Reklama

.

.

čtvrtek 19. května 2016

O utečencích přehledně v televizi (samozřejmě ne v ČT)

19. 5. 2016      (8 minut, české titulky)
 https://gloria.tv/media/VyzotcUwWQx

9 komentářů :

 1. Toto ví už celá Evropa už delší dobu a oprávněně se bojí dalšího vývoje! Jen drtivá většina politiků apochybných úplatných lidí v tom nechce vidět, prý je třeba pomáhat lidem strádajícím kvůli válce v jejich zemi! Opomíjí i to, co Evropané ví, totiž kdo a proč tyto války rozpoutal!

  OdpovědětVymazat
 2. o zajordánských slovanech hanobících oběti teroristického útoku na A320 19. května 2016
  11:05 ČRO PLUS potvrdilo, že muslimští teroristé vyhodili do povětří A 320 nad Středozemním mořem!
  11:10 odvysílala tatáž smečka údajný průzkum, že polovina Čechů chce žít společně sislámskýma kozo m rdama.

  OdpovědětVymazat
 3. Houby s octem na kyselo. Všechno je to řízené - jak příliv migrantů, tak i bláboly o kvótách a zveřejňování, co všechno se pro ně dělá a bude dělat, a proč je to správné. A všechny ty akce, kdy se dokonce i občané staví na stranu migrantů se dělají proto, aby se všichni ti, kterým to vadí, nasrali ještě víc, až úplně psychopaticky. Svět je účelově vtahován a vmanévrováván do strašlivého občanského konfliktu. Jsou potřeba miliony mrtvých - protože zem je přelidněná, a zbohatlíci se třesou hrůzou, že dříve nebo později se budou muset začít o své miliardy dělit.Svět vtažený do války, jim pomůže od lidí, aniž by bylo možno obvinit je z řízené genocidy, přičemž oni vědí, že se budou nejvíce vybíjet mezi sebou socky - tedy lidé chudí, kteří se přílivu migrantů bojí právem. Hnědé socky s bílými sockami, lhostejno z jakých budou států, proto se už řadu let realizuje projekt multikulti.Socek není nikomu líto, elity se žádného konfliktu nebojí, protože mají kam zalézt, a dobré zásoby na přežití. A potom - na milionech masových hrobů, bude možno nastolit pro světové elity ráj, na troskách zničených hodnot vyrostou hodnoty nové. Protože všechny dosavadní pokusy o rozpoutání otevřeného celosvětového konfliktu s jádrem v Evropě selhaly, muselo být přikročeno k masové vlně migrace, která je rovněž řízena pracháči. Všechny články proti migrantům i pro migranty, jsou jen součástí vyhlazovacího projektu, s cílem lidi rozesrat na maximum. Projekt má zbavit Zemi jako takovou přelidněnosti. Hnědých je šílená fůra, hnědé socky všechny nechcípnou v boji, a ty přeživší budou na zbohatlické šupáky zas dál pracovat - bílé socky chcípnou všechny, ale to je šupákům jedno. Elity se pak budou radovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. podla mojho sa volačo chystá (prírodná katastrofa?) a niektoré štáty prídu o spoju populáciu - viz http://www.zvedavec.org/vezkratce/12749/

   Vymazat
 4. Je třeba doplnit, že toto video je víc než rok staré,cituje informace a úvahy z dubna 2015, viz např.zde:
  http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/04/20/cdu-sieht-eine-echte-voelkerwanderung-von-libyen-nach-europa/

  OdpovědětVymazat
 5. V čro je ve zpravodajstvé zejména stádo kurev vedené Pokorným a dalšími hajzly.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak ČR tak ČT dopadne špatně. Všeho do času. Je se nesmí nechat té bandě možnost, aby včas utekla (převážně do zaslíbené země).

   Vymazat
  2. A on už někdo z Řo nebo ČT utekl? (převážně do zaslíbené země)

   Vymazat
  3. opr. ... z ČRo ...

   Vymazat