Reklama

.

.

pátek 20. května 2016

Prostě, zabil jsem svého otce


Zdeněk Hrabica
20. 5. 2016
O knize, která by měla být správně povinnou četbou na školách k vlastivědě a občanské nauce. Ale nikdy tomu tak nebude. Bohužel pan Josef Odložil se nezapsal do dějin této země jen jako skvělý atlet a atletický trenér (připomeňme si jeho druhé místo na OH v Tokiu z roku 1964 v běhu na 1500 metrů či celou řadu běžeckých rekordů), ani jako voják (v letech 1992 a 1993 byl velitelem Mírových sborů OSN v Iráku), ale především jako oběť české opatrovnické justice.


Jednou z největších životních chyb Josefa Odložila, i když to byl jinak čestný, neobyčejně vytrvalý a pracovitý člověk, bylo, že se oženil s Věrou Čáslavskou a žil v České republice. S Čáslavskou měl dvě děti – dceru Radku a syna Martina. Jejich matka děti však vedla k zahálce, podvodům a obcházení zákonů. V jakémsi bludném opojení ze slávy a moci jim dokonce výslovně vštěpovala, že se nemusí ani moc učit. Oddělovala je od otce a po rozvodu, který sama zavinila a jim lživě léta bulíkovala, že jejich otec je sadista, aby k němu náhodou nechtěly.

Pan Odložil se přirozeně mnohokráte obrátil na české soudy. Přestože argumentačně a morálně naprosto dominoval, úspěšný (jak jinak) nebyl. Obrátil se i na presidenta Havla, ale ten mu ani neodpověděl. Tak se Josef Odložil jen zpovzdálí musel koukat na mravní pád svých dětí, který byl čím dál tím strmější.

Když jeho syn Martin neudělal na střední škole, kterou procházel jen díky protekci své maminky, ale stejně však s trojkami z chování, ani maturitu, pan Odložil už to nevydržel a šel synovi domluvit. To se mu stalo osudným. Jeho chlapec, který se již v té době 7 let věnoval bojovým sportům, ho srazil k zemi útočnou ranou - pěstí obutou boxerem z rozběhu. Podle očitých svědků se opravdu ani na okamžik nezastavil. Rána měla obrovskou sílu a otec padl ihned toporně k zemi a již se nikdy neprobral. Po 35 dnech na to zemřel v nemocnici.

V každé civilizované zemi a v každé době toto byla otcovražda – nejtěžší zločin. Ne však v nynější České republice. Martin svého činu nikdy nelitoval, tak byl zdegenerovaný výchovou své matky. I před soudem prohlásil, že by to udělal zase!!!

Přesto dostal naprosto neuvěřitelně pouhé čtyři roky vězení a stejně si neodseděl si ani den, protože president Havel mu hnedka po rozsudku dal milost. A světe, nediv se, místo do vězení šel otcovrah rovnou na právnickou fakultu. Přestože nedokázal udělat ani maturitu! Inu špatný prospěch, trojky z chování a zejména otcovražda jsou patrně v našem právním prostředí tou nejžádanější kvalifikací. Možná by se nám hodil jednou jako soudce, že?“, řekli si. (Kdo poznal poměry u českých soudů, dobře ví, že to není vůbec přehnané tvrzení.)

Sestra pana Odložila, paní Ševčíková, o tom všem napsala moc dobrou knížku. Jmenuje se výstižně: „Prostě, zabil jsem svého otce.“ Přestože internetové odkazy na ni téměř vymizely či byly zablokovány, uchovali jsme ještě jeden funkční, kde je ke stažení ta knížka paní Ševčíkové.

http://k213.files.wordpress.com/2010/05/kniha.pdf

Vřele ji doporučujeme, protože jde i po létech o stálé živé memento, které se týká současného práva v naší zemi a nešťastných rodinných poměrů vnucovaných národu. Tato kniha by správně měla být povinnou četbou na školách, aby mladí lidé včas pochopili, co je čeká a do čeho se naše společnost odtržená od Boha řítí.

53 komentářů :

 1. Nikdo a nic nezústane zapomenuto a potrestáno. Každý má ve všehomíru nějaký úkol. Neznamená to, že pokud někdo umře zdánlivě nepotrestán, že je všemu konec, není. Vše si spravedlivě odskáče a to je dobře. Paní Věra taky bude pykat a boží soud jí nemine, protože ona vlastně zabila pana Odložila i když cizí rukou. Škoda dobrého člověka.

  OdpovědětVymazat
 2. Smutné,když takoví sportovci nezvládnou nervy,myslím i Vieru Čáslavskou.Při té tragické události,prý sehrál velkou roli i alkohol.Musím i dodat,chlapy z hor,mají tvrdší náturu.

  OdpovědětVymazat
 3. Nešťastné ženy bývají plné nenávisti k bývalým partnerům a přenášejí tuto nenávist na děti, z nichž se tak stávají nešťastné oběti nenávistných matek. Čáslavská zřejmě dělala všechno naplno.

  OdpovědětVymazat
 4. Já jsem slyšel, že milost pro toho gaunera, i jeho nástup na studia práv, zprostředkoval gauner Havel v roli prezidenta za to, že s Čáslavskou udržoval poměr a ona si myslela, že se vezmou. Jenže on si vzal Veškrnovou, a to Čáslavská nemohla vydejchat. Proto ji odškodnil milostí pro toho jejího spratka a tím jí zavřel hubu. Odporná, hnusná, česká polistopadová břečka, hampejz kam se podíváš.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:57 Ty hovado,ty slyšíš hovno.Jseš nahluchlej impotent tak neser.Odporná, hnusná, česká polistopadová břečka,jseš jenom TY

   Vymazat
  2. naprostá pravda, Havla bych nenechal jen tak tiše si umřít, pěkně pomalu, at´si to už užije.

   Vymazat
  3. bolševicka lampasačka a neni co řešit stejně jako bolševicky soudy

   Vymazat
  4. Havel měl viset jako ta coura a palička Horáková! Pěkně pomaloučku se dusit!

   Vymazat
 5. Vždy je dobré na nejvyšší post umístit blba. S tím se dobře manipuluje, né tak ing Zemana, ten je moc inteligentní a to jistým gaunerům nepasuje. Proto je neustále vyzdvihován ten hňup HAVEL.

  OdpovědětVymazat
 6. Co to musí být za personu a charakter, když vychovala syna k takové nenávisti. To ona by měla pykat. A toto jsou ti prvdoláskaři a havloidi v praxi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Však na každou svini se vaří voda a u téhle svině už varem přetéká kotel, tak za nějakých pár měsíců bude čas udělat papa.

   Vymazat
 7. Jo.jo.Pavka Morozov prásknul fotra.To je idea.Prasata

  OdpovědětVymazat
 8. Už je odkaz nefunkčný. Začne sťahovať a jednoducho mi vypne pripojenie. Skúšal som 3 krát za sebou. Po treťom pokuse som čakal cez 12 minút pokiaľ mi naskočil internet. Paráda. :-(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stahl jsem si na:
   http://ulozto.cz/xybL2ju4/sevcikova-proste-zabil-jsem-sveho-otce-pdf
   Zdr. Slavek

   Vymazat
 9. Odporná rudohnědá prasata opět zákeřně útočí ze zálohy na spolu s Navrátilovou a Kratochvílovou nejlepší naši sportovkyni všech dob, Věru Čáslavskou, a blijí na ni kýble svých odporných hoven.
  A to jen proto, že tato statečná žena aktivně bojovala proti jejich milované komoušské diktatuře, proti okupaci ČSSR Rusáky a v předvolební kampani se vyslovila proti Zemanovi.

  Kdy už konečně vychcípáte, vy sebranko špinavých zmetků?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To myslíš vážně ty svině jedna zasraná, zakomplexovaná? Ty hovno smradlavý?Komu tady pořád nadáváš ty kreténe všivej - tak se na to vyser a nelez na NR, mazej se realizovat jinam ty sprostá svině! Ty sám jsi kýbl hoven prase jedno sprostý. Sajrajte! Nevychovanej syn tý blbý krávy, která si myslela že bude první dámou, zabil svýho fotra, nebyl za to potrestanej, a ty tady budeš žvanit ty svý sračky? Taky jsi zabil svýho fotra, že se ti takovej kripl tak líbí? Hajzle jeden hnusnej, co ty si dovoluješ je neskutečný. Ostatní jsou tady slušní, jenom ty, ty mizerný prase pořád nadáváš. Co si o sobě myslíš ty plivanče? Ty bys potřeboval chcípnout hajzle prašivej, někdo by tě měl trhnout mezi dveřma jak smradlavou krysu! Fuj - to je něco strašnýho, takový nadávky pořád. Jdi už do prdele!

   Vymazat
  2. 22:08

   Nadávám přesně takovým rudohnědým prasatům, tupým agresivním frustrátům jako jsi ty.

   Kdo jsi ty zbytečná nulo, ty vymatlaný rudý šuline, že si dovoluješ tuto zasloužilou dámu nazývat "blbou krávou"?

   Vymazat
  3. Pre 22:08 Si presne také isté morálne lajno ako Čáslavská a ten jej vrahúnsky synáčik, to, že bola gymnastka ju automaticky nepasuje na piedestál, jedine u takých morálnych odpadov, ako si ty.Ale jasné, vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá.

   Vymazat
  4. A ešte niečo, tie kýble hovien si na seba vyliala Čáslavská sama, smrdí na hony ďaleko a ty s ňou.

   Vymazat
  5. Choď do matky piči ty striga. Čo tebe je do Čáslavskej? Ty si tam u vás hajluj s Kotlebom, tupaňa.

   Vymazat
  6. 20:48 !
   Zapoměls na tlustou krávu Fibi...,o manželovi nemluvě !
   A co zapjéje Dara Rolinc ?? : Na přechodu próó chodcééé,
   .....Drrrtíím jeepem důchodcééé.....

   Vymazat
  7. 20:48 Momentálně jsi na řadě ty. A zůstane po tobě jenom smrad.

   Vymazat
  8. přečti si do Topolánka "Jen se z toho neposrat", to se to může přihodit velmi rychle

   Vymazat
  9. Ta kurva by bez komoušů nebyla vůbec ničím! Maximálně nějakou uklízečkou v důchodu, ty demente hav-nelidní fialovej ...

   Vymazat
 10. Pro A z 22:31h a výše:
  Zajímalo by mne jak se Vám ve Vaší hlavě podařilo spojit nespojitelné a co Vám umožňuje obhajovat neobhajitelné, jak nám zde pravidelně předvádíte.
  Včetně otcovraždy.
  Klobouk dolů před Vaší "úchylkou"!
  Pavel p

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co? Čáslavská spáchala otcovraždu?

   Všichni víme o čem to je. Vy, rudá prasata, nenávidíte Čáslavskou protože proti vám aktivně bojovala, hrdinně protestovala proti vpádu vašich milovaných sovětských vojsk a postavila se proti vašemu tatíčkovi Zemanovi atd.

   Normálně na ni vy bolševická hovada nemůžete. Nijak napadnout její morální integritu nedokážete, tak to aspoň vy špinavci zákeřně zkoušíte přes jejího syna.

   Vymazat
  2. Anonymní21. května 2016 0:06
   Každému tu nadáváš, přitom blahem uchcáváš.
   Kdo tě platí, drzý fracku? Potřebuješ dostat facku!

   Vymazat
  3. to 21.5. 0:06
   Mě zajímá jaký člověk je, nezávisle na tom, jestli je v nějakém oboru/sportu nejlepší.
   Hlupáci omlouvají všechny úchylky mistrů, a defacto tím ukazují na svoji vlastní stupiditu.

   BTW.: to odkazování na komunisty u všech co nemají váš názor je skutečně trapný. Asi si to neuvědomujete, ale automaticky se zde pasujete do role dementa.
   Six

   Vymazat
  4. to 0:06
   Nejsi ty náhodou mladý Čáslavský/Odložil ? Vsadil bych se, že ano.

   Vymazat
  5. 10:47

   Ty, ty debile, nemáš co vsadit. Jen svou prázdnou palici a holý zadek. Vše ostatní už jsi díky své tuposti prohrál. Tak se raději s nikým a o nic nesázej.

   Vymazat
  6. Jen prase může obhajovat otcovraždu! Něco takového je neobhajitelné, každý by šel za to bručet na řadu let, a spratek Čáslavské ne. Jak to? Protože skákala v mládí přes kladinu? Tak to každej kdo přes něco skáče může bejt vrah a v pohodě? Třeba ten americkej parchant co tady vyvraždil rodinu, je taky nějakej sportovní mistr, takže dostane milost a vy tomu budete fandit? Jste mizerná, vypatlaná smečka už tady asi všichni. Totálně vymaštění z toho neustálého toku podobných článků všude, a vy neděláte nic jinýho než že to vyhledáváte a čtete. Straší vám z toho na věži. Tady není článek o tom, jak velká byla Čáslavská mistryně, ale jaká to byla mizerná máma, ze spratka vychovala otcovraha ( mimochodem její manžel byl taky významný sportovec) a prezidentskej gauner mu dal milost. Takže když některá buchta bude šukat s prezidentem, může mít z dětí vrahy a česká blbá smečka to bude schvalovat? A to hnusný prase, který tady jen sprostě nadává dnes a denně doufám, že někdo brzo vykastruje a zapíchne.

   Vymazat
  7. 10:59

   Nikdo neobhajuje otcovraždu, ty šuline jeden prolhaný!!! Kdo si kurva ty za člověka že si dovoluješ tvrdit jak byla Čáslavská mizerná máma?

   Jenom se mi zvedá žaludek z vašich zákeřných útoků na paní Čáslavskou která s tím má společného minimum! Jistě z této rodinné tragédie byla nadšená a skákala 3 metry do vzduchu, že ty blbe.

   KAŽDÁ máma bojuje za své děti za všech okolností do posledního dechu a udělá pro jejich záchranu všechno. To nenávistný komoušský šulin ale nemá kapacitu pochopit.

   Vymazat
  8. No tak vychovat ze spratka otcovraha? Komu nadáváš šulínů ty zmetku? Víš co je matek, který maj svý spratky zavřený ve vězení? A co tedy ty mají pro svý dětičky dělat? Vyškrábat je tam odtud ven pilníkem? Vskutku vzorná máma, a ty blbý žvásty, že každá máma udělá pro svý spratky všechno co může, to je ohromný. Tak když nevycválanej spatek zabije fotra, kterej mu domlouvá, to je tedy pecka! Vzorná výchova, a ještě mu vyškemrávat milost u svýcho milence ( prezidenta) - fuj! To je tak hnusnej nemrav, že vůbec nechápu, co tady obhajuješ.Musíš bejt pěknej zmrd. Tobě to připadá normální, když spratci utejraj učitelku, zabijou tátu.... sám žádnýho spratka nemáš? To buď rád,možná už by tě taky nakrmil kudlou, a jestli máš, dočkáš se. Fuj . Něco tak hnusnýho může žít snad jen v ČR.

   Vymazat
  9. A mršinu zrzatýho veškrňáckýho havlozmrda vykopat z hrobu a vláčet ulicema a pak slavnostně vhodit do čističky odpadních vod!:)))

   Vymazat
 11. krásná ukázka, kam vede vytváření politických ikon bez ohledu na skutečnou morálku a právní řád

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprostá pravda. To vytváří z lidí nenávistná individua, která dělí vraždy na správné a nesprávné.K tomu snad jedna připomínka... kterýsi římský konzul dal stít hlavu svému jedinému synovi,protože nedodržel stanovený zákon. A kolem stojícím senátorům, kteří pevně věřili, že zákon kvůli synovi konzul obejde a pak se zákon změní, a byli úplně strnulí popravou, konzul řekl .."líp,když ztratí otec syna, než otčina svou kázeň starodávnou"...
   A i dnes všemi zatracovaný Stalin, když Rusové zajali maršála von Pauluse při bitvě u Stalingradu, a Stalinův syn jako voják už v německém zajetí byl, spoléhali Němci, že Stalin vymění von Pauluse za svého syna, ale Stalin to odmítl s tím, že... žádný vojevůdce nevymění prostého vojáka za maršála"...

   To by asi čuměli ty dnešní lidské skopové hlavy, jak byli kdysi lidi hrdí.Dnes je všechno jen korupce,protekce,obcházení zákonů,vytváření nadlidí, občanská zbabělost, špína, svrab a neštovice. Jak zpíval Kryl... a tvory bez svědomí, a plazy bez páteře"... to se stalo z lidí, ve světě, kde ....."stvůra bez tváře, spár dravce, tlama rybí, teď hýká z oltáře"...(rovněž Kryl). Žijeme v době, kde v plné vzdělanosti a pokroku žijeme hůř, než kdysi lovci mamutů.

   Vymazat
  2. 11:29

   Ano, lidé byli kdysi hrdí i když jejich země a vládcové stáli většinou za úplné hovno.

   Jak jsou lidi hrdí dnes i přes neskonalý blahobyt, právní stát, svobody a jiné výdobytky o kterých si naši předkové mohli nechat jen zdát, dokazuješ ty v posledním odstavci. Jenom bliješ, sereš, házíš hovna.

   Vymazat
  3. Co to tu meleš o neskonalým blahobytu a právním státě,ty kokote ujetej !?!?

   Vymazat
  4. Tak ty hovado debilní donuť právně a blahobytně kámoše a sponzora gaunera Havla Bakalu, aby dodržel slovo daný veřejně před celým národem a ponechal ty byty, který zadara dostal od státu, lidem kteří v nich žijí za onu slibovanou symbolickou cenu! Ono žvanit floskule nic nestojí, ale konkrétně ukázat kde je ten "výdobytek" už je horší! My tu místo výdobytků máme jen dobytky co tohle ještě obhajujou, jako např. tebe, že?

   Vymazat
 12. to hovado 11:47: bliješ, sereš, házíš hovna...v poslední sloce jsi
  měl napsat. Takto brečíš nad ( špatným ) HROBEM ! !

  OdpovědětVymazat
 13. 11:47: paní Čáslavskou bych hájil, kdybych o jejim rodinném životě skutečně něco věděl. Podezřívám však, že Vy ji hájite jen protože v minulosti to byla antikomunistická bojovnice. Mám dojem, že žádnou bojovností však nevynikala. Asi člověk, který napsal tento článek o jejím rodinném životě něco věděl, proto jej také napsal. Mě připadá ta Vaše obhajoba stejně jako kreace z bratrů Mašinů hrdinů, jen z toho důvodu, že prchali v obrněném vozidle přes zelenou hranici za "svobodou" a zabili přitom zcela nevinného člověka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:32 OMYL. V minulosti byla převážnou část uvědomělá reprezentantka ČSSR, která dělala svému jménu i republice čest. Pak se to s ní nějak zvrtlo. Nejspíš tím, že už ji měl Odložil plné zuby. Zhrzená ženská, něco horšího než to, si ani nejde představit. Věčná škoda jí.

   Vymazat
 14. A proč jsme tak hodně chtěli bojovat proti kultům osobnosti? Proč nám to tak hodně vadilo? Staré kulty byly zatraceny, a fofrem si vytváříme kulty nové! Tradiční český blbství, nikdy se to nezmění. Jedny tryzny jsou zapomenuty, pro vytváření tryzen jiných, jedny sochy se boří, vytváří se nové, češi potřebujou svoje modly k životu.Kam modla pokyne, tam se jde, kdyby modla okrádala lidi - v pořádku, kdyby modla okusovala hlavy dětem, nějaký důvod by se k obhajobě našel. Dělíme vraždy na správné a špatné - opravdu už jsme národem na vytlučení. Vytlouci dementy, kteří kazí morálku, a nechat žít jen lidi slušné a normální, kteří respektují slušnost a morálku, padni komu padni. Je syn Čáslavské vrah? Je. Pykal za to? Ne. Tak o čem se tady hádáme?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když je někdo kult a jsou k tomu relevantní důvody, je to v pořádku. Pro mne je i bude takovým nenapadnutelným kultem Emil Zátopek.

   Vymazat
  2. 16:50 další blb, tady se to hemží tedy...
   FUJ !

   Vymazat
  3. Pan Zátopek byl vzácný člověk, i jeho žena. A zrovna pan Zátopek na pohřbu Josefa Odložila plakal. Měla jsem tu čest být v době před jeho smrtí spolupracovnicí pana Odložila. Byl to dobrý člověk, to mi nikdo nevymluví.Takovouto smrt si skutečně nezasloužil. Všichni jsme tenkrát doufali, že ten polední boj vyhraje. Byl ve svém životě neobyčejně houževnatý. Bohužel, tahdy definitivně prohrál. Dodnes bolí při té vzpomínce srdce. EK

   Vymazat
 15. Nebudu soudit Čáslavskou, ale logika věci mi napovídá, že každý, kdo spáchá zločin, by měl dostat a přijmout za něj trest. Ať už Čáslavská za svého syna intervenovala, nebo ne, Havel mu žádnou milost neměl právo dávat. Svými milostmi a amnestiemi křivil dál již tak pokřivený obraz české justice. Po čtvrt století "svobody" má naše justice přívlastek všeho, jenom ne nezávislá a objektivní. Jenom dokazuje, že v Čechách platí ono okřídlené: Co je dovoleno Jovovi, není dovoleno volovi. Janoušek dostal trest, jaký dostal, a dneska je z kriminálu venku. A vypadá to, že se tam už nevrátí. Myslím, že není daleko doba, kdy lidi začnou na naší justici házet kakáč a vezmou spravedlnost do vlastních rukou. Jenom je smůla, že první na řadu by měli přijít právě ti soudci. Za pár roků to tady může vypadat, jako na divokém západě. Nebo jako na Sicílii.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ....a právě proto,že je tu takový bordel,tak sem velký loutkář posílá ty šaríatské blby,aby tu byl bordel ještě větší....jste ztracni,vy zkurvení pokřivenci,tak,jako tak....i s tou píčou Čáslavskou i tím jejím zkaženým spratkem.

   Vymazat
 16. proč asi tuto komunistickou lampasačku tolik miluje i souduh vovar a připosrana čete tak to mi nejde do palice a proč z ni nejen ji děla čete idol jakoby nikdo neznal ony komunisticke lampasačky co to bylo za kravy ktere skrz pindu protlačili i nemožne a kdy tato sodružka i dnes pokračuje charkterně a kontinualně stale stejnym směrem jakoby se doba nezměnila a jakoby všude ve statnim na nejvyššich mistech seděli stejni komunisti co si dnes řikaji demokrati kteři na svoji matraci nedaji nikdy dopustit

  OdpovědětVymazat
 17. Obezřetnost musí vždy vzbuzovat situace, když hulváti začnou vystupovat pro nebo proti nějaké věci. Copak je to za událost, která tak povzbudí či popudí mravně a intelektuálně postižené jedince? Za koho se taková individua staví, kdo vítá či kdo odmítá podporu takovými individui? Kdo vysílá taková individua do diskusí? Není to samozřejmě jednoznačné kritérium, ale vypovídá to o hodnotách, které daná věc reprezentuje či symbolizuje, o zastáncích a oponentech a o vztahu, který tyto věci a hodnoty pro frustráty a případné jejich loutkaře mají.
  Mravně čistý a inteligentní člověk by měl zpozornět, když by se ho začali zastávat duševně pochybná individua, zvláště pak slovníkem podobným výše uvedenému. Paní Věře Čáslavské a Václavu Havlovi obrana hulvátem určitě neprospěla a hulvátská obrana pana Josefa Odložila jeho duševně zdravé příznivce zajisté také ne.
  Je žalostné, když se hulvátství, arogance a agrese stávají normou, když se bez odporu rozlévají společností, volně infikují její členy. Svoboda projevu je důležitá, ale agrese je útokem na svobodu, jsou neslučitelné. Hulvátství, arogance, agrese nesmějí zůstat bez odsouzení, aby se vžilo, že to je mimo normu: Buďte si svobodně hulvátem, ale vystavujete se tak svobodně na okraj společnosti, do sféry podezřelých individuí a pokud nezkrotíte svůj slovník, své emoce, nepovznesete svoji mysl, tak tam pro kultuvovanou společnost zůstanete.
  KR

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nechytrač tu xindle mizernej, vlastizrádnej! Zrazavou vobludu co patří pověsit na rezatej drát budeš tu nazývat Václav Havel?!? Wenzel "Lahváč" Veškrna se ta svně prašivá jmenuje a bude jmenovat po všechny časy!

   Vymazat
  2. Kdyby se taková intelektuální a mravní troska, jako Jste Vy, vyjádřila o mém textu pochvalně, zamyslel bych se, co se to děje. Pokud ale můj text hulváty a intelektuální a mravní ruiny Vašeho typu prudí, tak je vše v pořádku.
   Svým hulvátstvím a mozkovými výplody Jste se zařadil na okraj intelektuálního a mravního prostoru lidské společnosti. Drtivá většina ostatních diskutujících svými názory nutí své oponenty k zamyšlení nad obsahem svých názorů. Mají totiž určitou intelektuální a mravní hodnotu, třebaže někdy minitaurní. Ale mají, mohou proto sloužit v duševním prostoru jako nějaký etalon, kritérium, maják. Vy nikoli, Vy představujete konec cesty, konec sešupu, žumpu špinavosti.
   Chápu ovšem, že pro Váš mozek trotla či pro Vaši kapsu trola je reakce důležitá. Ulevíte či naopak nabudíte žumpojemu, který nosíte na krku, a nebo Váš loutkař pustí nějaký obolus do Vaši kapsy. Takže napište, zareaguji, abyste viděl, že jsem velkorysý, chápu Vaši duševní či ekonomickou mizérii, takže si budete moci udělat pár čárek.
   KR

   Vymazat