Reklama

.

.

středa 25. května 2016

Porošenkův speciál letí pro Savčenkovou


savcenkova25.5.2016 Vaše věc
Prezidentský speciál Petro Porošenka dopoledne odletěl do Rostova na Donu. Ruský internetový portál Vzglyad uvádí, že na palubě jsou ruští důstojníci Jevgenij Jerofejev a Alexandr Alexandrov. Na místě je prý již také Nadija Savčenková odsouzená v Rusku na 22 let za podíl na vraždě dvou ruských novinářů. Tato příslušnice ukrajinského letectva jako bojovnice fašistického oddílu Azov bojovala proti tzv. ruským teroristům na východě země.

Včera Porošenko řekl, že je připraven podepsat milost pro dva ruské důstoníky, pokud o ni požádají. Podle dnešních slov jejich advokáta taková žádost byla doručena a výměna je v běhu. Advokát Savčenkové údajně o výměně není informován, pouze uvedl, že taková akce je věcí státních orgánů. Mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov minulý týden hovořil o pozitivním vývoji ohledně možné výměny, dnes na konkrétní dotazy ohledně probíhající odmítl hovořit.

9 komentářů :

 1. Kéž by to letadlo vybouchlo i s těma banderovskejma ksindlama do vzduchu!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 2. Ale Porošenko a Jacekkňuk přece v tom letadle neletí.
  A piloti za nic nemůžou- ty fašistická bestie
  Václav

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě by zdechlej Jacehńup nebo dementní Poroš nechali řídit letadlo někým,kdo není na jejich straně,ty sluníčkářskej chytrolíne!

   Vymazat
 3. Hm dost nepříjemný precedent s teroristy se nevyjednává a ani se jim nedává milost. Kdo spadne do pekla už se nevrací, podle sloganu "co peklo schvátí to nevrátí". Kdo vědomě odstřeluje školky a nemocnice, patří do ohrady. Zákulisní vedení zase zkouší nějakou habaďuru to je pravděpodobné.

  OdpovědětVymazat
 4. Putinova dílčí prohra je to, bohužel...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne nutně, o milost ho požádali pozůstalí a byla právoplatně odsouzena a pak omilostněna, její vinu to nemaže. Je to vstřícný krok (a přitom dva osvobození Ruští občané) a mimoto udělat z pominutého blázna hrdinu může být problematické. Ono soudnému člověku stačí chvilku sledovat její projevy a musí mu hned dojít, že západ se totálně zbláznil, což už dlouho.

   Vymazat
 5. Není vám to trochu k smíchu, jak složitě museli Rusové vymýšlet způsob , jak Svačenkovou propustit ?
  Ona sama nežádala o milost - docela úsměvné je, že žádali tam ti druzí (příbuzní obětí).
  Navíc touto výměnou za svén vojáky Putin opět musel přiznat, že má na Ukrajině své vojáky !
  Možná se domníval, že mu touto výměnou Západ zmírní sankce - ale ani to se nestalo a nestane.
  Dvojitá prohra.

  OdpovědětVymazat
 6. Tato fanatická lidská zrůda úmyslně zavraždila/navedla palbu na civilisty!Válečník je válečník,ať je z jaké koliv strany fronty,ale tato zrůda zabíjí úmyslně neozbrojené civilisty bez mrknutí a to bojovník nedělá(jen s.r.á.č.o.v.é ukro-nacisti/banderovci jako v Oděse)!!Je duševně dost labilní,problémová a nenávistná,podporující nacismus/banderovce za každou cenu!Žádná letkyně!Na to nemá buňky,schopnosti,byla návodčí palby na cíle,které ona uznala za vhodné!I na civilní úmyslně!Tohle udělat USA a zabít jim civilní novináře,občany tak tam ihned pošlou letectvo,letadlovou loď a demokraticky rozbombardují bez mandátu OSN!!!Měla a má podle lékařů sadistické sklony,niterně nenávidí muže,je homosexuální(lesba) a vůbec se „nemaže“ s muži a jejich bitím a mučením….Nekaje se za propuštění a druhou šanci,ale naopak ihned ohlásila s nadšenám další návrat na frontu vraždit co nejdříve proruské občany z paneláků nebo přímo Ruské občany za každou cenu!!Zde je výpověď kněze Svato-Nikolského chrámu Vladimír Mareckij, osvobozeného z Ukrajinského zajetí.Zázrakem přežil bestialitu, týrání a mučení nové „hrdinky“ Majdanu Savčenko.Zde jsou jejich slova:„Ona prostě nebila, ona mrzačila a ubíjela.Svázané na rukou i na nohou – mlátila trubkou, rozbíjela genitálie, zhášela cigaret y v jejich otevřených očích. Neustále přitom řvala: „Prodám tě na orgány jako tamty nebo tě rozstřílím na sr….!“„Když řeknu, že nás bili – tím nic neřeknu. Nás ubíjeli. Nás stříleli, nám lámali kosti, nás bili nejen rukama a nohama, ale i pažbami a vším, co jim přišlo pod ruku,“ – vzpomíná Mareckij.Podle jeho slov se obzvláštní brutalitou odlišovala Naděžda Savčenko, kterou tak aktivně brání kyjevská vláda. Libovala si ve své síle, osobně mlátila zajatce a pronášela u toho různé průpovídky. Kvůli výdělku navrhovala prodávat orgány zajatců, a když ostatní členové batalionu nesouhlasili vydávat zajatce na orgány, navrhla je tedy zabít,„aby se neutrácelo za dopravu do SBU“.A tohle zvíře podporujeme!!!Jsme západní zmetci!www link http://www.nwoo.org/2016/03/14/zverstva-savcenkove/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:27 a kolikrát to budeš kopírovat ? To snad jednou už stačilo , ne ?

   Vymazat