Reklama

.

.

pondělí 30. května 2016

Nový Porošenkův "užitečný" poradce. Nový poradce ukrajinského prezidenta Rasmussen začal radit


30. 5. 2016    zdroj a zdroj a zdroj
Prezident Ukrajiny Petr Porošenko jmenoval svým externím poradcem bývalého generálního tajemníka NATO Anderse Fogh Rasmussena; příslušný dekret byl na internetové stránce Porošenka zveřejněn v pátek. "Jmenovat Anderse Fogh Rasmussena externím poradcem prezidenta Ukrajiny (dle dohody)," je uvedeno v dekretu. Postupně se den za dnem Ukrajina stává smetištěm pro politiky a osobnosti veřejného života, které patří do starého železa. Zda je efektivní, zda je špatný, to Petra Porošenka nezajímá. Prezident Ukrajiny, jak se zdá, má "bodík" u "zahraničních odborníků".


Nový "odborník" Rasmussen je velmi zajímavý: realizoval výraznou a striktní protiruskou politiku a zhoršoval tím nestabilitu ve světě. Jeho vliv na Ukrajině bude téměř stoprocentně znamenat přeformátování rusko-ukrajinských vztahů z "napjatých" na "agresivní."

Celkově zve ukrajinská vláda velmi houževnatě cizince na práci. U Porošenka působí například v roli poradců bývalý vicepremiér Polska Leszek Balcerowicz a exministr financí Slovenska Ivan Mikloš. Ostatní cizince typu Saakašviliho nebudeme ani zmiňovat.

Pokud bude Porošenko pokračovat ve vzdalování se od Ruska a ve výběru takového "personálu", udělá (pokud již neudělal) Ukrajině pověst odpadlíka. "Hřbitov politiků, kteří patří do starého železa," a také "země nesplněných nadějí."

Nový poradce ukrajinského prezidenta Rasmussen začal radit
Pro Ukrajinu bude snazší přesvědčit Evropskou unii k prodloužení sankcí vůči Rusku, když bude Kyjev demonstrovat pokrok při provádění reforem a v boji proti korupci. Tento názor sdělil bývalý generální tajemník NATO, nyní externí poradce ukrajinského prezidenta Petra Porošenka Anders Fogh Rasmussen agentuře Reuters.

Rasmussen poznamenal, že prodloužení sankcí je jediný způsob, jak zajistit tlak na Rusko ohledně urovnání konfliktu na Donbasu.

"Od představitelů západních zemí vím, že jejich odhodlání rozšířit sankce je také spojeno s odhodláním Ukrajiny skutečně provádět komplexní reformy", řekl Rasmussen.

"Takže mojím cílem jako poradce prezidenta je navázání oboustrané součinosti. Na jedné straně západní vůdce budu přesvědčovat, že Ukrajinci již uskutečnili důležité reformy," poznamenal. "Na druhé straně budu informovat prezidenta, co mně říkají moji partneři, aby ukrajinská vláda přesně chápala, co je prioritou pro západní vůdce," dodal Rasmussen.

Bývalý generální tajemník NATO konstatoval, že "současná ukrajinská vláda v čele s prezidentem Porošenkem uskutečnila více reforem, než jich bylo provedeno za posledních 20 let." "Ale je samozřejmé, aby proces reforem pokračoval, když má být i nadále Západem poskytována podpora. Proto musíme jít neustále kupředu, "dodal.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

21 komentářů :

 1. Idioti si podali ruce a svět se zřejmě zbláznil. Ale v podstatě lidstvo degeneruje a tak se nemusíme divit. Asi je to už jen otázka času, kdy se lidstvo zcela pomate.

  OdpovědětVymazat
 2. Tyto odporné prostitutky jsou schopné se prodat komukoliv. Ale to je dobře, čím více tam těch cizích parazitů bude, tím rychleji se země zhroutí. Snad už pak těm ukrajincům konečně dojde jak s nimi bylo vyjebáno a zúčtují s tou bandou. Byl by to zářný příklad pro ostatní kolonie v Evropě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale nic nepřekoná to vlastenci k nesnadný smrti odsouzený rudý a vobřezaný Dvořákovic hovado, který při střetu s Pravdou maže jak židácká coura při setkání s Ben Gurionem a bolševická s Uljanovem! :))) Stejně mu, vopičákoj komoušskýmu, už brzo vomeju ten jeho škaredej židáckej xicht kyselinou nad hajzlem a spláchnu, aby přestal strašit malý děti:)))

   Vymazat
 3. Blbý a blbější v produkci ussa!

  OdpovědětVymazat
 4. Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá. Naše kavárenská pakáž může jít také radit a už se nevracet.

  OdpovědětVymazat
 5. Jojo. "Ukrajinské hospodářství bylo na okraji propasti. Od té doby jsme udělali rozhodný krok vpřed."

  OdpovědětVymazat
 6. Už brzy se asi babochlap Savčenková stane prezidentkou Ukrajiny a bude vymalováno .Poslední dobou se dějí strašné věci .Svět ovládla tlupa šílenců a drtivá většina jen bezmocně přihlíží . Zatím .Co bude dál ???

  OdpovědětVymazat
 7. Co bude dál-16:35
  Země pomalu odchází 9669

  OdpovědětVymazat
 8. Rasmussen dobře pracoval v NATO, tak je pověřen ještě většími svinstvy. Samozřejmě za cizí peníze, za peníze Ukrajinců. Ti si jeho prostřednictvím, platí ještě větší zatažení do nesplatitelných dluhů a do rozprodeje země. Samozřejmě, za nadšeného pokřiku: „Sláva hrdinům, sláva Ukrajině.“
  Na Ukrajině to lépe vidíme, ale totéž se nějakou formou děje v celé střední a východní Evropě, tedy včetně nás. P.K.

  OdpovědětVymazat
 9. Ukrajina potrebuje najlepsich ekonomov,aki sa najdu vo svete,ale oni tam hladaju najväcsich vojnovych stvacov,aki vo svete existuju.Prave jednoho zamestnali.M

  OdpovědětVymazat
 10. Na Ukrajině už chybí jenom Pepek Vyskoč,v současnosti dementní přispivatel do diskuzí NR

  OdpovědětVymazat
 11. Do prd..e s celou Ukrajinou, Rozparcerujte ji,ať zachráníte ty stovky a možná i tisíce obyčejných lidí před smrtí!!!!!
  V,J,Horák

  OdpovědětVymazat
 12. Rasmussen znamy podporovatel vojny v Iraku ked vyhlásil že on vie že zbrane hromadneho ničenia v Iraku existuju teda je za ozbrojený vpad USA , Britanie do Iraku. Tieto štaty spolu so svojimi satelitmi začali vojnu v Iraku ,vieme ako to skončilo. Tak teda tento vojnový štváč bude radit Porošenkovy ,vieme ako,mame sa opät tešit na vojnu,havloidní zmrdi a ČT TV budu vo vytržení

  OdpovědětVymazat
 13. Rasmussen požene rusáky z Ukrajiny železnou metlou a bude po válce.Je jasné,že mír na Ukrajině si mnoho rusů i čechů(na webu NR) nepřeje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je pro Chujmera a lejnolahvárnu....Problém současného světa je,že hlupáci jsou si skálopevně jistí svou"""inteligencí""" Naši sluníčkáři,lejnosrci a ussacký vlezdoprdelisti jsou toho důkazem!!!!!!

   Vymazat
  2. Pepek to nestihl. To je mi líto...8-)))

   Vymazat
  3. Anonyme 19:55,
   a co ten Rasmussen udělá? Bude zabíjet ještě víc ruských dětí?
   O tom co si kdo přeje mimo Ukrajinu můžeš spekulovat jak chceš, rozhodující je, co provádějí Ukrajinký nacistický hovada ve své znásilněné zemi. Jenom díky pomoci takových hovad jako byl a je Rasmussen.

   Vymazat
  4. A kde je to ta Ukoprjina, já to na mapě nemůžu najít!? - https://cs.wikipedia.org/wiki/Rusk%C3%A9_imp%C3%A9rium#/media/File:Evropayskye_gubernii_Rossii_1910.png

   Vymazat
 14. To uz se vi staleti, ze bez Ukrajiny a Beloruska neni Rusko plnohodnotnym imperiem. A podle toho se s nim doted zachazi. Slupne Velkopolsko Lvov a dalsi mozna deleni, jen cas ukaze ? Co je vsak jiste, ze Cech bude do posledni minuty posluhovat germanovi, pokud zrovna nebude mit chvilku volna a projizdet mestem ve sve oprdene ojetince s vlajeckou na cerveny semafor za revu "mistri, mistri"..

  OdpovědětVymazat
 15. Dále vzhůru, zpátky ni krok. Tak už konečně prodej těm americkým byznysmenům ukrajinskou půdu a pozvi Monsanto k jejímu obdělání, chceš přece živit celou Evropu svými GMO produkty, ne? Tak na co čekáš Ukrajino, Ukrajinci na to už pokorně čekají.

  OdpovědětVymazat