Reklama

středa 11. května 2016

Miloš Zeman přednesl radikální návrh, co s Českou televizí. Způsobí to poprask!

11.5. 2016   Parlamentní listy
 (Uvádíme jen část odpovědí z článku)Tentokrát hlava státu odpověděla na téměř čtyřicet otázek našich čtenářů. Tři z nich se prezidenta Zemana ptali na Českou televizi, co udělat s tím, aby informovala objektivně, jak vyřešit problém koncesionářských poplatků a jak je možné ovlivnit volbu generálního ředitele, aby televize neútočila na některé osoby. 
V první otázce se čtenář pohoršuje nad tím, co předvedl moderátor pořadu Události komentáře Lukáš Dolanský, když nezvykle ostrým způsobem zpovídal hejtmana Michala Haška, proč se na brněnském hřbitově fotil s ruskými motorkáři z klubu Noční vlci. Podle čtenáře šlo o ukázku dehonestace politika. „Kdo může zjednat nápravu, aby nás veřejnoprávní média informovala objektivně a nezávisle?“ tázal se občan prezidenta.

Českou televizi je třeba zestátnit a zrušit koncesionářské poplatky

„Domnívám se, že Česká televize by neměla být veřejnoprávní, ale státní institucí, že by koncesionáři neměli platit 135 korun měsíčně za její provoz, že by tento provoz měl být hrazený ze státního rozpočtu, protože v současné době je Česká televize pouze hlásnou troubou jedné jediné politické strany, která se jmenuje TOP 09,“ sdělil poprvé veřejně svůj nový návrh prezident Zeman.

Úvahu následně rozvinul v odpovědi na dotaz dalšího čtenáře, který se zajímal o koncesionářské poplatky a jak zajistit, aby systém byl spravedlivý. „Platby za televizi by podle mého názoru měly být zrušeny a měly by být nahrazeny nezbytnými výdaji ze státního rozpočtu,“ konstatoval Miloš Zeman.

„Někteří moji poradci mi říkají, že základní vadou generálního ředitele České televize je to, že Českou televizi vlastně neřídí a že ji řídí nejrůznější úředníci na nižších postech. Nejsem specialista na Českou televizi a nemohu tedy toto tvrzení objektivně posoudit, nicméně platí to, co jsem už uvedl, to jest, že Česká televize by měla být státní a nikoli veřejnoprávní, protože pojem veřejnoprávnosti je hybridní pojem, který slučuje nedostatky veřejné a soukromé televize,“ zdůraznil prezident.

53 komentářů :

 1. A co se s tím spraví, akorát lidi nebudou platit poplatky. Lži, polopravdy atd. budou dále.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pište na "Radu pro rozhlasové a televizní vysílání."
   Sice lhát nepřestanou, leč trochu jim znepříjemníte život.

   Já jim píšu pořád.

   A VELMI rád je chytám "do pastí".
   Třeba jsem se ptal na toto, zda tito pánové lžou či ne.

   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Mam-zakaz-v-Ceske-televizi-rekl-Jan-Petranek-Ja-taky-ja-taky-ja-taky-ozvalo-se-429744

   Jednou mi napsali, samozřejmě něco jiného, než jsem se ptal. Napsal jsem jim znova. Odpověď: Považují tento problém za uzavřený, již se vyjadřovat nebudou.

   Jsem zvědav, co tomu řeknou "Radní". :-)))

   J.B.

   Smazat
  2. Státní rozpočet jsou naše daně!!!Mimochodem víte o tom že pan prezident ve světě propaguje nový(debilní)název republiky který vymyslel Zaorálek.Všechno je zřejmě jinak.

   Smazat
  3. Asi nic jiného nejde, než jim psát, ale stejně tam na odpovědi mají jenom úřednici za 25 tisíc hrubýho, a radní to jen podepíše.

   Smazat
  4. Nedejte se zmýlit je to zásadní změna. Televize přejde z rukou cizáků do rukou národních elit, bude mnohem více hájit zájmy českého státu, protože to budou i její zájmy. Podle přísloví koho chleba jíž toho píseň zpívej. Pokud by televize by se televize stala státní vrátila by se mi důvěra v budoucnost českého národa.


   Smazat
  5. Bohužel omyl. Všimněte si, že i Sobotkově vládě se vytýká, že dělá politiku TOP09.
   Jenomže ona nedělá politiku TOP09, stejně jako TOP09 nedělá svoji politiku.
   Všechny tyto subjekty, před volbami volitelné a po volbách už nevolitelné, dělají cizáckou politiku, vnucovanou jim i nám mnoha způsoby. Vždy před volbami slibují hory doly a přitom už vědí, že po volbách budou muset poslouchat někoho úplně jiného, než voliče, nebo svoje svědomí. V tomhle je TOP09 alespoň poctivější, že svoje sviňárny do jisté míry proklamuje. Je ale vrahoun hodný úcty jen proto, že se ke své podstatě hrdě hlásí? Asi ne.
   Do té doby, než dokážeme volit schopnou alternativu, je skoro jedno, jestli ČTV bude státní nebo veřejnoprávní.

   Smazat
  6. V této souvislosti upozorňuji na příspěvek viz níže:
   Miroslav Povolny 11. května 2016 22:07,
   navrhuje, že by různé tv kanály měly v péči různé politické subjekty. Velmi cenný nápad!

   Smazat
 2. Možná ti Milouši uniklo že televize je hlásnou troubou katolické církve ! To ti nevadí ty starej šviháku, tahle kultura ukřižovaného muže ??*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No to je ale kravina! Proč NR začali vyhledávat lidi, kteří píší takové kraviny? Co je na ČT katolického? Nikdy jsem nic katolického nezaslechl - ty jo? A ukřižovaného nech laskavě na pokoji ty mizernej zmetku. A prezidenta jakbysmet. Vyser se na nadávání a urážky - nebo za nějaký čas bude platit ne že co Čech to muzikant, ale co Čech, to zmetek a zmrd.

   Smazat
  2. Opět jeden DEMO-grat, pan prezident řekl svůj názor on o tom nerozhoduje. Prostě někteří "chytráci" jsou opravdu "chytráci" prostě odpověděl na dotazy nic víc.

   Smazat
  3. Jan Petr díky té kultuře žiješ v nejbohatší civilizaci která tady kdy byla a díky opuštění této kultury bude do pěti let po tobě a celé Evropě která si vybudovala spolu s Kanadou,USA a Austrálií blahobyt díky Antické-Židovské-Křesťanské kultuře.A vy vyznavači levice jste všechno zničili a předložili nás na talíři iślámu jako dezert(což znamená poušť)

   Smazat
  4. Prokletá církev a pomahači její.
   Hodně štěstí v blahobytu anonymové :))*

   Smazat
  5. Tomu hrdinovi,
   silné slova, rád se sejdu a budeme spolu sami.
   Zbiji tě že s tebe potečou hovna.
   https://www.youtube.com/watch?v=nxNg570CddY

   Boj je meditace hrdino*

   Smazat
  6. Ty jsi ale prase! Co tady vůbec meleš o církvi? Co je v článku o církvi? Co si to dovoluješ? Z tebe už ty hovna tečou. Tak toho nech, tady na to není zvědavý nikdo ty magore, a vrať se do svý klece. Taky slintáš a uchcáváš rozkoší, když můžeš tak sprostě nadávat a urážet, a přitom ti nehrozí, že ti někdo vyrazí zuby z držky? Ty sprostej hrdino diskuzí!

   Smazat
  7. Alternativní médium znamená otevření se názorům odlišným od oficiálního mainstreamu. tedy když přijde osoba hlásající že Kalousek je Bůh a TOP09 naše nejlepší strana a že Bohouš Sobotka se Zavorálkem to dělaj skvěle, je na špatný adrese a tudíž se dá pochopit jisté nepochopení těch kteří chodí na alternativní média. Jenže se obávám že toto není alternativní médium. Bohužel. Zde by v záhlaví mělo být jasně uvedeno PRO KOHO to je alternativa. Tedy dejme tomu "web každého kdo adoruje minulé i současné Rusko, tedy SSSR, Putina - tedy komunisté a postkomunisté". Trpění pak mohou být ještě někteří "odpůrci USA v mezích zákona" a toť vše. Jenže to tu uvedené není! Proč? Pak by se věci jevily jasněji a ti co třeba fandí USA, ale chtějí jí očistiti od nadvlády JOGu by věděli, že sem ne, že tu je v tomto s mainstreamam prakticky shoda apod. Zkrátka takto je mnoho lidí zklamáno a pak se tu objevují podobné nesmyslné povzdechy typu: "Proč NR přitahuje ty a ony ..." - přitahuje prostě všechny kdo naivně věří že je webem alternativců, kde je zajímavý a zajímavými na mainstreamu nepublikovatelnými fakty dokládaný souboj názorů a různých koncepcí a alternativ. Tak by to aspoň mělo být.

   Smazat
  8. Nemám zuby...
   Jinak si se pěkně popsal :))*

   Smazat
  9. Jinak Honzo, možná jsi Miloše neposlouchal při inauguraci. Tam se definoval jako "tolerantní atheista". A kardinál Duka nedváno přiznal, že jsou přátelé. Taky proto vyšel círvki vstříc co se týká nemovitostí na Hradě. Zkrátka když to má posraný u kavárníků, tak to musí vyvažovat dobrými vztahy s Izraele, AIPACem ("Jsem Žid!") a katolickým klérem. Ovšem ČT nijak zvlášť katolické církvi nenadržuje, nadržuje pánbíčkářům obecně, tedy židozednářské ideologii tzv. ekumenismu, tedy sbližování církví všeho typu, která se prosadila proti vůli většiny věřících na II. vatikánském koncilu díky její dřívější infiltraci.

   Smazat
  10. To je úroveň pánové, jen si po sobě přečtěte ty své příspěvky. Hlupák nadává hlupákovi. Lidi i svět se doslova zbláznili.

   Smazat
  11. když budeš chlastat a lhat stejně jako duka tak skym by si asi tak kamaradil a všechno sadarmiko jak spravně dodal zestatniho

   Smazat
  12. Děkuji Vám FEKALISTI za krásné a povzbudivé
   příspěvky. Končím pozdravem - EXKREMENŮM ZDAR !

   Smazat
  13. Poznámka, určená nespokojeném rasistovi 18:29, co se nás snaží pomluvit - Nová republika není pro rasisty! Už si to prosím zapamatujte a nechoďte sem s těmi svými nenávistnými pitominami otravovat diskutující. Rasistické nenávistné útoky budeme i nadále mazat. Máte svoje whitepower weby, tak si ty výblitky uveřejňujte tam.

   Smazat
 3. Souhlasím, zestátnění nemá v podmínkách Česka vůbec žádnou cenu, protože televizní propagandisté se se státním platem nespokojí a budou si hledat "vícezdrojové" financování zcela podle vzoru jiných státních úředníků z různých ministetstev a úřadů. Tady asi pomůže pouze privatizace, protože se jako soukromníci budou muset o zdroje příjmů s dalšími hladovými krky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jako - privatizace vyřeší co? Nahrne se tam ještě více nenažranejch zmrdů, a budou kvákat manipulační sračky pořád a ještě víc. A vláda řekne, že na soukromý práva nemůže sáhnout. A budou i z programů ČT řvát a ryčet reklamy každých dvacet minut - kdo prahne po privatizaci TV, ať se podívá na paseku v privatizovaným zdravotnictví - to vyřešilo - co?

   Smazat
  2. privatizace vyřeší to, že si nebudu muset nadávat za placení koncesionářských poplatků, protože ČT je vyjímečná služba - platím si něco, s čím bytostně nesouhlasím, když se mně něco nezamlouvá, tak si to nekoupím, ale u ČT to není možné

   Smazat
  3. Aha - tak už jsem doma. Že mně to hned nanapadlo.Vono jde vašnostovi o prachy. Za vším jde jen o posraný prachy - ušmudlaných stodvacet korun nebo kolik to stojí. A já myslel, že jde o pravdu a lásku, kulturu, vkus, včasné a vyvážené informace a tak - a jak jinak, jsme přece češi - ne? Jde o smradlavý prachy. Ano, my budeme poslouchat uřvaný reklamy a snášet ty zhovadilosti - jen když to nebudu muset platit? To snad není pravda - to nemůže být pravda.

   Smazat
  4. Zestátnění by hodně ztížilo ovlivňování medií nadnárodními silami a pátými kolonami. Rozhodně absolutně správný krok.

   Můžete si myslet, že mocná ruka trhu vyřeší vše, ale praxe to nepotvrdila. Už to řeší 100.let a nefunguje to, jenom samá krize a válka. Bohatí totiž mají dostatečné zdroje, aby zadusili jakoukoliv nepohodlnou konkurenci.

   Smazat
 4. Dokud jim bude poroučet protektor z SS, tak se nic nezmění!!!!!

  Jedinci jako Dolanský, Zlatohlávková, Kubíčková,Karas a další "intelektuální giganté", ti budou poslouchat pořád!!

  J.B

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nezbývá tedy nic jiného, než si počkat na pád protektora

   Smazat
 5. To co předvedla Česká televize s hejtmanem Haškem je ukázka sprostosti toho největšího zrna. Hned po této ze strany České televize urážlivé reportáži, následovaly dotazy na politiky a je vidět obrovskou moc kterou televize má, protože ministr zahraničních věcí Zaorálek se obrazně řečeno před redaktorem České televize skoro podělal strachy a třesoucím se hlasem tvrdil, že Hašek udělal chybu a že se omlouval, což tedy pravda nebyla, Hašek naopak si hájil svoje stanovisko, že uctil památku padlých dědů a otců těch kteří přijeli z Ruska uctít jejich památku. Zaorálek byl redaktorem České televize okřiknut, že neříká pravdu. O tom co říkal Fiala nemá cenu hovořit protože to je patolízal politiky USA. Česká televize je řízená z velvyslanectví USA, které má zvlášť celé oddělení, které se zbývá kdo jak a pro koho bude provádět reportáže s přesným návodem kdo bude dehonestován. Redaktoři České televize otevřeně napadají své hosty pokud neříkají to co se po nich požaduje od České televize aby říkali. Ti co mají možnost a schopnost sledovat i jiné televize v Evropě a ve světě mají výhodu srovnání a při srovnání zjistí jak je Česká televize proamerická, možná i více než televize v samotné Americe. PROSTĚ PATOLIZAČSTVÍ AŽ ZA HROB.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdybych byl osloveným politikem já, řekl bych moderátorovi, aby šel do prdele. Že mu odpovídat nebudu, protože mám svobodu a demokracii a mám právo na názor, a taky si můžu uctívat koho chci s kým chci, a žádné mediální štěnice mi nebudou poroučet co si mám myslet.Co by se asi tak mohlo stát? Stalo by se hovno, protože by to viděl celý národ, a než bych přišel o politickej flek, chvíli by to trvalo. Poštvali by proti sobě lidí víc. A jednou by to stejně muselo skončit. Co si ty drzé štěnice v mediích o sobě vůbec myslí? Jenže když se každý bojí nazývat věci pravými jmény - to je potom těžký. Hned by bylo evidentní, že ČR je protektorát. Takhle si pořád na něco jen hrajeme. To je každej politik takovej posera? To jim až tak jde o ty mizerný koryta? Protektorát nedospěl přece ještě tak daleko, že by mohl být každý za názor zastřelen - tak proč ta zbabělost? Nikdy bych se nikomu neomlouval, nikdy bych s nimi nehrál tu šaškárnu a otevřeně bych to řekl komukoli a kdekoli. Kde je lidská hrdost? Kde je lidská čest? To jsou politický trafiky víc než to? To je teda smutný. Velmi smutný.

   Smazat
  2. 16.52 - Naprostý souhlas, to až nějaký politik dokáže, normálními lidmi bude zvolen kam si jen zamane kandidovat, ale že to je veškrnovský hnízdo, ta ČT, a trumpeta Topky, to je také pravda. Ale na druhou stranu, Kalousek se vyjadřuje denně a ke všemu, ale podle preferencí je mu to hovno platné - a to si mi moc líbí.

   Smazat
 6. Hlavní příčiny současného stavu našich veřejnoprávních prostředků (ČT,ČR,apod.) spočívají, dle mého názoru, v systému jejich financování, hospodaření a způsobu kontroly.
  Financování těchto institucí by mělo být, v souladu s míněním pana prezidenta, prováděno ze státního rozpočtu a v závislosti na hospodaření státu.
  Jejich hospodaření by mělo podléhat kontrolám Nejvyššího kontrolního úřadu, Ministerstva financí,apod.
  Kontrola "nezávislosti informací", šířených veřejnoprávními prostředky, by měla být zajištěna prostřednictvím nezávislého orgánu, který bude přímo volen občany na určenou dobu, s možností předčasného odvolání jeho členů.
  "Politickou vůli", která je nutná k přijetí výše uvedených zásad, nelze od současných členů vlády, poslanců,apod., v žádném případě očekávat. L.S.

  OdpovědětSmazat
 7. Vidím jedinou možnost - přinutit soudy, aby byly ochotny řešit žaloby na ČT pro trestné činy podvodu (lhaní divákům) a usvědčený redaktor včetně jeho manažera by šli sedět.
  Když bude manažer tvrdit, že za to nenese odpovědnost, dokáže tím jen svou psychopatii - odmítání odpovědnosti je typickým znakem psychopatů.

  OdpovědětSmazat
 8. Dolansky , ktery napadal Haska je krecovity politicky oportunista (jako Pavlik Morozov) nevedici, ze kazdy American, ktery zna dejiny ma RESPEKT pred potoky krve a slz, ktery rusky narod prolil za zachranu sve existence.

  To jejich besneni proti Rusku je srasne hloupe !

  Pristi president Ameriky, Donald Trump uz rekl nekolikrat, ze se presidenten Putinem domluvi !
  Trva na zlepseni vzajemnych vztahu. Chce v Rusku nakupovat a prodavat.

  Proc vas o tom ceska TV neiformuje je neobjektivni zamerna manipulace, slouzici uzke skupine lidi, kratkozrake nizke inteligence.
  President Putin neni Breznev !
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. NWO kapitalistické hnízdo Prognostického ústavu je známo již dávno, z jakého anglo-saského zednářského hnízda vylezl Donald Trump se teprve vynořuje.

   Smazat
 9. Pokud by se stalo dle Zemanových slov - tak televizi vyschnou zdroje od koncesionářů, zároveň ztratí punc veřejnoprávnosti a tak si mohou vysílat co budou chtít, protože to si lidé pak mohou pouštět co budou chtít skončí ty výblitky typu OVM a možná zařve ulhaný kanál ČT24 a další hvězdné pořady. Budou mít plné ruce práce s vysíláním otravných reklam a to se budou potom špatně vysílat ještě další masáže publika.
  Sims.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zeman navrhuje zestátnění, čili by se stali nezávislí na cizím chlebodárci a museli by pracovat ve prospěch českého státu. Protože by to nebylo tak lukrativní jako u soukromníků, šli by tam morálnější lidé, jejichž prioritou není zlaté prase.

   A ty poplatky to je jenom tunel na peníze pro nějaký hajzly, klidně zrušit hned.

   Smazat
 10. Rusko a Amerika jsou prirozeni spojenci proti Islamu, ktery ohrozuje celou nasi civilizaci.
  T.j. pouze otazka casu, kdy prijde k vzajemnemu poruzumeni.

  Pro me je to jasne ! Vidim v budoucnosti 3 svetove statniky spolu zpivat pred narodem ve znarodnene ceske TV oblibenou americkou pisen presidenta Putina.
  Bluberry hill a diregentem bude proziravy a ve svete oblibeny president Zeman.
  Cesi pridejte se ! BLUEBERRY HILL - Fats Domino.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to melete honolulu Američané mají generačně vypěstovanou nenávist k Rusům.To nikdy nebudou spojenci vy agente.To co tady sejete se neuchytí,na to vemte jed.

   Smazat
 11. Česká televize je výkladní skříní české demokracie. Pokud jsme jako národ propásli šanci mít nezávislou, vyváženou a objektivní televizi, jak máme věřit tomu, že máme skutečnou, nezávislou a objektivní demokracii. Ve skutečnosti nám političtí režiséři připravují jenom komedii. Voliči jsou vesměs zmanipulované loutky, házející své hlasy podle dezinformací podávanými režiséry jimi vlastněnými, nebo ovládanými médii. To by asi nebylo to úplně nejhorší, kdyby ve svých zvrhlých plánech s českou společností nelikvidovali, spolu se vzdělaností i schopnost samostatného úsudku. Překrucování historie, potlačování jim se nehodících skutečností, vyzdvihování jim se hodících a zanášení těchto praktik do českých škol,je stejné, jaké jsem zažil za bolševika. Jenomže tenkrát nám sice vymývali mozky, ale dávali alespoň něco na oplátku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:26- nezávislá, objektivní televize není nikde na Světě. Chceme-li se dovídat co nejvíce informací, dejme 1.program pod správu vládní koalice, druhý pod opozici, 24ku mimoparlamentním stranám a "Artku" našim umělcům. Koncesionáři vyjádří(průběžně) sympatie té-které jako vodítko dělení "koláče peněz". Tak se budeme bavit my televizí a ne jako teď, kdy se baví oni na úkor nás. Generálního ředitele nikdo nebude chtít dělat, tak tuto funkci zruší.

   Smazat
  2. Pěkný nápad pane Povolný, tak dobrý že bohužel asi nemá šanci ... Ale tohle by byl veliký krok k demokracii. Protože demokracie není demokracií bez rovného souboje názorů.

   Smazat
  3. Ještě co mě napadá dál, asi čím vzájemně nezávislejší by byly jednotlivé kanály, tím by celá sranda byla dražší, ale za poctivou demokratickou soutěž názorů by to stálo. Nehledě na to, že ze současného rozpočtu ČTV by se dly platit až desítky takových nezávislých kanálů.

   Smazat
 12. ANI SLOVO VAM NEVERIM ! (20 :22)
  Tradicni nenavist proti Rusum Slovanum, reprsentuje uplne jina skupina obyvatel, ktera se za Americany schovava.
  Je to skupina specialnich zajmu.

  Verim silne, ze se Amerika s Ruskem dokaze domluvit a dohodnou, po vymene nekterych lidi ve State departmentu.

  V pripade , ze bude valka, tak vy zemrete o dva dny drive nez ja a ti kteri valku rozestvou zemrou o tyden pozdej nez ja. Mam to promysleno a zanalyzovano.
  honolulu - OPTIMISTA.

  OdpovědětSmazat
 13. Všimli jste si,jaké pořady dávají na ČT.Stále jenom opakující se dokola a přitom vyberou na 6 miliard kč.Kam to dávají?Poplatky by se měli zrušit.Štve mě,že je musím platit,považuji je za vyhozené peníze a přitom se na ČT vůbec nedívám.
  Proč mám platit tyto americké zaměstnance.--LM

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. no tak proč asi jsou jejich platy tajnějši než statni tajemstvi a proč se jich nikdo ani čiročirou nahodou nezepta a proč hazeji lidem na ukojeni platy všech ktere potřebuji zliqvidovat

   Smazat
 14. milouš je jako pokažde vedle jak ta jedle ale to vi každe male ditě za prve čete je stale statni a za druhe platit čete ze statniho je ty vole asi co no přeci zvyšit daně aby soudruzi z čete nezhynuli na podvyživu jako on sam ale to už ten blb nedoda jedina a prodělečna varianta je zrušit bez nahrady a zprivatizirovat jako jine statni podniky aby si soudruzi zčete ale i kulturni fronta take čichla k opravdovemu kapitalismu o kterem tak rada basni a pěje oslavne pisně ale takto jak to mysli vovar se vlk nažere a koza bude cela i proto je milouš velmi velice opatrny aby zněj tato kulturni fronta neudělala dokonalejšiho idiota než ve skutečnosti je

  OdpovědětSmazat
 15. anonymní
  Jsem stará, umělecká profese, zemřelý muž známý spisovatel. Celkový důchod 8370,- Kč, nevadí. Vystačím s málem. Jsem smutná z této doby. Stydím se za prezidenta, alkohol mu zřejmě zničil mozek. Dělá nám, slušným lidem, jen ostudu. Jsem z evangelické, altruistické, velkoburžoazní rodiny. Otec Jáchymov, dědeček Pardubice, ostatní TNP nebo PTP. Majetek znárodněn, něco nenávratně (v rukou STB). Nechci, abychom byli zase pod vládou Rusů, nechci aby byly zase zřízeny Lidové milice (tentokrát LiHové), v čele s potácejícím se prezidentem. Zdravím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:01-použiji Vaše první čtyři slova, která jediná jsou pravdivá, tak tedy: "Jste stará, umělecká profese." Doplňuji Troll, lepšíte se v propagandě ale je to stále málo. Pište pravdu! Napište Váš příběh, se jmény, údaji k ověření, pak uvěřím. "Zdravím" není podpis Trolle! PS. ta "zahuštěnost" negací bez identity je známka amatéra. Co vás ta CIA učí, učte se od Mossadu! Méně je někdy více.

   Smazat
 16. Díky za pozdrav.To stálé napadání prezidenta ohledně pití je už ohraná deska.Nevím tedy, jestli byste místo něho chtěli vidět toho koktajícího knížete,kdo ví,jak by to dneska tady vypadolo s námi občany.Ano,věřím,že se vám stýská po majetku,sle pokud jste nehailovali, tak se vám majetek vrátil v restituci.Havel taky dostal to,po čem se mu stýskalo,ale měl tu výhodu,že dostával peníze přes Německo z USA.Na hrádečku si pak užíval.Jestliže jsme byli pod vládou Rusů,tak můžete posoudit,jaký je to rozdíl být pod vládou USA.Podívejte se,co tady vyvádí americký velvyslanec.To nemá obdoby.Nám slušným lidem říká co bychom měli dělat a už vidím našeho velvyslance,jak dává moudra v USA.To,že si náš prezident servítky nedává,neskáče jak by kdo chtěl,říká vše naplno--tak to mi vůbec nevadí a taky je jasné,že vám vadit bude--LM

  OdpovědětSmazat
 17. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 18. Add 11:01
  Vážená paní, také už jsem trochu starší a vím, že ve vyšším věku už je o něco těžší, i v případě nových informací, měnit některé navyklé pohledy. Přesto Vám zkusím dát 2 náměty k zamyšlení:

  námět 1. pan prezident Zeman denně absolvuje náročný program, náročnější než většina mnohem mladších politiků. Všechna ta setkání jsou náročná fyzicky i intelektuálně, protože pan prezident se vůbec nevyhýbá diskuzím.
  Takže se Vás ptám, dovedete si něco takového představit v případě těžkého alkoholika, jak jej vykresluje mainstreamová propaganda? Pamatujete si na Kalouska jak blekotal s novinářem když se napil? A to je proti prezidentovi docela mladík.
  Nezdá se Vám, že těm prevítům jenom sedáte na lep?

  Námět 2. kolem nás se děje spousta špatných věcí, vlády neplní předvolební sliby, nevolení bruselští politici si vymýšlejí jeden podraz za druhým, USA spolu s blízkovýchodními diktaturami dělají všechno proto, aby naše děti musely zápolit ve vlastní zemi s barbary, prosazují se antidemokratické orwellovské zákony. Za toto a další věci mohou 'Rusáci'? Když já jsem jenom proti těmto věcem, jsem proto 'Rusofil'?
  A opakuji i zde, nezdá se Vám, že těm prevítům zase jenom sedáte na lep?

  Vždycky je čas opravit si názor, pokud ten původní je založený jenom na pocitech a víře, ale vůbec už není v souladu s realitou.

  OdpovědětSmazat
 19. Na lži a nenávist České televize je jediný recept. Převést ČT na placené kanály a tam si tu svoji "svobodu projevu" může žvanit od rána do rána. Kdo má pocit, že se bez ní neobejde, může si ji svobodně a demokraticky platit ze svého. Pro případ informování o nenadálých katastrofách má každý občan k dispozici Český rozhlas. Stále nechápu, jak někdo může tvrdit, že je Česká televize svými informacemi nenahraditelná. Miloš Zeman má pravdu, Mirek Kokot zase lže.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.