Reklama

pondělí 9. května 2016

Nové záběry Rusů v Palmýře: obrněné transportéry i protivzdušný Pancir (video)

ea24
9. 5. 2016  Eurasia24

Rusko neponechává nic náhodě a část nedávno osvobozené syrské Palmýry přeměnilo na základnu a štáb pro řízení operací v rámci boje proti teroristům v Sýrii. Informaci podle portálu Rusvesna.su přinesla západní a arabská média.


Zveřejněno bylo také video se záběry nové ruské základny. V oblasti je už od osvobození Palmýry umístěn ruský kontingent, který má na starosti především odminování starobylého města. Na nových záběrech je však kromě vojenské infrastruktury zachycena také ruská těžká bojová technika, mimo jiné obrněné transportéry BTR a také protivzdušný systém Pancir-S1.

Jak dále uvádí Rusvesna.su, podle západních analytiků nová ruská základna umístěná v poušti uprostřed Sýrie svědčí o záměru ruského velení rozšířit zónu vedení protiteroristické operace až do takzvaného „hlavního města Islámského státu“ – Rakká.


27 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. súhlas = veľmi veľmi dobre! priam skvelééé - pre dobro Sýrie, nevinných ľudí a proti teroristickým beštiám od USA cez Turecko po Saudov

   Smazat
 2. Samozřejmě palec nahoru. Taktika je půl boje, Rusové v tomto nejsou diletanti.

  OdpovědětSmazat
 3. a zase jedna militantní reklama na militantní Rusko ! bože bože, vy to fakt žerete i s navijákem ..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sere ti to podkane smradlavej, dej si studenou sprchu.

   Smazat
  2. BLBE. Z které jsi "neziskovky"

   Smazat
  3. 1/ umíte jenom nadávat ? pokud nejsou argumenty, tak nastupují sprostá slova...
   2/ co pořád máte s nějakýma neziskovkama ? Které nic špatného nedělají, možná pomáhají (třeba Červený kříž - to je taky neziskovka, a nebo Klub modelářů atd..). Uklidněte se přátelé, máte strach i z filatelistů ..

   Smazat
  4. Ty se můžeš zase těšit na tu zavšivenou ussáckou Plechovou kavalerii,která si bude dokazova,že nám může bejt tím šrotem nápomocná!!!

   Smazat
  5. Ale no tak, Pepku, neblázni a vyskoč! Mimchodem, dokázal bys vyjmenovat, na které země Rusko v posledních letech zaútočilo a jak se počet zabitých liší od několika válek, které mezitím vedly USA? No, to bych asi chtěl po tvé duté kebuli moc... :D

   Smazat
  6. Mezi neziskovkami vyniká Člověk v plísni - pod humanitární pomocí se skrývá špionážní a vlivová agentura. Všiměte si například, jak působí (protizákonně) na našich gymnáziích, jak školí děti, koho mají volit a co si mají myslet (tzv."ruské nebezpečí", "evropské hodnoty", či dříve "úžasný Khárl Číro"). Člověk v plísni má miliardový rozpočet a je typickou ukázkou cizího agenta, jak ho definuje americké právo! Jaroslav F.

   Smazat
 4. 12:57
  No ono se tam válčí, víme? Tobě by vyhovovala reklama na houbaře nebo rybáře? Navijáku? A tady z příspěvků nevidím, že by to někdo žral.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tipuji, že se ten exot vyhonil u projevu amerického veterána v Plzni, který nejspíš ani netušil kam ho odvezli...

   Smazat
  2. Tipuji, že se ten exot vyhonil u projevu amerického veterána v Plzni, který nejspíš ani netušil kam ho odvezli...

   Smazat
  3. pro 13:16 válčí se akorát tak v Tvé hlavě. Proč propadáte ruské propagandě ??? Která je stejně určená pro místní obyvatelstvo, které je zvyklé na takový styl politiky už asi 100 let.
   Okolo sebe žádnou válku nevidím, jenom na Ukrajině Rusové vnikli do sousedního státu v neoznačených vojenských uniformách -- ale to asi nebyli vojáci, to byli dovolenkáři.

   Smazat
  4. A ussácký negři nikde nikoho neokupujou????Dej si studenej hadr na přirození....v tvým pžípadě klidně na hlavu!

   Smazat
  5. 13:46
   Nějak jsi zapomněl Pepku, že předtím se tebou podporovaní ukronacisté nechali slyšet, že jediný dobrý Rus je mrtvý Rus. Nicméně chápu, že takový retardovaný idiot tvého ražení něco podobného nepochopí.

   Smazat
  6. Jen naprostý duševní impotent může s vážnou tváří oznámit, že někde bojují asi dva roky vojáci o jejichž příslušnosti se nepodařilo získat ani jeden důvěryhodný údaj- číslování, podřízenost,počty a pod. jak se "přátelé USA" snaží tvrdit.Na druhou stranu se ví: na UA je 173.vvb USA,soukroma US agentura ACADEMI...

   Smazat
  7. pro 16:59 tak si poslechni přímo Putina: http://zpravy.e15.cz/zahranicni/udalosti/rusove-plni-na-ukrajine-vojenske-ukoly-priznal-poprve-putin-1256090

   Smazat
  8. 14:22 - a co by jsi dělal ty, kdyby Ti cizí vojáci přešli tajně hranice Tvého státu a začali po Tobě střílet ?

   Smazat
  9. Hned jsem věděl, že 17:22 trolluje. Totiž vznikl nepříjemný nešvar, že názvy článku jsou zavádějící a v nesouladu s obsahem.

   (Zpočátku jsem byl rozčarovaný, nějaký zajímavý nadpis a pak plky, které pouze prošli tiše okolo tématu naznačeném v nadpisu. Teď už vím jak to chodí a jsem v klidu).

   Teď k věci na Donbasu. Ano jsou tam Rusové, ale je to osobní ne oficiální. Kdyby někdo ubližoval Slovákům a rodině, která se stala naší rodině přes svazek manželský příbuznou, tak tam taky vlítnu. Ukrajina je hodně s Ruskem propojená a když někdo začne provádět genocidu na Vašich příbuzných, tak to mnohé nasere a samozřejmě někteří z těch nasraných jsou vojáci s povolání. Může jim v tom někdo bránit? Pak by svůj hněv obrátili proti své zemi, když by jim bránila chránit své blízké. Vezmou si dovolenou a nějakou neoficiální podporu si tajně seženou, jednal bych úplně stejně.

   Smazat
  10. Ukrajina vždy byla Rusko. Ruské písemnictví i vláda ruských knížat začíná v Kyjevu. Ukrajina zase jednou Rusko bude, ať se to těm opičákům šovinistickým z Haliče líbí nebo ne!

   Smazat
  11. Bingo, anonymný pane20:29! A Pepek Vyskoč to dobre vie, keď o invázii Červenej armády zo Sovietskeho zväzu 68roku hovorí ako o Rusoch a o Russku:-). Pritom veľmi dobre vie, že hranice Slovenska, príp. ČesskoSlovenska sa tiahnu pri Ukrajine, ktorému účelovo hovorí kedy o Rusoch kedy o nejakých Ukrajinčanoch podľa účelu sa hrá na profesionálneho blbečka a skúma kto mu skočí na toto trollovanie a na túto návnadu. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
 5. 13:46 máš naprostou pravdu v tom, že se nikde neválčí, to jen USSA-EU-NATO v tichosti vraždí kam jen nakouknou takže tomu se válka říci nedá válka je tam kde mají napadení možnost se bránit ovšem v tomto případě je to každému rozumnému ( ne psychoušovi jako si ty) člověku jasné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:08 nevím, kde to žiješ, zatím pouze Rusové nedaleko na Ukrajině agresivní vojenskou intervencí působí proti sousední Ukrajině. Jinak nic není jiného vidět.

   Smazat
  2. 17:24
   s tebou je zbytečný polemizovat furt jak kafémlýnek, co ti nabušili do hlavy, to papouškuješ.

   Smazat
  3. Existuje jednoduchá osvědčená metoda, jak zjistit pravdu a dá shrnout do dvou slov "Sleduj peníze" nebo jinak pro koho je to výhodné.

   Nikdo Ukrajinu v takovém stavu v jakém v současnosti je nechce, protože je to díra na peníze a kde ty peníze končí ha?

   Lze to snadno zjistit, ale najděte si to sami ať se nám trollové nemotají pod nohama.

   Trollové plkají je to jejich práce, skutečný člověk si zjistí kdo straní dobru a kdo zlu a ve vhodný okamžik toho využije.

   Smazat
  4. Ale pepku, nedělej ze sebe vola, ty vole! Jaký rusové, jaký agresívní politikové na Ukrajině pepku? Vždyť to všichni jsou rusové i ukrajina byla rusové, žádnej Sovětskej Svaz s Ukrajinou pro tebe neexistoval. I báťuška Brežněv byl pro tebe rus a né Ukrajiněc, tak neblbni pepku ty vole! Hele pepku, dej si radši ty prášky co ti pan doktor předepsal a budeš v pořádku. Teď tady jenom blouzníš o ruských agresívních politicích na nějaký ukrajině.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.