Reklama

sobota 21. května 2016

O probuzení Evropy nepochybuji

21. 5. 2016, Co je a není Evropa? 


Video z Německa - Evropa není Lampedusa ani Brusel - procvičení němčiny a slovenštiny16 komentářů :

 1. No - ještě tak nařídt budíka na už brzy, už se to nedá duchovně utáhnout bez újmy na duševním zdraví. Důsledky vidíme dnes a denně - stačí denně zkouknout bohatost diskuzí, jak lidi baví život. Zastrčenej čumák v počítači, bouchá se do kláves, to je život panečku! To nám nejspíš dřív strašně chybělo. Jak nás muselo srát levný bydlení a energie, levný žrádlo, zadara doktor i zubař, podnikový rekreace, všichni byli pěkně v práci, a nemohli dřepět u počítače a nadávat. To byla holt strašná nesvoboda a totalita. Zato dnes je život jedno veliký žůžo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ++++++++++++

   Smazat
  2. Je to horší, ale pozor stále to řídí stejné zákulisní vedení, které v klidu bez jakéhokoliv odporu rozebralo východní blok, protože potřebovalo zachránit západ, který ve skutečnosti prohrál. Lidé hloupé ovce znechucení byrokracií a okouzleni pozlátky západu to vítali. Krize západu je totiž neodvratná, způsobuje to koncept řízení společnosti, který lze lépe nazvat neřízením a nechání věcí ať si dělá každý co chce (zločincům to vyhovuje, ale ve své malosti nejsou schopni pochopit, že to vede katastrofě, o té si totiž myslí, že se jich netýká a říkají si vždy se najdou snaživý hlupáci, které okrademe).

   (Příklad zákulisního vedení, jak mohlo být v čele národa takový dementní nemehlo jako Václav Havel - no protože si ho zákulisní vedení vybralo a pěstovalo).

   Bohužel k životu ve společnosti nestačí mít práci a mít zaopatřenou rodinu, což socialismus zajistil, ale je třeba, aby se každý zodpovědně podílet svým dílem na celé stavbě společnosti. Nelze jenom hrabat na svém písečku, to pak mají zločinci snadnou práci. Jenže cesta ke společnosti zodpovědných jedinců je dlouhá a vede skrze vzdělanost a ta není zajištěna a proto se musí každý sám za sebe pokoušet vzdělat a učit se jak vytvořit "boží království na zemi".

   Smazat
  3. To o tom písečku už jsem někdy slyšel, jo už vím, to žvejkali političtí hajzlové poté, co si odkejvali platy kolem sto tisíc a doživotní imunitu, a statisíce lidí vyrazili z práce rovnou na chodník. A podniky vydrancovali, rozkradli, prodali.Lidem, kteří dřeli pětadvacetlet i déle, říkali, že byli zvyklí vodit za ručičku. Takovou sračku jsem jakživ neslyšel. Ti co byli voděni za ručičku tady postavili ty statisíce bytů? Dálnice,silnice, a tak? A za co jsou voděni grázlové, kteří vydrancovali majetek ČR,grázlové,kteří dřepí ve státních trafikách a ta spousta vyhryzů a parazitů? Měli by je vodit ve smyčce za krk. A ty plky o socíku -proč? Ukazuje se, že to byl nejspravedlivější a nejnormálnější systém.Žádný podvody,žádný šmejdi, žádný pochody nahejch prdelí, žádní bezdomovci, žádní žebráci- jen národu plnýmu volů to všechno vadilo. Dobře na nás, teď tu máme hampejz a v pohodě.

   Smazat
 2. Je třeba bojovat a porazit multikulturní fašismus!
  Multikulturalismus je rasistická ideologie slibující vyhladit současné národy ve jménu jakési zrůdy, budoucího multikulturního nadčlověka.

  Hlavní zbraní mutikulturních fašistů je migrace.
  Je to pouze jiná forma genocidních zbraní, které používal Hitler proti jiným národům.

  OdpovědětSmazat
 3. Víte co je na tom nejšílenější? Pokud by se mělo Imperium vzdát svých evropských kolonií, vybombarduje to tady do doby kamenné.
  Takto to dělali ve všech válkách, kde měli přijít o území. Takto to dělali s německými ale i českými městy na konci druhé světové války. Ve Vietnamu, Koreji a všude, kde k tomu byla příležitost

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano přesně. Je to psychopatické jednání, protože vede k sebezničení. Impérium je dinosaurus, neboť evolučně zaostalí lidé v impériu vzdali výzvu života a přestali směřovat k tomu stát se člověkem nejenom podle vzhledu, ale také chováním. Žijí jako zvířata, která jednají pouze podle diktátu instinktů (trochu koření: instinkt vlezdoprdelství mají obzvláště silně vyvinut - ovšem je to jenom převlečený nízký pud sebezáchovy - skutečný člověk se dokáže v kritické situaci obětovat v zájmu pokračování života).

   Smazat
  2. Tomuto impérium dochází dech vojákům a žoldakům se nechce více umírat nadále bojovat ado nekonečna zabíjet ! Zraky všech normálních lidi se stále více otáčí k Rusku kde hledají pomoc a odpověď !

   Smazat
 4. Je nutné povstat a odstavit ty kteří to způaobují ty kteří nemají s Evropskou kulturou,duchovnem a filozofií absolutně nic společného.Ty kteří stojí za všemi revolucemi,valkami a rozkladem morálních principů.To je jádro pudla nic mezi tím.Je čím dál více patrnější kdo ta škodná je.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím, nenechejme se poštvat proti sobě a dobře se dívejme, kdo sleduje jaké zájmy a kde to lze překážejte těmto zločinným zájmům. Lze to dělat tak šikovně, že to nepůjde poznat a tak nad Vámi nebude mít zákulisní vedení žádnou moc.

   Smazat
  2. Však ty čuráky tady doma odchytíme a pak bude pahorek.

   Smazat
 5. :)) Evropa nectí ženy a nepokládá je za bohyně !
  Evropa je byla a bude tak dlouho v destrukci, jak dlouho na ni bude mít vliv Vatikánská politika*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A oni jsou ženský bohyně? Že jsem si nevšim. A ty bláboly o Vatikánu -k čemu? Vatikán se nám stará o ceny žrádla a bydlení? Že o tom nic nevím.

   Smazat
 6. Možná to zní absurdně, ale pád východního bloku opravdu zachránil západ, resp. Ameriku. Sleduji vývoj amerického, dnes již nesplatitelného dluhu. Pokud by nepadl východ, byla by dnes již pravděpodobně Amerika po smrti. V současnosti se poměrně často objevují čísla, kolik peněz odchází jenom z Česka do zahraničí. Každý rok jsou to stovky miliard korun, z nichž značná část skončí právě v USA. Nejsou to jenom banky a pojišťovny. Jsou to desítky až stovky firem, v nichž mají podíl zahraniční "investoři". Vstup zahraničního kapitálu vnímám jako novodobou formu kolonialismu. Vstoupím do určité země se svými penězi. Stanu se majoritním vlastníkem banky, pojišťovny, nebo průmyslového podniku. Tady stojí za zmínku, že v Čechách nevzniká majorita nadpolovičním vlastnictvím, ale jenom většinovým. Tak že nemusím vlastnit 51% akcií. A stanu se faktickým vládcem. Něco podobného se pak děje ve všech postkomunistických zemích. Jenomže nenažranost mocných roste geometrickou řadou a ani tok peněz z těchto novodobých kolonií už nestačí. Na udržení stávajícího systému nutně potřebují nové. Proto tak velký tlak na Rusko. To by se svým lidským a surovinovým potenciálem prodloužilo agónii západu. A konec se velmi rychle blíží. Myslím, že v horizontu jednoho desetiletí musí Rusko padnout do drápů západu, nebo nás čeká návrat někam do roku 1929. Pokud ne rovnou do doby kamenné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele strejdo nech Rusko na pokoji, a tu přiblblou filosofii si nech pro méďu Béďu.Prostě jsme v prdeli, protože jsme tam chtěli bejt -a co - chtěli? Lezli jsme až na dno senkrůvny honem rychle, teď každej nadává, ale ty zrůdy, který si na tom všem namastili kapsy a naplnili pupky, už se o sebe postarali. Všechno bude olezlý základnama, a pomalu a potichu nám dodají všem zbraně,jak těm napravo,tak těm nalevo - tak se to teď dělá. Sami si pracky od krve neupatlají, zato lid se bude mydlit, a brodit v krvi.Media už se řadu let svědomitě starají, aby se lidi nenáviděli k smrti - viz všude ty šílený články a ještě blbější diskuze. Už je to rozesraný non plus ultra.A jestli bude válka? Tak to spíš ne, ale takový ty Majdany, ty budou.A šmejdi za mořem počkají až se vybije a vymlátí dost lidí,a pak se budou kravaťáci sjíždět k debatám o příměří a tak. Je to všechno vlastně jen směšný divadlo, nebýt té krve, zničených hodnot a hromad mrtvol, mohlo by být i zábavný. Jak ty americký filmový sračky plný hnusu a násilí, - ale taky se to produkuje jako zábava -ne? Svět je úchylnej.

   Smazat
 7. drive jsem veril ze Cechove a Moravane jsou inteligentni a kulturni narody i kdyz Ake -Nazi zlodeji a zlocinci ,germani a Anglo CHazari tvrdili ze jde o stado opic a otroku kteri musi slouzit panstvu na zapade od nasich hranic a zidovskym otrokarum.Nynni je videt ze tato sebranka dokazala zotrocit a podmanit Moravany a Cechy snadneji nez kmeny v Africe nebo Indiany.Tito na rozdil bojovali za svou svobodu.neni videt nejaky odboj , jen nadavani ktere nevede k nicemu.Nasi lide se stavaji bezdomovci ve vlastni zemi,nase dcery jsou vozeni autobusy do Nemecka aby sexuelne uspokojovali muslimacke kozomrdy a rodili tmave zrudy aby znicili dokonale nase narody.To same delali Anglo otrokari kterti vozili po tisicich Irske divky do Ameriky kde je povinne oplodnovali negri aby plodili silne otroky pro jejich plantaze.Jde nynni o zanik nasich narodu a nikdo ani nehlesne.Je cas vytahnout pusky,sekery atd a vycistit nasi zemi od vsech zrud ktere nase narody nici.Dalsi moznost je vztoupit okamzite do Ruske Federace ktere by s radosti uz kvuli poloze v tylu zlocineckeho NATO by nas vzalo pod ochranu.Tohle by zachranilo celou Evropu kdyz by meli rakety a nasi dobre vyzbrojenou armadu uprostred NATO.Tohle reseni je nejlepsi v dane situaci.Okamzite vystoupeni z EU a NATO je podminkou,Madarsko se prida a debilove v Polsku sed poserou strachy kdyz budou mitrakety a silnou armadu jen par km od US zakladen na ktero staci jen 1 raketa stredniho doletu jako iskander.Zmrdi NATO by utikali velice rychle z vychodni Evropy a skoncilo by nebezpeci svetove valky

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.