Reklama

.

.

pondělí 2. května 2016

Oděsa bude pomstěna

Alexander Rogers
2.5.2016  Žurnalistskaja pravda
 

Odplata za masakr 2. května v budoucnu jistě přijde. Takové trestné činy nejsou k promlčení.
Druhý rok kyjevský režim demonstruje 2. května svůj zvířecí strach z Oděsanů a žene do města hromadu vojáků-katů a obrněné techniky.


Teroristický režim, který se opírá o zastrašování obyvatel, ukazuje, že se sám bojí. Bojí se nejen povstání (to určitě přijde, ale ne 2. května, kdy všichni malí náckové jsou v pozoru, jako by se to mělo stát právě teď), ale především se bojí skutečnosti, že lidé po celé Ukrajině uvidí, že z tohoto režimu nemusí mít strach.
Oděsa, 2.5.2016. Vystrašené ukro-úřady nepovolily pustit neozbrojené občany Oděsy na poli Kulikovo pole ...
Koneckonců, dnes tisíce obyvatel Oděsy přišly a vzdaly hold mrtvým obětem nacistického režimu. A to i přes dav ozbrojených katů, což ukazuje, že se nebojí - a to je pro režim, který spočívá výhradně na šíření hrůzy, jako smrt.

Proto začínají směšné pokusy o narušení události, zavírání Kulikovo pole pod záminkou údajného nebezpečí bombových atentátů. V případě, že celá Ukrajina uvidí masové protesty (a solidaritu s oběťmi - což je také protest), bude se krvavé junty bát méně.

Všechny tyto skrývané držky za represivním náhubkem – to přece není vše. Chápou, že jsou to jen utlačovatelé, váleční zločinci, které na Ukrajině po změně sil čeká soud (v lepším případě) nebo spontánní lidová odplata. "Hrdinům je děsně“.

Odměna za masakr 2. května přijde jistě. Takové trestné činy se nepromlčují.
Jak říká klasik, "Rusové vždycky přicházejí za své peníze." A pro Rusy je spravedlnost důležitější než peníze, takže to, že rusové půjdou za spravedlností je jisté a zaručené.

A radostné výkřiky "vlastenců" nad masovou vraždou "tak jim bylo třeba, těm podlidem" budou zákonitě nahrazeny hysterickým kvičením "A proč zrovna my?". A pak se ozve zvuk kácející se stoličky a přijde dráždivém ticho, ve kterém uslyšíte jen praskání rytmicky se ve větru vlnícího napnutého lana.

Učili nás – nacisté se mají věšet, to jediné je pro ně správné.

Kruh se uzamkne, spravedlnost bude obnovena.

26 komentářů :

 1. Jj, je třeba si pamatovat, kdo byl kdo, co říkal, co dělal. Nejen na Ukrajině a nejen k Ukrajině.

  OdpovědětVymazat
 2. uctili jsme památku Oděsanů dne 2.5.2016 před zločineckou ambasádou Ukrajiny v Praze, dívali se na nás ty zrůdy přes záclonu. S vrahy z Oděsy by měli být u nás popraveni i Kocáb, Štětina, Zaorálek, Bursík a Schwarzenberg.

  OdpovědětVymazat
 3. Ve skutečnosti 397 mrtvých a Ti zločinci na okrajině to zamlčují...

  OdpovědětVymazat
 4. Dostali jste tehdy od Odesanu pres cumak, Putinovy nacisticke zrudy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pripada mi tento přispevek trochu trapny a zoufaly. Takto se vyjadruji ti co melou z posledniho. Skoda hacku a tecek v odpovedi.

   Vymazat
  2. Ty bezcitný, zlostný, úchylný, zakomplexovaný degenerátský zmrde, nechtěl bych být v tvé kůži, až se tvoje identita prozradí.

   Vymazat
  3. Kdo schvaluje bestiální vraždění civilistů jen z důvodu jejich národnosti, je nacista a takovým náleží jen opovržení. Proto Vaše blábolení o Putinových nacistických zrůdách je buď projevem totálně vypláchnutého prostoru, kde jiní mívají mozek (pak je mi Vás líto), nebo patříte k těm, kteří opravdu pokládají upalování lidí za vlastenecký počin, a pak ... no, jednou na Vás dojde. Jsem humanista, upálení Vám nepřeji.

   Vymazat
  4. jen ho (6:35) nechte blbečka, ať provokuje, už se mu to krátí, proto tak vříská

   Vymazat
  5. Nejde o to, jestli máš rád USA, Rusko nebo komunisty. Nejsi člověk, jsi zrůda, nemáš právo na život... Viděl jsem foto. Lidi ohořelé na nepoškozených parketách, neohořelý nábytek ani svetr-ohořelé jen obličeje a ruce. Ženská s břichem uškrcená na stole, na jednu stranu visely nohy na druhou hlava. Znásilněné a zabité..Karel

   Vymazat
  6. Nepište nic tomuto odpornému zvrhlíkovi - to nemá smysl.To, co píše, není proto, že by se mu něco "krátilo" - je to prostě odporné, perverzní a zvrhlé hovado, a tady se tyto zhovadilosti zatím netrestají. Napsat se může kde co. Nikdo, kdo je normální, příčetný a soudný, by nemohl napsat k tak hrůzné události podobnou zhovadilost. To,co píšete o hnusu -uškrcená těhotná paní apod. tuhle lidskou veš jen více vzrušuje. Tahle lidská zrůda, ať už sem bleje ten svůj hnus z nějaké díry, smradlavé jako je on sám, či odkudkoliv, skončí ještě mnohem hůř než ti ubožáci v Oděse. To je jistý.

   Vymazat
  7. A ty dosteneš taky a brzo,Chujmere debiloviči!!!!!!!!

   Vymazat
  8. To byla náhoda! Prostě se konal ten fotbalovej zápas! V Doněcku to mohlo skončit podobně, jenomže tam spolu fotbal sehrálo jedno mužstvo proruské s ukrajiským a tak jejich raulíci šli proti sobě, kdežto v Oděse se spojili raulíci dvou vlasteneckých - ukrajinských klubů a bylo se separáty zle! Jenže myslím že času si přečíst plakáty měli ti bolševičtí kempaři dost, takže to mohli rozpustit zavčas, ne?

   Vymazat
  9. Bezectný fašisto, jenom jsi potvrdil slova ve skvělém i když smutném článku.
   Škoda by bylo i nadávek, takže tě jenom stroze oslovuji. Bezectný fašisto.

   Vymazat
  10. Tady, brněnskej Ládine, máš dluženou odpověď - http://www.novarepublika.cz/2016/05/rusko-umi-vstavat-z-popela.html

   Vymazat
  11. oprava: Oděsanů? ... Velká ...

   Vymazat
 5. vlast tě (6:35) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětVymazat
 6. Že se tím nedomrdkem zabýváte. Jeho dutá makovice vydává pouze dva impulsy:
  výkřik do tmy a hlahol nad vaší reakcí
  Poradím. Nevšímejte si ho...

  OdpovědětVymazat
 7. I u nás se jim to krátí. To bude ryk, až přijde účet za zničení naší země, z které udělali vydrancovaný americko-bruselský protektorát. Ale pozor, zase jich spousta převlíkne kabát a budou opět ti nejuvedomělejší na té "správné" straně a možná budou i kádrovat. Známe to přece z 89-tého

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano - přesně tak. Ťal jste do živého 9.14 Máme s tím už historické zkušenosti. I ten odsun Němců organizovaly nejodpornější celou válku kolaborantské zrůdy, a aby ukázali, jak byli správně smýšlející, kopali do těch odsouvaných lidí, znásilňovali je a zabíjeli. Stejná smečka pak upalovala "kulaky" při náborech do JZD a přibíjela je na vrata jejich statků. Ty samé zrůdy si připravovaly převrat zrůd v roce 1989 dva roky před tím s pomocí západních šmejdů, ty nejodpornější komunistické zrůdy, které se léta živily nejtvrdším uplatňováním vymožeností komunizmu u nás až do převratu, se po devadesátém začaly ještě lépe živit pliváním na KSČ, bořením soch a přejmenováváním ulic, s pomocí podvraťáckých mediálních kurev napříč mediálně-kurevským spektrem.Převlékli roucho, a nesmírně blbé, zmagořené české stádo je vyneslo na trůny, a pomalu do oblak.Společnosti se pak chopily tyto zrůdy a vytvořily z ní to, co je z ní dnes. Jejich smradi, od malička žijící v ideologii nadlidí a jako nadlidi, práce se štítící, lezou ke kormidlům teď, a nic jim v tom nebrání. Jsme ztracený národ. Pomohl by nám snad už jen opravdu nějaký protektorátní vládce - ten jediný by naší zem mohl zbavit prospěchářských zrůd. Ale vzhledem k tomu, že se mezitím obdarovali rozkradeným majetkem, který ukradli nám všem, a státní pokladnu vykrádají už šestadvacet let nehorázným způsobem, kterému přezdívají mzda, mají dost peněz na zkorumpování kohokoliv. Takže ani ani Čingischán, kdyby vstal z mrtvých, by nám nepomohl - snad jen bůh?

   Vymazat
  2. 12:00 - Jste jistě z hnízda těch, které tak ohnivě odsuzujete. Standardní postup Trockistu, jejich jazyk a formu nedokážete skrýt. Ve středověku jste také prováděli boj s ďáblem formou upalování nevinných lidí. Jenomže už nejste schopni Informaci zastavit. Šíři se pomalu, ale nezadržitelně. A to je váš konec.

   Vymazat
  3. Brebtáš kraviny 12.47 a jsi si toho vědom. Co jsi vlastně chtěl říci -proč blafeš o Trockistech? A co já s tím mám společnýho? Já jsem napsal, že dnes k tomu, aby na trůnech byli stále ti samí, i kdyby byli prokázaní zločinci a požírači nemluvňat, postačí jim vyměnit zakrvavené roucho za bílé, a za požírání nemluvňat se v mediích omluvit. A úplně zpitomělý lid vynese opět na trůn zrůdy, tentokráte v bílém. A další fáze fungování zrůd? Plivat na požírače nemluvňat, pár jich potrestat a popravit, a osočovat požírání nemluvňat - to se nesmí vynechat. A tak se jede pořád dokola. Co odstraníme - zpitomělý lid, nebo stále se převlékající požírače nemluvňat? Tak - a teď odpověz ty diskutující sráči.

   Vymazat
  4. 13:27 - jen potvrzuje že to, že už se nedokážete maskovat. Informace vás předběhla. Končíte. Chobotnice už jen vypouští inkoust, na lov už ani nemyslí.

   Vymazat
  5. 12.00 - spíš jsou podezřelí ti co KSČ odmítli zakázat a zrušit, než ti co na ní tzv. plivou, ne?

   Vymazat
  6. A čím jsou jako "podezřelí"? A čím je horší KSČM než ODS, TOP 09, KDU ČSL, ČSSD a další? Nějak tohle blekotání o chobotnici a inkoustu a rušení KSČ nechápu - asi brebtáte z hladu. No aby ne, tak šup šup - je nejvyšší čas jít večeřet. Zblajznout něco dobrýho a mrknout na zprávy. To zas bude vzteku - co?

   Vymazat
  7. Všelijací trockisti tušili, že komouši nerozpuštěný budou sloužit jako ubírač hlasů levici, protože budou stejnak vodvařený (nepřijatelný pro jakoukoliv stranu jako koaliční partner) a tudíž i socani budou muset hledat vždy partnera u středových partají - tedy různých havlistů jako to bylo za Špidly. Paroubek to chtěl prolomit tím, že by jako sestavil jednobvarevky "s podporou komoušů" (kterou ovšem tak nějak automaticky předpokládal, aniž by si ji kdy vyjednal) a jak dopad! Možná když na to dneska koukám, tak je to dobře, páč Paroubek by přjal Euro a bylo by po ptákách. Nicméně rušit komuisty dnes už je blbost, ti vymřou, to je zbytečná strana bez ambicí,, bez programu. A že ubíraj hlasy socanům je dnes už spíš Plus:)

   Vymazat
 8. S náckama se skutečně jednat nedá, nemá to smysl. Stačí mít jiný názor a říkáte si rovnou minimálně o vězení. Stačí vzpomenout na Jaceňukovu hlášku: "Dejte mi volné ruce a já Ukrajinu Rusů zbavím." Jenže na další majdan nevěřím. Majdan to je především dobře placená akce a když nikdo neplatí, tak nic nebude.

  OdpovědětVymazat