Reklama

.

.

pondělí 30. května 2016

Předseda plzeňské TOP09 mluví o okupantech z východu, ale současně vítá vlajkou NATO ty z Německa.


30.5.2016   AE News

Předseda plzeňské TOP09 mluví o okupantech z východu, ale současně vítá vlajkou NATO ty z Německa. Máme pro něj nemilé překvapení! Co je horší? Kolona Strykerů nebo pátá kolona v české politice?

Předseda plzeňské TOP09 Ondřej Ženíšek popadl vlajku NATO a spolu s kolegou ze strany, který se vyzbrojil vlajkou americkou, vyrazil podle informací Parlamentních Listů [1] na silniční lávku u Ejpovic vítat projíždějící kolonu amerických Strykerů. V rozhovoru pro PL uvedl, že když USA poslaly do cizí země armádu, nikdy tam nezůstala natrvalo a nikdy netvrdily, že to (území) patří jim. Tento výrok je opravdu fatálním selháním elementárních znalostí a možná to pana Ženíška překvapí, ale dopustil se osudového omylu.
 
Radoslav Škarda, místostarosta centrálního obvodu a Ondřej Ženíšek, předseda plzeňské TOP 09 vítají konvoj 2. jízdního pluku americké armády.


 
Na lávce u Ejpovic, paradoxně, totiž vítal ve skutečnosti sbor amerických okupačních vojsk v Německu, které podle okupačního protokolu z 28. listopadu 1945 mají na území Německa „časově neomezený status pobytu“ a po dobu 99 let musí navíc německá vláda platit americké straně dodávky energií na zajištění provozu amerických základen, a to z titulu vázací povinnosti náhrady válečných reparací. Zde bych chtěl upřesnit informaci z pátečního pořadu na Svobodném rádiu, kde jsme o tomto také krátce hovořili s panem Kapalem. Status amerických vojsk v Německu není časově omezený 99 roky. To byla mylná informace. Tento údaj se vztahuje k reparačním nárokům v podobě energetických dodávek pro provoz amerických základen. Po uplynutí 99 roků si potom budou muset Američané za energie už sami platit. Ovšem okupační status nemá časové omezení. 
 
Nepřítel před branami? Ruský list Argumenty a fakta se zamýšlí nad nasunováním amerických vojsk k hranicím Ruska.

USA jsou jediným okupantem ve světě po II. sv. válce

Panu Ženíškovi bych rád zopakoval lekci historie. A bylo by dobré, aby pozorně poslouchal, aby v budoucnu ze sebe opět nedělal hlupáka. Sovětská vojska byla na území ČSSR dislokována na základě mezistátní dohody a odsouhlasena vládou ČSSR. Nešlo tedy o okupační svaz, opět paradoxně na rozdíl od amerických vojsk tady v Německu, které tu už 71 let od konce II. sv. války působí na základě okupačního dekretu. Obsazení ČSSR ze srpna 1968 bylo okupací, ale vláda ČSSR pobyt legalizovala. Navíc, sovětská vojska po 23 letech z Československa už dávno odešla, zatímco americká okupační vojska v Německu nadále zůstávají a k odchodu se rozhodně nemají a ani o tom neuvažují. Jak je tedy možné, že pan Ženíšek z TOP09 tvrdí, že USA nikdy v cizí zemi nezůstaly? Uvědomuje si vůbec, jak absurdně zní tento jeho výrok v situaci, kdy americkou vlajkou a vlajkou NATO vítá právě okupační vojska jedoucí z Německa? 
A máváme, pánové, máváme… už jedou!
 
Ovšem situace je mnohem zajímavější, protože Američané už 71 let okupují nejen Německo, ale také Japonsko. A ani z Japonska se nemají k odchodu. Tam už si Američané musí dokonce za pronájem mamutí základny na Okinawě platit, protože reparační tituly skončily v roce 2001, ale status okupačních amerických vojsk v Japonsku taktéž není nijak časově omezen. Stejně tak působí americká vojska v Itálii, kde ovšem nejsou umístěna na základě titulu okupačních vojsk, ale podle dekretu amerického velení z července 1944 o ustanovení „ochranných vojsk“ na celém území Itálie, a to opět bez časového omezení. Američané mají s italskou vládou uzavřenou dohodu na 99 let o úhradě 50% veškerých nákladů na provoz základen, a to se vším všudy, nejen energií, ale i potravin, veřejné dopravy pro americké vojáky zdarma atd. Ani z Itálie se Američané nemají k odchodu. 

Americké základny ve 150 zemích světa, Rusové jen paběrkují!

Pan Ženíšek by možná mohl vzít v úvahu i skutečnost, že Američané mají základny ve více než 150 zemích světa, zatímco Rusko má základny jen v 8 zemích [2], převážně ve státech bývalého Sovětského Svazu, kde působí na základě mezinárodních smluv, nikoliv z pozice okupačních vojsk, na rozdíl od těch amerických v Německu nebo v Japonsku.
  
 
Informační grafika časopisu Time o amerických základnách ve světě. Zdroj zde.

 
Není bez zajímavosti, že plánované a chystané základny NATO v Pobaltí, na Slovensku a v Maďarsku budou budovány na základě FUSA dohod (Full Utility Service Agreement) podle italského modelu amerického pobytu vojsk, tzn. že hostitelský stát bude hradit podle FUSA dohod veškeré inkaso za provoz základny. To znamená energie, potraviny, paliva, veřejná doprava pro vojáky na vycházkách atd. Ruské základny jsou naproti tomu financovány ze 100% z ruského státního rozpočtu, hostitelské země za provoz základen neplatí ani korunu. I z tohoto pohledu je vidět, kdo je a kdo není okupant.
 
TOP09 vítá okupanty z Německa.Američané zneužívají své základny i pro mučení

Mimochodem, kdo myslíte, že hradí palivo do amerických Strykerů, které američtí vojáci čerpali v Praze? Palivo platí samozřejmě české ministerstvo obrany, tzn. český daňový soustrastník. Rusové v syrské Latakíji čerpají paliva z vlastních cisteren. Takže takové mávání americkou vlajkou u Ejpovic vyjde české občany docela draho. Ale to pochopitelně nikoho v TOP09 nezajímá. Američané mají po celém světě (včetně amerických teritorií) rozmístěno přes 1.3 milionu vojáků. Z toho trvale, to znamená nastálo a nikoliv dočasně, je jich ve světě umístěno na 150 tisíc a v některých oblastech se chovají v rozporu i s mezinárodním právem. Tak např. na kubánské Guantanámo vozí Američané lidi, které podezřívají z terorismu nebo i jen pouhého nepřátelství k USA (např. novináře), ale nemají proti nim dostatek důkazů, které by obstály u amerických soudů. Takže je drží na cizím území, kde naplatí americké zákony a ústava, a tam je drží neomezeně dlouho, bez jakéhokoliv vznesení obvinění, bez obžaloby. Pouze se o těch lidech domnívají, že by mohli škodit zájmům USA. 
 
Americká základna Guantánamo Bay na Kubě

Obama slíbil Gitmo zavřít. Slib nesplnil!

Barack Obama při volební kampani v roce 2008 slíbil okamžitě Gitmo (jak se Guantanámu přezdívá) po svém zvolení uzavřít. Ale neuzavřel. Naopak, minulý rok dal dokonce souhlas k rozšíření tábora a k jeho renovaci. Američané mají Guantanámo v pronájmu, ale nevypadá to, že by po jeho vypršení se Američané chystali tábor opustit a celou základnu předat zpátky Kubě. Současné sbližování Kuby a USA má za úkol připravit půdu pro vyjednání dalšího prodloužení pronájmu základny, aby to bylo podle mezinárodního práva. Washington má obavy z restartu vřelých vztahů mezi Havanou a Moskvou a právě Gitmo je největší obavou pro Američany v této situaci. Podobně americká CIA vozila letadly podezřelé z terorismu na své vojenské základny v cizích zemích, kde je podrobovala mučení za tichého souhlasu místní loutkových vlád.

Útoky proti Rusku řídí pátá kolona v zemích EU

Je potom tragikomické, když do naší země vjedou cizí vojska a někteří pravicoví úchylové, nejen z TOP09, začnou freneticky mávat americkými vlajkami jako smyslů zbavení, aniž by si uvědomovali, že vítají vojska, která za kopci v sousední zemi fungují už přes 70 let na základě statusu okupačních sil. To je přesně ta pátá kolona, která mediálně žene společnost k nenávisti proti Rusku. Tomu se říká střelit se do nohy a mít ještě tu smůlu, že se kulka odrazí a vystřelí vám navíc oko. Přesně k tomu došlo, když plzeňský předseda TOP09 vítal americká vojska s tvrzením, že USA nikde nezůstaly, když někam přišly do cizí země a když tuto poznámku mířil evidentně na Rusko. Jeden výstřel, dvě škody na vlastní účet. Pokud se podíváme na současnou krizi v EU, na migrační vlnu, opět se musíme zeptat, kdo za ní může?
  
Okupanti z Německa jedou nacvičovat do Pobaltí útok na Rusko. Česká TOP09 jim mává vlajkami a vojáci mávají také na pozdrav, protože si asi myslí, že je to oficiální součást vítání, a že budou v televizi.

Může za ní politika USA na Blízkém východě a v Severní Africe. Vyzbrojování militantů FSA v Sýrii americkými zbraněmi a vybavením , cvičení americkými poradci. Od FSA se potom odštěpili v roce 2012 radikálové a za pomoci opět USA, Turecka a Saúdské Arábie z nich vznikl ISIL. Bombardování Libye. Rozvrácení země, vražda Kaddáfího a současná zuřící občanská vláda a tři různé znepřátelené vlády v Libyi. Zničená Sýrie. Za pomoci Ruska stabilizovaná situace. Za pomoci Američanů pokusy o opětovnou destabilizaci Sýrie. Voliči TOP09 musí být pacienti psychiatrických ústavů, pokud panu Ženíškovi tzv. „žerou“ tuto pózu a antiruský éthos. Kam noha amerického vojáka v poslední době vstoupila, tam dosud řádí teroristé, zuří občanské války, země jsou v rozkladu. Afghánistán, Irák, Libye, Sýrie, Ukrajina. A stejně tak Američané chtějí teď vehnat Evropu do války s Ruskem, aby i z naší země byla další rozvrácená krajina. Protože ty Strykery, které pan Ženíšek vítá, jedou do Pobaltí cvičit pozemní útok proti Ruské federaci. Jedou cvičit na válku, kterou už generálové v Pentagonu mají nachystanou.

Občané mají jedinečnou příležitost, aby v podzimních volbách do krajů použili volební lístky TOP09 a jejich kandidátů na lepší účely, zejména ráno na záchodě. Takové využití bude mnohem kvalitnější, než navolit do zastupitelstev nýmandy a individua, která běhají okolo Plzně s vlajkami okupantů z Německa.

-VK-
Šéfredaktor AE News

40 komentářů :

 1. TOP 09 nenmám rád, ale vy jste jen fanaticky proruští blbečci šířící tady blbosti přesně podle notiček které dostáváte z ruské ambasády.

  Ale nemám pochyby, že cílovou skupinu si to vaše blábolení o vojácích NATO kteří "okupují" ČR tím, že jí projíždějí, mezi rudohnědými idioty najde.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co jste chtěl svým příspěvkem naznačit
   Když se mne někdo snaží dostat přes plot na zahradu,když ho na to upozorním,jsem prohlášen já za okupanta?Kam na ty rozumi chodíte?

   Vymazat
  2. My o hovně a hovno od Lahváče na botě!!!!!

   Vymazat
  3. Palmer,Palmer,ještě chvilku vydrž magore,prodáš meruňky a bude na tišící léky....PS:hlavně,aby nepřišly kroupy,i když na tvoji palici by to mohlo fungovat,stromúm by to,ale ublížilo!

   Vymazat
  4. pro 9.03
   trolle trolle, unikla ti podstata a myslím, že zcela úmyslně!!!

   Citace z článku: "sbor amerických okupačních vojsk v Německu, které podle okupačního protokolu z 28. listopadu 1945 mají na území Německa „časově neomezený status pobytu“. Konec citace.

   Chceš snad zpochybnit pravost toho citovaného?

   Evidentně odvádíš pozornost. Jistě že cesta "okupanta" přes území jiného státu není okupací země samotné! Dá se to ale vysvětlit jako souhlas s počínáním okupanta.
   Mám celkově radost, že na tebe reaguje jen tak málo diskutujících. Holt, guma je guma.

   Vymazat
  5. 9:93 nemáme šedou kůru mozkovou? Naučil se Pepek číst a u toho přemýšlet ,pokud to zvládneš.To,co se píše je pravda a lehce všude dohledatelný,pokud to zvládneš,Pepek.

   Vymazat
  6. 9:03
   Jasně Pepku, další zvratek, ale co čekat od retardovaného imbecila, který se narodil stbáckému dobytku a laciné syfilitické prostitutce, že?

   Vymazat
  7. S článkem lze plně souhlasit.Fašistické blbečky,rekrutované kolem ultra magora Kalouska a kariérních,byť retardovaných Scharzenberků,Ženíšků,Langšádlových,Korteů,Drábků,Lukšů,Štětináčů,Pospíšilců,Niedermayerů a spol. z TOP09,může zase volit jenom úplný blb.Ta antilidová,antinárodní a škodící partajní sekta TOP 09 by měla být zakázána,podobně jako v Německu NSDAP.Takové magory a pátou kolonu bude mít ČR pouze a jenom na obtíž!!!! Taky se divím tomu,že někdo může schvalovat současnou agresívní americkou mezinárodní politiku,která směřuje pouze k destabilizacím a rozvratům všude,kde začne působit.USA= nejhorší zhouba planety ZeměR.T.

   Vymazat
  8. Nemohu se zbavit pocitu, že TOP09 je odpad českého národa. Ti lidé sice nevypadají, že by měli nízké IQ, ale jak si mám vysvětlit, že se nestydí říkat nesmysly. Nebo tomu snad věří?
   Jak vůbec může dospělý člověk vítat armádu, která nás jede harašením zbraněmi zatahovat do války?
   Komu co předvádí?
   Jak může být takový člověk např. starostou?
   To se to o něm neví?
   Co to vůbec mají za diagnózu?
   PB

   Vymazat
  9. Když si poslechnu Laudáta, Langsádlovou, prince Schwarzíího či Kraďouska, tak hned po jejich první větě poznám, že jde o nebezpečné pitomce. O nějakém IQ nemůže být řeč. M.M.

   Vymazat
  10. TOP 09 je odporná fašistická sekta karieristických,všeho schopných lumpů,neštítících se ničeho.Budou klidně veřejně lhát,budou krást,kde to jde,budou kvičet proti pravdě,jen aby hájili proamerické lži atd...Tuhle hnusnou svoloč bude nutné konečně hnát k zodpovědnosti,za ty jejich lumpárny a zlodějny,jako je např.tunel na MPSV za Drábka a Šišky,škoda přes 2,5mld.,zlodějny za Kalouska na MF a MO atd... TOP 09 = nejen odpad českého národa, ale i rekrutace šílenců a zlodějů.

   Vymazat
 2. Americane jsou nasi i nemecti spojenci z vule svobodne zvolenych vlad.
  Aby nam uz nikdy nemohla vladnout s pomoci vas vlastizradnych okupantu svoloc z vychodu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsem nevěděl , že když před volbama dostanete seznam lidí (které kdosi předvybral) , které neznáte a nic o nich nevíte , a smíte si z nich a jejich předvolebních slibů (které jsou v 90% lživé) vybrat se říká svobodná volba

   Vymazat
  2. A další sranda je, že ať volíte kohokoli (i kdybyste za těch 26let vyzkoušel všechny možnosti-strany) a nebo nevolíte vůbec , pořád je vaše vina jak naše zem vypadá:))

   Vymazat
  3. 9:05. Vůle českých vlád a asi i lidu Česka,je jako jeho vlajka,která ve větru dějin vlaje jednou doprava,pak zase doleva a pak zase doprava a až se někdy přece jen ustálí,bude pevným stožárem i jiných vlajek,které podrží ,pokud se před tím nevyviklá a nevyvrátí,směji se.

   Vymazat
  4. Hlásím že já jsem si naše současné okupanty , kteří jsou spojenci našich bývalých okupantů svobodně nevybral . Byly mi násilně vnuceni vládou které je demokracie --tedy vůle lidu, vůle většiny naprosto cizí. Tato většina nemá v této zemi žádné slovo a její vůle je v lepším případě ignorována , v horším potlačována šikanou počínaje zákazy , tresty osobní likvidací konče

   Vymazat
  5. spojenci z vule svobodne zvolenych vlad vrežii americké CIA.

   Vymazat
  6. PhDr. Marek Ženíšek, Ph.D., absolvent plzeňského Oxfordu, je renomovaný blb. Jeho duchaplné rozumové úvahy, které často prezentuje na PL svědčí o tom, že mu sice sudičky rozumu příliš nedaly, ale on tento nedostatek brilantně nahrazuje svým vlezdoprdelstvím v očividné snaze dostat se v té takzvané politické straně TOP09 ještě o něco výše.

   Vymazat
  7. Vlády nikdo nevolí, ty vybírá světožid z prověřených poskočů. Líhní těchto loutek jso tzv. politické strany, který tento lumen z 99% vlastní. To 1% skutečně svobodných stran které nemá pod palcem jsou terčem brutálních ataků jím vlastněných médií - https://www.youtube.com/watch?v=M77Ke5fqmCQ

   Vymazat
  8. Nelibi se vam nase clenstvi v NATO a demokracie, komunisticky odpade?
   Nikdo vas u nas nedrzi. Draty na hranicich jsme odstranili.
   Pokud chcete poznat komunistickou bidu a hlad, par takovejch zemi jeste existuje.
   Sranda je, ze se tam nikdo z vas zrovna nehrne.

   Vymazat
  9. Co kdyby ses jel nechat demokraticky zastřelit do Fuckingtownu ty lejnosrku bez vlastního názoru!!!!!

   Vymazat
  10. Jsem Čech, vlastenec a nechci u nás žádnou cizí armádu ani žádné zástupce cizích zájmů, jako je např. zrádná asociální protinárodní TOPOO09. Její politici a jejich poskoci ať táhnou z Česka. Já jsem tady doma, nehodlám jim uhýbat. Nechci válku s Ruskem, nechci být v EU, nechci TTIP, chci referendum a víc demokracie. Jasné? K.K.

   Vymazat
  11. 9:05
   Nic si z toho nedělj, Pepku, že jsi mentálně retardovaný. Za to může ten syfilis tvé matky, co se živila jako profesionální společnice. No a tvůj stbáckej fotr taky moc rozumu nepobral...

   Vymazat
  12. Tady někomu chyběla nadvláda cizí svoloče, tak se raduje, že nám vládne svoloč ze západu.
   Chudák.
   PB

   Vymazat
 3. Zase jeden zamindrákovanej fanatik,co? Měl bys používat taky někdy mozek !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele Chujmer debilovič alias další expert plzeňský líhně bezmozků

   Vymazat
 4. "přátelé" na všech serverech upozorňují na emerický den vzpomínky na na oběti válek. Myslí tím převážně padlá příslušníky vlastní armády, vraždící na cizích územích nevinné civilní obyvatelstvo a šířící teror.
  Pak se nelze divit, že pan Ženíšek, který absolvoval lobotomii havloidními médii a je slušně řečeno pomílen. Syndrom projevují se u exponentů tzv. demokratické pravice se v češtině odborně nazývá snížení chápavost, jinak označované debilita.

  OdpovědětVymazat
 5. Ženíšek vypadá,že má přelepené oči dolarovou bankovkou.

  OdpovědětVymazat
 6. Ženíšek je vůbec dobré pako. Hlavně že on a jeho spící kamarád a také jeho kamarád chemik jsou ti správní, kdo má určovat jak je co správně.

  OdpovědětVymazat
 7. Krásný komentář z parlamentních listů(pro pepka palmera vyskoče a jemu podobným):

  Američané zaútočili, makowice, 28. 5. 2016 14:43:26

  8:00 – Americký expediční sbor překročil hranice ČR........8:05 – Laserem naváděné střely zničily základnu stíhaček Grippen a pivovar ve Velkých Popovicích........8:27 – Armáda ČR si všimla, že jsme pod útokem....... 8:35 – Proti nepříteli startují bitevníky L-159......8:50 – Všechna naše letadla byla zničena americkými raptory ještě za hranicí viditelnosti........9:00 – Na ministerstvu obrany si mnou ruce, neboť se konečně zbavili bitevníků L-159............10:00 – Americké síly zaznamenaly ztrátu šesti tanků Abrams, kterým někdo v okolí Mostu odcizil za jízdy pásy, útok na Prahu přesto pokračuje............10:30 – Transportéry Pandur vyjíždějí z kasáren bránit hlavní město...............10:45 – Bruntál vyhlásil samostatnost............11:00 – Testeři v BIS začínají obědvat......12:30 – Všechny pandury mimo, většinou z důvodu poruch nebo utopení v loužích. 12:45 – Náčelník štábu buší na vrata vojenského muzea Lešany a dožaduje se nějaké funkční bojové techniky....12:47 – Správce mu daroval kolo zn. Ukrajina a poté ho vyhnal koštětem......13:00 – Americké jednotky doposud ztratily 12 tanků Abrams a 23 obrněných vozidel Bradley, vesměs kvůli poškození podvozku na českých silnicích.........14:30 – První americké jednotky v Praze........16:30 – Američtí vojáci vztyčují vlajku na Pražském hradě.18:00 – Oficiálně podepsáno příměří.23:30 – Náčelník štábu dorazil na kole do Bratislavy a žádá o azyl...23:45 - Američané zjišťují, že Čečensko je jinde.

  :-))))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrá sranda,díky.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. A stále je to aktuální a stále je to humorné... Viď, trolle 19:06 :-)))

   (a propos - Kde jsi to viděl před 10ti lety? napiš odkaz, ať vidíme originál.)

   Vymazat
 8. Při průjezdu kolony v březnu minulého roku, byl nadjezd nad silnicí doslova obsypán, několik desítek lidí, když jsem projížděl musel jsem jet krokem abych někoho nesrazil. Po roce, stálo na tom stejném místě pět lidí, žádné vlajky. Něco jako by vyprchalo. Myslím si, že většina lidí není slepá a hluchá, přes obrovskou mediální masáž - možná právě kvůli ní - mávačů ubylo.

  OdpovědětVymazat
 9. Holý zadek....https://youtu.be/qCSfOldUnHM

  OdpovědětVymazat
 10. Je sice dobře , že byl tento článek publikován, ale nad skutečností, že historické a politické souvislosti pobytu amerických, francouzských a britských okupačních vojsk v příslušné okupační zoně SRN, později Německa, stejně tak jako SSSR, později Ruska, jsou tak nějak mimo rozlišovací schopnosti předsedy plzenské TOP09 bych se nepozastavoval. Řekl bych, že podobně jako i jiných případech excesů nepříliš nadaných vůdců tohoto podivného politického seskupení půjde pouze o to nějak "aktivisticky" zviditelnit vložené investice nadnárodních korporací a "nepoliticky politických" NGO. Politické preference klesají, je potřeba zvýšit PR aktivity sic ČT dělá co může. No, jen aby to s tou účastí v parlamentu vyšlo?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Aeronetu za tento vynikající článek, který v plné nahotě obnažil chování Obama us nacistické 4. Říše civilisty vraždící organizace EU/NATO.

   Vymazat
 11. bez požehnani vatikanu a bez schvaleni v bilem domě by jsme se ani neuprtli natož zeman babiš klauz havel atd a to že se tady muže vybrečet každy troll je taky jenom dočasne nikoliv na věčne časy

  OdpovědětVymazat
 12. oba zapsat, s jejich syny a dcerami, vnuky a vnučkami do branců Armády ČR, jako kanonenfutr východního křídla NATO
  jsou to předvídaví chlapíci, ale silně krátkozrací!

  OdpovědětVymazat
 13. Tož se ukázalo, že místní Pepek Vyskoč je lobotomovaný předseda plzeňské TOP09 Klerofašisté a nadstandarní, jakýsi Ondřej Ženíšek. Sympatizanté a členové strany islámského a pravicového klerofašismu TOP09 Klerofašisté a nadstandardní jsou retardovaní, nic vysloveného nepochází z jejich hlavy, vše co papouškují vymýšlí gay-tank pornoherec Janda spolu s Schapirem. Kolaboranté Škardo a Ženíšku, nic si z toho nedělejte, stejně jako jste americkými análními alpinisty a knížecími pohuňky, tak je nacistický předvoj majdanský Karel Schwarzenberg loutkou Bilderbergu.

  OdpovědětVymazat