Reklama

.

.

středa 4. května 2016

Obama: Svět musí žít podle pravidel Ameriky!

4.5. 2016   První zprávy
Americký prezident Barack Obama učinil další prohlášení týkající americké role „pořádku“ v dnešním světě. Podle Obamy, jsou to Spojené státy, které by měly stanovit „pravidla hry" v globální ekonomice.
Barack Obama, prezident Spojených států . Tento názor vyjádřil šéf Bílého domu v článku pro noviny The Washington Post.

„V asijsko-tichomořském regionu Čína minulý týden diskutovala s dalšími zeměmi o regionálním hospodářském partnerství, ... které nebude bránit nekalé konkurenci ... bránit svobodný a otevřený internet, ... nemůže poskytnout práva americkým tvůrcům, umělcům a filmařům ... Naštěstí má Amerika svůj vlastní plán,“ napsal Obama ve svém článku.

„Právě Spojené státy měly stanovit tón a napsat pravidla. Právě USA musí učinit rozhodnutí. A zbývající země by měly hrát podle pravidel, které ustanoví Spojené státy a její partneři, a ne naopak ...,"__nbsp__ zdůraznil Obama s náznakem, že Čína do seznamu partnerů nepatří.

Tím seznamem je smlouva o Transpacifické spolupráci (TTP), která zahrnuje 12 zemí asijsko-tichomořeského regionu.

Čína zavrčela: Jedna země nemůže diktovat obchodní pravidla!
TTIP: USA brutálně tlačí na EU, aby dovážela americké produkty!

O podobnou smlouvu usilují Spojené státy s Evropskou unií (TTIP), která však vyvolává nejen pochybnosti, ale i přímo odpor mnoha Evropanů. Nejen, že je vyjednávaná tajně, ale, jak zveřejnil deník Süddeutsche Zeitung, obsahuje pro Evropu radikální snížení spotřebitelské ochrany. Navíc se tak děje na základě praktického vydírání Spojenými státy – například hrozbou omezení dovozu evropských automobilů, pokud se na Starém kontinentě neuplatní americké geneticky modifikované potraviny nebo hormonálně upravené maso atd.. Jestli toto jsou ona Obamova americká „pravidla“, kterými hodlá imperiálním tlakem přepsat evropské právo, pak je na místě více než zdrženlivost a vznášet znepokojívé dotazy a tlačit na blazeované evropské lídry.

25 komentářů :

 1. Jasná zpráva. Podobné články jsou tady ob den, ale tak jako tak, Obama v úřadu pomalu končí. Co budou prohlašovat za slogan dál?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jediný, kdo si tu stěžuje jsi ty blbe havloidní homodemone, bolševický pohlobku.

   Vymazat
  2. 11:27 - BINGO!!!
   Bodejť by si nestěžoval - sám samojediný, kterému se ostatní obloukem vyhýbají.
   Zloděj řičící chyťte zloděje.

   Vymazat
  3. No - máte pravdu, ale vpodstatě mluví jasně. A stejně jasně mluvil svého času i J.F. Kennedy a N. Chruščov. Jen dnes není rus schopen jasně říct, co a jak. Všichni víme, že nejen on, ale i Čína mají jádro. A pokud neumí jasně říct, kdy a jakho použijí, je to zlé. Ví se totiž, že USA si moc vyskakovat nemohou, protože útok na Yelowstonský vulkán je vymaže z mapy světa. A to se ještě neví, co by udělaly ony Zemské tektonické desky pod Severní Amerikou a o narušení Antarktidy ani nemluvě. To by pak byla opravdu APOKALYPSA světového formátu, neboť moře by se zastavilo až u českých hor. V tomhle měla Sibylla pravdu. Tak nejde pochopit, proč národy a hlavně lidé v USA i Evropě nezačnou dělat pořádek, místo těch bombasticky směšných voleb. Pořád je totiž lepší nechat ruského medvěda v klidu jeho brlohu, než ho vydráždit . Demokracie nedemokracie. Pak by totiž nebyla platná NIKOMU.....

   Vymazat
 2. a kde je odkaz na daný, údajný článek? Odkaz žádný, podivné, z kontextu vytržené citace, atd. Super. To si člověk, opravdu udělá obrázek. K osobnosti Obamy - a neříkám tím, že ten člověk je dokonalý - by stačilo, kdybyste si pustili pár jeho projevů, rozhovorů a odpovědí před lidmi. Ale chápu, že ten kdo pravdu nechce vidět, ji nevidí, i když ho přímo plácá do ksichtu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neumíš hledat na internetu? Použij sledovač google tydýte. Všechny ty jeho "mírotvorné" projevy jsou ke shlédnutí, tak nevím co řešíš. To, že jsi to nepochopil je tvůj problém.

   Vymazat
 3. Ano krvelačnou politiku zbožňujem.

  OdpovědětVymazat
 4. Ten černoch má ale hloupé názory, že? Vždyť by nemohl prodávat ani na tržišti.

  OdpovědětVymazat
 5. TTIP=dočasná záchrana dolaru.EU jako zachránci a užiteční idioti.Válka s Ruskem, pomocí těch užitečných z Evropy.

  OdpovědětVymazat
 6. Ještě k vytrhávání z kontextu a dalším způsobům, jakým jsou zde často podobné kraviny publikovány: když si přečtete článek nebo podrobnější pasáže z něj, zjistíte především, že to je článek, který je určen Američanům. - Není to článek, který má světové veřejnosti nutit temné globální dohody. Je to prostě článek pro američany, kde je toto myšlení "jsme nejlepší" prostě běžné, a vyžadované. - Obama je právě díky své neochotě dívat se na vše pouze z tohoto pohledu, a díky tomu, že nejde ve všem na ruku "jestřábům", kritizovaný jako "slabý". - V tomto článku zřejmě prostě jen argumentuje pro američany ve prospěch svého dlouhodobého geopolitického zaměření na Tichomoří. - Argumentuje také ve prospěch své politiky, díky které amerika bude vepředu v tom, aby získala obchodně ekonomický náskok. O to se snaží všechny země, i čína a rusko. - redaktoři tohoto serveru, dle svého mínění bojující proti globální manipulaci a neřádstvu, se nestydí takto ohlupovat lidi a překrucovat souvislosti. Vážení, jste stejně zaslepení nenávistí, jako ti, proti kterým údajně bojujete. JE TO UŽ OTRAVNÉ A NUDNÉ!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano ,Obama vyslovil tieto slova pre americku verejnost,ale tykaju sa aj nas.Staci si pozriet jednanie TTIP.To je skutocnost,ze Amerika v jednani vystupuje z pozicie sily,teraz sa to dozvedame vdaka Greenpeace.nie NR.Tiez uvazujme,ci ma niektory stat jednat podla pravidiel USA.Ved maju oficialny dlh 19 bilionov,neoficialny 2oo bilionov dolarov.Tie dlhy nikdy nebudu möct splatit,to im möze prave cely svet pomöct,ak bude dodrziavat ich pravidla.

   Vymazat
  2. Obama se postavil AIPACu! A ten řídí USA. Proto na něj židobolševici kteří tento webík řídí tak nasazujou a naopak - oslavují poskoky AIPACu Zemana a Putina, kremelského mopslíka bratří Rotenbergů, agentů Mossadu a členů B'nai B'rith.

   Vymazat
  3. Dobrý pokus, ale nevyšel. Opět z toho čouhá jen nedovzdělanost, rasismus a hloupost onoho primitiva 17:25. Zdravím redakci a přeji úspěchy a trochu toho srdečného smíchu nad podobnými výblitky idiotů. Pavel P.

   Vymazat
  4. Bože, proč to pomatené rasistické hovado - 17:25 - už nesmáznou? To máme v diskusích stále takovou pakáž trpět?!

   Vymazat
  5. Takovejch vás tu je plno! Jen nadávat do negrů panu Obamovi, to by vám šlo co, xindlové rudí - tělem i duchem chudí!.)

   Vymazat
  6. Ty jsi jeho milenec? To by pak odpovídalo tvému vyjadřování růžová pussino. Nechápeš vůbec nic a pochopíš to až budeš ležet hubou v zákopu, třepat se tam jak ratlík a volat maminku. Takové jako ty elity potřebují, blbé a ustrašené, přesně tvůj případ. A douč se gramatiku, děláš jen chrchlovi ostudu, xindle.

   Vymazat
  7. Chrchlovi nelze dělat ještě větší ostudu - on sám je totiž ztělesněná ostuda.

   Vymazat
 7. Tak už je to čím dál tím více jasnější : Imperátor USA se chová, jako Německo ve 30-tých letech minulého století,Obama,stejně jako Hitler vyhrožuje, že kdo nebude akceptovat všechny předkládané direktivní nátlakové podmínky ze strany USSA(resp.tehdy Německa),bude imperiálně nakonec přinucený násilím poslouchat samovyvolenou vrchnost,dnes např.vnucovaný otrokářský pakt TTIP.Takže přátelé,máme tady opět na scéně nový druh neokonského fašismu,který vyústí nakonec ve velký válečný konflikt.Barbaři z nebezpečných chazarsko-oligarchistických amerických struktur (Trilaterální komise,Bilderberg,Římský club,Rada pro mezinárodní vztahy)se prostě rozhodli,že svět ovládnou,zotročí a všichni je budou poslouchat,nebo je vojensky k tomu přinutí.Baba Merkel,ačkoliv jí do konce funkce už zvoní hrana,poslouchá,jako hodinky a plní všechna zrádná a zrůdná přání emrycké vrchnosti,aniž by využila sílu a vliv zatím ještě relativně suverenního Německa na mezinárodní politické scéně.Bohužel se ukazuje,jak šílená Merklice vytrvale a systematicky,(viz její neustálá snaha o islamizaci a propagování multikulti genderického islámského šílenství),ničí tradice,kulturu,i svébytnost evropských zemí.Je stále jasnější, že Hussein Obama je novým Hitlerem 21.století,a pokud si miliardáři v UKSA prosadí v 11/2016 H.Clintonovou, jako jeho následovnicí,bude politika té imperiální fašistické země ještě horší,nebot' právě Clintonová je silně ve vleku příkazů nebezpečných nadlidí-zrůd jako jsou Rotschildi,Rockewelleři,či Sorosové a další,kterým nejde o nic jiného,než ovládnout všechny suroviny na planetě Zemi a z lidí udělat jen stádo otroků, kteří mohou milostivě pracovat na rozvíjení jejich majetku a bohatství.Opravdu takový svět chceme?? Já tedy rozhodně ne, a všem pomateným proamerickým fanatikům a obdivovatelům z řad sluníčkářů,pražské kavárny,havloidním magorům vzkazuji jediné-táhněte do USSA a lízejte pokorně paty a jiné části těla všem oligarchistickým zrůdám, které touží po ovládnutí světa,ale my se zotročit nikdy nedáme, a je nás dost!!!Planeta Země není vlastnictvím neokonských fašistických miliardářů.Zlé časy nás sice čekají, ale nesmíme to nikdy vzdát!!Je to již boj o základní lidské potřeby-svobodné rozhodování,svobodný výběr toho, jak se svými životy naložíme. Bez potřeby, aby nám je určovala nějaká samozvaná fašistická vrchnost z nějakých imperiálních UKSA = United Killers States Of America.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten Obrna by měl být zastřelen veřejně před všema jeho přivržencama!!!

   Vymazat
 8. Anonymní 16:29
  Kdyby jste u toho popřemýšlel,snad by Vás to neponížilo.Když tento státník vydá nějaké prohlášení a v tak velkém deníku,tak si toho všimnou další deníky a rozšíří to.Také to ví i Obama,že se to rozšíří dál a také s tím počítá jako s propagandou.

  OdpovědětVymazat
 9. voni jsou tak zblbli že už ani nevi že to neni sereial z holivudu ale že prej je to dovopravdy

  OdpovědětVymazat
 10. ... neger zjavne bluzni ...

  OdpovědětVymazat
 11. Obamovy zvratky jsou jak vystřižené z učebnice psychiatrie, kapitoly o psychopatech.

  OdpovědětVymazat
 12. Je to jasná známka toho že DODĚLÁVÁ.

  OdpovědětVymazat
 13. Nařizuji obdiv a lásku s bezvýhradnou poslušností k USA. Jinak bude zle. Elity - přátelé z řad lokajů USA v ČR, to přijímají a jsou vzorem - ale ještě musí k témuž přinutit i plebs, respektive lůzu. Po dobrém nebo po zlém vykořenit úctu, obdiv a náklonnost k Rusku, kterou stále ještě sdílí rostoucí většina občanů z lůzy, nenáležící ke kavárenské elitě. Této elitě, tímto vyslovuji pokárání, za neúspěšný boj s proruskou propagandou dle prvořadého hesla, americké lži musí zvítězit nad pravdou stejně, jako americké humanitární bombardování vítězí nad humanitou.

  OdpovědětVymazat