Reklama

středa 11. května 2016

Proč je z prezidenta Miloše Zemana pro některé české školy fackovací panák; kdo ze školáků ho však odmítne dehonestovat, je veřejně ponižován…

Břetislav Olšer
11.5. 2016   Rukojmí
Česko děsí nejen běženci, ale rovněž fakta ryze domácí pražské kavárny rádoby intelektuálů, co stojí za všemi pomluvami prezidenta Zemana; odstranění jeho fotografií ze škol, ukazování červených (proč ne duhových?) Schapirovských karet či na výzvu pedagožky dělání si z jeho portrétů terč pro házení modelářskou hlínou….
Dle Petry Stěhulové a Petra Konečného z webu Denní Expres.cz se objevila na internetové stránce podporující Miloše Zemana další nenávistí šokující zvěst; jedna zmatek si stěžovala, že její desetiletý syn se v rámci školy účastnil podivné hry. Měl házet hlínu na prezidenta. K případu, který už řeší škola i městské zastupitelství. Incident nejprve zveřejnila Petra K. na facebookové stránce, poté co se její desetiletý syn vrátil ze školní akce pod názvem Den Země.

Chlapec se měl doma svěřit s tím, že v jednom stanu, kde se pracovalo s hlínou, byl vystaven portrét prezidenta Miloše Zemana. Učitelka měla následně dětem rozdat kameny a vybízela je k házením na obraz hlavy státu, píše ve svém komentáři rozezlená matka.


Petra K. se svěřila na Facebooku.

Podivná hra se další den probírala ve třídě a děti zážitek hodnotily jako ten nejlepší z celého dne. Matka dále uvedla, že její syn se odmítl trefovat na cíl a byl za to vystaven posměchu ze strany spolužáků. Následně se matka obrátila se stížností na vedení školy a věci se daly do pohybu. Ředitelka si předvolala dotyčnou učitelku a celou situaci si vysvětlovaly. „Maminku jsme tady měli i paní učitelku, které se to týkalo. Bylo to nedorozumění. Učitelka s tím neměla nic společného,“ snažila se Expresu trapný čin popírat Blanka Chýlová.

Došlo tedy k házení na Zemana? To už potvrdit nechtěla a odkázala Expres na starostu městské části Prahy 4, který byl o něco sdílnější. Trefování kameny sice popřel, ale tvrdil, že celou věc nese odpovědnost pořádající organizace a především její pracovnice, která si s dětmi hrála.

„Žádné házení kamení se nekonalo. Jedna nezisková organizace na akci Dne Země vyslala osobu, která tam nechala děti plácat hlínu a tuto hlínu pak žáci házeli na různé terče, aby zjistili konzistenci hlíny,“trapně vysvětloval Jiří Koubek. Zároveň starosta potvrdil, že krátce po zveřejnění město ukončilo spolupráci s organizací ShineBean a dotyčná byla okamžitě propuštěna.

Tuto informaci nám nakonec potvrdila i ředitelka projektu ShineBean. „Naše bývalá pracovnice dopustila zcela nepřijatelného incidentu,“ řekla Renata Rokůsková s tím, že přiznala, že jejich dnes už bývalá zaměstnankyně nechala děti házet hlínu na kresbu prezidenta Miloše Zemana, za což se ředitelka jménem organizace omlouvá. Takže ředitelka školy Blanka Chýlová lhala, eufemisticky řečeno, zřejmě nemluvila pravdu.

„Aktivisté neziskových organizací šířící lásku a humanismus, podobně jako teroristé žijí ve zvláštním světě, kde se mísí naivita, láska a nenávist ve smrtelném koktejlu blbosti. Nedivím se, že na popud hloupé husy - aktivistky školní děti z Prahy 4 házely kuličky hlíny na obraz prezidenta Zemana. K tomu lze dodat, že lidé jako výše zmíněná aktivistka jsou nebezpeční i pro Evropu,“ myslí si senátor Doubrava.Senátor Doubrava si v případu házení hlíny na Zemana nebral servítky.
To poslanec Vítězslav Jandák kromě pracovnice neziskovky, která byla za svojí chybu vyhozena, zkritizoval i neziskové organizace jako takové.

„Neříkejme neziskové organizace, ty jsou tak ziskové, že to svět neviděl. Tyhle bandy jsou v podstatě nekontrolovatelně financovány. Když jsme v parlamentu schvalovali zákon o registru smluv, tak z toho neziskové organizace vypadly, ty nejsou pod žádným dohledem,“ nechal se slyšet Jandák, sám levicový politik, s tím, že provokatéry z neziskovek dokonce označil za chamraď a prorokuje jim, že brzy dostanou „přes držku“.


foto: koláž Expres.cz

A vzpomínka na další proti zemanovský incident. Že by se prelát Halík pokoušel tímto stylem nalézt antizemana pro nadcházející prezidentské volby a pošpinit tak v rámci této ostudné hry pražské kavárny nynější hlavu státu jménem Česko “Mám třináctiletého vnuka, chodí do ZŠ v Boskovicích. Dnes mi vyprávěl, že den před příjezdem prezidenta Zemana do Boskovic jim učitel rozdal červené karty s důrazným upozorněním, že musí bezpodmínečně přijít na náměstí a těmito kartami mávat a pískat. Kdo nepřijde tak se vystavuje velkému postihu…” napsal mi známý, jehož jméno zde neuvedu, jelikož bych ublížil jemu i jeho vnukovi.


„Vy říkáte: „My Vám vlastně nemáme co říct, my jen zvedáme ty červené karty,“ to jen ukazuje, že neumíte diskutovat. Je mi vás líto,“ řekl v Boskovicích prezident Zeman protestujícím, co by se na prstech dvou rukou dali spočítat. V Židlochovicích, kde měl starosta z TOP 09 na klopě placku Havla a Schwarzenberga, čekala též učitelka z gymnázia Dagmar Nováková s červenou kartou a pískala na píšťalku.

Zkritizovala prezidenta za to, že zemi dělá v cizině špatné jméno. Zeman jen nasupené kantorce připomenul, že jedinou ostudu udělal na Slovensku, tzv. Zemanovu piruetu, když se při přehlídce na červeném koberci dal doprava, než ho prezident Gašparovič nasměroval doleva. Reagoval i na píšťalku psychicky nevyrovnané učitelky: „Pískot je projev ptáka, od slavíka po krkavce, ale projev člověka je něco jiného…“

Pocházím z učitelské rodiny a hluboce se stydím za to, co se to dnes staví za zvláštní individua za katedry; moc se mě to dotýká. Rodiče, co svěřují své děti škole, by měli žalovat podobné psychopaty, co si říkají učitelé. Chtělo by to test na drogy a hlídat je, aby nezneužívali děti. Nemají zdání, co je to stavovská čest; místo hlídání svých svěřenců, aby nekouřili, nechali alkohol alkoholem a nebalili si marihuanu, je nabádají k zesměšňování svého prezidenta Miloše Zemana.


Slušnost a morálka nejsou žádné čáry ani pro knížete Karla Spáče I…

Co by asi dělaly, kdyby v televizi viděli, jak Karel Schwarzenberg s hlavou na stole spí na místě pro ministra při jednání Sněmovny, navíc při prezidentově projevu. To není jen zneuctění Parlamentu, do nebe volající je to, když kníže takto usíná na mezinárodních setkáních OBSE či NATO, prostě, kde se dá i nedá. Tomu se říká, paní Nováková, dělat vlasti špatné jméno v cizině. Co k tomu řeknete svým žákům, dáte jim červenou kartu, zapískáte jim a napíšete transparenty, že aristokratická hlava je šašek, co správně patří do cirkusu a ne na Hrad?

Celý národ již zná to story, jak se prezident Miloš Zeman odvázal v Hovorech z Lán, když jako průzkum vložil do společnosti lakmusový papírek a řekl k tomu pár vulgarit a už máme první „oběť“, co se chytla. Je jí ředitel gymnázia Marek Výborný z Pardubic. V mžiku se uchopil stébla prahnutí po okamžitém zviditelnění, když se v novinách objevil jeho snímek, jak se přemoudře drží za svoji bradu a u nohou se mu opírá o skříň zarámovaný čerstvě sundaný Zemanův portrét. A tomu dětem řekl, že prezident mluví vulgárně, ale oni že nebudou.
Na adresu ředitele pardubického gymnázia pak přišel e-mail.V něm odesílatel vyjadřuje nesouhlas a nepochopení reakce Marka Výborného a vybízí ředitele, aby mu sundaný obraz prezidenta poslal. „Vážený pane řediteli, mám za to, že jste snad nedělní Hovory z Lán ani neslyšel, neboť byste pak nemohl přeslechnout, co a v jakých souvislostech pan prezident vlastně řekl. Mimochodem, nepředpokládám, že na gymnáziu, kde jste ředitelem, se nevyučuje anglický jazyk. Pokud se za obraz pana prezidenta stydíte, prosím Vás, buďte tak dobrý, zašlete mi jej. Já jej rád za přítomnosti všech médií umístím na čestné místo, kam podobizna prezidenta České republiky a hlavy českého státu právem patří," navrhuje Petr Rožňák z Brna.

S dovolením uveřejním celý blog paní Petrové: http://petrova.blog.idnes.cz/c/284814/Text-pisne-Pussy-Riot-je-nebo-neni-urazkou-cirkve.html

Pussy Riot (v překladu doslova Kundí výtržnost) uvádí, že dívky v chrámu Krista Spasitele pouze vyjádřily svůj protest proti Putinovi. Jinak přece nikoho neurazily…Posuďte, jestli doslovný text této „modlitby“ nestojí bokem trochu záměrně. Jednak by mohl některé příznivce kundích „umělkyň“ třeba zviklat, a jednak – právě naopak: najde se řada nových příznivců (dvě kundí dámy již prchly mimo Rusko a shánějí posily), a pak to bude teprve vřava. http://petrova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=284582Kalousek koupil mazanici: “K.nda z Lán”, školáci si tak budou moci střídat porno na internetu s pohledem na skutečné umění…

Opravdu opravdový pedagog, který jedním dechem volá po úctě prezidenta k národu, ale místo toho, aby dětem vysvětlil, že pan prezident sice řekl nevhodná slova, ale to jen proto, že chtěl upozornit na dívčí skupinu, která se jmenuje přesně tak, jak to právě řekl: Pussy Riot nebo „kundí výtržnosti“. Že prezident jen chtěl poukázat, jak tyto dívky zneuctily chrám velmi sprostým textem své písně. Pokud by řediteli gymnázia skutečně šlo o úctyhodnost prezidentského úřadu, nečinil by před nimi gesto, dehonestující nejvyššího ústavního činitele státu. Ovšem, jelikož mu však evidentně šlo jen o zviditelnění na úkor prezidenta, kterého nemá rád, totálně zmátl žáky; zcela neprofesionální nepedagogický počin…

Co je horší? Když žáci mluví vulgárně, nebo když před školou beztrestně kouří, užívají drogy či pijí alkohol? Kolik z nich podlehne špatnému vzoru vulgarit prezidenta, kolik je i bez toho závislé na škodlivinách z internetu…? Kolik z nich podlehne vulgaritám Karla Schwarzenberga, když řekl prdel, hovno, hajzl, prošoustat, předposranost, bordel… Ještě, že ve školách naštěstí nevisí jeho portréty…http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Prdel-hovno-hajzl-prosoustat-predposranost-bordel-Hovori-Karel-Schwarzenberg-344356

Výsledky nedávného mezinárodního srovnání znalostí žáků PISA (Programme for International Student Assessment), do něhož se zapojili patnáctiletí žáci ze 65 zemí světa, vyplynulo, že znalosti českých dětí se v posledních letech zhoršily nejvíc ze všech zemí. Čtenářské dovednosti českých žáků jsou podprůměrné. Nejlepšími výsledky ve výše uvedeném světovém průzkumu se může chlubit Čína, Hong kong, Singapur, Korea, Japonsko a první z evropských zemí – Finsko. V téměř poslední ČR se do měření zapojilo 7500 patnáctiletých žáků z 290 základních a středních škol, učilišť a gymnázií. Zkrátka, téměř polovina českých dětí už kouří, někdy vyzkoušela marihuanu nebo hašiš, přes dvacet procent z nich tyto drogy užívá pravidelně….


Čím to všechno je? Mládí, mládí, nádoba nejkřehčí… Téměř polovina mladých Čechů ve věku 15 až 19 let už někdy vyzkoušela marihuanu nebo hašiš, 22 procent z nich tyto drogy užívá pravidelně. V porovnání s ostatními evropskými zeměmi jsme na špici pomyslného žebříčku. Tak tedy už víme, proč chtějí mít maturity skoro zadarmo. Alkohol a drogy ničí mozkové buňky ve velkém. Výzkum mezi 10 tisíci studenty Masarykovy Univerzity v Brně zjistil, že tři čtvrtiny někdy kouřily cigarety, 99 procent pilo alkohol a 60 procent si vyzkoušelo marihuanu, třetina hašiš a tzv. taneční drogy i hru na automatech.Co se v mládí naučíš, to pak pražská kavárna v umění promění; sousoší k vidění v Praze nejen po 22 hodině a není to Monika Lewinská a prezident USA Clinton v Oválné pracovně Bílého domu….

Inu, Kniha Přísloví 22:15 – „Bláznovství přivázáno jest k srdci mladého, ale metla kázně vzdálí je od něho.“, aneb lapidárně řečeno na téma podstatné části české omladiny, co jde od jednoho rmaturitního reparátu k druhému; ještě větší blbci, než jsme čekali; mám doma čivavu, není to žádný pouliční voříšek Karl von Bahnhof, a naivně jsem ji cvičil, aby reagovala na nějaký složitější úkon, ale marně. Zlatého retrívra z ní prostě neudělám. Ten dvoukilový pejsek se přitom snaží, vidím mu to na očích; chce, ale nemá na to…

41 komentářů :

 1. Škoda tento národ je záchod.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O kterém národu mluvíte?

   Smazat
  2. Záchod je především v našem posthavloidním školství,kde noví učitelé mají vymyté mozky,stali se kolaboranty vlastní země.Nemají ponětí o našich předcích,které zrazují,krmí se nesmysly a výmysly ze zámoří,lžou a ohlupují,sami jsou málo vzdělaní,překrucují až běda.Učitel dnes je pochlebníček-hlupáček,tak jak si přejí z CIA, pak destruktoři z T0P-O9,aj.Nemají ponětí o vlastenectví a spolupráci.Učitel je dnes parazit národa,zrádce vlastních předků,kolaborant,lhář a podvodník,darebák.Patolízal vrahů,loupežníků,podvodníků.

   Smazat
  3. A už toho bylo dost!Co si myslí ty pražský hovada?Co si to dovolují?Nás ten póvl nezastupuje,tak ať se hodí do klidu!Pokud ti různí havloidní vemena nechťejí dodržovat zákony této země,ať jdou do prdele!Ostudy už tady za 26let udělali dost.Koukejte makat a ne se nechat platit agresorem.Kdo je na vás zvědavý?Nikdo!Kukejte přestat s tou vaší ubohou propagandou proti prezidentu Zemanovi a Rusku!My nejsme takoví blbci,jak si myslíte.Pokud jsou u nás soudy spravedlivé,tak budete všichni spravedlivě souzeni za urážku na cti,za omezování osobní svobody,za porušování etických zásad , za rozvíjení fašismu v naší republice a podněcování rasové a národnostní nesnášenlivosti.UŽ JE TOHO DOST,ZRÁDCI TOHOTO NÁRODA!MUSÍ ZAČÍT DIALOG S VÁMI,PRAŠIVÝMI PSY,-SOUDNÍ.A to,že podobizna prezidenta Zemana nevisí ve státních školách a institucích,je nejenom vaše ostuda,ale i ostuda vlády!Vy jste ale svoloč.

   Smazat
  4. 14:55 Já jsem sice pražský hovado asi, ale ujišťuji vás, že Praha je plná Moraváků, Slováků (kteří mi nevaděj). Mohla bych začít hovadem č. 1 ozubenou pleší Sralbotkou, Zadolárkem, Tupolánkem, Dalíkem, výčet by byl předlouhý. I já se děsím, jací blbci nám tu vládnou (většinou z Moraví). Moravák je výbornej, ale běda když vystřízliví. Jinak s vámi ve všem souhlasím, a zřejmě nejste z té Prahy tak vám slibuji, že i za vás půjdu v sobotu v Praze demonstrovat proti výše uvedeným mozkovým trustům. Taky mi serou, nebojte se.

   Smazat
  5. No nevím - ale mně přijít dítě s takovou zhovadilostí, tak nejen že bych si došlápl na ředitele a dožadoval se vysvětlení, ale podal bych i trestní oznámení, že škola ohrožuje mravní výchovu mého dítěte, protože něco takového se nedělá, a dožadoval bych se satisfakce. A bylo by tóčo, protože by to někdo řešit musel, a někdo by mi musel písemně vysvětlit a zdůvodnit takovou aktivitu. A napsal bych to úřadu vlády a úřadu prezidenta republiky a všude bych žádal o radu, kam mám posílat své dítě do školy, když si podobné zvrhlé aktivity nepřeju? Ale proč nikdo nikdy nepřikročí k činu? Proč je každej posranej strachy, že by to mohlo dítěti přitížit, a tak raděj všichni držej hubu? To jsou ještě zbytky strachu z totality, kdy školy mohly dětem přitěžovat z politických důvodů? Ale to snad ne, tohle je přece už polistopadová osvobozená generace - ne? Tak proč ta příšerná posranost? Proč se žvaní a žvatlá a píše na nějaké diskuze, ale jinak se neudělá nic? To fakt nechápu. A proto tomu zrovna desetkrát nevěřím.

   Smazat
  6. 14:55 neházejte to na Prahu,za výchovu dětí můžete vy vesničani-rodiče a ne Praha.Za bordel ve školách a urážení Zemana může vláda v čele se Sobotkou z Jižní moravy a Zaorálek ze Severní moravy,Bělobrádkem který není pražák a šéfem opozice Kalouskem z Bechyně tak už držte hubu o Praze v Praze je milion lidí mimo Prahu devětmilionů lidí,o tom kđo bude v parlamentu a vládě se rozhoduje mimo Prahu.Svojí hloupost volit sráče neházejte na Pražáky kteří jsou jediný kteří pořádají už dva roky demonstrace proti vládě a islámu,chytráci.

   Smazat
  7. Jenže na ty demonstrace se sjíždějí lidi z celé republiky a Pražáci na to evidentně serou ... !!!

   Smazat
  8. Takže to padlo na úrodnou půdu, co pane Václave. Jestli na takovou demonstraci, jak o ni píšete sejde 200 lidí, tak z těch miliónů co o nich píšete je to co? Jak píše kolega nade mnou, pražáci na to serou a jdou raději shopovat. A my ty debily nevolili, to jako bychom vám vyčítali že si tam volíte právě takové blby jako je zmíněný chemický kokot, degener, případně plavec. To jsou taky výsledky pražáků. A nebýt naplaveniny, tak by tam nikdo nedělal, to si uvědomte, vy dokážete jen vše odkecat.

   Smazat
 2. Tohle jsem dostal do mejlu.... není to zrovna k popukání:

  Nová generace.  Bude hodně náročné pro tuto novou generaci se o sebe postarat.

  Rodiče poskytující servis, tu věčně nebudou...

  Děti se dnes nemají nutit k jídlu, spánku, učení, pohybu, domácím pracím, ba ani k respektu autorit.

  Děti dnes jednoduše: mohou vše - dospělí nic.  Vyrůstá přece generace osobností, která nepotřebuje to, čím si prošli jejich rodiče …  Děti dnes nemusí nic, doslova.  Třeba my jsme v mládí museli poslouchat – rodiče, prarodiče, učitele, trenéry ...

  To je asi první věc, kterou dnešní rodiče na svých dětech nevyžadují, aby neměly doživotní mindrák.

  Jo, já poslouchat musela a mimochodem žádný mindrák z toho nemám.

  Rodiče měli autoritu a dokud jsem bydlela do dospělosti doma, platila pravidla mý chrodičů.  Nevychovaných dětiček, co se neumí chovat ani doma, ani kdekoliv na veřejnosti, v hotelu, v restauraci, v dopravních prostředcích atd. vídám stále více. Neposlechnou za žádnou cenu, ani za cenu sebezničení a tomuhle někdo říká „zdravé“dětské sebevědomí?  Děti dnes nemusí ani jíst v pravidelných časech normální jídlo.

  Vídám maminky, které se lžičkou v ruce pobíhají kolem stolu či kdekoliv jinde a snaží se dostat do svých dětí oběd. Dítě oběd odmítá, načež vyškemrá po chvíli sušenku, čokoládu, zmrzlinu, brambůrky nebo nějaký jiný pamlsek.

  Pamatuji se jak u nás platilo snídaně - oběd - večeře, nikdo nás do jídla nenutil, ale všichni věděli, že v mezičase nic nebude.  Najez se jídla, sladkosti jsou za odměnu nebo si dej ovoce.

  U televize nic k „zobání“ nebylo a po večeři se už nic nekřupalo.

  Světe div se, obezita nebyla takovým strašákem jako je dnes a to se u nikoho doma žádné speciality, cizokrajná, odlehčená, bezlepková (i pro ty, kteří takovou dietu nepotřebují),veganská nebo light jídla nepřipravovala…

  Děti dnes zásadně nemusí doma pomáhat. Rodiče dost často připomínají otroky a sloužící.

  Z práce honem vyzvednout autem děti, honem je odvézt do kroužku, připravit jim tohle a tamto, dovézt domů, uvařit jídlo, uklidit, vysát, vyprat, vyžehlit, dát do skříně …

  Slýchám, jak se některým ratolestem protiví i to, že musí dát nádobí do myčky, případně ho z myčky uklidit do skříněk.

  S odpadky chodí tátové, hadr na podlahu "děti - osobnosti" neznají, není přece od věci pořídit automatický vysavač?!  A posekat trávu nebo snad vyplít záhon?

  Pomoct něco u babičky nebo dojít pěšky pro nákup????

  Žijí jako v bavlnce, jediný stres, který je doma může potkat je nefunkční anténa k TV, výpadek internetového signálu nebo ztráta mobilu…  No, jsem zvědavá, kdo jim takový servis bude poskytovat až tu rodiče nebudou a jak se o sebe postarají.

  Nutit děti do učení nebo je vyhnat někam do lesa za pohybem, na rodinnou procházku, v horším případě na stadion či plavečák ?

  Nebo je snad nutit jít večer spát ...nemyslitelné!

  Já vám nevím, ale jeto opravdu správná cesta - nechtít po dětech nic?

  Nemusí nic znát protože vše najdou na internetu.

  Vždyť některé dnešní děti neumí ani pořádně psát, leckteré nedokáží pořádně ani číst a bez kalkulačky si nespočítají ani nákup… Bez navigace v tabletu nebo mobilu si neumí najít cestu nebo vyhledat odjezd vlaku v jízdním řádu.  Bez internetu se vlastně neumí ani bavit, protože internet a sociální sítě jsou pro ně

  jedinou zábavou, všechno ostatní je nuda …

  A takoví jedinci, kteří se vlastně neumí o sebe postarat, nic nevědí, nemají jakékoli sociální návyky a žijí znuděné životy, jsou prý ta lepší příští generace?!  Jedinou cestou k normálu je NÁVRAT k výchově, prováděnou našimi PŘEDKY.  Prvním a důsledným krokem musí být - pořádně seřezat prdel těm nemyslícím politikům, výchovným poskokům, sociálním pracovníkům a psychologům, co tu současnou nevýchovu k nám odkudsi zavlekli !!!!!!
  Vladimíra.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji autorce příspěvku. Degradační proces byl zahájen. Nyní dříve zcela samozřejmé věci se začínají utápět v bizarnostech.

   Klíčový problém popíši takto:

   Každá lidská bytost se musí na prahu dospělosti vyrovnat se svou omezeností. Pro rozmazlené děti, kteří podlehli dojmu, že mohou vše to bude nemožné. A tito rozmazlené děti, které nebudou schopni dospět, budou pro národ a společnost ohromným problémem.

   Smazat
  2. Studenti dnešních učitelů? Co je učí,co umí? Veliké NIC.Umí čučet do počítače a hrát krvavé hry,stále chodí z mobilem u ucha jako blbečkové,jinak nic,zhola nic.Pravá amerika,noví mutanti opiček a ovcí.Nová spodina nepovedenců,chodící zoombí bez zájmů,umu,tvořivosti.Mutant-učitel vyrábí sobě podobné.

   Smazat
  3. Citace z článku
   http://svobodnenoviny.eu/lidske-zoo-z-pohledu-nwo/

   "Rozvrat školství, je přitom zárodek konce kultury každé společnosti!. Je to plíživá smrt, kdy během třech generací již nebude nikdo, kdo by si pamatoval původní realitu a původní společenské hodnoty. Třetí generace, bude většinově věřit bludům, co jim do hlavy natlačili v dětství učitelé z generace druhé s vymytými mozky generací první. Ta první se zejména na pedagogické fakulty dostala hned po roce 1989. Jak se to stalo? V devadesátých letech Havlova vláda nechala schopné učitele vyhladovět. V době, kdy kdejaký překupník vydělával statisíce a vše se již nehorázně zdražilo, bylo školství až úplně to poslední, kde stát jakž takž učitelům přidal na platech. Než se tak stalo velmi mnoho schopných pedagogů ze školství uteklo. Zejména na vysokých školách však kovaní zastánci pravdy a lásky již postupně začínali čerpat dotace mimo svůj plat. Z účelových grantů a přednáškových turné do spřátelené ciziny. V současnosti jsme ve stádiu, kdy druhá generace nastoupila do praxe. Otřesnost, která se stala před několika dny v Praze, kde malé, ještě nesvéprávné děti, měli za úkol házet jako na terč, na podobiznu našeho prezidenta, je jen špička ledovce."

   Smazat
  4. Musíš ty svý sračky melechu ( nebo pelechu?) roztahovat do takové délky? Jsi blbej nebo co? nemůžeš napsat normální diskuzní příspěvek? Tak jestli ne, tak se na to úplně vyser. Tohle kdyby tady dělal každej, to by to vypadalo. Fakt - takový magoři! Vraťte se odkud jste sem přilezli - na novinky. Tam ty magoriády zarazili dvěma množnostma, tak to leze sem - tady je víc svobody? A až to kvůli vám zarazí i tady, kam polezete pak smečko praštěná?

   Smazat
  5. Typická "moudra" řetězových emailů. Pro hospodyňky.

   Smazat
  6. Nedobře činíš Pavle Dvořáku, že do moudrosti žen našich se navážíš. Jazyk možná prostý, ale o to upřímnější. Nejvyšší tresty za takovou zlovůli bývají.

   Smazat
 3. Sluníčkáři jsou čím dál tím vzteklejší, nedaří se jim jejich úkol přimět národ k přijímání uprchlíku a k nenávisti k Rusku. Ale dost děsivé je, že to zkoušejí na děti, ale rodina má mnohem větší vliv než škola, takže to na zblbnutí národa nebude stačit. Ale pozor pracuje se i na rozbití rodiny.

  Jinak odolnost proti "aktivistům" jsem získali za socialismu, kde vzniklo přísloví "Není nic horšího než aktivní blbec" označující různé aktivní komunisty toužící po funkci. Což se krátkozrace řešilo povýšením a byl klid.

  Je to dlouhodobý problém společnosti a to co udělat s aktivníma blbcema. Dát jim funkci se osvědčilo pouze částečně neboť se rychle dostanete do situace, že celou zemi řídí banda blců, kteří ji dovedou ke katastrofě.

  OdpovědětSmazat
 4. Omlouvám se za neznalost, ale ty poslední fotky to je ta havloidní lavička ? A je to někde v v Česku ? V Praze ? U pražské kavárny ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mě to také připadá jako Vašík Flaška,když čůrá do renaulta.

   Smazat
 5. Sluníčkářská pravda a láska se musí dětem vtloukat do hlavy hned od narození a ne až v 10ti letech. To už je pozdě, jak ilustruje neposlušný synek vybočující z řady unifikovaných školáků. Předpokládám, že ředitelka školy, ředitelka ziskovky a projektu ShineBean a i ten starosta Prahy 4 jsou všichni z té nejlepší a všeobecně schválené strany Stop 09. Těmto zcela "správně" vychovaným dětem za "správné" přestupky ani v dospělosti nebude nic hrozit, starostové za Stop 09 zajistí jejich nepotrestání (viz Praha 6 a starostovská komedie a nepotrestání autora vlajkových rošád). Heslo českých sluníček: "Co se v mládí naučíš, k stáru jako bys našel."

  OdpovědětSmazat
 6. Co se asi bude dít až tyto mladé zmanipulované generace zasednou ve Strakově akademii a budou řídit tuto nešťastnou zemi? Nechce se mi to ani domyslet. Co by na to řekl učitel národů J.A. Komenský ???

  OdpovědětSmazat
 7. Řízená pozvolná likvidace státu ČR z ministerstva školství, v součinnosti se Sobotkovou vládou. Ovšem na takhle dokurveném sebe-likvidačním státu mnoho nesejde.

  OdpovědětSmazat
 8. Stěžoval si mi kluk z rodiny (6 třída), že učitel dějepisu jim vykládá jaký špatný je prezident Zeman, jak rozděluje národ, jak je sprostý a že je špatně, když je prezidentem - samozřejmě v rámci hodiny dějepisu.
  Volič-Vilč

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A tys neudělal nic? Vyslechl jsi kluka a nic? Proč? A proč to tady píšeš? Tady je ti to hovno platný! Musíš si najít jiný instituce, kam si pošli stížnost, uveď sídlo a adresu školy a žádej vysvětlení! Stěžovat si, stěžovat si, stěžovat si. Všichni! To je obecná rada, a zazněla už leckde a mockrát. Zvošklivit jim to všem. Jenže lidi dnes mají svoje diskuze, vyplácají se a vyvztekají, a pohoda. A to je hovno platný, a ty kurvy nahoře to vědí, a právě na tom je to všechno postavený. Proti žádný zhovadilosti se rodiče účinně neohradí - tak co?

   Smazat
 9. Vy se tady všichni divíte, jak je prezident kritizován - ale vždyť si za to může sám !!!
  Mluví sprostě v rozhlase (to mu neodpustíme nikdy), byl opilý a snímala ho teklevize (to se nedá zapomenout), rozděluje obyvatelstvo na dva nesmiřitelné tábory atd ...
  Kdyby toto nedělal, tak si ho snad i ty děti budou vážit.

  Nebo si myslíte, že je chyba v naší mládeži ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsi placenej nebo blbej?

   Smazat
  2. Za to Kchárch von Debilberg je střízlivej na první pohled a hovno neřekne ani za pytel sušených ČU.Á.Ů,viď?!!!!

   Smazat
  3. Něco takového jako 14.22 může napsat jenom blb. Jinak to není možný. Jak je možný tady být sprostý? V národě, kde je všechno obr sprostý!!! Veřejný pochody nahých prdelí, trenýrky namísto vlajky, sprostý sochy i obrazy - je snad někde v senkrůvně mezi hovny možno ukázat na smradlavější nebo naopak vonavější hovno? Sprosté vejžblechty v mediích, sprosté a vulgární seriály, zabijácká a hnusná kultura - a tady se najde pako, který poukazuje na prezidenta! Nikdy jsem od něho nic sprostého neslyšel. Mluví věcně, stručně, a výstižně.

   Smazat
 10. Ty lidi je třeba z politického života eliminovat.

  1. v řádných volbách
  2. a to je důležitější, volbami v rámci jednotlivých stran, nejlépe ihned. Zejména ČSSD je jimi nadmíru kontaminovaná a navíc jsou nyní v jejím vedení, tedy i ve vládě.

  Citace z dosti zajímavého článku:
  "Jak začít? Nemá-li situace vygradovat to takového stupně, že opravdu dojde na kalachy (krvavou občanskou válku všech proti všem, včetně té s nezvanými muslimskými hosty), tak jedině demokraticky a to demokraticky v rámci každé současné, zejména parlamentní, politické strany (TOP-09 z toho můžeme asi vyloučit, to je koncentrát). Obávám se totiž, že do nových parlamentních voleb nám již jaksi nezbývá čas! Druhý důvod je ten, že pokud si právě ty velké a již zkušené strany, nepročistí svoje řady zevnitř samy, opět nebude koho volit a pokud občané zvolí z protestu ve velké míře formující se zatím neparlamentní opozici (ne že by se některé z nich neměly do parlamentu dostat), tak se na rozhodující místa dostane velmi mnoho naprosto nezkušených jedinců, kteří budou dělat minimálně dva roky jednu botu za druhou, nehledě na nové loupežníky, kteří se tam takto rovněž dostanou. Vnitrostranické převolení svého vedení a následná výměna klíčových osob ve vládě se týká zejména ČSSD! V této straně je dosti osobností, jak se zkušenostmi, tak i s patřičným rozhledem a prozíravostí. Je skvělé, že se tak již postupně děje v ODS."

  http://svobodnenoviny.eu/lidske-zoo-z-pohledu-nwo/

  OdpovědětSmazat
 11. Stále více se v životě přibližují Orwellovy "metody" z jehho románu!!! Do 10-15 let už mezi skutečností a tím románem moc velký rozdíle nebude!

  OdpovědětSmazat
 12. Na dnešní fakany ptatí jediný....KRÁL HERODES!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:06. V Česku existuje člověk,jehož občanské jméno je uvedeno a výslovně jako jméno Beráneka v Bibli,v Apokalypse,v kapitolách,myslím že 5. a 6. a opakovaně. Také jeho charakteristika stanovená textem tam,sedí přesně. Zároveň odpovídá přesně i proroctví Nostradama v Prophéties X.72 jako ten známý velký král strachu (děsu),který sestoupí z nebes a je definován rokem 1999 a sedmým měsícem. V tom období července 1999 mu bylo přesně (narozeniny) Kristových 33 let,takže logicky,je to zase ten Beránek,který má podle Bible přijít s Nebeskými zástupy. To k tomu Herodesovi,který také existuje,ačkoliv v Česku nevládne oficiálně. Takže mi ho ani nepřipomínejte a fakt je zlovolné ho přivolávat,není nikým pozitivním.

   Smazat
 13. Není to tak dávno jsem se bavil s lékařem a jen tak mimochodem přišla řeč na učitele a on mi sdělil, že učitel to už je v lékařské praxi diagnóza a věřím tomu že už to tak bude. Ovšem učitelé ( nechci se dotknout těch slušných a rozumných) by se měli zamyslet samy nad sebou neboť přijde doba ( nebude to zas až tak dlouho trvat ) a nebudou moci ani učit psi štěkat protože si nesmějí myslet, že národ si nic nepamatuje a všechna jména jsou v záznamech.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No ale vrcholový komouše v podnicích a všude jsme taky znali a dívali jsme se, jak lezou do občanskýho fóra a pak do ODS a slyšeli jsme jak krafou, že KSČ byla zločinná a měla by být postavena mimo zákon. A taky jsme nevěřili svým očím, když na dlažbu letěli bezpartijní zaměstnanci podniků, zatímco ty největši komunistický kurvy si podniky privatizovaly, a za dva roky, kam člověk vlezl, tam to sedělo, ačkoliv vypukla nezaměstnanost a nově vznikající firmy měly dokonce zákaz zaměstnávat lidi starší 35 let ( moc si pamatovali a znali ty kurvy) - no ale starý komoušský kurvy dřepěly všude. Na úřadech práce za přepážkama, na poštách, v recepcích, dělaly manažery nových firem apod. A žádný z nich nepřišel o byt, žádný nebyl na dlažbě, žádného nelikvidoval exekutor - všichni měli práci pořád. Tak - co nám bylo platný, že všechny ty největší lumpy známe? Jsou na významných pozicích pořád. Nikdo ani nežblebtl, nikdo se neodvážil, media nic, nikdo nic - no a tak vypadal převrat v osmdesátém devátém. Myslíte si, že další převrat by v ČR vypadal jinak?

   Smazat
  2. Pro 17.59 : Co obnášela tak zvaná "TOTALITA" ?, Všichni měli práci. • Zákony byly jednoduché, jasné a přísné, platily pro všechny. • Kdo pracoval, dostával pravidelně 2x do měsíce mzdu nebo plat. • Pojištění bylo skutečně pojištěním, smlouvy jednoduché, srozumitelné i laikovi. • Levné a všem dostupné úvěry. • Získání bytu s nízkým nájemným (v mnoha případech i získání podnikového bytu). • Všechny srážky šly automaticky ze mzdy nebo platu a byly vypočteny vždy tak, aby člověku zbylo na důstojné vyžití. • Skutečně bezplatná lékařská péče, značně preferovaná prevence a očkování. • Výdej léků a léčiv jen za symbolickou částku 1,- Kč. • Podpora mladých rodin, matek na mateřské, jakož i péče o zdravotně postižené,seniory a těžce nemocné. Nebyla taková zvěrstva jako dnes,kdy hodně lidí, a dokonce i dětí, umírá jen proto, že rodiče neměli na jejich léčbu, případně nepatřili k těm šťastným, kterým se včas podařilo peníze sehnat za pomocí ponižujících zdlouhavých sbírek mezi lidmi. • Bezplatné preventivní prohlídky a očkování dětí, mnohdy prováděné lékaři přímo ve školních zařízeních. • Rozsáhlá sociální síť se skutečnou pomocí, kde neexistovalo, že by někdo zůstal na ulici, bez domova, bez pomoci. • Byla přísně trestána šmelina a lichva, kupčení a spekulace. Tyto činy se vyskytovaly velmi vzácně, především ve velkých městech. • Bezplatné školství od jeslí, přes mateřské školky až po VŠ. Obrovská podpora učňovského školství, kdy již v průběhu učiliště učni získávali praxi a zkušenosti přímo v podnicích, do kterých pak po skončení učiliště a získání výučního listu nastupovali. • Lepší kulturní využití volného času, jak dětí, tak i dospělých. • Téměř neexistovaly drogy a narkomani a zcela žádné herny. • Učitelé ve školách, ale i mimo školy, měli přirozenou autoritu,respekt a úctu,měli větší možnosti v postihování přestupků žáků a rodiče s nimi skutečně spolupracovali. • Policisté (tehdy příslušníci veřejné bezpečnosti) byli respektováni,měli větší autoritu a velmi vysokou objasněnost trestných činů. • Soudy všech stupňů byly daleko pružnější a řešily každý případ kompletně,tj. pachatel byl odsouzen zcela automaticky k náhradě škody a ta mu byla ihned a samozřejmě srážena z platu kdekoliv, kam nastoupil do zaměstnání, dokud vše nezaplatil. • Velmi nízká kriminalita způsobená tím, že pachatel věděl dopředu, že bude dopaden a škodu bude muset splácet. Tehdejší věznice (-nápravné ústavy) nebyly jako dnes, kdy mnoho rodin nebydlí v takovém luxusu jako současní vězni v nich dnes. • Nízká kriminalita byla způsobená také tím, že v záznamech pachatelů jejich trestné činy byly uvedeny stále, a ačkoliv nebyly počítače a internet,přece jen o každém zločinci a jeho skutcích věděli všichni zainteresování ,a tudíž nebylo úniku do anonymity. • Existovaly funkční odbory, podnikové rekreace, dětské rekreační prázdninové tábory, zájezdy… • Mládež byla maximálně zapojována do mimoškolních aktivit. • Velmi nízké zatížení lidí státní byrokracií, většinu pracovních věcí řešila mzdová účtárna. • Relativně větší soukromí a svoboda (možná někdo namítne, že to není pravda, ale je třeba si , že díky dnešnímu zneužívání techniky např. mobilní telefony, kamerové systémy, internet, kreditní karty, účty v bankách,velké množství duplicitně vedených registrů, se kterými pracuje velké množství lidí, a děravým zákonům na ochranu osobních údajů, je sledovaní soukromí tehdy proti současnému sledování zanedbatelné). NEVÝHODY • Nebyly denně banány, mandarinky, pomeranče… • Dováželo se jen to, na co byly finance, tj. za peníze, které se utržily za vyvezené zboží. • Omezené cestování do zahraničí mimo tzv. NSZ, které bylo regulováno převážně z důvodu nedostatku zahraničních měn, kdy bylo preferováno dovážení zboží,které jsme neuměli vyrobit. • Strach z STB, z této složky bezpečnosti měli strach hlavně ti, kteří chtěli a nebo již škodili zájmu všech. Kdo pracoval a nekradl, ten většinou s nimi neměl problém.


   Smazat
  3. 18:15. + Telefonování za jednu korunu jak dlouho kdo chtěl, vnucování vitamínů lékaři pacientům zdarma, levné knihy ,sportovat mohl naprosto každý,protože bylo kde a bylo to asi v podstatě i naprosto zdarma, existovaly vycvičené vojenské zálohy a existovala naprostá potravinová soběstačnost státu, stát neměl vlastně žádné dluhy a vše patřilo občanům státu,přičemž nyní už tito občané ani nemají za co bojovat,co bránit,protože jim už skoro nic nepatří a to ani nepřímo.

   Smazat
  4. No jenže právě tohle, co tady často a dlouze popisujete, se lidem přece nelíbilo, a vyzvonili si tenhle sajrajt a bordel - tak by přece teď měli být se vším spokojeni! Kapitalistický bordel není až takový bordel, jako je ten český - nejhorší na celém světě. Zdejší politická sebranka si ze všech zkušeností ze světa vybrala jen to, co se jim hodí - my tady nemáme žádný režim, je to prasopes, naše země je kolonie, či protektorát, je jedno jak to nazveme, ale suverénní stát v žádném případě. Policajti už chodí v kuklách jak katovi pacholci a ještě tady chybí jen to, že může přijet auto nařvanců kamkoliv a v kteroukoliv dobu denní či noční, a vyvléci "podezřelé" lidi ven i v pyžamu, aby podali vysvětlení ke svým aktivitám a tak. Jako to dělalo gestapo, přičemž ale právě ty české "kožené kabáty" byly ze všeho hnusného to nejhnusnější, i gestapo žaslo, čeho jsou češi vůči čechům schopni. A dnes to vidíme znovu a opět, čeho jsou češi vůči čechům schopni. To snad není nikde na světě.

   Smazat
  5. 18:39. Jedinou možností,jediným řešením,logicky,je bránit národ nebo alespoň vlastní stát,protože stát,národ,to jsou lidé a nejen ti někteří,ti bohatí,kteří údajně pracují tak strašně moc,že si ty obrovské peníze zasloužili a drží proto spolu mezinárodně-nadnárodně,v jejich jediném vlastním zájmu.

   Smazat
  6. Pro 18:15 ano, přesně tak to bylo. Nezpozoroval jsem žádné zvýšení kvality života v žádném směru. Nyní žijeme ve společnosti, kde se každý stará jenom sám o sebe a tak jsme snadnou kořistí kohokoliv.

   Smazat
  7. Ještě zpřesním "Každý se stará jenom sám o sebe a nikdo nemá na nic čas". Takto vidím podstatu současného uspořádání, když si tu větu přečtu, tak musím uznat, že otrokářům se jejich dílo podařilo. Vložím špetku naděje: "Stejně jako láska k jedné slečně, nic netrvá věčně".

   Smazat
 14. TO ZLO ZAČALO HAVLEM ...TO JSME SE DOŽILI ŽÁDNÁ ÚCTA K NIKOMU A NIČEMU VŠE LIKVIDUJE TEN NABLÝSKANÝ AMERICKÝ PRD PROSTŘEDNICTVÍM EU A NĚKTERÝCH NAŠICH POLITIKŮ, UŽ SE NEDÁ NIČEMU A NIKOMU VĚŘIT A MUSÍME DÁVAT VELKÝ POZOR NA TO, CO ŘEKNEME, KOMUNISTI BYLI BŘÍDILOVÉ SVĚT SE ŽENE DO ZÁHUBY ON TEN MAJSKÝ KALENDÁŘ / PŘEPOVĚĎ / MĚL PRAVDU ...KONEC CIVILIZACE..

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.