Reklama

neděle 8. května 2016

P.C. Roberts: Budoucnost bez naděje


8. 5. 2016    PaulCraigRoberts
Vzpomínáte si na všechny ty naděje, které jsme my, Američané, vkládali do Obany, když jsme ho volili do jeho prvního prezidentského období? Nerado se na to vzpomíná. Žádná změna totiž nenastala – leda k horšímu. Zradil své voliče doslova ve všem, co jim slíbil, a stal se nejzpustlejším válečným zločincem historie. Avšak bez ohledu na to, jsme ho zvolili znovu s tím výsledkem, že zde dnes máme pevně usazenou ekonomickou politiku, která je k lidem nepřátelská. Politiku, která prosté lidi vysává, a to, co z nich vysaje, předává megabankám a jednomu procentu.


Budu nyní citovat Pepe Escobara, známého brazilského novináře, co soudí o tom, jak velké a obdivuhodné Spojené státy jednají se svými zotročenými vazaly.

„Baseball, v USA též zvaný „hard ball“, čili tvrdý míč – a přeneseně i tvrdá hra - je sport, jehož tvrdost přenáší americká administrativa i do hospodářské politiky: Washington pohrozil, že zablokuje vývoz aut ze zemí EU do USA, aby tak EU přinutil ke koupi svého geneticky upraveného ovoce a zeleniny.“

Dnes čelíme možnosti, že na prezidentský stolec usedne někdo dokonce ještě horší, než je Obama – Killary Clintonová (slobní hříčka od angl. to kill - zavraždit). Killary je koupená a placená Wall Streetem, Izraelem a vojensko-bezpečnostním komplexem. Uvede k ještě větší moci, než ji mají dnes, zdiskreditované neokonzervativce, a USA tak budou moct dále masakrovat cizí země a svrhávat reformistické vlády na celém světě.

Takže otázka zní: Najde se dost lhostejných a neinformovaných Američanů, neokonzervatistů, muže nenávidějících feministek, homosexuálů, transsexuálů a dalších „preferovaných minorit“ k podpoře jednoho procenta a k aktu předání moci do rukou agresívní osoby, která postrádá svědomí? Protože to je cíl, ke kterému dnes presstitutky ženou všechny naše občany, jimž byly vymyty mozky. Jestliže se Killary stane prezidentkou, ani USA a ani svět ten omyl nepřežijí. Ona se stane posledním člověkem v prezidentském úřadě USA.

Killary zkompromitovaly – když byla ministryní zahraničí – tajné agendy - a tajné agendy vedou ke konfliktům a válce. Se šílenou prezidentkou Killary, která označila největšího mírotvorce světa Putina za „nového Hitlera“, se stejně šílenými generály, kteří vyhlásili Rusko za „existenční hrozbu Spojeným státům“, a s pomateným „neokons“, ještě pevněji usazenými ve svých úřadech a stejně pevně rozhodnutými nasadit hegemonický chomout USA na celý zbytek světa, ukončí volba Killary za prezidentku život na planetě Zemi.

Překlad: Lubomír Man

9 komentářů :

 1. Jj, jsem zvědav, jestli ho místní trollí lejna označí za agenta Kremlu? Těžko se najde pitomec, tedy mimo pražskou všivárnu, který by jim to uvěřil. Ale co jim zbývá? Tykváčům. Ti s alespoň náznakem mozkového závitu budou článek ignorovat, ti druzí ..... a co, ať se třeba poserou. Národ pravdu zná a na ně sere.

  OdpovědětSmazat
 2. Ač ateista, začínám se modlit, ne k bohu lidí ale k "univerzu". Spoj slušné lidi nebo je je znič všechny. Nedůslednost(měkkost srdce) se nevyplatila Bohu Země ani řešením potopou! Roberts je jeden z "andělů", který varuje. Která Sára(Clintonová) bude mít možnost se ohlédnout a zcepenět?

  OdpovědětSmazat
 3. Miroslav Povolný - vyjadrujem úctu, to sú veľmi múdre a inteligentné slová

  OdpovědětSmazat
 4. Samozřejmě, mezi jednotlivými tvory jsou rozdíly velké. Ale jak to tak pozoruji, když se to pojme jako celek, zdaleka nejrozumnějšími živými tvory na zemi jsou rostliny, pak zvířata.
  Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neboť koherentní s přírodnou a jejími zákony, na rozdíl právě od lidí v kapitalismu, systému nastoleném židovstvem, kde vše přináší profit úzké skupince „chytrolínů“ na úkor koherentnost společnosti, bez niž NIC není a NIC nemůže fungovat. To proto, že člověka je společenský, tlupní tvor a sám v přírodě NEpřežívá, je ničím, kdyby ho společnost – v komplexním a ohromném množství obtížně měřitelných faktorů – nevytvořila, nezformovala a nezaopatřila v jeho vlastní existenci! Na to člověk nemusí být hned „marxista“ aby si položil jednoduchou otázku: Kým by člověk byl, dokonce i na poli myšlení, kdyby za ním, za námi všemi nestála nesmírná pokladnice kultury, vědomostí, úsilí desítek generací! Marx s tímto poznámím nikterak nesouvisí, on pouze popsal jisté mechanismy fungování systému na základě vztahu mezi technickým stupněm rozvoje výrobních sil, tedy čím se lidé živí a jejich výrobními vztahy. A to velice dokonale, protože Žid když se do něčeho dá, jeho produkt je vždy dokonalý! V tom je jejich síla. Oni jsouce historicky odděleni od půdy se po celá staletí soustředili na přenosné hodnoty – tedy rozvoj know-how. Křížili se navzájem tak, aby rozvíjeli vhodné talenty – jako směnárníci a lichváři, zlatníci a klenotníci, lékaři a právníci, později komedianti a spisovatelé apod. A v nejnovější době pak vědci a také politici. A vždy dbali na vysokou koherentnost své vlastní pospolitosti, kterou ostatním komunitám nejen že upírali, ale snažili se ji vehementně rozbít.

   Smazat
 5. Přesně tak Clintonová,by byla spíš nakloněna k tomu nejhoršímu.Samotný prezident USA nezmůže nic,pokud to neschválí bankstéři.To je právě ten Americký omyl,že rozhoduje úplně někdo jiný a vláda jen plní zadání.Bankstéřů moc už je tak velká,že vlastně zneužívají státní moc pro své cíle.

  OdpovědětSmazat
 6. Slyšel jsem pochvalně se vyjadřit jednoho z lidí, kteří jsou mi sympatičtí - Ringo Čecha - o Trumpovi - že by přece ten Honolulu měl o Trumpovi pravdu?
  K 9:26 - konečně se někdo pochvalně vyjádřil o Židech. Moc ale nerozumím koncovým větám. Oddělení od půdy - to myslíte asi v diaspoře - pak tomu rozumím. Nevím, co myslíte tím, že Židé se snažili rozbít koherentnost ostatních pospolitostí.

  OdpovědětSmazat
 7. Videli sme v prenose ako Killery Killertonova jasala nad zavraždením Muammara Kaddafiho islamskou zabijackou soldateskou v priamom prenose a priam ukajala svoje USSácke demon demokratickokillersko neoconske pudy. Blood Killery Killerclintova je nebezpečná pre další svetový vývoj a pre mier na svete. určitou nadejou pre USA i udržatelnost mieru vo svete je aspon realny pohlad D. Trumpa na vnutorný vývoj v USA a vo svete. Ak sa Trump dostane do prezidenstkého uradu,mozno sa politika USA stane mierumilovnejšou a realistickejšou pre svetové dianie.

  OdpovědětSmazat
 8. Pussy v politice?Tragedie!Hitllary v USA ,žena,která byla sexuálně ponížena a je sexuálně neukojená je schopna vše rozmetat,zničit,zničit celou planetu Zemi.I u nás máme stejné stvůry-jaderná válečnice Langšádlová spolu s dalšími hvězdami z fašountlupy TOP 09,pomatená nevzdělaná MYRKA Premiérka Stojednička Primitivka..a další pussy!

  zločas

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.