Reklama

středa 11. května 2016

Proč se Kalousek při poslechu ČT kouše vzteky do různých částí těla

Lubomír Man
11. 5. 2016
Kalousek reagoval na prohlášení prezidenta Zemana o tom, že Česká televize je hlásnou troubou strany TOP 09, docela zvláštně. Řekl, že i on se při sledování zpravodajství ČT často kouše vzteky do různých částí těla. Jaké části těla to myslel? Snad tu, do které se mu páni z ČT snaží vecpat? Určitě, protože proč by se kousal do rukou či nohou, které s problémem nemají co dělat?


Ale zadek ano, a jedině o něm může být řeč, jakkoli je pro člověka obtížné, se do něj kousat, to je pravda. Ale to se samozřejmě myslelo jen obrazně, Kalousek chtěl vyjádřit nevoli nad tím, že se mu tam ti nevycválaní čeští televizáci drali dodneška až moc násilně. A hlavně vůbec ne nenápadně. Čili tak, že už o tom začala mluvit celá republika a bylo vlastně jen otázkou času, kdy s tím navenek vystoupí i někdo oficiální. No a už je to tady, dokonce sám prezident. Herdekslávek, tohle neslibuje nic dobrého. Vždyť ono se může klidně stát, že jednoho dne dorazí na Kavčí Hory tak velký zástup rozkacených lidí, že z toho bude nová televizní krize – a co se podařilo už dvakrát – se vůbec nemusí podařit i potřetí. 

Doparoma, načpak ti chlapi z ČT jezdí na všechna ta školení BBC v Londýně, anebo CNN v New Yorku a já nevím kam ještě, kde se jim snaží vecpat do hlavy nejsofistikovanější techniky na totální přeměnu psychiky lidí, aniž by si ti lidi něčeho všimli? Toho by bylo třeba, ale ti naši kreténi namísto poslouchání technik se určitě ožírají v nějaké striptýzové knajpě a pak se vrátí domů a dál dělají propagandu, jako když nádeníci nahazují hromadu.

Pitomci, a teď tady díky jim máme problém, že namísto jedné sice neohrabané, ale přece jen sprátelené partičky, se bude možná chtít do vedení televize dostat stát, jak je tomu třeba už v Polsku. Jedině přes mou mrtvolu, naznačuje vůdce strany, která má ve voličstvu jen zhruba desetiprocentní zastoupení, ale v ČT má těch procent sto a je rozhodnuta nepřipustit, aby tomu bylo kdy jinak. Ale od slova jsou to ti nejvýsostnější demokraté.


10 komentářů :

 1. Pro pořádek Kalousek-Bechyně Gazdík Suchá Loze a jeho Starostové jsou starostové takže žádní pražáci.

  OdpovědětSmazat
 2. Anonymní 5:01
  Kalousek a spol,naprosto srostli s pražskou kavárnou a udávají ji směr.Sice se to říká už delší dobu,že Kalousek ovládá ČT,ale až když to řekl Zeman,tak to zabralo.Když si vzpomeneme i na problém kolem tištěných médii,jak šermoval Kalousek nějakou nahrávkou,ze schůzky šéfredaktorů,tak se můžeme domnívat,že má pod palcem i toto.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Potom tvrdil, že to byla legrace, ale všichni, především novináři, věděli, že je to šíbr a špína.

   Smazat
 3. Na Novinkách je důkazem Kalouskova vlivu na televizi naprosto zmanipulované hlasování veřejnosti.

  OdpovědětSmazat
 4. I kdyby pan prezident Zeman nedělal nic jiného, než že dokáže pojmenovat hlavní problémy,
  tak už jenom tím je asi nejcennější osobností našich zemí v této těžké době.

  OdpovědětSmazat
 5. V poslední době se trollové nějak odmlčeli, asi mají školení co psát k novým tématům.

  OdpovědětSmazat
 6. ČT je oprávněně kritizována za nevyváženost podávaných informací. Předkládám tedy prostinký návrh jak to odstranit a to i bez jejího zestátnění. Všichni totiž vím, že tato činnost v rámci TV spadá do ppsobnosti kanálu zpravodajství, dokumentaristiky a publicistiky Tu dnes v podstatě řídí velvyslanectví USA.Je proto třeba v jejím rámci zřídit druhý kanál ze stejným zaměřením ale řízený velvyslanectvm Ruské federace. A bude vymalováno, informace tak dokonale vyvážíme a přitom velmi zvýšíme vážnost a sledovanost ČT.

  OdpovědětSmazat
 7. Od doby,kdy si kámoši Havla udělali noclehárnu se spacáky na Kavčích Horách /sídlo ČTv/ je zpravodajství této TV nevyvážené a neplní funkci veřejně právní TV.Kdo sleduje jiné kanály ví dobře, že to tak je.Zeman jednoduše sdělil to, co už ví všichni občané této republiky.Návrh na zrušení koncesionářských poplatků je spravedlivý.Nepotřebuji financovat za svoje peníze neobjektivní zprávy z ČTv.

  OdpovědětSmazat
 8. Zpravodajství ČT je manipulativní. Informace se zarámuje (kontroverzní, extremista, gang, atd. apod.), aby s ní posluchač "správně" naložil. Bez toho by si totiž mohl učinit vlastní - a to by byl problém. Jenže manipulace je již z povahy věci úmyslná a manipulátory je třeba hnát k odpovědnosti.

  OdpovědětSmazat
 9. Kalousku, Kalousku
  už to visí na kousku.
  Až to sletí, tak to rupne
  a tak skončí strany zpupné.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.