Reklama

.

.

pondělí 30. května 2016

Noční vlci: jak to bylo doopravdy (foto)

Roman Hronek
30. 5. 2016 Eurasia24

Po třech týdnech se ještě vracíme k nedávnému příjezdu členů ruské motorkářské skupiny Noční vlci k uctění památky jejich předků mj. v Praze. V kontrastu s tím, jak o události informovala mainstreamová média v čele s Českou televizí, která se snažila vytvořit dojem „masového odporu“ proti motorářům (nejen) z Ruska, publikujeme zcela jiný pohled. Autentický, přímo od jednoho z účastníků události a doplněný fotografiemi. Text i snímky nám přišly e-mailem.


Zdravím přátelé,

píšu vám, že jsem včera zvednul zadek, vytáhnul motorku a čekal na vlky na dálnici v Průhonicích. Nás Čechů tam bylo přes 140, žádný hovada, lidé samotáři, nebo po třech. Každý chtěl něco udělat, než čumět na TV a nebo jen psát. Čekalo se na kluky z Ruska přes 2 hod…

Naši celníci jim dávali kapky, Rakušani v pohodě.

Mezi lidmi třeba 70letý profesor z K. univerzity – pro představu, každý mohl diskutovat, bylo to super, ale ta jízda 300 motorek – což nikde nikdo radši neukázal, ačkoliv nás natáčelo tolik kamer. To bylo nepopsatelné. Pražané vycházeli z restaurací, každý mával, kuchaři, číšníci, řidiči autobusů a na Václaváku pár zoufalců pod taktovkou Schapira a toho nešťastníka Štětináče, bylo jich tam 20 negativních. Ostatní radost.

Když se nad tím Štětinou zamyslím, je mi ho fakt líto, chtěl určitě plný Václavák a musel tam být s 20 feťákama studentama. Když jsem ho viděl ve zprávách večer, hluboce ho lituji.

Pak průjezd přes Vinohrady. Všude lidí kolem, paráda, a na Olšanech čekalo v ohromném houfu určitě 500 lidí a každý z nás musel projet po jednom v uličce mezi nimi. To se nedá popsat. Opravdu i já, co jsem zvednul zadek a sednul na motorku, jsem se cítil jako vítěz.

A na hřbitově, když člověk jde kolem stovky hrobů ruských vojáků, vzorně upravených, tak vám to dojde ještě víc. Ty lidi tam, to bylo opravdu fantastické. Vše absolutně prosté a přirozené. Každý z lidí včera musel čekat hodiny a každý to vydržel a stálo to za to.

Chci Vás tady poprosit: příští rok dám všem vědět, odkud se jede, a přijeďte, zvedněte se, udělejte si čas, je jedno jestli autem, na motorce.

Tolik řidičů, co troubilo na podporu. Včera to byl opravdu boj za svobodu a to stojí za to. Cítit, že nás je opravdu hodně, to je super pocit. Všechny vás to nabije. Mě se taky nechtělo, ale to, co plkala ČT, že nás osvobodila nějaká spojenecká armáda v čele s Polákama, už byl poslední kousek.

Tak děkuji všem na motorkách a všem lidem kolem silnice, na mostech a taky, světe div se, policajti, normálně nám pomohli. Byl příkaz, ať tam nejedeme, a ti policajti na motorkách a v autech nás decentně provedli všude bez buzerace atd.

Chvála bohu, jestli se probouzí i v policii normální lidé, a ne magoři jako politici.

Perlička na závěr – v ČT mají bobky, tak tam s kamerou dorazila neoznačená dodávka se třema holohlavýma tlustýma pupkáčema, jeden z nich kameraman. Serou všichni strachem, politici, televize, realita je úplně jiná. Včera naprostá pohoda, ty kluci ruský taky super, a poslední dík RED EYE CRUE.

Dovoluji si vám poslat fotografie z dnešního položení květin k památníku padlých sovětských vojáků při osvobozování Československa. Předpokládám, že Česká televize vám to jako obvykle neukáže. Někteří motorkáři, co přijeli s Nočními vlky, měli české vlajky, měli i vlajky Kazachstánu apod.

Akce proběhla klidně.
 
 

 

 

 

 Foto: via Roman Hronek

36 komentářů :

 1. Většina lidí se nikdy nedá ovládnout lacinou propagandou proti Rusku.

  OdpovědětVymazat
 2. Většina lidí se nikdy nedá ovládnout lacinou propagandou proti Rusku.

  OdpovědětVymazat
 3. Bylo tyo presne naopak. Putinova fasisticka svoloc musela projet ulickou hanby a dlouho na tu potupu nezapomene.
  Tech par idiotu kteri je vitali na krchove jsou stejni vlastizradci jako ti, kteri vitali sovetske okupanty v roce 68.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. TY 30. května 2016 22:24 JSI DEBIL.

   Vymazat
  2. Co je vlast? Koho vlast? Tvejch obřezanejch souvěrců vlast je někde pod Kavkazem, chazarskej smrade! A ať tam nebo tu, všude jsi jen rasozrádnou špínou! Ti kdo rozšířili naší rasy až k Ochotskému moři si zaslouží úctu nejvyšší, vši vopejzelé přisáté jak paraziti a těle národů patří dezinsektovat!

   Vymazat
  3. Vy jste nenávist a krystalicky čisté zlo.
   Z Majdanu importovaná nacistická svoloč, která zneužívá děti stejně jako Hitler, katolická církev a banderovci.

   My jsme radost, květiny a slzy štěstí při vítání osvoboditelů z 45tého. Jsem dojat, jaké nádherné a srdečné přivítání připravili moji krajané ruským motorkářům.

   Vymazat
  4. V 68 žádní okupanti nebyli! To sou židácký kouřový clony! V reálu šlo o siopuč, kterej bohužel vyšel! Sionský smradi podnítili po vraždě pana Stalina s pomocí agenta Pearlmuttera (zvaný taky Chruščov) hnutí proti lidu v zemích východní Evropy - NDR, Maďarsku, Polsku a u nás. U nás jim to bohužel vyšlo! Zásah přišel pozdě. Už v květnu si sionský rezident odtud odvezl mikrofilmy s potřebnými údaji o Varšavský smlouvě který mu opatřili agenti Goldstücker, Kašpar, Šik, Winter, Kriegel, Mlynář či Pelikán! Celá operace financovaná Mossadem a CIA stála pakatel - 400 milionů dolarů! Kam se sere na Majden! Více na čase 01:13:00 ZDE - https://www.youtube.com/watch?v=DSVQHZ3VOt0https://www.youtube.com/watch?v=DSVQHZ3VOt0

   Vymazat
  5. A bacha na Putina! Může být ze stejnýho hnízda čirýho talmickýho zla jako ten rasozrádnej xindl nahoře co mu naoko nadává do fašistů! - https://www.youtube.com/watch?v=ZF9bMWug7Ew

   Vymazat
  6. 22:24 Jo a pak jsi se probudil s rukou v nočníku :)) I ty snílku.

   Vymazat
  7. 22:24
   Jasně Pepku, opět jsi jasně prokázal, že ty jako synáček bolševického stbáka a syfilitické prostitutky může mít v hlavě jen naprosté hovno. Ještě že jsi za svoje zvratky zde placen, přeci jen, nikdo ze sebe imbecila nedělá rád zadarmo. A teď vyskoč, retarde!

   Vymazat
 4. Na ČT koukaj už jenom idioti, tam se ani nepředpokládá, že by něco takovýho vysílali.
  Musí se plazit jako krysy bez označení, přesto každej ty svině hned pozná.

  OdpovědětVymazat
 5. V ČT jsou samí hajzlové.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aby se udrželi u koryt, musí kolaboranté Herman a Fiala kroutit se a lhát. Noční vlci mají fotky s ODS a KDU-ČSL. Káží vodu, pijí víno. Hlavně, aby se to nedozvěděl jejich zámořský páníček Čapíro přes Čapí hnízdo. https://www.youtube.com/watch?v=WeKNVXsziFE

   Vymazat
 6. 8.6. bude velká demonstrace na Krkavčích Horách proti fašistické televizi ČT. Přijďte, podpořte demokracii a požadavek, aby se ČT a ČRo vrátily českému národu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kalousek si svoji TV ubrání:))) Ale vážně, Chazaři mají demonstrace u konečníku§

   Vymazat
  2. Bude se defenestrovat nepořádek v jedné z nacistických ČTK, ČT, ČRo (potažmo Nova)?

   Vymazat
  3. Ještě se bude hlasovat, zda-li na programu dne 8. června bude letecký den či se nepořádek bude vymetat od shora dolů a televizní špína opustí budovu v přízemí.

   Vymazat
  4. Kdo to bude organizovat, kde je pozvánka?

   Vymazat
 7. Italská delegace přijela na třídenní oficiální návštěvu Krymu a Sevastopolu. Organizátorem cesty byl známý italský veřejný činitel Giulietto Chiesa...

  ...Kromě jiného se obyvatelé Krymu ptali, proč Itálie pokračuje v podpoře protiruských sankcí, i když veřejné mínění je zcela proti tomu.
  „Odpověď je jednoznačná:

  protože nejsme svobodní.

  Nemůžeme přijímat rozhodnutí. Nehledě na to, že například 100 % italských podnikatelů je proti těmto sankcím. Z toho jednoduchého důvodu, že už utrpěli značné ztráty. Pouze v (oblasti) Veneto během posledních šesti měsíců dosáhly ztráty výše 1,5 miliardy euro. To znamená, že Itálie v podstatě platí a neví za co. Lidé se ptají: shodují se zájmy USA se zájmy Itálie a Evropy? Je jasné, že mnozí odpovídají: Ne, neshodují", řekl Giulietto Chiesa.
  Podle slov italského novináře a veřejného činitele je teď Evropa pod velkým tlakem.
  „Jsme paralyzováni myšlenkou „jednotné odpovědi" Západu. Západ má různé zájmy. Evropské zájmy — to je jedna věc a zájmy Spojených států — to je druhá věc. Ale nátlak na Itálii je velmi silný, mnohostranný a nepřetržitý. Máme pocit, že není to normální situace. Nejen v Itálii. Totéž je v Německu, ve Francii, ve Španělsku, v Řecku. Celá Jižní Evropa je otevřeně proti této linii. Ale je i jiná část Evropy. To znamená Velká Británie, pobaltské republiky, Polsko, Rumunsko a další. Tyto země — řeknu to možná trochu hrubě, ale pravdivě: to jsou protektoráty USA. Tato část Evropy v podstatě přemýšlí v americkém duchu konfrontace", uvádí Giulietto Chiesa.

  OdpovědětVymazat
 8. Jak Martin Zapletal, novodobý válečný veterán a účastník misí KFOR, vystrčil zadek na americký konvoj...

  http://www.nwoo.org/2016/05/30/jak-martin-zapletal-novodoby-valecny-veteran-a-ucastnik-misi-kfor-vystrcil-zadek-na-americky-konvoj-video/

  a co na to fašistická propaganda?

  Stovky čechů je přišlo uvítat...
  Nejdříve 200..., ale nakonec tisíce...

  http://www.novinky.cz/domaci/404873-na-vojenskou-techniku-usa-i-cr-prisly-do-vyskova-stovky-lidi.html

  Tak sakra, dozvím se, kolik jich vlastně bylo?
  Že by milióóóny?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na to ti komunisto rad odpovim. Americany vitaly stovky, mozna tisice lidi.
   Protestovat prislo 10 curaku a jeden z nich vystrcil na nase spojence svou nemytou, fasistickou prdel.
   Uchylove jako ty se najdou v kazde spolecnosti.

   Vymazat
  2. Co to mektáš za hovna ty sračko májová????Jsi debil a debilem zůstaneš!!!!!

   Vymazat
  3. Vážím si panů Martina Zapletala a Adama Bartoše za jednoznačné vyjádření odporu okupační armádě anglosaských válečných zločinců a vrahů slovanského plémě. Dali příklad spoluobčanům jak zastavit nelegální pobyt vojsk na našem území.

   Vymazat
  4. No vzhledem k tomu času, ve kterém ten nedomrdek psal (4:22), je jasné, že je to stále ještě zasmradlé h...o v americké prd...i. I přes to, že je sračkou, způsobuje zácpu.
   Typoval bych to na sfetovaného Večerka.
   S pozdravem Komunista

   Vymazat
  5. 4:22
   Jasně Pepku, takže už jsi splnil normu a teď už tě čeká obvyklé čištění hajzlů v McDonaldu. Takže táhni do prdele a pozdravuj svýho stbáckýho fotra.

   Vymazat
  6. Otevřel jsem si lahváč, a přemýšlel jsem, jak nejlépe přivítat americkou okupační armádu. Napsat na transparent něco, co by posílilo jejich důležitost. Třeba: "Mám radost, že jedete zemřít."
   No, já těm ubožákům, kteří po světě vraždí, protože to mají nařízeno, vlastně tu smrt ani nepřeju.
   Takže třeba:"Mrzí mě, že zaviníte moji smrt."
   To by asi nepochopili.
   Tak možná:"Měli jste raději zemřít doma."
   Ale z toho také nepoznají, že jim přeji příjemnější smrt, než v ruském blátě.

   Problém je, že na transparent se toho moc nevejde.
   Na to by se měl pořádat na americké ambasádě nějaký kutz, co psát na cedule stručně a anglicky. Jak by se třeba řeklo: "Budeme vás milovat i bez nohou." Nebo: "I mrzák je hrdina."
   Je to problém, a tak jsem si otevřel druhý lahváč, a přestalo mi vadit, že se ti ubožáci nedoví, co k nim cítím, a budou nás třeba okupovat s nechutí.
   PB

   Vymazat
 9. Vlatenka


  Tisíce lidí vítaly Amky?
  A kde?
  Já viděla jen fetku Doležala, Pičínského, pár dalších kolaborantů a asi tři haranty.
  Těch ostatních pár byli pisálkové z mainstreamu.)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vlastenka


   Ono totiž od poslední americké trachtace Čechům dost věcí dokleplo.
   I to, že nás Amíci straší Putinem, namísto aby NATO aktivně bojovalo proti islámské invazi do Evropy.
   Dokud se jich islámská hrozba netýkala přímo, neuvědomovali si tak masově, jaký mají USA na rozesrání Blíz.východu (potažmo celého světa) lví podíl.

   Můžu vás ujistit, že líp už nebude. Podpora Američanům bude rapidně klesat a kopírovat stav, který je už leta v západní Evropě.
   Tam naše nadšení dost nechápou, vypadáme jako opičky z afrických kolonií, kterým kolonizátoři rozdávali korálky a zrcátka výměnou za vydrancovanou zemi.

   Pitomoučcí Češi, kteří se domnívají, že jsou pro Američany nepostradatelnými, nechápou, oč ve skutečnosti běží.
   Jsme díky své strategické poloze jenom prostředkem, jak ještě víc zahnat Rusy do kouta.
   A zvíře zahnané do kouta kouše.
   To bychom si měli uvědomit, dokud je ještě čas.

   Vymazat
  2. Proč diskutujete s tím placeným, zamindrákovaným idiotem? Ten tady řádí pořád dokola, dští svou nenávist proti Rusku (stejně jako jeho soukmenovci a jím podobní z havloidního pražského tepelného rezervoáru) a bez ohledu na jeho neustálé sprosté nadávky lidem, kteří mají jiné názory, je tady redakcí trpěn i přes porušování etických pravidel, což mě jen utvrzuje v názoru, že je to záměrně nasazená veš.

   Vymazat
  3. Ještě jim nedocvaklo, že negativními emocemi typu "Co to mektáš za hovna ty sračko májová????Jsi debil a debilem zůstaneš!!!!!" se troll živí. Přitom to čtenářům už dávno sdělil odborník na psyché MUDr. Ivan David.

   Vymazat
  4. Ano. Nediskutovat s ním. Jakákoliv přímá odpověď na jeho štěky je jeho výhrou- ještě bych se přimlouval za posílení cenzorského týmu, aby jakýkoliv slušný člověk mohl jeho příspěvek smáznout. To by bylo pro něj největší zlo.Nebyl by tu vidět.

   Vymazat
  5. 9:30
   Také bych se přimlouval za nekompromisní mazání zvratků tohoto retarda.

   Vymazat
 10. Bohužel, naši státní Českou Tv ovládá malá skupina lidí napojená na knížecí sluníčkovou TOP09, která si dělá co chce.Jak je to možné, to nikdo nemůže pochopit...............a nelze s tím nic udělat ani jako ustrašený premiér Srábotka......

  OdpovědětVymazat
 11. USA i NATO konvoje sa radšej vyhybaju Slovensku Vedia ake privítanie by ich čakalo tu. Možno by im prišiel zamávat p. Šebej,Nagy, Mesežnikov,prezident Kiska. Ale neviem komu by mavali v noci. USA Army vždy cez Slovensko preventívne konvojmi prechadzala v noci alebo čo najkratšou cestou. MY Slováci by sme tímto vojnychtivým zabijakom pripravili moc pekné privitanie. Mainstreem by sa radšej na to ndedíval. Havloidi na Slovensku nemaju miesto,už sme týchto vojnychtivých zmrdov a la modla Havel moc dobře prokoukli .

  OdpovědětVymazat
 12. Co se týká srpna 1968, teprve opakování příslušných dílů ze 30 případů mjr Zemana, (při premiéře jsem se mohl vzteknout nad jejich domnělou tendenčností), teprve dnešek mi otevřel oči o tom, která tehdy bila. A jsem vděčen za roky bez strachu o práci a dík tomu i za slušnou penzi, na jejíž výši si dnes nesáhnou mnozí zaměstnaní. Velice rád bych se omluvil tátovi kamaráda Pavla Hlaváčka i mému tátovi, za mladickou debilitu, s níž jsem tupě věřil, že v kapitalistické demokracii se nelže a existuje tam vyšší férovost než tehdy u nás, za socíku. Neuvěřitelně příkrý opak je pravdou. Bezbřehá faleš a pokrytectví s bezuzdným lhaním. To je ta demokracie, kterou máme. Amorální, zvrácený hnus. L.P.

  OdpovědětVymazat