Reklama

.

.

středa 4. května 2016

Prezident Miloš Zeman: Nevylučuji, že letos 9. května zavítám na ruskou ambasádu4.5. 2016   Parlamentní listy
Velvyslanectví Ruské federace v Praze již celé roky pořádá slavnostní recepci na oslavu výročí ukončení druhé světové války. Akce se pravidelně účastní nejvyšší političtí představitelé země. V prvním roce svého mandátu, před třemi lety v květnu 2013, se recepce zúčastnil i prezident Miloš Zeman.


Následující dva ročníky vynechal, i kvůli jiným důležitým pracovním povinnostem. Letos se ovšem zdá, že mezi ruské diplomaty a hosty opět zavítá.: Blíží se květen, kdy si připomínáme konec druhé světové války. Na otázku zda se  letos 9. května účastní tradiční recepce na ruském velvyslanectví? „Nemohu to vyloučit,“ odpověděl prezident Zeman.

Dlouhé roky probíhala účast českých politiků na ruských oslavách v podstatě bez pozornosti či především bez kritických ohlasů v médiích. Až s vyhrocením ukrajinské krize se začala objevovat kritická stanoviska ve smyslu, že na akce pořádané „agresivním Ruskem“ by se chodit nemělo. Řada politiků si z toho však nic nedělala a nejen prezident Miloš Zeman opakovaně zdůrazňoval, že během druhé světové války padlo v boji proti hitlerovskému Německu kolem 25 milionů občanů Sovětského svazu a je naší povinností uctít jejich památku bez ohledu na aktuální rozmíšky v mezinárodních vztazích.

29 komentářů :

 1. Dobré rozhodnutí!!, pane prezidente!
  Ten čas na poděkování představitelům Ruska za osvobození Rudou armádou v r. 1945 si rozhodně již udělejte!!
  Právě v této době to je nadmíru potřebné ...

  OdpovědětVymazat
 2. Určitě, být Vámi jdu tam bez rozmýšlení!!! Ale už se těším na ty krvavé oči a blbé kecy českých politických kreténů, případně amerického Díínstbííra (lhářů a vrchních převracečů dějin)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:38 vážený to bude smršť horší než kdyby novinářská svoloč odhalila masového vraha,už se též těším na tři týdny blbosti spojené z nenávistí a pan prezident určitě také a zajisté bude házet bonmoty,bude zábava.

   Vymazat
  2. V každém případě je účast našeho presidenta na oslavě na ruském velvyslanectví vhodná i přesto, že ti naši vládní strupi začnou opět kdákat. At si zakdákají, po volbách už snad budou kdákat někde v odpadkovém koši. Snad je už naši občané dostatečně prokoukli. Už se na to těším.

   Vymazat
 3. Šel bych tam s ním - hned. Byli bychom pak na ty bulvární kidy dva. To bude zas několik dnů cloumat mediální scénou, a tipuju tak dvacet článků - nebo víc?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už se těším na článečky těch blbů Pehehehehe a Sašenky M..fanova !

   Vymazat
  2. Pro anonymní 16.31 ----- Nejveselejší je, když prezidenta, ze kterého dělají burana, učí zdvořilému vystupování superburanská kavárna.

   Vymazat
  3. Prezident nemá co vylučovat.Je jeho povinností a slušností navštívit ambasádu Ruska u příležitosti osvobození naší republiky.

   Vymazat
 4. Tak toto je slovo prezidenta. Vážim si ho. Navzdory všem zaprodaným pravdoláskařům si vážím pana prezidenta za to,že se nebojí vyjádřit svůj názor. Pražská kavárna ať praskne vsteky.

  OdpovědětVymazat
 5. Vyborne pane presidente Zemane !
  Budoucnost sveta a prosperita vsech, ma zaklad v porozumeni a vzajemnem respektu mezi narody a rozhodne ne, v nicim NEOPODSTATNENE NENAVISTI !

  Uvidite, ze jednou se sejdete na navsteve u ruskych autorit i s pristim americkym presidentem Trumpem !

  On chce obchod a ne sankce. Uvolneni mezinarodniho napeti, ekonomicky rozvoj, a spolecne akce proti hrdlorezum Islamu..

  Pro zajimavost pane presidente ! Donald Trump rekl nekolikrat, ze officialni media jsou :
  "UNBELIEVABLE DISHONEST" ! (To rekl !)
  Unbelievable = neuveritelne.
  Dishonest = podvodne, zkoruptovane, klamne, ulhane atd.

  Oni nesmi ovladat kormidlo zeme v kratkozrakem zajmu male skupiny lidi, pred zajmy vetsiny mlcicich obcanu.

  Ignorujte jejich jeceni a pro lepsi zitrky, bezte na navstevu.
  nick honolulu


  OdpovědětVymazat
 6. K tym medzinarodnym vztahom jeden komentar z fora v,,der Spiegel,,Kazdy stat si möze vybrat svojich spojencov,partnerov.Pozrime si Balticke staty.Preco sa chcu pritulit k EU;NATO.Köli slobode v EU.Vov.Nikdy v zivote.Tu ide o tvrde zaujmy.Oobrovske sumy z EU,nato hrnca.Tieto staty su zlakane,lepsie povedane,kupene peniazmi.Predstavme si,ze tieto vsetky pladby su nahle odstavene.Slubujem vam,ze hned zajtra sa pritulia k svojmu velkemu bratovi Rusku,,

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokracovanie.Je spravne,ze pan prezident sa zucastni oslavy.Ved je to paradox.Nemci vyvolali II.svetovu vojnu s 27 milionov mrtvych Rusov.My sa od Nemecka nedistancujeme,ale Rusko by mnohi najradsej zotreli z mapy.A ako vyzera situacia vo svete,rozmyslajme,ze pre nas je spravne udrziavat dobre vztahy so vsetkymi susedmi.

   Vymazat
  2. Přímá vina, tedy rozpoutání válečných akcí Polskem ve vleku londánských kramářů je plně prkázána ZDE! - http://nassmer.blogspot.cz/2013/07/jedinecne-autenticke-dokumenty-o-vine_2199.html

   Vymazat
  3. 7:08 - nacistické kecy. Zalez někam do brlohu, blbe!!!

   Vymazat
 7. Jsem pro vaši účast, pane prezidente.

  OdpovědětVymazat
 8. milosu bez nebo nebez je to tva vule ty jsi prezident ty rozhodujes

  OdpovědětVymazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 10. Nebo na izraelskou, Miloši? Jak to bude,

  OdpovědětVymazat
 11. JEDNO JE FAKT, A TO ŽE SOVĚTSKÁ VOJSKA OSVOBODILA ČESKOSLOVENSKO POTAŽMO EVROPU
  USA SE SICE TAKÉ ZŮČASTNILO ČÁSTEČNĚ , ALE TO BYLO VŠE DOHODNUTO DÁVNO PŘED TÍMTO DATUMEM ,
  ALE SOVĚTI BEZESPORU MĚLI BEZKONKUREČNĚ VĚTŠÍ PODÍL NA KONCI NĚMECKÉ INVAZE,
  BOHUŽEL EU V ČELE S MERKEL TO DOKÁZALA BEZ JEDINÉHO VÝSTŘELU ZNIČIT EVROPU !!! NAVÍC TAM MÁ VELKÝ PODÍL VINY USA BOHUŽEL A MY SI TO NECHÁME LÍBIT !!!
  JE V POŘÁDKU, KDYŽ PAN PRESIDENT NAVŠTÍVÍ RISKÉ VELVYSLANECTVÍ

  OdpovědětVymazat
 12. A zase se vožere? Minule jsem se mu nakonec ani nedivil. Musel se tam dovědět, že akce na sesazení premiéra se právě rozjela a že má přistoupit k jmenování dělnicko rolnické vlády a zavést prezidentský systém. Mlhoš ale všechno ve výsledku zvoral, tak zakopl o koberec a nabil si kokos. Nelze se divit, že se Putin zlobí a moc se s ním neschází. Tolik miliard zbytečně vyhozených.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Příteli,přestaňte brát drogy,je to s Vámi už špatné.

   Vymazat
  2. Ty umanutej chudáku,zas máš čtyři promile v žilách a z pangejtu tě vyhodili,že takle mektáš,ty podržtaško negerský opice!!!!;

   Vymazat
  3. 17:48
   Tak sis zasloužil svůj mrzký peníz, sice blekotání, ale zasloužils. Tak hezky pomodlit,vyčůrat a táhni do hajan.

   Vymazat
  4. Podobně selhal i agent KGB Flow! Aneb prezident ČR Wolf! (skvěle zahraný Janem Krausem!).

   Vymazat

 13. Anonymní4. května 2016 17:48

  A zase se vožere? Minule jsem se mu nakonec ani nedivil. Musel se tam dovědět, že akce na sesazení premiéra se právě rozjela a že má přistoupit k jmenování dělnicko rolnické vlády a zavést prezidentský systém. Mlhoš ale všechno ve výsledku zvoral, tak zakopl o koberec a nabil si kokos. Nelze se divit, že se Putin zlobí a moc se s ním neschází. Tolik miliard zbytečně vyhozených.
  yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
  Pane bože, ty jsi ale IDIOT !!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to idiot jak vysitej , ale zapomněl jste dodat : zparchantelej idiot !

   H.

   Vymazat
  2. vlast tě (17:48) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  3. když Havel s kumpány poznamenal letadlo nebo vládní limuzínu, tak to bylo státní tajemství, když se evidentně nemocnej Zeman zakymácel (tehdy bez hole), tak se pražská selátka rozkvičí na všechny koule

   Vymazat
 14. Jakož to po mamince Češka upřímně jsi myslím že pan prezident potřebuje a zaslouží jsi vaši podporu ! Velmi hodně vládních pánů u vás je zaprodáno Bruselu a na Česko kašle ! To jse ale bohudik nedá říct o prezidentů Zemanovy ! Vždy se dokáže postavit za vás a také stojí za svým rozhodnutím! Přeji mu touto cestou hodně zdraví do dalších let a zajít samozřejmě na oslavu !

  OdpovědětVymazat