Reklama

.

.

středa 25. května 2016

Merkelová se chová jako majitelka Evropské unie

merkel kaiserin25.5.2016  Vaše věc
 
Jako o majitelce Evropské unie hovořil včera bývalý polský premiér Leszek Miller, který Polsko do unie přivedl, v pořadu „Politika v samé poledne“ v Polském rozhlase RDC.

 
Miller opětovně mluvil o dělení unie na „rovné a rovnější“ Na konci dubna ve vysíláni Polského rozhlasu „Jedynka“ řekl, že podle jeho názoru jsou všechny současné krize dány tím, že její současní lídři „poněkud zaostávají“ za svými předchůdci. Nyní v souvislosti s migrační krizí kritizoval německou kancléřku Merkelovou. Miller soudí, že její pozastavení azylových procedur, otevřená náruč pro uprchlíky, a to bez souhlasu kohokoli, se nemělo stát. „Paní Merkelová se chová jako majitelka Evropské unie,“ prohlásil L. Miller. Připomeňme, že na počátku ledna o Merkelové hovořil jako o největším škůdci Evropy.

11 komentářů :

 1. Protože si přeje USA.
  Kde jsou vítězné mocnosti druhé světové války.
  SSSR rozbili,Francie už se nezmůže na nic,Anglie je papouškem USA.Poláci se snaží,ale jsou nevyzpytatelný,tak jsou USA vůči ním zdrženliví.Tak jedině Německo a Turecko,dělají Evropu.

  OdpovědětVymazat
 2. Je to leda tak připosraná svině dosazená Babrákem Onanou,aby rozvrátila celou Evropu!

  OdpovědětVymazat
 3. Kdyby se EU držela svých vlastních pravidel, které si stanovila a taky striktně dodržovala zákony, které si také sama stanovila, nebyl by stav v Evropě takový, jak je dnes!!!

  Jenže praxe je asi taková: Slibuji. Odvolávám, co jsem slíbil. Odvolávám, co jsem odvolal a slibuji co jsem slíbil!

  Až Bratr za oceánem "přesvědčí EU o výhodnosti" dovozu svého plynu (snaha o oslabení pozice RF), pak i Řecko vem čert.

  Vůdce, který porušuje své vlastní zákony a pravidla je buď: dosazenou řízenou loutkou, a nebo měl by být OKAMŽITĚ ODVOLÁN!!!
  Odvolání je myšleno již od roku 2014. Vypadá to na variantu č. 1

  OdpovědětVymazat
 4. No jestli Turecko dělá Evropu - ta to jsme definitivně
  v P....I !!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 15:04
   Bohužel,mluví,jednají jen tyto dva politici.

   Vymazat
 5. Zacházení s cizím majetkem, s institucemi, se zeměmi, s lidmi jako se svým vlastním majetkem je nejtypičtější rozpoznávací znak psychopatů. Merkelová JE psychopatka.

  OdpovědětVymazat
 6. ARD Tageschau:Flüchtlinkspakt.V EU zaznieva kritika,ze doteraz prichadzali zo Syrie vcelku vzdelani utecenci.Teraz,vdaka dohode medzi Merkelovou a Erdoganom posielaju Turci ludi s nizkym vzdelanim,a hlavne podozrivo vela tazko chorych ludi.Na letisku v Istambule odmietli udajne pustit vybratu rodinu,lebo on mal akademicky titul.Tak ma napada myslienka,co urobi Nemecko v pripade prerozdelenia po EU statoch.Nasi mnohi döchodci musia rozmyslat,ci kupit lieky,alebo chlieb.A Merkelova ziada solidaritu,A nech sa staraju tie staty,ktore zarabaju na zbrojeni.Dnes sa objavila sprava v novinach.13 statov z EU predava zbrane Egyptu,napriek zakazu.Otazka je,kde skoncia tie zbrane M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Erdogan Merkelovou přelstil. Merkelová se domnívala, že si k sobě pozve utečence, provede jejich selekci, nechá si ty vzdělané a ten nepoužitelný zbytek rozdá zbývajícím členům EU v rámci povinných kvót. A ten vychytralý muslim ji předešel a chce si smetanu nechat u sebe v Turecku!

   Vymazat
 7. Paní Merkelová je evropskou tiskovou mluvčí zámořského tiskového mluvčího Obamy a oba slouží stejné věci, budování celosvětového NWO Ale lidé v Evropě (a v Německu zvlášť) to asi stále nechtějí pochopit. Proti srsti jim je nepochopitelná poslušnost při plnění úkolů, které škodí samotnému Německu a potažmo celé EU. Ale lidé snad už konečně musejí pochopit, že je spolkovou kancléřkou v okupované zemi se stovkou vojenských objektů, kde kdykoliv může dojít k nehodě (i jaderné). Už sedmdesát let nespatřilo žádné německé oko německé měnové zlato uschované od války na věčné časy v bezpečných úložištích v USA. Německé důchodové fondy nakoupily dolarové papíry. Německé firmy jsou německými už jenom podle historických názvů. Bankovní domy mají trezory vyfutrovány dolarovými deriváty, které už nikdo jiný nechce koupit. Doma má vroucí kotel plný nespokojených obyvatel s velikou muslimskou menšinou před výbuchem, do kterého vám Amerika fedruje nejenom další muslimy, ale v Lybii už dokonce chystá dodávky i z černého kontinentu. Nikdy by asi nechtěl být na místě paní Merkelové, to by asi normální člověk nezvládnul. Je to silná žena.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano,je to silná žena,zocelená komunistickým režimem A také psychicky narušená žena. To,co provádí s Evropou,jak ji likviduje bez souhlasu obyvatel Evropy,je neuvěřitelné,likvidující bez použití mozku a jenom s plněním příkazů USA!Kam to může dojít?.Ptám se,co s takovou šílenou ženskou?

   Vymazat
 8. Často zde čtu zajímavé články, které se opravdu nikde nedovím - díky informačnímu boji a ohlupování lidí. Myslím, že by zde měla být seriosní diskuse a ne vedena urážkami. Naučte se už slušně respektovat názor druhého.

  OdpovědětVymazat