Reklama

.

.

středa 4. května 2016

Motorkáři z Ruska v Brně... Přivítali je chlebem a solí...(Videa ze slavnostního aktu na novinkách)

4.5. 2016  Novinky
Zhruba stovka motorkářů, kteří sympatizují nebo jsou přímo členy známého ruského motorkářského gangu Noční vlci, dorazila v úterý ve dvou skupinách do Brna. První, menší parta přijela na vypůjčených strojích slovenských podporovatelů z Bratislavy.
Skupina jela z Brna nejdříve do zhruba dvacet kilometrů vzdálených Pozořic, kde položila kytku u pomníku pochovaného sovětského důstojníka.
Poté se tito motorkáři spojili s mnohem větší skupinou, která přijela ze severní Moravy a na cestě se zdržela údajně kvůli důkladné policejní kontrole u Olomouce.


Obě skupiny pak dohromady čítaly asi sto strojů. Ovšem ruskou poznávací značku mezi nimi nebylo možno najít. Většina registrací byla slovenských nebo ze severní Moravy. I „severomoravskou větev“ totiž tvořily především vypůjčené stroje spřátelených motorkářů z tohoto regionu.

Noční vlci přijeli do Brna – motorky si půjčili na Slovensku a na Moravě.

Všechny společně pak čekalo na pohřebišti u památníku rudoarmějců přivítání chlebem a solí a poté již položili věnce k pomníku. Obřadu, během něhož byl mimořádně otevřený hřbitov pod přísným policejním dohledem, se zúčastnil i ruský konzul Alexandr Budajev.

Akce se obešla bez incidentů. Motorkáři se poté vydali na přehradu, kde stráví noc, a zítra se opět všichni společně přesunou do Bratislavy a poté na další místa na Slovensku.


25 komentářů :

 1. To je dobře,aspoň někdo je slušný.Ti padlí měli u zadku komunisty úplně stejně jako my a proto si úctu zaslouží.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky komunistům zvítězili !!

   Vymazat
  2. A My jsme prohráli, ale ne navždy, viz konec článku zde - http://creativitymovement.net/creator_library/slovakian/ner-26.html

   Vymazat
 2. Hlavně velký dík za účast hejtmana Michala Haška, který zachraňoval poslední zbytky cti našich trapných politiků. Jinak trošku komplikuje situaci pro krajské volby. Prakticky nevolitelná ČSSD má mezi sebou vzácně úplně jinou krev, kterou by mnoho lidí vidělo v politice i nadále(viz např.také Jan Keller). Zaokrálek jim to tedy pěkně ničí, asi je tak naprogramován......

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je veliká škoda, že Hašek není premiér. Současný slizký sulc stačí, ještě než skončí napáchat plno zla.

   Vymazat
  2. Když on se ten Hašek jako charakter zrovna neprojevil. Jistě víte co myslím

   Vymazat
  3. On ani Zaorálek nevypadal před volbami jako podrazák a špinavec. Tak se vyprofiloval až po vstupu do ministerské pozice. Dnes je na něm vidět, že se věrnou službou Bruselu snaží vyšplhat co nejdál do zadku těch, od kterých čeká náležité finanční ohodnocení. Trapné... Hašek bude také jiný než dnes, pokud se stane například premiérem.

   Vymazat
  4. Hašek a Foldyna jsou hrou ČSSD na zlý a hodný policajty.Hodnej polda Foldyna napadl Zemana za 17.listopad(Konvička na pódiu atd.)za nominaci na hejtmana a další hodnej polda Hašek v tichosti podporuje v Brně výstavbu nové islámské čtvrti včetně mešity a minaretu.Přivítání Nočních vlků bylo super,ale zapněte mozky a vypněte srdce.

   Vymazat
  5. Dříve jsem ČSSD volil. Dnes jsou to pro mne nevolitelní socani.Fakt, že je tam pár slušňáků nic nezmění na faktu, že schválili církevní restituce a vedou opravdu k odplivnutí Zadolárskovskou zahraniční politiku.

   Vymazat
  6. Naprosto souhlasím, Současné i ty minulé strany, které si dosadily do voleb současné politiky již nikdy nebudu volit at slibují cokoli. Tyto strany jsou pro mě v budoucnu nevolitelné,protože obyčejní členové se s jejími představiteli nejsou schopni rozumně vypořádat a to i v případě , že postupně vedou náš stát k záhubě.

   Vymazat
 3. Myslím, že spíš než vzpomínkou na padlé, byla celá akce z české strany pojata, jako tichá vzpoura proti Bruselu a dobroserům. Bohužel, nemáme dnes ve vedení země politiky schopné reálného pohledu a suverénního vystupování. Vždy existují jiné možnosti. Když už nesmějí přijímat samostatná rozhodnutí, mohou říct alespoň pravdu o naší podřízenosti. Svou podlézavost by nemuseli omlouvat evropskými hodnotami, které stejně za nic nestojí a politickou korektností, která je do lží zabaleným bezprávím.

  OdpovědětVymazat
 4. Som rád a hrdý že Slováci vyšli v ustrety Nočným vlkom,vpustili ich ustretove na svoje uzemie a slovenskí motorkari poskytli ruským motorkárom motorky,na rozdiel od poliakov ktorí ich odmietli vpustit na svoje uzemie vraj z dôvodov vyvolania neporiadkov a nasilnosti v Polsku. Videli sme ,, akych nasilnosti a neporiadkov,, sa dopustili na Slovensku a na Morave. Na rozdiel od Nočných vlkov vidíme čoho sa sa dopustili USA i NATO v Iracku a dalej inde na Bízkom východe a v Líbii. Vojny,štátny teror,zabijanie ,miliony zabitych a uprchlíkov. To je to širenie USA i NAT demon kracie vo svete. Tieto pro USA i NATO zabijacke kreatury by nikdy nemali byt vpustene na uzemie Slovenska lebo kde títo zabijaci vstupia tam bude určite zabijanie,štatny teror a rozvrat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A za to bratrům Slovákům velký dík!U nás v Čechách hrdost pozbyla rozumu.

   Vymazat
  2. Anonymní 15.40 -- Připojuji se. Jana

   Vymazat
  3. Napsal jste to přesně 15:13. Je vidět, že motorkáři ještě drží při sobě a je jedno odkud jsou.

   Vymazat
 5. A kdepak máme zasvědcené komentáře Chujmera debiloviče a pražské lejnolahvárny????:-)))))Že by se zasekli při popíjení kořalky v pangejtu?:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co by k tomuto asi tak napsali? Cintali by nějaké nesmysly - teda ty cintají pořád, ale k tomuhle? Vždyť je to v pořádku, ti muži mají přece právo jet uctít památku svých padlých, a že při tom jedou na motorkách -no a co? Myslí si snad někdo, že až tak stojí o tu prašivou publicistiku? Copak ono na sv.Dušiček nejezdí na naše hřbitovy tisíce Němců uctít své mrtvé? Vždyť chování idiotů, kteří i této pietě brání je víc než odporné. Neúcta - ještě slabé slovo. Neúcta k mrtvým - proč? Když oni si uctívají Palacha - kdo jim v tom brání? Kdyby to nechali být, media by o tom nepsala, a všechno by bylo ready, ale takový sračkovitý humbuk každý rok? Už je to směšné. Takhle ideologicky nemocná nebyla naše společnost ještě nikdy. Že to ty politiky vůbec ještě baví. Takové impotentní cinty pořád ke každé kravině. Cinty a omluvy, hádání, koalice v každém městě se hádá, uprostřed toho si lidi dělají co chtí, a jen ti nejslušnější a bezbranní všechno nakonec odserou. Je zde de facto úplné bezvládí. Jen nějací šaškové chodí sem a tam po kobercích a novináři je natáčejí a píše se o tom. To je všechno.

   Vymazat
 6. Člověk až žasne, když dnes poslouchá ty kecy v ČT v souvislosti s motorkáři. Z jejich podání (ČT) to vypadá, že díky jejich šéfovi (chirurgovi) Putin obsadil Krym!!! Toto je taková nesmyslná zhovadilost, že tomu snad může uvěřit jen skutečný dement!
  Snaží se nám vsugerovat, že "Noční vlci" jsou nejhorší sebranka, jaká vůbec existuje v Rusku. A z Putina dělají "loutku" které může kdekdo radit.

  Jsem rád, že jsou někteří politici, kteří to takhle nevidí a že za jízdou nevidí nic jiného než uctění památky padlých.

  OdpovědětVymazat
 7. Doufám, že příští rok přijedou zase a klidně by to mohlo být s větší parádou.

  OdpovědětVymazat
 8. Překvapuje mne, že jsem ještě nikde nečetla, že Noční vlci jsou ruskou ivnazí. Taková propagandistická příležitost a havloidi ji prošvihnou. Jana

  OdpovědětVymazat
 9. TAK PROTI MOTORKÁŘŮM SE KONAJÍ TAKOVÉ MANÉVRY, ALE "UPRCHLÍCI " TI SE MAJÍ TY NIKDO NEPROVĚŘOVAL , BEZ PASU A DOKLADŮ SE SEM ŽENOU, AŽ JE JICH ZDE V EVROPĚ MILIONY A KDO JSOU,CO JSOU ,PRYČ S NĚMI ZPÁTKY DO ZEMÍ, KAM PATŘÍ.
  PRAVÍ UPRCHLÍCI JSOU VDĚČNI ZA VŠE HLAVNĚ , ŽE JSOU V MÍRU A BEZPEČÍ, ALE TY TU NĚJAK NEVIDÍM.........

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 1749:
   Přesně tohle a něco navíc říká hejtman Hašek v televizi . Záznam rozhovoru na téma Hašek , Noční vlci a osvobození je k dispozici na www.outsidermedia.cz

   Vymazat
 10. Pár kluků se projede na vypůjčených motorkách a většina evropských i našich politiků se z toho skoro připosrala.
  To je ta EU a NATO na tom asi hodně špatně...

  OdpovědětVymazat
 11. Vzdát hold vojákům Rudé armády padlým při osvobození je dnes téměř hrdinství, vzhledem k intenzivní protiruské hysterii ČT, Lidových novin, Respektu a podobných médií. Musím říct, že Hašek se ukázal jako velmi rozumný politik, kterého si budu vážit. Kdyby takoví byli všichni... Bohužel Slávek Sobotka či Jiří Dienstbier hrdiny nejsou.

  OdpovědětVymazat
 12. Srovnejme si, co se děje kolem Nočních vlků letos a jak to bylo loni. Jel jsem s Vlky z Brna na hranici se Slovenskem:
  https://www.facebook.com/rudolf.krutsky/posts/823163054425571

  OdpovědětVymazat