Reklama

.

.

pondělí 16. května 2016

Odpornost jménem Eurovize

Geo
16.5.2016   Eurasia24
 

Po předloňském deviantním vítězství exhibicionisty Thomase Neuwirtha („Conchita Wurst“) v soutěži Eurovision Song Contest se zdálo, že nic nechutnějšího v tomto stále úchylnějším podniku už nastat nemůže. Letošní ročník ukázal, že může.

Že vítězství ukrajinské zpěvačky Susany Džamaladinovové (Jamala)v této „striktně nepolitické“ soutěži je jasně politické, vědí úplně všichni.

Otřesné jsou ale dvě věci: jak nepokrytě už dělají blbce z milionů lidí, a hlavně jak důmyslně to nachystali, abychom tento fakt prostě spolkli a posléze nestrávený vyloučili, zatímco to hlavní – omáčku, v které plaval – hezky snědli a nechali se jí vyživit.

Nachystané to bylo zhruba takto:

- Nacionalismus, chuť nenávidět Rusko a vraždit „Moskaly“ na Ukrajině klesá s tím, jak klesá tamní HDP, hodnota měny a počet pracovních míst – bylo potřeba jej trošku „napumpovat“ nevinným vlastenectvím prostřednictvím mírumilovné aktivity, jakou je mezinárodní pěvecká soutěž s „evropským renomé“.

- Současně s tím se pokusit rozdmýchat „vzdor krymských Tatarů“; vybrat tmavookou brunetku s typickým a píárově dobře foremným jménem, vymyslet dojemný příběh o trápení prababičky, zabalit to do srdcervoucí písničky a do ještě více srdcervoucího vystoupení.

- A teď první pozor: v průběhu soutěže s pomocí údajných „bookmakerů“ a korporátních médií působit na veřejné mínění tak, že favoritem je ruský interpret: „Rusko je největším favoritem bookmakerů na vítězství v letošním finále písňové soutěže Eurovision Song Contest. Jedním z důvodů je i to, že Moskva nešetřila na přípravu a průběh okázalého představení finalisty Sergeje Lazareva.“

- Nechat vyhrát Ukrajinu a v kontrastu se zmíněným očekáváním „bookmakerů“ a zmanipulované veřejnosti – z velké části mladých lidí, na které tato ryze politická soutěž cílí – maximálně „potupit Rusko“.

- A dále tímto „vítězstvím“: vzedmout vlnu upadajícího umělého národovectví a (sebe)vražedného nacionalismu na Ukrajině; zkusit opětovným nastolením „krymské otázky“ etnicky rozleptat Krym, který globální oligarchové nutně potřebují k vojenskému napadení Ruska; provést další informační ofenzívu v hybridní válce vedené proti Rusku.

- A teď druhé pozor: zatímco v oficiální zprávě o „výročí konce války“ veřejnoprávní Česká tisková kancelář ani jednou(!) neuvedla slovo „sovětský“, v reportáži o Eurovizi je slovo „sovětský“ uvedeno rovnou čtyřikrát, vždy v negativním významu.

- No a nakonec samozřejmě zařídit Ukrajině pořadatelství této blbosti v příštím roce.

Kdo vyhraje? Gruzínka? Pacient nemocnice v Aleppu? Humanoid?


84 komentářů :

 1. Základní kritéria jury pro vyhlášení příštího vítěze:
  1. Silně protiruský/á
  2. Lesba/homosexuál/pedofil, popřípadě hybrid (jako v loni)
  3. Barva pleti nahnědlá až černá
  4. "Antifašista/ka", ideální s odznakem Hate Free

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:53 - ale to ukazuje, že názory diváků a nebo poroty jsou také protiruské, no a co ? Nebo chcete je nějak převychovat ?
   Já to docela chápu - kdyby Vám sousední stát vzal kus Vašeho území a ani se nezeptal, a poslal své neoznačené vojáky na další část území - tak asi byste za ně v nějaké písničkové soutěži nehlasoval - nebo snad ano ?

   Vymazat
  2. 12:36 Je vůbec potřebné prezentovat sám sebe za omezeného, infantilního blba? Na tu převýchovu bohatě postačí muslimové. K tomu Krymu stručně. Co protiprávně daroval, to na přání obyvatel Krymu odebral. Bez krveprolití a bez humanitárního bombardování. Tak to prostě je, ty neoznačený omezený blbče!

   Vymazat
  3. 12:36 ověřte si informace, v Krymu proběhlo referendum (které nám ovšem tady nechtějí povolit, protože bychom všechny kraviny určené k našemu zotročení smetli ze stolu). A udělali moc dobře, jinak by byli vystaveni genocidě. Samozřejmě mnoha elitám se vůle lidu nelíbí.

   Nikdo nikoho nechce převychovat, pouze si sdělujeme "poznatky jak to proběhlo". Lidé hlasovali srdcem a porota análním otvorem.

   Vymazat
  4. 12:50 kdyby Rusové aspoň neposlali své neoznačené vojáky, co viděl celý svět a po zapírání nakonec přiznal i Putin (a nejen na Krymu, ale i na východní Ukrajině), tak jakékoli lidové hlasování je fraška.
   Kromě zbloudilých starých aparátčíků a ruské propagandy, to nikdo nesežral. Mezinárodní společenství to označuje jako agresivní anexi cizího území.

   Vymazat
  5. KRYM JE RUSKO a KOSOVO JE SRBSKO! Smiř se s tím......

   Vymazat
  6. Tak to potom ti parchanti Slováci anektovali svoji část našeho státu. Kdo se nás ptal jestli souhlasíme s rozdělením státu.

   Vymazat
  7. Pro Anonymní16. května 2016 15:20---hezky ti vymyli mozek v debilizátoru(ČTV)

   Vymazat
  8. 15:37 si myslí Radan Brus + ruská propaganda. jinak nikdo - protože dodnes anexi Krymu nikdo jiný neuznal. Proto čelí RF sankcím a bude čelit ještě v budoucnosti. Kdyby Ti blbci tam neposlali aspon ty neoznačené vojáky, mohlo se na to všechno nahlížet nějak jinak - ale tím vojskem to dokonale pohnojili.

   Vymazat
  9. Je mi jedno, kdo vyhraje. Prohlédnul bych si jen zpěvačky. Soutěž je málo zpěvu a přemíra grafiky. Teď když už vím, k čemu se propůjčila Ukrajinka, je pro mne odporné její vřískání poslouchat. Kdo ví, čeho je schopna? Vraždila by v Kyjevě, Oděse a na Donbase? Možná, že je na fotografiích, jak plní láhve se zápalnou kapalinou, aby upalovala lidi.

   Vymazat
  10. Už nikdy nemíním koukat na Eurovizi. Je mi líto interpretů, kteří na to opravdu měli. Ta vyjící tatarka to ale nebyla, ta na to neměla. Soudruzi jí zařídili vítězství a vysmáli se celému světu do ksichtu.

   Vymazat
  11. Poslochal jsem to celé v rádiu, takže mne to vítězství Tatarky překvapilo. Nedalo se to poslouchat. Pozdě v noci jsem si to pak prohlédl na i-netu a bylo to ještě horší než v rozhlase. Eurovize jede podle vzoru, který svého času ukázali Američané ve filmu vrtěti psem. Musí tam být holčička s panenkou, hořící ulice, tragédie a surovost války. Potom to ten tupoun u TV přijímače spolkne. A když se to posychruje porotami (co kdyby to ten tupoun před monitorem nespolkl?), je vítězství Tatarky jasné. A tak se i stalo. Trapné! TnT

   Vymazat
  12. https://www.youtube.com/watch?v=gEzDD0dZU8U

   Vymazat
  13. Anonymní 16. 5. 12:36, takhle dokonale vymytý mozek fašistickou propagandou se málokdy vidí. Rusové nikomu nic nevzali, Krym si sám v referendu zvolil Rusko a na Ukrajinu neposlalo Rusko ani jednoho vojáka, i když prolhaná, hysterická a těžkými psychopaty - válečnými štváči řízená média ti tvrdí opak. Sleduj NORMÁLNÍ zprávy, ne natistické bláboly údajně českých médií, která sprostě lžou v zájmu Říše a Vůdce.

   Vymazat
 2. Krátký a naprosto vyčerpávající článek.Jen pro zajímavost..moji kolegové(Němci) tento výsledek naprosto shodně předvídali....i těm tupounům to dochází co se děje v okně do světa..televizi,debilizátoru..)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. logicky, v Německu mají přece také nejvíce hlasujících muslimů

   Vymazat
 3. Proboha, on snad na něco takového ještě někdo kouká?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem se před pár dny podíval na Češku, Rusa a Ukrajinku.
   Jenom Rusa jsem dosledoval až do konce. Nebyl jsem schopen dokoukat Češku kvůli absolutně jalové průměrnosti úplně ve všem a Ukrajinku kvůli umělé přepjatosti.
   Ještě podotýkám, že prý čistě jen podle diváků, tzn. podle pravidel která platila do loňska, by prý vyhrál Rus (příliš jsem to neověřoval).

   Na tu prolhanost tenhle režim dojede.

   Vymazat
 4. Je-li v kritériích soutěže napsáno, že má být píseň apolitická, tak bez ohledu na cokoliv diskvalifikovat.
  "Vyvolení" a "nástroje propagandy" však mohou porušovat všechny zákony a nařízení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně podle slov španělského diktátora, generála Franka: "Pro přátele všechno, pro nepřátele zákon!"

   Vymazat
 5. Sláva Ukrajině! Idiotům sláva!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doufám,že slušní lidé budou bojkotovat tuto zvrhlou,zpolitizovanou soutěž příští rok na UKRAJINĚ.

   Vymazat
  2. Vsadil bych, že se Ukrajina vzdá pořadatelství v r. 2017 ve prospěch dalšího v pořadí, takže nám opět pravda a láska zvítězí a ještě bude platit "Vlk se nažere a koza zůstane celá"

   Vymazat
 6. Na to se snad kouká už jen opravdový idiot...
  j.

  OdpovědětVymazat
 7. Výhra obrezany pedofil ošetreny v Turecku po prevoze zo Syrie.

  OdpovědětVymazat
 8. totalne debilni kontest divim se guncikove ze se k tomuto pasquilu propujcila! navic s tak ubohym songem!!! a ta kolosalni vitezna skladba 1944 k bliti!!! dale jiz NC

  OdpovědětVymazat
 9. Tuhle jsem cosi zhlédl a vyděšeně jsem to přepnul.
  Ta nejspodnější vrstva oblblého maloměšťáka, co se nechá tak snadno manipulovat. Divím se těm zpěvákům, že se nechají do toho vtáhnout.
  Tomu se říká nepolitická politika, ovšem jak pro koho.
  Obyčejné žárovky byly zrušeny, místo nich se vyrábí energeticky i ekologicky náročnější světlušky. Původní žárovky se se dovážejí jako tepelný zdroj a prodávají se za dvojnásobnou cenu a mají cca pětinu životnosti původních domácích žárovek.
  EU komise chystá zrušení varných konvic, topinkovačů a fénů. Ještě že budem moci kupovat svářečky. Asi by bylo vhodné se vrátit k otevřenýám ohňům, nejsem si ale jist, jestli stavební svářečkou si budu moci vysušit vlasy.
  Ale je to všechno v intencích uznávaných evropských hodnot, pravdy a lásky, tedy zakažme auta, na koloběžce se jezdit dá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. s těma svářečkama to není tak jisté, dneska už si za 500,- Kč bombu na svařování plynem také jen tak někdo nemůže koupit

   Vymazat
 10. Festival politické písně Sokolov- ti to alespoň v názvu přiznávali

  OdpovědětVymazat
 11. Eurovize (jak už tu i někdo napsal) je asi tak apolitická, jako festival politické písmě Sokolov. Jediný rozdíl je, že zatímco v Sokolově museli občas vystoupit (dobrovolně/povinně) i významní čeští interpreti, tak na Eurovizi nedostanou nic lepšího, než šmíru ze IV. cenové... A o mladé bych se v souvislosti s dopady tohoto multikulti festivalu nebál - kromě vymytých mozků to nesleduje nikdo (dokonce ani smažky z Polikliniky ne)....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aspoň v tom Sokolově se všichni společně rukou nerozdílnou ožrali a byla sranda Doufám, že příští rok od nás nikdo na tu Ukrajinu nepojede Škoda peněz a času a aby se člověk bál, že ho tam zabijou

   Vymazat
 12. https://www.youtube.com/watch?v=0Ya_JNZcbyU
  víťazi 1956-2014, víťazné piesne cca od roku 1964 do 1976 sa ešte podnes hrávajú...

  OdpovědětVymazat
 13. I kdyby zpívala o lidském exkrementu,tak by zítězila!Tipovali jsme správně,ale nekoukali.Na Facebuku bylo hlasování a tudíž je to k tomu ještě podvod!Ale jak hezky řekla,vítáme vás na Ukrajině.No není to aspoň sranda?Tak naplánované a tak zvrhlé.Jako celá EU!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vítáme Vás na Titaniku, v sálónu už vyhrávaj...
   Už jdem ke dnu.
   Vloni v čr radia hrály jenom Kryštofa !!! :-Q
   Přístroj vylít oknem :-(((

   Vymazat
  2. 11:54 To bylo o lidském exkrementu, který nejde vytlačit. O tom byla celá eurovize a tatarka se vysrala nejlépe. Jen jsem zvědav, jestli se hity letošního ročníku budou hrát za 40 let jako hity z Eurovize 1976.

   Vymazat
 14. Proboha lidi, vůbec nevím, o čem je tu řeč. Proč nekoukáte raději na hokej?
  p

  OdpovědětVymazat
 15. Každý den se podivujeme nad událostmi, které se vymykají zdravému rozumu. Divíme se konání politiků, nevěřícně kroutíme hlavou nad televizní ubohou lží. A stále (zcela zbytečně)doufáme v zázračný obrat k lepšímu. Kdy už se konečně na obrazovkách televizí objeví malá holčička s výkřikem KRÁL JE NAHÝ.!!! Co jiného však, než naděje, nás může motivovat k životu, vést k lepší budoucnosti a podněcovat naši vůli?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Té malé holčičce by muselo být min.18 let a
   vysílat pouze po 22.00 hod.
   V.J.Horák

   Vymazat
 16. Stručně shrnuto je to celé jen obrovské CHUCPE....

  OdpovědětVymazat
 17. Vlastenka


  Festival politické písně.


  Na tyhle eurosvazové pořady se fakt nedívám. Jen jsem očem a omylem nahlédla a chytla jsem hned tu šílenou taneční multikulturní kreaci na podporu imigrantů. Eurosvazáci vstoje tleskali a já se vrátila včase o třicet let. Bylo to odporné. To, že vyhrála Tatarka-Ukrajinka, je s ohledem na úroveň tohoto zpolitizovaného cirkusu logické. Příští rok to bude Somálec nebo Syřan... Gunčíková je bohužel normální, skvěle zpívá a není ani Ukrajinka, ani muslimka, ani transka nebo lesba. Nemyslím, že by jí to mělo být líto. Trapácká soutěž, která zajímá občany asi stejně jako kdysi festival v Sokolově s Liškou. To, že ta pizda zapěla odrhovačku s vysloveně politickým textem a porušila zásadně pravidla, nikomu evidentně nevadí.
  Ale kritizují to naprosto všichni - takže si Ukriopové moc nepomohli.

  OdpovědětVymazat
 18. Hm, zdá se že ani jeden troll. Zdá se mi, že za totáče kultura měla nějakou úroveň, kdeže jsou nyní lidi formátu Horníček, Šimek, Grossman, Holzman a další.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, nebo třeba ein kessel buntes ...

   Vymazat
  2. 13.26 Na druhou stranu, kde jste si za totáče mohl poslechnout a prohlédnout naživo Bay City Rollers ???

   Vymazat
  3. 12:43 ještě, že je pouštějí z archivu, protože ti aktuální "baviči" jsou pod jejich úroveň

   Vymazat
 19. Takové hitparády jako je Eurovize jdou již léta kolem mne. Letos jsem ovšem zaznamenala soutěž díky obrovské publicitě(nešlo to jinak). No a ani mne nepřekvapilo, že vyhrála ukrajinská tatarka s veskrze "nepolitickou" písní. Tak jsem si ji poslechla, bohužel nevydržela jsem to kvílení a nádech muslimské melodie do konce. Fakt se na to divadlo nedalo dívat. Potom jsme se podívala na další nabídku, vítěze diváků, ruského interpreta, to bylo fakt o několik levelů výše.
  Sims.

  OdpovědětVymazat
 20. No, úroveň výsledku shodná s remízou Příbrami v Jablonci. Taková je holt dnešní doba.
  To, co je nám v demogratickém systému předváděno nemá obdobu v soutěži jak hluboce může ještě klesnout vyšší princip mravní.

  OdpovědětVymazat
 21. Na podobné sračky se dívají jen televizní zoufalci, nuly sledující stupidní seriály etc. Je tedy jedno, co se v těch pořadech děje. Jen hlupák tomu může přikládat nějaký význam.

  OdpovědětVymazat
 22. Chvíli jsem to poslouchal, ale připadalo mi, že ti zpěváci nezpívají, skoro nikdo neměl nějakou melodii, spíše všichni vydávali zvuky a skřeky a k tomu přehlušující světelné a prostorové efekty, jakoby na tom nejvíc záleželo. Několik let se to nevysílalo a ten letošní pokus by měl vést k tomu to napříště odřeknout. Příští rok na Ukrajině to bude masochismus ukrajinských banderovců.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Add 14:24,
   taky nemusíte opakovat každou blbost, kterou Vám totalitní propaganda naservíruje, i když nejste sám :-). Příští ročník nemá být na Ukrajině(!).

   A důvod, proč právě letos se to u nás vysílalo, je nestádnímu člověku taky jasný.

   Vymazat
  2. 14:24 Zřejmě nerozumíte současnému umění . Místo zpěvu vydávat podivné skřeky a skákat při tom jako opice je dnes jak se říká "in" . Když si vzpomenu na písničky ze 60" let a na tehdejší zpěváky tak je mi při pohledu na tu současnou uměleckou verbež na blití .

   Vymazat
 23. Lidi, vždyť s vámi orají, neskočte jim na to! Já snad ze zoufalství začnu psát články. Všechno bylo jinak! Tato událost je příklad toho, jak se dělá z nouze (hrozící vítězství Ruska místo žádoucí Austrálie) cnost (politika a vítězství Ukrajiny). Ale zadání bylo zcela jiné! Eurovizi ani ve snu nenapadlo, aby organizovala příští soutěž v r. 2017 na Ukrajině, stala se chyba! V bodech: 1) ta odborná, utajená a "apolitická" porota, to byla letošní novinka, která měla za úkol protlačit na první místo Austrálii, 2) jakmile organizátoři (manipulátoři) viděli, že by jim vítězství mohlo sebrat Rusko, tak některé tzv. národní poroty dostaly za úkol udělit Lazarenkovi nulu (tu také dostal pochopitelně od ukrajinské a estonské poroty, ale kupodivu i od té české!), 3) Rusko sice dostalo od ukrajinské poroty nulu, ale od hlasujících ukrajinských diváků dostalo maximum, 4) organizátoři nevěděli dopředu, kolik bude hlasů od diváků, to nešlo dopředu spočítat a výkon Jamaly byl i tak dost dobrý, 5) těch národních porot s nulami pro nežádoucí vítěze asi mělo být více, 6) zahalenou Jamalu do čela jednoznačně vynesly hlasy evropských muslimů včetně imigrantů (také mají mobily), 7) rodiče Jamaly bydlí na Krymu u Alušty, odmítli jít za dcerou do Kyjeva, naopak se všichni včetně příbuzných vzdali (a nemuseli) ukrajinského a mají ruské občanství, 8) je to doslova Pyrhovo vítězství pro Ukrajinu, která nejenom že na soutěž nemá prachy, ale už tam dávno ani žádní zahraniční zpěváci nevystupují z důvodů bezpečnosti. Závěr: manipulovat jde i písničková soutěž, na vítěze u bookmakerů proto rozhodně nikdy nesázejte! P. S.: příště lépe, prý se připravuje soutěž World song, kde budou hlasovat pouze diváci a na r. 2018 ji připravuje Rusko 

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vsadím se, že Ukrajina se vzdá organizace soutěže v r. 2017 ve prospěch Austrálie a opět zvítězí stará známá pravda a láska nad lží a nenávistí a opět se potvrdí "vlk se nažere a koza zůstane celá".

   Vymazat
  2. imigrant, který hlasuje mobilem z lágru v Německu, se automaticky stává německým divákem, to prostě nemá chybu

   Vymazat
  3. jenom drobnost, Jamala (džamala) je v arabštině velbloud

   Vymazat
  4. oděv druhé muslimky, reprezentantky Azerbajdžánu, byl pro hlasující muslimy naopak naprosto neakceptovatelný, o to více hlasů od nich dostala Jamala

   Vymazat
  5. Že nás to ještě překvapuje. Manipulují nám politické zprávy, no a nyní přidali i písničkové soutěže. Jen by mě zajímalo vyjádření naší poroty, proč hlasovali jak hlasovali. Tedy diametrálně jinak než diváci. TES

   Vymazat
  6. V soutěži jednoznačně zvítězil SSSR, přesněji bývalé sovětské republiky Ukrajina a Rusko, ale spíše ruský Krym a Rusko, nebo přesněji Rusko na dvo z prvních třech míst :-)

   Vymazat
  7. přece něco pozitivního, letos žádný Buřt

   Vymazat
  8. Ukrajina se nechala slyšet, že peníze jí musí dát na příští ročník západ, že budou lustrovat, koho z Ruska pustí soutěžit a že soutěž proběhne na ukrajinském Krymu a že to zajistí NATO. To nemá chybu !

   Vymazat
 24. Rusko jako sousední stát podle tebe sebralo Ukrajině část jeho území. Když se podíváš do naučného slovníku, který počíná rokem 1 900, tak se nikde nedočteš o Ukrajině, či Bratislavě. Místo toho státu, co se dnes nazývá Ukrajina bylo celé, jen R U S K O. Stejně tak byla dnešní Bratislava, vždy Maďarským Prešpurkem. Během I. Světové války předseda prozatímní vlády Ruska, Kerenskij udělal první kroky k rozdělení území Ruska a vytvoření nového státu Ukrajiny. Tento jeho krok dokončil Vladimír Iljič Uljanov a Ukrajinu jako stát zlegalizoval. Na Jaltské konferenci v r.1944 Stalin rozhodl o odtržení částí přilehlých států do hloubky až 150 km a to, Československé Zakarpatské Ukrajiny, části Polska, Maďarska a Rumunska. Tak vlastně vznikl slepenec, který vytvořili hlavně bolševici a dále v tom pokračovalo stranické vedení SSSR. V roce 1954 Ukrajinec, bývalí vedoucí tajemník UV KS Ukrajiny N. S. Chruščov daroval Krym, který byl součástí SSSR, oproti Ukrajině, která byla uznaná OSN jako samostatný stát, jeho zástupce měl v OSN místo vedle zástupce SSSR. Krym nikdy nepatřil a také darem Chruščova nemohl přejít pod jurisdikci Ukrajiny. Na Krymu jsou hřbitovy s pomníky vojáků, Ruska, Turecka, Francie, Anglie, Tatarů, kozáků, ale ani jeden není s pomníky Ukrajinců. Jakým právem dnes chtějí Krym zpátky, když jím jej daroval Chruščov, který patří dnes mezi ty nejvíce nenáviděné a ty, kterým jsou ničeny jejich sochy a přejmenovány města i ulice s jejich jmény. Já bych Ukrajincům poradil, aby vrátili vše to, co pro ně bolševici a komunisté SSSR ukradli z území jiných svrchovaných států a oni žili v té své Kyjevské Rusy až do smrti.

  OdpovědětVymazat
 25. Já to tušil. Ale prý má tato ,,soutěž" ve zbytku Evropy ( převážně západní část )velkou sledovanost. Tak buď je to lež, nebo mají ty lidi už opravdu vymydlený mozky. Tím nechci shazovat Gabrielu Gunčíkovou jako zpěvačku.

  OdpovědětVymazat
 26. A kdo vyhraje příště? Typoval bych duo Erdogan, Merkelová s písní : Pošli další milióny...

  OdpovědětVymazat
 27. Zpěvačka to možná dobrá je, ale to se snad na popíkových odrhovačkách které zpívá snad ani nedá poznat, ne?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Umělec, který jde do politiky a ještě takhle hloupě, přestává být umělcem a stává se pussi-propagandistou. Hysterická Jamala je toho příkladem.

   Vymazat
 28. Tentokrát to tak přehnali,že si až uškodili.Ukrajina je nenáviděná jen tak dál.

  OdpovědětVymazat
 29. Ukrajinský politik k Bohu: Dej, ať vrátí Krym. Bůh: Krym už jste vrátili, teď vraťte prachy. Ředitelka tiskové služby MZ RF :-))

  OdpovědětVymazat
 30. Ponechání Krymu Ukrajině a odchod z Něměcka, byla jedna z největších chyb Gorbačeva!
  V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:29 a zeptal jsi se těch východních Němců ? Jestli jim bylo líp pod okupací Rusů ?
   Kromě nějakých starých a vymírajících komunistů Ti nikdo neodpoví kladně.

   Vymazat
  2. 18:37 - zrovna brát příklad z Německa, které je stále rozdělené mezi Ossi a Zápaďáky je trapné. Ani 26 let po sloučení si navzájem nemohou přijít na jméno. Ossi s vysokou nezaměstnaností, zavřenými podniky, které konkurovaly těm západním, sníženou sociální politikou, to všechno vede Ossi k tomu, že formulují a volí alternativní programy - Pegida, Linken, AfD, ale i nacisty. Tak to jste s těmi Němci moc netrefil. Dávám vám ještě jeden pokus. Včil sa hukáž. Kozina

   Vymazat
  3. ve východním Německu je dost prázdných bytů a ti západní Němci jim je chtějí zaplnit imigranty, toto opravdu bude další příspěvek ke sblížení obou částí Německa :-)

   Vymazat
 31. Hodnocení této politické "prý hudební soutěže" se dá vyjádřit 3 slovy : trapné...trapné...trapné...

  OdpovědětVymazat
 32. Nevím proč se zdější prokremelští tak rozčilují, když je ta soutěž podle nich stejně blbá. Udělejte si soutěž někde na Uralu a budete určitě spokojeni.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš pravdu. Uděláme to jako vy - soutěž O největšího idiota. Blahopřeji ti k vítězství!

   Vymazat
  2. Super, ale pozor abyste si nezvolili vašeho kágébáckého guru - V. Putina, mohli byste opravdu nedobře skončit.

   Vymazat
  3. dobrá rada, na r. 2018 (MS ve fotbalu) připravuje Putinovo Rusko celosvětovou soutěž World song, kde žádné manipulující poroty nebudou, budou se sčítat hlasy z celého světa

   Vymazat
  4. 8:52 a konečně vyhraje Číňan(ka) nebo Ind(ka)

   Vymazat
 33. A není to jedno? Stejně, když jsme měli vstoupit do NATO nebo do jiných blbáren, či odevzdat nějaké své národní poklady v privatizaci, tak nás nechali vyhrát v hokeji či v jíném sportu aby národ slavil a držel ústa. Tak bylo, je a bude. A pokud s tím něco neuděláme, tak to bude platit pro naše potomky. Tedy pokud jim bude ještě co ukrást s dopomocí našich politických otroků.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ale když Tošovský dobrovolně odevzdal zlatý poklad z ČNB výměnou za cenné bezcenné papíry, tak si nějak nevzpomínám, že bychom za to byli nějak odměněni

   Vymazat
 34. Je nutné některým zdělit, že Rusko platilo Ukrajině za námořní základnu na Krymu.V té dohodě bylo zakotveno, že na Krymu (tehdejší Ukrajině) se bude zdržovat 20-tis. Ruských vojáků a případě hrozby se tento počet může navýšit.
  Termín, označeni nebo neoznačeni vojáci je k ničemu, protože ty vojáci tam byli legálně.
  Apropo. K čemu asi tak slouží US základny ve světě?
  K obraně daného státu v kterém jsou???
  Můj názor je, že jo, k obraně vůči vlastnímu národu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Amerika musí rozmisťovat své vojáky po celém světě ze dvou hlavních důvodů: 1) v případě očekávané přírodní katastrofy by o ně doma mohla přijít a po katastrofě budou vytvářet nový životní prostor pro přeživší Američany (pokud by je domorodci nevítali s otevřenou náručí), 2) americké loutky po celém světě začínají být stále méně poslušné (Frau merkel je světlá vyjímka) a nechtějí dobrovolně přispívat na záchranu dolaru.

   Vymazat
 35. Možná jde pouze o další formu protiruských sankcí. :-) Viz http://www.podnety.cz/podnet-cislo-20141213005838

  OdpovědětVymazat
 36. Osobně by mě zajímalo, který poslušný kretén zastupoval v té "odborné" porotě Česko a který přiděloval hlasy na povel z velínu Eurovize. Loutka a pohůnek v jedné osobě.

  OdpovědětVymazat
 37. Ta ukrajinská zástupkyně opravdu ječela, to nebylo na první cenu. Ovšem text - to bylo to správné. Mám takový pocit, že USA řeklo ukroušům - hodně štvěte a škoďte Rusku a my vám nějaké ty úvěry, ale s patřičnými úroky poskytneme. Líbilo se mi hodně písniček - australská, polská, francouzská, naše, ale i ruská. Vyhrála politicky motivovaná písnička od ječící Tatarky, ale hlavně že byla protiruská. A tak je to, vážení, se vším. Je to jen ukázka současné propagandy. Tak až budeme hledat pravdu a spravedlnost - vzpomeňme na tuto úchylnou písňovou soutěž. Něco světlejšího nakonec. Novinky měly dotaz, zda považujeme soutěž za zpolitizovanou - no a cca 88% lidí odpovědělo - ANO. Přece jen je u nás ještě dost myslících lidí. Tak neztrácejme naději.

  OdpovědětVymazat
 38. Já se divím, že se na takový hnusný pořad vůbec někdo mohl dívat. Máte blbý vkus. Je mi vás líto. Tolik hloupoučkých lidí nám vyrostlo ve svobodné, demokratické společnosti. Styďte se.

  OdpovědětVymazat