebylo to nejhorší. Nejhorší je, že si ani na okamžik nepřiznáte vlastní odpovědnost za váš život, za vaše chyby. Z vašich vlastních selhání obviňujete "někoho" jiného a chcete ho jaksi trestat, mstít se. Tím jste mi opravdu odporný.


   Vymazat
  8. 1:58- máte pravdu, měl jsem sny. Brzy mi je sebrali Vaši rodní. Jeden mi nabízel úplatek, druhý "spolupráci" něco za něco. Vyšachoval jsem se sám, uvěřil jsem Havlovi- nejsme jako oni(komunisti). Vím, jsem naiva ale stejně vyhrajeme! Vy jste odporní!

   Vymazat
 15. 23:12 jejdanánek, jejdanánek - tady někdo opisuje a umí ctrl-c a ctrl-v. Zkus vlastní myšlenku, dutolebe. Zabolí to, tak se nevyděs z prvního takového tvého prožitku. Když to uděláš několikrát za den, tak se za pár desítek let dotáhneš myšlením alespoň k láčkovcům.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já bych se k láčkovcům, kdybych na tom usilovně pomocí alkoholu a drog usilovně pracoval, mohl dopracovat jedině shora. Kdežto primitiv jako ty pouze ze zdola a to pouze transplantací mozku. Což je vyloučeno takže je ti souzeno zůstat inteligencí na úrovni směsi aminokyselin.

   Vymazat
  2. Správně 23:52 !
   A já tu směs aminokyselinhoven spláchnu do ČERNÝ DÍRY !

   Vymazat
 16. 23:29 Jasně, napsala svůj názor a proto je přtroublá, ty si ale pražskovšiváckého pojetí demokracie etalon.

  OdpovědětVymazat
 17. Vždycky mě pobaví tenhle klon Sputniku, proto ho občas sleduji, ostatní media začínají být docela nudná. Co ze Zacharovky týče, tak na videu nohy docela dobrý, ale na fotkách vypadá spíš jako transsexuál.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ta bandertovská kurva Savčenková vypáda jako ta kurva,co tě vypradla z prdele,kreténe havloidní!!!!!

   Vymazat
 18. To i soudruh Meresjev tancil Kalinku lepe. A bez nohou !

  OdpovědětVymazat
 19. 22:33 - Co ma co, spolecneho krasa zeny se zamepisem, nebo politikou - Ty PRASECI POHLAVNI UDE ! Hmmm ?

  A jak to, Ty intelektualni ZMETKU, ze prirovnavas dnesni Rusko presidenta Putina se Sovetskym svazem Leonida Brazneva ? Jak to, ze nic nevis o svete, kdyz
  mas computer ?
  Jak to, ze nevis, ze nas pristi president Donald Trump a rusky president Putin budou KAMARADI. Ze se potrebujeme vzajeme proti Islamu !

  Vis Ty vubec - Ty OSLE neiformovany, ze rusky president Putin zpiva nase lidove pisnicky o boruvkovem kopci v Aglictine ? NEVIS NIC !

  Kdybych ja umel psat rusky, tak poslu krasne pani Zacharove obdivny dopis.
  HONOLULU se smyslem pro krasu !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hovnolulu,

   co má společného??? To myslíš vážně ty vypatlanče? Ty sám jsi ji přece spojil ze zeměpisem (je ozdobou její země) a politikou (je inteligentní a osobnost)

   Samozřejmě že přirovnávám. Vždyť Putin sám považuje rozpad SSSR za největší katastrofu 20. století

   http://zpravy.e15.cz/zahranicni/politika/putin-rozpad-sssr-byl-humanitarni-katastrofou-1238945

   Putin byl aktivním agentem KGB.

   Ty víš úplný hovno co bude ve skutečnosti dělat Trump pokud bude zvolen prezidentem s kým bude kamarád a s kým ne. I Obama chtěl naivně dělat restart vztahů s Ruskem, ale byl rychle uveden do reality.
   Jseš úplný vymaštěnec který tu reality show žere i s navijákem.

   Do USA vůbec nepatříš, myšlením jsi starý bolševik.

   Vymazat
  2. "Putin byl aktivním agentem KGB".
   Veď to je predsa dobre, vie ako funguje vysoká politika v zákulisí, vie ako riadiť štát, ako uskutočňovať zahraničnú politiku. Príprava a výber kádrov do KGB, CIA, alebo Mosadu mala svoju úroveň. Čo je to za argument? Že KGB nekoná morálne? Tí ľudia cestovali, vedeli jazyky vedeli sa orientovať, rýchlo riešiť problémové situácie, mali dobrú psychologickú i fyzickú prípravu. Je to podobné ako keď G. Bush starší, prezident USA, bol v minulosti dokonca riaditeľom CIA, tiež organizácia, ktorá sa vždy riadi morálnymi pravidlami.... Možno ak by ako KGB-ák nemal pevné nervy, už by bol vletel na Ukrajinu s plnou parádou a skočil do nastavenej pasce. USA robili intervencie aj kvôli dvom ľuďom (občanom USA) = napr. Panama 1989. (Išlo o prieplav=prachy, nie ľudí)
   Slová - bolševik, komunista..., ktoré tu niektorý používajú. Toto je úplne zastarané myslenie. U mňa je to Západ versus Slovania, ešte presnejšie konflikt západnej civilizácie s Ruskou civilizáciou - Slovanskou. Ako Slovák nikdy nepôjdem proti Rusom. Pre mňa sú všetci tí, čo myslia ako ty zradcovia odkazu našich predkov. Si hlboko strčený v západniarskej riti a ešte vykrikuješ, že ako voniaš. Proste si si vybral stranu.
   Čo sa deje v USA, tak lepší Trump, ako Clintonová, teda v USA sa ešte zomelie toho dosť a o 25 rokov príde niekto, kto povie, že roky, ktoré nasledovali (2017 - 2025) priniesli najväčšiu geopolitickú katastrofu 21. storočia (vyzerá to tak). A zrejme to povie Američan, budem tomu rozumieť rovnako dobre, ako keď to o 20. storočí povedal Rus.
   Rozpad obchodu, nezamestnanosť, prudký nárast zločinnosti, gangov, odchod vzdelaných ľudí do cudziny, nárast samovrážd, prudký pokles pôrodnosti, pokles počtu obyvateľstva rovnajúci sa stratám vo veľkom vojenskom konflikte, pokles HDP o desiatky percent - to je obrovská katastrofa. A Rusi si mysleli, že západ ich bude brať, ako rovnocenných partnerov... Trvalo im minimálne 15 rokov, kým pochopili, že nie sú súčasťou západnej civilizácie. Stačí si položiť jednoduchú otázku. Ak by boli súčasťou západu, prečo na nich západ stále útočí? A my sme na pomedzí!
   Je nespravodlivé, keď má jeden štát toľko surovín- niečo také povedala krvavá Madlen už dávnejšie a Rusom docvaklo, že sa musia chystať na obranu. No a čo my? Ak už Rusov nemusíš, tak aspoň nebuď iniciatívny blbec, ktorého rukami bude západ bojovať proti Rusku.
   Vlastnými - Slovanmi proti vlastným, rozoštvať a panovať. To Anglosasi vždy vedeli. A tak Poliak proti Rusovi, Chorvát proti Srbovi. Ešteže Česi a Slováci mali rozum. Ale zneužití boli často. Len tak letmo
   1849 bitka na Branisku. Proti SK dobrovoľníkom na strane Viedne poslali maďarskí dôstojníci opäť Slovákov.
   Alebo ako hovorí klasik: USA budú bojovať na Ukrajine s Ruskom do posledného ukrajinca. ...
   Rusi sa museli spojiť s Čínou, bohužiaľ. Ale na ich mieste by som šikmookým moc neveril.
   Tak, kto má v sebe ešte kvapku Slovanskej krvi, tak to chápe, kto je zradca a podpindosník, ako zradca aj dopadne.

   Vymazat
  3. Honolulu !!!
   22:33 zasažen !!!
   ...spálil jsem mu mozek na prach, jak z jeho zoufalých komentů vidno!!
   PS/paprsek smrti

   Vymazat
 20. (1:04) A proc se to Obamovi nepovedlo a proc vubec Obama upadl v nemilost, to Ti jeste nedoslo, vid , ze ne ?

  Samozrejme, ze to, co se delo za Jelcina byla humanitarni katastrofa pro celou zem, protoze lide padali hladem na ulicich.

  Ta nenavist proti Rusku, ktera je umele vyvolana a nema zadnou pricinu, prinese zkazu i hnupum jako jsi Ty.

  Proc na ne porad utocite, stejne nedocilite nic, protoze jedine reseni je v miru a obchode.

  TAK JAKO TO CHCE Donald TRUMP!

  A nenadavej mi do Bolseviku ty politicka karikaturo blbosti.

  S politikou Neoconu je konec. Odsoudila ji cela Amerika.
  Amerika patri lidem jako je Donald Trump a ja.

  Neocons je na ustupu i s prizdisraci bez vlastniho usudku jako jsi Ty.
  Ty jsi na strane Neoconu kvuli - cenzurovano - hlupaku pruhledny.

  Docilite valku ? - CHCIPNES V NI, to mas zaruceno.
  Chcipne v ni pro tu partu, ktera se na Tebe diva jako na odpad.

  Aspon si zjisti z ceho Neocons vznikli a co maji "spolecneho" s Tebou, svazaku.

  KGB ? Byl byrokratem a ne aktivnim agentem , tak jako Ty jsi byl u vojaku, pokud Te vubec vzali a prehledli Tvoji tupost.

  Zjisti si Ty polomozku, rozdil mezi tim, co chteji Neocons a co chce Trump !
  honolulu


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty imbecile,

   ten komunista Sanders je aspoň autentický a zcela předvídatelný. I když mele komunistické blbosti tak celá jeho životní minulost, všechny jeho dosavadní činy a SKUTKY svědčí o tom, že je upřímný, svým slovům věří a že v případě zvolení prezidentem je bude opravdu realizovat.

   Kdežto za Trumpem není vůbec nic. Je to oligarcha, jeden z 300 nejbohatších lidí planety, kšefťák s realitama a hazardním byznysem. Na současném systému vyrostl a současný systém mu umožnil stát se multimiliardářem. Jenom skutečný idiot si může myslet, že Trump chce jít do politiky proto aby tento dosud pro něj perfektně fungující systém rozbořil. Vůbec NIC z jeho dosavadního života tomu nijak nenasvědčuje. Proto je zcela nedůvěryhodný a nepředvídatelný. Díváš se pouze na relity show a žereš to i s navijákem, blbe.

   Co se dělo za Jecina byl přímý důsledek krachu komoušského režimu. To už tak po krachu bývá, že lidé žerou trávu. Navíc ceny ropy byly v 90 letech minimální.
   Ale ty ty starý bolševiku bys tam ten režim zřejmě držel nejraději dosud, viď?

   Vymazat
  2. 2:18-od kdy "kapitalista" jako Vy podporuje "socialistu" Sanderse?. Že by volání krve? Použiji Váš úvodník: Ty imbecile: ne všichni jsou bezmozci. "komouškému režimu udělal přítrž Gorbačev v součinosti s CIA,Mossadem, Jelcin byl jen loutka. Pro jistotu oba vaší krve. Buď s tím "blbem" uměřený, sám se jím stáváš!

   Vymazat
  3. 2:18: Sanders je sice autentický, ale právě proto jako první na mušce současné vlády za oponou. Trump se vymyká svou bezprecedentní ochotou věnovat to, co vydělal, na svou kampaň a nenechat se vydírat jakýmkoli "sponzorem". Slova jsou lichá, důležité jsou kontakty a "hatelist" domácích zrádců ve State Departmentu. S tímhle materiálem se nadále spolupracovat nedá, má-li být značka USA vytažena z exkrementů a ještě nějaké to století existovat. Jinak je ona exkrementální perspektiva velice blízko...

   Vymazat
 21. (1:04)
  Ja to show zeru i s naviakem ?

  Ty zmetku jeden, zde stoji milliony lidi ve frontach v kazdem state, aby dali najevo, ze jdou s Trumpem.
  (Ja take !)

  My jsme jeden krok od revoluce a civilni valky a Ty tomu reknes SHOW !
  Je zbytecne presvedcovat slepeho hlupaka.

  Vyhra-li Hillary v listopadu, tak se dockas valky s Ruskem
  a bude to Tvuj konec, at uz vyhra jakakoliv strana.

  Vyhra-li v listopadu Donald Trump, tak Tebe se zbavi Tvoje firma a zrekne vlastni rodina pro pyramidalni blbost/tupost, kterou donekonecna demonstrujes. Nebudes potrebny v lepsich casech.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://cz.sputniknews.com/nazory/20160519/3063076/huffington-post-tump-vyhrozovat-rusko.html

   Jenom aby to nebylo nakonec přesně naopak, bambulo :-D
   Na to rozčarování a protažené ksichty fanatiků jako jsi ty čekajících na jakéhosi spasitele se vážně těším. Doufám, že potom nepřestaneš psát :-D

   Vymazat
  2. Táhni si vykopat mrtvolu toho zrzavýho potrata,kterýho nenáviděla i vlastní matka,ty chujmerovskej bezmozku!!!!!!!

   Vymazat
  3. Honolulu, miliardář nebude dělat USA lepšími. Nebude. Už teď začal na RUsy nasazovat. Chce jen jedno - být prezidentem. A ty fronty voličů v USA , hm, je známo, jak uvažují nevzdělaní usáci...USA znám z vlastní zkušenosti.

   Vymazat
  4. Slepeného a zaslepeného 1:04 jsem zaslepil NAVŽDY / forevr !
   PS/paprsek smrti

   Vymazat
 22. Nezlob se Honolulu, ale ten clovek ma pravdu. Jsi naprosty kreten a do Ameriky vybec nepatris. Skoda ze idioti jako ty neemigrovali na Kubu.
  Naletel jsi nejvetsimu buranovi ktery kdy kandidoval na prezidenta.
  Hillary rad nemam, ale je to alespon nekdo s politickymi zkusenostmi, kdo se bude snazit udrzet Rusaky a Cinu tam kam patri a tim (doufejme) zachova mir.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hitlery neumí ani vykouřit vlastnímu šedivýmu kreténovi,ty genitální prvoku!!!!!!

   Vymazat
  2. Omyl Anonyme. Už to, že tituluješ Rusy Rusáky vypovídá o tom, co jsi zač. Nikdo Rusy ani Číňany nemusí nikde udržovat, oni se velmi ochotně udržují tam, kde jsou, již po staletí na rozdíl od nejmenovaného státního útvaru v Severní Americe. Ono je naopak nebytné vrátit USA tam, kde jsou jejich hranice a taktéž připomenout všem Židům, že existuje cosi jako Izrael. Každý národ, pakliže je národem, nechť se usiluje o své vlastní blaho výhradně svými silami a ze svých zdrojů, nikoli zotročováním jiných po celé jimi drancované planetě.

   Vymazat
  3. Ty jsi nejen důchodce,ale i DEMENT!!!!!!

   Vymazat
  4. to:02:29 ! Buenosdias pacholku !
   Honolulu chtěl na Cubu, ale nevzali jsme ho tam.
   Zastiňoval by nás totiž, svou inteligencí a krásou !

   CHE Guevara

   Vymazat
 23. (1:04)
  Kdo vam dal pravo se stale SRAT do vnitrnich problemu vychodni Ukrajiny, Krymu, Ruska, KDYZ JSTE NEODSOUDILI protidemokraticky puc na Majdanu, ktery je proti nasi svate americke Konstituci. Hmmm ?

  Oni si tam stejne budou delat co chteji. Tak se s tim smirte a neplakejte, jako stare kulvy po sezone, kterym narostl hrb. !
  Dokazali jste svoji neschopnosti rozesrat cely svet.
  Zacalo to v JAR a nikdy nevite kde prestat.

  Proto nase nova inteligentni administrace v cele s Trumpem zlepsi vztahy s Ruskem a bude MIR !

  Valecni stvaci, jako jsi Ty - Ty pruhledny prostitute pujdou do duchodu se snizenym duchodem a Tvuj soused bude o Tobe informovat Kozaky.

  Koncim, jelikoz 90 % vseho co bylo napsano nepochopis, pro zakrnely intelekt.
  To jsem napsal ja, nick HONOLULU Tvuj intelektualni superior. (Ty osle !)

  OdpovědětVymazat
 24. (2:29) Ona ma takove "zkusenosti", ze ji vysetruje FBI a je jednou nohou ve vezeni. Jak to, ze o tom NEVIS ?

  To, ze Donald Trump je "buran", to Ti rekla officialni propaganda, ze ano ?

  Budes muset prestehovat 90 % vsech Republicanu na Kubu. Oni "NEpatri do Ameriky", oni mysli a voli jako ja.

  Co to tam CHLASTATE v tom Cesku , ze jste tak abnormalne blby ?

  Do Ameriky "patri" asi pouze 1 % Neoconu a ostatni jsou illegalni immigranti z Middle East a Haiti. Kdo na ne, na vsechny a Neocons bude delat ? Madari, Cesi, Rusi,
  Nemci ?

  DONALD TRUM rekl nekolik vet, ktere rict musel, aby ho zmetci patrici k vasi skupine neustvali.

  Vysvetlit vam ucel by bylo snadne, ale neverim v uspech teto prdnasky. Nemohu poucovat o
  Algebre, kdyz jste jeste nezvladli malou nasobilku.
  honolulu - vzdy bystrozraky..
  honolulu - verny stopenec Donalda Trumpa..
  honolulu - zadajici mir s Ruskem..
  honolulu - svetlonos, ktery roznul pochoden pravdy, ve tme feudalniho chleva - u vas vy Neandrtalci.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 25. Mam problem z computrem, preskakuji mi obrazky, nekdo se ke me vtira , ale nvim kdo. Budu vam nadavat az zitra vy nedonosene ostudy z Prahy - Dejvic.
  HONOLULU (Volove zerte vitaminy na rust mozeku ! Mate ubitek bunek.)

  OdpovědětVymazat
 26. (2:18)
  Bernie Sanders neni komunista, ale utopisticky
  socialista .
  Kdo to bude platit , to co on chce - (Ty paraziticky vole, zijici z druhych lidi ?)

  To co on chce neni mozne pro zadneho, kdo zna kupecke pocty.
  Je vsak mene nebezpecny pro mezinarodni napeti, nez je Hillary, ktera je poplatna Neoconum.

  Kdyz ty porad pouzivas slovo "BOLSEVIK," tak by jsi mel vedet, ty proplachnuta makuvko indoktrinacnimi srackami kdo Neocons jsou a na zaklade ceho vznikli a odkud pochazi - kde je jijich zacatek.
  PROC ja Te mam poucovat, kdyz neznas zaklady ?
  (Ty milovniku Bolseviku.)

  Bernie Sanders to prohraje, ale kdyby to i vyhral, tak je to porad lepsi, nez aby vyhrala Hillary.
  Se Sandersem rijdeme o penezenku. Ty take blbecku, etnicita ti nepomuze.
  S Hillary prijdeme o daleko vice.
  S Trumpem bude peneznka plna i pro osla jako jsi Ty.

  Kdyz chcete analyzovat, kdo je prinosem pro vetsinu, tak musite poslouchat to, co dotycny rika a mit informace od neho. Vy je mate s medii, ktere jsou v rukou vasich nepratel.
  Budoucnost vam prinese to, co si zaslouzite svoji inklinaci, coz je zmatek a bida. Dobre vam tak -
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 27. Divim se,že někteří netahnou diskutovat na polo fašisticky pravyprostor.cz kde kříž řidi diskusi cenzurou příspěvku a dáva tak najevo pravičáckou svobodu slova.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pravice, levice, přijice...ti co řídí plánovaně Evropu do dluhů a otroctví fašismus vyrábí jako jedinou možnost, jak se zbavit otrokářů. Oni jsou horší než fašisti.

   Vymazat
 28. Nicku Honolulu, proboha, proboha, proč jste se zapletl do diskuze se známým trollem, namyšleným, zakomplexovaným a zlostným magorem Pepou IBM Oracle iPhone Vyskočem? To vám nestačí to jeho "...Naopak, neustále hází hovna na západní společnost, naši svobodu, demokracii atd...."? -:)-:)-:) Když někdo prohlásí něco tak blbého, tak mi to stačí!
  Nechápete, že to je těžce poznamenaný případ? Chytrák, zoufalec troll! On je tak blbej, že si myslí, že je snad chytrej, ba co dím, nejchytřejší! Podle něj jsi snad komunista! Pořád omílá to svoje dokola, že to nestojí za diskuzi. Nicku Honolulu, vždyť He ain´t nothing but a loser! Just a bloody loser!! A big, fu.king Zero!!

  OdpovědětVymazat
 29. Troll, který nás tady obšťastňuje nadávkami a jeho "argumenty" patří do krevní skupiny, která má za úkol šířit odvěkou nenávist k Rusku.

  OdpovědětVymazat
 30. 5:54,
  dekuji za zastani pane.
  U nas je politicke napeti, take. Lide se casto porvou na ulicich, nebo v halach, kde mluvi kandidati na presidenta.

  Proti Trumpovi stoji agresivni media v rukou jeho nepratel a ta spina a hnuj, ktera je na neho non-stop lopatovana, nema obdoby.

  Nastesti to ma ZATIM uplne jiny ucinek, nez je pozadovan jeho neprateli. Zvysuje mu to popularitu.

  Jenze do listopadu je daleko a on je pouze clovek.
  Oni ho zlomi a v ulicich bude RIOT.

  V jiznich statech zacinaji horka, tak to mozna snizi emoce, ale v listopadu to zacne znovu.

  Jeste jedna vec me prekvapuje na ceskem internete.

  Zde je skupina lidi, kteri hluboce nenavidi Rusko, aniz by to bylo necim podlozene. Oni se zastavili v dobe Brezneva.
  Rusko je jine, nez bylo za Brezneva ! Tak proc proti nemu stvat ?

  Pisi to znovu a znovu. Donald Trump chce s Ruskem mir !
  Rekl to uz nekolikrat a chce delat s Ruskem obchody !
  Je proti sankcim !
  O mezinarodni politice ministerstva zahranici (State department) se vyjadril VELMI NEGATIVNE.
  On rekl doslova, "ze tak hloupa a neschopna/ nekvalifikovana, nebyla v dejinach USA." A ze nas "privedla do IZOLOVANOSTI a neoblibenosti".
  Ta nicim nepodlozena NENAVIST proti Rusku jednou prinese jedovate ovoce !

  Prumerny American ma strach z Islamu. ! O Rusku vubec neni mezi lidmi zadna rec !
  Lide se hadaji o zdravotnim systemu. O skolstvi. O illegalni immigraci. O nezamestnanosti. O globalizaci a o kriminalite v cernosskych gethech.

  To co dela president Putin doma, v "jeho kuchyni" je vsem Amikum uplne jedno ! Proc to neni jedno male skupine pomatencu v Praze - nevim.
  Good night, honolulu


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak tak, netřeba býti až v Honolulu, aby se reálný svět i Česko jevily takové, jaké jsou, nikoli takové, jaké je někdo na růžovo natírá. Inu, pravda je koupit nedá, to jen za ni převlečená lež...

   Vymazat
  2. Nicku, Světa znalý, ta skupina lidí, která hluboce nenávidí Rusko, aniž by to bylo něčím podložené, je povětšině složena z lidí, kteří mají jedno společné a mají v popisu práce rozeštvávat. To pramení daleko v historii, kdy v r. 965 Slované, dovedeni chazarským terorem až k zoufalství, pod vedením svého knížete Svjatoslava a za pomoci Byzancie, uskutečnili velký nájezd na Chazarskou říši, vypálili a vyplenili jejich hlavní města. Got it?
   http://www.amazon.com/Thirteenth-Tribe-Khazar-Empire-Heritage/dp/1939438993/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1463736615&sr=8-1&keywords=the+thirteenth+tribe

   Vymazat
 31. Šikovná ženská :) už na to koukám poněkolikáté.
  Jak by řekl Plachta Krasavice inteligentní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano krasavice a inteligentní a podle toho jak je pozitivní tak, je jasné, že má mít proč dobrou náladu a to proto že jde vše tím nejsprávnějším a nejlepším směrem. To se okamžitě pozná. Ať trollové vztekem třeba puknou, s tím nic nenadělají a oni to vědí, proto ta nenávist a zuřivost v jejich příspěvcích.

   Vymazat
 32. Hele Nicku Honolulu, už jsi viděl u vás v jůesej, že by nějaký američan v televizi (nebo vůbec) zatančil něco podobného, respektive zatančil vůbec? Jedině tak, kbyby byl v kroji Supermana, Spidermana nebo Batmana, a kdyby mu stříleli pod nohy! Ale figuru ta ženská má, co?

  OdpovědětVymazat
 33. Jakpak se ti clapci tady menujou,oni snad ani nevědí jak se jmenujou.To je teda ůroven a těch barevnejch odstínů.

  OdpovědětVymazat
 34. Kakalinka :-) opravdu kulturní "zážitek". Moje životní kvóta těchto ruských "skvostů" byla již vyčerpána a to hodně dávno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Však jo, Kakalinka pochází z poSeratova.

   Vymazat
 35. Pro mně je důležité, že předvedla nějaký um. Jak se říká ve zdravém těle zdravý duch.

  Co se týká kultury, někomu se to může líbit někomu ne, ale je to nepolitické. Zdravá politika se týká hledání správné cesty a vyvažování zájmů a není žádný důvod být nepřátelé a po opuštění jednacího stolu si jít zatančit.

  Skutečnými nepřáteli lidstva jsou ti, kteří hledají a vymýšlí si nepřátelé, to jsou skuteční extrémisté, ti kteří spory vyhrocují do osobního nepřátelství. Je to stále stejná zločinecká písnička, označíme někoho za nepřítele vyženeme ho nebo ho zabijeme a sebereme mu jeho majetek.

  OdpovědětVymazat
 36. Panove, plne s vami souhlasim, ze pani Zacharova je krasna zena !
  Psssst ! Dostanete vsak nalepku "bolshevik", kdyz to reknete nahlas. (Takove hlupaky v Evrope nenajdete nikde, jen kolem prazske kavarny.)

  Krasa zeny, ma na nas, obycejne chlapi kouzelny ucinek a
  NEPRATELE krasy, dokazi zpolitizovat i tento ucinek.

  Proto se vam NARIZUJE, ze budete obdivovat pouze
  GOLDU MEIR vy "bolshevici" !

  Nemyslete si ani minutu, ze chlapi v Americe jsou imunni proti kouzlu zenske krasy. NEJSOU !
  V zadne zemi, zeny nedelaji z nas chlapu takove osle, jako je to zde ! Proto se zde maji zeny velmi dobre !
  Co se tyce tanceni podivejte se, ze u nas se tanci take !
  Boogie Woogie (rachelle 9876) na youtube.

  Pro zajimavost ! Od mista, kde se narodil Rock and Roll v Clevelandu (OHIO), je maly kousek tam tam, kde se rozhodne o nastoleni pristiho presidenta Ameriky. To mesto je silne nazorove rozdelene. Tam se urcite zase vsichni porvou.
  (K vasi uleve se dnes budu hadat daleko mene ! Je zde horko, jedu na vodu.)
  honolulu


  OdpovědětVymazat
 37. 14:42 - vyborne jste to vystihl !
  Nejdrive je DEMONIZACE ! Potom prijde DESTABILIZACE !
  Potom vrazdeni a PREVOD majetku. (Scenar, jako v JAR.)
  A to stale dela pouze jedna - stejna skupina. Skupina "lidskych prav".
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 38. Taková marginálie, a tolik komentářů.... podivné!!!

  OdpovědětVymazat