Reklama

.

.

středa 4. května 2016

Přehled akcí k Osvobození, které proběhnou o víkendu v Praze

Vladimíra Vítová
4.5.2016

„Cesty Vítězství“, sobota 7. 5. 2016 ve 14:00 na Olšanských hřbitovech. Památku sovětských vojáků uctí Noční vlci.

Návštěva pietního místa a položení květin na hroby sovětských vojáků i bojovníků ostatních uskupení, padlých při obraně a osvobozování Prahy v roce 1945. Mše za padlé v chrámu Zesnutí přesvaté Bohorodice.

Je veřejným tajemstvím, že mainstreamová média se nebojí motorkářů, ale pravdy, kterou symbolizují. Oficiální početnost kolony — 40 motocyklistů, ale s těmi, kdo se k nim přidají, se počítá minimálně se stovkou lidí. Noční vlci se setkají s českým partnerským klubem Red Eyed Crüe. Po dálnici D1 pojedou společně do Prahy a mají v plánu provést několik památných kol po Václavském náměstí.

Zdroj zde:
https://www.facebook.com/events/731033973699935/

Na Dálnici D1 bude v sobotu probíhat také jízda Slovanů napříč celou ČR.

Akce je organizována spontánně facebookovými skupinami na protest proti tomu, že koncem května projede přes území naší země opět vojenská kolona NATO, především USA. V sobotu proto vyjedou automobily i motocykly s vlajkami Slovanů a s hesly: „Ukažme zaprodancům, že my nejsme na prodej! Toto je naše země a my jsme tady doma. Smrt má jméno NATO!“ Na textu letáčku Jízdy Slovanů je psáno: „Je možné, že Američanům budou u dálnice zase mávat vymyté mozky. Lidé, pořád si to necháme líbit? Pořád budeme spát? Už je čas! Dejme jim konečně jasně najevo, že je u nás nechceme!“

Přesné instrukce k Jízdě Slovanů jsou zde a zde:
https://www.facebook.com/lupo.anetta/videos/1151474944884963/?__mref=message_bubble
http://www.ceskemiroveforum.com/426587381

V souvislosti s americkými vojáky osvoboditeli je zajímavé, jak vnímá slovenská Charta proti fašismu, nacismu a vojně akci americké ambasády ze dne 29. 4. 2016. Cituji: „Veľvyslanectvo USA v Prahe slávnostne privítalo "Konvoj oslobodenia". Konvoj je poctou americkej armáde. Veľvyslanec USA v Prahe Schapiro v oficiálnom verejnom prejave poďakoval armáde USA a hrdinským americkým vojakom za oslobodenie od nacistickej okupácie - aktivity, ktoré i dnes vo svete US ARMY naplňuje svojimi misiami sú v záujme mieru a demokracie…. Historická pravda však?..... Ja zasnem! O rok budem urcite citat, ze Hitler bol nasa spasa a ze 2.svetova vojna bol boj za demokraciu! Cesi sa mozu hanbit, ze toto dovolili.“

Zde:
https://www.facebook.com/Charta-proti-fa%C5%A1izmu-nacizmu-a-vojne-302943576582541/?pnref=story

V neděli 8. 5. 2016 projde poprvé Prahou „Nesmrtelný pluk - pochod potomků našich předků, kteří přispěli k vítězství nad fašismem“.

Organizátory jsou Český svaz bojovníků za svobodu, Svaz vojenských veteránů ČR, Společnost Ludvíka Svobody, Sdružení Čechů z Volyně a jejich přátel a další. Tímto pochodem chtějí uctít statečnost všech lidí, kteří prošli Druhou světovou válkou ať už jako příslušníci armády v zahraničí nebo partyzáni a odbojáři na domácí frontě, vězni v koncentračních táborech nebo děti války. Hlavním cílem projektu Nesmrtelný pluk je zachránit a obnovit osobní rodinné vzpomínky na tyto účastníky druhé světové války.

Podrobnosti zde:
http://www.zasvobodu.cz/news/nesmrtelny-pluk-v-ceske-republice/

V tyto dny bude na ruské velvyslanectví zaslán Dopis ruskému lidu, jehož autory jsou členové ALIANCE národních sil a též bude zaslán dopis ruskému prezidentovi Vladimíru Putinovi. K tomuto dopisu – poté, co byl veřejně publikován – připojilo na různých facebookových stránkách své podpisy ohromné množství lidí.

Dopis ruskému lidu zde:
http://www.aliancens.cz/#!blank-3/ctzx

Dopis Vladimíru Putinovi například zde a zde:
http://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/otevreny-dopis-prezidentu-putinovi.html http://www.aliancens.cz/#!Otevřený-dopis-prezidentu-Putinovi/v6uzw/571746420cf28d4bbf4e85c5

V Praze dne 3. 5. 2016 Vladimíra Vítová
14 komentářů :

 1. Historická pravda je, že nás neoddiskutovalně osvobodila Rudá armáda. Bez této armády by jsme jako Slovani skončili v kremačních pecích. Celou druhou světovou válku začala západní demokracie zradou Československa a pak Polska. Demokratický západ dělal koridor Hitlerovi, aby se dostal k hranicím SSSR co nejblíž, tak aby mohl co nejefektivněji zaútočit na SSSR, což taky provedl. Cílem této nečinnosti západu, bylo zničit největší Slovanský stát a následně všechny Slovany. Musíme být hrdí na lidi, kteří se nebojí americké propagandy a nebojí se uctít sovětské vojáky, kteří nás zachránili před jistou genocidou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:40- z Vašeho textu vyplývá, že Anglosasové(Germáni) jsou jediní schopni pozvednout zem Rusů? Rossolini, neměli by se osvobodit Němci, USA napřed sami od svých vnitřních "problémů"?

   Vymazat
  2. Rossolini5. května 2016 9:33
   Poněkud zmatený blábol
   Václav

   Vymazat
  3. Píšete nesmysly. Právě v dnešní době vidíme, jak jsou Germáni snadno ovladatelní nemyslící poskoci. Jak snadno se dají zfanatizovat, ať už se jednalo o Hitlera nebo nyní o migranty. Rusové si dokáží vládnout sami a v nejmenším k tomu Němce nepotřebují. A jakmile se německého protektorátu zbaví středo a východoevropské kolonie, uvidíme, jak Germànům jejich prosperita dlouho vydrží. Zadlužená země bez přírodních zdrojů plná afrických lemplů.

   Vymazat
  4. S migrantama žádnej problém není a nebyl. Je to jen zbytečnej komoušskej hoax na kterej se nebude brát žádný zřetel! A ani Trump NIC v USA nezmění, i kdyby vyhrál, jako že ne vyhraje. Tohle je jen dohnívající dokopávající komoušská bestie, co se ještě snaží něčím zaujmout, většina národa bude volit paní Merkel, pana Sarközyho a proti Brexitu i kdyby se rudá kapela postavila na hlavu! A prt se stane - historie zná mnohem větší invaze a mísení kultur a národů, jen se na to tady rádo zapomína ...

   Vymazat
  5. 15:37
   Oběs se, posílíš mír. Idiote

   Vymazat
  6. 15:37
   Oběs se, posílíš mír. Idiote

   Vymazat
  7. Mír bude i bez vás, komoušští xindláci. Ten váš ratlik z Kremlu si neodváží nic vyvolat, jináč pude od válu a on to ví. On y se ani oběsit nestih, kdyby něco začal ...

   Vymazat
  8. Ne ratlík z Kremlu,ale USA a NATO se bojí!Proto napadají menší země,znásilňují je svými Majdany a haraší zbraněmi na území hrnic s Ruskem.A pamatuj Pepku,že Rus nechce válku ,to ty a ti tvoji neidentifikovaní komunisté ji chtějí!Vyjádříš se konečně,kdo je to vůbec u tebe komunista?A jak je selektuješ?

   Vymazat
 2. Pro Rossoliniho 9:33 - to myslíte vážně, nebo jen jako satirickou vložku? Je to jako bych četla nesmysly pana Gebelse a jemu podobných fašistů..něco blábolů o nadřazenosti germánské rasy?!!!!! Vaše germánská rasa jde do pr..le, za malou chvílku tam bude pouze rasa multikulti a ti slavní " germáni" budou mlátit pětktát denně hlavou o zem! Tedy pokud se nevzpamatují a nezjistí, že jediná správná cesta je spolupráce se všemi evropskými národy na úrovni rovnocenného partnerství a to myslím i ve spolupráci s Ruskem. Bohižel dokud tam bude dementní Makrela, tak se toho asi nedočmáme!!! Spíš se dočkáme totálního úpadku celé Evropy, včetně vašich "nadlidí - germánů." Dagmar

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jó, to úúúrčitě! Že by se na nějaký čecháčky nevysr ...:))) Vy budete vždycinky jen slovnaksej povl se čtvrtinovým platem, pamatuj si! A Rusáci s desetinovým:)))

   Vymazat
  2. Bože, paní Dagmaro, že se s těmi idioty zahazujete?

   Vymazat
  3. 15:34Hele,tak se nám Pepek agent odhalil!Jako by byl z ČT 24��

   Vymazat
 3. nepatrí to síce sem, ale musím to napísať: teraz som si potrela záznam z pietnej spomienky na Odessu pred ukrajinskou ambasádou je hanba, že ako málo ľudí tam bolo. Tí ukRuinskí hajzlo z toho mohli mať zábavu. Ale neviem,či v Bratislave vôbec nejaká pietna akcia bola. Nacisti zabili a zaživa upálili 50 ľudí, aj nenarodené dieťa spolu s matkou, a nenájde sa pár ľudí, čo by tam šlo zapáliť sviečku. Hlavne že sa všetci išli posrať kvôli utopenému chlapčekovi, ktorého vlastne poslal na smrť jeho vlastný fotrík.

  OdpovědětVymazat