Reklama

.

.

čtvrtek 19. května 2016

Rada Benátska v Itálii uznala Krym za součást Ruska

19. 5. 2016, zdroj zde


Rada regionu Veneto (Benátsko) v Itálii hlasovala o usnesení, které označuje politiku EU vůči Krymu jako "diskriminační a nespravedlivou" a vyzývá uznat výsledky referenda na Krymu, na jehož základě byl poloostrov sjednocen s Ruskem. To píše italské vydání Il Fatto Quotidiano."Pro" dokument hlasovalo 27 z 51 členů rady. Devět bylo proti, jeden se zdržel hlasování.
Tím se stal region Veneto prvním v Evropě, který uznal republiku Krym jako součást Ruska.


Podle textu přijatého dokumentu jsou předseda Regionální rady Veneto Roberto Chambetti a šéf regionu Luca Dzaya oprávněni aktivně spolupracovat s vládou a parlamentem Itálie, s orgány Evropské unie, s cílem přezkoumání vztahů mezi EU a Ruskem, jakož i podpořit zřízení výboru pro sběr podpisů pro zrušení protiruských sankcí.

Kromě toho Regionální rada Veneto vybízí vládu Itálie "odsoudit zahraniční politiku EU ve vztahu ke Krymu, která se ukazuje jako diskriminační a nespravedlivá z hlediska zásad mezinárodního práva, kdy by mělo být uznáno rozhodnutí krymského parlamentu a vůle lidu v referendu."

Také bude rada "požadovat okamžité odstranění zbytečných sankcí proti Rusku, které mají vážné důsledky pro ekonomiku Veneto".

Připomeňme, že iniciátory zavedení dokumentu do italského regionálního parlamentu bylo 25 poslanců, z nichž 3 jsou v čele největších frakcí Rady Veneto - Nicolas Finko "Ligy severu", Silvia Rizotto "Seznam Dzajja" a Massimiliano Barizon "Vpřed Itálie!" (v radě Veneto je celkem 51 osob).

Překlad pro Novou republiku: Ďouba

Veneto = Benátsko, oblast na severovýchodě Itálie, hlavní město Benátky, 4 921 134 obyvatel (rok 2015)
Benátsko na Wikipedii zde
Benátsko - informace o regionu např. zde pruvodce italie
http://www.italie-pruvodce.cz/web/regiony/veneto

45 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Ten článek se nezakládá na pravdě....Vůbec první v Evropě,kdo odhlasoval příslušnost Krymu k Ruské federaci a to ještě před jeho osvobozením od židofašistických pučistů,jsem byl já a můj pes a odhlasováno to bylo opravdu "jednohlasně",neboť já mám hlas,ale můj pes ještě ne.Nebylo mu ještě 18...,volební právo bude mít až napřesrok(jestli se toho dožije,je chabrus na plíce).

   Vymazat
 2. To se havlolahváči a Blekota podělají vzteky!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Prej rada Benátska :-D
  A kdo dál uznal Krym? Rada v hospodě Na růžku? Zoufalost soudruhů už překonává všechny meze když musejí brát za vděk i takovými zcela nepodstatnými hovínky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ach jo,jsi blbej nebo navedenej od Šapita nebo Blekoty?!!!!!Nikdo slušnj a normální neuznal Kosovo,ale Krym nebyl nikdy Ukrajinskej,zopakuj si historii a zeměpis,prvoku havlistickej!!!!!!

   Vymazat
  2. 9:37

   Krym byl uznávaný VŠEMI státy OSN jak nedílná součást Ukrajiny. I Rusko ho uznávalo.

   Takže raději zmlkni. Každý to vaše slizké lhaní vidí, je to průhledný, směšný a trapný.

   Vymazat
  3. To chce si přečíst ukrajinskou ústavu,ale to notičkáří od šapiráka nemají...

   Vymazat
  4. 9:07 ty sám jsi hovno v trávě. A jsi tady cítit.

   Vymazat
  5. 9:37
   Neznáš historii Chujmere debiloviči,ale hystericky vyskakuješ rád!!!!:-D

   Vymazat
 4. Od uteku Giacomo Casanovi z Benatek, o tom mokrem prdelakove nikdy, nikdo neslysel !

  Jsem prekvapen, ze jeste existuji.
  Jejich nazor, at uz pro Rusko positivni, ci negativni, je uplne bezcenny.
  Radej by meli potopit nejakou Tureckou lod, aby meli drivejsi respect a byl duvod k pobaveni..

  Pani Vlastenko, kde jste ? Vy umite psat taliansky, tak jim napiste nejaky PONIZUJICI dopis.
  Treba, ze Casanova byl eunuch.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zalez do Duchcova,eunuchu!!!!

   Vymazat
  2. Nicholasi,obávám se,že se mýlíte,protože o Benátkách bylo slyšet v podstatě nedávno a to jen v tom smyslu,že se chtějí osamostatnit. Stejně jako Krym vlastním referendem chtějí být Benátky suverénní,jsou "superseparatisty". Takže se snaží uznat dění na Krymu za legitimní ačkoliv odporuje mezinárodnímu právu.

   Vymazat
  3. Nechejme ho. Jako kašpar pro pobavení to jde. Vážně ho nikdo nebere.

   Vymazat
  4. Referendum tedy přání lidu je nad jakákoliv úřednická práva !!

   Vymazat
  5. 13:39. Tedy,to je ale pustý žvást, to snad přece platí jen pro národ,to právo na sebeurčení,a to když nemá vlastní "sebeurčení"-především vlastní státní území. Jasně,že existuje i situace,kdy má logicky toto právo i část nějakého národa,který byl-je už sebeurčen ale to jen v případě,že má vlastní zájem existovat samostatně,mít schopnost tak existovat a podobně. Krym tu vůli prostě naprosto neměl ,odpočátku mu šlo jen o připojení k Rusku a vlastně o to šlo Rusku. A podobně,mezinárodní právo je věda. Funkční věda,založená na prosté přirozené logice.

   Vymazat
  6. Krym je autonomní republika a ve svém rozhodování je tedy suveten! Lidové hlasování je na všechny ústavy světa, nad mezinárodním právem! Ostatně, co se mezinárodního práva týče, Ukrajina Krymu postupně jeho autonomní práva potiústavně odnímala, ignorovala i referenda z roku 1991! A mimochodem, trollíku pacholíku, Krym byl a opět je a navždy bude Rusko! Jaroslav F.

   Vymazat
 5. Benátská politická konkláva kontroluje celý západ - anglo-americkou politiku a finance. Kontrolují taky Vatikán ....Jezuité jsou vpodstatě jejich agenti .... tím pádem to znamená že to sionisté jsou s nimi jako ruka v rukávě .... tzn sionisté jsou pod jejich křídli taky..

  Toto budeme analyzovat a uvidíme jak další analytici vidí situaci .....

  OdpovědětVymazat
 6. Když už to uznala Rada Benátska, to by se zbytek světa měl nad sebou zamyslet.

  OdpovědětVymazat
 7. Krym nebyl a není žádná součást Ukrajiny a odjakživa patřil k Rusku. To, že ožralej Chruščov dal Krym Ukrajině z historickýho hlediska nic neznamená. Teď je tam kde má být.

  Naproti tomu žádný samostatný Kosovo nikdy nebylo a brzy doufejme ani nebude. (I kdyby se sluníčkáři a havlisti posrali do výšky i s američanama).

  Ostatně: už existence Ukrajiny jako státu je dost pochybná a když na to přijde kus patřil i nám.  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak připojíme celou Ukrajinu k Rusku a bude klid, ne?

   Vymazat
  2. pro 19. května 2016 10:47

   Když napsal k nám, měl tím na mysli Slovemsko (Podkarpatská Rus).

   Je vidět, že jsi mladý a ještě nemáš takový přehhled. Jinak by jsi věděl, že existovalo ČESKOSLOVENSKO!

   Vymazat
 8. Společnost Seznam.cz vydělala na zveřejňování článků z různých serverů na reklamách za loňský rok přes miliardu korun. Doufám, že všem diskuzním přispěvovatelům pošle server Novinky.cz který zná adresy všech diskutujících,všem poděkování za psaní diskuzí a pugét. Bez lidí, které se podaří článkama nasrat a diskutují k nim, vydělávají na reklamách miliardy. Dobrý byznys.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No a co? Vadí? Mně ne. Mám rád dobrý bussines, když slouží lidem.

   Vymazat
 9. Rusové napravili protiprávní, svévolný darovací akt brilantně.
  1) V souladu s přáním obyvatel Krymu. (Zločin dle pravidel a zákonů kořistnické, predátorské demokracie). Jak by to jen v demokratickém světě vypadalo, kdyby se cokoli mělo podřídit přání obyvatel?
  2) Připojení Krymu nebylo posvěceno humanitárním bombardováním, masakrováním dětí, ani ztrátami lidských životů.
  Tohle zločinné demokratické seskupení řízené centrálou světového ZLA, nemůže rozdýchat a tak jen bezmocně zuří a provokuje rozpoutání války seč mu síly stačí.

  OdpovědětVymazat
 10. Každá mince má dvě strany a meč oboustranné ostří. Před sto lety sionističtí bankéři ústy své loutky presidenta Willsona vyhlásily tezy "PRÁVO NÁRODŮ NA SEBEURČENÍ". Ta posloužila k legalizaci rozbití posledních tří říší na pevninské Evropě (Německé císařství, Osmanská říše a CaK Rakousko uhersko). Toto heslo bylo posléze zakomponováno i do preambule Společnosti národů a následně i do materiálů OSN.

  Zřejmě si tenkrát nedokázali představit, že nastane doba, kdy bude nutné tuto tezi zavrhnout, aby mohly být národy zotročeny v celosvětovém NWO. RF jak se zdá jede vlastní lajnu a do NWO se nijak nehrne (na rozdíl od Evropy a USA). Proto ten šílený celosvětový povik proti demokraticky čistému a bezproblémovému přičlenění Krymu k RF a jen velmi pomalé a nesmélé krůčky k legitimizaci statusu Q. Naopak velmi rychlé uznání samostatného Kosova je výrazem úslužné podbízivosti politiků iuznávajících států k USA. M.j. i ČR ústy ministra ZV knížete Chrup-chrup. Ne nadarmo se říká, že našim politikům z rekta USA čouhají jen podrážky. Např. současní ministři Bělobrádek, Babiš, Stropnický.

  Jak Krym, tak i Kosovo zůstanou tam, kde jsou. K žádným přesunům nedojde protože jak RF, tak i USA mají ve věci jasno a s tím sebevětší světový humbuk nehne. Posléze dojde k všeobecnému uznání a čas problém vyřeší zapoměním budoucích generací. Bude-li mít ještě kdo zapomínat!

  Mír s námi!
  Ferro

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. P.S.: Evropa se nikam nehrne, Evropa je do NWO hrnuta Amerikou

   Vymazat
 11. Není náhoda, že zrovna Benátsko. Mnohá území, která byla součástí Itálie a již nejsou mnohým zřejmě dosud nedá spát a každý precedenc změny hranic je k tomu dobrý.

  OdpovědětVymazat
 12. Proc kladete duraz na to , kdyz sebedulezity MALY pidimuzik se snazi mit slovo v mezinarodni politice.
  Benatsko je velke jako 1/2 okresu nekde v Texasu.
  Copak necitite, ze je to trapne ?

  (9:39) me posila delat do Duchcova knihovnika, aniz by se podepsal pod toto doporuceni ?

  Vy jste tak TEZKOPADNE TUPI a BLBI nekteri z Vas, ze kdyby moje lejno nosilo boty, tak je na tom lepe.
  honolulu - ktery do Duchcova nepojede.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nedělal náhodou duchcovského knihovníka Casanova italského původu ?

   Vymazat
  2. Honiči Lulu,"cazzo di merda vai in Culo...!"

   Vymazat
 13. Co to je ta rada Benátska?Banda ožralů nebo trotlové pod vedenim Sergeje Špagety a blb nahoře píše:první vlašťovka.Hnus velebnosti

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Než ze sebe uděláš úplného blba, tak si o tom něco přečti.
   Benátsko je region o rozloze 18 391 km², má 5 miliónů obyvatel a dělí se na 7 provincií.
   Rada je volený orgán zastupující tento region.
   Hnus je tvoje neskonalá blbost, kterou pilně dáváš najevo.

   Vymazat
  2. mrkněte na zdroj této kraviny = ruský propagandistický portál. vychází mi z toho, že rusové potřebují svým občanům stále nějak dokazovat, jak "udělali správně a dobře" s tozu anexí Krymu.

   Jenom mi není jasné, proč to tady v ČR, když přece víme, že to byla protiprávná násilná agrese Ruska, mnozí takhle žerou i s navijákem..

   Vymazat
  3. Ad 21.46
   Vyhnání legálně zvoleného prezidenta Janukovyče v pořádku bylo? Pokud ano, pak byl v pořádku i Pinochet v Chile v roce 1973. Na co potom pořádat nějaké přiblblé volby, ve kterých si občané volí své zástupce do zákonodárných sborů...? Pokud vyhnání Janukovyče nebylo, pak se bavme o tom, jak se tomu občané na Krymu mohli bránit. Měli si nechat vzít život jak rusky mluvící lidé v Oděse?

   Vymazat
  4. Ad 22.47
   Doplním: Pokud vyhnání Janukovyče v pořádku nebylo...

   Vymazat
 14. 17:32 Mas to spatne Ty umastena osli hlavo !
  Cazzo di merda vai in Culo - (Fucking shit go in the Ass.)
  OPRAV TO tak, aby to znelo po prekladu do anglictiny
  ...go do (it) in the Ass.
  Ty nejsi Ital, ty jsi italska ovecka cekajici na arabskeho milence...
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 15. Krym je Rasija . Kosovo je Srbija .Smrt EU . Matce

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-D) dávám ti 1 s hvězdičkou.

   Vymazat
  2. :-D) dávám ti 1 s hvězdičkou.

   Vymazat
 16. Zvláštní počty. 27 pro, 9 proti a 1 se zdržel. 51 členná rada. Chybí mi jich 14.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14 z nich usoudilo, že hlasovat v italskejch Benátkách o Krymu je hlavu postavený a radši šli někam na dvojku.

   Vymazat
  2. Ad 0.11
   27 z 51 je stále většina. To se snad shodneme, ne? Jestli je to na hlavu postavený, o tom rozhodnou v dalších volbách voliči.

   Vymazat