Reklama

.

.

sobota 7. května 2016

Nazarbajev příslíbil, že tvrdě přetne organizování "ukrajinského scénáře" v Kazachstánu


7. 5. 2016        zdroj
Kazašský prezident Nursultan Nazarbajev prohlásil, že ve vztahu ke všem těm, kteří se snaží zorganizovat v zemi opakování "ukrajinského scénáře", budou přijata ta nejtvrdší opatření. "Kazaši nechtějí v Kazachstánu ukrajinské události, vím to. Ať slyší všichni, kteří to sem chtějí přinést: přijmeme ta nejtvrdší opatření, aby to věděli a neříkali, že jsem nevaroval," uvádí jeho slova RIA" Novosti".


Poznamenal také, že světová krize má dopad na rozvoj země, vyzval Kazachy, aby byli ostražití a nedovolili narušit stabilitu a vzájemný respekt.

"Víme, že je mnoho lidí, kteří v jejím důsledku (světové krize) utrpěli tím, že ztratili práci nebo část příjmů. Takoví lidé se nacházejí v každé společnosti. Chci varovat všechny Kazachy, aby byli ostražití, aby nenechali narušit naši stabilitu a vzájemný respekt. Za sebe chci říci, že nikomu nedovolíme využít krizi k narušení míru a stability v našem společném domově, " řekl Nazarbajev.

"Každý, kdo by porušil právní řád, se bude zodpovídat v plném rozsahu zákona," dodal prezident. Podle Nazarbajeva je "upevnění pořádku ve společnosti záležitostí každého občana, všech společenských organizací, všech Kazachů."

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

36 komentářů :

 1. Soudruh necha v pripade nutnosti vyvrazdit veskerou opozici i s rodinami.
  Ovar se tam pak pojede ucit, jak stabilizovat spolecnost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro A z 22:48h :
   Je mi Vás opravdu upřímně líto ...
   Pavel p

   Vymazat
  2. Tak zase jsi pospíchal 22.48, abys na diskuzi jako první nablil ty své - jako už obvykle hnusné - urážky. Tak co - dobrý? Co je to ovar - udělal jsi se? No tak teď si dopřej uspokojenou noc ty špinavej šmejde.

   Vymazat
  3. USA okupaci říkáš opozice, průhledný a primitivní, milý havloblbe.

   Vymazat
  4. 22:48 Nic jste se nenaučil,nic jste nepochopil...

   Vymazat
  5. Jsi jen ubohej vymatlanec stejně jako ostatní kreténi z Lejnolahvárny!!!!!

   Vymazat
  6. Co udělali ukrajinský pro SSA soudruzi po Mejdlu na Ukrajině. Odpověz si sám Pepku.

   Vymazat
  7. Máš v tom bordel. Pro zlobu ani nestíháš zjistit, komu odpovídáš. Jsi nemocný, izolovat od nomálních lidí nebo zatnout tipec. Mě by zajímalo, kolik takový podplacený hovado dostává peněz.

   Vymazat
  8. Jsi se nalejt k tvýmu Lahváčovi na hrob,budete tam ležet dva vylitý bezmoci!!!!!!

   Vymazat
  9. A paní prezidentka Clintonová se tam osobně přijede podívat a pobavit! "Přišli, viděli, pošel!" Jupíííí!

   Vymazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  11. oprava: ... mauzolea nebudete!

   Vymazat
  12. Nic neopravuj, že jsi hovado, který neumí psát, je každýmu jasný :o))))))

   Vymazat
  13. Nebo "že ten váš Káďa ..." - takhle.

   Vymazat
  14. ... pardon - takhle blbě chcípne s bodákem v prdeli si asi taky nepomyslel! Tuhle komoušskouu žlutou vopici to teprv čeká!:)

   Vymazat
 2. USimperialista , diktátor a satanista touží po Mejdanech všude tam , kam by mohli ještě nacpat své vrahy , i když míst kde říše ZLA-USA nemá své válečníky ubývá. Spíše by se dalo říci , že téměř nejsou. USsatanisti mají své krvavé základny na 700 místech po světě....ostatně Německo okupují od války ! Vůbec se nesnažili odtud odtáhnout. USA jsou říší ZLA !!!

  OdpovědětVymazat
 3. Po roce 89 měla zde být svoboda, místo toho se tu prohánějí USA okupanti a do médií si dosadili svý hajzly, aby ovládali společnost, stejně jim to nikdo nežere, krom pár vymytých tupců. Pryč s těmi zasranými usamajdany.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co jste očekával? A bohužel to žere dost lidí.

   Vymazat
  2. Svoboda? Co to je? Tam, kde je svoboda, tam není spravedlnost!!! Proto pořád havloidi z TV bedny vyřvávají o svobodě, ale slyšeli jste někdy od nich slovo SPRAVEDLNOST?

   Vymazat
 4. Nemělo by zapadnout:

  George Soros, to je kapitola sama pro sebe. Rozhodně ho nelze označovat za mecenáše. Podobá se spíše šíleným miliardářům z bondovských filmů, kteří se snaží zničit svět, aby na tom mohli vydělat. Soros to dělá stejně – rozvrací celé země, aby mohl hluboko pod cenou získat energetické podniky, zdroje surovin apod. Naposledy se to ukázalo na Ukrajině. Není divu, že právě on tak horlivě podporuje současný útok na Evropu. Rozdíl proti filmu je jen v tom, že se zatím nenašel britský tajný agent, který by s takovým padouchem skoncoval.

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Sociolog-Hampl-odkryva-svet-neziskovek-Jsou-to-normalni-firmy-jenze-bez-svedomi-Dienstbier-jako-Goebbels-sileny-miliardar-v-zakulisi-434525

  OdpovědětVymazat
 5. Klobouk dolů před panem Nazarbajevem . Takto by se měl chovat každý prezident v Evropě a bránit svůj národ . Někteří se takto chovají , ale je jich málo . Dají se spočítat na prstech jedné ruky . Bohužel . Bránit svůj národ se jaksi dnes na "Západě" nenosí .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, také se mi jeho pohled na věc líbí. A hlavně koment k lidem své země. To je řeč prezidenta, který se nebojí.Jen nechápu hořejší diskusi hned pod článkem. Jak může se stále někdo ohánět komunistama? 26 let po?! To už měli sakra čas na změnu k lepšímu neboli .."za 7 let doženeme západ!"..a ono ani za sedm, ani za deset, ani za dvacet. Jsme jen otroci nejhůř placení s nejlepší pracovní morálkou, nejlepším vzděláním, nejvíc poddajní a tvární, co víc si může západ přát. Pokud někdo argumentuje věšením, střílení, nezdadá si s vrahy. A pokud to dotyčný neví, proč se nepostavili komunisté mimo zákon, tak připomenu. Zvolili se lidé, kteří neuměli řídit zem, a tudíž zaznělo od nich, že je ti komunisti vládnout naučí. Dobrá myšlenka, komunisté měli čas zničit důležité materiály a něco je naučit.Otázka je, zda noví politikové byli dobří žáci,myslím že ne.Zde už je to o úhlu pohledu, neb válec se z jedné strany bude jevit jako obdélník a z druhé kruh..

   Vymazat
  2. Pre 6:32, 9:29. Ano je to správný štátnik. Vie sa výzvam ktoré sa kladú k výkonu jeho úradu postaviť čelom. Pre 13:25 a 13:31, tieto demokratické maniére Pepku Vyskoč,ktoré ste v poslednej dobe zaviedli poznáme. Ale neni na škodu veci že si nám tieto vaše obľúbemé demokratické metódy pripomenul. Ako si predstavujete demokratické voľby, sme mohli vidieť na Kyjevskom EuroMajdane v Ukrajine a Odesse. Ako si predstavujete demokratický spôsob odstúpenia politika z jeho funkcie sme mohli vidieť u N.Čaušeska, S. Husseina, S.Miloševiča ako aj u spomínaného Kaddáfiho. Dobre Pepku, vidím že si si aj pritom pekne zamečal a vyskočil. Jseš pašík pepku... pardon, chtěl jsem říct pašák:-). Môj profil Ukrofil.

   Vymazat
  3. 9:29 něco k tomu jak vykřikovali , že "za 7 let doženeme Západ" . Ta 7 je tam správně , jen za ni jaksi zapoměli připsat nulu . Tak tedy za 70 let ! Možná !

   Vymazat
  4. No tebe odstřelit, jediný lék. S dobytkem nediskutovat, lidský dobytek likvidovat.Rád bych viděl tvou statečnost až budeš čučet do hlkavně, debile.

   Vymazat
  5. 17:34 - no jo, to ten Pearlmutter vykřikoval v Hollywoodu - "Vaši vnuci už boudou žít v komunismu!" - a osazenstvo pobavil víc než Chaplin. Ale na Oscara stejně nedosáh:)

   Vymazat
  6. 17:34 - Souhlas! Co s takovým dobytkem co tu podporuje asijskou diktátorskou rudou svini! pokud nemáš kvér, napiš, poskytnu rád!

   Vymazat
 6. Naprosto správná reakce Nazarbajeva na pokusy USA řitním alpinistům v Kazachstánu. Na takové zmrdy platí jen a pouze tvrdá reakce a pokud by chtěli vyprovokovat dění podle Ukrajinského scénáře, tak bez milosti postřílet a bude klid. Kazaši jsou hrdý národ a myslím, že si od nikoho nenechají doma dělat bordel.

  OdpovědětVymazat
 7. Řekl to, co by měl říct každý prezident každé země, která se hodlá postavit vetřelci: budou se vás snažit rozeštvat, ale nenechte se. Je to v zájmu celé země. Pavla

  OdpovědětVymazat
 8. Naprosto máte pravdu kde jsou ve vládě podrazníci a obyvatelstvo je slušné a nechá se oblbnout od zaprodanců oblbnout, tak to dopadne tak, že si tam ASU dosadí své loutkovodiče pro jistotu vytvoří spoutu neziskovek , které vytváří tu správnou brázdu a běžní obyvatelé se pak nestačí divit. Proto je potřeba tem/ mávruk/ zakroutit krkem zavčas.

  OdpovědětVymazat
 9. Doufám, že si to ti ,,naši" vzali k srdci, ať se za ně zase nemusím stydět.

  OdpovědětVymazat
 10. Podobný scénář vývozu "lidských práv" jako na v Libyi, Armenii, na Ukrajině. Sorošovy "neziskovky" a jejich aktivisti zapojeni.

  OdpovědětVymazat
 11. Tito exportéři budou stále mazanější a mazanější. Je třeba být stále ve střehu.

  OdpovědětVymazat
 12. keby nebol Janukovyč zbabelec, tak ani na Ukrajine nemusel nastať žiadny "ukrajinský scenár". A nielen zbabelec, ale aj vychcanec, raz sa otáčal na východ, raz na západ, vydieral. Sedel na dvoch stoličkách pridlho až dopadol na zem. A tak dopadne aj ten samoľúby pablb Lukašenko. Aspoň že Kazaši majú zdravý rozum.

  OdpovědětVymazat
 13. Kazachstan je obrovský a má veľké nerastné bohatstvo. To by bolo sústo pre tie americké špiny. A hlavne by vrazili nôž do podbruši Ruska.
  Takže ak by šlo do tuhého, myslím, že Rusko to nedovolí.

  OdpovědětVymazat