Reklama

pondělí 9. května 2016

Dopis českého lva ruskému medvědu


Praha 9. 5. 2016

Drazí přátelé,

velice nás trápí, že se naše rodná země dostala na první místo v šíření protiruské propagandy. Věřte však, že vnímání Ruska českými lidmi je úplně jiné. Nositelem protiruské ideologické války nejsou občané, ale hrstka zkorumpovaných politických a mediálních vlastizrádců a pár jedinců z neziskovek. Avšak jejich devastační strategie jim v České republice zdaleka nevychází. Pravda je, že nadnárodní predátoři rozkradli, co se dalo. To vše s pomocí místních kolaborantů. Podařilo se jim zdevastovat školství, zmocnit se médií a touží zcela přepsat historii. Jenomže nezávislé myšlení občanů, historická zkušenost národa a vědomí vyspělých duší se koupit nedá.


Ujišťujeme vás, že považujeme ruský národ - stejně jako ostatní slovanské, ale i další mírumilovné národy světa - za svoje bratry. S velikým znepokojením sledujeme, jak se nejmocnější bankéři a korporace světa snaží za každou cenu vyvolat vojenský konflikt EU s Ruskem. Věřte, drazí přátelé, že nikdy dobrovolně nepůjdeme do jakéhokoliv konfliktu, namířeného proti našim bratrům. Zneuctili bychom tak společné kořeny, sahající až do dávné Tartárie a ještě mnohem a mnohem dál.

Lidé naší země, ale i okolních států vnímají, že mocní tohoto světa rozpoutali největší bitvu o vědomí člověka v historii. Jenomže podcenili mentalitu Slovanů, kteří mají v genech zakódovánu úctu k pravdě, k vyšším zákonům Života a ke svým kořenům.

V tomto kontextu také vnímáme islámskou invazi do Evropy. Víme, že není náhodná, že ji – stejně jako většinu válečných konfliktů a převratů - rozdmýchávají USA. Vnímáme, že eurozrádci prodali světovládě osud Evropy a naši vlastizrádci prodávají osud náš. Ale čím víc nás rozdělují, tím víc se začínáme spojovat. Lidé už pochopili, že chceme-li zachránit Evropu, musíme nejprve vystoupit z EU, chceme-li zachránit mír, musíme opustit NATO!

V této době zrychlujícího se času bylo vypuštěno snad všechno zlo světa k poslední bitvě s dobrem. Velikou nadějí pro každého se dnes stává Rusko s výjimečným politickým a ekonomickým stratégem prezidentem Vladimírem Putinem. Bohudíky za Vás a Vaši nádhernou zemi!

Nevěřte, drazí přátelé, ani jedinému slovu z těch, která k vám z našich médií doputují. To není náš hlas, ale hlas těch, kteří nás chtějí zničit.

Zůstáváme vašimi přáteli, ať se stane cokoliv. Rok 1968, jak víme, nebyl projektem našich národů, ale světovládců, kteří chtěli (po kolikáté už) rozbít partnerství Slovanů a zasít do našich srdcí nenávist.

S přáním společného dobra všem, kteří dobru otevírají svá srdce a dobro přejí jiným

a s pozdravem „Ať žije a bdí Ruský Medvěd!“

Váš bratr - Český Lev

62 komentářů :

 1. Žádná totalita netlumočila nikdy názory vlastního lidu. Ani ta komunistická, ani ta vlastizrádná nynější.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale komunistická trochu víc. Uznej.

   Smazat
 2. Kdepak lev,jen starý vypelichaný,bezzubý,poloslepý,prašivinou napadený, cizopasníky vně i tasemnicemi a škrkavkami prolezlý a už značně dementní kocour,bez vlasní vůle a chuti do života,čekající na utracení....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...a vykastrovaný....

   Smazat
  2. Jen neklesat na mysli. Třeba už brzy se objeví statečný rytíř Bruncvík, který lva na znak České země vydobyl, pozvedne kouzelný meč svatého Václava a řekne "všem nepřátelům hlava dolů"!! A po zemi se budou válet hlavy všech hajzlů, zrádců, prodejných kurev, zkorumpovanců, zlodějů a lhářů... ale to by byly mraky hlav! A těch mršin po nich - kam bychom to jenom dali? Na tom by odpadový průmysl vydělal těžký balík.

   Smazat
  3. Se zhušťováním krize mezi EU/USA/NATO se vláda "sitzpinklera"(-ten,co čůrá vsedě..)Sobotky probudila a začala se shánět po státních hmotných rezervách pro případ mimořádné situace,tedy i konfliktu a došla na to,že žádné nejsou,byly,ale jsou rozkradeny,zato však vytipovala vhodné lokality okolo Prahy k hromadnému pohřbívání obětí.....dobrý nééé,ještě,že je máme....

   Smazat
 3. V jedné české písni se zpívá ... "smutně dřímá český lev, za svobodu, za svá práva, rádi dáme svoji krev".... Ano, bývali Čechové statní jonáci, nikoliv podržtašky a přizdisráči, jako jsme dnes. Zblblí americkým"snem" když teprve teď vidíme, že to žádný sen nebyl, ale hnusná realita, a to, co nás učili za socíku ve školách, je pravda. Od samého začátku nás oblbovala media - osvědčené zbraně hromadného ničení. Reklama - co všechno musíme mít, aby náš život byl "báječný", ukazovalo se a ukazuje se jen, jak si lidi "užívají" výletů, žranic, uměle vytvářené celebrity, jejich bydlení, hadry, užívání si pláží apod. Bordely a herny. A hned také následovali lichvářští šmejdi s půjčkami, RPSN a úroky, po nichž nastoupily smečky exekutorů s citem katových pacholků, a další šmejdi - překupníci a prodavači plynu a energií se svými paušály, poplatky, procenty a příplatky, ruku v ruce se šmejdy, kteří se díky polistopadové vládnoucí verbeži zmocnili činžovních domů a na ubohých nájemnících zahájili s požehnáním vlád tvrdý rejž, který byl všelijak odůvodňován. To celé bylo likvidační komando, které změnilo hospodaření země české na vyhlazovací tábor pro dvě třetiny lidí. Ano - smutně dřímá český lev, ale za co dát svoji krev? Svobodu nemáme,už žádná práva nemáme, ani české národní tradice už nemáme, české rodinné stříbro už nemáme- slovo vlastenec je kvalifikováno jako extrémista. Přesně jak zpíval K.Kryl ... a s hubou rozmlácenou dnes zůstali jsme němí. Ne, nejsme na kolenou - ryjeme držkou v zemi!!Doslova a do písmene. Kdo to zavinil? Kdo za vším tím marazmem stojí? Kdo z devastace země české profitoval? A proč se čeští občané nevzepřeli dřív - protože davy lidí pořád čekaly, že si na tom marazmu taky namastí, a když se to neuskutečnilo, teprve se vříská? Kde hledat ty, kteří zůstali od samého začátku nezkorumpováni, ale naopak hrdí, čestní a správní a bojují s przniteli českého národa a hospodářství marně už 26 let? Kdy se naplní slova z písně "Modlitba pro Martu" - která korunovala slavnostní defilé šupáků a lumpů na všech vítězných tribunách v devětaosmdesátém? Kdy se vláda věcí našich v naše ruce navrátí, lide český?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To, co jsem za bolševika vnímal, jako komunistickou propagandu, byla bohužel, velmi mírně formulovaná realita. Ta současná je mnohem drsnější, než jakou nám ve svých dílech ukazovali komunističtí filmaři. Nikdy jsem si tenkrát nepomyslel, že se kdy setkám se žebráky, bezdomovci a spravedlností jenom pro bohaté. I vymoženostem sociálního státu již zvoní hrana. Pokud se nestane zázrak, a já ne ně moc nevěřím, budou důchody a bezplatná zdravotní péče během příští generace historií. Naši sociální a ekonomičtí inženýři dokázali za uplynulé čtvrt století totálně zničit budoucnost českého národa. S porodností 1,4 se můžeme nejenom rozloučit se starobními důchody a bezplatným zdravotnictvím, ale v horizontu dvou až tří generací i se svou existencí, jako národa. Nevaž se, odvaž se, spolu s nulovou podporou mladých rodin znamená konec.

   Smazat
  2. Souhlasím
   Václav

   Smazat
 4. Pod takový článek dám ráda i svůj podpis.--LM

  OdpovědětSmazat
 5. Není potřeba článek rospatlávat a manipulovat,je přesný.Jen jedno je potřeba, odstranit vlastizrátce všeho druhu a všechny co se pokoušejí rozrejpat NÁŠ ČESKÝ STÁT.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Včera bylo pozdě! Mezitím nám vyrostla v nové době i nová generace- rozpatlaná, zmanipulovaná, "rozrejpaná" a dokonce i namnoze vlastizrádná..

   Smazat
 6. Karel Novotný9. května 2016 13:09

  Rozumní a čestní lidé nezapomenou!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toť pravda pravdoucí, ovšem těch rozumných a čestných šmahem ubývá tím jak starší generace vymírá, mladí mají stále nasazeny USSA růžové brýle, jim stačí že nemusejí pracovat a daňoví poplatník je uživí, ovšem jak dlouho ještě? Kruté bude probuzení z USSA snu.

   Smazat
  2. Rozumní a čestní nezapomenou, ale vymřou! Bohužel!

   Smazat
 7. Pro-rusky kolaboranti a zradci. Nastesti si vetsina naroda pamatuje, co jste zac a kam jste republiku dovedli. Cim dale od Ruska, tim lepe

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dám ti dobrou radu: Když chceš být co nejdále od Ruska, zavrtej se ještě hlouběji do amerického análu. Tam to sice smrdí, ale možná tam budeš v bezpečí, Jarinku.

   Smazat
  2. Jasně, idiote. :D Jsi směšný.

   Smazat
  3. ÁÁÁÁÁÁ šulin Chujmer debilovič byl na školení a teď si dal flanděru a bude blbě pindat????Zalez na nočník,pučmidráte ušatýho vopičáka!!!!!

   Smazat
  4. John Snow - proc sem pletete ameriku? Jedina zeme, o niz je v clanku i mem prispevku rec, je ta zkrachovala benzinka v severni Asii

   Smazat
  5. Tak se podívej,co jsi ve 13:58 napsal,češtináři!

   Smazat
  6. Palmer,Palmer,vezmi si silnější prášky....

   Smazat
  7. Čti hovado (chytrýmu stačí jednu napsat, že jsem Valduk! Ale kretén to neumí ani přečíst, resp. to čte cosi palmách!). Podívej jak na vás serou! I lži maj všude plno kladných hlasů (třeba že Finsko napadli Rusáci dřív nž Polsko!) - http://zpravy.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A160509_125647_zahranicni_bur

   Smazat
  8. Adam Malý 40721
   Kdy 2.sv. v. válka skončila v tom mají Rusové víceméně jasno.
   Ale kdy začala a kdo ji začal, tom mlží, mlžili a mlžit asi budou i nadále

   +51/−1

   Tomáš Jelínek 40092
   A to je milé. Ribbentrop-Molotov se slaví kdy?
   +50/−1

   Petr Urbánek 31978
   Rusové slaví konec války, kterou společně s Německem útokem na Polsko rozpoutali.
   +67/−3

   Lotyšsko do toho!!!!

   +26/−2
   Foto Honza Provazník 88177
   SSSR byl naprosto stejný odpad, jako nacistické Německo. Že vám jedna tasemnice ve střevech sežere druhou tasemnici přece není důvod, abyste za to té první nějak moc děkovali.
   +40/−6

   Foto Jan Čermák 49857 Facebook
   nejsmutnější je skutečnost, že SSSR nikoho neosvobodil. Nejprve se pustil do Finů, pak si s Adolfem podělil Polsko a nakonec zotročil všechny národy, kam šlápla noha sovětského vojáka... Pouze Rakousko tomu jakoby zázrakem uniklo...!!
   +61/−14


   Tak co, vole? Realita! Toto si myslí národ! Toto se učej ve škole! Ty tvý prášky si vem leda samo, hovado blbý ...

   Smazat
  9. ... páč je ty debile komoušskej budeš potřebovat, až se probudíš do reality! Heeeeej! Budíííííííííčeeeeeek!

   Smazat
  10. Tady se nedostudovaní trollíci snaží blbnout do historie a moc jim to nejde. A jako argument, jak směšné, si berou na pomoc diskusní účty z jednoho neúspěšného média, jehož návštěvnost klesá, protože se zpronevěřuje svému poslání (lže, manipuluje, cenzuruje) - a trollík se toho chytá. Docela švanda. Stejně je legrační i neznalost dějin a pokus o jejich překroucený výklad. Jaroslav F.

   Smazat
  11. Stále existuje dost neomarxistických havlistických pomatenců, kteří překreslují dějiny, resp. vyzobávají z historie jen určité události, vytržené z kontextu, které se jim hodí k vytvoření nesmyslného obrazu historie, s cílem ovlivnit ještě větší hlupáky, než jsou oni sami. Rusofobní zvratky některých diskutujících, nemá ani smysl komentovat.

   Smazat
  12. Pripájam sa k Vaším slovám priatelia. Výpotky nejakého Franty Voprcálka, Honzu Vošahálka, Pepa Vyskoče..., nám chce dávať ako relevantné historické pravdy? Pche... Okrem toho on hovorí o Russku a o Rusoch, ten jeho nejaký Franta Voprcálek hovorí zas o Sovietskom Zväze:-). Absolútne nekonzistentný. Len silou mocou vyvolať dojem, že jediný kto tu "statočne a udatne bojovali" proti nemeckým nacistom boli Fíni čí nebodaj Poliaci a "rusi" len hľadeli obsadiť ich územia:-). Presne ako naše presstátútky nedávno o "anexii" Kurálských ostrovo. Ani slovka o japonskom nacizme, ani náznak o japonskom fanatizme. Človek by nadobudol dojem že Japonci s pomocou Američanov udatne zápasili tam s fašistami zatiaľ čo "rusi" pokútne obsadzovali Kurilly. Kde tie časy len sú, keď bombardovanie Japonska Americkým napalmom a atômovými zbraňami zuby-nechty nám ospravedlňovali ako odplatu a výplatu za japonský fašizmus, fanatizmus a za spáchané zverstvá napr. v Kórei? Trtkovia, len nech ešte opovážia dolezť s takými rečami, dostanú odpoveď, ktorú si len tak za klobúk nezastoknú. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
 8. Proboha, co je to pamflet?

  OdpovědětSmazat
 9. Mě snad z toho krocne. Zas nějaký uplakaný dopis. Proč by Rusové měli pomáhat nějakým líným, vychcaným Čechům? Co jsme tady našim dětem a vnukům nechali? Rozkradenou a prodanou zem, co nám zbylo? Akorát obrovské dluhy. Za to si můžeme sami, nikdo jiný! Pavel.

  OdpovědětSmazat
 10. Ono je to asi tak . Před hadrákem 89" nám komunisti taky\ lhali , ale o Západu a kapitalismu říkali pravdu .Nikdo jim tenkrát nevěřil . Bohužel . Teď tady ten humus a bordel máme v plné parádě . Změnit to může jedině další hadrák ale ne sametový !

  OdpovědětSmazat
 11. Komunisticky vlastizradce ktery tu pizdovinu napsal by mel mluvit leda sam za sebe, nebo drzet rypak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tlamu drž ty,umanutej kreténe opičí držky!!!!

   Smazat
  2. Souhlasím že má psát sám za sebe! Vždyť jsou to totální chujoviny! Podepsat se pod to znamená udělat ze sebe vola co věří v bájnou Tartárii! To je jako věřit na reálnost Bruncvíka:) Proboha! Navíc velká část našeho obyvatelstva má krev keltskou a germánskou! Myslet krapet hlavou a ne furt výkřiky, výkřiky! K hounu ....

   Smazat
  3. Složení obyvatel ČR podle DNA rozborů - http://cdn.i0.cz/src/public-data/8a/6a/f6e2b5d6390fbea1b1d2f6ff6190_base_optimal.jpg

   Smazat
  4. Ten anonym v 16:58 se kasá, že je napůl Kelt a napůl Germán, protože ti tady byli dříve než Slované. Omyl ! Ještě před Kelty a Germány tady byli Neandrtálci a pisatel z 16:58 je jejich potomek.

   Smazat
  5. Hele pane, 19:52! Ten neandertálálec16:58, by mněl psát především jak každej slušnej člověk, sám za sebe a neschovávat se za většinu národa, která má prej podle ně,j krev takovou nebo makovou:-). Fakt exoti toto čo sem lezú na diskúsiu N.R.. Vraj píšme každý sám za seba a potom vyčmarbáva o väčšine Česského národa, že im odobral krv a chutila mu ako keltská, alebo ako mongolská:-). No máte tam ale riadnych pošahancov v tých Čechách. Vôbec Vám nezávidím. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
 12. Super - jsem zvědavej, co příště napíše česká Červená Karkulka ruské Marfuše, já se bavím.

  OdpovědětSmazat
 13. Mně by zajímalo, kolik procent lidí si myslí, že USA jsou skvělé a že Rusko je hrozba. Například v mém okolí nikdo proti Rusům nic nemá jde pouze o media a pár aktivistů.

  Ale kde se bere ta hromada trollů a jak to ti mladí vlastně mají. Nevýhoda je, že z principu jdou na truc proti starším.

  Pracuje u nás na brigádě vysokoškolačka, tak jsem se ji zeptal co si myslí o Havlovi. Dost se ošívala (bála se říci svůj názor, protože Havel je pro mladé idol) ale nakonec jsme se shodli, že to byl hajzl. Ale ostatní vysokoškoláci si to prý nemyslí, pro ně je to idol, který odstranil komunismus - "svatá prostoto".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15.38 Jaký komunismus,lidi ,co blbnete.My jsme tady měliá socialismus-komunismus je vyšší forma.Tady byla u vlády Národní fronta,no kolaboranti KDU-ČSL tam taky byli ,ne,tak O.K.a kdo mi to chce vyvrátit .

   Smazat
  2. Jen pro doplnění: Socialismus - každému dle zásluhy. Komunismus - každému dle potřeby. Rozvinutá myšlenka Jana Želivského - Kdo nepracuje, ať nejí. Co je na tom dopr špatně. My ten komunismus nepochopitelně démonizujeme. Myšlenka dobrá, ale ne pro lidi. Ti to vždycky zdupou. Mimochodem Já, narozen v prvé polovině minulého století jsem v životě potkal dva komunisty. Jednoho spolužáka z druhého kruhu na škole, ten za to nemohl, a pak Lojzíka, nádvorního dělníka v Grafických závodech Svoboda. Všichni ostatní byli u komunistů!!!

   Smazat
 14. Zveřejněný dopis naprosto podporuji, vnímám to stejně.

  OdpovědětSmazat
 15. Také se připojuji k tomu dobrému nápadu,napsat ten dopis.Jak už jsem napsal jinde,možná přijde odpověď pro více států.Putin navrhne smlouvu o neútočení,pro kterýkoliv stát v Evropě.Pochopitelně s každým státem zvlášť.

  OdpovědětSmazat
 16. ..zveřejněný dopis podporuji..

  OdpovědětSmazat
 17. Válčí se předposlední fáze světového Sionistického těžení za totální světovou nadvládu. Vykopejme odporné sionisty z vedoucích a rozhodujících pozic, dostaňme je pod kontrolu a není co řešit.
  Banky, médiá, politika, ekonomika, školství, zdravotnictví, justice - bez sionistů!

  OdpovědětSmazat
 18. jak sluníčkáři vychovávají malé, unifikované ovčánky: http://www.expres.cz/hazeni-hliny-na-zemana-063-/zpravy.aspx?c=A160428_111012_dx-zpravy_shu

  OdpovědětSmazat
 19. Dnes když oslavujeme výročí osvobození Československa americkou armádu a vítězství demokratického lidu pod vedením Spojených států amerických nad fašismem a osvobození Prahy udatní Americkou armádou a jednotkami Americké námořní pěchoty, tak jsem před včera na ích počest složil jednu krátkou básničku. ,,,, Americký us mariňák byl Červenec a vítr od moře foukal, za hřmění lodních děl u Normandie přistání, Američtí us mariňák, .Paríž, ten pěkný klenot americkich míst, po pod Aifelovku pochodoval Osvoboditel, Američtí us mariňák, .Na narození santa clause v prosinci, proti přesile v Ardenách stál Američtí us marynák.Cez Arhemskí most přes Rin, Statečné v bojích do Německa, pochodoval Američtí us maynák.Berlín to pěkně Srovnání město ze zemí to hnízdo Adolfa, osvobodiť ho náš Chrabří Američtí us marynák.V stověžaté Praze VRE, K .. H.Franka se zbavýt chce, naši Prahu od Rusu ji osvobodiť generál Paton Američtí us marynák.Velká sláva a vřelé díki, pod ochranou hvězd a pruhů ti dakujem Američtí náš Osvoboditel patriot us marynák.Jozef Skočil Hujmer.

  OdpovědětSmazat
 20. Nazdar Jasánek,ti decko jedno osprostené ,či ako to vravel majster?Videl som muchu srat,hada štat a kona slamu žrat,ale takého cocota ako si ti som v živote nevidel ti Manfred Kokot,ale ten bol aspon atlét a šprintér na rozdiel od takého chuja ako si ti.Peter s Oravy.

  OdpovědětSmazat
 21. Jsem slovan a mám stejný názor jaký je v dopise.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasně, nejde s šlánkem nevyjádřit souhlas, každý slušný člověk používající mozek s ním musí souhlasit. Pražská všivárna tady byla vždycky, tu prohabsburská, tu proněmecká, tu proamerická, tu pokomunistická ... prostě pořád - a zásadně vždy protičeská. Všiváci.

   Smazat
 22. Když chcete Evropu zase poslat na Rusa, jako ti co dosadili a poslali na Rusa Hitlera, musíte ji zadlužit a rozložit. Je někdo, kdo to pořád nechápe?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasne , Evropa je zadluzena a vlastně i rozložena před krachem, chcete říct, že bojovat budou bily a černí budou dělat co ? Nebo černí půjdou v 1 . řadě , vždyť se Rusu boji, jak bylo psáno ! Amerika , její vedení , je jeden velký hnus , ale jsem asi idealista, když si myslím , že ani de. bilni zidovka nemkyne, Hollande a Cameron do války nepůjdou ??
   Hanka

   Smazat
  2. Ted ukazovali v TV , jak Cameron varuje , že hrozí válka , pokud bude BREXIT !!

   Smazat
  3. Na " zvedavci " video , vysvětlení emigrace z Afriky, BV, SV, porad z Drážďan. U toho napis : válka v Evropě , Utecence ilegaly vozí americke lode do Itálie od libijskych břehu : Amerika chce rozvratit a oslabit Evropu , atd. Cameron opet strasi válkou svým občanům , pokud budou hlasovat ven z EU ! FAKT SILENOSTI !!! Co z toho mám chápat vic než to , že si, prominte , debilové z EU nepřejí, aby Anglie do Brexitu šla a tak se desi obyvatele válkou ??? HNUS

   HANKA

   Smazat
 23. Ač s obsahem dopisu souzním, moc se obávám, že zejména mladá generace, ale i mnozí mí vrstevníci (je mi 50 let), jsou už pevně chycená v osidlech konzumního, multikulturního světa, v němž myšlenky slovanství, úcta ke kořenům a národnímu uvědomění, přírodě či Matce Zemi nemají místo a vyznívají jako vyčpělé a staromódní nářky přátel starých totalitních pořádků. Vymývání mozků prostřednictvím masmédií, popové a hamburgerové kultury, prostřednictvím módních trendů a technických vychytávek totiž běží na plné obrátky nezávislé na komkoliv z nás....

  OdpovědětSmazat
 24. To já mám jinou zkušenost než přispěvatel 15:38. Kolem mě jsou buď lidi zcela proameričtí, nebo ti, kteří mají tak vymytý mozek, že je ani nenapadne, že by něco mohlo být jinak, že by mohli o něčem pochybovat. Zdravím, Pavla
  P.S. ale trošičku se to mění, ono to chce někdy odvážit se prolomit mlčení, protože někteří lidé se stydí, že se nechali napálit, ale když s rozpřede hovor, pár odpůrců jsem už odhalila. Většinou starších lidí, ti mladí si neumějí jiný svět představit.

  OdpovědětSmazat
 25. DWN:dnes pisu..väcsina Nemcov odmieta agresivnu politiku proti Rusku.57 percent Nemcov je proti odoslaniu Bundeswehr-Truppen do baltickych statov.Väcsina obavatelov Nemecka nevidi ziadne nebezpecenstvo zo strany Ruska.nedokazu pochopit,preco Nato vytvara nove zakladne v tychto statoch.A to su Nemci masirovani mediami protiruskou propagandou,ze az to boli.M

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemci jsou více - méně , poslusni vládcům sve zeme , ale nejsou az tak debilní jako " prazska kavárna " s knížetem v čele

   Smazat
 26. Nechápu co všichni mají proti Americe, myslím té severní. Proti imigrantům postavili na jihu vysoký plot a podél něho jezdí rangeři a chytají je a následně expedují do jejich zemí. Jen tak do s v é země si nepustí nejenom pobudy a divné týpky, ale ani šišku salámu. Dole v Texasu a přilehlých státech si mohu koupit jakoukoliv zbraň i když vůdce stále prská a řeční proti nim. Daň je pouze 9%ní proti té české 21%ní, raději tu americkou Tax než tu kavárenskou českou. Benzín v přepočtu je tam za 12-15 korun litr proti chamtivě drahému benzínu v tzv. Čechei, o jídle ani nemluvě-není z Polska za západoevrospké ceny. Co je kvalitnější měna dolar nebo asi 20x měněná česká koruna jako poukázka na drahé jídlo? Životní prostředí si chrání a mají lepší než v Evropě, tam dýchají 20-30x zdravější vzduch ve městech než v Evropských městech...eh, škoda mluvit, jen podporujte skomírající evropskou mrtvolu vedenou soudružkou vyškolenou v prázdném politickém tlachání, která není ani na podívání.

  OdpovědětSmazat
 27. Západ z naší vlasti udělá polomuslimskou enklávu . Nenechme se oblbnout kvotama EU a braňme se . Slovany nikdo nerozděli !

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.